Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63301) Ideg


Ideg
aktív tag

Na feljöttem kommenteket olvasni mert már majdnem kidobtam a laptopot az ablakon, hogy nem tudok belépni, ha meg nehezen sikerül, akkor saving failed van... De most már megnyugodtam, hogy nálatok is sz*r a game. ;]

(#63302) GRandMaster6 válasza Met (#63238) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Lehet taplo stilusnak tünt, valszeg azert mert nem tettem utanna xd-t, de amugy kajak poénbol ment. azt mondam hogy mivan nyuggerek? gyalog jösztök? vagy négykézláb? (1nek adom le legtöbszöt a táskát, opresszorral, az adott eladásban kb 3x estem el jo messze az opressortol, es ugyis elso lettem, ezért szoltam be) Sajnálom ha nem értitek a poént, szerintem vicces volt :D legalábbis rohogtem, mert láttam hogy próbálkoznak leszálni oppal sabee és még valaki, talán envoy :)

[ Szerkesztve ]

(#63303) VikMorroHun válasza szupermacs (#63279) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A hosszú töltögetés PC-n is előfordul. Pénz szerzéshez olvasd el az utolsó bejegyzést.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#63304) ucli válasza GRandMaster6 (#63300) üzenetére


ucli
senior tag

Szerintem egyenlő felek vagyunk, a szavunk is ugyanannyit ér.... :U

Nem arról van szó, hogy heccből odamegyek valaki mellé és elkezdjük ütlegelni/lőni egymást. Annak teljesen más szándéka van. De ha ennyire ki akarod figurázni a szbályzatot, akkor állj ki az út közepére és várd meg, hogy elcsapjon valaki, utána hurroghatsz kedvedre. Ha valakit esetleg megölök, akkor általában hagyom neki, hogy visszaadja, persze olyan is volt már, hogy elmentem onnan, ez igaz, Mike ezáltal akkor szeretnék elnézést kérni. Viszont itt nem csak arról van szó, hogy nekemjöttél, hanem arról is, hogy hogyan (gondolok itt a stíliusra és az előzményekre). Az csak az egész dolog tetőzése volt, előtte már többen is panaszkodtak rád.Elegünk lett abból, hogy mindenkinek beszólsz, pattogsz össze-vissza, a munkát nagy ívben kerülöd miközben engem vagy mást meg szidsz ("büdösg*cizel"), hogyha meghagyjuk neked a saját gyárad terményét és már a legkisebb dologért is elkezdesz g*cizni, anyázni stb.

(#63302) GRandMaster6: értjük mi a poént, nincs is azzal baj, de hogy egy barátomat idézzem: "a lófasznak is van vége", ez már sok volt.

[ Szerkesztve ]

(#63305) olddirtyB válasza ucli (#63235) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

"GrandMaster6 kilép."

Egyetértek! De akkor a barátlistáról is törölje mindenki, hogy ne találjon rá a PH sessionokra. Én megtettem

Már látom, hogy Hegyi beírta előttem :)

[ Szerkesztve ]

(#63306) GRandMaster6 válasza ucli (#63304) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Nem szokásom se anyázni, és a "büdösg*ci" kifejezést sem rémlik hogy valaha használtam volna, de ha te mondod akkor ugyvan! Amugy sem szeretnék olyan sessionban játszani ahol ottvan wifi haverod, aki a phs tagok eladásaikor buissnis inv után egybol kiszalad, és felrobbasztgatja a fiuk jármüveit!

(#63307) GRandMaster6 válasza mikesum (#63290) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Nem gond... de akkor is én voltam a hibás

Megértlek Mike, csak azt nemértem meg hogy hogy tud ~600ember egy pszihopata szavára adni :F :W

(#63308) ucli válasza GRandMaster6 (#63307) üzenetére


ucli
senior tag

Pont erről beszéltem... Elég bicskanyitogató stílus :W

(#63309) rup1u5 válasza Plata (#63262) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Benne vagyok! :) Szeretem az ilyen kísérleteket!
Érzésre úgy tűnt, hogy túl könnyű a hajó, hogy ha egy deluxotól ennyire megdől. De hát sajnos ez van. Fizika terén visszalépés az 5 a 4hez képest és az ilyen apróságokon látszik leginkább ez.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#63310) GRandMaster6 válasza ucli (#63308) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Gyere rendezzük le opressor versennyel, a hegy tetejéről rajt, a maze bant teteje a finis. Lőszer off! Na? ^_^

[ Szerkesztve ]

(#63311) Kelecar válasza GRandMaster6 (#63310) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Azt tudom, hogy ucil 11 éves, de azt megkérdezhetem, hogy te mennyi idős vagy?

