Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) #16729600 válasza sz.z.csicsi (#18050) üzenetére


#16729600
törölt tag

Akkor samut kell venni és 3D filmnézésnél néha pihengetni, ilyen egyszerű ez :)

(#18052) sz.z.csicsi válasza #16729600 (#18051) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Sajnos nem érted a mondani valót :( !

(#18053) #16729600 válasza sz.z.csicsi (#18052) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát ha csak a 3D ben van kis különbség, a samu 2D je meg a legjobb ebben az univerzumban és porrá alázza az LG-t,akkor mint mondottam volt nem érdemes ezen nyűglődni és samut kell venni :)

(#18054) sz.z.csicsi válasza #16729600 (#18053) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Akkor sem érted! Nem tv vásárlási tanácsot kértem ...olvass előzményeket és ne írj butaságot.Én nem vagyok márka függő.Momentán LG 55LM660s om van.Csak véleményt írok.Mint már régebben írtam a 2 márkából lehetne jó tv-t alkotni.....Univerzum..., ..ki beszélt itt ilyenről? :W

(#18055) #16729600 válasza sz.z.csicsi (#18054) üzenetére


#16729600
törölt tag

Akkor valóban nem értem.Egy LG topikban nem illik szarozni a témát adó terméket,Amúgy meg annyit erről a 2D ről, hogy ha valakinek egy színes, szagos, képes kifestőkönyv szerű miliő tetszik csili - vili rikító színekkel,akkor valóban a samu a nyerő választás,Minden más esetben az LG :)

[ Szerkesztve ]

(#18056) Petyus1


Petyus1
tag

Na most szaladt végleg tele a tököm az LM660-asom wifijével. Gyakorlatilag semmilyen hálózati tartalmat nem tud lejátszani, hogy 5 másodpercenként ne akadjon ki egy perc töltögetésre.
Én hülye elhitettem magammal, hogy biztos a Dlink Dir-300-as G-s routerem gyenge ehhez a feladathoz.
Na, ma csak emiatt vettem egy TP-Link duplacsatornás 450Mbites N-es routert. Mondom ez biztos tuti lesz.
Persze semmi változás. Nem sok hiányzott, hogy lerúgjam a tv-t a polcról.
Végső elkeseredésemben, ellenpróbaként rádugtam a Netgear WNCE2001-es wifis LAN hosszabbítómat a TV LAN aljzatába. Láss csodát, minden hálózati stream, még a legdurvább HD-s is gyönyörűen fut akadás nélkül. LAN kihúzva,Wifi visszakapcsolva, újra halál.
Most már csak azt nem tudom, hogy fogom az LG szervíznek elmagyarázni, hogy a beépített wifi így egy kalap kakit nem ér. Mert ugye kapcsolat, meg netelérés az van, csak az adatátvitel a dupla nulla. :W

(#18057) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Sziasztok!
Múlt héten vettünk egy LG 37LM620S tévét és sajnálattal tapasztalom, hogy nem lehet Magyarországot beállítani rajta így nincsenek magyar applikációk sem. Napok óta próbálok megoldást találni, de nem sikerül. Ahogy olvasgatom a fórumot látom, hogy pár hete mások is találkoztak ilyen jelenséggel és csak a szerviz tudott segíteni. Nincs más módja az átállításnak?

(#18058) Dokyka85 válasza Petyus1 (#18056) üzenetére


Dokyka85
csendes tag

frissítetted a TV szoftverét? Ha igen próbáld meg úgy hogy visszaállítod gyári állapotra. MM-ban egy szoftverfrissített LM nem játszott semmilyen formátumot és állandóan lefagyott. Én nem frissítettem és youtube-ról szépen viszi a TV a HD vidiket is.. Egy próbát megér...

(#18059) olahjana válasza #16729600 (#18055) üzenetére


olahjana
tag

szunya1 valami nálad nem 100 az tuti. Miert kell fikazni azt aki nem elfogultsagbol irja le a tapasztalatait. Szerintem hasznos eszrevetel es ha ertelmezned, nem csak markarajongó szerepet vallalnál akkor látnád a lényeget.
A fórum lényege a tapasztalatok megosztása, hogy az ember a lehető legjobb döntést tudja meghozni. Abban az 55''os kategóriában amiről ó írt ez fél millás tétel, tehát én sem csak elfogult véleményt szeretnék hallani. hanem olyat is akinek már volt más is nem csak LG
üdv

(#18060) Petyus1 válasza Petyus1 (#18056) üzenetére


Petyus1
tag

Persze hogy frissítettem. De nem tudom hogy kell visszaállítani. Illetve melyik az a firmware ami jó? Ez nagyon relatív, függ hogy pölö mikor milyen firm-mel veszi az ember a tv-t.

