Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Dorian válasza kurucz24 (#9949) üzenetére


Dorian
félisten

Ez tök alap hangfalkábel, sztem nem éri az árát. VDC sokkal jobb választás.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#9952) Gavner


Gavner
csendes tag

Sziasztok!

Belépő szintű házimozi vásárlása előtt állok, és szeretném kikérni a véleményeket, mert teljesen hülye vagyok hozzá.

Az ilyen LG-Samsung box megoldásokat ha jól sejtem kerülni kell, ha elfogadható hangzást szeretnék, hiába a sok watt a dobozon.

A keretem sajnos nem valami sok 100-180e maximum elsősorban új, de használt is jó, de sajnos a hirdetésekből nem tudom eldönteni szintén mi a jó, mi nem.
Amit szeretnék:
- 5.1 rendszer, normális erősítővel
- HDMI csatlakozók (ez használtnál nem evidens)
- Elfogatható hangzás belépőszinten
- Egy-két szolgáltatás előny, de nincsenek illúzióim ennyi pénzből, hangzás>szolgáltatások

Eddig a számtalan portálon hirdetett 5.0-s Onkyo szetteket, valamint Harman/Kardonn 5.1-es szetteket nézegettem, amik talán értékelhetők is, Onkyo-hoz egy sub még kéne gondolom, a Harman/Kardon tetszik, HKTS5 valamint HKTS9-el is árulják, de sajnos ötletem sincs melyik volna jobb vétel.

Minden tanácsot előre is köszönök, az előbb említettekhez nem ragaszkodom, csak mint említettem, tökéletesen hülye vagyok hozzá, csak szeretem a jól szóló hifiket :)

(#9953) Norbi 72 válasza Gavner (#9952) üzenetére


Norbi 72
veterán

Ez a szett is jó ajánlat,bár picit hozzá kell rakni.Később meg lehet subot nézni hozzá.

(#9954) Gavner válasza Norbi 72 (#9953) üzenetére


Gavner
csendes tag

Szia!

Köszönöm az ajánlást, ehhez ez a sub kéne nekem?
http://www.octogonaudio.hu/uzlet/boston/boston-acoustics-cs-225-centersugarzo/

Még emésztgetem kicsit, hogy költsek-e ennyit, megéri ez a szett a felárat egy onkyo-hoz képest?

(#9955) BBéci válasza Gavner (#9954) üzenetére


BBéci
titán

A szett bőven megéri a felárat, viszont az egy centersugárzó, nem szubláda.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9956) Gavner válasza BBéci (#9955) üzenetére


Gavner
csendes tag

http://www.denonmarkabolt.hu/hu/MM/Markak/BOSTON_ACOUSTICS/CLASSIC_MK2/CS_260_23_225C_SUB10_MKII

Itt mélyládának árulják szettben, valamint a link kivételével a webshopban is Subnak szerepel, tévedek?

(#9957) renatto válasza Gavner (#9956) üzenetére


renatto
őstag

A SUB II az mélynyomó, de az első link nevében a név "225C-centersugárzo" ami a rendszer center sugárzójának a száma, viszont érdekes módon a link már a SUB-ra mutat....

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#9958) Gavner


Gavner
csendes tag

Értem, igen, már én is látom.

Tehát akkor inkább gyűjtsek kicsit a szettre, mintsem ezt vegyem:
http://hififutar.hu/index.php?P=1&K=3&ID=13256
vele:
http://hififutar.hu/index.php?P=1&K=3&ID=6899

Sajnos nincs elképzelésem mekkora különbség lehet a kettő szett között, árban kb +80-90e a Denon+Boston szett.

Köszönöm a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#9959) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó napot az uraknak, visszatalálós üzenet ez :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9960) Norbi 72 válasza Gavner (#9954) üzenetére


Norbi 72
veterán

Ez,igen.

Meg.

