Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) Logitech válasza debrecenikri (#63888) üzenetére


Logitech
aktív tag

Én olyan autóversenyzősben gondolkoztam nemrég, amin az időeredménnyel lehetne versenyezni. Kiválasztott pályán, kiválasztott autóval menni egy egykörös versenyt, a végén lefotózod az idődet. Ebben az esetben nem kéne mindenkinek ugyan abban az időpontban mennie, szépségverseny mintájára lenne x napod feltenni az időeredményedet, lenne eredményhirdetés, és egy fix időpontban pedig közös csapatás a pályán az autóval.

Én itt mondjuk nem sajátra, hanem gyári kocsira gondoltam, ha valakinek nincs meg, nincs megtuningolva, ne legyen hátrányban, +ha valami glitchet nem ismer, hogy ha nagy szárny és terep gumi van rajta akkor bugos a sebessége vagy valami. Mondjuk lehetne variálni is, hogy az időmérős rész gyárival, verseny sajáttal stb.

Ennek így akkor látnám értelmét, ha min. 8-10 nevező lenne mindig.

szerk: KK közben leírta kb. ugyan ezt

[ Szerkesztve ]

(#63903) Triathlete válasza CJ4567 (#63900) üzenetére


Triathlete
senior tag

Annyival azért csak meg tudjátok tisztelni egymást, hogy nem csaltok.... :U

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#63904) Plata válasza HussarF (#63902) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ez kamu hír.
Nézd meg az oldalt amit linkeltél.
Ennél egy rakás lócitrom is biztosabb forrás.Csupa retardált cikk van.

(#63905) HussarF válasza Plata (#63904) üzenetére

Ott az angol nyelvű forrás a cikk végén.

[ Szerkesztve ]

(#63906) Plata válasza HussarF (#63905) üzenetére


Plata
félisten

Mivel a honlap egy rakás szemét így annyira nem néztem.
Meg mobilról néztem.
Valszeg gépem ezt a honlapot kapásbol blokkolná mint a riposzt meg hasonló szemét oldalakat.

(#63907) szTotyy válasza Logitech (#63901) üzenetére


szTotyy
őstag

+ KK: Ez a lebonyolítási forma nekem nagyon tetszik! :K
Teljesen működőképes!

Szerintem lehetne is egy screenshottal kezdeni a képes topikban például, hogy:
PHHU autóverseny 1: kép beillesztve az aktuális heti time trial pályán
vagy valami ilyesmi..

[ Szerkesztve ]

(#63908) Puma K válasza HussarF (#63905) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a manusz... :( :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#63909) Ideg válasza szTotyy (#63907) üzenetére


Ideg
aktív tag

Time trial? Csoda ha időre beérek néha... :DDD

(#63910) szTotyy válasza Ideg (#63909) üzenetére


szTotyy
őstag

Toma és KK nem a time trialra gondolt? Nem az a hetente változó verseny?
Én még soha nem mentem time trialon, ezek szerint van valami időlimit? És ennyire nehéz lenne beérni?
Mondjuk próbálkozni lehet sokszor.
Nekem az is megfelel, ha csak mi magunk választunk egy pályát minden héten...

[ Szerkesztve ]

(#63911) debrecenikri válasza szTotyy (#63907) üzenetére


debrecenikri
tag

A probléma, amire a megoldás keresve volt, hogy nincs közös program crew szinten,az egyéni időmérő erre nem megoldás, és azt ne felejtsük el, hogy a szépségverseny mögött is ott van a tali, mint valódi event

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#63912) Logitech válasza szTotyy (#63910) üzenetére


Logitech
aktív tag

Én saját magunk által választott pályára és kocsira gondoltam.

(#63913) szTotyy válasza debrecenikri (#63911) üzenetére


szTotyy
őstag

Persze, teljesen jogos amit mondasz, én is azt szeretném, de a tervben ott a közös versenyzés is.
Ami mondjuk lehetne vasárnap az autóstali után akár

[ Szerkesztve ]

(#63914) Triathlete válasza szTotyy (#63910) üzenetére


Triathlete
senior tag

De arra gondoltam. Nem emlékszem pontosan, de úgy rémlik, hogy ha nincs meg a limitidő akkor is számolja milyen időt mentél. Ha nem így van akkor bocsánat, de valaki megerősíhetné vagy cáfolhatná.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#63915) Logitech válasza debrecenikri (#63911) üzenetére


Logitech
aktív tag

Közös gyakorlás a heti választott pályán. :)

Amúgy igazad van, a közös programon ez nem segít, max kicsit kiszakít a farmolásból. Legutóbbi legjobb közös program tök spontán volt, a lada találkozó.

