Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67101) Anulu79 válasza HussarF (#67097) üzenetére


Anulu79
addikt

Megpróbálok akkor valamelyik nap ránézni ameddig akciós. Köszi!

(#67102) freeknight válasza TXT (#67100) üzenetére


freeknight
őstag

(#67103) Lorell71


Lorell71
tag

Beülök a garázsban 1 kocsiba, addig nem tudok vele kijönni amíg a kint hagyott kocsit nem hozom be. Ez mióta van?

(#67104) TXT válasza freeknight (#67102) üzenetére


TXT
őstag

Koszi ez a resz meglett :R csak az a furcsa es erthetetlen, hogy amig a GTA5 leszedheto, addig a fiokomban szereplo masik jatekra (Max Payne 3) nincs semmilyen opcio, be sem adja itt, ahol a GTA5-ot igen. Na akkor? :U

[ Szerkesztve ]

(#67105) Bjørgersson válasza TXT (#67104) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jol tudom, a Max Payne 3 csak Steamrol letoltheto, ugyhogy ezert nem talalod a telepitojet Social Clubon. De valoszinuleg minimalis guglizassal kiderulne... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67106) JulianSinulf válasza TXT (#67100) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nem te vagy az első, aki ezzel a félelemmel néz szembe.
De áruld el kérlek! Mi alapján gondolod azt, hogy egy program, amelyért fizettél, nem telepíthető újra?
Főleg, ha eleve lemezeket kaptál a játékhoz. Mert ugye vannak lemezeid?
Hacsak nem valami g2a-s oldalról vetted. De azok is újratelepíthetőek.

(#67107) JulianSinulf válasza Lorell71 (#67103) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Bugolhatott a session. Nekem nincs vele gondom.

(#67108) Bjørgersson válasza JulianSinulf (#67106) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A G2A-s kodot is be kell aktivalni valahova (=Steam), ahonnan le lehet tolteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67109) TXT válasza Bjørgersson (#67105) üzenetére


TXT
őstag

Hidd el, a google-ban neztem meg eloszor, masodszor, meg huszadszor is mielott a forumba irtam volna. Es mivel a support oldalon a felhasznalok kozott is tobbszor feltett kerdes ez, amire a Rockstar b.xott valaszolni es mivel a MP3-nal meg ilyen letoltheto progi sincs, ami utana leszedne a jatekot es ujratelepitheto altala, gondoltam segitseget kerek itt is, hatha mas is futott bele ilyenbe es megoldodott. De ugy tunik, cink nelkul nem kaphatok valaszt ...

(#67106) JulianSinulf
Nem felelem es elarulom! Csupan ezen az egy platformon nem talalom az altalam anno megvett (lemezes verzio) jatek ujra letoltesenek es installjanak lehetoseget. Ezt a MP3-ra ertem, a GTA5 megoldodott. Mas kliensen (Origin, Steam, Uplay) pont les.arja, hogy milyen forman vette a user, barmikor ujratoltheti. Biztam benne, itt is igy lehet, de nem talaltam, igy ide is irtam. Mi ezzel a gond? Nem egymas segitsegere, informacio cserere, tapasztalatok megosztasara, kerdesek feltevesere es megvalaszolasara van a forum? :U

[ Szerkesztve ]

(#67110) #81556480 válasza TXT (#67109) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mint kiderült lemezes változatod van, (másik topicban meg is válaszoltam) de rockstarnál nem beregisztrálható a lemezes, a letöltőkódos( mint gta v esetén) és a steames egyik a másikba.