(#9961) kurucz24 válasza Dorian (#9951) üzenetére


kurucz24
tag

Köszi, valahogy sejtettem. Tudsz rá esetleg valami beszerzési forrást? Ahol lehet méterben is kapni.(csak tekercsben láttam)
Köszi

(#9962) Dorian válasza kurucz24 (#9961) üzenetére


Dorian
félisten

GEM Kft. a Mo-i forgalmazó, itt többször volt írva Pintér Krisztián elérhetősége. Ha nem találod, megkeresem.
"HIFI széria" típusúval vannak jó tapasztalatok.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#9963) zsolesz7503 válasza Norbi 72 (#9953) üzenetére


zsolesz7503
tag

Ez az szett még nekem is tetszik bár lenne rá pézem. No majd talán jövőre sikerül. :(((

(#9964) kurucz24 válasza Dorian (#9962) üzenetére


kurucz24
tag

Megtaláltam, írtam neki.

Köszi a segítséget.

(#9965) sixer66


sixer66
senior tag

Sziasztok!

A mérlegen egy Taga Platinum F120 vs. JBL ES80 szett (HIVOX).
Merre billen a mérleg és miért?

[ Szerkesztve ]

(#9966) Nemir Ombe válasza sixer66 (#9965) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Amelyik olcsóbb az a "nyerő" ebből a párosból..... ;)

....szerintem.

Hmm ....

(#9967) IreN!CuS válasza sixer66 (#9965) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ha már JBL ES szett a minap belefutottam egybe ahol 90-es frontok voltak 60-es hátterekkel amik amúgy a kisebbik frontok lennének ha jól gondolom , ennek mi értelme van ,hogy háttérnek is - igaz a széria kisebbik tagját - frontot használ ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#9968) greike válasza Nemir Ombe (#9966) üzenetére


greike
tag

Taga Platinum f120 hangfalat hallottál már? Gondolom nem ,mert akkor nem ilyen választ írsz! Egyértelmű Taga platinum!

(#9969) BBéci válasza IreN!CuS (#9967) üzenetére


BBéci
titán

ES 80 a legkisebb állódoboz és nincs kötelezően előírva, hogy az csak frontsugárzó lehet.
Sokan kedvelik azt a felállást. Szerintem a fülmagasság felett 60-90 centire és oldalt lévő, (THX ajánlás szerinti) háttérsugárzó jobb teret rajzol, pláne akkor, ha dipól.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9970) #59816064 válasza BBéci (#9950) üzenetére


#59816064
törölt tag

Gondolom hogy van valami csúsztatás benne.

Két szett van ami szóba jöhet most. Légyszi segítsetek melyiket vegyem,melyik éri meg jobban.

Heco VITAS 500 5.0

[link]

Vagy CAV DP 265 5.0

Köszi :-)

(#9971) BBéci válasza #59816064 (#9970) üzenetére


BBéci
titán

Tök mindegy. Mindkettő hangjával büntetni lehet.
Eszembe jutott egy régi Index fórumos srác gyakori mondása, amit gagyi objektívekre alkalmazott: az egyik fos, a másik híg szar.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9972) Nemir Ombe válasza greike (#9968) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Hallgass meg pár "igazi hangfalat" utána Te is ilyeneket fogsz írni. ;)

(és ne drágább kategóriákra gondolj, mint pl. a Taga új ára)

Hmm ....

(#9973) Ragadozó válasza kurucz24 (#9949) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Én megcáfolom Dorian-t, az árát megéri...több kábellel is volt módom összehasonlítani.

Gavner: ha van rá módod, használd légyszíves a link gombot. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#9974) dota1 válasza kurucz24 (#9949) üzenetére


dota1
aktív tag

Szerintem ezt vedd:
http://www.220volt.hu/Qed+fm+C-79+100B+Performance+Hangsugarzo+kabel+79+STRAND++1m

ebben az árszegmensben nagyon jónak tartják és most féláron van. Én ma vettem tőlük 26m-t.

