Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63951) Reaper válasza Anulu79 (#63950) üzenetére


Reaper
őstag

Ha az Avengeres meló, akkor miután lekapcsolták a fényeket, utána pár mp elteltével az E betűvel kapcsolod be :)

(#63952) Anulu79 válasza Reaper (#63951) üzenetére


Anulu79
addikt

Az Akula-nál tartunk még csak. Remélem, hogy jól írtam, hogy ez a prep1. Bár az is lehet, hog? Act1. A franc se tudja, hogy mit hogyan hívnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#63953) Kelecar válasza Anulu79 (#63952) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jah küldetéseknél csak az E-t kell nyomni mikor írja a játék, de ha jól emlékszem Avanger prep előtt nincs éjjellátó, az meg már act 2.

(#63954) Puma K válasza Anulu79 (#63950) üzenetére


Puma K
veterán

Az instrukciókat adott feladattal kapcsolatban, a bal felső sarokban látod a fekete keretben lévő fehér szöveggel.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63955) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Hogy van az, hogy a Doomsday-nél már a végső küldetésnél járok (tehát végigcsináltam minden előkészületi feladatot), viszont most, hogy meg szeretném venni a Deluxót, azt mondja, az alacsonyabb ár nem elérhető, előbb meg kell csinálnom valamelyik (nyilván a Deluxós) előkészületi feladatot. :F

[ Szerkesztve ]

(#63956) Majkee84 válasza Taci (#63955) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Ha csak a prep-et csináltad meg, akkor azért nem tudod még megvenni akciós áron.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#63957) HussarF válasza Taci (#63955) üzenetére

Nem prep kell a discount árhoz, hanem a setup. Ugye a Doomsday-nél kétfajta előkészület van, van a Prep, ami a setup előkészítője. Ez új. Meg van a setup, ami a régi heisteknél is volt, mint előkészületi feladat, ez magának a heist-nek az előkészítése.

[ Szerkesztve ]

(#63958) Taci válasza Majkee84 (#63956) üzenetére


Taci
addikt

De nem azt mondja, hogy csináljam meg az utolsó, nagy küldetést is, hanem hogy pont a Deluxós prep-et. Ami már kész. Jó, mondjuk mindegy, úgyis megcsinálom az egészet (újra), csak olyat kér teljesíteni, ami már rég készen van.

@HussarF: Na most bekavarodtam. Akkor megcsinálok mindent, kétszer, újra. Biztos ami biztos. :D De amúgy a végső Doomsday-küldetéshez csakis a prep-ek és a setup-ok teljesítése után lehet eljutni, én pedig már ott vagyok, szóval nem értem. Vagy csak péntek van.

[ Szerkesztve ]

(#63959) HussarF válasza Taci (#63958) üzenetére

A deluxos setup-ot kell megcsinálnod, ahol az elején hajókat vadászol le hover módban, a végén meg repülő módban a nagy teherszállító gépet. Egyszer kell megcsinálni és úgy, hogy te indítod a heistet, mert ha máshoz beszállsz, attól te nem fogsz discount árat kapni.

Act 1-es setup amúgy: Setup: Signal Intercepts

[ Szerkesztve ]

(#63960) Taci válasza HussarF (#63959) üzenetére


Taci
addikt

Igen, valóban ez a neve. Csak hát visszamenni nem tudok, amíg az utolsó feladatot nem csinálom meg, már csak onnan enged menni (ahol a pénzt lehet %-ban szétosztani a csapattagok között).

(#63961) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Közérdekű felhívás!

Akinek Creepydoo az ismerőse, legyen szíves törölje a listájáról,

Ucil, Wifi, HunPela, KeleHUN, Majkee84, MrYoniko, skecitomi, Thoomaster - nálatok láttam.

