Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Mulholland válasza Nemir Ombe (#8800) üzenetére


Mulholland
tag

Köszönöm a tanácsot, ez tényleg jó ötlet. Szemezek is egy Marantz 7010-el viszont az Anthem hangzása nagyon tetszik, ám az új erősítői horribilis drágák.
Ha valakinek van tapasztalata mindkettővel. (nem konkrétan ezzel a típussal :) hanem a Marantz és Anthem hangzás között annak örülnék ha megosztaná :)

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8802) mhmpista válasza Mulholland (#8799) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Pedig nekem is ez a tapasztalatom e plzll-vel. Az előző erősítőmmel ami egy belépő denon 1911 volt, szintén dobott a térérzeten a két magassági hangszóró. Minőség romlást azon az erősítőn nem tapasztaltam, főleg nem olyan mértékűt mint az ellenállás a topikban az alábbi mátrixolással kapcsolatban. Ez a tapasztalatom, vak teszten is prezentáltam, (tényleg vak teszt volt mert becsuktam a szemem és sokszor megnyomtam a hangmód váltót, de mindig kiszúrtam melyik és még jobb is lett.) Én is beírtam hogy dobott a térérzeten, és ugyan ez volt a reakció mint amit kaptál.
A lényeg ha neked tetszik akkor használd, nem vagy egyedül.
Persze az is hozzátartozik hogy azóta léptem pár kategóriát erősítő fronton és már nem hiányzik. De van hogy javít, ezt tapasztalatból tudom én is.

(#8803) Mulholland válasza mhmpista (#8802) üzenetére


Mulholland
tag

köszönöm, jó tudni, hogy nem én vagyok az egyetlen "szentségtörő" :)

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8804) BBéci válasza Mulholland (#8803) üzenetére


BBéci
titán

Még idézőjelesen sem nevezte senki szentségtörésnek, sőt, azt írtam, ha tetszik, egészségedre, elhiszem, hogy javít a hangzáson.
Sokan boldogan elvannak a guminőkkel, azzal sincs baj, amíg nem veszik feleségül. :P
De attól még változatlanul nem ajánlott kis szobákban a 7.1 kiépítés. Amit Te dicsérsz és szeretsz annak semmi köze a 7.1-hez. Kizárólag e miatt reagáltam a hozzászólásodra még tegnap este.

Biztosan csak 6 négyzetméteres a szobád? A háttérsugárzó membránja 70-80 centire van a füledtől?
Hogyan tudtad 5 különböző pozícióban elhelyezni az Anthem mérőmikrofonját?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8805) mhmpista válasza BBéci (#8804) üzenetére


mhmpista
aktív tag

A guminős hasonlat elég durva, akkor már szilikon mellek, ez hasonlóan inkább ízlés és helyzet kérdése.
Szintén nem valódi de szintén vannak követői. ;]

De az a 6nm tényleg elég durva ha tényleg ennyi akkor ott ér minden csalás amit a lehetőségek engednek szvsz.

(#8806) BBéci válasza mhmpista (#8805) üzenetére


BBéci
titán

Akkora szobában szerintem egyértelműen jobb egy sztereó rendszer, vagy egy jó fejhallgató.
Úgy látszik számodra is el kell ismételnem: semmi kifogásom nincs és nem is lehet a magassági hangszórók miatt. Kizárólag annak 7.1 megnevezése ellen emeltem szót.

Nem hasonlat volt, hanem poén.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8807) mhmpista válasza BBéci (#8806) üzenetére


mhmpista
aktív tag

Első részével egyet kell hogy értsek, de csak ha hallgat zenét. Ha csak mozira használja a rendszert akkor nem.

Akkor hogy neveznéd szakszerűen az 5.1 ből felkevert 7.1 et?

(#8808) Nemir Ombe válasza mhmpista (#8807) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

“Akkor hogy neveznéd szakszerűen az 5.1 ből felkevert 7.1 et?”

Van rendes neve “surround”,az hogy mennyi hsz-val használod,nem változtat azon,hogy nem “nativ” csatornákról beszélünk.

(mellesleg amit Te irtál,hogy egy “belépő rendszerben” “hozhat pluszt” pár további hsz,de vsz egy Anthem/MA Gold felállasban (jó esetben) nem lenne szabad “jobb hangot” hallani ettől)

Hmm ....

(#8809) Mulholland válasza BBéci (#8804) üzenetére


Mulholland
tag

Hát itt egy hevenyészett rajz a szobáról. . Ennél jobban sajnos nem tudom a beépített polcokat és az ágyat rendezni.