(#9975) IreN!CuS válasza BBéci (#9969) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Értem legalább ma is tanultam valamit. Vakon elhittem hogy a gyári kis hátsók a jók.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#9976) BBéci válasza IreN!CuS (#9975) üzenetére


BBéci
titán

Azok is jók, ízlés dolga. Egy biztos, hang szempontjából nem előny a kis méret, csupán elhelyezni könnyebb.
Az általam hallott egyik legjobb házimozi rendszerben 4 db 80 kilós Meridian DSP 5500 szolgált háttérsugárzóként, de nem a padlón, hanem 80 centi magas, homokkal töltött dobogókon álltak.
Kedvencem a JBL Synthesis S4Ai háttérsugárzó, amit a korábban említett magasságba ajánlott elhelyezni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9977) fehér_ember válasza BBéci (#9976) üzenetére


fehér_ember
addikt

A "dobogók" teteje párhuzamos volt a talajjal?
Ha arra is emlékszel hogy voltak elosztva (a hallgatási helyhez vagy a szobához képest) az is érdekelne. Nem kell megijedni csak olyanra gondoltam hogy esetleg egyenlő távolságra voltak-e a hallgatási pozíciótól vagy inkább a helyiség falaihoz voltak igazítva? És "nagyon kb." milyen szögekben (vagy hány óránál) a hallgatóhoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#9978) Zsmester89 válasza dota1 (#9974) üzenetére


Zsmester89
őstag

Árához képest jónak tűnik.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#9979) liszi70 válasza #59816064 (#9970) üzenetére


liszi70
nagyúr

Mennyibe kerülnének ezek a szettek? A CAV-okról sokat megtudhatsz az AVX-en, mivel az ottani tulaj forgalmazza. Sokan hallgatják elégedetten őket, de azoknak se higgy, meg az itteni szarozóknak se. Alapvetően ne fórumokból tájékozódj, hanem próbáld meghallgatni őket. Ebben az árszegmensben nem lehet csodát elvárni, de simán megfelelhetnek számodra. :)

[ Szerkesztve ]

(#9980) Lacielvtárs válasza liszi70 (#9979) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1, ezzel maximálisan egyet tudok érteni.
ha nincs nagy igény akkor a CAV-ot én is ajánlom, én majd két évig hallgattam őket :K
az igaz hogy egész addig elégedett voltam velük, amíg másikat meg nem hallgattam :D

más kérdés:
Melyikben érdemes gondolkodnom?
nagyobb tévé vagy projektor és vászon kombó? szerintetek
nem barátok között akarok nézni a projin, sokat filmezek.
nézegetem a tévék árait, és a 4k-s tévé áraihoz képest, lehet a projektor járhatóbb út lenne.
mi a véleményetek erről?
előre is köszönöm ha megosztjátok velem :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9981) mettek válasza Lacielvtárs (#9980) üzenetére


mettek
addikt

nem tudom milyen távolról akarod nézni de 550-600 ezerért már szuper 65colos led tv-k vannak. Én is ilyet akartam venni a plazmám után, csak aztán megláttam milyen képe van az olednek, így egy 55colos lg 920v oled tv lett belőle, eddig telitalálat, ilyen feketéje a plazmának se volt.
A lényeg hogy ha szereted a szép képet akkor tv, ha pedig a méret nyűgöz le akkor proji....de amennyiért normális projit fognak neked ajánlani annyiért vagy 65 colos tv-t vagy akciós 55 colos oledet is vehetsz akár.

Nekem nemrég 500 alatt nem ajánlottak projit a fórumon, aztán azt is mondták hogy plazma minőségű képe még az 1millás projinak sincs....ezért vettem tv-t. Bár nem lett sokkal nagyobb de eszméletlen képe van. Ahányszor bekapcsolom annyiszor lepődök meg. Mondjuk nem csoda, mert az oled most a tv-k csúcstechnikája amit perpill csak az LG képes gyártani.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#9982) Lacielvtárs válasza mettek (#9981) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszönöm a véleményed...
igazából 3-4 méterről nézem, és a minőség fontosabb mint a méret. így lehet akkor a tévé lenne a jobb megoldás nekem, az alapján amit mondasz :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9983) greike válasza Nemir Ombe (#9972) üzenetére


greike
tag

Légyszi írj már pár "igazi" hangfal márkát és típust ebben az árkategóriában. Persze új hangfalakra lennék kiváncsi.

