Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) sz.zs. válasza panses (#17295) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Occsót kerestél... :)

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#17302) HIJ válasza Rbert (#17297) üzenetére


HIJ
őstag

Természetesen auton van, hiszen akkor a DD sem menne át.

(#17303) zenoka válasza snooze (#17288) üzenetére


zenoka
csendes tag

snooze es xcsaba1975! koszi! az a baj hogy ez az alkalamazas iphone-non nem tamogatja az ls570s tipusu tvket csak az lv570 es lw570-est igy nem talalja meg.. androidos telo meg nincs a lakasban..
Azt veletlen nem tudja valaki hogy ha kabeles tv-rol valtok digitalisra akkor javul e valamennyit a kepminoseg az oke hogy nem lesz tu eles de jelenleg eleg fura? (sajna szolgaltatot nem tudok valtani mert a haz meg nincs tarsashazza nyilvanitva igy csak egy szolgaltato johet szoba..etc.)

behance.net/sandorfenyes

(#17304) Land válasza torma1981 (#17300) üzenetére


Land
veterán

Akkor nem fogják elsikalni a dolgot? Fëlek készlet hiányra fognak hivatkozni pár nap múlva..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17305) torma1981 válasza Land (#17304) üzenetére


torma1981
veterán

Nem hiszem. Akkor amikor vetted még volt az akció. Kell hogy adjanak ha meg makognak fenyegesd meg őket. Ami jár az jár. Bár én még nagyon az akció elején vettem.

(#17306) Lacinavi válasza zenoka (#17303) üzenetére


Lacinavi
tag

Persze, hogy javul.

(#17307) snooze válasza zenoka (#17303) üzenetére


snooze
veterán

sajna iphone-nal nekem sem megy,de van androidos,és azzal sem akar..legalábbis nálam..
nekem jön a kábeltv analogon és digitálisan is,és van hd adás is..ég és föld a különbség a kettö között..de a legtökéletesebb a hd..viszont a digitv müholdas adásai is hagynak kivánni valot maga után..nálam kockás..

GO Gunners!!!

(#17308) Watt25 válasza zenoka (#17303) üzenetére


Watt25
veterán

Androidon külön program van a 2011-es és a 2012-es TV-khez... Nem, hogy így van iPhone-on is? Esetleg lehet, hogy az LG nem adta ki a 2012-es verziót még iPhone-ra, csak Androidra?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#17309) zenoka válasza Watt25 (#17308) üzenetére


zenoka
csendes tag

neztem a 2012 es verziot abban sem volt tamogatas...
nah akkor viszont irok lgnek hogy whatsup bar nem hiszem hogy erdemben valaszolnak
ps: ezt elkuldtem veletlen privatba is sry

snooze, lacinavi koszi.

behance.net/sandorfenyes

(#17310) Zoty4 válasza Land (#17299) üzenetére


Zoty4
őstag

elvileg ha akkor azt mondták h készleten van, akkor nem gáz, meg kell hogy kapd

Amúgy szerintem nagyon hülyén csinálják, én a helyükben tuti vennék valahonnan még xboxot, mert azzal könnyebben megy az értékesítés. Így átbattyognak majd az emberek más bolthálózatba ahol van más ajándék ugyanannyi pénzért

[ Szerkesztve ]

(#17311) sz.zs. válasza Watt25 (#17308) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Iphonra külön app van 2011re és külön 2012re. És nekem elsőre csak úgy volt hajlandó párosodni hogy a routeren kikapcsoltam a wpa titkosítást.

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#17312) g0dl válasza Zoty4 (#17310) üzenetére


g0dl
addikt

Szerintem meg többre mennének, ha az ajándék árának felét adnák árkedvezményként.
A hírdetési oldalak tele vannak LG-s xbox-al. Szerintem nem nagyon lehet eladni ( bár én nem vagyok ilyen eladogatós ) értelmes áron.

(#17313) rolland88


rolland88
tag

Ti milyen külső hdd-t használtok lm660s hez? Most készülök egyet venni, de nemtudom milyet kéne, tudnátok tanácsot adni?
Másik: nektek youtube ról lejátszik minden 3d-s videot? Mert nekem nagyon sok videonál csak a hang jön be, képen meg nagy feketeséget látok csak.

(#17314) Watt25 válasza rolland88 (#17313) üzenetére


Watt25
veterán

Szerintem mindenképpen 2,5-eset kell venni, azok mennek csak az USB csatlakozóról is (külső táp nélkül) és halkak. A többi dolog szerintem nem releváns. (Esetleg a méret, de azt meg te döntöd el.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#17315) torma1981 válasza g0dl (#17312) üzenetére


torma1981
veterán

Azért el lehet, Én most adtam el 45k-ért.

Köszi. Igaz egyik munkatársnak. Én 40k simán látok reálisnak rá.

