Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67451) zsadnok válasza Kiskokó (#67447) üzenetére


zsadnok
tag

Gonoszka ;] :B :K

(#67452) Kiskokó válasza zsadnok (#67451) üzenetére


Kiskokó
veterán

Gyere PP-re, hátha ledob :D a régi szép idők emlékére :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67453) HussarF

Na, mi a fene, kiderül itt, hogy a crew egy nyugdíjas klub? Kis zsenge 29 évemmel már megszólalni sem merek :O ;]

(#67454) Anulu79 válasza HussarF (#67453) üzenetére


Anulu79
addikt

29 éves vagy? Bizonyos "társadalomban" az még az általános iskola 8. osztálya. :DDD

(#67455) HussarF válasza Anulu79 (#67454) üzenetére

Ebben a társadalomban is sokan vannak, akik ennyi idős korukra nem végzik még el a 8-at ;]

(#67456) Plata


Plata
félisten

Voltam fent egy kicsit játszani,csak úgy invite onlyban,ott is lehet promózni klubot.
Hátha kapok végre röpiratot,de persze nem.
Supply lopás,autó törés.Csak ezt kaptam.
Ami érdekes hogy a klubban azt írja hogy fullos a klub és 20k-t is fizetett.
De a laptopnál nézem akkor a klub popularity-t akkor két féle értéket mutat,fent azt mutatja maxon van,de a promó küldi elvállalásnál meg azt hogy csak olyan 50-60% közti szinten van.
Ahol lehet elvállalni a promó küldit ott jelzi is jelzi egy garfikon a klub popularity-t,de ott nekem lent van majdnem a felénél,ha meg az összesítést nézem vagy csak a klubban nézem ott maxon van.

(#67457) Anulu79


Anulu79
addikt

Csak nekem termel lassan a NC? Vagy az első mindig ilyen sokára lesz tele?

(#67458) Logitech válasza Anulu79 (#67457) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ne várd meg hogy tele legyen, nem éri meg, nagyon sok idő, és hiába van 5 technikusod, a végén már csak 1 max 2 dolgozik, mert a többi cucc tele.

(#67459) highness válasza Logitech (#67458) üzenetére


highness
tag

Én általában akkor adom el, ha az első 3 megtelt. Így folyatosan dolgozik minden technikus amikor be vagyok jelentkezve. Vedd figyelembe, hogy ez teljesen passzívan termeli a pénzt. Nem kell még supplyt sem venni. Érthető, hogy nem olyan gyors.
Bocs, Anulu79-nek szólt a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#67460) Anulu79


Anulu79
addikt

Ha jó néztem akkor külün-külön is el lehet adni a "termést" a NC-ból?

Valaki említette a játékban, hogy egyedül is el lehet adni gond nélkül a NC-t. Ez tényleg így van vagy csak rossz az infó?

(#67461) Plata válasza Anulu79 (#67460) üzenetére


Plata
félisten

Eladási fülön van mindenféle eladás,eladhatod együtt az összeset,külön is,de vannak spéci eladások,mikor 3 különböző árucikkből kell x darab.
Az eladás poén könnyű.
Ha a teherautóidat feltuningoltad rendesen akkor az eladás laza.
Beépített fegyverekkel úgyis lelősz mindenkit.
Na persze én Ph-s sessionban adtam el vagy üresben.
Public-ban ha sok zseb rambó rád száll lehet bukta.
Van egy régi képem az eladásról.

Láthatod van special order,az jól fizet.
De eladhatom az árut külön külön is és az összeset egyben.
Special időnként változik,gondolom naponta,de ha sessiont váltasz akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#67462) Anulu79 válasza Plata (#67461) üzenetére


Anulu79
addikt

Publicban semmiféleképpen nem adnék el. Csak ha lehet egyedül is akkor nem rabolnám senkinek sem az idejét. Semmi teherautóm nincs. :) Amúgy, hogy jobb eladni a termékeket? Egyben vagy külön-külön?

(#67463) Plata válasza Anulu79 (#67462) üzenetére


Plata
félisten

Sosem adtam el külön,specialban meg egyben.
Ha nincs teherautód akkor nem tudom milyen az eladás,nekem mind a három teherautóból van,fullosra fejlesztve.
Van rajtuk minden jó,minigun aknavető satubbi.

(#67464) Anulu79 válasza Plata (#67463) üzenetére


Anulu79
addikt

Na majd akkor kiderül ha kipróbálom az eladást. :)

[ Szerkesztve ]

(#67465) HussarF válasza Anulu79 (#67462) üzenetére

Az alap furgont megkapod a Nightclub garázsba automatikusan. Azzal egy bizonyos mennyiségig tudsz szállítani.

