Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63351) ProgenXL válasza GRandMaster6 (#63349) üzenetére


ProgenXL
őstag

attól még elment mindent.

Gunner for life

(#63352) Plata válasza rup1u5 (#63346) üzenetére


Plata
félisten

Engem nem enged fel.
Sztori megy de online nem.

(#63353) Logitech válasza rup1u5 (#63350) üzenetére


Logitech
aktív tag

már vagy 5x lehívtam nem segít, délután még megoldotta amikor másodszor lekértem

vagyis a mechanik-tól kértem le autót

[ Szerkesztve ]

(#63354) ProgenXL válasza Logitech (#63353) üzenetére


ProgenXL
őstag

ezen szerintem ma ne lepődj meg. csoda ha megy a szerver akárhogy is.

Gunner for life

(#63355) Logitech


Logitech
aktív tag

Már hárman vagyunk egy session-ben, egy pillanatra save successfull is volt

(#63356) Plata válasza Logitech (#63355) üzenetére


Plata
félisten

Én feladtam,nem engedett fel.

(#63357) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Akkor ezek szerint ahogy olvasom kár is próbálkoznom ma az Online-al?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#63358) rup1u5 válasza Plata (#63356) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Engem sem. Leragadtam single-ben.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#63359) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Átgondoltam a #63260-as hozzászólásomat, miután elolvastam a többiek véleményét is.
Tehát leírom, amit tegnap akartam, bár ez már a "vágott-bővített" verzió: íme GrandMasterről tőlem is.

Nem tudom emlékszik-e még valaki: az új crew alapítása előtt már volt vele nézeteltérésem.
Ez rám lövöldözésből és heccelésből állt, amit kérés után sem volt hajlandó befejezni, egészen addig, amíg ráérzett, hogy túlfeszítette a húrt. Akkor ott azt mondtam, tőlem NEM szavazatot fog kapni, ha javasolni kell.
Mondjuk senki nem kérdezte a véleményemet.

Legközelebbi találkozásunknál rákérdezett, haragszok-e még rá, erre azt válaszoltam, hogy nem vagyok haragtartó, de egy bocsánat kérés jólesne.
Erre akkor sem és azóta sem volt képes.
Szerintem az elég sokat elárul egy emberről, ha beismeri, hibázott.

Azóta már párszor segítettünk egymásnak eladásban.
Én Doomsday Heistre is mentem hozzá, más alkalommal cserébe egy egyszerű Dailyre invre nemet mondott.
Persze senkitől nem várható el, hogy jöjjön segíteni, de azért jól esne, főleg úgy, hogy csak olyan Dailyre hívok embereket, ami valóban nem tart tovább 1 percnél és egyedül nem tudok megcsinálni.

A játék stílusa valóban érdekes. Volt, hogy jópofaságból repülővel majdnem ledarált egy olyan eladásomat, ahol kifejezetten kértem, hogy mindenki vigyázzon a cuccra, mert szükségem van a bevételre.
Szerintem alap, hogy ilyenkor nem kockáztatok.

Tehát különösebben nem sok vizet zavar, de az ilyen dolgokból már tudom, milyen ember.
Direktbe nem fogom megkérni semmire. Bedobom, aki jön, jön. Ha benne van az is jó, ha nincs az is.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#63360) szTotyy


szTotyy
őstag

Jónak tűnnek a szerverek, van save success is! Aki holnap dolgozik, letolhatja a meglévő MC eladásokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#63361) Laraxior válasza szTotyy (#63360) üzenetére


Laraxior
titán

Engem még nem enged fel. :N

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#63362) Tomzi78


Tomzi78
csendes tag

Na végre eddig stabil a server gyors mehet a koko azt left nehogy server halál legyen megint.

(#63363) GRandMaster6 válasza szTotyy (#63360) üzenetére


GRandMaster6
csendes tag

Bluzia, az st-blu a te karid? Mert amugy fogalmam sincs kinek ki a második karija. Ha st-blu te vagy (ugyemlékszem tőlle kérdeztem hogy haragszik e még rám), akkor bocs, kicsi szintje volt, azelőtt sose láttam fent (vagycsak keveset?!) igy azthittem valami ujonc, és hulyulni akartam vele. Amugy meg csak azon durrantál be, hogy egyhelyben gázoltattam körbe az opressort, es fellöktelek vele. Aztán beszoltál, és lőttem rád jelzöPisztojjal, meg repultem utánnad, mert oltottál. Poénkodni akartam, de látom neked ez nem volt az.