(#63916) szTotyy


szTotyy
őstag

..és ha ez a time trial és a verseny félig-meddig elkülönülne egymástól valami olyan formán, hogy az időmérő helyezettjei is meg a verseny helyezettjei is kapjanak pontokat.
Például:
1.hely: 10 pont,
2. hely: 6 pont,
3.hely: 4 pont,
4.hely: 3 pont,
5.hely: 2 pont,
6.hely: 1 pont

Az időmérős része azért jó, mert sokaknak nem mindig jó a vasárnap este. Így viszont az időmérőn mindenki tudna nevezni, aki szeretne.

Ezt nem azért írtam le, hogy pontosan így legyen, csak elkezdtem, hogy majd közösen befejezzük a szabályok megalkotását.

[ Szerkesztve ]

(#63917) Triathlete válasza Logitech (#63915) üzenetére


Triathlete
senior tag

Sokadik alkalomra ugyanúgy elmúlik majd annak is a varázsa mint az autós talinak. A spontaneitást semmi sem fogja tudni pótolni bármennyire is hajtjátok azt az élményt.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#63918) CJ4567 válasza szTotyy (#63907) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem lenne jobb, ha egy stunt race/sima verseny lenne time trial helyett? Egyszerűbb lenne.

No Sana No Life

(#63919) szTotyy válasza CJ4567 (#63918) üzenetére


szTotyy
őstag

Az lenne vasárnap az autóstali után.

Viszont aki nem ér rá vasárnap este, annak ott a time trial is, hogy valamiféle versenyben részt vegyen, nevezhessen, indulhasson. Mert arra ott az egész hét, mint a szépségversenyes nevezésnél.
Az, hogy a time trial és az -esetlegesen- vasárnapi verseny pontja együtt, vagy külön-külön számítsanak-e, már egy következő kérdés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#63920) Logitech válasza Triathlete (#63917) üzenetére


Logitech
aktív tag

Valószínűleg. Hogy ne fáradjon el a dolog, azt is lehet, már az elején megbeszélni, 10 verseny lesz, végén eredményhirdetés, és annyi, lehet kitalálni a következő dolgot amit lehet közösen.

(#63921) szTotyy válasza Logitech (#63920) üzenetére


szTotyy
őstag

Én is úgy gondoltam, hogy mondjuk 10 versenyhét után kihirdetjük a bajnokot, aztán, ha van rá igény, indulhat a következő bajnokság.

(#63922) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#63921) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igény szerint csinálhatok custom tracket :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63923) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#63922) üzenetére


szTotyy
őstag

Szuper! Amúgy nem csak autós versenyeket lehetne indítani, hanem repülőst, motorost motorcsónakost, oppressorost, bicajost, stb. Csak, hogy változatos legyen..

(#63924) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#63923) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ok, úgyis sokszor ötletelek ilyeneken :D szóval ha eldől a szervezés kérdése, jöhet pár sarokpont, hogy milyen típusú, hossz, stb. legyen. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63925) CJ4567 válasza szTotyy (#63923) üzenetére


CJ4567
veterán

The Crew 2 után szabadon? ;]

No Sana No Life

(#63926) szTotyy válasza CJ4567 (#63925) üzenetére


szTotyy
őstag

:) , jaja. Különben meg mit menősködik a sok újítással az Ubisoft, a GTA-ban már rég ott van, egyetlen játékon belül a repülős-hajós-motoros verseny. :DDD ...és még kurv@zni is lehet. :DDD
Amúgy az a Crew 2 játék egész szépen néz ki.

Ha esetleg megvalósulna a mi kis versenysorozatunk, kellene neki kitalálni egy megnevezést. A fent említett "PHHU" autóverseny 1" mégsem jó, mert a topik keresőben keresztbe tenne a szépségversenynek. Valami más kell. Mint pl: PHHU time trial 1, és PHHU race 1., de biztos van ezeknél jobb ötletetek is...

[ Szerkesztve ]

(#63927) Plata válasza szTotyy (#63926) üzenetére


Plata
félisten

Vagy csináljatok a versenynek külön topic-ot.
Bár szerintem a képesben úgysem zavar senkit.
Roncsderbi is legyen insurgenttel.😁

[ Szerkesztve ]

(#63928) ProgenXL válasza szTotyy (#63926) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt szép dolog összehozni hogy mindenki ráérjen minden alkalommal aki benne van. :DDD
De amúgy támogatom

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#63929) Plata válasza ProgenXL (#63928) üzenetére


Plata
félisten

Én most biztos nem jelentkezek.
Bizonytalan mikor érek haza.
Korán kelek későn érek sokszor haza.
Majd ősszel ha több időm lesz.
Bár előre szólok én béna versenyző vagyok.
De poénból miért ne.

