Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52951) Rp526 válasza Rp526 (#52947) üzenetére


Rp526
aktív tag

Igaz, ha madvr-ral filmezek, nekem nem kell törődnöm a 4k felskálázással AVR szinten? Azt a madvr megteszi, az erősítőnek csak át kell engednie a 4k-t, HDR-t, 60Hz-et.. stb..?

(#52952) Rp526 válasza BBéci (#52950) üzenetére


Rp526
aktív tag

Ez a sztereóm már megvan, újat nem fogok venni a közeljövőben.
"Olyan AVR-t keress, aminek a hangja a kétcsatornásodéhoz hasonlít, az legyen a legfőbb szempont."
Gondoltam az Onkyo hangja passzol az Onkyo-hoz. :D
Mivel még most kezdek az egészbe bele.. nincs olyan hallásom, hogy emlékezetből döntsek.. hogy otthon az onkyo így szólt... és máshol egy házimozi erősítő, meg így szól. Ezért is kérek segítséget, a fizetős oldalak kb jó teszteket írtak.. mondjuk azok miről nem :D .. és gondolom belépni a házimozi világába egy 400e Ft-os erősítő elég lehet.

(#52953) mpo válasza Rp526 (#52951) üzenetére


mpo
veterán

Volt már hasonló kérdés:
[link]

Ha mindegyik tudná, akkor nem is kellene feltüntetni egyiknél sem.

Ha érted, akkor már elavult.

(#52954) Rp526 válasza mpo (#52953) üzenetére


Rp526
aktív tag

Én az upscale-re voltam kiváncsi. 4k-t átengedi, csak nem tud felskálázni..
Egy tesztoldal hozta negatívumként, hogy nem tud 4k upscalinget.. de mágát a 4k-t átengedi.. Gondolom akk az algoritmusokat nem tudja, de a 4k felbontást támogatja.. ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

(#52955) mpo válasza Rp526 (#52954) üzenetére


mpo
veterán

Aki madvr-t használ, az mindenhez is ért. :D
Ezért használok médialejátszót.

Ha érted, akkor már elavult.

(#52956) Rp526 válasza mpo (#52955) üzenetére


Rp526
aktív tag

Jahhjj sry, nem akartam fellengzősen írni.. csak tényleg nem tudom ezt a részét.. :)

[ Szerkesztve ]

(#52957) BBéci válasza Rp526 (#52954) üzenetére


BBéci
titán

Fogalmam sincs, mi a bánatért kell egy erősítőnek felskáláznia? Elvégzi azt a lejátszó és a képmegjelenítő, melyek közül azt kell választani, amelyik jobb minőségben teszi a dolgát.
Az igazán minőségi rendszerekben az erősítő/processzor nem kap képjelet, csak hangot, ezért jöttek létre a dupla HDMI kimenetes lejátszók. Számos csúcsminőségű AVR valamilyen mértékben rontja a rajta átvezetett kép minőségét, ezért jobb megkerülni. Valamint a kép és a hang egymásra hatással lehetnek, de ez nem a belépő topik témája.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#52958) voronyezs


voronyezs
újonc

Üdv srácok.
Elnézést ha nem jó helyre írom a kérdésem. Adott a képen látható házimozi. A jobb alsó sarokban taláható optikai bemenetre hiába kötök bármit nem szólal meg mert a program választásnál nem jelenik meg az optikai bemenet csak az rca bemenetek. A távírányítója sajnos nincs meg. Mit tudok ezzel így kezdeni mert a tvmen csak optikai kimenet van. A válaszokat előre is köszönöm. [link]

(#52959) Rp526 válasza BBéci (#52957) üzenetére


Rp526
aktív tag

Nem is akartam, h bármit is csináljon.. pont, h örülnék, ha semmi ilyet nem tenne..
Nekem, mivel PC a forrás, így gondolom PC - AVR - TV az út.. ezért volt fontos kérdés.
De akk gondolom a válasz az, h mind1.. a PC skáláz, az erősítő pedig átengedi.
Ha nekem van két HDMI Port a vidikarin, én is el tudom ezt játszani? Képet küldöm a TV-re, hangot egy másik HDMI-n az erősítőbe? Viszont gondolom akkor fontos, hogy ugyan olyan paraméterekkel rendelkezzen a két HDMI.. ha ez lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#52960) I'am Dony válasza voronyezs (#52958) üzenetére


I'am Dony
őstag

Táv nélkül bajban vagy... [link] [link]
Vagy ilyesmivel: [link] megoldod vagy eldobod.

