Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63651) Plata válasza HussarF (#63650) üzenetére


Plata
félisten

1.Szerintem a 30k alap,arra jön rá a bónusz ha tele a cuccos,bunkernél figyeltem meg hogy most dupla fizetés van,ha teli bunkert adtunk el 68-70k-t kaptam,ha nem teli akkor 62-64k.
Mc bizniszeknél nincs dupla fizetés,csak bunkernél,Mc-nél akkor jön 35k ha tele,ha nincs tele akkor 30-34k közt.Én így tapasztaltam.
Hangár nem tudom hogy fizet,egyszer volt 6 ládám és kész.
Másik,a 11k fizetés szerintem bug.
Tegnap mc eladásnál én is kaptam annyit és fullos eladás volt.
Néha ad be ilyen anomáliát fizetésnél.

[ Szerkesztve ]

(#63652) szTotyy válasza HussarF (#63650) üzenetére


szTotyy
őstag

MC segítők bére alapesetben: 10%, de legfeljebb 35 ezer.
Jelenleg bunkernél 70k a max fizu az akció miatt.
A bunkeres fizu néha tényleg bugos és a CEO-s fizukat adja, hiába van MC-ben az ember. Lehet, hogy a hangárnál is ez a bug jön elő. Nem oldották meg hibátlanul azokat a gyárakat, ahova be tudsz lépni CEO-ban és MC-ben.

[ Szerkesztve ]

(#63653) #56268288


#56268288
törölt tag

Sziasztok!

Jelen vagyok már egy ideje, leginkább információszerzésre. De most már szeretnék hozzátok csatlakozni.

70. szintet értem el tegnap. Mivel a cod2-vel kicsit régebb óta játszok, az élvez prioritást a munka után/előtt, de napi 1-3 óra meg szokott lenni. Változó. Szeretek segíteni másoknak, nem annyira érdekel az enyém, csak legyen pénz belőle. :D Ebben a játékban egyáltalán nem vagyok agresszív, teljesen addig, míg meg nem találnak. Utána viszont elég erősen ráállok a delikvensre szinttől függetlenül. (Tegnap egy 549-es nem bírt velem.)
Egyetlen egy dolog lehet akadály, az pedig az, hogy van egy IGN-es ismerősöm. A sztori annyi, hogy külföldön élünk, egy városban lakunk és nagy ritkán játszunk egyutt. Eleinte szinte mindennap, most már 2-3 hete nem. Sok mindent nem tudok, de gyorsan tanulok. Igazából a pénzszerzés, szórakozás a fő szempontom. Ugyanakkor, ha ez is probléma, törlöm, nekem mindegy, csak legyen kivel/kikkel játszani. TS-t nem tudom mennyire használtok, de azt is tudok, ha arról lenne szó. (mondjuk kimondottan jol jon feladatoknál/misszioknal/kuldiknel, mivel az angolom nem tul jo)

Ha kihagytam valamit, kérdezzetek.

(#63654) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az új missiok megcsinálva. 6db van. Lehetne több új is. Oké elsőre jó buli de aztán egyre monotonabb. És még jelet is kapott a térképen :D

Gunner for life

(#63655) Anulu79 válasza ProgenXL (#63654) üzenetére


Anulu79
addikt

Hol lehet elérni őket?

(#63656) ProgenXL válasza Anulu79 (#63655) üzenetére


ProgenXL
őstag

Telefonon kapsz értesítőt

Gunner for life

(#63657) VikMorroHun válasza Anulu79 (#63655) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A térkép kb. közepén van 2 Mz ikon, szerintem ott is el lehet indítani.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#63658) Reaper válasza Anulu79 (#63655) üzenetére


Reaper
őstag

Menüből a R* created jobok között, Dispatch 1-6, és akkor te leszel a host. Ha a térképen mész rá, akkor bedobhat randomokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#63659) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ma elbasztam 550ezret a Prision Bus-ra
Egyik MC küldiben vittem és kurva jól 2 kerékre lehetett tenni. Furcsáltam is, ült benne vagy 10 ember a küldi miatt. Megvettem erre fele annyira se lehet kerekezni vele. :(

Vigyük tovább a dolgot.
Egyik este várok 6-8 ember segítségére, hogy nehezék legyen a buszban és vajon változik e valami. :))
Köszi

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63660) HussarF válasza Kiskokó (#63659) üzenetére

Én meg egy millát a dömperre. Egyszerűen kellett a feeling.

