Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17851) lacko1970 válasza gulyasa (#17835) üzenetére


lacko1970
csendes tag

T-home.

(#17852) lacko1970 válasza e90lci (#17837) üzenetére


lacko1970
csendes tag

Nekem már az is jó lenne ha azok a csatornák jönnének amik a régi tv-n.De úgy látom hogy nagy részük meg van csak van egy csomó üres hely ahová digit csatornákat próbált betenni a csatorna neve meg is van fölül.

(#17853) huncutka1029 válasza Ursache (#17846) üzenetére


huncutka1029
addikt

pedig azt hittük, végre valaki megoldja nekünk ezt a gondot. :O
Most megint várhatunk jó sokat ;]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#17854) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Valaki itt kérdezgette régebben hogy lehet-e esetleg két 2,5"-os vinyót ráakasztani a tévére külső táp nélkül.
Ennek mi lett az eredménye? Engem is érdekel már a dolog.

Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#17855) gulyasa válasza lacko1970 (#17851) üzenetére


gulyasa
őstag

Őőőőő.... én úgy tudom, T-home digitális csak set-top-box-al fogható - bár lehet, hogy tévedek (nálam Digi van).

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#17856) Ursache válasza a2d2 (#17854) üzenetére


Ursache
senior tag

Miért ne lehetne? Szabvány, 5V az tv-n is 5V volt, ugyan úgy, mint számítógépen. Nem?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17857) kzsolthy válasza Ursache (#17850) üzenetére


kzsolthy
csendes tag

Sajnos nincsen másik külső ház.. de laptopon, pc-n tökéletesen müködik....

(#17858) thatsofemre


thatsofemre
tag

Sziasztok.

LG 32LS5600-ról szeretnék véleményt kérni. Guglizgatás után elég szimpatikusnak tűnik ez a monitor. Ahogy néztem képeket, véleményeket róla, a monitor elég vékonynak tűnik, megbízható és szép a képe. A hangzással nem tudom mik a tapasztalatok (valaki írta, hogy a mély talán túl mély?!). A 3 HDMI (1.4?) kimenet szimpatikus nagyon. A 100Hz-es képfrissítés valós 100Hz? A menüje ugyanolyan, mint a Personal TV-inek? Sok kérdést tehetnék még fel apróságokról, de ha a tulajok írnának róla, azt megköszönném :) (Persze még kutatok a neten).

Választ előre is köszi. :)

üdv,
T.

A man's wife is his life, Mr. UPS man!

(#17859) Ursache válasza kzsolthy (#17857) üzenetére


Ursache
senior tag

És eddig meg felismerte? Hmm. Esetleg tv-n gyári beállítások visszaállítása? Persze ha van valakinek jobb ötlete, szóljon :D

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17860) e90lci válasza lacko1970 (#17852) üzenetére


e90lci
senior tag

Igen ilyen van.Nekem a 47lx6500-on az AXN van úgy meg a HBO-k.Cseh lengyel meg egyéb más.De ha a szolgáltatód ezt nem adja akkor nem jön attól függetlenül hogy megtalálta a tv DVB-C vevője.Meg attól is függ milyen ország van megadva neki.Nekem azelőtt Finn volt akkor nem látta ezeket a csatornákat,aztán váltottam a Magyarra és meg lett.Viszont nem nézhető.Csak fekete kép,kéri a CI-modult.Ezt a németbe vettem.Van egy 42lw659s tv is de ezt hiába Magyarországra állítom nem látja az AXN-t.Tehát ez lehet nállad is a gond.Eurocablénál az EURO2 es csomagba ad 4 digitális csatornát.M1,M2,Duna word,Duna 2 aztán itt kifujt.Többi analóg adás.Ja meg 5 rádiócsatornát MR1-MR5-ig.

(#17861) Rbert válasza sz.zs. (#17841) üzenetére


Rbert
aktív tag

Sajnos igy sem talaja meg a tv a telefont.Esetleg valami mas otlet?

(#17862) a2d2 válasza Ursache (#17856) üzenetére


a2d2
addikt

Mert az áramerősséget kell nézni, nem a feszültséget!
Ha csak az 5V-ot néznénk akkor végtelen számú eszközt elbírna usb hub-okkal :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#17863) Lacass válasza kzsolthy (#17847) üzenetére


Lacass
csendes tag

Szia !
Ha van cseréld le az usb kábeled és ne legyen túl hosszú,hátha jó lesz !