(#63930) szTotyy válasza ProgenXL (#63928) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, pont ezért gondoltam arra, hogy a time trial és az egyszerre elrajtolós versenyt külön kéne pontozni.
A time trialnál egyértelmű.
A sima versenynél pedig aki hiányzik, az így járt. Sajnos biztos nem lesz olyan, aki mindig, minden ott tud majd lenni. Ezt máshogy nem tudom, hogy lehetne megoldani.
Vagy esetleg átlagpontszámokat is lehetne számolni. Pontszám/verseny. Ebben az esetben növelni kéne a pontszerző helyek számát. Mondjuk az első 10 vagy 15 kapna pontot.

Nekem se jó eleve minden 2. vasárnap, de részt vennék azokon, amiken tudok, csak a szórakozás miatt.
Plata: mindenképp vegyél rész benne, így legalább lesz kivel harcolnom az utolsó előtti helyért! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63931) WolandR


WolandR
csendes tag

nekem bejövős az elképzelés, szeretem a versenyeket, amikor megjelent hotring race, pont volt egy pár crew verseny, más tészta h utána bannolták a fél csapatot, de az úgy akkor nagyon baró volt, hogy 10-15-en nyomtuk egymás ellen és nem a non contacktos módban...
Nekem már valami ralis témára fáj a fogam, főleg h vannak fasza új raliautok mint a flash Gt, gb200 meg a michelli gt is, de persze kinek mi... :)

[ Szerkesztve ]

(#63932) Reaper


Reaper
őstag

Jó az elképzelés, nekem nagy bánatom, hogy már a sima classic utcai versenyeket senki nem játsza, úgyhogy van, hogy fél délután egyedül körözgetek rajtuk addig, amíg már csak valami új "csodát" enged már csak választani. De sokszor előfordul az is, hogy a PH sessionben is csak autókázok, míg más csak eladogat. Legutóbb a Flash GT-hez találtam 2 elég jó kis rövid, de tempós körpálya vonalat és azon agyaltam, hogy lehetne összerakni egy pályára, de egyelőre nem sikerült :)
Szombaton délután vagy estefelé érek csak haza (most kis nyaralás), addig, max screenshottal meg tudom osztani :)

Forgalommal elég szemétkedő, mert mindig a legjobb íveken jön a nép, persze ezerrel, de esőben a fullos kis Focus elég mókás itt. Zöld: Rajt/Cél sárgák a cpk :)

Offroadhoz meg ezt a két földutas részt kötöttem össze, szintén a GT-
vel és szintén esővel a nagyobb móka kedvéért, szintén körpályának :)
Azért ezek, mert bár hozza a földutas vezetés szórakozását, de elég széles utak és nem dobálnak annyira.

Aztán, ha ez itt nagyon rossz helyen van, akkor szóljatok :)

[ Szerkesztve ]

(#63933) szTotyy válasza Reaper (#63932) üzenetére


szTotyy
őstag

Nekem tetszik!

Mit szólnátok, ha amolyan teszt jelleggel elkezdenénk ezt a "time trial" dolgot. Azért, hogy van-e érdeklődés. Elsőre még teszteljük a dolgot a R* heti time trial pályájával, aztán később jöhet Reaper, Frici és más saját pályája is, megegyezés alapján.

Aki megy egy time trialt, az lőjön egy screenshot-ot az idejéről és töltse fel a képes topikba valahogy így:
PHHU time trial 1.
SC név:
Pályaidő:
<kép>

Ha van valakinek ötlete, kiegészítése, ne titkolja! Én este megyek egyet, aztán feltöltöm.
Mit szóltok?
Ja, és nem túlbuzgó akarok lenni, csak elindítom, hogy történjen már valami, mert mindig csak mondogatjuk, hogy de jó lenne, de jó lenne.... Amúgy utálok szervezkedni, és introvertált vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63934) Plata válasza szTotyy (#63933) üzenetére


Plata
félisten

Az ötlet jó.
De lesz közös verseny is?
Egyedül körözni unalmas.
De majd leszedek valami jó autós scriptet hogy 10 másodperc alatt végigrepüljek a pályán. :P

(#63935) szTotyy válasza Plata (#63934) üzenetére


szTotyy
őstag

A közös körverseny a vasárnapi autóstalálkozó után lenne jó, akkor úgyis összeverődik a csapat. Megyünk egy közös versenyt a heti választott pályán.

