Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63151) stronk_odin


stronk_odin
újonc

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok, ha nem akkor elnézést!
Rozenberger Kriszitán vagyok, játékban Stronk_Odin néven vagyok megtalálható.
18. életévemet töltöm jelenleg tanulóként egy szakközépiskolában.
Körülbelül 1 hónapja vettem meg a játékot, de volt már tapasztalatom GTA-val. Xbox 360-on játszottam régebben. Jelenleg 113-as szintű vagyok játékban.Szinte mindig suppliezással foglalkozom amikor fent vagyok. Igyekszem segíteni a társaimnak/barátaimnak bunkert, gyárakat tölteni vagy amiben tudok.
Nem tudom még mit írhatnék... Párotokkal játszottam már amikor éppen bekeveredtem a sessionotokban, nem volt rám panasz úgy gondolom. Bízom benne, hogy meg fogok felelni számotokra és büszkén viselhetem majd a PHHU logóját és festését a járműveimen/ruháimon.
Köszönöm, hogy elolvastad!

Üdv.: Stronk_Odin

(#63152) Plata válasza HussarF (#63150) üzenetére


Plata
félisten

Kétlem sosem szoktam leállni lövöldözni.
Múltkor volt egy kivétel,valaki öldöste Ph-sokat én meg arra jártam tankkal de olyan 20-30 alkalom után meguntam. :D
Amikor hacker ölte a ph-sokat akkor sem álltam le vele veszekedni,lazán agyon lőttem orbitallal.
Ha meg valami nagy arcú majom kötözködne akkor inkább passzívban hergelem,mert állati jó hecc az ilyen retardáltakat passzívban hergelni. :D
Imádom felhúzni az ilyeneket,az meg ha egy magyart húzok fel passzívban még jobb hecc. :B

(#63153) szTotyy válasza stronk_odin (#63151) üzenetére


szTotyy
őstag

No, végre egy normális jelentkezés! :)

Olvasd el a szabályzatot, jelentkezz Social Clubon, barátlistádat szűkítsd le, amennyire csak lehetséges! Aztán majd az illetékes elvtárs dönt a sorsodról. :)
Ja, ezt se hagyd ki! ;]

[ Szerkesztve ]

(#63154) Reaper válasza HussarF (#63150) üzenetére


Reaper
őstag

Azért ha nem a Hydra lő először, hanem mondjuk én megérkezek mögé a Pyroval, akkor a Hydrának semmi esélye. Az új gépek sokkal jobban fordulnak, jobban gyorsulnak ezért ha a Hydrás elszalasztotta a lehetőséget a ledarálásra, akkor nem biztos, hogy lesz neki még egy. A Pyro megint érdekes, mert azon is jó a gépágyú, gyorsan szétszed elég sok repülőt, csak ugye nem robbanós.
Nekem a legnagyobb fun mostanában a Starling, kis b*sz, ami szinte helyben megfordul, hirtelen tud nagyot gyorsulni, de lehet vele nagyon lassan is menni, plusz tud bombázni. Amiben nagyon béna vagyok ugyan, de amikor van lehetőség akkor gyakorlok :)
Mondjuk pont tegnap volt olyan, hogy felszálltam és majdnem le is zuhantam, kicsit érzékeny az irányítása tuningolva :)

(#63155) Plata válasza szTotyy (#63153) üzenetére


Plata
félisten

Az este velünk volt sessionban,emlékszem rá.
Többen is érdeklődtek a crew iránt,valakit a szabályzat is érdekelt,én el is mondtam neki az én változatomat. :D

(#63156) #81556480 válasza HussarF (#63145) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem. A job alatt missiont meg deatatchet, bármit. Jobot.

Persze sessionba joinolaskor, ha másfele a celzasi mode, ugyan ezt feldobja.

(#63157) HussarF válasza Plata (#63155) üzenetére

Mondjuk az alapján, amit elmondtál, téged ki kéne rúgni a crewból ;]

(#63158) Anulu79


Anulu79
addikt

Harci járművek közül melyik az amelyiket érdemes megvenni?