[ Szerkesztve ]

(#18061) M@Db0Y válasza Petyus1 (#18056) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Nálam is ez volt a helyzet. TP-Link 1043Nd routerem van ha a router közvetlen a tv közelében van akkor megy minden de ha már 1-2 fal van akkor a wifi egyszerűen nem elég nagyobb 15-20Gb feletti anyagok lejátszásához. Egyébként hiába veszel 300 vagy 450Mbites routert mert ahogy néztem a tv wifije csak 1 csatornát tud kezelni ezért a max sebesség 150Mbit , legalábbis nálam akárhogy próbáltam nem ment feljebb.

(#18062) tigipuf válasza olahjana (#18059) üzenetére


tigipuf
senior tag

Tessék egy vélemény:
Tavalyi szériás 42LW Lg-m van,és a büdös életben nem cserélnék vissza samsungra (előtte az volt,kb ugyanaz az árkategória).
Nem a 3D miatt,bár az is szempont,hanem az ips panelos Lg-n sokkal szebbek,természetesebbek a színek.
55"-ról, idei modellekről nem tudok nyilatkozni,nem láttam őket.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#18063) zsakaizoltan válasza Fejlesztő13 (#18057) üzenetére


zsakaizoltan
tag

Nincs.
Nyugat európai régiókód található valszeg a tv-den, azon nincs és nem is lehet magyar smart tartalmakat elérni.
Vedd fel a kapcsolatot azokkal, ahonnan vetted, hogy oldják meg! Van a tv-hez egy speckó távirányító, amivel be lehet menni a tv szoftver menüjébe, és át lehet állítani a régiókódot. De sajnos a szürkeimportos boltok többségében ilyenekkel nem tudnak foglalkozni.
Én szerencsére a pcdream-ben vettem, ott megfelelő volt a régiókod!

LG 42lm620s, Egreat r6s, xbox 360 320gb.

(#18064) #20844032 válasza Fejlesztő13 (#18057) üzenetére


#20844032
törölt tag

Talán azért mégis van, bár kicsit bonyásabb, mint az épp (valszeg)lengyelből beszerző szürkeimportos boltokból vásárolni.

(#18065) sz.z.csicsi válasza tigipuf (#18062) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Segíts már légyszi. Milyen szín beállításokat alkalmazol mert nekem olyan fakó az emberek arca mintha vámpíros filmet néznék. Sajnos nálam nem tükrözi az élethű szineket. Volt LW 659s-em is azon se sikerült belőni,de azzal nem kínlódtam mert egyébb okok miatt csak 10 napig volt meg a tv.
Köszi

(#18066) csuzso72 válasza sz.z.csicsi (#18065) üzenetére


csuzso72
tag

A dinamikus kontrasztot kapcsold ki!!!! Sajna az nagyon elsimítja az arcokat :(

Amúgy nekem pl most ez alapján van beállítva és nagyon meg vagyok elégedve vele: http://forums.cnet.com/7723-19410_102-573198/lg-47lm7600-picture-settings/?tag=contentBody;threadListing

(#18067) Petyus1 válasza M@Db0Y (#18061) üzenetére


Petyus1
tag

Értem amit mondasz, de egyrészt sztem 150mbitnek elégnek kell lenni bármi lejátszására, másrészt meg úgy gondolom, hogy ha egy 10e ft-os egyszerű lan/wifi gateway kütyün keresztül, ami ugyanúgy a tv mellett van, gond nélkül lejátszik bármilyen tartalmat, akkor egy 250e ft-os tv wifijének is kutya kötelessége lenne bármit lejátszani ugyanolyan fizikai feltételek mellett.
Azt hiszem ha kifizettem egy eszköz vételárának 100%-át, akkor joggal elvárhatom hogy az 100%-osan működjön. Hisz pont azért vettem eggyel nagyobb tv-t, mert wan benne wifi, és nem akartam az egész házat átkábelezni. Nem gondolom, hogy az én problémámnak kell lenni, hogy az LG beleszerelt egy jó tv-be egy hitvány, fos wifi modult.
Na mindegy, szenvedjen vele az LG szervíz, mert én már meguntam, hogy nekem kell szopnom vele, és dobálnom a a 10 ezreket ki az ablakon kísérletezésre. Vagy ismerjék el, hogy az egész 660-as sorozat konstrukció hibás, és vállalják fel az ódiumát, vagy azt, hogy az én tv-m wifije rossz, és cseréljék ki. Pont.