(#63312) GRandMaster6 válasza Kelecar (#63311) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

26 éves vagyok :) az hogy ha cégen belül ökölharcolok, es jelzőpisztojjal lövöldözöm a többieket, szerintem nem bün. Poénból csinálom, azthittem tiis röhögtök rajta. De akinek ez fáj, vagy esetleg belegázoltam a lelki világába, elnézést kérek. (Ja meg néha oppal rászállok az eladásos jármüvek tetejére xd pl postás vagy kamion vagy miaz) de am általában ha postás van, akkor tolni szoktam kurumával..

(#63313) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Érdekes amit írtok.
Nemrég én is lövöldöztem kicsit Grand-dal.
Majd, hogy lehűljön, felrepültem a felhők fölé, ott már nem ért el opressor-ral.
Utána elvitáztunk azon, hogy miért is volt az egész. De káromkodás nélkül ment a dolog. Nem anyázott, nem g*cizett.
Pedig úgy gondolta, hogy neki állhat feljebb, mert lelőttem hidrástól. Csak azt nem nézte, hogy előtte felrobbantott mentőstől. Biztos véletlen rányomott a G-re a hidrába szállásnál és elfelejtette, hogy ragadósat dobott a kocsira.
Ha jelentkezett segíteni, akkor segített is. Pár napja is már csak 3-an voltunk, de akkor is tette a dolgát.
A fű eladásomat betámadta 3 idegen. 4-en elbántunk a kamionnál velük, utána jött Grand és a többiekkel együtt elkergették. Ketten meg nekiindultunk az útnak. Rendesen bénáztunk a fűtől, meg a zsaruk sem hagytak. Azért leszállítottuk. És az idegenek is leléptek.
Az biztos, hogy mostanában kicsit agresszív a játékban és alig várja, hogy jöjjön egy idegen. Engem nem zavar.
Ami azt illeti én is kicsit agresszívebb lettem. Meguntam, hogy mindig a jót feltételezve lelőnek. Ha idegen felé közeledem vagy ő felém, akkor nem várom meg, hogy kiderüljön a mentalitása, lelövöm (ha tudom).

(#63314) rup1u5 válasza Heller2 (#63285) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én voltam az a Deluxoval melletted a hegyen. Minden homályos volt és rázkódott a sok robbanástól és csak annyit láttam, hogy belőled jönnek a tűzijátékok. 1-2 percig voltam ott és én írtam azt hogy te vagy a cheater mert az előzményekről fogalmam sem volt. Ha énrám tesz valaki ilyen szart akkor rögtön session-t váltok vagy alt+f4 te meg csak ott rohangáltál percekig és ebből gondoltam, hogy akkor nyilván "így érzed jól magad" és direkt csinálod. :DDD

(#63288) Reaper:
Hülyegyerekezést kéretik mellőzni...

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#63315) GRandMaster6 válasza JulianSinulf (#63313) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Köszönöm Julian :) am mentős robbantást kajak nem akartam, csak ijesztésből kaptad a stickit :D

(#63316) Reaper válasza rup1u5 (#63314) üzenetére


Reaper
őstag

Gondolom azt hiszed, hogy rád értettem, nem én arra a külföldire értettem, aki modderkedett, mert ő volt az, aki folyamatosan írogatta befele, angolul, hogy reported ezt, reported azt. Nekem az fel sem tűnt, hogy más is modderezi Lepkét, bocs :)

[ Szerkesztve ]

(#63317) JulianSinulf válasza GRandMaster6 (#63315) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nem volt gond, poénra vettem a dolgot, míg el nem kezdtél követős rakétával lőni. Nekem egész addig úgy volt beállítva, hogy téged be sem fogott. Baráti tűz...
Utána rájöttem, hogy nálad ez nem annyira vicces, így egyenlítettem és "felemelkedtem" :D
Legalább lelőhettem egy hidrát távcsövessel :DD

(#63318) Laraxior


Laraxior
titán

Ennyire letérdelt az online? Lassan egy órája próbálkozok csatlakozni. Még a végén Battlefield 1-el kell játszanom. ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#63319) JulianSinulf válasza Laraxior (#63318) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ne is mond.
Még el akartam volna adni a gyárakat (pár óra múlva), meg venni egy SC1-et.
Ha 10-ig nem lesz, akkor lemaradtam az SC1 akcióról is.