"Követelmények":
- páncélozott legyen
- lehetőség szerint "gyors" legyen
- akár egyedül is tudjak vele lőni vezetés közben
Azt hiszem ennyi. :)

(#63159) pokers válasza Anulu79 (#63158) üzenetére


pokers
senior tag

Khanjali

(#63160) HussarF válasza Anulu79 (#63158) üzenetére

Insurgent pick-up custom, de ne maxra páncélozd, hanem a második legnagyobb szintre a MOC-ban vagy Avengerben. Akkor még ki tudsz belőle lőni.
Duke-o-Death is egy opció. <- Mondjuk ezzel kapcsolatban elbizonytalanodtam, hogy abból ki lehet-e lőni...
Hirtelen ennyi jut eszembe.

(#63159) pokers
Az nem felel meg a "gyors" követelménynek.

[ Szerkesztve ]

(#63161) szTotyy válasza Anulu79 (#63158) üzenetére


szTotyy
őstag

Én a Weaponized Tampát ajánlom szeretettel :) Van rajta mindenféle fegyver, előre, hátra, oldalra, föl, le. Homing, nem homing, mortar, akna. A dupla gépágyú a tetején a legütősebb. Ezt egérrel tudod is forgatni.
Mondjuk azt hiszem csak 2 rakétát bír ki.
Egyedül is tudod használni az összes fegyvert. Én ezért szeretem.

Amúgy a Khanjali is nagyon fürge, ahhoz képest, hogy harckocsi. Nekem ugyan nincs meg, csak néha szoktam látna, ahogy Lefie "elszáguld" vele előttem a városban :)

[ Szerkesztve ]

(#63162) Plata válasza szTotyy (#63161) üzenetére


Plata
félisten

Weaponized tampa az szerintem béna.
Bunker eladáson betámadott minket valami random azzal a szutyokkal,buggyval voltam,mert buggy eladás,az a gyökér el sem tudott minket találni vele közelről.Megszórta a környéket rakétával de egyetlen egy sem talált el,sem engem sem mást,cserébe kapott pár szép taslit. :D
Hogy a csóka vak volt mint állat vagy balfék esetleg a tampa ilyen gáz nem tudom.
De hogy megijedtem mikor megtámadott minket,aszittem kilő buggyból,aztán meg kiröhögtem mert egy büdös találata sem volt.

(#63159) pokers
Fullra tuningolt khanjali nagyon jó.
Múltkor tankcsatában is voltam vele,ph-s sessionban valami random ölte a népet minden féle cuccal,végül Khanjali-t is hozott,de én is azzal jöttek,többiek szóltak vigyázz tankja van,én meg kilőttem belőle és közöltem velük hogy nekem is az van. :D
Valaki volt velem a tankban egy másik Ph-s.Szerintem az övéké nem volt tuningolva,kaptam tőlük lövést de semmi baja nem lett a tanknak,őket viszont szétkaptuk egyből.

[ Szerkesztve ]

(#63163) HussarF válasza szTotyy (#63161) üzenetére

A Tampa meg a páncélozottságnak nem felel meg. Egy robbanás kinyírja azonnal. Ha azóta nem erősítették, de nem tudok róla. A Khanjali meg talán kicsit gyorsabb, mint egy Rhino, de alapvetően azért az is lassú ahhoz, hogy nagyobb távot tegyen meg vele az ember.

(#63162) Plata
Nem béna amúgy, mert egy személyben tudod vezetni és irányítani a dupla gépágyút a tetején, ami iszonyat erős. Bármit elég gyorsan szétszed. Csak kicsit "glass cannon" feeling, mint az AA trailer, mert egy robbanás szétszedi.