(#63936) Plata válasza szTotyy (#63935) üzenetére


Plata
félisten

Az klassz lenne.De ne 8-kor legyen már a tali,múltkor is csak kicsit késtem le,pedig menni akartam,de nem értem időben fel.

(#63937) INMOTEP válasza szTotyy (#63935) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nem mondom biztosra de lehet énis csatlakoznék ! Megmondom őszintén én inkább off roados versenynek örülnék jobban ,olyan versenynek ahol pl a hegyeken kell végig menni igazán nehéz terepen .Mindenki hozná a saját egyedi épitett gépét stb

(#63938) Plata válasza INMOTEP (#63937) üzenetére


Plata
félisten

Ha bármilyen kocsival lehet nevezni off roadra akkor jövök.Deluxoval instant első leszek. :D
Végre egyszer nyerek is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#63939) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#63933) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a weekly timetrial-on van class/vechile korlátozás?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#63940) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#63939) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem tudom, bevallom én azt se tudom, hol kell elindítani :B
De majd este fellépek, és megkeresem.
Szerintem csak egy bizonyos, megadott osztályú kocsival lehet menni.

Szerk: ha jól rémlik a telefon menüjéből is el lehet indítani, meg a város egy adott pontján, amit ikon jelez. (annak, aki esetleg szeretné elkezdeni.)

[ Szerkesztve ]

(#63941) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Time trial-t csak úgy tudod indítani, hogy odamész a térképen jelzett pontra. Semmilyen korlátozás nincs, azzal mész amivel akarsz (nyilván szárazföldi járművel) és olyan útvonalon amilyenen akarsz. A lényege, hogy x időn belül eljuss A pontból B-be. Ha sikerül 50k GTA$ üti a markod.

(#63942) szTotyy válasza Kelecar (#63941) üzenetére


szTotyy
őstag

aha, valamiért úgy rémlett, hogy mindig, minden héten a R* egy már létező stunt vagy sima verseny pályát rak be amolyan time trial módba. Csak kihívásképpen.

Akkor milyen osztályú kocsik indulhassanak? És csak stock, vagy custom kocsik mehessenek?
Ha nem mond senki semmit, akkor meghatározom nagypofával, hogy legyen első körben szuperkocsi osztály és custom is lehessen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63943) Anulu79


Anulu79
addikt

Az éjjellátót hogyan lehet aktiválni?

(#63944) Heller2 válasza Anulu79 (#63943) üzenetére


Heller2
aktív tag

Emlékeim szerint fps nézetben a space

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#63945) CJ4567 válasza szTotyy (#63942) üzenetére


CJ4567
veterán

Time trialra szerintem az lenne még mindig a legjobb ötlet, ha egy meglévő stunt/utcai pályát egyedül futnánk, és tennénk ki az időt.

No Sana No Life

(#63946) szTotyy válasza CJ4567 (#63945) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, lehet jobb ötlet, mintha A pontból B-be mennénk a városban, forgalomban. Tuti összetörném a billentyűzetet, ha egy hülye npc miatt menne el egy jó köröm. :)

Válassz kérlek egy tetszőleges pályát és elkezdjük azon az egész versenyzősdit!! :DDD

(#63947) CJ4567: Rendben, akkor legyen ez a pálya! Tölts fel róla egy képet a képes topikba a fent említett módon, később én is kipróbálom ezt a pályát és felrakom a köridőt.

[ Szerkesztve ]

(#63947) CJ4567 válasza szTotyy (#63946) üzenetére


CJ4567
veterán

Cutting Coroners? (Ezzel csalhatnék, mert van róla képem, és videóm is, ahogy régebben mentem egy időt rajta. :DDD)

Nem stunt pálya, sima verseny alatt van.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#63948) Plata válasza Anulu79 (#63943) üzenetére


Plata
félisten

Heist-en E betű úgy emlékszem,ha a ruhádhoz veszed akkor nem tudom.

(#63949) Kelecar válasza Anulu79 (#63943) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Elvileg F11, bár nekem ez még sosem működött. A biztos ha M(interaction menu)->Style->Accessories->Helmet és itt kiválasztod aztán nyomsz talán egy E betűt. (Nem biztos h E, de írni fogja. Én kontrollerrel játszok nekem négyzet :D)

(#63950) Anulu79


Anulu79
addikt

Facility heist prep 1 utolsó küldetésben van az ember fején éjjellátó azt szeretném beüzemelni. Az M menüben a style pont nem aktív. Billentyűre meg nem reagált egyikre sem az a nyüves éjjellátó. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.