Amúgy, ha valaki hangározik rajtam kívül, ne dobja a hangár felett ki a csomagot, vigye be rendesen. Bugos ez a tetves sz.r és ha kidobod a hangár felett, sokszor megáll a levegőben és csak ott lebeg. Már hiába mész oda helivel, akkor sem tudod felvenni. És letelik szépen az idő és kiírja, hogy nem sikerült bevinni. Volt már rá többször példa, hogy 5-10 perc lebegés után mégis beesett, de nem igazán tudtuk meghatározni, hogy mitől függ. Ma viszont beszoptam vele, jól fel is idegesített. Nem érdemes kockáztatni.

(#63661) Segal válasza Kiskokó (#63659) üzenetére


Segal
veterán

Én meg kb 40 milliót amikor már annyira nem tudtam mit venni a játékban hogy felvásároltam a hiányzó összes pegazusos járművet...
Igen még a 25 féle festésű pickupból is mind megvan :DDD

Amúgy emberekkel sem lesz jobb a busz. Ugyan ez van a ceo-s küldiknél. A rámpás kocsi, a kamion elpusztíthatatlan, a KITT korlátlan rakétát tud lőni stb. aztán megveszed és kiderül hogy a valóságban a fele sem igaz csak a küldetésbe vannak szuper képességei.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#63662) HussarF válasza Segal (#63661) üzenetére

Ha nincs 25 féle festésű sok pickupod, lehet lett volna még garázs helyed értelmes kocsikra ;]

(#63663) Segal válasza HussarF (#63662) üzenetére


Segal
veterán

Ülj le egyes ;]
A pagazusos járművek nem foglalnak garázshelyet :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#63664) HussarF válasza Segal (#63663) üzenetére

Nem rémlik, hogy a pegasus-os járművek között lenne 25 féle festésű pickup

(#63665) Plata válasza HussarF (#63664) üzenetére


Plata
félisten

Az a nagy dög,de az pickup?
Van belőle sok féle,nem tudom hány darab,de mind más festésű és más zászlóval van ellátva.
Gondolom arra gondol.ha nem bocs.

[ Szerkesztve ]

(#63666) Kelecar válasza Plata (#63665) üzenetére


Kelecar
aktív tag

A Marshall monster truck-ra gondol. Segalul az pickup :D

(#63667) HussarF válasza Kelecar (#63666) üzenetére

Ja, oké, akkor Ucil soha el nem készülő Saabe szótára mellé kéne egy Segalos is :D

(#63668) Plata válasza Kelecar (#63666) üzenetére


Plata
félisten

Arra gondoltam én is,de nem rémlett hogy pickup lenne.

(#63661) Segal
Ha igaz a köv DLC-ben megint jön vagy 60 millányi értékben jármű és ingatlan.
Ha igaz,de franc tudja.

[ Szerkesztve ]

(#63669) Majkee84 válasza HussarF (#63660) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Nálam is előfordult ez a hiba tegnap, illetve ma is. Én mind a kétszer odamentem buzzarddal, meglökdöstem egy kicsit, utána észhez tért.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#63670) HussarF válasza Majkee84 (#63669) üzenetére

Hát én lőttem rá fegyverekkel, odarepültem helivel, de csak simán átmentem rajta, nem vette fel és nem is reagált semmit. Én úgy vettem észre, hogy nagyon lassan még emelkedik is.

Amikor ilyen volt utoljára, akkor nem egyedül voltam a sessionben és szóltam Ucil-nak, hogy próbálja már meg ő felvenni a lebegő ládát. Mire odaért volna, egyszer csak bepottyant. Talán az volt rá hatással, hogy valaki más a közelébe ment? Nem tudom, full randomnak tűnik.