(#67111) JulianSinulf válasza TXT (#67109) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én minden gond nélkül megtaláltam a legutóbb is.
És lemezes verzióm van, de ettől eltekintve aktiválni kellett a Social-on. És így onnan is leszedhetem, a lemezekre nincs szükségem.
Más játékom nincs RS-től. Így azokról nem tudok nyilatkozni.
Viszont van más játékom, lemezes vagy csak kódos, melyeket itt-ott aktiválni lehetett/kellett. És így az itt-ott helyekről, kliensekkel simán le tudom szedni, a lemezeshez nem kell a lemez sem.
Sőt, olyanom is van, aminek külön launcher-e van, de lehetett kérni steam-es kódot. Így a steam kezeli a frissítéseket, a launcher elindul, de dolgom nincs vele. Viszont steam nélkül is használhatom a játékot, ha épp úgy akarom.

(#67112) JulianSinulf válasza #81556480 (#67110) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Mint az előbb írtam, a lemezest kellett RS-nél regisztrálnom.
G2A-s és hasonló helyeken meg vehetsz ilyet is meg olyat is akár, persze csak kódokat.
Épp ezért nem mindegy, hogy RS verziót veszel vagy steam-eset. Utóbbinál egyszerűbb a letöltés és frissítés. Érdemesebb lehet azt venni.

(#67113) freeknight válasza TXT (#67104) üzenetére


freeknight
őstag

Én úgy tudom, hogy a max payne 3 lemezes verziójához KELL a lemez, ahogy a gta 4-hez is. Ha nincs már meg akkor szopó, meg kell venned steamre.
Anno én előrendeltem a gta 4-et, aztán mikor meguntam a lemezekkel bohóckodni, megvettem a complete editiont steamre.

(#67114) #81556480 válasza freeknight (#67113) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is vakarom a fejem. Nem értem amit ír, szerintem is kell a lemez. :F

[ Szerkesztve ]

(#67115) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Ti mennyire értetek egyet azzal, hogy a gta 4-nek sokkal jobb volt a fizikája és a története, mint az 5-nek? Nekem videók alapján nagyon nem tetszik az 5 nem kicsit "könnyed" hangvétele, a 4 sokkal realisztikusabbnak hatott. Mivel nem játszottam vele, így érdekelne, hogy ez tényleg így van-e? Sajna a sztori sem fog meg úgy, mint a 4-ben. Ott játékot+2 dlc-t is kijátszottam és mégsem volt monoton. Itt meg az első 2 óra után már unom.

[ Szerkesztve ]

(#67116) Plata válasza IMIIKE1998 (#67115) üzenetére


Plata
félisten

GTA 4-et sosem játszottam végig,félig sem,optimalizálatlan fos.
Béna helyszín,unalmas főhős.
Fizikája sem jött be.
Megvan az összes dlc-je,de azt sem játszottam ki.
GTA 5 már többször is megvolt,Online-ban több ezer órát játszottam.
GTA 5-höz sehol sincs a 4 nálam.

[ Szerkesztve ]

(#67117) freeknight válasza IMIIKE1998 (#67115) üzenetére


freeknight
őstag

Jól érzed, a gta 4-nek sokkal komolyabb, sötétebb története van, happy end nélkül.
Nem egy szimulátor az sem, de ezerszer valósághűbb a fizika, mint az 5-ben.
A gta 5 sztorija inkább hasonlít egy modern akció vígjátékra.
Egyébként ettől függetlenül a gta 5 sokkal, kiforrottabb, teljesebb játék, azt semmiképp se mondanám, hogy unalmas.

(#67118) IMIIKE1998 válasza Plata (#67116) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Jó, a sztori az lehet szubjektív. Nekem amúgy egész jól fut egy régebbi gépen, de amit nem csípek az 5-ben az a szürreális fizika. Nagyon alap ragdoll, az autó úgy megy, mint egy dodzsem, az ai pedig szerintem sokkal jobban működött a 4-ben.
freeknight: Az online-ja az 5-nek az nyilván jól működik, bár nálam a San Andreas online-ja az etalon, a 4-nek annyira nem az erőssége a multi.

[ Szerkesztve ]

(#67119) Kiskokó válasza freeknight (#67117) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az hogy kinek melyik story jön be jobban tök relatív.
Én mind a kettőt szerettem de az 5 a 3 szálon futás miatt nagyobb dobás volt jóval.