[ Szerkesztve ]

(#17316) rolland88 válasza Watt25 (#17314) üzenetére


rolland88
tag

És márkában melyek közül érdemes választani?

(#17317) g0dl válasza torma1981 (#17315) üzenetére


g0dl
addikt

Ügyes vagy. Én csak a hirdetési oldalakat néztem, és az el is rettentett a vásárlástól. ( én már 38-ért elégedett lennék)

(#17318) Sanci53


Sanci53
csendes tag

Az LG TV-hez "ajándékba" adott Xbox360-as konzolt szerintetek el lehet adni? lenne-e rá vevő és esetleg mennyiért?
ÜDV mindenkinek

(#17319) Watt25 válasza rolland88 (#17316) üzenetére


Watt25
veterán

Erre csak azt tudom mondani, hogy életem során nekem eddig egy vinyóm ment csak tönkre, az valami ismeretlen márkájú volt... (Pedig jó sok vinyóm volt már...)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#17320) Indiant válasza Sanci53 (#17318) üzenetére


Indiant
addikt

15e-ért biztos lenne rá vevő... ;]

(#17321) HIJ válasza Sanci53 (#17318) üzenetére


HIJ
őstag

Mondjuk nagyjából 10 hsz -t kéne csak visszaolvasni. De nehogy megerőltesd magad...

(#17322) HofiZoli válasza Indiant (#17320) üzenetére


HofiZoli
senior tag

annyit azonnal adok érte :)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#17323) torma1981 válasza Indiant (#17320) üzenetére


torma1981
veterán

Neked sikerült venni egyet? :-)

(#17324) Zoty4 válasza g0dl (#17312) üzenetére


Zoty4
őstag

naja, de ha mindenáron adnak valamit még ez az egyik legértelmesebb ajándék
Blueray olvasok szerintem sokaknak nem kellenek, telefon még kevésbé, 3D-s kamera szintúgy, mint ahogy egy semmire nem jó hangprojektor is

(#17325) xcsaba1975 válasza Sanci53 (#17318) üzenetére


xcsaba1975
tag

35-k ért érdekelne egy!

(#17326) Tibcsi32


Tibcsi32
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni a következő helyzettel kapcsolatban! Aki tapasztalt hasonlót vagy van valami ötlete kérem írjon!

Nos 42 LW5590 tv ről lenne szó! Kb 2 hónapja vettem észre pattogó hangot a tv hátulja felől! Kezdetben nem tartott sokáig,betudtam a hőtágulásnak,melegedésnek stb,és akkoriban nem is csinálta minden bekapcsolás után!
Most ott tartok hogy állandóan pattog,és kb 50-60 perc után hagyja abba! Bár előfordul hogy csatorna váltás esetén még ez időn felül is pattan !
A pattogó hang kb fél,- egy percenként hallható!
Van ezzel kapcsolatban valami ötletetek, esetleg tapasztalatotok?
A szervíznek még nem akarok szólni mert nem szeretném ha az ünnepekre esetleg tv nélkül maradnék!
Ja még annyi hogy a lakásban mindíg kb 20-23 fok van tehát nincsenek szélsőséges hőmérsékleti értékek!

Eddig nagyon szerettük ezt a készüléket most viszont már nagyon idegesítő a dolog és bevallom már nem annyira szívesen kapcsolom be!

Köszi mindenkinek!

(#17327) fdisk


fdisk
őstag

110-120ezer környékén milyen tv-t tudnátok ajánlani?(ebbe az árba gondolom csak 82cm-es fér bele)
Nem fontos a 3d,mert szemüveges vok.
Wifi jó lenne ha lenne benne,és minél nagyobb Hz.(ha számít ez vmit)
Ha meg még smart is... :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17328) foxi69 válasza fdisk (#17327) üzenetére


foxi69
tag

(#17329) xcsaba1975 válasza foxi69 (#17328) üzenetére


xcsaba1975
tag

:D

(#17330) fdisk válasza foxi69 (#17328) üzenetére


fdisk
őstag

Már csak a típusa kellene,mert a linkkel csak egy nagy bazi tulajdonságok oldal jön be,de nem látom a típusát. :DDD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17331) Gerisz válasza fdisk (#17330) üzenetére


Gerisz
addikt

[link]
Azért jó ez a bolt, mert minden tv-n más a kép.
Így meg lehet találni.

(#17332) Indiant válasza torma1981 (#17323) üzenetére


Indiant
addikt

Én ma vettem meg a 640s-t, x-boxal, hangprojektorral, 5 évvel és 7 szemüveggel. ;]

(#17333) fdisk válasza Gerisz (#17331) üzenetére


fdisk
őstag

Köszi.Így már jobb. :)
Maga a bolt mennyire megbízható?
Garit látom magyar,és nem bolti.Ez pozitív számomra.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17334) torma1981 válasza Indiant (#17332) üzenetére


torma1981
veterán

mennyi volt? a 620-at el tudtad adni?