Üdv:

...: Lacass

(#17864) Néci válasza Cartman002 (#17775) üzenetére


Néci
csendes tag

Az 570S-nél Q,MENÜ és videóbeállitások ott aztán mindnt tudsz állitani a betű nagyságtól felirat nyelve stb...

(#17865) sz.zs. válasza Rbert (#17861) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Ez az alkalmazás van neked is telepítve?

[ Szerkesztve ]

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#17866) Ursache válasza a2d2 (#17862) üzenetére


Ursache
senior tag

Na, mondjuk ebben is igazad van, de gondolom mezei USB 2.0 aljzatot építenek a tv-kbe, nem? 400mA áramerősséggel, nem? :R USB 3.0-n pedig 800mA áramerősségű folyik, igaz?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17867) Indiant válasza sz.zs. (#17865) üzenetére


Indiant
addikt

Ez nekem a TAB-on irányítja a tv-t, de a telefonon azt mondja nem kompatibilis a tv-vel....

(#17868) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Kedves Mindenki!
Az alábbi probléma miatt kérem a segítségeteket. Ajándékba vásároltunk egy külső winchestert, az alábbi típusút:

[link]

Miután a tulajdonosa 1,5 napig használta, filmet nézett róla egy 42LM660-as televízión, a WD elkezdett hangosan búgni és azóta nem játszik le semmit a tévén. Kipróbálták egy laptopon, amin el tudják indítani a filmeket, de továbbra is búg csak sokkal halkabban, mint a tévén. A WD-t a tévén a HDD - s USB csatlakozóba csatlakoztatták. Mi lehet a probléma?
Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#17869) Brain75 válasza péter28 (#17785) üzenetére


Brain75
senior tag

Szia.

Én próbáltam több féle Logitech vezetéknélküli egér-bill párossal is és mindegyikkel ment.
Mindenképpen 2,4 Ghz-es kell mert a bluetoothos nem működik.

MK330, MK520 ezek mind mennek. Igaz nem 3000-4000 Ft az áruk de működnek.

Geniussal is próbáltam. SlimStar i820 , SlimStar 8000.

Ezekkel próbáltam és működött.

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#17870) gulyasa válasza szagnes69 (#17868) üzenetére


gulyasa
őstag

Egy másik HDD-vel ki kellene próbálni, hogy azzal is problémázik-e (tehát a tévé a hibás), vagy csak a HDD-t kell garanciába kicseréltetni.
Vagy ha budapesti vagy, egyből be is rohanhatnál vele a szervizükbe, hátha nyitva vannak még.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#17871) zsakaizoltan válasza péter28 (#17785) üzenetére


zsakaizoltan
tag

5,5 ropiért kapsz egy ilyet , én is ezt használom hozzá, teljesen jó :)

LG 42lm620s, Egreat r6s, xbox 360 320gb.

(#17872) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a válaszodat, de sajnos vidékiek vagyunk. :( A tanácsodat megfogadva kipróbáljuk egy másik winchesterrel is.

Kellemes ünnepeket! :)

Szia!

(#17873) panses


panses
aktív tag

Boldog Karácsonyt kedves Fórumtársak! :B

"Az élet nem habostorta elvtársak"

(#17874) tyuxy


tyuxy
tag

Sziasztok!
Nos nekem van egy LG 32LG3000 es tv-m és nem nagyon tudom hogy ez mire is jó tulajdonképpen!
nem mai darab azt tegyük hozzá viszont amint láttam lehet frissíteni!
nos ezt mégis hogyan lehet elérni?
és a SIMPLINK mért nem jön be?

iPhone 11 pro max

(#17875) Gioni válasza szagnes69 (#17868) üzenetére


Gioni
csendes tag

A probléma az usb 3.
Ezek a tvk- usb-2-re lettek paraméterezve.
Nem tudom létezik e? usb3-ról 2-re átalakító kütyü.Az esetleg segíthet.

(#17876) blueboy_HU válasza Gioni (#17875) üzenetére


blueboy_HU
tag

Baromság... Minden USB 3.0 eszköznek lefele kompatibilisnek kell lennie, azaz kell tudni működnie USB 2.0-n, sőt USB 1.1/1.0-n is. Különben nem kerülna piacra. Ebből adódik az is, hogy nagy valószínűséggel nics 3.0 => 2.0 "átalakító kütyü". Nem mellesleg 42LM660S-en két fajta USB 3.0 -s külső HDD-t is használok (egy Adata 750-s és egy noname 3.0 házban lévő 500-as), semmi problémám nincs.
Azt javaslom mint már előttem is mondották, ki kell próbálni a TV-t egy másik külső HDD-vel.