(#63320) GRandMaster6 válasza JulianSinulf (#63317) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

:D :D :D
áhháááá mostmár értem :D azthittem csak nemtudsz eltalálni, nekem sem fogott be a nyomkovetős, aztán mikor láttam h lövöldözöl, akkor álitottam át a targetet :D Ilyen hulye félreértések miatt kellett szétpicsáznod a kdmat xd am én kezdtem azzal, hogy kilottem a mentő kerekeit, hogy korcsojázzál kicsit xd

(#63321) Zoll33


Zoll33
újonc

Senki nemtud belépni és ezt írta a rokszar:Tudatában vagyunk ennek a problémának, és egy javításon dolgozunk. Kérjük, tekintse meg a szerver állapotoldalát minden frissítéshez.(google fordító)

(#63322) Heller2 válasza Reaper (#63316) üzenetére


Heller2
aktív tag

Igazából, mindenkit modderezett, aki megölte, vagy arra járt.
Lényegében írta is, hogy azért tűzijátékoztat engem, hogy videózza, megossza barátaival, ország-világgal, meg még reportol is, hogy én ilyet csinálok.
Ezért nem haltam meg tőle, csak az effekteket nyomta.
Azért nem léptem le, mert gondoltam abba hagyja, de aztán Simon invelt, akkor váltottam, addig valóban eltelt pár perc.
Mindegy, túl vagyunk rajta... ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#63323) JulianSinulf válasza GRandMaster6 (#63320) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Na jó, de utána te sem találtál olyan kocsit, amin ne lett volna lyukas a kerék :D :D :D :D
Amúgy csak a környékeden lövöldöztem, mert a rendőröket befogta és őrájuk ment a rakéta.
A kd-d nem változott, 3vs3 maradt a vége. Legalábbis nekem úgy rémlik.

(#63324) JulianSinulf válasza Heller2 (#63322) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Sajnos mindig vannak olyan noob-ok, akik nagy arcnak hiszik magukat, mert hátulról le tudnak lőni, utána meg lemoddereznek, mert felkészülten már nem bírnak veled. Lásd Pizza-sok.

Az mondjuk meglepő, hogy PHHU-s azt gondolja a másik PHHU-sról, hogy csítel.
Nekem eddig ez meg sem fordult a fejemben. Persze nem lehetetlen és amíg nem ellenem használja, addig nem is igazán fog érdekelni.

[ Szerkesztve ]

(#63325) GRandMaster6 válasza JulianSinulf (#63323) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Valóban nem találtam utánna olyan kocsit :D
mivan már R*?!?! :O :O :O

(#63326) hix19980517


hix19980517
kezdő

na erre nem számítottam volna,hogy kirúgnak a phhu gta csoportjából kérdem én,hogy miért?

(#63327) GRandMaster6 válasza hix19980517 (#63326) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Hix mi a játékban a neved?

(#63328) Plata válasza rup1u5 (#63309) üzenetére


Plata
félisten

Én benne vagyok,kéne pár deluxo és kipróbálhatjuk.
Este leszek ma is,talán 8-9 felé.

(#63329) simon105 válasza hix19980517 (#63326) üzenetére


simon105
tag

Az egyetlen bűnöd, hogy nem nagyon olvasod a fórumot, ahogy látom :D .
Nem te vagy az egyetlen, ha megnézed, elkezdődött a régi Crew ígért leépítése. Alapítottak egy újat, az aktív PC-s játékosok oda költöztek / költöznek át. Szerintem jelentkezz te is.
A szabályzat is frissült, olvasd el azt is jelentkezés előtt.

(#63330) Zoll33 válasza Plata (#63328) üzenetére


Zoll33
újonc

Ha rockszar úgy akarja!!
:DD

(#63331) Laraxior válasza simon105 (#63329) üzenetére


Laraxior
titán

Pont az lenne a lényege a pH!-s csoportnak, hogy aki fent van a lapcsaládon ők tudjanak együtt játszani, nem pedig aki játszik, az azért regel ide, mert kötelező.
De végülis nekem tökmindegy.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#63332) GRandMaster6 válasza Laraxior (#63331) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Én a gta onlájnon kivül használom a pro hardver weboldalon a hardver aprót, ugyhogy azert ha a gta crewbol kiis tesztek, itt azért maradnék, hardver adásvétel céljából, ha annyi kérhetek.

(#63333) #11598592


#11598592
törölt tag

Wifit tényleg le kellene állítani. Ha csak baromkodni jön fel, és az eladók kocsiját megtörni akkor jó lenne ha nem volna köztünk. Ucil ha tényleg a te haverod, beszélj vele.