(#63364) Tomzi78


Tomzi78
csendes tag

Sziasztok.Éjjel 0:30ig birta a server azt végleg behalt megint :W Az volt a szerencsém a koko,fű gyárat sikerült gyors 0:20ig eladni. Vicc amit a rockstar csinál biztos nem a véletlen műve volt csak üzlet nekik. Remélem ma azért lesz Lada vagy Supra.

(#63365) Laraxior válasza Tomzi78 (#63364) üzenetére


Laraxior
titán

Én már 3-4 körül már adtam el, egyedül. Minden oké volt. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#63366) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

érdemes lehet még vele elkezdeni a multit?
nehéz?

[ Szerkesztve ]

(#63367) Mr.Csizmás válasza BUZZLGHTYR (#63366) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

:N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63368) BUZZLGHTYR válasza Mr.Csizmás (#63367) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

viszont ha megveszem a játékot, nincs blu ray olvasóm, akkor hogy is lesz? kapok 5 dvdt?

(#63369) VikMorroHun válasza BUZZLGHTYR (#63368) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

A multi a legjobb része a játéknak, ha találsz egy segítőkész csapatot. Mint ez itt.
Ha dobozosan veszed, DVD-ken kapod a játékot.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#63370) Plata válasza BUZZLGHTYR (#63368) üzenetére


Plata
félisten

Minek blu ray?
Nekem dvd-n van meg,és nem kell hozzá még dvd olvasó sem mert ha beregisztrálod a játékot a rockstar honlapjáról le töltöd a játékot.
Vagy steamen veszed meg és letöltöd a steamről.

(#63371) Mr.Csizmás válasza BUZZLGHTYR (#63368) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dobozos = dvd-ről is felteheted, de úgyis RSC kliens kell hozzá, abban kell aktiválni, és letölti magának, kb. 60-70 giga.

(steamen jobb venni blabla, mert a keddi frissítéseknél már délben tudsz vele játszani, mert a steam szerverről tölti, cserébe drágább - irigylem azt, aki olyankor gamel)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63372) Plata válasza BUZZLGHTYR (#63366) üzenetére


Plata
félisten

GTAV Online nagyon jó,akkor ha találsz normális társakat akikkel tudsz nyugodtan szórakozni,ha sima public sessionba mész a játéktól 5 perc után elmegy a kedved,mert sima publicban retardált állatok lövöldöznek mindenre ami csak mozog,másból sem áll a játékuk csak az agyatlan lövöldözésből.
De ha találsz egy értelmes csapatot mint a PH crew akkor nagyon jókat el lehet együtt játszani.
Még három év után sem untam meg Online-t.Ha csak sima public lenne,sok agyhalott rambóval akkor pár nap után abba hagytam volna.

[ Szerkesztve ]

(#63373) fodorpetii válasza VikMorroHun (#63303) üzenetére


fodorpetii
csendes újonc

Ezekről az autó eladási limitekről kapok értesítést? pl.: Hányadik szintél járok vagy bármi? Vagy fejben kell tartani ezeket a limiteket?

(#63374) Tomzi78 válasza BUZZLGHTYR (#63366) üzenetére


Tomzi78
csendes tag

Segítek én szívesen ha kell!

(#63375) Puma K


Puma K
veterán

Mit csinálnak ezek...?

Még mindig Limited mindegyik, kivéve a Social Club.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63376) fodorpetii válasza Puma K (#63375) üzenetére


fodorpetii
csendes újonc

Ilyenkor nem is jelzik előre mikor várható a helyreállítás, csak a szervereket lehet figyelni?

(#63377) Reaper


Reaper
őstag

No, nekem ma sikeresen felment online, Bluu egy kicsit fent volt, aztán eltűnt, így mentem üres publicba.
Megvolt az első egyedül eladásom is, sok szerencsével :)
CC - Kamion
Kokó - 3 heli (amikor leraktam az uccsót, akkor jelent meg ciril betűs chat :) )
Meth - 3 hajó

Szóval, azért izgalmas volt és készen állok az új bónuszokra :)

(#63378) Anulu79 válasza #11598592 (#63333) üzenetére


Anulu79
addikt

Támogatom a mellőzését én is. :D

(#63379) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

értem, ami inkább érdekel az a drift, handling van a szerverekbe vagy nekem kell bele szenvedni? :DDD

(#63380) Puma K válasza fodorpetii (#63376) üzenetére


Puma K
veterán

Tudtommal csak a szerverek állapotát lehet nézni a linkelt oldalon: [link]

Redditen utánanézve ez már a második harmadik nap, hogy elérhetetlenek: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63381) fodorpetii válasza Puma K (#63380) üzenetére


fodorpetii
csendes újonc

valami nagy sz*r lehet ha eddig se tudják megoldani, vagy érkezik hozzá valami nagyobb pack?! na majd látjuk..