(#17877) szagnes69 válasza Gioni (#17875) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a válaszodat! :) Én úgy gondoltam, hogy ha egy USB 3 - as eszközt USB-höz csatlakoztatunk, akkor ahhoz igazodik az eszköz, de az az igazság, hogy nem értek hozzá. :(
Minden esetre megpróbálok utána járni, hogy van-e ilyen átalakító.

Kellemes ünnepeket!

Szia!

(#17878) szagnes69 válasza blueboy_HU (#17876) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a válaszodat!
Közben a külső winchester tulajdonosával beszéltem, és elmondta, hogy már el tudta indítani a tv-vel is, de ismeretlen fájlformátumot írt ki a tévé, amikor az egyik filmet kiválasztotta, egy másik elindítására 10 percet kellet várni. A winchesteren egyébként mappákban voltak filmek, amiket én tettem fel, ezek jól működtek. Több filmet is végig néztek, de utána a tulajdonosa kiszedte a filmeket a mappákból és egybe ömlesztette a fájlokat. Ezek után még lejátszottak egy filmet, de a mai nap már nem indult normálisan. A zúgás oka az lehet, hogy mivel a csatlakozó nem ér el az USB csatlakozóig a tévén, ezért alá tettek egy dobozt. :) A doboz nélkül már halkan működik.

Nem egy településen lakunk, de ma megyünk arra, úgy hogy kipróbáljuk az én winchesterem-mel a tv-t, meg megnézem, hogy van-e valami szektor hiba a winchesteren, a laptopjukkal ugyanis tudnak filmet lejátszani róla.

Kellemes ünnepeket kívánok!

Szia!

(#17879) Ursache válasza blueboy_HU (#17876) üzenetére


Ursache
senior tag

Igen, az USB 2.0-ás csatlakozóval szerelt pendriveot bele tudod dugni az USB 3.0-ás aljzatba, és nincs inkompatibilitási probléma => működik! Viszont egy olyan eszközt, amit USB 3.0-ra terveztek kifejezetten (800mA áramerősség, ha jól tudom), az nem fog működni USB 2.0-án (400mA). Viszont igaz, hogy egy külső 2.5 inches vinyónak nem kell külső táp, ami már elmegy USB 2.0-n.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17880) huncutka1029 válasza szagnes69 (#17878) üzenetére


huncutka1029
addikt

Próbáljatok ki másik USB kábelt, ami lehetőleg jobb mint az eredeti, nem vékony kínai.
Az ilyen hibának lehet oka, hogy a kábelen nem megfelelő a tápellátás, így a winyó nem tud felpörögni, illetve ez ki is nyírhatja.
Nekem volt gondom, amikor kicseréltem a 2,5 -es Samu gyári kábelét, egy hosszabbra, hasonlókat produkált.
A winyót egy kábelkötegelővel hozzáerősítettem a tápkábelhez, így nem húzza az USB port csatlakozóját, és így elvan" a levegőben nem zúg, nem melegszik, dolgozik.

És
BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES FÓRUMTÁRSNAK!
A beigli ellenség, mindet el kell pusztítani! ;] ;] ;]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#17881) szagnes69 válasza Ursache (#17879) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a válaszodat. :) Egy kicsit megkavart, amit írtál, akkor most gond lehet, hogy USB 3.0-s vagy nem? :)

(#17882) Ursache válasza szagnes69 (#17881) üzenetére


Ursache
senior tag

Hát elvileg nem kéne, hogy gond legyen (szerintem). Bár nem lehet tudni. Kérdezz szakértőt :R

Nem tudom, hogyan áll hozzá a vezérlő a kisebb áramerősséghez. Egyszerűen nem ír olyan gyorsan, mint mondjuk USB 3.0-án, vagy esetleg egyenesen rosszat tesz neki!? (nem hinném...) Nem tudom. Vagy esetleg be sem indulna? De elkezdett búgni? Hát nem tudom.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17883) szagnes69 válasza huncutka1029 (#17880) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Köszönöm a válaszodat, ezt is figyelembe vesszük, lehet, hogy tényleg csak a kábellel van gond.
:)

Kellemes ünnepeket!

Szia!