A fizika meg attól függ. A 4 fizikája se reális... mintha a súly és gravitáción x3 szorzó lenne.. az 5 fizikája sokkal jobb és közelebb van a reálishoz MOST. Mert ugye az 5ben nagyon sokat és sokszor változtattak ezen. Az elején naaagyon rossz volt az 5 fizikája attól még tényleg a 4 is jobb volt.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67120) Kelecar válasza IMIIKE1998 (#67118) üzenetére


Kelecar
aktív tag

A San Andreas-nak nem is volt online része :D Külsős fejlesztések voltak mint pl. MTA, SAMP. A GTA Online más műfaj mint ezek, de szerintem elég jó, főleg a folyamatosan érkező új tartalmakkal. Ha a role play jön be akkor meg ott vannak a FiveM szerverek.

(#67121) Kiskokó válasza Kelecar (#67120) üzenetére


Kiskokó
veterán

Röviden fejtsétek már ki, miért is jó ez a role play szerver ?
Mennyi ember van ezeken általában ?

amúgy meg ne okoskodjál már! ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67122) HussarF válasza Kiskokó (#67121) üzenetére

Egy wow-ban lehet értelme ilyennek, de a GTA nagyon nem olyan kialakítású

[ Szerkesztve ]

(#67123) Kelecar válasza HussarF (#67122) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pedig sokan szeretik, még a SAMP-ot is sokan játsszák a mai napig a roleplay miatt és GTA V-ben is sokan vannak, tele van velük a YouTube.
Rá lehet keresni Szabi :D

(#67124) Kiskokó válasza Kelecar (#67123) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jelenleg 3 böngésző kb 80 lapp-al összesen van megnyitva és 2 email írás közben vagyok.
Tudom mit jelent , csak azt nem hogy ezt GTA-ban hogy a francba csinálják meg.. ?
Ezeken a szervereken nem lehet ölni egymást? Mindenki passiv? vagy mi?
Jövőre ha lesz időm, eskü kipróbálom majd.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67125) doktordevil válasza Kiskokó (#67124) üzenetére


doktordevil
tag

Amikor ma játszottál akkor is 3 böngésző ment 80 lappal? ;] Mert ott sírtál hogy laggol, meg sok memóriát foglal :DD

(#67126) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Üdv!

Érdekes jelenséget produkál nálam a játék PC-n ( virágbolti verzió. ). Elinditom a játékot ... szépen gyorsan betölt minden fasza ... viszont szinte mindig és mindenhogy fixen 30fps-el megy. Néha idegesitöen felugrál az fps 50re aztán egyböl vissza 30ra ... viszont ... ha fogom és leteszem az egészet tálcára ... majd visszahozom ... tökéletesen megy 50-60 fps-el. Valaki találkozott már ilyesmivel ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#67127) Kelecar válasza Kiskokó (#67124) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Majd egyszer afk közben nézz meg, egy GTA V-os roleplay serveres videot :D Am kb annyi H dolgozni kell, enni, inni meg ilyenek. Általában textúra módok is vannak a szervereken és ha elmész egy autókereskedésbe igazi autókat tudsz venni reális árakon.

(#67128) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Hónapok óta nem indítottam el, ma megpróbáltam, de ilyen üzenetet dobott:

Olyan meghajtón van a játék, amin van 191 GB szabad hely és maga a játék már így is 63 GB. Mi lehet a probléma megoldása?

Még annyi, hogy korábban a D-n volt, ahonnan átpakoltam az E-re, de most, mikor elindítom az update fájlokat a D-re akarja rakni, amin valóban nincs hely. Hogy lehet elérni, hogy az E-re frissítsen?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#67129) ProgenXL válasza petymeg (#67128) üzenetére


ProgenXL
őstag

Itt egy újratelepítés segíthet szerintem csak. Nem hiszem hogy utólag meglehet változtatni a célmappát. Ez szinte minden játéknál vagy egyéb programnál így van.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#67130) Lorell71 válasza petymeg (#67128) üzenetére


Lorell71
tag

mikor áttettem SSD-re én így jártam, újra kellett.