(#9984) Nemir Ombe válasza greike (#9983) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Írtam már elég sokat ebben az árkategóriában korábban, olvass vissza. ;)

(mellesleg ha egy gyártó kínálatában egy cca. 200.000Ft-os dobozt "flagship" jelzővel illetnek, akkor az szerinted mit mond el a gyártóról The flagship 2013 year model of Platinum v.2 series F-120 surprises with its superior, high-end sound performance and elegant, eye-catching appearance. [link] már párszor leírtam (de leírom még egyszer is), hogy az (új lista) árakat úgy érdemes nézni, hogy azokban van 27% áfa, kisker és nagyker árrés, szállítási és csomagolási költség, a gyártó haszna, stb, ha ezeket átgondolod, akkor rájössz, hogy valójában kb. mennyiből is készül el egy ilyen "flagship" doboz, ami a hangján is hallatszik (és megnyugodhatsz, hallottam szólni, mivel amit nem hallottam arról nem szoktam véleményt írni)

Hmm ....

(#9985) liszi70 válasza Nemir Ombe (#9984) üzenetére


liszi70
nagyúr

"200.000Ft-os dobozt "flagship" jelzővel illetnek, akkor az szerinted mit mond el a gyártóról"

Azt mondja el a gyártóról, hogy célzottan és felvállaltan az alsó szegmens igényeit kívánja kielégíteni a termékpalettájával. Nincs ezzel semmi baj, ár-érték arányban lehet kiváló is. :)

"27% áfa, kisker és nagyker árrés, szállítási és csomagolási költség, a gyártó haszna, stb,....... valójában kb. mennyiből is készül el egy ilyen "flagship" doboz"

Ez pontosan ugyanúgy igaz mindegyik gyártóra.

"hallottam szólni, mivel amit nem hallottam arról nem szoktam véleményt írni"

:R Ez nagyon dicséretes, maradjon is így, de sajnos vannak, akik jellemzően árcédula és előítéletek alapján írnak "véleményt". :)

[ Szerkesztve ]

(#9986) greike válasza Nemir Ombe (#9984) üzenetére


greike
tag

Csak Dali Lektor, Polk Audio tsx440,Monitor Audio br 6,Mordaunt Short avant 908-al tudtuk a haverokkal összehasonlítani. Többünknek is a Taga platinum tetszett a legjobban! Jbl es meg a hifishown hallottam. Csak ezért írtam ,hogy egyértelmű a Taga a jobb választás.

(#9987) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#9980) üzenetére


Norbi 72
veterán

Én a projektor és vászon kombóra szavazok. :K

(#9988) Lacielvtárs válasza Norbi 72 (#9987) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no ebben biztos voltam :K
de van olyan típus melyet javasolsz?
nem fontos a 3d, sőt mi több nem is kell, bár nem tudom proji esetében, gondolom a 3d élmény is jelentősebb, nem?
és mennyire érdemes a projikat egész nap járatni, nézni?
mennyire "gazdaságos" a véleményed szerint?
értem itt az égő cserét, stb
mert amennyire én a végletek embere vagyok, ismerem magam, és mindent azon akarok majd nézni :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9989) VoidXs válasza Lacielvtárs (#9988) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A legtöbb égő így is tovább bírja, mint a projektor élete. Abból indulok ki, hogy az utolsó hulladék iskolai projektorok is egész nap mennek, és semmi bajuk.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9990) mettek válasza Norbi 72 (#9987) üzenetére


mettek
addikt

nem tudom láttál e már oled tv-t élőben, asszem kihullana a hajad, olyan képe van egy proji mellett, de azt is megértem ha valakinek a méret számít, mert 'mozi' fíling. Nekem a minőség számít. Ez olyan mintha valami mozis böszme hancuccot raknánk a nappaliba mertt nagyot szól....én azt mondom legyen kisebb de minőségi.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#9991) Lacielvtárs válasza VoidXs (#9989) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ohh ezt jó tudni, tehát akkor már ezen a téren nem kell aggódnom :R