(#17884) szagnes69 válasza Ursache (#17882) üzenetére


szagnes69
aktív tag

A búgás talán attól van, hogy rosszul támasztották alá, szerintem ez sem tesz túl jót a winyónak. :( A WD honlapján egyébként azt írják a termékhez, hogy USB 3.0-hoz és USB 2.0-hoz is jó.
A HDD-s fórumban is feltettem a kérdést, hátha majd ott valaki hozzá tud szólni. Köszönöm a segítségedet!

Kellemes ünnepeket!

Szia!

(#17885) aszamóca válasza Ursache (#17882) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Ezeket te hogyan gondolod el?
A két szabvány között a fő különbség a névleges átviteli sebességben rejlik, ami 2.0-ál 60Mega, (valós40MB) míg a 3.0-nál elérhető a 640Megabyte (valós400MB) másodpercenként. A 10x nagyobb átviteli sebességet plusz érpárokkal, és ezek érintkezőivel érték el, de oly módon, hogy a régebbi 2.0-ás szabvánnyal kompatibilis maradjon. Ha megnézed a két A csatit szemből, látható is hogy a hármasban elől 4 hátrébb még plusz 5 érintkező van, amíg a másikban csak négy. Ezek a pluszok, a gyorsított adatkommunikáció miatt kerültek beépítésre
Egy készülék esetlegesen megnövekedett tápáramfelvételére, (2.0=500mA 3.0-ál=900mA) vastagabb tápvezető keresztmetszetet alkalmaztak. De ez nem azt jelenti, hogy a régebbiek, vagy az újabbak több áramot is vennének fel, (csupán max. annyit amennyire szükségük van) de ezen növelt határértékek lehetőséget adnak.
Egy 260mA-es fogyasztó (60W-os izzó) pl. akkor is 260mA fog a hálózatból felvenni, ha Tiszalökről átkapcsolnak Paksra. :)
További változás az energiatakarékos vezérelhetőség a 3.0-ás szabványban.
Negatívum az, hogy a max. vezetékhossz az lecsökkent 5m-ről 3-ra.
Tehát teljesen kompatibilis a lefelé a 3.0, ha gond van, akkor az nem e-miatt.

[ Szerkesztve ]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#17886) Ursache válasza aszamóca (#17885) üzenetére


Ursache
senior tag

Az a komment tele van nem tudom-omokkal, sőt, még a helyes válasz is benne van. :R

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17887) calevara


calevara
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem egy LM620S tipusú tvt. Eléggé meg gyűlik vele a bajom. Gépről 1.4-es prémium minőségű hdmi kábelen keresztül lejatszom mondjuk az avatar 3D BD25 verzióban es néha szétesik a kép es pixel hibák jönnek be :(((((. Miért van ez? Egyedül amúgy is csak power dvd12-vél tudok rendesen lejátszani. Ez is igaz?;(((. Videó kari egy radeon HD 6670 1.4a hdmi kimenettel. Nagyon szomorú vagyok:(( remelem valaki tud segíteni. Kellemes karácsonyt!!!

4K HDR UHD Player

(#17888) tigipuf válasza calevara (#17887) üzenetére


tigipuf
senior tag

Esetleg próbáld ki a TMT5-t :F .
Vagy lehet a forrással van baj,(kábelmizériát hagyjuk, 5 méteres noname kábelen,ami biztos nem 1.4-es simán átmegy 3DBD,legalábbis nálam. )

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#17889) calevara válasza tigipuf (#17888) üzenetére


calevara
csendes tag

Próbáltam a Tmt5-öt. Ugyanez. Forrásra mire gondolsz? Catalyst centerben is kene valamit állítani? Köszönöm.

4K HDR UHD Player

(#17890) blakey válasza szagnes69 (#17868) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy csapágyas, azonnal vissza kell vinni, na jó, most azért nem, de amint lehet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#17891) Ursache válasza calevara (#17889) üzenetére


Ursache
senior tag

Rossz forrás: rossz a videóanyag. Próbálj másik filmet.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17892) e90lci válasza calevara (#17887) üzenetére


e90lci
senior tag

Szia.
Nekem ugyan ez a film rávan téve egy 2T külső vinyóra ami usb 2.0-on megy a WD TV Live-be onnan,1.3-as HDMI-n be az AVR-2311 es erősítőbe,az erősítőböl szintén 1.3-as HDMI-n a 47lx6500 tv-be.És tökéletesen viszi.Kipróbáltam 1.4-es HDMI-vel is és különbséget nem vettem észre.Ha van mellé egy Gigabites belső hálózatod próbáld meg DLNA-n átküldeni akkor mit csinál.Menni kell neki akadásmentesen.Ha ua probléma akkor a fálj lehet sérült.

