Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67251) Logitech válasza #14121216 (#67243) üzenetére


Logitech
aktív tag

Én is a bunkit mondanám, de iroda is ilyenkor 500k-ért már van, azt tuti vennék, max később veszel hozzá autólopós garázst.
MC gyáraid meg ha nincsenek fejlesztve, akkor azokra a security-n kívül a másik kettőt érdemes megvenni.

(#67252) Kelecar válasza Kiskokó (#67246) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Angliába hogy legyen jobbra tartás? :U

(#67253) szTotyy


szTotyy
őstag

Maxxnak: bár én az opp.mkII-t mondtam, de azt elfelejtettem (és feljebb olvastam), hogy kell hozzá terrorbyte, ahhoz meg a nightclub. Ez így elég húzós.
-Ezért inkább CEO iroda (most féláron), Import/Export kocsiraktár, Buzzard. Mivel úgysem csináltad még, nem unod és a kocsilopással lehet talán a legjobban keresni.
-Vagy ha nem a kocsilopást akarod erőltetni, akkor tényleg a bunker (most ez is 40%-os akcióban). Jó biznisz, rengeteg (hasznos és haszontalan) fejlesztés.
-A nightclub meg később lesz jó passzív jövedelem, mert ahhoz kellenek az előbb említett gyárak is.

[ Szerkesztve ]

(#67254) kzoltann válasza szTotyy (#67253) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Tényleg inkabb export import az elején, mert raktárat ugy lehet jol pörgetni ha van belole 2 nagy és van terrorbyted - onnan inditod igy nem kell visszamenned az irodaba - és mk2-d. Multkor mértem 1 óra alatt tudsz 9-10x3 ládát bevinni, ami 42k/run (tele nagy raktárnál levonva a 18k vásárlási dijat) szoval jobban hoz mint a kocsi szoloban.

De az elejen olcsobb az import export + buzzard kombo. Mire megunod lesz pénz 2 raktárra.
Plusz CEO-bol kocsilopasok közt tudsz inditani Headhunter Sightseert.

[ Szerkesztve ]

(#67255) Daw93 válasza Kiskokó (#67246) üzenetére


Daw93
senior tag

Szerintem megszokható. FH3ba is így volt, eleinte nem tetszett de rájöttem h nincs vele baj.
Én nagyon erősen gondolkodom rajta hogy megvegyem a 4et
Toronymagasan a legjobb autós játék a forza horizon széria. Demoját próbáltam a 4nek is elég király.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#67256) Triathlete válasza Daw93 (#67255) üzenetére


Triathlete
senior tag

Én a FM7-en agyalok nagyon. Sajnos az sem egy GT.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#67257) HussarF válasza szTotyy (#67253) üzenetére

Sztem a kocsilopást erőltesse, ha pénzhiánnyal küzd. Azt tudja nagy haszonnal, egyedül is csinálni, megalapozza vele a bevételeit.

(#67258) Kiskokó válasza Kelecar (#67252) üzenetére


Kiskokó
veterán

Úgy hogy tervezték volna olyan helyre ahol értelmes oldalon közlekednek...
ne értetlenkedj már, tudom én hogy a fősuli hülyéknek való de azért csak tanultál ott valamit :DDD :DDD

Dawe mondtam. Én tuti megveszem a 4-et valamikor. Ha elköltöztem végre és lesz kicsit több időm. Aztán csapathatjuk Onlány

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67259) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Azt lehet tudni mit patchelt a játék?

Gunner for life

(#67260) highness


highness
tag

Sziasztok!
Valahogy el tudom adni a Mule-t? Pár fejlesztés után már a festőműhelybe be sem enged. A Nightclub garázsában pedig nincs eladási lehetőség, csak fejlesztés.

A Speedo, és a Pounder elég lenne. És talán gyorsabb is.

(#67261) RavaszRobert válasza Heller2 (#67225) üzenetére


RavaszRobert
újonc

Még egyelőre igen. :)

Ttotty köszönöm, a szabályzatot, vagy 5-ször elolvastam, tudomásul vettem. Igyekszem a jövőben ennek megfelelően hozzájárulni a csapathoz, és növelni mindenki vagyonát, hogy együtt több idő legyen másra is.