(#52961) mpo válasza Rp526 (#52959) üzenetére


mpo
veterán

Próbáld meg egy HDMI-vel, egyszerűbb, olcsóbb.
Nekem ilyen van az AVR és a tv között:
[link]
Ami a Minixhez járt, az is jó.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#52962) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a régi házimozis topikban az első összefoglaló kommentben voltak kompakt rendszerekről is 4-5 példa, amit érdemes megvenni 80-150 ezer Ft közül. Nem terveztek esetleg egy ilyen bővítéssel? Esetleg tudtok pár ilyet mondani ami preferenciától függetlenül az ajánlható/megvehető kategória ebben az ársávban?

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#52963) #09634560 válasza GeryFlash (#52962) üzenetére


#09634560
törölt tag

Igazábol azt kell nézni hogy mennyi készüléket tudsz ráakasztani, tehát legyen optikai vagy hdmi arc esetlegesen mikrofonos kalibrálhatósága, végül minél nagyobb legyen a hangszóró kónusza, lehetőleg <10cm. Ez eléggé megszűri a lehetőségeket. Viszont hangminőségük elvétve éri el egy nem-műanyagdobozos szett szintjét.. Tehát elég ha katalógusadatokból leszűrve választasz, és lehetőleg megbizható gyártótól.

(#52964) GeryFlash válasza #09634560 (#52963) üzenetére


GeryFlash
veterán

:( Köszi!

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#52965) BBéci válasza GeryFlash (#52962) üzenetére


BBéci
titán

Ahhoz, hogy tudjunk olyanokat ajánlani, jó sokat ki kellene próbálni, amire sok időt kellene szánni. Na de ki akar bögreszettekkel szenvedni, amikor helyette normális házimozi rendszerekkel is foglalkozhat?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#52966) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Sziasztok,
könnyen lehet, hogy rossz helyen próbálok meg választ találni a kérdésemre, ebben az esetben kérlek titeket, hogy irányítsatok el a megfelelő topikba ;)
Tehát. Van egy Pioneer VSX-324 erősítőm és azt szeretném megoldani legegyszerűbb, ill. legolcsóbb módon, hogy telefonról rá tudjam küldeni a hangot bluetooth-on keresztül. Talán ennek a típusnak nincs bluetooth adapter helye, mint a nagyobb testvére, így akár egy külső eszköz játszhat, ami egy rca kábellel becsatlakozik egy analóg bemenetre és kezeli a bluetooth kapcsolatot vagy valamilyen médialejátszó, ami hdmi-vel csatlakozik be és szintén kapcsolódik bluetooth-szal.
Ha van ötletetek, javaslatotok, akkor azokat szívesen fogadom ;)
Köszi előre is!

(#52967) Osynho válasza Pendragon911 (#52966) üzenetére


Osynho
addikt

Szia! Nem tudom milyen telefonod van, de érdemes aptX szabványt használni, ezért ilyen tudású adaptert keresnék. Van optikai kimenetes fajta is, így az erősítőd végezné a digitális-analóg átalakítást, amivel talán jobb lenne a hang, mint egy ilyen olcsó dobozka analóg kimenenete esetén. Kínából olcsóbban beszerezhetőek.

(#52968) tothjani81


tothjani81
senior tag

Üdv. A sub hátán minek van usb? Illetve szokásos Line in L/R Lfe ajzat! Melyikre kell kötni? Zenére is meg mozira is használom majd. Ez egy Polk Hts 10 es sub amúgy
Köszi előre is a segítséget

[ Szerkesztve ]

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#52969) BBéci válasza tothjani81 (#52968) üzenetére


BBéci
titán

A kezelési leírásában ezek nincsenek benne?
Az USB mellett ott van a "FOR FACTORY USE ONLY" felirat, ez eléggé egyértelmű.
Az LFE is egyértelmű, oda kell csatlakoztatni a házimozi erősítőből érkező szubkábelt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#52970) afi0903 válasza #09634560 (#52928) üzenetére


afi0903
aktív tag

A TV-m nem ismeri fel, hogy rá van kötve az erősítő. Az erősítőn jelenleg a CD bemenet van bekapcsolva. Nem találok olyat, hogy auto. Ezt hol keressem?