(#63334) GRandMaster6 válasza #11598592 (#63333) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

:R :R :R :R :R

(#63335) Laraxior válasza GRandMaster6 (#63332) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem nincsen jogosultságom kitenni bárhonnan is. Prohardverről meg legfőképpen nem. Az, hogy a játékban mit csinálsz, az meg más téma.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#63336) INMOTEP válasza hegyipapa (#63261) üzenetére


INMOTEP
őstag

Elvileg jelentkeztem

(#63337) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Már a Cocial Club is limited :((

(#63338) #11598592 válasza GRandMaster6 (#63334) üzenetére


#11598592
törölt tag

Ne érts félre, csak felkúrta 2000-re a vérnyomásom hogy, először az alt karimon lévő új sentinelt vágta gajra egy tagunk deluxojával (mindkét kocsi igen nagyot robbant a deluxo tulaja meg anyázott 1 sort) aztán amikor jött nekem eladni mondta várjak 1 picit még nem ér rá, vártunk, elkezdtük, mit látok insurgentel átment 2x a kocsimon. Ha neki ez a szórakozás akkor érdekes gyerekkora lehetett. 1x megunom kifüstölöm a sessonból, de ez még nem jött el. :) Beszéljen előtte vele Ucil. :D

(#63339) Tomzi78


Tomzi78
csendes tag

Reggel 9 kor behalt a server lassan 8 óra azt semmi szégyen :W Full a koko,Fű a bunker ez gáz.végén akció után adom el a gyárakat.Nem szép dolog zavarni egy eladást! Főleg ha még crew tag is valaki.Én ezért se jelentkezem elvagyunk 3an.

(#63340) simon105 válasza Laraxior (#63331) üzenetére


simon105
tag

Sokat gondolkodtam, hogy megírjam-e ezt a választ, mert eszem ágában nincs újabb vitát kirobbantani, de végülis úgy tűnik megteszem.
Amit írtál, az úgy emlékszem korábban is felmerült már. Akkor néhányan azt képviselték, hogy legyen a csoport mindenki számára elérhető, aki hajlandó betartani a szabályait, mások pedig a te álláspontodon voltak, de emlékeim szerint a téma elsikkadt, és nem született benne megegyezés.
Hixnek azért válaszoltam, mert ő nemrég még aktív tagja volt a Crewnak, és a kérdéséből azt szűrtem le, hogy sértve érzi magát a kirúgása miatt, ami senkinek nem tesz jót szerintem.
Annyit még hozzátennék, hogy én a GTA-n keresztül találtam rá igazán a fórumra, bár a műszaki cikkeim kiválasztásánál korábban is nagy segítséget nyújtott. Amióta viszont köztetek játszom, egyre sokoldalúbban igyekszem használni. Emellett persze tiszteletben tartom, hogy ti régebb óta vagytok aktív tagjai a fórumnak és a hozzá tartozó játékos közösségnek is, bárcsak én is hamarabb csatlakoztam volna.
Remélem nincs harag.

(#63341) hegyipapa válasza INMOTEP (#63336) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam :)

(#63342) hix19980517 válasza simon105 (#63329) üzenetére


hix19980517
kezdő

hát mivel nem voltam jó darabig nem is tudtam semmit de most már tudom köszi

(#63343) Zoll33 válasza JulianSinulf (#63337) üzenetére


Zoll33
újonc

Mert most már tényleg csinálják.Ma reggel 3:36 kor updatelték a PCs szervert és a social clubbot , remekül sikerült grat rockszar!

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200426246

[ Szerkesztve ]

(#63344) Kiskokó


Kiskokó
veterán

++++ Wifi-s téma én már régebben is említettem. Azon kívül hogy foglalja a helyet, egyszer a büdös életben se láttam még köszönni. Plusz ha ír is chatben az is fa..ág..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63345) ProgenXL


ProgenXL
őstag

engem felengedett :D vannak is fent páran legalább nem unatkozok :U

Gunner for life

(#63346) rup1u5 válasza Reaper (#63316) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Na ezt bizony félreértettem látod! :DDD Fogalmam sem volt az előzményekről mert a csetet meg nem nagyon figyeltem.

(#63328) Plata:
Megpróbálok most fölmenni. Eladnám még azt a keveset ami a két gyáramban van mielőtt lecseng az MC akció.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#63347) JulianSinulf válasza ProgenXL (#63345) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Asszem én mára hagyom ezt a vackot.
Inkább korábban fekszem és remélem, hogy reggel fel tudok lépni.

(#63348) Lorell71


Lorell71
tag

ennyi

(#63349) GRandMaster6


GRandMaster6
csendes tag


Engem beengedett, igaz hogy saving failed van, szoval akkor igy a gyárak se mennek gondolom, ha nem menti el. :/

#topparking

[ Szerkesztve ]

(#63350) rup1u5 válasza GRandMaster6 (#63349) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ha "M" menüből lehívod a personal vehicle-t akkor sem ment?

Why don't you knock it off with them negative waves!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.