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8810) Norbi 72 válasza Mulholland (#8809) üzenetére


Norbi 72
veterán

Abba a kicsi szobába a hosszabb oldalon van a tv?

(#8811) Mulholland válasza Norbi 72 (#8810) üzenetére


Mulholland
tag

igen, így teljes a mozis hatás képben :DD :( ;)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8812) mhmpista válasza Nemir Ombe (#8808) üzenetére


mhmpista
aktív tag

"(mellesleg amit Te irtál,hogy egy “belépő rendszerben” “hozhat pluszt” pár további hsz,de vsz egy Anthem/MA Gold felállasban (jó esetben) nem lenne szabad “jobb hangot” hallani ettől)"

Ebben teljes mértékben igazad van, de én a coax kábel másik végén nem vitatkozok azzal amit tapasztalt.
Én egy teljesen más felállásban, teljesen más szobában, teljesen más füllel, ugyanezt tapasztaltam. És éreztem hogy nagyon egyedül érzi magát a fórumtárs, ezért bátorkodtam legépelni a véleményemet.

Amúgy a Denon 1911 úgy írta ki hogy DTS-HD-MA + PLIIz. Szóval biztos hogy "elrontja" natív csatornák hangját is? Mint írtam én nem érzékeltem, persze attól még lehetséges.

(#8809) Mulholland De a szoba paraméterei mik? Rövid fal 2m a hosszabb pedig 3?

[ Szerkesztve ]

(#8813) Mulholland válasza mhmpista (#8812) üzenetére


Mulholland
tag

igen, a 6 m2 így van. rövidebb 2 m, hosszabb 3 m

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8814) mhmpista válasza Mulholland (#8813) üzenetére


mhmpista
aktív tag

És olyan közel van egymáshoz a két front és két magassági hangfal? Ez egyre furább.

Ha megcseréled őket mi lesz? :D Nem lehet hogy a 2 hifi doboznak jobban tetszik a hangja? ;]
Nálam kb a fal 4 sarkában volt elhelyezve. A felsők közel a plafonhoz voltak belógatva az alsók pedig lent a földön. Jó azok álló dobozok voltak. Ott nyitott a teren, érezhetően, hallhatóan.

(#8815) Mulholland válasza mhmpista (#8814) üzenetére


Mulholland
tag

igen, sajnos ezek a lehetőségeim :O jelenleg. De így is működni látszik az amit írtál és írtam a IIz-nél. Jó persze, gondolom köszönetet lehet mondani azért az Anthem-nek is. Talán:)

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8816) jeni


jeni
félisten

JAMO CONCERT C 9

Értesítem, hogy sajnálatos rendszerhiba miatt a #0015240-as rendelését nem tudjuk kiszolgálni ezen áron, ugyanis árazási hiba történt, így sajnos nagyjából az összes JBL termékünk helytelen áron volt jelen a weboldalunkon tegnap reggeltől, ma reggelig.
A frissült árat legyen szíves megtekinteni az oldalunkon. Amennyiben így is megfelel Önnek, kérem jelezzen vissza, hogy elindíthassuk a beszállítást a központi raktárunkba.

Szíves megértését köszönjük, és elnézést kérünk az okozott kellemetlenségekért.

Üdvözlettel,

Tóth Márton

(#8817) Gábor984 válasza jeni (#8816) üzenetére


Gábor984
tag

Szinte gondoltam, hogy rossz árak voltak. Minden JAMO termék szinte féláron volt. A többi termékük ára rendben volt.
Igazából én úgy tudom, hogy oda kellett volna adni annyiért, amennyiért megrendelted...

(#8818) Nemir Ombe válasza Gábor984 (#8817) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

“Áraink minden esetben forintban értendők és 27% ÁFÁ-t tartalmaznak. Áraink a készlet erejéig, weboldalunkon vagy telefonos ügyfélszolgálatunkon leadott rendelés esetén érvényesek. Gépelési illetve adatbeviteli hibákért felelősséget nem vállalunk. A termékeket szimbolikus fotókkal ábrázoltuk.
Copyright ® 2011-2016 Smartphone Hungary Kft. - Minden jog fenntartva!”

Ezt nagyon rosszul tudod,ki az a hülye “boltos”,aki “bukik” valamin,csak azért,mert az “informatikus” (vagy a webshopfeltöltő) elírta az árat. :D

Hmm ....

(#8819) Gábor984 válasza Nemir Ombe (#8818) üzenetére


Gábor984
tag

2 évig dolgoztam az E-Digitalba és hidd el, ha valaminek az ára rosszul volt kint, akkor azt bizony annyiért kellett odaadni, mint amennyiért ki volt cimkézve, még ha bukta is volt így. Arról nem beszélve, hogy mikor kiderült, a vevő rögtön jött a fogyasztóvédelemmel... árgarancia.

