Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67051) HussarF

Leginkább az újak figyelmét szeretném felhívni az ezzel párhuzamosan futó topikra, amit eredetileg képes topiknak neveztünk. Bár van ide link az összefoglalóban, lehet, hogy többen elsiklottak felette. Itt fut egy autós szépségverseny, meg egy köridőmérős gyorsasági is. Mindkettőbe be lehet szállni:

Képes topik, azaz: Grand Theft Auto V - Látványosságok és érdekességek tárháza egy helyen!

A képes topik összefoglalója, ahogy néztem, nem up-to-date, de jelenleg a Progen GP1-el lehet nevezni az autós szépségversenyre: 78. PHHU szépségverseny

Valamint a Canyon Rage-en lehet time trial-t nyomni Mamba-val vagy Stirling GT-vel: Canyon Rage TT

Azt írtam az elején, hogy leginkább az újak figyelmét hívnám fel, de jöhetnek a régiek is. A szépségversenybe én is csak a 71. kör óta kezdtem el szavazni és a 76. óta nevezek, pedig itt voltam már az elejétől :D

(#67052) g.patrik válasza Plata (#67042) üzenetére


g.patrik
csendes tag

Az eseménynapló, vagy a gta log elárul valamit?
Eseménynapló: start-menü-jobbklikk->eseménynapló->windows naplók->alkalmazás
GTA log: c:\users\<user>\documents\rockstar games\gtav-launcher.log

System.out.println("hello world");

(#67053) Mike válasza Plata (#67040) üzenetére


Mike
veterán

kinyiffant?

(#67054) Plata válasza Mike (#67053) üzenetére


Plata
félisten

Jah úgynézki.
Sajna nem értek a gépekhez.
Majd ha lesz időm elviszem szervízbe és hátha win újra pakolása segít.
Addig nincs GTA sajna.
De ha én belepiszkálok max hazavágom a gépet.
Tényleg semmit sem értek hozzá.
Kicsit öregen kezdtem el számítógépezni,fiatalabb koromban sosem tartottam semmire,meg nem is érdekelt.Első gépemet már a harmadik x után vettem.Mert kiderült még is csak jó.

[ Szerkesztve ]

(#67055) VikMorroHun válasza Plata (#67040) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Érdekes, én a héten is le tudtam törölni, meg korábban is. Ccleaner regisztrációs adatbázis tisztítást érdemes lefuttatni, hátha megjavítja. Egyszerűbb, mint újratelepíteni az egész rendszert.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#67056) Mike válasza Plata (#67054) üzenetére


Mike
veterán

és hogy történt? egyik nap nem indult el?
és most leszedted?

(#67057) Kelecar válasza Plata (#67054) üzenetére


Kelecar
aktív tag

15k-ért elmegyek és megcsinálom neked :D

(#67058) Plata válasza Mike (#67056) üzenetére


Plata
félisten

Kedden frissíteni akarta magát de launcher behal ha letölti frissítést.
Talán az a baja hogy töröltem előtte Gta 4-et.
Valszeg ettől hülyült meg.
De töröltem mert úgysem játszottam vele soha.
Viszont Gta4 steames volt.

[ Szerkesztve ]

(#67059) Segal válasza Plata (#67058) üzenetére


Segal
veterán

Akkor tedd vissza a gta4-et. (az még remélhetőleg megy ;] )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#67060) ucli válasza Plata (#67058) üzenetére


ucli
senior tag

(#67061) Plata válasza ucli (#67060) üzenetére


Plata
félisten

Meg próbáltam,sajna ugyanaz a vége.
Jobb ha hagyom,így nem idegesít fel. ;)
De azért kösz.

(#67059) Segal
Nem,egyenlőre hagyom a csába a dolgot,ha foglalkozom vele és nem megy akkor csak fel idegesít.

[ Szerkesztve ]

(#67062) Lorell71 válasza Plata (#67061) üzenetére


Lorell71
tag

Fiamnál a vírusírtó csinálta ezt a bibit. Azóta, ha frissítek bármi gyári cuccot, lekapcsolom.