(#18068) HarryDEC válasza csuzso72 (#18066) üzenetére


HarryDEC
tag

Az nem baj, hogy 660 -a van?

Korán keltem, hol az arany?

(#18069) blakey válasza Petyus1 (#18056) üzenetére


blakey
titán

A wifi egy opció ami soha nem lesz tökéletes, főleg ha a környékeden van még egy pár. :D Ebben az esetben nagyon részletes és türelmes beállítás szükséges ahhoz, hogy normális kapcsolatot tudjál elérni. Fontos szerepet játszik a megfelelő csatorna kiválasztása, az ip-címek korrekt megadása, stb. Nálam sem volt felhőtlen a wifi-zés miután megjelent egy pár wifi-s router a környéken, nagy nehezen megtaláltam a megfelelő csatornát és azóta nincs dobálás. A router alapos és korrekt beállítása jó eredményhez fog vezetni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18070) csuzso72 válasza HarryDEC (#18068) üzenetére


csuzso72
tag

Nem, nekem is :)

(#18071) olahjana válasza tigipuf (#18062) üzenetére


olahjana
tag

köszi
én is azon filózom. 55lw650 ha találok még. Mert az ára lényegesen alacsonyabb mint az lm 760 széria. képileg meg tudásban ha a medialejátszót nem nézem akkor ugyanaz. a diffiből meg inkább veszek 5.1et hozzá mindentudó BR lejátszóval.
Csak találjak. én is egy régi samuról váltok és a passzív 3d miatt mégha nem is sokat fogom használni:)

(#18072) Ellia


Ellia
addikt

Sziasztok! Hamarosan gazdája leszek egy LG570s smart tévének. Az lenne a kérdésem, hogy muszáj-e az LG által gyártott wifi sticket használni hozzá vagy jó egy másmilyen darab is (olcsóbb). A LAN-os megoldás egy bizonyos pontig megoldott, de hamarosan szoba átrendezéssel kell szembenéznem és odáig már nem ér el a kábel ha csak nem mókolok egyet amit nem igazán szeretnék.

Ellia

[ Szerkesztve ]

(#18073) snooze válasza Ellia (#18072) üzenetére


snooze
veterán

nem jo,csak az eredeti lg stick-el müködik..de egy ap-vel lan-al is megoldhato,ha van egy wifit sugárzo routered..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#18074) M@Db0Y válasza Petyus1 (#18067) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Hát azért wifi-n az a 150mbit/s az elméleti maximum , ebből 1 csomó dolog lejön, tehát a szám egy jó marketing fogás. A tényleges sebesség inkább ennek a 40-60%-a . Ehhez hozzájön a távolság és máris nem tud lejátszani nagyobb HD tartalmakat wifin.
Én is végigjátszottam mindent aztán rávettem magam és behúztam a falba vezetéket .
Jó az a wifi benne de csak böngészésre :D

[ Szerkesztve ]

(#18075) Petyus1 válasza blakey (#18069) üzenetére


Petyus1
tag

Bocs kábé a falu szélén lakom, a környéken se szomszéd se wifi, úgyhogy a saját wifimnek nincs nagyon kivel összevesznie.

M@Db0Y:
Megint értem amit mondasz, és lehet itt jobbra-balra marketingelni, de ha az ember a tv-je mellé teszi az összes wifis kütyüjét (ipad, iphone, samsung galaxy siii, xbox, házimozi erősítő, stb.) jól megnyúzza őket, és mind működik, csak az az istenverte tv nem, akkor mit csináljon?
1. azt amit te, belenyugszik és kábelez (ebben az esetben viszont elég lett volna egy 640-est venni, ha jól csalódom)
2. vagy próbál tenni valamit az igazáért.
Megpróbálom az utóbbit, aztán majd meglátjuk.

Ja, és bocs nem bántásként élezem ennyire a helyzetet, de már nagyon eldurrant az agyam.