(#67466) Mike válasza HussarF (#67453) üzenetére


Mike
veterán

szerinted miért akar mindenki nyugit a sessionben?

(#67467) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Swy-al kicsit unatkoztunk :)



(#67468) Anulu79


Anulu79
addikt

NC-ben a nagy teher autóra melyik fegyvert érdemes rakni? Vagy kell egyáltalán a full páncél után? Páncél már fent van. :)

(#67469) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hello!

Az miért lehet, hogy single kampány közben resetelődött a játékban a térkép?
Egyszer csak elindítottam a játékot, és így néz ki:

Online-ban látszik az egész, de azzal nem szoktam játszani. Minden karakternél így fest.

(#67470) Heller2 válasza FoxiestFox (#67469) üzenetére


Heller2
aktív tag

A bejárt területek látszódnak csak.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#67471) FoxiestFox válasza Heller2 (#67470) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Félreérted, már majdnem végig van játszva a single, be volt járva az egész.

(#67472) Mike válasza FoxiestFox (#67471) üzenetére


Mike
veterán

nem kell annyit inni, drogozni
a karid elfelejtette a fél térképet

(#67473) Plata válasza Mike (#67472) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is volt ilyen.
Amikor az egyik végig játszásnál komolyan csináltam a tőzsdézést,hogy a legmagasabb profitot érjem el sűrűn mentettem és ha elrontottam az eladást túl soká vártam és kevesebbet ért akkor vissza vissza töltöttem a játékot,olyankor csinálta azt hogy a térkép ilyen lett.

[ Szerkesztve ]

(#67474) #81556480 válasza FoxiestFox (#67469) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nèzd meg hány százalékos mentést töltött vissza. Lehet valami korábbi mentesed töltődött be.

(#67475) FoxiestFox válasza #81556480 (#67474) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csak egy mentésem van, azt használom. Neten is belefutottak már páran, ahogy nézem.
Az történt nálam is, mint az egyiknél, amit olvastam.. véletlen online sessiont idítottam, kiléptem belőle gyorsan, és offline-ban már így jelent meg a map.
Nincs ismert mód a visszaállításra, csak korábbi mentéssel, amim nincs.
De mindegy, berepültem azóta a nagy részét. :D

(#67476) Plata válasza FoxiestFox (#67475) üzenetére


Plata
félisten

Pedig érdemesebb több mentést csinálni,nekem azt hiszem 15 van.
Ha csinálod a tőzsdézést kell a több mentés.
Sok milliárd dolcsihoz figyelni kell a tőzsdét és a legjobb pillanatban eladni vagy venni,ha elrontod vissza tölteni és újra.
Na persze ha csak maximalista vagy.

(#67477) FoxiestFox válasza Plata (#67476) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Engem nem érdekelnek ilyesmik, csak végigjátszottam a sztorit, és gyönyörködöm a mapban. :D
Sajna a vezetős fizika sokkal gagyibb, mint a IV-ben volt, de még így is elég jó kis játék lett ez.
Talán majd kipróbálom az online-t is, ha versenyeznék pl.

(#67478) Lorell71


Lorell71
tag

Ma bug hegyek: 9:10-13:12 16.000 a széfben, nem emelkedik. Kiveszem, 13:38-ra 20.000

Nincs tele MC-m, de 2 védés egymás után. Ráadásul a 2-nál láthatatlan zsaruk voltak. Cseppet megizzasztottak.

(#67479) Plata válasza FoxiestFox (#67477) üzenetére


Plata
félisten

A Tőzsde is a sztorihoz tartozik.
Franklinnel vannak az assasination küldik,na akkor kell tőzsdézni,ezek a célpontok ugyanis bizonyos cégekhez tartoznak,vagy mi a szösz,ha kinyírod őket az ki hat a tőzsdére is,és ha tudod hogy mikor mit kell vásárolni mikor eladni milliárdokat lehet kaszálni.
Itt olvashatsz róla.

(#67478) Lorell71
Állítólag már ha CEO vagy akkor is van Mc defend,volt akinek betámadták Mc gyárat mikor CEO ládázott.

[ Szerkesztve ]

(#67480) FoxiestFox válasza Plata (#67479) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tudom, kaszáltam is mindegyiken valamennyit, de elég uncsi nekem, hogy ebből akarjam kihozni a maximumot. :N

(#67481) HussarF válasza FoxiestFox (#67469) üzenetére

Én is pont így jártam. Vagyis már jó ideje ilyen. Nem tudom miért. De nem nagyon törődtem vele, úgyis csak online-ozok már egy ideje.