[ Szerkesztve ]

(#8820) Nemir Ombe válasza Gábor984 (#8819) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Most erre mit írjak!!?? Akkor az egy “elég hülye cég”..... :D

Hmm ....

(#8821) Gábor984 válasza Nemir Ombe (#8820) üzenetére


Gábor984
tag

...inkább vevőközpontú

(#8822) sereeff válasza Gábor984 (#8819) üzenetére


sereeff
aktív tag

Valóban igy kell! Ha van képernyő mentés, tudod bizonyítani hogy ennyi volt, köteles odaadni!! Ha két ár van kinn, akkor az olcsóbbat kell alkalmazni. Ha az informatikus hibás, majd tőle levonhatják, stb... De oda kell adni a meghirdetett áron!!

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#8823) Nemir Ombe válasza sereeff (#8822) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Erre linkelhetnél egy jogszabályt/törvényt/rendeletet, kíváncsi lennék rá. ;)

(webshop vonatkozásban, nem a polcon kintlévő vagy egy termékre több ár vonatkozásával kapcsolatban)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#8824) shteer válasza sereeff (#8822) üzenetére


shteer
titán

Nem kell "odaadni", csak ha visszaigazolja a megrendelést és annak teljesítését. De még akkor is van kiskapu.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8825) jeni válasza sereeff (#8822) üzenetére


jeni
félisten

ÁÁÁ
Nekem vissza is igazolták!!!!!!!!

(#8826) Nemir Ombe válasza jeni (#8825) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Magát a megrendelést vagy a termékszállítást?

(az “utóbbi” eset megér(het) egy “fogyvédelmes” megkeresést,“aki hülye az bukjon rajta” hozzáállásal,az “előbbi” eset nem jelent semmit,csak egy automata visszaigazolás) ;)

(talán tavaly -tavalyelőtt volt az ExtremeAudio-val egy hasonló konfliktusom,2 Klipsch szettel,ők már a szállítást is visszaigazolták + a futárt is megrendelték,mire rájöttek,hogy k.rvára elírták az árakat + nincs is nekik ilyen szettjük (akkor kezdték el forgalmazni a márkát itthon,elég nagy fejetlenség volt) mégsem b@sztattam miatta őket,tisztában voltam vele már mikor rendeltem,hogy valami nem kerek,de egy próbát megért. ) :D

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#8827) BBéci válasza Gábor984 (#8819) üzenetére


BBéci
titán

Az lehet, de semmi nem kötelezte a céget arra az eljárásra. Abban az esetben kell a kiírt árért odaadni, ha valódi boltról és polc-címkéről van szó. Úgy már én is nyertem pár ezer forintot Tescóban, Auchanban, CBA-ban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8828) lkss


lkss
csendes tag

Üdv!
Sztereó erősítőt vennék főleg metál zenére.
Melyik a jobb választás ebből a szempontból?
Denon PMA520
Onkyo A-9010

(#8829) Nemir Ombe válasza lkss (#8828) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Amelyik jobban tetszik külsőre,“hangi adottságokban” kb. egykutya. ;)

Hmm ....

(#8830) Valkűr válasza lkss (#8828) üzenetére


Valkűr
őstag

Ezeken az árakon a használt piacon már elég jó gépeket kilehet fogni.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#8831) lkss válasza Nemir Ombe (#8829) üzenetére


lkss
csendes tag

Köszi, akkor úgy teszek.

(#8832) Mulholland


Mulholland
tag

Valakinek van esetleg tapasztalata Anthem és Marantz felsőbb kategóriás AV (7 ezres széria) közötti hangzásbeli különbségekről? Van olyan jó esetleg egy felsőbb kategóriás Marantz mint egy Anthem 500 as?

Köszönöm a választ, előre is.

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8833) Nemir Ombe válasza Mulholland (#8832) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Van,csak máshogy “jó”. Az más kérdés,hogy neked tetszik-e. ;)

Hmm ....

(#8834) Mulholland válasza Nemir Ombe (#8833) üzenetére


Mulholland
tag

A "máshogy jót" kicsit kifejtenéd? :)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8835) Nemir Ombe válasza Mulholland (#8834) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Én írhatok bármit,az teljesen szubjektív vélemény. ;)

(kicsit “légiesebb”,“teresebb”,“nagyotmondóbb”, de kellemesen hallgatható mozin és zenén is,a 7009/7010-re értve,a 7010 “nüasznyit” más,kicsit talán részletesebb,de ezt csak egyugyanazon helyen/időben/rendszeren lehet “igazán” észrevenni ..... és természetesen csak szerintem ;) )

Hmm ....