(#18076) Fejlesztő13 válasza zsakaizoltan (#18063) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Értem. Akkor ez van, amint tudok elmegyek a boltba.
(#18064) Moby: Kösz, de inkább az egyszerűbb megoldást választom.

(#18077) #20844032 válasza M@Db0Y (#18074) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha csak nem Natív BD tartalmat akar lejátszani, akkor nagyjából bármihez elég kellene legyen. Azok mennek 50mb környékén, de gondolom itt inkább ilyen torrentről lewarezolt hd filmekről van szó, amik ilyen 10-15mb környékén mennek, azt meg egy csumpi G-s cucc is kiszolgálja nagyrészt.
Esélyesebb, hogy itt a lejátszó lehet szarul megírva. Gondolom itt főleg mp4-ekről beszélünk (az, hogy most mkv vagy milyen konténer, irreleváns), és láttam már olyat, hogy a becachel jópár gopot, de minden olvasásnál behúzza a komplett moov atom részt is, ahelyett, hogy azt cache-ben tartaná. Hosszú filmeknél, vagy sűrű I-frameknél az viszont lehet jó nagy is (5-10-30MB is), így gyakorlatilag megduplázza, vagy megsokszorozza feleslegesen a sávszéligényt. Ráadásul a film hosszával lineárisan romlik a helyzet. Mivel ez fordítva is igaz, így ezt viszonylag könnyű kideríteni: ha rövid, néhány perces filmnél ez nem jelentkezik, akkor nem a wifivel van gond, hanem a player van elbaszva.

(#18078) #20844032 válasza Fejlesztő13 (#18076) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ok, azt hittem már megvan a gép :)

(#18079) M@Db0Y válasza Petyus1 (#18075) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Iphone 4S nálam 20Mbit körül áll meg wifi sebességbe szerintem ennél nem tud többet, samsungból csak galaxy s2 volt próbálva az is hasonló eredményt ért el. Ipad-et még nem is fogtam a kezembe azt nem tudom :D
Ennyit tud a wifi. Nézz meg teszteket akár itt a PH-n, az elméleti sebesség kb 1/3-át tudják csak.
Na de sok sikert neked nem nagyon hiszem hogy a szervizbe akármit is tudnak csinálni a tv-vel , max kicserélik és az is hasonló eredményeket fog produkálni.
Nem sértődtem meg és nem is akarlak tovább idegesíteni ezzel mert tudom milyen bosszantó ,szóval itt befejeztem :D

További szép napot.

(#18080) Petyus1 válasza #20844032 (#18077) üzenetére


Petyus1
tag

Ennyire sajna nem értek a lejátszott tartalmak belvilágához. Azt nem tudom, hogy a saját playere hogy van megírva, de nem csak ott hal meg a lejátszás, hanem a youtube kliensénél, az iconcert kliensnél, és még sorolhatnám. Szóval magyarul mindennél, ami hálózati streamet igényel.

M@Db0Y:

Nagyon jó példa, amit leírtál. Ha a szifonod kábé 20-at tud, akkor tételezzük föl, hogy az én galaxy siii-mam is tud annyit. Namármost, rátöltöttem egy kutya közönséges dlna alkalmazást a telóra, és ugyanazt a filmet kiválóan lejátsza a telefon a dns-320 -as nasomról, amit a tv nem tud ugyanonnan. Ennyi.
Na jó, én se fárasztalak tovább téged.
Kábé tudható, hogy mi a bibi. Vett az LG egy dzsunkán gyártó beszállítótól egy fullfos wifimodult, és azt rakja a tévéibe. Te megszívtad, én megszívtam, és még valszeg páran megszívták.
Azt viszont tényleg el kell ismernem, hogy a maradék 95% viszont teljesen rendben van. :D

(#18081) #20844032 válasza Petyus1 (#18080) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ha az internetes tartalmakkal is ilyen gond van (és mondjuk internettel bírnád, azért ez itt nem egyértelmű), akkor ott tényleg valami nagyon nem jó.

(#18082) blakey válasza Petyus1 (#18075) üzenetére


blakey
titán

Akkor sem feltétlenül a tv-be épített wifi a felelős, mint opció van benne és nem azért, hogy a full HD átmenjen rajta, ettől függetlenül átmegy. Nekem 300 Mbps routerem van és simán átmegy a FHD, pedig nem a falu szélén vagyok, :). A routeren érdemes a beállításokat végig nyálazni, mert amit alapból ad az nem feltétéenül jó neked, két egyforma készülék nincs, hiába működik az egyiken ha a másikon nem és nem biztos, hogy a készülék hibája, előfordul, hogy ip ütközés van, nem szereti az adott készülék a WEP, WPA, WPA2 titkosítást, nem szereti az adott csatornát, stb, rengeteg dolog van ami kiakaszthat egy készüléket, nálam az egyik gépet a "rossz" csatorna akasztotta ki, a többi 6 működött, ahogy csatornát váltottam hibátlanul teszi a dolgát.