A jelentkezést leadtam. További szép estét és szórakozást mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#67262) hegyipapa válasza RavaszRobert (#67261) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezésedet elfogadtam, legalábbis remélem. 2x eltévedtem a social-on annyira új lett, hirtelen nem találtam semmit sem.

(#67263) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Sajtburger, a "tolakodásomra" annyit mondanék, hogy bejelentkezek a játékba, leülök a klubházban a számítógép elé, és látom, hogy tele a kokóm. Azt is látom, hogy a PH sessionben van két CEO, egyébként mindenki szabad. Szólok a chaten, hogy 1 perc múlva lesz eladásom (még a bunkerbe vettem gyorsan supplyt), utána Blu is szólt, hogy neki is lesz kokója. Ilyenkor ugye az van, hogy szépen sorban eladunk mindenkinek (volt egy kis kavarodás, eladtunk Maxxusnak, zsadnooknak, Attilának is Blunak is, már nem emlékszem, hogy pontosan milyen sorrendben). Te nem szóltál, csak amikor már megvolt a csapat. Lehet azzal bonyolítani, hogy két részre oszlunk, de ha csak hatan vagyunk, akkor nem érdemes két felé menni (amellett, hogy annak a megszervezése már többször is problémás volt), mert ha mondjuk jön egy postás eladás, akkor nem lesz, aki toljon. Egyébként is jobb, ha pörögnek az eladások. Úgy, ahogy az elmúlt hónapokban csináltuk.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#67264) Plata válasza VikMorroHun (#67263) üzenetére


Plata
félisten

Ki az a sajtburger?
Vagy valamiről le maradtam?
Mióta lehet passzívban lőni a másikra?
Meth labor előtt leszállt egy játékos repülővel mikor be akartam menni és belém eresztett párat.
Pedig passzív voltam,mikor kijöttem akkor is megpróbált lelőni,de csak két golyót kaptam be szintén passzívban.Cserébe küldtem rá egy adag zsoldost.Végig jártam a gyárakat bunkert és vettem mindenhova supplyt,a városban is lőtt rám valaki a kokógyárnál,de az át ment rajtam,ez a crazyplayer vagy mi nevű csóka meg belém eresztett párat.
Jah és én is tudtam bunkerben repkedni opressorral. :D
Még a MoC-ra is felrepültem,ahonnan le is taknyoltam. :DDD

(#67265) Kelecar válasza Plata (#67264) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nem voltál passzív... Nem is lehetsz, ha CEO-ban vagy MC-ben vagy.

Ha nem voltál se CEO se MCP és valóban passzívban lőttek rád, akkor elplatáztad a GTA-t.

[ Szerkesztve ]

(#67266) Plata válasza Kelecar (#67265) üzenetére


Plata
félisten

Passzív voltam.
A gyárba bemegyek passzívban,laptopon bejelentkezem,megveszem supplyt és kilépek mc-ből majd paszív mód és ki a gyárból.

(#67267) szTotyy válasza Plata (#67266) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez csak akkor lenne meglepő, ha nem veled történik. :)

(#67268) csadi0011 válasza VikMorroHun (#67263) üzenetére


csadi0011
őstag

Segítek.

"jelentkezek a játékba""látom, hogy a PH sessionben van két CEO, egyébként mindenki szabad""Te ""szóltál,""már megvolt a csapat"", de""Szólok a chaten, hogy 1 perc múlva lesz eladásom""Ilyenkor ugye az van, hogy szépen sorban eladunk mindenkinek"", de""nem""csináltuk"

(#67269) gabesz123


gabesz123
tag

Sziasztok!