Folyamatosan utánunk jön és belerondít az eladásokba. Régen ö is PHs volt, de már nem az.
Leginkább a fent említett dolgai miatt.
Köszi.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#63962) hegyipapa válasza bluuzia (#63961) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nekem nem rémlik hogy valaha is phhu-s lett volna, de hogy köcsögösködött az biztos, és több phhu-s is megszerette az tuti :D

Következő lépés, egyszer az lesz, csak crew barátok lehetnek, lehet csak 20 fős crew lesz, de az legalább rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#63963) #11598592


#11598592
törölt tag

szivem csucske a srac 😁

(#63964) #11598592


#11598592
törölt tag

amugy wifi is tud idegesitoen trollkodni

(#63965) #11598592


#11598592
törölt tag

ink keves de aktiv es norm. mint sok inaktiv es idiota. neha a tobb a rosszabb a kevesebb pedig a jobb

(#63966) Kelecar válasza #11598592 (#63964) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Remélem nem arra gondolsz, mikor 2 Deluxos moddert lőttünk, aztán véletlenül befogott téged a homingja, mert ott legyeskedtél Stealth Akulával, aztán meg berageeltél :D

(#63967) #11598592


#11598592
törölt tag

😀 hat ra lehet is. de a ragenek elozmenye volt. 1x jott nekem eladni de mig bent inditottam addig o kint a kocsimat insuval szet torte. most erre ertettem 🙂 a raketasat meg tankal vissza kapta. igaz veletlen nem szandekkal. 😄

(#63968) Dtomka válasza bluuzia (#63961) üzenetére


Dtomka
veterán

Sztem többen vagyunk miért nem tanítjuk móresre? Ha nem csal akkor megtudná, hogy a PH-sokat jobb elkerülni... :)
De megnézem én is a friend listát.

(#63881) Kiskokó
Na meg ott jobban ki jön ki mit tud mert public gyalázásból 3-4 es KD nem nagy kunszt...
Mennyi is a K/D-d? Gondolom legalább 5+ ha ezt így kijelented...

[ Szerkesztve ]

(#63969) Kiskokó válasza Dtomka (#63968) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hol láttad, hogy említem hogy nekem olyan jó lenne? amúgy se lehet csak következtetni KD ból... (aszem 1.6 de mikor kezdtem azt se tudtam mi az, kb 1 éve "figyelek" a KD-mre )
én amúgy vevő lennék DM meg TDM re sokszor mondom de senki nem jön.
De arra készüljetek ha valaki Makker -ellenem akkor capslockal irok szépeket :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63970) Dtomka válasza Kiskokó (#63969) üzenetére


Dtomka
veterán

Hol láttad, hogy említem hogy nekem olyan jó lenne?

Nem láttam sehol...De akkor miért írsz olyat , hogy nem nagy kunszt 3-4-es K/D? Miközben neked ~feleannyi?

Én megyek ellened DM-re.
PL: FPS nézet és 1 féle fegyver... vagy nem FPS nézet de 1 féle fegyver.

+ 1észrevétel:
Ma felnéztem beköszöntem: Jó estét all!
1 ember reagált....pedig legalább 12 PH-s volt. És zokon veszem e? Kellene? Biztos elfoglaltak vagy AFK=away from keyboard (egyszerűen: nincs gépnél)... eset állt fent.

[ Szerkesztve ]

(#63971) Kiskokó válasza Dtomka (#63970) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem mert 3-4 es KDt lehet public gyilkolásból is szedni. Kb 1 hétig csináltam azt hogy opressoral akit értem löttem azt csá ne gondold túl. napi 2-3 óra. 1 hét alatt 0,88ról felment 1.4.re.. lehet 4-es igy is meg úgy is..