(#18079) M@Db0Y
A wifi többet is tud :), a g szabvány kb 20-25 Mbps környékén megáll, az n-es többet tud jóval.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18083) #20844032 válasza blakey (#18082) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ahogy néztem ők n draft-ról beszélnek (legalábbis a 150Mbps-ről ez jön le), ami elég kotta.

(#18084) OldMike válasza csuzso72 (#18070) üzenetére


OldMike
őstag

Helló!

Nekem is 660-om van, próbáltam korábban a 7600-as beállításait. Jó volt, de nekem még jobban bejött a CNET LW5600-as tesztjében leírt beállítás. Igaz ezen néhány paraméter nincs meg, ami a 660-ban állítható lenne, ezeket nullán hagytam (pl. az IRE 10 illetve 20 pontos beállítások). Néhány speciális dolgot (pl. a local dimming stb.) a 7600 szerint állítottam be. Természetesen ez abszolút szubjektív dolog.
Ezt állítottam be minden bemenetre is (USB, HDMI, SCART stb.), és a korábbinál sokkal élethűbbek lettek a képek, meg a videók. Ezek alapból valami rettenetesen élénk színvilágra vannak beállítva.

42LM660S

(#18085) Petyus1 válasza blakey (#18082) üzenetére


Petyus1
tag

Ugye az első mondatodat te sem gondoltad komolyan? Hogy a wifi csak opcióban van benne!? :DDD
Egyébként még igazad is lehetne, amennyiben a lúzer manuálban, vagy az lg.hu tech.spec-ében mondjuk azt írnák, hogy Figyelem! A készülékbe épített wifi berendezés médiatartalmak és online adatfolyam lejátszására nem alkalmas, csak böngészésre!
Így rendben is lenne. És akkor én egyszerű vásárló megkapnám az esélyt, hogy vásárlás előtt döntsek, kell-e nekem a wifi, vagy elég csak a LAN-os verzió, viszont olcsóbban.

Moby: A netem igazából elégséges. 10/1-es adsl.

Na jó szerintem itt ez a téma tényleg szét lett rágcsálva. Jövő héten majd mondanak rá valamit az LG-nél...

(#18086) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!

Édesapám "beállította" az LG LV579S tvmen 2 csatornánál, hogy csatornaváltáskor átugorja őket az ember. A beállításoknál látom, hogy az a kettő csatorna kékkel van jelölve. Hogyan tudnám megszüntetni ezt az átugrást, hogy lapozáskor lássam azt a két csatornát is?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#18087) snooze válasza Gaberking (#18086) üzenetére


snooze
veterán

beállitások-satelit antenna ikon-programhelyrendezés-csatorna kiválasztása(pipa)-alul átugrásra katt,és máris látszani fog..

GO Gunners!!!

(#18088) Gaberking válasza Gaberking (#18086) üzenetére


Gaberking
senior tag

Sikerült megtalálnom! :)
Az előző hozzászólásomat már nem tudtam szerkeszteni.

(#18089) Gaberking válasza snooze (#18087) üzenetére


Gaberking
senior tag

Köszi a segítséget!

(#18090) snooze válasza Gaberking (#18089) üzenetére


snooze
veterán

s2-vel tudod kezelni a tv-t?

GO Gunners!!!

(#18091) DeeZ73 válasza Fejlesztő13 (#18057) üzenetére


DeeZ73
csendes tag

Nekem erre azt mondták, hogy két lehetőség adott:
– magyar beállítás, magyar applikációkkal – de akkor nem támogatja a 3D-s letöltéseket
– Nyugat-európai beállítás, külföldi applikációkkal – támogatja a 3D-s letöltéseket

Fene tudja, mi az igazság, engem azért nem izgat különösebben a dolog (én a Nyugat-európai beállítást választottam, amikor rákérdeztek a készülék beüzemelésénél), mert netezni számítógépen és iPhone-on szoktam, TV-n keresztül nem, a 3D letöltések viszont érdekelnek.