(#67063) Dahkteromar


Dahkteromar
csendes tag

Eddig legfurcsább kill-em
Az Avenger egyébként a földön volt, ezért sem értem miért a levegőben rakott ki. Illetve a láthatatlan tized sec-es lock-on is fura. :)

(#67064) #81556480 válasza Dahkteromar (#67063) üzenetére


#81556480
törölt tag

én megint leakadtam, de egy másodpercet nem értek :D

a kocsi repül?
a kocsi rakétát lő?
valami repülőbe bele lehet állni kocsival ?

pedig már kezdtem elkapni a ritmust, night club, gyárak, pénzfarmolás, termelés, lóvé , minden van.. :D

(#67065) Dahkteromar válasza #81556480 (#67064) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Avenger + Ismertető
Stromberg + Ismertető Sőt, ez még tengeralattjáró is :DD

Repülnie nem kellett volna, de valamiért úgy érzékelte a game, hogy nem tud a földre rakni, ezért felrakott az égbe, pont a gyerek elé akivel ment a harc.

[ Szerkesztve ]

(#67066) #81556480 válasza Dahkteromar (#67065) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jaa ez az avenger olyan mint egy repülő MOC. olyanom van, meg ilyet is láttam már egyszer kátszer. De ez az autó még új nekem. Meg hogy repülés közbe lehet benne parkolni, aztán kiállni, mondjuk egy másik repülő autóval ? ? gyá :Y

(#67067) Anulu79 válasza Dahkteromar (#67065) üzenetére


Anulu79
addikt

Pont kérdezni akartam, hogy ez a kocsi a Stromberg-e. De akkor kérdezek mást. :) Mit kell megcsinálni ahhoz, hogy olcsóbban lehessen megvenni?

[ Szerkesztve ]

(#67068) HussarF válasza Anulu79 (#67067) üzenetére

Vmelyik doomsday heistet

(#67069) Triathlete válasza HussarF (#67068) üzenetére


Triathlete
senior tag

Engem érdekelne az a heist sorozat. Ha valaki vevő lenne rá jelezze! :U

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#67070) HussarF válasza Triathlete (#67069) üzenetére

Álljatok össze akkor Anuluval, azokat a heisteket 2 személy is elindíthatja. DD-nél csak opcionális a 3 vagy 4 személy.

(#67071) Mike válasza Plata (#67058) üzenetére


Mike
veterán

simán lehet akár hardvehiba is

(#67072) Plata válasza Mike (#67071) üzenetére


Plata
félisten

Asszem ma kiderül mert ma elugrom vele a szervízbe,de lehet csak a vízbe. :D

(#67073) Segal válasza Mike (#67071) üzenetére


Segal
veterán

Ne riogasd már ennek semmi köze nem lesz a hardverhibához.
Egyszerűen csak gondolom a gta4 letörlésekor letörölt valamit a játék amire berágott az 5. Első körben én mindenképp visszatelepítettem volna a 4-et az tényleg csak 2-3 kattintás de majd a szervíz megoldja "szakszerűen" (egy tizesért ;] )
Olyan hibái lesznek a gépednek hogy te vagy a legszerencsésebb a világon hogy időbe bevitted hozzájuk...

Emlékszem amikor egyik munkatársam családtagja főzött romot akart a telefonjára telepíteni de sikeresen elcseszte és nem tudott bebootolni a telefonja. Ő is elvitte szervízbe ahol megállapították hogy processzor hibája van a telefonnal csak főpanel cserével orvosolható. Szerencséjére soknak találta az összeget és nem adta be szervízbe hanem elmesélte. Mondtam neki hogy ugyan hozza már el ránézek nagyon szívesen mert kizárt dolognak tartom hogy ilyen hibája lenne. Másnap visszahoztam neki azzal a rommal amivel szerette volna mert csodák csodájára mégsem volt soc hibás...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#67074) Ideg válasza Dahkteromar (#67063) üzenetére


Ideg
aktív tag

Küld be PrestigeClips-be, hátha berakják egy vidibe. :D

(#67075) Mike válasza Segal (#67073) üzenetére


Mike
veterán

nem riogatom
de ha mondjuk valamelyik file-t nem tudja olvasni a gép, az bizony hardver hiba is lehet
azért a vinyó is el tud romlani vagy szektorhibát produkálni

(#67076) VikMorroHun válasza Triathlete (#67069) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Engem érdekel; az elsőt pár hete megcsináltuk, a másodiknak azóta is tart az előkészítő szakasza...