(#17893) calevara válasza Ursache (#17891) üzenetére


calevara
csendes tag

Próbálok. Egyébb ötlet meg valakinek? Mert más filmek sem okèsak. Tvn állítani valamit? Catayst centerben? Vagy codec packoknal? :F

4K HDR UHD Player

(#17894) Ursache válasza calevara (#17893) üzenetére


Ursache
senior tag

Legfrisseb catalyst, powerdvd12. Ezzel a kombóval mennie kéne. Próbálj meg ne 3D-set. Próbálj MKV filet. Vagy sima BD-s filmet (ami nem 3D-s).

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17895) calevara válasza Ursache (#17894) üzenetére


calevara
csendes tag

Azért vettem 3ds tvt hogy 3ds filmeket is nézzék rajta....sima fullhd mkvnal is néha ugrott a kép.....főleg gyors mozgasnal..... :O :(((

4K HDR UHD Player

(#17896) tigipuf válasza calevara (#17893) üzenetére


tigipuf
senior tag

Nem tudni,én például jártam már úgy,hogy addig pakoltam a lejátszókat,meg a codecpakkokat,hogy akadt már minden.
PL:vannak olyan full Hd-s filmjeim amik látványosan akadoznak 24p-n és nem tudom miért,és volt amelyiket a Lg saját lejátszója simán vitt.
Különben legtöbb akadást az első generációs torrentelt,értsd divx-es angol filmeknél tapasztalom legtöbbször,és az biztos nem gép meg tv hiba.
Ilyenekre gondolok például,hogy kamcsatkán vették camosan,itt meg varázsoltak rá magyar zsebhokis hangot.
én is tanácstalan vagyok,miként lehet az hogy egy 5-6 Gb-s mkv sokszor rommá veri minőségben a 11-12 Gb-t.Ezért is kérdeztem a forrást...

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#17897) péter28


péter28
tag

Sziasztok!Le tudná írni nekem valaki,hogyan tudnék megosztani okos telefont a tv-vel ?Ha le kell töltenem valamit,akkor mit,és honnét töltsem le?Előre is köszönöm!

(#17898) huncutka1029 válasza péter28 (#17897) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia,

Olvass vissza, és megtalálod minden kérdésedre a választ,
a jobb felső sarokban a kereső, jó barát hidd el, ne félj tőle.
Egyébként milyen telefon? milyen op rendszer van rajta, mit szeretnél megosztani vele? :Y
ezek nélkül nem igen tudunk segíteni. :(
Max ennyit:

wifivel, és igen tölts le valami programot a netről.
de ezzel nem lennél kisegítve. ;]

Androidos telókkal együtt működik,
wifi router kell hozzá,
És egy azonos "otthoni" hálózathoz kell hogy csatlakozzanak. DLNA szerer program kell hozzá.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#17899) Gioni válasza calevara (#17887) üzenetére


Gioni
csendes tag

A tv-d a saját lejátszójával kitűnően lejátszik minden 3ds filmet.Ezért másold át külső vinyóra és onnan lökd rá a tv-re
Halihó

(#17900) Nofear19 válasza calevara (#17887) üzenetére


Nofear19
tag

Üdv

Sokszor olvasok lejátszási problémákról.
Én pl. nem értem hogy miért kell pl. bd25, bd50 fájlokat letölteni. Minőség?
Pl. az Avatar megvan nekem 3D-ben 24 GB méretű mkv fájlban és tökéletes sőt mesésen szép képe van a 106 cm-es tévémen.
A tv természetesen nem játssza le a bd25 m2ts fájl formátumot mert nem ismeri fel de ha átnevezed a kiterjesztését mkv-ra akkor már lejátssza.
Én is vettem HDMI kábelt és a keserű próbálgatások után be is vágtam a fiókba. Túl sok a macera pláne ha a gép gyenge hozzá mint az enyém.
A Plex média server megoldotta a gondom. Kényelmes, rendszerezhető film lehetőségek és szép menüje van a tévén.
LG 640-es tévém van amiben van wifi de mégis lan kábellel kötöttem össze mert a nagy mennyiségű adat átvitelnél már néha akadt a saját wifijével.
Azóta tökélete minőségben, akadozás mentesen mennek a filmek.

Próbáltad már a Plex verziót? Amúgy is a számítógéped winchesterén vannak a filmek nem?

[ Szerkesztve ]

LG 42 LM 640S

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.