[ Szerkesztve ]

(#63164) Reaper válasza szTotyy (#63161) üzenetére


Reaper
őstag

Homing nincs rajta, aknát meg nem tudom, de az enyémen az sincs.
Ha jól vettem észre, akkor papír, már az első robbanás durrantja, viszont gyors, bár csúszkál és az a dual ágyú a tetején nagyon finom, Plata, ha nem tudott vele eltalálni, akkor a gyerek volt a béna, én a dupla rp-s missionöket úgy raktam össze, hogy ezzel tudjam csinálni, akár a Titan of a job, akár a lövöldözős, robbantgatós job.
Amikor bejön 1-2 random rosszalkodni, akkor van, hogy ezzel nyitok, amíg rá nem jönnek, hogy ez könnyen robban, addig lehet vele darálni :)
Viszont nagyon csúszkál a hátulja, ezt szokni kell, meg tolásra eladásnál nem annyira jó sajnos. Nem is tudom kit toltam vele, de sokat nem adott hozzá a sebességhez :)

(#63165) negyven2


negyven2
veterán

Grand Theft Auto V Has Sold 95 Million Copies!

2018 első három hónapjában eladtak 5 milliót (az előző hivatalos beszámoló februárban jött ki ahol arról volt szó, hogy 2017 végig ment el 90 millió). Ezzel a tendenciával nyár végére biztosan meglesz a 100 millió eladott példányszám.
Az is kiderült, hogy a Rockstar Games még sok tartalommal fog bővülni a játék (valószínűleg az Online része).

Továbbá a Take-Two kint lesz az E3-on de játékot nem fognak bemutatni, csupán üzleti találkozókat tartanak majd ott.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#63166) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Annyi kérdésem lenne, hogy van valami különbség a GTA V past és next gen között Story módban? Kijátszottam az eredetit és kíváncsi lennék, hogy hoztak-e még ki valamit a játékból az újabban a több autón kívül. (Xbox360)

Köszi előre is!

(#63167) Plata válasza .Szaki. (#63166) üzenetére


Plata
félisten

Sztoriban annyi hogy több rádióadó van next genen.
Szinte minden újítás az online részt érintette,next genre ahhoz állandóan jönnek frissítések DLC-k egyéb vackok.

(#63168) HussarF válasza Plata (#63167) üzenetére

Meg mnodjuk még az FPS nézet, ami van a next gen-ben. Meg azért sok mindent grafikailag jobban kidolgoztak

(#63169) Laraxior válasza Anulu79 (#63158) üzenetére


Laraxior
titán

Nightshark.
Kb 20 rakétát is kibír. Lőni is tud az autó, de te nem tudsz belőle kilőni.
Szerintem a legjobb szekér. Én mindig azzal megyek ki publicba.
Gyakorlatilag ha menekülni is kell valami repülő szar elől, akkor is beérsz valami fedett helyre, mert kibír az autó egy csomó robbanást. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#63170) .Szaki. válasza Plata (#63167) üzenetére


.Szaki.
addikt

Online még sosem próbáltam játszani, ahogy anno olvastam nem lehetett normálisan játszani, mert valaki mindig felrobbantotta a másikat, meg nem is tudom, hogy hogyan működik az Online buli. :)

Szerintetek lehet még valahol kapni next gen-t 360-hoz?

(#63171) ucli válasza .Szaki. (#63170) üzenetére


ucli
senior tag

Nem, de nem is lehetett kapni.

(#63172) Plata válasza HussarF (#63168) üzenetére


Plata
félisten

FPS nézetet nem szoktam használni ezt nem tudtam,de a grafika az gondoltam hogy alap hogy jobb a next genen. ;)

(#63170) .Szaki.
Old genre akarsz next gent vagy mi? :F
Online istenien jó,ezerszer jobb mint sztori.
De old genen ki sem próbálnám mert azon szinte nulla tartalom van hozzá és legálisan lehet csalni modolni satubbi.

(#63173) negyven2 válasza .Szaki. (#63170) üzenetére


negyven2
veterán

Már mint, hogy értve?