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#67077) Triathlete válasza VikMorroHun (#67076) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nekem semmim nincs még. Esti órákban tudok lenni 11-ig olyan 9-től.
Csak most nehéz letenni a kadot White Orchardban :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#67078) HussarF válasza Triathlete (#67077) üzenetére

Van Facility-d?

(#67079) Triathlete válasza HussarF (#67078) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nincs, de van úgy 50000$-om :D

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#67080) HussarF válasza Triathlete (#67079) üzenetére

Csak akkor kapsz diszkont árat a DD-s járművekre, ha az általad indított setupok meg heisteket csinálod meg. Anélkül csak gyakorlás neked :D

(#67081) Anulu79 válasza HussarF (#67070) üzenetére


Anulu79
addikt

Egy cimborámmal próbalkozunk de az egyiknél folyamatosan felakadunk. :)

(#67082) Lorell71


Lorell71
tag

nem tudok kijönni a bunkerből

(#67083) Kelecar válasza Lorell71 (#67082) üzenetére


Kelecar
aktív tag

LoL

(#67084) HussarF válasza Lorell71 (#67082) üzenetére

Rossz helyen próbálod. A kapunál kell ;]

(#67085) Dahkteromar válasza Lorell71 (#67082) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Opressor 2-vel nem is lehet repkedni a bunkerben. Ha megmozdulsz vele rögtön kidob.

(#67086) Lorell71 válasza Dahkteromar (#67085) üzenetére


Lorell71
tag

Simán körbementem, bár lassan. Az ajtónál függőlegesen felment rá, nem jött az "exit". Gyalog mentem ki, utána kértem le az opit. :)

(#67087) Tomzi78 válasza Lorell71 (#67086) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Nálam is ez a gond kocsival se tudtam kijönni se mocival csak gyalog. :) Meg van feszülve a game mostanában.

(#67088) highness válasza Lorell71 (#67082) üzenetére


highness
tag

Nekem 3-as cargo begyűjtése után elfelejtette az egyik befejezett kört, így 18000 dodó, és 10 percem lett oda.
Bunkerben AFK közben volt egyszer, hogy nem csinálta a fejlesztéseket éjszaka.

[ Szerkesztve ]

(#67089) Anulu79


Anulu79
addikt

A hangár ha veszem bele a supplyt akkor eladáskor nyereséges? Megéri csak a termelés meg a NC miatt megvenni?

(#67090) HussarF válasza Anulu79 (#67089) üzenetére

Jaja, ugyanúgy, mint a special cargo! ;]

De ha van special cargo raktárad, akkor nem kell mellé hangár, tudsz az NC-ben a cargohoz embert rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#67091) Dahkteromar válasza Anulu79 (#67089) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Nem tudom, hogy érted azt, hogy "venni bele supply"-t. Mert úgy, mint a Bunkerba vagy MC binzniszekbe nem lehet bele supplyt venni. Lopás küldit kell indítani, ami küldetésenként annyi ládát dob, ahány fős éppen a CEO-d / MC-d.

1 láda értéke 10.000 dolcsi. Ez messze a legrosszabb megtérülési arányt biztosítja.