Az Sg-ről ide irányítottak a srácok, hogy erre még aktívabb a közösség. Látom, ez valóban így van. :) Szeretnék én is belépni a crew-ba, ha lehetséges; buragabo néven futok a játékban. Már kértem engedélyt a belépésre, nem tudom, mennyi az átfutási idő, mindenesetre lehet előbb írni kellett volna ide, talán azért nem lett még jóváhagyva. :)

Kb. 3 hónapja tolom az online-t, eddig solo-ban. Mostanra nagyjából kiismertem a világot, így szívesen megcsinálnám a Heist-eket, meg segítenék eladásokban is.

A fő dolgok már megvannak; de még csomó minden hiányzik, ezért kérdezek pár dolgot, hogy szerintetek merre, hogyan. Szóval, az MC-hez egyelőre csak cocain van. Office-hoz meg csak i/e garázs. Nightclub is megvan, de még nem is jártam ott (pedig az is termel passzívan, bár az nem teljesen világos, hogy a ládás részhez a technikusokon kívül másba is kell befektetni?). Ti mit vennétek következőnek? Meth labor az MC-hez, vagy gyűjtsek egy nagy raktárra CEO-hoz, netán kezdjem a nightclub-os dolgokat (max 2-3 technikussal)?

A bunker-ban random mennek a fejlesztések? Vagy valahogy meg lehetne sürgetni, hogy a Heist-es ruha minél előbb megvásárolható legyen (az oké, hogy az éppen folyó aktuális fejlesztést pénzért is meg lehet venni)?

Mindig elcsábulok a hülye akciókra :DDD , így most megint alig van pénzem. De a Stromberg talán megérte, így 40%-al kevesebbért. Ezen kívül van Kuruma, Buzzard, Terrorbyte, MOC. Van még valami erősen ajánlott jármű (Insurgent, Avenger?)?

(#67270) hegyipapa válasza gabesz123 (#67269) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Kitől kértél engedélyt a belépésre ? :D
Ezt olvasd el !!

(#67271) Plata válasza gabesz123 (#67269) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem meth-et hagyd,én rühellem,a hamispénz kevesebbet hoz,de nyugisabb.
Bunkerben tök random a fejlesztés sajnos,de nem tudom milyen heist ruhát akarsz ott kifejleszteni,a sima heist ruha bunker nélkül is megvehető.A régi heist ruha az már évekkel a bunker dlc előtt bent volt.Vagy van valami új heist ruha?
Stromberg jó hecc szerintem,főleg ha berakod Avengerbe és kiugrassz vele a tenger felett. ;)
Szerintem még Opressor Mk2 is nagyon jó járgány.
Jobban bejön mint a buzzard.
Ha lesz pénzed vegyél Hangárt,akkor a repülőidet lesz hol tartani,na meg Pegazus heliket át rakhatod personal járgánnyá.
Nightclub passzívan termel ha vannak technikusaid berakva melóra.

(#67272) gabesz123 válasza hegyipapa (#67270) üzenetére


gabesz123
tag

A klub elnöktől? :D (szerk.: aki te vagy, mint utólag megleltem a sc hierarchy-n)

Már az elején elolvastam és átállítottam, amit kellett. :)

(#67273) gabesz123 válasza Plata (#67271) üzenetére


gabesz123
tag

Az 500k-ba kerülő, ami sp-ben is volt a csapaton a nagy bankrablásnál. Nálam az locked, azt írja, fejlesztés után vehetem csak meg.

Van hangár is, nem is tudtam, hogy akkor át lehet tenni personalba a buzzardot. Igaz, azt nagyon ritkán kérem le pegasustól.

Azt tudom, hogy a club úgy termel, de azt kérdeztem, hogy ahhoz kell e valami plusz beruházás a technikusokon kívül? A supply-ért ott is fizetni kell? Meg a raktárért, ahova gyűjtik a ládákat? Eddig nem üzemeltem be a klubot, és addig nem is akarok a klubot beindító missziókra időt költeni, míg nem tudok vele biztosan keresni (vagy nincs meg a kellő induló összeg). :)

(#67274) Met válasza szTotyy (#67267) üzenetére


Met
nagyúr

Elplatázta :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#67275) Plata válasza gabesz123 (#67273) üzenetére