Értem én amiket mondasz, de félre beszélünk mert te mindig mást látsz bele a mondandómba.
Szivesen DM ezek veled, már csak a mókai miatt is :)

A köszönés dologban se ez a lényeg, nem vagyok degenerált hogy nem esik le ha mindenki el ad és nem köszön vissza ... de nem akar átmenni amit mondok, vagy csak ennyire nem bírsz és direkt csavarod addig hogy belém köthess :)
Majd DM ezés közbe elmondom :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63972) Dtomka válasza Kiskokó (#63971) üzenetére


Dtomka
veterán

Ok Te vagy a sztár...így OK? :)

"Kb 1 hétig csináltam azt hogy opressoral" - Nekem nincs opressorom. Gyalog, tank, és Hídra (bár azzal vagyok még mindig a legbénább. Max 10-20 embert öltem eddig...).

De azért majd szólj ha 3+ lesz a K/D-d. ;]
Van 1 másik játék amit előrébb helyezek a GTA V -nél.

BF1:

Lehet ennyit (760 órát) a GTA V -tel nem is játszottam ;)
De mikor legyen a DM? :)

[ Szerkesztve ]

(#63973) Kiskokó válasza Dtomka (#63972) üzenetére


Kiskokó
veterán

......... no comment úgy látom nem állsz azon az értelmi szinten hogy normális kommunikációt lehessen folytatni veled.
Bocsi de erre már mást nem tudok mondani.

Én meg nem játszok mással GTA-n kívül amúgy. Mivel egyáltalán nem vagyok egy nagy gamer pláne nem Pro...
de hagyjuk ennek nincs értelme.

Miért a faszméregetést látod minden szavamba? Leirom a tapasztalatom, ennyi.

Majd ha látsz online szólj, ha ráérek nyomunk valamit. vagy nem. :F

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63974) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na de én befejeztem, ide nem lehet semmit írni úgy, hogy ne álljanak bele az emberbe.

Tomka, félreértés ne essék felőlem semmi gond, de ehhez se kedvem se energiám.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63975) freeknight válasza Dtomka (#63972) üzenetére


freeknight
őstag

Teljesen igaza van Saabenak, ebben a játékban a K/D arány pontosan semmit sem mutat. Szépen fel lehet tornázni 3-4-re, csak fegyvertelen, afk játékosokat kell mészárolni (mit gondolsz, Ucil vagy Kele miért öl meg annyiszor "véletlenül"? ;] ). Vagy opressorral/hydrával/deluxoval hit'n'run, lényeg, hogy ne állj le harcolni, ölj és menekülj, ha szorult a helyzet passzív. Én is voltam 4-es arány felett, még amikor elkezdtem a játékot. Én le is fosom, nekem meg másnak mennyi az arány, mert semmit nem árul el a játékos képességeiről.

(#63976) Dtomka válasza Kiskokó (#63973) üzenetére


Dtomka
veterán

ARCBÓL visszavehetnél 1 kicsit, én nem az értelmi színvonalad aláztam. Csak pökhendi voltál....
Köszönöm!
Én is befejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#63977) GRandMaster6 válasza #11598592 (#63967) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Nemtudom hogy arra az esetre gondolsz e ameikre én, de ha az, akkor nemcsak a te jarmüvedet baszta szét, hanem mindenkiét aki az eladásban volt! Ezután elkeztem figyelni a gyereket, volt még pár eladás utánna, és mindegyik gyár inv után ahogy beért a gyárba, egybol sprint ki, viszont arra már nememlékszem hogy akkoris szetbaszta e a jarmüveket. De dolgozni nem dolgozott egyszer sem az fix! És még én kapom az ivet hogy nemakarok dolgozni, stb. Oké bevallom, ha sokan vagyunk akkor nem viszem a postást, a kukást meg a dodot, de a többiben általában csinálom! Ha meg postás van, akkor tolni szoktam (ha sokan vagyunk), de már ezért is le lettem cseszve. Nembaj phsok, akkor hivjátok csak wifit