(#63671) Majkee84 válasza HussarF (#63670) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Nekem először megakadt benne a buzzard és aztán kezdett el leesni a láda. A második esetben simán 2x átrepültem rajta, akkor nem akadt meg benne, viszont elkezdett utána ereszkedni.
Ulcival tegnap egymásnak supplyztunk, neki a Titan bugolt be: nem dobta le a ládát a megadott helyen. Ment tovább, végül kirepült a pályáról... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#63672) Kelecar válasza HussarF (#63670) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem is volt ilyen. Ki sem akartam dobni de valahogy kidobódott a hangár előtt és megállt a levegőben. Nem először történt nálam sem és már pont kezdtem rage-elni chaten. Aztán odarepültem hozzá újra a helivel és felvettem. Aztán be is tudtam vinni.

(#63673) HussarF válasza Majkee84 (#63671) üzenetére

Azért mondom, hogy random. Eddig még nekem sem akadt fent egyszer sem, csak az időmet húzta, de végül mindig beesett. Akármit csináltam, nem láttam, hogy hatással lenne rá, egyszer csak elkezdett esni.
Tegnap volt az első, hogy nem történt semmi és nem is esett be, így elment az idő, cserébe be is szoptam. Azért nem ejtem, ezentúl, mert ha még be is esik később, csak az időmet húzza.

(#63672) Kelecar
Én akárhányszor jártam így, semmi hatással nem voltam rá. Hiába repültem oda, simán csak átmentem rajta, mint ha ott sem lenne

[ Szerkesztve ]

(#63674) Segal válasza Kelecar (#63666) üzenetére


Segal
veterán

Igen arra gondoltam koszi a szotarazast. A tokom se keres mar ra a nevere:))
Ha jon erdemi garazs akkor elkepzelheto hogy visszanezek de amig csak az uj kocsikat fossak a fejlesztok addig nem latom ertelmet...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#63675) JulianSinulf válasza HussarF (#63673) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én csak egyszer ejtettem. Ráesett a hangárra és semmi. Épp fordultam vissza a helivel, mikor bevette.
Nemrég a vadászok lelőtték a helit, amivel a cuccot vittem. Mondom nincs messze, beviszem gyalog. Odamegyek, ahol a minimap mutatja, de sehol. A levegőben sem láttam, de a minimap a felfelét mutatta. Lehívtam az Opressor-t és addigra lekerült a földre. Utána már be tudtam vinni gond nélkül.

(#63676) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Hacseki, szerintem reklamálj a tegnap esti kokó eladás miatt a supportnál.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#63677) HussarF válasza JulianSinulf (#63675) üzenetére

Ilyen velem is volt, hogy lelőttek a levegőben és nem esett le a láda, hanem ott lebegett. De ilyenkor sosem volt probléma az újra felvétellel, ha felszálltam a helivel és rámentem a ládára, akkor felvette. Mondom, csak a hangár felett kidobás bugos, de nagyon.

(#63678) Logitech válasza VikMorroHun (#63676) üzenetére


Logitech
aktív tag

Tegnap nekem 2 gyár eladás is lement, jobb felső sarokba kiírta hogy +466k meg nem tudom mennyi volt a másik, de a pénzemhez nem adódott hozzá. Visszamentem a gyárakba, megmaradt a cucc, egy fél csík hiányzott csak. Neki odalett teljesen?

(#63679) ucli válasza HussarF (#63667) üzenetére


ucli
senior tag

A Saabe szótár már elkészült, Plata szótárra várunk, de az a Segalossal együtt fog jönni. ;]

(#63680) Plata válasza VikMorroHun (#63676) üzenetére


Plata
félisten

Miért mi történt ?
Én is gondolkoztam hogy kéne írni supportnak amikor a raktáramat elcseszte a játék,de úgysem tudok angolul.