2 Fő változat van a játékból. A PS3/360-ra csak a korábbi kiadás van. PS4/PC/Xbox One-ra meg van egy másik kiadás ami nem kompatibilis a régivel (bár ki tudja, lehet, hogy elérhető lesz a 360-as GTA Xbox One-on is BC-ben).

Plata: a prevGen kiadások sztoriban ugyan az új kiadásokban (maximum pár db. apó mellékküldetésben tudd kevesebbet). Az Online részhez az utolsó tartalmi frissítés az Ill-Gotten Gains Part 2. Csalók szintjén nem nem sokban különbözik a PC-s kiadáshoz képest.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#63174) .Szaki. válasza Plata (#63172) üzenetére


.Szaki.
addikt

Azt hittem a next gen-t ugyanúgy meglehetett valamikor venni pl a MM-ban, mint az old gent, de mivel ahogy írtátok a 360-nál helyből nem megy a dolog, így sajnos tárgytalan, csak ezért nem fogok venni One-t, olyan elmebeteg maximum akkor leszek ha kijön egy új GTA, de arra már nem sok esélyt látok.

(#63175) negyven2 válasza .Szaki. (#63174) üzenetére


negyven2
veterán

Mint írtuk, tartalmilag kizárólag az Online részében tudd többet (meg természetesen technikailag is jobb az erősebb hardverek miatt). Ha csak és kizárólag a sztori érdekel akkor nem érdemes venni hozzá egy új konzolt.
Bár (és ez magánvélemény), én nagyon szkeptikus voltam vele, de az FPS mód tud annyi egy nagy pluszt a játékélményhez. Igaz én nem ezért vettem még egyszer (hanem az Online miatt).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#63176) .Szaki. válasza negyven2 (#63175) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszi! :)

(#63177) Ideg válasza .Szaki. (#63174) üzenetére


Ideg
aktív tag

:F :F

old gen = x360, next gen = one

Amit te akarsz az az hogy x360-on a felújított next gen-re készült GTA V -el tolni?

szerk.: ja látom megbeszéltétek

[ Szerkesztve ]

(#63178) Redneck


Redneck
veterán

Hogy lehet hogy még nem kaptam semmit a mostani pénzosztásból? :U Szinte minden nap beléptem, és toltam egy kis Onlinet.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#63179) szTotyy válasza Redneck (#63178) üzenetére


szTotyy
őstag

Keine ijedtség!!!
A kifizetés május 15 és 21 között történik. Lehet, hogy csak az utolsó napon kapod meg.

[ Szerkesztve ]

(#63180) Redneck válasza szTotyy (#63179) üzenetére


Redneck
veterán

Rendben, köszi! Nem stresszelek, csak most kicsit a seggére vertem az eddig összegyűjtött lóvénak, ha már úgyis küldenek ajándékba... :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#63181) ProgenXL válasza Redneck (#63180) üzenetére


ProgenXL
őstag

hány autóval lógnak még nekünk? Lassan bekéne jelenteni valami dlc szerűséget :))

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#63182) Daw93 válasza ProgenXL (#63181) üzenetére


Daw93
senior tag

3 autó nincs még bent.

GTA Online: Daweee93

(#63183) Kiskokó válasza ProgenXL (#63181) üzenetére


Kiskokó
veterán

DLC?

A szocos szar autókat nem képesek hetente legalább 1et berakni... nem hogy dlc...
hót cink :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#63184) Plata


Plata
félisten

Vettem meth laborba supplyt,mentem volna ki erre valami idegen dekkolt a gyáramban.

Térkép nem mutatta és a nevét sem tudtam megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#63185) Nyethuszar válasza Plata (#63184) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ez erősen egy klónra hasonlít, amit valakiről a sessionben csinált egy vicceskedvű hacker.. :(((
Anno Nekem se mutatta a nevét meg a helyét csak ottvolt és állt..