Plata
félisten

Ha van hangárod lekéred pegazus buzzardot és elrepülsz vele a hangárba,az ajtónál lesz kék vagy sárga kör abba belerepülsz és lesz most már personal buzzardod is,így egyszerre 3 buzzardot tudsz használni,CEO,Pegazus és personal. ;)
A club-odban ha a teknikás teknikust berakod melóra termel passzívan.Nem kell suppply,ha alszol az irodában vagy kergeted a halakat a tengerbe akkor is termel. :DDD
Nekem asszem 5 raktár szintem van vagy garázsszintem a klubban,ez nem tudom pontosan hogy működik,csak megvettem a klubot maxra fejlesztve és kész,azt tudom hogy van benne egy rakás raktárszint.
Az a heist ruha az nem heist ruha,az arra jó hogy felved és öld a többieket.Heist közben nem lehet lehívni szerintem,csak ha free módban játszol.Le hívod mint ballistic eqipment,ha jól emlékszem,500 ezer dolcsi,kapsz egy bunker ruhát meg minigunt és irthatod a népet.
Ha tévedek valaki javítson ki.
Nekem a bunker azt a szutykot fejlesztette ki elsőnek,de nem használom.

[ Szerkesztve ]

(#67276) Kiskokó válasza szTotyy (#67267) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az a meglepő hogy megint jó neki a GTA !?! :DDD

Ó de kár... :P ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67277) Plata válasza Kiskokó (#67276) üzenetére


Plata
félisten

Aha,jó neki,fel kellett tenni a hülye GTA 4 dlc-ket és már működik a social club. :W
Tudnám mi a rák köze van GTA 4 dlcknek a GTA 5-höz.
Főleg hogy régen csak az alap GTA4 volt fent a gépen. :F

(#67278) szTotyy válasza Plata (#67277) üzenetére


szTotyy
őstag

Erre megint csak ezt tudom mondani:)
Persze örülök, hogy megjavult. :K

[ Szerkesztve ]

(#67279) Kiskokó válasza szTotyy (#67278) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én meg ezt [link].

;]

De legalább nem "egyszer volt, hol nem volt"-al kezdte... az irandóját :DDD

ON : Este Sumo Remixezni akarok!!! 3 ember pls! ;)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67280) bluuzia válasza Kiskokó (#67279) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Bekaphatod. Remélem neked is elplatázódik a GTA V. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#67281) Plata válasza szTotyy (#67278) üzenetére


Plata
félisten

Én is örülök,de totál nem értem mi a rák köze van GTA 4-nek a GTA 5 social clubhoz. :U

(#67279) Kiskokó
Egyszer volt hol nem volt.
Hát menj a francba. :P
Mi a jó fene az a sumo remix?
Már birkózni is lehet? :Y

[ Szerkesztve ]

(#67282) szTotyy válasza Plata (#67281) üzenetére


szTotyy
őstag

Ne rágódj ezen, hogy miért nem működött, még a végén beleőrülnél! Csak el kell fogadnod, hogy veled olyan dolgok történnek meg, ami soha senki mással ezen a világon. :)
És légy büszke arra, hogy egy új (bár nem túl pozitív) kifejezés került gyakori használatba a neveddel, Metnek köszönhetően! Igyekszünk terjeszteni a kifejezést, és minden újonnan érkező tag is tudni fogja mit is jelent! :D
Szívesen!

Szabi: egész kis esélyt adok annak, hogy 10 után felnézek, akkor majd benne vagyok a - buzulás nélküli - Sumóban.

[ Szerkesztve ]

(#67283) Kiskokó válasza szTotyy (#67282) üzenetére


Kiskokó
veterán

thats my man! MEg Kele! na ő még a my man! :D

on :
Csóri követ promote közbe, próbál ölni stb... mondom neki várjon megcsinálom utána mehet.
Erre olyan 5 v 2-nél javamra megfogja azt kifagyasztja a játékom...

Ja meg annyit beszéltetek már az időjárásos dolgokról ingame.
Soha nem volt ilyen még. Üres sessionbe tettem magam, kimegyek a hajóra, dög napsütés minden. Egyszer csak villan feketén a kép és éjszaka lett :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#67284) szTotyy válasza Kiskokó (#67283) üzenetére


szTotyy
őstag

Elplatáztad a napszakokat!