(#63681) HussarF válasza Plata (#63680) üzenetére

Ne aggódj, ők sem ;]

(#63682) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Ahogy olvasom fentebb, valami zavar van az erőben, mert ma nekem is szőrén-szálán eltűnt egy bunkeres eladásom 420 e dodója. Még délelőtt fogyott el a supplies, utána a szokásos LS beli eladást választottam, ami le is ment simán, majd meg is jelent az egyenlegbe a 420e. Vettem egy újabb adag supplies-t, ami most délutánra feldolgozásra került, és az újabb eladás előtt vettem észre, hogy csak a reggeli egyenleg van a számlámon, a délelőtti eladás összege eltűnt.
Egyébként a bankom utolsó 16 tranzakciós listájában se szerepel, csak a most délután eladott cucc, miközben ma csak max. 5-6 dolgot vásároltam.
Amúgy meg ráadásul még sztrájkolnak is a melósok a bunkiban. :D Még a legutolsó eladás előtt vettem suppliest, meg is kaptam az sms-t, hogy megérkezett, majd egy kicsit bóklásztam a városban, majd ismét elmentem a bunkerba, és azt látom, hogy fullos az alapanyag, de mindenki a farkát vakargatja, senki nem dolgozik.

Kiléptem-beléptem a CEO-ból, a bunkerből is ki-be, de egyelőre semmi változás.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#63683) Anulu79


Anulu79
addikt

Másnak is sokat fekete képernyőzik a játék MC gyárba való belépésekkor?

(#63684) Plata válasza Anulu79 (#63683) üzenetére


Plata
félisten

Jah ma előfordult mikor inveltek bizniszbe.

(#63685) Anulu79 válasza Plata (#63684) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem minden klubba való be és kilépéskor ezt csinálta.

(#63686) HussarF válasza HussarF (#63604) üzenetére

Jó ez a Michelli GT, nagyon bejön. Hozza a feeling-et, ami a Chris Harris-es videón van az előző hozzászólásomban. Tényleg fel lehet tuningolni úgy, hogy egy az egyben úgy nézzen ki, mint az Alfaholics GTA-R 290. Azért annyira nem vadítottam el, csak finomabban nyúltam hozzá. De nem csak a kinézete, hanem a mozgása, az irányíthatósága, a dinamikája is olyan, mint a videón. El vagyok tőle ájulva. Mostanában biztos mindig ez fogom lekérni, ha megyek valahova ingame.



Most már csak azt várom, hogy az unokáját is berakják. Abból aztán soha ki nem szállnék :C

[ Szerkesztve ]

(#63689) _Wi-Fi_


_Wi-Fi_
újonc

SZEVASZTOK!

Wi-Fi signals generally emit from your router in a doughnut shape. What a tasty thought.

(#63690) Heller2 válasza _Wi-Fi_ (#63689) üzenetére


Heller2
aktív tag

:DD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#63691) Kelecar válasza _Wi-Fi_ (#63689) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Te ki vagy :F

(#63692) Reaper válasza _Wi-Fi_ (#63689) üzenetére


Reaper
őstag

Hali :D

(#63693) Puma K válasza Kelecar (#63691) üzenetére


Puma K
veterán

Ő Dani és Kecskemét :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63694) Met válasza Puma K (#63693) üzenetére


Met
nagyúr

Kecskemét Dániel?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#63695) Puma K válasza Met (#63694) üzenetére


Puma K
veterán

Kizárt dolog mert nem tudom! :Y

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63696) gcsaba966 válasza _Wi-Fi_ (#63689) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Ez itt egy fórum, nem chat. :N

(#63697) ucli válasza gcsaba966 (#63696) üzenetére


ucli
senior tag

Mégis 7 választ kapott a semmire. :U
Ügyes vagy Danikám, csak így tovább. ;]

(#63698) Kiskokó válasza _Wi-Fi_ (#63689) üzenetére


Kiskokó
veterán

Viszlát.

Ezekkel a Danikkal csak a baj van... ugye Cucil ? ;] :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63699) Segal válasza Kiskokó (#63698) üzenetére


Segal
veterán

Inkább az ország keleti felén élőkkel :) :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#63700) Plata válasza Segal (#63699) üzenetére


Plata
félisten

Kecskemét inkább a középső rész.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.