(#63978) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Mondjátok meg nekem miért ilyen kurva nehezen csatlakozik a játék online ra ? A Netemmel semmi baj ,akárhányszor inditom elsőre a végtelenségig képes lenne tölteni ,aztán megunja és bedob story-ba .Innen online és nagy nehezen néha beadja ... minden második csatlakozás javában sikeres ,de az is borzasztó szenvedés kivárni :(

(#63979) Kiskokó válasza INMOTEP (#63978) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szimplán túlterhelt. Én beléptem Simonra nagy nehezen és kb ahogy beköszöntem le is dobott onnan, próbáltam vissza csatlakozni de "unable to connect" maradtam egymagam, 10 percre rá jött Lefie de AFk voltam, mikor vissza jöttem alt tabból ott állt mellettem, ő se volt a gépnél és tőlem kérdezte hogy hogy került oda :D
Erre persze lemodderezett :DDD
nem vágom mi volt asztalon voltam alt tabbal.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63980) Headers válasza INMOTEP (#63978) üzenetére


Headers
tag

Pont emiatt tértem át arra a beállításra, hogy először sztoriba dobjon be és onnan csatlakozom az online-ba. Neked is ezt javaslom.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#63981) Plata válasza Headers (#63980) üzenetére


Plata
félisten

Én is mindig úgy megyek fel.
Ha egyből online-ra próbálok felmenni akkor vacakol.
Vagy 10 perc mire betölt és max invite onlyba enged vagy public-ba.
De ph-s sessionba nem.Sőt úgy még lagos is.
Bár már engem dobott ki a saját invite only sessionomból is.
Player no longer session vagy mi a franc szöveggel.

[ Szerkesztve ]

(#63982) Dtomka válasza Headers (#63980) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen máshol is ezt tanácsolják:
Extremely long loading times for online

De valóban nagyon zavaró. Annyi update volt, és ez a probléma a mai napig fennáll. Én SSD-ről játszom, és még így is sokat kell várni. (a net sem lehet probléma 2 Gbites, Telekom)

(#63983) proof88 válasza INMOTEP (#63978) üzenetére


proof88
addikt

Sajnos nem csak a csatlakozással van most gond.
Én ma többször is belefutottam, hogy stunt race-t akartam volna nyomni, és olyan volt többször is, hogy ott voltunk lobby-ban kb 10-16 ember, majd mikor elindult a verseny, egyedül voltam a pályán.
Most előbb kb 14-en kezdtük el a versenyt, rajt után néhány másodperccel mindenki megállt majd elhagyták a session-t. Léptem is ki a 'csába. Egyedül szar versenyezni. :O

(#63984) szTotyy


szTotyy
őstag

Sztori módból onlinba valóban gyorsabban betölt, mint egyből onlineba.
Viszont a dohányosoknak hasznosan is eltelhet a rögtön online csatlakozás. Nálam pont egy cigi elfüstölése, míg csatlakozok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63985) Laraxior válasza szTotyy (#63984) üzenetére


Laraxior
titán

Én is úgy szoktam a klozetot időzíteni :DDD
Bejön a főmenü, rányomok az online-ra, aztán viszlát, majd jövök. :DDD :C
...és még azt mondják, hogy bug.... francokat. ficsőr. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#63986) mattboy


mattboy
újonc

Kedves Adminok, Klán tagok!

Tisztelettel, az ügyben írom kommentemet, mert ezúton szeretném jelezni csatlakozási szándékomat a Klánba.

Az elmúlt időszakban többször volt alkalmam betekinteni a közösség pozitív, építő és követendő attitűdjébe a szervereken, azonban a Klán létezéséről és a Klánon belüli összetartásról egy kedves barátomtól, „lentorn”-tól hallottam.

A játékkal 2018 januárjában kezdtem el játszani és bár feltételezhetően nem én vagyok a mindenek tudója, a kulcsok őre, vagy akár a játék magisztere, azért mondhatni, hogy elboldogulok a küldetésekben és a játék bugyraiban.