(#18092) kmarci25 válasza DeeZ73 (#18091) üzenetére


kmarci25
veterán

Magyar beállítással használom és van 3d tartalom is a 620-on.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#18093) blakey válasza Petyus1 (#18085) üzenetére


blakey
titán

Szerinted a tv mi? Elsősorban megjelenítő az összes többi "funkció" csak opció, nem érdemes wifis "médialejátszós kütyüt" venni, jobban jársz egy AP (access point) képes wifi routerrel amit hozzá kötve sokkal jobb eredményt fogsz elérni mindezt szintén kábel nélkül, csak a tv közelében elhelyezett router és tv közé kell 1 m kábel.

LG-nél semmit sem mondanak, beviszed, kipróbálják a saját eszközeikkel, működik, ennyi. A kézikönyvedet átolvasva benne lesz minden olyan szöveg ami nem garantálja, hogy teljesértékű "internet elérés" llesz a tv-den. Jobban jársz ha megjelenítőnek használod és a smart funkciókat egyéb külső eszközökkel oldod meg. A tv-m egyik smart funkcióját sem használom, nem azért vettem, megjelenítőként teljesítsen úgy ahogy kell.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18094) zsakaizoltan válasza DeeZ73 (#18091) üzenetére


zsakaizoltan
tag

Aki ezt mondta neked, hülyeségeket beszélt :)
Közép/kelet európai régióbeállításnál minden magyar smart app elérhető (index, origo, stb.) , és a 3d-s tartalmak is természetesen :)

LG 42lm620s, Egreat r6s, xbox 360 320gb.

(#18095) DeeZ73 válasza zsakaizoltan (#18094) üzenetére


DeeZ73
csendes tag

Lehet, hogy az ő általuk forgalmazott készülékek eredetileg Nyugat-Európába készültek és ezért nem lehet megoldani, mást nem tudok elképzelni. De majd rákérdezek, nyílván nem azért állíttják be direkt így a készülékeket, hogy a vevőkkel kiszúrjanak. Ráadásul ez egy olyan üzlet, ahol maximális a vevői elégedettség, még nem olvastam róluk negatív kommentet.

(#18096) Fejlesztő13 válasza #20844032 (#18078) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Meg van, itt van mellettem. Úgy értettem, hogy elmegyek a boltba ahol vettük, elmondom a jelenséget és remélem lesz rá megoldás.

(#18091) DeeZ73: Az az igazság, hogy engem mind a kettő érdekelne. Ha mindenképp választás elé állítanak akkor talán a 3D mellett tenném le a voksom. Azt hittem az alap dolog, hogy magyar is meg 3D is :((( .

[ Szerkesztve ]

(#18097) OldMike válasza Fejlesztő13 (#18096) üzenetére


OldMike
őstag

Az első 620S-sel én is így jártam. Az eladó ekkor azt mondta, hogy LG garanciális, majd ők megcsinálják, Nos ekkor kiderült, hogy a garipapir hamis, nincs jogom LG garanciális szervizre. Szó nélkül visszavették, és visszaadták a pénzt. Így lett végül a 660S, de ez már egy másik történet.

42LM660S

(#18098) Indiant válasza blakey (#18093) üzenetére


Indiant
addikt

Ha jól rémlik te használsz iSedora-t. Nálam is működik, de túl sokat látom a Betöltés... feliratot. Lehet a film 9Gb és 40 Mb is. Viszont van amit remekül visz. :F

(#18099) yzww81


yzww81
csendes tag

Sziasztok!
Adva van egy lm660s Tv, egy corei5-os laptop (xp-vel, nem tudok más oprendszerre frissíteni), media player classic k-lite pakkal, és egy hdmi kábel.
A kerdes.. Hogy kell beállítani a tv-t vagy a laptopot, hogy a hd minőségű mkv fajlok akadasmentesen, de ne szappanopera szeruen jelenjenek meg a tv-n?
Köszönöm, üdv,.

(#18100) laccy88


laccy88
senior tag

üdv!
biztosan volt már róla szó, bocsi :U
Van egy 42lm3450 3D tv-m. Miért van az, hogy amikor hálózatról játszok le egy filmet(pl mkv) a tv saját lejátszójával, nem enged hangsávot(nyelvet) választani, holott a film több hangsávot tartalmaz(pc-n lehet) ??? :F

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.