Pl Nekem a múltkor a házam előtt "ez" állt.. (aszem Lentornnal levertük:D )
(a zöld haj valami klón sajátosság úgytűnik :DDD )

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#63186) ProgenXL válasza Plata (#63184) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha zöld hajú akkor csaló tette oda. Minden klónnak zöld a haja.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#63187) Bjørgersson válasza ProgenXL (#63186) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ha kopasz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63188) JulianSinulf válasza Plata (#63184) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én toltam be a sarokba. Mert amúgy pont ott dekkolt ahova belépés után rak a játék.
Kár, hogy nem lehetett ütlegelni.
Ha jól értettem, akkor Ucil-ról lett mintázva.
Jó lenne, ha mi többiek is tudnánk modolni egy antimod programmal, ami megszűri a trainerek hatásait :DD

(#63189) ucli válasza Plata (#63184) üzenetére


ucli
senior tag

Lolnaz én vagyok :DDD Éppen megfigyeltelek ;]

(#63190) GeronimoTama válasza Plata (#63184) üzenetére


GeronimoTama
tag

Nálam is ő volt xD

GTAO: tamadotcom

(#63191) gcsaba966 válasza Anulu79 (#63158) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

A stromberg tökéletesen megfelel ezeknek az elvárásoknak. :)

(#63192) HussarF válasza gcsaba966 (#63191) üzenetére

Az mióta páncélozott?

(#63193) Plata válasza HussarF (#63192) üzenetére


Plata
félisten

Lehet tenni rá Avengerben páncélt de az nem sok minden ellen véd,ugyanolyan armor megy rá mint Deluxo-ra,vagyis kb semmilyen.Deluxo legalább tud repülni Stromberg max merülni.De attól én szeretem,jókat lehet vele szórakozni.De harcolni nem jó.

(#63194) CJ4567 válasza HussarF (#63192) üzenetére


CJ4567
veterán

3 rakétát kibír.

No Sana No Life

(#63195) Plata válasza CJ4567 (#63194) üzenetére


Plata
félisten

Nem kevered valamivel?
Szerintem nem bír ki hármat,az elsőtől elszáll.
Nekem is van Stromberg búvárkodni,lehet vele szórakozni,de harcra nem alkalmas.

(#63196) ucli válasza HussarF (#63192) üzenetére


ucli
senior tag

Kibír egy csomó rakétát (és az ő rakétái csak kicsit gyengébbek, mint a Ruiner 2k-é), de minigunnal könnyen kiszed az enemy, hogyha szemben álltok egymással.

(#63197) CJ4567 válasza Plata (#63195) üzenetére


CJ4567
veterán

Fullos páncél van rajta? :F
Redditen is ezért szokták ajánlani, mert bírja a rakétákat.

No Sana No Life

(#63198) L-e-f-i-e válasza HussarF (#63192) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

RPG-ból 2-őt, a többi "befogós rakétából többet is kibír (talán 5-6-ot) és emellé gyors is.

Nem hiába hívják opressor meg deluxo gyilkosnak, esélyük sincs ellene. :)

=^-^=

(#63199) Plata válasza L-e-f-i-e (#63198) üzenetére


Plata
félisten

Stromberg?
A tengeralattjáró autó?
Nekem a cc gyár mellől valamelyik dinka egy lövéssel felrobbantotta ,igaz nem ültem benne és teljesen fel van tuningolva.

(#63200) L-e-f-i-e válasza Plata (#63199) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Bizony, egyik nap le is tesztelhetjük, én már mentem vele fullos sessionba amikor megvettem kipróbálni, és nagyon masszív, Opressorral hiába jöttek rám, pedig kaptam pár lövést és meg se kottyant neki (ha meg üldöznek simán le is hagyhatod a rakétákat, aztán egy fordulóval bumm az repkedőknek).

A minigunja is erős gyorsan szétkap bárkit, de a rakétái az igazán jók, nagyon magasan is befogják a célt meg is lepődtem, hogy hiába jöttek fentről rám, a Stromberg simán befogja őket.

Nem lehet, hogy amikor a tied felrobbantották az Stickyvel volt?

[ Szerkesztve ]

=^-^=

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.