(#8836) Mulholland válasza Nemir Ombe (#8835) üzenetére


Mulholland
tag

köszönöm, Azt gondoltam, hogy keresnem kell majd egy termet ahol meghallgathatom. De azért általánosságban ez már jó ajánlás nekem :) és nem utolsó sorban jóval olcsóbb mint az Anthem jelenlegi újdonságai.:)

[ Szerkesztve ]

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#8837) vtechun


vtechun
veterán

Sziasztok, van olyan kompakt 5.1 rendszer, pl. valamilyen logitech, ami hdmi esetleg optikai bemenettel rendelkezik? Ebayen láttam ilyen kis DAC-okat, viszont ahhoz még kellene 5.1-es rendszer is.

Rendelkezem normálisabb házimozi rendszerrel (mission mv8 5.0 szett, mordaunt-short ms 309 mélynyomó, onkyo ms308 erősítő), csak az itt(asszony) nem fér el, ehelyett kellene valami sokkal-sokkal kompaktabb.

Ha más nem, akkor egy analóg 5.1 bögreszett (bluray, dvd lejátszó is sok helyet foglal) meg egy ebayes 5.1 dac is megtenné, de azért egyben lenne az igazi...

(#8838) Mukucs


Mukucs
senior tag

Sziasztok!

Logitech z623 mat szeretném lecserélni egy aktív 2.0-ra. Maximum 60.000ft értékben, esetleg tudtok ajánlani nekem olyat, ami a dinamika mellett szép méllyel is kecsegtet?

Kell a hely az asztal alatt! :DDD köszi előre!

(#8839) Hewty


Hewty
csendes tag

Üdv vettél egy 20m hangszóró kábelt viszont hülye kérdés de csak az egyik szalon van kék jelölés az melyik lehet a pozitív vagy a negatív ? Másik szál átlátszó vagyis mind2 de csak az egyiken van jelölés

(#8840) amtibacsi válasza Hewty (#8839) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Én a negatívot kötném a kék jelölésre, bár a kábelnek tökmindegy. A lényeg, hogy mindkét végén az azonos színhez azonos pólus tartozzon.

(#8841) Dorian válasza Hewty (#8839) üzenetére


Dorian
félisten

Tök mindegy, csak erősítő és hangfal oldalon is ugyanúgy legyen kötve.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#8842) shteer válasza Hewty (#8839) üzenetére


shteer
titán

célszerű a jelöltet a pozitívra, de tényleg annyi a lényeg, hogy az illesztéseknél egyezzen

..szerintem jónak tűnik

(#8843) azelsomillio


azelsomillio
csendes tag

Van esetleg vkinek kölcsönbe egy Audyssey mikrofonja Budapesten?
Ilyen

[ Szerkesztve ]

(#8844) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Norbi 72 meginvitált magához, így gondoltam írok pár szót, mivel nagyon jó élmény volt és még mindig keresem az állam. :D
Projektor apropóján mentem hozzá, de komplett házimozi bemutatót kaptam sok-sok filmmel és koncerttel.

Az már valahol az első 5 percben eldőlt, hogy nekem kell projektor és vászon. Az a sok rossz dolog, amit a projektorok ellen néha felhoznak az emberek (a tévékkel szemben) azok nem igazak. Néztünk világos, sötét, színes jeleneteket. A fekete fekete maradt, nem volt szürke, nem volt elmosódás, nem vesztek el a részletek a sötétebb részeken. Még Tom Cruise pórusait is láttuk. Itt már emlegettem anyámat, szegény valószínűleg a következő 3 órában csuklott.

Ami komolyabb fejtörést okozott nekem, az a hang. Merthogy eddig nem volt igényem jobb rendszerre, de most már van. :D
Ami rögtön feltűnt és eszembe jutott, hogy valószínűleg nálam sok otthon a mély. Amikor a hangfalakról beszélgettünk és a beállításaikról (vagyis Norbi beszélt, míg én tátott szájjal néztem a műsort), akkor Ő is azt tippelte, hogy lehet kisebbre kellene állítanom. Most, hogy hazaértem, még lentebb tekertem, kb. 30%-on állhat, és valóban teljesen más lett a hangzás. Most már nem nyomja el semmi a centert és a filmzenéket is jobban hallani és az apróbb neszeket is és úgy tűnik a hangfalaimban is több van, mint gondoltam. Talán ez a frekvencia kioltás ami nálam volt? Szóval akinek kezdő rendszere van, mindenképpen próbálgassa a beállításokat, mert sokat dobhat a hangzáson, egységesebb lesz, nem lesznek nagyon halk és nagyon hangos részek. A meccs miatt nem tudtam még pár beállítást megcsinálni, de majd folytatom mindenképpen, mert még az én nagyon belépő rendszeremen is lehet bőven mit javítani, úgy tűnik. :)

