Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86656) PROTRON válasza Mosqu!to (#86655) üzenetére


PROTRON
addikt

Alza-nál van esély rá hogy ki tudod próbálgatni, elég sok keychron ki van rakva és talán fel van tüntetve melyik milyen switchel van szerelve.

A barnánál érzel egy kis kattintást a bevitel pillanatában, ez nem a kapcsoló legaljánál van, ezért lehet gyorsabban gépelni ezekkel mint egy membránossal, már ha kitanulod a kapcsolási pontot.
Ez a barna valamivel halkabb mint a klasszikus, kattogós, írógépes stílusú "kék" kapcsolók.

A "red", tehát lineáris típus folytonosan engedi a nyomást és ugyanolyan magasan, mondjuk azt hogy "félúton" érzékeli a bevitelt, de itt nincs olyan "kattintásos" visszajelzés. Cserébe ha kitanulod ennyivel halkabb, hogy nincs kattanás.
De én pl membránosról szoktam át, így megszoktam hogy mindig leütöm a billt az aljáig, így a red esetén egyáltalán nem gépelek halkan, mert odaütődik a platenek a kupak.

A 72 gombos kiosztást nem Neked írtam, benne vagyunk egy másik beszélgetésben, no offense. :)

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.