(#67482) VikMorroHun válasza Anulu79 (#67468) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én páncélt sem raktam a furgonra, mert minek? Ha egyedül adok el NC-t, és lőnek rám, azt a pár percet kibírja úgyis. Egyébként én mindig olyan 2-300.000 dolcsi körül szoktam eladni, ilyenkor a kis furgonba simán befér a cucc, 5 ponton kell ledobni a ládákat, és kész.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#67483) Tomzi78 válasza Lorell71 (#67478) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Láthatatlan zsaruk :( Már ők is modderek veszek armort nehogy így járjak az nálam hiány cikk max 1 db van nulla. Nálam úgy támadnak a zsaruk ha rendelek supplyt és eladás után fix hogy támadnak nem számít ha csak 1 csík van bent :(

(#67484) Lorell71


Lorell71
tag

Lopott fegyvert bevittem a bunkiba, de még mindig aktív a mission, nem töltött suplyt, nem enged a computerhez és mindenki lát :((

Mi van itt ma?

(#67485) Mike válasza FoxiestFox (#67477) üzenetére


Mike
veterán

a 4, ahol minden autónak annyira lágy a rugózása, hogy nyeklik jobbra-balra?

[ Szerkesztve ]

(#67486) FoxiestFox válasza Mike (#67485) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pontosan. Ezzel a moddal lehet belőle kihozni a legtöbbet. Össze sem lehet hasonlítani azzal a döglött érzéssel, amit a V tud.
Marha kiábrándító a vezetési fizika az V-ben szerintem. Semmi súlya az autóknak, semmi tehetetlenségük, gyakorlatilag sínen autózol még földúton is, a max sebesség limitálva van, csúszni akkor lehet, ha kézifékezel egy kicsit, akkor segít a játék driftelni, mert tudja, hogy amúgy a többségnek semmi érzéke hozzá (valamelyik néhánnyal ezelőtti gagyi NFS-ben volt ilyen), törésmodell és normális gyűrődés szinte nincs, csak leeső részek és kitörő üveg...
És az V-höz is van hasonló mod, viszont nem működik igazán, ebből látszik, hogy az engine-t nerfelték a földbe IV óta, közel sem ad annyit mint ott.. úgyhogy ez a része számomra a legnagyobb csalódás, mert minden más nagyon jól össze van rakva a játékban, a fizika viszont olyan szinten konzolosan buta, hogy wáá.
Meddig tartott volna implementálni valami olyan megoldást, mint amit a Mafia 2 tudott ezer éve? Kapcsolható fizika ügyetleneknek, és azoknak, akik kicsit realisztikusabb megközelítést szeretnének.
Na babycry off. :D

[ Szerkesztve ]

(#67487) Mike válasza FoxiestFox (#67486) üzenetére


Mike
veterán

maradjunk annyiban, hogy szerinted
nekem a 4 fizikája nem jött be
driftelni se szerettem soha
még a gta sa-ban és 4 kerekesre állítottam át az autót

[ Szerkesztve ]

(#67488) Kiskokó válasza Mike (#67487) üzenetére


Kiskokó
veterán

Arról nem beszélve, hogy az V fizikája az évek alatt változott a frissítésekkel. Az elején tényleg szar volt... még amikor nem is volt PCn.
Akkor még a IV is jobb tényleg. De most már nem. A IV nek is megvan a feelingje, de az V realisztikusabb.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67489) FoxiestFox válasza Kiskokó (#67488) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+az előző hsz.
Abban simán meg tudunk egyezni, hogy nektek ez jobban bejön, de azért ne hívjuk már az V-ben lévőt pont realisztikusabbnak, mert ez nem nézőpont kérdése, hanem csak egyszerűen nincs így.
Éppen azért lett ennyire árkád az V, mert sokan nyekeregtek a IV kicsit realisztikusabb mivolta miatt.

(#67490) Mike válasza FoxiestFox (#67489) üzenetére


Mike
veterán

az realisztikus hogy ennyire himbálódzika kocsi?

(#67491) FoxiestFox válasza Mike (#67490) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egy elhagyatott úton próbáld ki egy több tonnás autónak (a legtöbb ilyen a IV-ben, ála USA) a kormányát akár kis sebességnél is elrántani. Igen, eléggé ijesztően megbillennek. Főleg az első gen. suvok, és a régi izomautók, amik csak erősek, de a felfüggesztésük primitív, és borzasztó nehezek.