Ami nekem még új volt, az a 7.1. Egyszer csak áthúzott a hang felettem, és felkiáltottam, hogy "átment a hang". Norbi ezt egy egyszerű ühümmel elintézte és nevetett, hogy szerencsétlennek (nekem) még ez is új dolog. :D És tényleg nagyon sokat hozzáad az élményhez a jó rendszer és a jó hangkeverés és az elhelyezés. Néha pedig olyan volt, hogy nem csak a hang ment át a szobán, hanem a légnyomás is. :D

Másik dolog, amit most már értek, az az állandó vita a Dolby/DTS/HD hang körében. Nem is kérdeztem, Norbi sem mondta, hogy milyen hangsávval nézzük az aktuális videót, majd egyszer csak közölte, hogy ez "csak" Dolby ám. Nekem egyáltalán nem tűnt fel, hogy váltottunk, nem éreztem azt, hogy bármilyen részlet hiányozna. Így már értem mindkét tábort, és bizony annak van igaza, aki azt mondja, hogy ha jó a rendszer, akkor nem venni észre a különbséget. Sajnos a jó rendszerre pedig szorgosan gyűjtögetni kell sokáig. :)

Sok infót megosztott velem Norbi (valahol a kábelezésnél veszíthetett el :D ), nagyon hasznos volt ez a 3 órányi bemutató. Annyira lekötött az élmény, hogy még kérdezgetni is elfelejtettem. Akinek van lehetősége/invitálása, az fogadja el bárkitől, aki felajánlja, nagyon hasznos. Nálam most új sztenderd van és még pár napig biztosan sírni fogok, mert haza kellett jönnöm a saját kis rendszeremhez a Norbié után. :D Itt is még egyszer köszönöm neki, remélem nem nagyon fogalmaztam félre néhány dolgot. :R

(#8845) #98221312 válasza #54715584 (#8844) üzenetére


#98221312
törölt tag

Voltam nála én is haverommal, kb hasonló élményekkel távoztam.:)

(#8846) Norbi 72 válasza #54715584 (#8844) üzenetére


Norbi 72
veterán

Örülök,hogy jó élményekkel(+némi számolgatással az új rendszeredhez ;] )távoztál tőlem,bármikor ha ráérek,jöhetsz újra mozizni/koncertezni. :R

(#8847) azelsomillio


azelsomillio
csendes tag

Lehet, hogy csak közvetve kapcsolódik a témához, de gondoltam, megkérdezem, ki/hogy tárolja, játssza le a médiáit? Mert az is fontos, ha már házimozi a téma :)
Amiket nézegettem:
- Raspberry PI 3 - média szerverként - úgy láttam, lebutítja a hangot
- WD TV - Mindent lejátszik, csak lassú
- Popcorn - Nem nagyon láttam ellenérveket
- qnap ts-251- NAS és média szerver egyben - jókat írnak róla

Egyelőre tv-ről, dlna-n / plex-en keresztül játszok le, de nem a legrugalmasabb és ahogy láttam a plex nem támogat minden formátumot

Mi a véleményetek?

(#8848) antistati válasza azelsomillio (#8847) üzenetére


antistati
tag

Nekem qnap ts-251- NAS van összekötve HDMI-n egy Denon 2200-el. Én meg vagyok vele elégedve, ATMOS hangokat is leszedi róla az erősítőm.

Filmeket kölcsönzök rajta, mozizok, adatot tárolok - tükrözök...

(#8849) azelsomillio válasza antistati (#8848) üzenetére


azelsomillio
csendes tag

Eddig nekem is az a legszimpibb - mondjuk a legdrágább is :S
De mivel most szállt el egy vinyóm, mindenképp gondolkodok egy NAS + RAID megoldásban és a médiafícsőr sem rossz, ha egy doboz megold mindent és nem butítja le a hangot/videót sem...

(#8850) VoidXs


VoidXs
Topikgazda

Sziasztok!

Tudtok mondani olyan erősítőt, ami diszkréten kezel 16 csatornát, teljesen saját channel orderben, HDMI-n át, és nem megy rá a gatyám (tehát nem mozis/stage/ipari/stb cucc)? Jelenleg egy FPGA-t használok, hogy elvágja 3 darab 5.1-es erősítő közt, és nem kicsit kényelmetlen újrakonfigurálni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.