(#67131) Kiskokó válasza doktordevil (#67125) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem akkor még a reggebéd utáni szieszta volt!! :DDD

De amúgy tényleg nem tudom mi lett a géppel pár hete. Win10 64bit pro
16gb Memóriám van, megy a játék, csak azok futnak pluszba amik eddig is.

Egyszerűen a rendszer rohadt sok memóriát foglal le vagy én nem tudom.
Adott a használt memória játékkal olyan 11gb körül. (a Gta 2gb körül) Más nincs a listában számottevő amiből a 11gb kijönne.
Alatta van olyan hogy lefoglalt memória. Na ez kb 16-20Gb körül van.
Ilyenkor a játék fut normálisan 50-60fps-el de elkezd szaggatni, akadni.

Nem volt eddig ilyen bajom csak kb 2 hete.
Friss op indítás után is 11gb körül írja a lefoglalt memóriát.
Neten kereste már, találtam is egy ilyen problémát amire volt jó megoldás, de nálam az nem hatott.
Lehet a torrent eszi meg? Azé lesz sok a lefoglalt? Csak újraindítás után lesz jó.
Érdekes.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67132) Kelecar válasza Kiskokó (#67131) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jaja, valszeg RAM-ból seed-elsz :DD

(#67133) JulianSinulf válasza petymeg (#67128) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Annyi ötletem lenne, hogy a regeditben kellene átírni a játék helyét.
A pontos elérést nem ismerem, neten keress rá.
A másik megoldás, hogy uninstallálod a meglévőt, de a fájlokat nem fogja leszedni, mert már nem ott vannak.
Futtatsz egy telepítőt, de a már meglévő fájlok helyét választod célul. Elvileg nem fog leszedni mást, csak ami frissítés jött.
Én win újratelepítést követően sem szoktam újratelepíteni a játékot.
Visszamásolom a C-re a helyére, majd ráküldök egy SocialClub-os telepítőt és, ha jól emlékszem, akkor meg is vagyok. Ha nem, akkor ráküldtem egy GTA-s telepítőt is, már nem emlékszem, pedig augusztusban csináltam. Nem volt bonyolult.

(#67134) Triathlete válasza Kiskokó (#67131) üzenetére


Triathlete
senior tag

Igen a torrent tud ilyet okozni.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#67135) szTotyy válasza Kiskokó (#67131) üzenetére


szTotyy
őstag

Használj akkor memória felszabadító programot a gép újraindítása helyett! Az csak egy kattintás.

(#67136) VikMorroHun válasza ProgenXL (#67129) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Vagy létre kell hozni neki egy hardlinket. Akkor a játék azt hiszi, hogy továbbra is a D: meghajtón van, a rendszer viszont tudja, hogy máshol.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#67137) g.patrik válasza Kiskokó (#67131) üzenetére


g.patrik
csendes tag

Nálam a torrent kliens saját cache használata (windows cache helyett) oldotta meg ezt a problémát. Ennek beállítása eléggé torrent kliens függő, de minden ismertebbnél elérhető. Be tudsz állítani mondjuk fix 0.5-1G-t, így normálisan megy a torrent miközben nem zabálja el a ramot a többi folyamat elől.

System.out.println("hello world");

(#67138) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Köszi mindenkinek.
Qbittorrentem van amúgy.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67139) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Kérdés:
Valaki ki tudott már csiholni normális minőségű videót a R* Editor-ból?

Botrányos, amit készít.
Koábban próbáltam 1680*1050 felbontásnál 30/60fps low/highbitrat verziót és most 2560/1440 60fps high bitrate és komolyan mondom szarabb a youtube export.