Ahogyan a mindennapi életben, úgy a játékon belül is az összetartás és a csapatmunka híve vagyok és kifejezetten ellenzem a „trollkodó” magatartást. (Bizonyos szervereken, játék közben gyakran eszembe egy nem is olyan régi szlogen: „Ruszkik, haza”)

Amennyiben úgy látjátok, hogy volna helyem a közösségben, hálásan megköszönném, és mélységesen megtisztelőnek tartanám, ha bevennétek a soraitokba.

A game-en belüli nevem: JaZoka

Visszajelzéseteket előre is köszönöm!
Üdvözlettel,
Zoli

(#63987) Headers válasza mattboy (#63986) üzenetére


Headers
tag

Ez már túl szép és összeszedett bemutatkozás, rendkívül gyanússá tesz. ;]

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#63988) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Nektek megy a GTA? Bent hagytam termelni, visszajövök látom kidobott. Most nem tudok bejelentkezni social club-ba. Így még a story mod sem indul el..

[ Szerkesztve ]

(#63989) WolandR válasza olddirtyB (#63988) üzenetére


WolandR
csendes tag

nekem is ugyanez a hiba van...

(#63990) hacseki30 válasza mattboy (#63986) üzenetére


hacseki30
tag

Szép próbálkozás kedves Methaniac :) Bocs, viccelek, amolyan belsős poén. A főnökök biztos bevesznek majd a crewba.

(#63991) freeknight válasza olddirtyB (#63988) üzenetére


freeknight
őstag

Ugyanez. Szerettem volna kicsit visszatérni a játékba, de szinte minden napra jut valami válogatott szerver hiba. Tegnap például csak simán nem engedett barátokra csatlakozni, azelőtt pedig nem tudta betölteni az online karakterem mentését. Mióta vagy 4 hónapja abbahagytam a játékot, az online rész nem hogy javult volna, hanem sokkal rosszabb.

(#63992) mattboy válasza Headers (#63987) üzenetére


mattboy
újonc

Pedig nem vagyok szociopata. :)
Asszem. :P

(#63993) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ilyen is lesz

"GTA Online service maintenance planned for June 12, 2018 @12:00am EDT"

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#63994) Plata válasza ProgenXL (#63993) üzenetére


Plata
félisten

Az ördögbe.
Gondoltam fel ugrom,mára elég volt az űrjárásból.De akkor hiába.

(#63995) Mr.Csizmás válasza ProgenXL (#63993) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

DLC?

(#63994) Plata KSP rulz :P

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63996) Anulu79 válasza GRandMaster6 (#63977) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem tudom, de ha jól emlékszem nálam dolgoztál rendesen amikor ott voltál. :D

A belépéssel kapcsolatban a többieknek. Nekem az tűnt a leggyorsabb módnak, hogy amikor ki kell választani, hogy mivel játszol (story vagy online) akkor ott csatlakozol rá egy barátra.

(#63997) Plata válasza Mr.Csizmás (#63995) üzenetére


Plata
félisten

Háát nem mondhatnám hogy értem amit írsz,de biztos. :D

(#63998) Mr.Csizmás válasza Plata (#63997) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kerbal space program

milyen űrturista vagy te, hogy nem ismered :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63999) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Lepke áruld el a titkot kérlek!

Tegnap 265 km/h-t mentél a 811-el. Direkt megvettem és 224 a max.. Van vmi trükkös beállítás?
Minden maxon van és ennyi a csúcs..

(#64000) Segal válasza olddirtyB (#63999) üzenetére


Segal
veterán

Az baromi kevés...
A helyszín nagyon nem mindegy hol hol mész vele. Én az autópályára mentem ki vele az eventeknél már ott is ki lehetett hozni a kocsiból közel 260-at viszont az igazi trükk az a lejtő ;) Keresned kell egy olyan szakaszt ami lejt és be tud gyorsulni a kocsi na ott meglesz a 260 fölötti tempó :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.