De ne vetítsük le ennyire egy dimenzióra a játék fizikáját. Komplexebb annál, hogy ringatózik-e az autó, vagy sem. Én is simán elismerem, hogy pár járműnél túl volt húzva a dolog a IV-ben, de egyrészt a moddal tökély, másrészt cserébe volt tehetetlenség, sodródás, kontakt az úttal, realisztikushoz közeli tapadás (kerekenként!), valódi fékhatás, valamennyi gyűrődés... az V-ben semmi kihívás sem maradt az autók irányításában, jellegtelen, sínen futó kisautók hatását keltik, instant reagálnak minden kormánymozdulatra, azonnal indulnak, azonnal megállnak, az úttal gyakorlatilag semmi kapcsolat nincs (már akkor szembetűnik, amikor nézed manőverezés közben a kerekeket), csak néha látod a bukkanóknál, ahogy ring a kaszni. Kicsit a gyorsított felvételhez tudnám hasonlítani talán, főleg, mikor max sebességgel tépek az autópályán :D
Számomra mindez már katasztrófa kb, de motorok esetén még rosszabb, az egyik létező legrosszabb motoros vezetési élményt adja a játék, Franklin alól is mindig kirúgtam azt a zöld csodát, amikor épp azzal tett be a játék :(
Pár napja lehúztam Steamen a San Andreast is, és durva, de leginkább ahhoz hasonlít az V, csak az SA-ban jobban érezni a tapadás határait, és az igénytelen motion blur miatt még a sebességérzet is jobb, mint az V-ben...

Hogy kinek mi tetszik jobban, ismét írom, nyilván eltér játékosonként. De nem csak engem zavar, rákerestem neten, hogy hányan kerestek megoldást erre eddig. Hátha a következő részben visszajön valami a vezetés élményéből számunkra is.

(#67492) CactuS válasza Kiskokó (#67488) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk kérdés, hogy csak a storyt nézi a kolléga vagy az online-t is. Online ugye vissza van véve a törés mértéke, ugyanakkor teljesen más a fizikája, mint a storynak, főleg mióta csiszolták és bekerültek új paraméterek.

Mike: a legtöbb korabeli amerikai autónál sajnos igen.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#67493) #81556480 válasza Mike (#67490) üzenetére


#81556480
törölt tag

A 4-ben a motor iranyitas kifejezetten rossz. Semmi köze a valósághoz. A V meg arcade. A kettő között lenne félúton az igazság szerintem.

Szerk: korabeli kocsik? A IV is tele van jelenkorival, mint ahogy valójában az usaban se sokan járnak már classic amerikai kocsival. Ott van a 3-as BMW coupe utánzat. Az is ugyan olyan ladik viselkedésű.

[ Szerkesztve ]

(#67494) szTotyy


szTotyy
őstag

Valami 64megás frissítés ma is érkezett :U

[ Szerkesztve ]

(#67495) HussarF

Kijavították már az Akula homing missile bugját?

(#67496) highness


highness
tag

Heti akciók Redditről:

Legendary Motorsport:

Cheval Taipan @ $1,386,000
Ubermacht Revolter @ $1,046,500
Dewbauchee Vagner @ $1,074,500
Lampadati Viseris @ $568,750
Warstock Cache & Carry

Ruiner 2000 @ $2,592,000 / $3,447,360
TM-02 Khanjali @ $1,881,750
Akula @ $1,810,250
Savage @ $1,170,000
Barrage @ $1,036,750
Weaponized Tampa @ $1,030,250
AA Trailer @ $840,000
Insurgent Pick-up @ $877,500
Nightshark @ $809,250
Insurgent @ $438,750
No sales on Southern San Andreas Super Autos

35% off Bunkers / Bunkers have double payout on stock!!!!!! :C :DD :K

40% off Yachts, customizations not included.

Stunt Races double $ and RP

[ Szerkesztve ]

(#67497) #81556480 válasza highness (#67496) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mettől meddig tart ez pontosan? A bunkeres lázba hoz. Nekem az a fő bevételi forrás.

(#67498) highness válasza #81556480 (#67497) üzenetére


highness
tag

Jövő hét keddig, ha minden igaz: "Weekly sale - 16/10 to 23/10"

(#67499) Kelecar válasza HussarF (#67495) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Ha dupla minigun helyett visszarakod a simát az ejelére újra működni fog a homing.

(#67500) Anulu79 válasza highness (#67496) üzenetére


Anulu79
addikt

Úgy érzem sokat kell ültet a karaktert a TV előtt. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.