(#17335) panses válasza HIJ (#17272) üzenetére


panses
aktív tag

Elnézést kérek a tegnapi fals infóért, valóban 800 Ft. egy 25-ös Blu-ray lemez... :O :R
Szeretnék magamtól elhatárolódni :D

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#17336) Indiant válasza torma1981 (#17334) üzenetére


Indiant
addikt

Cetelemmel 207. Az előző is 640 volt, már egy topic társunk használja, tudtommal megelégedéssel.

(#17337) fdisk


fdisk
őstag

És erről vélemény?(ebből a boltból)LG 32LM620S
Még éppen benne van a keretben.
Van wifi,smart és 3d.(ha később mégis szükség lenne rá)

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17338) mazsi70 válasza panses (#17335) üzenetére


mazsi70
senior tag

noname olcsobb

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#17339) sixer66 válasza Indiant (#17336) üzenetére


sixer66
senior tag

Hol vettél 640S-t ahol kaptál hozzá X-boxot plusz hangprojektort meg 7 szemüveget?Akkor még olcsóbbra kijössz, ha el tudod adni X-boxot mint ha vennél egy sokkal rosszabb tv-t, így nagyon megéri!

[ Szerkesztve ]

(#17340) Zoty4 válasza fdisk (#17337) üzenetére


Zoty4
őstag

én hagynám, szlovák cég

(#17341) xcsaba1975 válasza Zoty4 (#17340) üzenetére


xcsaba1975
tag

Szerintem ki lett tárgyalva melyik netes cégtől szabad rendelni (ez nem volt közte) Én is hagynám

[ Szerkesztve ]

(#17342) Gerisz válasza xcsaba1975 (#17341) üzenetére


Gerisz
addikt

Hol lett kitárgyalva? Az engem is érdekel!

(#17343) spkkill válasza fdisk (#17337) üzenetére


spkkill
tag

Én is hagynám,nem éri meg kockáztatni.Engem lengyel feliratos mosógéppel szivattak meg majdnem.Nem gondoltam,hogy a típus végén a PL azt jelenti hogy lengyel feliratos.Még jó hogy utána jártam,hogy mitől olyan olcsó. :D

(#17344) fdisk


fdisk
őstag

chelloZotya és spkkill :Köszi.Valóbban hanyagolom őket.Az elégedettségi mutatójuk 68%-os.Rengetegen vannak,akik nincsenek megelégedve velük.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17345) HIJ válasza fdisk (#17344) üzenetére


HIJ
őstag

De a 620-asba nincs még wifi... Külön vehetsz hozzá...

(#17346) Indiant válasza sixer66 (#17339) üzenetére


Indiant
addikt

Euronicsben, ezúton is köszönöm Nekik! Az x-box-ot meg akarom tartani, de a hangprojektort lehet eladom.... :D

(#17347) WiNZO


WiNZO
tag

Sziasztok!

Adott 3 lg termék: lm620-as tv, bp325 blu-ray játékos (hdmi out), nb2020a hangprojektor (optical in)

Tudnátok segíteni, hogy blu-ray lejátszón pendriveról zenét (flac fájlt) le tudok úgy játszani a hangprojektoron, hogy a tv-nek nem kell folyamatosan mennie / esetleg be se kell kapcsolnom? :U

Segítséget köszönöm!

WiNZO

(#17348) imSG


imSG
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Végigolvastam pár oldalt a forumban és úgy gondolom van aki tud segíteni.
LM620-as TVről van szó. USB (beépített média lejátszó)-ről lejátszott film (1080p MKV) esetében gyakran tapasztalom, látom azt, hogy a gyors mozgásokat beszaggatja, bedarálja. A "Normál" képüzemmódot használom. Annyit változtattam rajta, hogy az összes kikapcsolható képjavítót kikapcsoltam. (TruMotion "Simán"-n van).
Erre keresek megoldást.
Valamint ugyan ezt a "problémát" tapasztalom HDMI-n keresztül Xbox-on játszva (szintén a gyorsabb mozgásoknal). A kábel jó minőségű. Képüzemmód szintén "Normal", minden kikapcsolva, Trumotion "Simán".

Aki tud érdemben segíteni, tanácsot adni megköszönöm.
"Nagyonokosok", hurrogók kíméljenek.

Köszönöm!

(#17349) HIJ válasza imSG (#17348) üzenetére


HIJ
őstag

Próbáld a Trumotion -t ki, a valósághű mozit be kapcsolni.

(#17350) blakey válasza imSG (#17348) üzenetére


blakey
titán

Az azért van, mert usb-n nem tudja a kadenciahelyes 24p-t, 60Hz-re alakítja és ez okozza a ricegést, a megoldás egy külső lejátszó, semmilyen trumotion meg valósághű mozi nem fog segíteni. Külső forrás esetében már beleszólhat a trumotion és a valósághű mozi, első körben a TM-et kapcsold ki és úgy nézd meg.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.