Összehasonlítva egy Special Cargo-val, ahol (feltételezve, hogy nagy raktárad van, és akkor adod el, mikor már az tele van) egy egyszemélyes 3 db ládás lopás 42.000 dollár profitot jelent.
Így látható, hogy ezt csak úgy előzöd be, ha egy legalább 5 fős MC-vel lopsz a hangárba. Csak hát eközben a másik 4 embernek lónemiszerv a jussa.
Hangárt akkor érdemes venni, ha akarsz Personal Aircraftokat. Sok jó kis replő / helikopter csak így érhető el :)

[ Szerkesztve ]

(#67092) Anulu79 válasza Dahkteromar (#67091) üzenetére


Anulu79
addikt

Jujj! Akkor nem veszek mert nem akarom, hogy mindig csak a farmról szóljon a játékom. :D Köszi az infót!

(#67090) HussarF
Nincs raktáram. 3 gyár + bunker + NC a termelő tulajdonom. :)

(#67093) kzoltann válasza Anulu79 (#67092) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Repülök, hellik miatt megéri szerintem, de csak -40%-50%on szerintem.
És ha veszel akkor Zancudo ugy effektive van egy ingyen lazered mert mindig ellophatod a bazisrol.

(#67094) Dahkteromar válasza Anulu79 (#67092) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Ebben az esetben viszont érdemes lehet Small Warehouseból megvenni a legolcsóbbat: Convenience Store Lockup. Ráadásul most még most -40% is ami, ha minden igaz így csak 150k-ba kerül. (A raktár mérete nem befolyásolja az NC termelését)

És mivel óránként ez +8570 $-t jelent így 150.000/8570 = 17,5 játékórán belül megtérül (nem számítva a technikus beállítási költségét.

[ Szerkesztve ]

(#67095) Anulu79 válasza Dahkteromar (#67094) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez a raktár az amibe lopkodni kell a ládákat?

(#67093) kics1
A repülők annyira nem vonzanak a játékban. :) Így ez nem pozitívum nekem. :D

[ Szerkesztve ]

(#67096) TXT


TXT
őstag

Technikai kerdes sracok! Regota nem jatszottam, gondoltam, miutan ujratettem a gepemre a Win10-et, megneznem ujbol a GTA5-ot. Viszont honnan/hogyan tudom ujratenni a “Social Club”-ot? :U Leszedtem valami “Latest version”-t, de ezt hiaba telepitem, egyreszt nem tesz ki az asztalra inditasi ikont, a Program Files-ban megkeresve es elinditva viszont semmi nem indul el, igy leszedni sem tudom ujbol a jatekokat... Vagy en vagyok LAMA es csak nem emlekszem mar, hogyan kellett ezt a jatekot telepiteni? :F Vagy ez a Social Club nem olyan fajta kliens, mint a Steam, Origin, vagy Uplay, amit megnyitva es bejeletkezve le tudom szedni a sajat game-eket??? Van a Rockstar Gamesben masik jatekom is, de egyiket sem tudom ujbol leszedni, telepiteni, pedig a weboldalon bejelentkezve latom oket. Mit xarok el? :U
Elore is koszi a segitseget sracok!

[ Szerkesztve ]

(#67097) HussarF válasza Anulu79 (#67095) üzenetére

Ez az. És a ceo iroda számítógépén tudod megvenni.

(#67098) JulianSinulf válasza TXT (#67096) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

A weboldalra bejelentkezve ott kell lennie a letöltési lehetőségnek.
A Social Club nem olyan, mint a többi kliens. Ez inkább a háttérben fut, a játék hívja meg azonosítás és kapcsolattartás céljából. A játékon belül érhető el.

(#67099) TXT válasza JulianSinulf (#67098) üzenetére


TXT
őstag

Eskuszom, sehol nem talaltam/om a Social Club fiokombsn ilyen lehetoseget egyik jateknal sem! :F
Biztos, hogy van ilyenre lehetoseg itt??? :U
Megnezned kerlek, te hol latsz ilyet? PLS! :R

[ Szerkesztve ]

(#67100) TXT válasza TXT (#67099) üzenetére


TXT
őstag

A GTA5-nel talaltam egy egy “Activation page”-et a Social Club oldalan, ami ad egy progit, ami leszedi a jatekot. Viszont pl a Max Payne 3-nak meg ilyen sincs, igy az lehet akkor nem telepitheto ujra??? :W

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.