(#52971) tothjani81 válasza BBéci (#52969) üzenetére


tothjani81
senior tag

Ok az usb felirata. Gyári használatra. De mi célt szolgál? Az LFE pedig nekem nem egyértelmú mert a Magnaton nem volt.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#52972) Quetz válasza tothjani81 (#52971) üzenetére


Quetz
őstag

Firmware frissítést tudsz csinálni USB-n keresztül és/vagy a DSP paramétereit állíthatod.

(#52973) #09634560 válasza afi0903 (#52970) üzenetére


#09634560
törölt tag

Ahol a dolby digitalt választottad ki az erősitőn.
Optikai esetén forditva kellene. erősitőnek kellene a hangot felismernie. Még az is lehet hogy pcm a tévéből kijövő jel, ezért nem szólal meg mert d.d-t vár, de nem kap. azért kell az auto, ami alapbeállitás.
Nyomkodd végig utána a forrásválasztót , hátha...

(#52974) #09634560 válasza tothjani81 (#52971) üzenetére


#09634560
törölt tag

diagnosztikai és frissitési célokra. Ahogy Quetz is megírta.
LFE: lásd 1 sz hozzászólás de egyértelműnek kellene lennie: az sw out kimenet fogadására szolgál ami a .1 megfellelője, tehát csak a sub számára szolgáló mélyhangok. Az hogy a magnaton nem volt az a magnatot minősiti és lefelé....

[ Szerkesztve ]

(#52975) #09634560


#09634560
törölt tag

hangfalszett vétel..

(#52976) #18643456


#18643456
törölt tag

Sziasztok!

Tudom ez nem kapcsolódik közvetlenül a topichoz, de azért ide írok, mert tudom, hogy itt biztosan tudjátok a választ a kérdésemre.

Szóval: van egy régi Arcam AVR100 típusú erősítőm, sztereóban használom.
Azt figyeltem meg egy jó ideje (azt hiszem hogy nem ilyen volt), hogy a basszus (vagy az alsó-frekvenciák) nem egyenlő hangosan szólnak mindkét hangfalon.
Amikor a médialejátszón kiválasztom, hogy csak a jobb hangfal szóljon, akkor rendben van, van basszus, ha pedig a bal hangfalat választom ki, akkor szinte alig van rajta basszus, alig van ereje, olyan mintha az egész alsó-frekvenciatartomány hiányozna. De össze-vissza csinálja. Egyszer a jobb hangszóró szól erőteljesebben, egyszer a bal... Próbáltam már tápkábel, optikai kábel ill. hangfalkábel cserét is, de ugyanaz a probléma... A beállításoknál is hiába állogatom, semmit sem változik. Régen nem volt ilyen. Elromolhatott?

Köszönöm a segíséget!

(#52977) tothjani81


tothjani81
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#52978) K.Tamas89


K.Tamas89
aktív tag

Sziasztok,

Mennyire csinálok kárt a mélyládában ha betömöm a reflexcső nyílását? :) Tudom hogy egy zárt ládával ütősebb, pontosabb mélyeket kapnék de most arra nincs keretem jelenleg.
Illetve ehhez a ládához szükséges az y kábel? Igényli ezt ez a típus? LFE bemenet nincs rajta sajna, csak line in r&l.
A mélyláda egy Polk PSW202.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#52979) Quetz válasza K.Tamas89 (#52978) üzenetére


Quetz
őstag

Első lépésben elrontod a hangzást, még azt is ami eddig volt. Mert nem erre lett tervezve, pont.

Ütős és pontos mélyeket egy jól megtervezett és kivitelezett mélynyomóval kapsz, nem pedig zárttal. A bogaras példánál maradva: Minden kiváló mélynyomó jól szól, de nem minden zárt láda kiváló.

(#52980) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Hát ezzel a Klipsch szettel egy dolgot elértem... Bebizonyosodott, hogy nincs elég helyem álló hangsugárzót elhelyezni, ha normális méretű mélyet is akarok használni... Valamint kicsi a nappali ahhoz, hogy kiszólja magát... Szóval nagyon úgy néz ki, hogy meg is válunk egymástól, ugyanis nem találtam elérhető áron cserelehetőséget a frontoknak állványos hangfalra... Ha esetleg valakinek van mégis tippje, szívesen fogadom.
Valamint két kérdésem lenne:
- Az R-12SW mennyire számít jó döntésnek a kategóriájában? Lehet megtartanám ha úgy alakul.
- Mennyire ördögtől való ötlet ilyen konzolra rakni két polcsugárzót (biztos vagyok benne, hogy MA Bronze 2 lesz a vége...) frontnak? Sajnos ha lerakok pl egy Stylum 2-t a földre, akkor biztos nem fér el megint a sub... Perpill így vannak elhelyezve, csöppet sem tartom ideálisnak (a falat és a kábelezést ne nézzétek, felújítás előtt állunk :B ).