KnockOut87: amúgy az OLED-el kapcsolatban, mintha azt olvastam volna hogy idővel veszít a képminőségéből.
igaz ez?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9992) mettek válasza Lacielvtárs (#9991) üzenetére


mettek
addikt

a régebbi modellekben nem volt olyan nagy az oledek élettartama (kb 30.000 óra) Ha utánaszámolunk és azt mondjuk napi órát megy minden nap akkor is 6 évig tökéletes..de erre a srác azt mondta a MM-ban hogy náluk pár éve megy non stop egy oled és annyit vett észre hogy vesztett a fényerejéből egy keveset. Szerintem egy proji rövidebb élettartamú plusz azt nappal ne akard nézni.

Amúgy az idei szériás oledek már 100.000 órásak. De ezek 800ezer fölött vannak. Amit én vettem az tavalyi modell ezért nagyon szépen le volt árazva....625ezer volt. semmire nem cserélném le perpill. 1 misis projira sem. De nem akarom ajnározni, meg kell nézni egy mediamartban milyen a képe ennek meg sima led tv-nek....és akkor a projit belőheted a led tv képminősége alá.

Én a stream audio moziszobájában néztem projit (gondolom az sem a 200ezres kategória volt)...jó volt de nem szép...olyan mozi minőség ami nálam az ocsmány kategória mert nem 'él' a kép, fakó. A hangcuccuk viszont odavert de nem csoda, 2 milláért már szóljon jól.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#9993) Lacielvtárs válasza mettek (#9992) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, no majd megkukkolom akkor azoknak a kép minőségét. :K
mondjuk igaz a projihoz kell a sötét szoba.
és az nappal meg nyáron nem tudom jó ötlet e...
főleg hogy nem akarnék mindig besötétíteni.
no ezt akkor még alaposan át kell gondolnom :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#9994) Norbi 72 válasza Lacielvtárs (#9988) üzenetére


Norbi 72
veterán

Én TV mellé javaslom.

Nekem,mint tudod,Benq 1070-esem van,és teljesen meg vagyok vele elégedve.

106"-os a vászon,a 4-5X nagyobb kép mindent üt! :K

(#9990) KnockOut87

Igen,láttam,gyönyörű képe van.Csak kicsi,és ahhoz képest még drága.

De ha a plazmám elhalálozik,nálam is Oled lesz helyette.

[ Szerkesztve ]

(#9995) arcitec válasza Lacielvtárs (#9993) üzenetére


arcitec
addikt

[link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#9996) VoidXs válasza Norbi 72 (#9994) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ahogy látom, errefelé senki nem próbált Christie projektort, pedig azok minden más próbálkozást megaláznak. Olyan fényerejük van, hogy ha a Nap égeti a vásznad, akkor is tökéletesen láthatóak a legsötétebb jelenetek, és ehhez VA-s kontraszt társul. Nem egy OLED, de azért IPS fölött van.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#9997) #54715584 válasza Norbi 72 (#9994) üzenetére


#54715584
törölt tag

Meg a hangnyomás is. :D

(#9998) shteer válasza VoidXs (#9996) üzenetére


shteer
titán

Abból mennyi egy fullHD-s?

..szerintem jónak tűnik

(#9999) VoidXs válasza shteer (#9998) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az a baj, hogy nálunk nem forgalmazza őket senki, csak a nagyon high-end vonalat lehetett kapni egy ideig. 1500 dollár + vámért lehet egy Full HD-st hozatni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#10000) junkpod válasza Lacielvtárs (#9991) üzenetére


junkpod
nagyúr

kérdezd meg tőle 3 év múlva, minden más csak marketing bullshit lesz amit a gyártók hirdetnek:)

"a srác azt mondta a MM-ban hogy náluk pár éve megy non stop egy oled és annyit vett észre hogy vesztett a fényerejéből egy keveset."
Jó szeme van ha abban a fényárban ezt észrevette, műszer nélkül... ez hiteltelen információ

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.