(#67285) VikMorroHun válasza csadi0011 (#67268) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Pusztán kíváncsiságból: azzal, hogy telepakoltad idézőjelekkel amit írtam, kinek segítettél és miben?

Plata: Sajtburger egy PH tag, és tegnap valamiért nem tetszett neki, hogy el akartam adni a kokómat, aztán mentünk a többieknek segíteni. Vagy valami ilyesmi. Nem igazán értettem, de mindegy.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#67286) MezzAnine


MezzAnine
csendes tag

Egy Tipikus GTA online jelenet :D
https://ytcropper.com/cropped/rV5bb510e04cacf

(#67287) Plata válasza VikMorroHun (#67285) üzenetére


Plata
félisten

Na akkor én mit szóljak.
Két hétig senki sem jött nekem eladni. :B

[ Szerkesztve ]

(#67288) HussarF válasza Plata (#67287) üzenetére

Dehogynem. Kipakoltuk a gyáraid, eladtuk. Ja bocs, a zsét megtartottuk ;]

(#67289) Plata válasza HussarF (#67288) üzenetére


Plata
félisten

Bakker,tudtam,ma végig jártam a gyáraimat és nem voltak,tele,sejtettem hogy valami sunyi kis tolvajok kipakolták őket. ;)

(#67290) Franklin válasza MezzAnine (#67286) üzenetére


Franklin
addikt

"Ki tette ide ezt a telefont???" :D

Nekem ma egy "ki tette ide ezt a felhőkarcolót???" kirohanásom volt :D

[ Szerkesztve ]

(#67291) Anulu79


Anulu79
addikt

Hogy a Stromberget olcsóbban kapjam meg melyik missiont kell megcsinálnom?

(#67292) csadi0011 válasza VikMorroHun (#67285) üzenetére


csadi0011
őstag

Azt hittem, hogy frappánsan tudom majd közölni, hogy mi volt, ezzel segítve, hogy megértsd, miért írtam, amit írtam.

Anulu79: Doomsday Heist Act II - 4. Setup.

[ Szerkesztve ]

(#67293) Dahkteromar válasza VikMorroHun (#67285) üzenetére


Dahkteromar
csendes tag

Én csak egy dologra tudok következtetni, hogy ő már akkor szólt, mikor még be sem voltál jelentkezve, de amúgy nem tudom.

(#67294) Anulu79 válasza csadi0011 (#67292) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Akkor csipkedem magam mert még csak tegnap lett kész az Act I.

(#67295) HussarF válasza Anulu79 (#67294) üzenetére

Ha elindítod az Act II.-t, indíthatod egyből az ahhoz a setuphoz tartozó két prep-et és egyből a setupot és akkor aránylag hamar meglesz.

(#67296) VikMorroHun válasza Dahkteromar (#67293) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Igen, ez lehetséges. Ezek szerint akkor is figyelnem kellene a chatet, amikor nem is fut a játék.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#67297) csadi0011 válasza VikMorroHun (#67296) üzenetére


csadi0011
őstag

Más kérdez, mikor fellép és eladna, hogy folyik-e eladás. Egyébként már fent voltál.

(#67298) Anulu79 válasza HussarF (#67295) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez jó ötlet köszi!

Más!
Még új vagyok a NC világában. Tegnap a NC irodájában a falba dugott széfben volt 70.000$ amit fel tudtam venni. Ezt miért adta? Nem mintha baj lenne. :D

(#67299) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Lépjünk túl a témán. Nem figyelt. Ennyi. Majd legközelebb úgy csinálja. :)

Anulu: az a klub profitja. Ez a max, amit a széfben tarthatsz. Ha nem veszed ki, nem növekszik. Viszont ha kiüríted, folyamatosan adja. A klub népszerűsége befolyásolja a mennyiségét. 500-10000/ nap.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#67300) gabesz123


gabesz123
tag

Köszönöm szépen a felvételt a csapatba! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.