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52981) Tamoo válasza LógaGéza (#52980) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A hangzással van problémád vagy fizikálisan zavarnak ott a dobozok? (Az erősítőt amúgy javasolnám onnan kiszedni, a centert meg előrehúzni).

Én vennék egy Jamo D500 5.0-t (on wall dobozok) kb. 350 körül, meg építenék egy Dayton Audio Ultimax szubot 250-280ból és megvan az "álom" mozi! :D (Egy fórumtársnál hallottam már ilyen felállást, a többség hátradőlne vele...)

[ Szerkesztve ]

(#52982) FerNandor válasza Tamoo (#52981) üzenetére


FerNandor
őstag

Egy német csoportban volt valakinek Jamo D500-as szettje 5.0-ban. Csodálkoztam elsőre, de jól nézett ki, és akkor ezek szerint tényleg nagyon jó is lehet.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#52983) Tamoo válasza FerNandor (#52982) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Helyén kell kezelni. Ha nem kell sztereó zene, csak alkalmanként koncertvideó és praktikusabb az on-wall doboz, akkor egy ésszerű jó választás sokaknak, simán lehet végállomás. Viszont kell mellé egy normális szub, nem belépő reflex.

[ Szerkesztve ]

(#52984) Quetz válasza Tamoo (#52983) üzenetére


Quetz
őstag

Akartam ajánlani az XTZ Cinema sorozatot, de sajnos az M6 nincs leértékelve. Viszont ami megdöbbentő, hogy az M8 jelenleg olcsóbb mint az M6! :Y

(#52985) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Autóba szeretnék vásárolni egy kisebb, ülés alatti aktív mélysugárzót.
Összegyűjtöttem kettő számomra elérhető modell specijét. Mindkettőben Class-D erősítő van. Ti biztos sokat tudtok a zenei hangzásról. E lista alapján meg tudtok ítélni első és második helyezettet, vagy eléggé hasonló a kettő? 10 ezer Forint különbség van köztük MO-n.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#52986) BBéci válasza Darko_addict (#52985) üzenetére


BBéci
titán

Egyik vacakabb, mint a másik, de miért nem az autóhifis topikban érdeklődsz? [link]
Egy valamirevaló mélysugárzónak a mágnese nehezebb, mint azok az aktív izék kompletten. Például azé, amit én használok, 8 kg, a láda 28 kg, pedig mindössze 28 literes.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#52987) Darko_addict válasza BBéci (#52986) üzenetére


Darko_addict
őstag

Aranyos vagy a számaiddal, de én 4L-t tudok rászánni. :)
Ha legközelebb Hummert veszek, 28.1 literes lesz minimum, ígérem.
Autóhifi topikban "nem is hallottak" az ülés alattiról, mindenki berak egy fél csomagtartót elfoglalót, de nekem olyanra nincs szükségem. Itt csak a számok érdekesek, ahhoz pedig szerintem ebben a topikban többen értenek. Köszi azért.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#52988) hcs57 válasza BBéci (#52986) üzenetére


hcs57
őstag

Ezzel most mondtál egy "okosat".. mekkora légtér van nálad, és mekkora egy autóban?
(#52985) Darko_addict
A Pio jobbnak tűnik, és elég is lesz neked oda.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#52989) Darko_addict válasza hcs57 (#52988) üzenetére


Darko_addict
őstag

Örülök, hogy ilyen korán szálltál be. Már megszoktam, hogy át kell verekedjem magam a topikokba égett emberekem, mielőtt jön valaki és objektív, segítőkész válasszal áll elő. :D
Egyébként egy nüansznyi pluszra van szükségem, amit ezek feltételezhetően épp megadnak. Köszönöm HCS, én is a Pioneer felé kezdtem húzni, és megerősítettél.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#52990) kgergo89


kgergo89
tag

Sziasztok!