(#63382) Plata válasza Puma K (#63380) üzenetére


Plata
félisten

Nem három napja az biztos.tegnap nem tudtunk feljutni.
Tegnap előtt még vígan játszottunk.
Tali is volt.

(#63383) ProgenXL


ProgenXL
őstag

ez már nem biztos hogy az RS hibása. Szerintem most terhelve vannak a szerverek. bár vicces hogy mindenhol egyszerre. Fene se tudja.

Viszont egy videós nagyon magabiztos az új DLC-t illetően.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#63384) Plata válasza ProgenXL (#63383) üzenetére


Plata
félisten

Hááát valami jó dlc jó lenne.
Új épületek jól hangoznak,de ezek csak szavak,nem mutat semmi bizonyítékot csak dumál.
Már volt ilyen DLC-s videója,valamikor,amiben 18+-os cuccokról dumált,.az sem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#63385) ProgenXL válasza Plata (#63384) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ami nincs a fájlok közt azt nehéz megmutatni.

Gunner for life

(#63386) Puma K válasza Plata (#63382) üzenetére


Puma K
veterán

Nézd meg mit írtak az első hozzászólásban a linkelt topiknál, és hogy hány napja írt az illető.

Én részemről azt tudom, hogy ma és tegnap is Limited volt a szerverek elérhetősége. 2015-től kezdve meg megtanultam, hogy ilyenkor nem érdemes felmenni, mert meg van az esélye, hogy nem menti el a R* szervere pl ha eladtál egy gyárat-bunkert.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63387) Plata válasza Puma K (#63386) üzenetére


Plata
félisten

Nekem se szombaton sem vasárnap nem volt gond,játszottunk végig,gond csak a modderekkel volt,csak hétfőn vagyis tegnap este nem engedett fel.Vasárnap volt autós tali is,akkor sem volt gond.Ha három napja lenne rossz a szerver akkor vasárnap sem lett volna jó.

[ Szerkesztve ]

(#63388) Tomzi78


Tomzi78
csendes tag

3 év után most vagyok ott hogy hagyom a fenébe ezt a jatekot szégyen. Ilyen még soha nem volt.

(#63389) Kelecar válasza ProgenXL (#63383) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Idegesítő influencer a csávó. Naponta kirak 1 clickbait videót, csak a megtekintésre megy.

(#63390) ProgenXL válasza Kelecar (#63389) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha igaz a júniusi megjelenés akkor úgyis hamarosan kiderül. De talán azért kapaszkodnak most ebbe a dlc-be mert lassan már ott járunk hogy jönnie kéne egy újnak.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#63391) CJ4567 válasza ProgenXL (#63383) üzenetére


CJ4567
veterán

Miatta tettem fel Chromeba a Video Blocker bővítményt.

No Sana No Life

(#63392) Bjørgersson válasza Kelecar (#63389) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kitalalom: mrbossftw? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63393) CJ4567 válasza Bjørgersson (#63392) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen.

No Sana No Life

(#63394) ProgenXL válasza CJ4567 (#63391) üzenetére


ProgenXL
őstag

Párszor rákerestem új tartalmakra és mindig az övé ugrik be legelsőnek. Aztán ez a remek rendszer megjegyzi a keresésem és már alapból bedobálja őket yt-n. Egyébként nem nézek gta videókat.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#63395) Tomzi78


Tomzi78
csendes tag

Az sem igaz amit kérdez ez a Boss gyerek :W Ha nem biztos a dolgába maradna csendbe.

(#63396) Kelecar válasza Tomzi78 (#63395) üzenetére


Kelecar
aktív tag

De legalább már 3 autót vett a semmitmondó videóiból, legutóbb egy McLaren 570S-t.

(#63397) HussarF válasza Kelecar (#63396) üzenetére

Csak ő csinálja jól. Mi hőbörgünk, ő meg az élet császára.

(#63398) Segal válasza Kelecar (#63396) üzenetére


Segal
veterán

Te ugyis Teslat szeretnel:P
Amugy vannak fenn arrol is videok hogy emberek mibol lettek milliomosok. Erdemes rakaresni vannak kozte nagyon durvak...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#63399) Mr.Csizmás válasza Segal (#63398) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

aztmondom, még mindig a halál, és kuka a legjobb biznisz, ez a kettő elkerülhetetlen az életben. na meg az adó, de nem lehet mindenki Tállai András ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63400) Puma K


Puma K
veterán

:D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.