Már ha nem kellene egyből YT-ra feltolni belőle is jobb lenne (pl mkv-ba lementve)

(#67140) #81556480 válasza Gawamatsu (#67139) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én próbálkoztam vele, de csak 1 videót exportáltam ki, achievement miatt ( igazából ugyan azt 10x). Maga a szerkesztő szerintem elég jó, meg a director mode-ban is szórakozhatsz mindennel. Olyan mint egy jó trainer, csak ezért nem kapsz bannt. Ugye bármi lehívható, bármelyik karakter, bárhol ( ezt nem neked írom, ha már próbálkoztál vele, biztos tudod)

itt a rockstar editoros videó , nemhiszem hogy bármiben is segít, de én végülis a fraps-al csináltam a későbbiekben: Erre már azt mondom, nekem jó, de volt olyan is hogy ilyen vállalhatatlanul sötét lett a youtube konvertálás után..

[ Szerkesztve ]

(#67141) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Én felvételhez Frapsot használok, valamint megvettem a Freemake Video Convertert, ami lezsugorítja a méretét, viszont a minőségét csak kicsit rontja.
Itt egy videó, ami nem tökéletes, de szerintem élvezhető minőségű.
(3 videóból - amik összesen kb. 10 gigát nyomtak - 187 mega lett)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#67142) Gawamatsu válasza bluuzia (#67141) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Igen, de ez csak azokat a kameraállásokat "látja" amivel játszol. Utólagos állítási lehetőség nincs.
Mmint pl a videódban a szaggatós fps nézet.

Ilyet a MSI Afterburner+RivaTuner párossal is tudok csinálni, egyből mkv-ba mentve, de az olyan mezei.

(#67143) Bjørgersson válasza bluuzia (#67141) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2018-ban ne má Frapst. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67144) #81556480 válasza Bjørgersson (#67143) üzenetére


#81556480
törölt tag

ezt már én is megkaptam mástól. de miért is ne ?

(#67145) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok
Tudna nekem segíteni valaki modolásal kapcsolatban. Néztem videot is de nem akar müködni. Valaki egy linket tudna dobni vagy elmagyarázni?
Köszönöm

(#67146) bluuzia válasza Gawamatsu (#67142) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Az igaz.
Afterburner már megvolt, de a R* Editort még soha nem használtam. Lehet, kipróbálom. :)

svensson: jöhetnek az alternatívák! :)

(#67145) zsoleer: ezt itt ne erőltesd!!!

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#67147) Bjørgersson válasza bluuzia (#67146) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ShadowPlay

Radeon ReLive

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#67148) Franklin válasza zsoleer (#67145) üzenetére


Franklin
addikt

Összefoglalóban szépen le van írva:

Milyen mod-okat használjak?
A Rockstar jelenlegi álláspontja szerint nincsen engedélyezett mod a játékhoz. Online játék esetén akár perma bant is kaphatsz, ha módosítod a játék könytárában a fájlokat. Ebből a szempontból egy modmenü és az autók textúra cseréje egy kalap alá tartozik. Mivel nem ismert a módszer, hogy a játék pontosan hogyan is azonosítja a módosításokat, így a mod-ok használata még egyjátékos (story) módban is csak saját felelősségre ajánlott.

(#67149) #81556480


#81556480
törölt tag

Már nem azért de PC megjelenés előtt azon ment a sírás hogy a PC verzió egyik fő előnye a moddolás, és az milyen jó. Senki nem beszélt hacker csíter progikról. Lehet offline akart valamit csinálni, ami nem tiltott emlékeim szerint. Én is szoktam ámulni youtubeon micsoda grafikai modok és autó skinek vannak a játékhoz.

Gondolkoztam is már hogy egyszer ha megunom az online-t ( ami 5 éve nem sikerül) akkor majd szétmoddolom a játékot. Lassan a gépem is fogja bírni :D

(#67150) Kiskokó válasza #81556480 (#67149) üzenetére


Kiskokó
veterán

?? ez most honnan jött fiam ? :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.