Nem rég sikerült hozzájutnom egy Cambridge Audio Azur 551R erősitőhöz, és egy Roth Audio 5.1 szetthez. (2x OLi RA3 Front / 1x OLi C30 Cen / 2x OLi RA2 Sur / OLi KH30 Sub)

Teljesen meg vagyok velük elégedve, azonban az lenne a kérdésem, mennyire normális az a jelenség, ha az aktiv Sub bekapcsolt állapotában közelről hallgatva minimálisan búg?
Áram alatt, standby módban nincs hangja.

Az erősitőnek is van 1 minimális hangja, bár az lehet h a venti :)

Lehet, hogy csak túlparázom, de nem volt még ilyen rendszerem ezelőtt.
Köszi a válaszokat!

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#52991) troll81 válasza Darko_addict (#52987) üzenetére


troll81
addikt

ez nem igaz 240 liter van 105 kg... :DDD

na de mibe építenéd be és menyi a lé amit el lehet locsolni?menyi hely van az ülés alatt?
ez a kettő csak az opció? :F

(#52992) asipos0228 válasza Darko_addict (#52985) üzenetére


asipos0228
tag

Szerintem ez a sub befér az ülés alá és bírja is a strapát.
https://www.autohifi-city.hu/?oldal=2&kat=29&termek=20493

(#52993) troll81


troll81
addikt

Milyen minőségű HDMI kábelt vegyek?milyen szabvány van most ami jó mindenhova :F meg milyen márka gyártó terméke jó?mint égen a csillag anyi fajta van :F

(#52994) Quqesz válasza troll81 (#52993) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van jó áron Delock 8k kábel, Evolveo is ajánlott. Aztán Oelbach, Audioquest, Inakustic pl... Mennyit szánsz rá? Csillagos ég a határ....
Kábelból 4k v 8k HDMI high speed with ethernet kell legyen.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#52995) I'am Dony válasza Darko_addict (#52985) üzenetére


I'am Dony
őstag

Ha muszáj választani akkor a Pio, de tudod ez a nincs értelme kategóra...
Ha lenne picit több helyed és kereted akkor inkább ilyesmi: [link]

(#52996) Flowtation válasza LógaGéza (#52980) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Egy korábbi hozzászólásomba tettem be pár képet, hogy nekem hogyan lett megoldva:
[link] Hátha segít valamit.

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#52997) BBéci válasza Darko_addict (#52989) üzenetére


BBéci
titán

Olyan ember válaszát, tanácsát fogadd meg, aki ért az autóhifihez és van tapasztalata szubládákkal. Aki neked válaszolt, annak még a házimozi rendszerében sincs mélynyomója, mert feleslegesnek tartja. Tehát objektivitás nulla.
A 28 literes szubláda kifejezetten kicsinek, kompaktnak számít, jellemzően 40-70 litereseket használnak az autóhifisek.

(#52988) hcs57
Igen, okosat mondtam, mert az autós szubládám adatait írtam le.
Talán gyakorolnod kellene az értő olvasást.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#52998) troll81 válasza Quqesz (#52994) üzenetére


troll81
addikt

Kb 20 30 euro külön külön mert kell optikai is. :R

(#52999) Quqesz válasza BBéci (#52997) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De ahhoz egy busz ülése kell hogy beférjen alá nem?(40-70l). Ő meg oda szeretné berakni. Amúgy én sem eröltetném, csak kopogni fog, nem lesz normális hangja......

Troll81
Akkor a [Delock] simán belefér, vagy az [Evolveo] pl....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#53000) BBéci válasza Quqesz (#52999) üzenetére


BBéci
titán

Azt csak a viszonyítás kedvéért írtam.
A többiek linkeltek olyan egészen jó szerkezeteket, amik beférnek egy ülés alá és még a hangjuk is elfogadható.
Kényszermegoldás, de ha nincs lehetőség a csomagtartóba tenni, akkor marad a kompromisszum.
Arra kíváncsi vagyok, szigetelt, zajcsillapított-e legalább a két első ajtó és mik alkotják a rendszert: fejegység, hangszórószett, erősítő.
Inkább egy normálisan előkészített ajtóba szerelt, erősítővel hajtott szett adja a basszust, még ha nem is megy 50 Hz alá, mint egy olyan bödön, amik a linkeken szerepelnek.
Sokáig első számú hobbim volt az autóhifi, '99-től megszűnéséig voltam az Autóhifi magazin szerkesztője, számos versenyen bíráskodtam, kint voltam mindegyik sinsheimi rendezvényen és sok más ausztriai, németországi versenyen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.