Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56201) Plata válasza Anulu79 (#56200) üzenetére


Plata
félisten

Hangárra ne gyűjts,tök fölösleges pénz lehúzás.

(#56202) HussarF

Én öcsémmel azon filóztam, hogy pár dolgot biztos át kellett írni a a játékban a facility-k bekerülése miatt. Például a Land Act Reservoir-nál lévő facility pont ott van, ahova az egyik ládázós missiont adja, amikor lezuhan a repülő, ott vannak a rendőrök és össze kell szedni a 3 külön ládát. Gondoltuk, azt a missiont biztos kivették. Erre öcsém ma küldte ezt a képet. Úgy tűnik mégsem változott semmi. Mondjuk a ládázás már nem túl gyakori, de biztos nem örülnék ,ha megvenném a legdrágább facility-t, aztán a playerek folyton a fejem felett missionöznének :D

[ Szerkesztve ]

(#56203) Anulu79 válasza Plata (#56201) üzenetére


Anulu79
addikt

Nincs is tervben nálam. Az sem a szívem csücske. Igaz nincs tapasztalatom vele, de az olvasottak alapján nem is vágyom rá, hogy megvegyem. Megnézni megnézném de pénzt tuti, hogy nem ölök abba sem. :)

(#56204) HussarF

Egyébknét nerfelték az explo snipert is. Egy lövés már nem öli meg az embert. Csak fellöki. Mondjuk szerencsés esetben így könnyen be lehet vinni a másodikat. De azért elég durva nerf. Járműveket nem tudom, azokat sem robbantja fel gondolom olyan egyszerűen most már.

(Csak hogy végre valami pvp releváns info is legyen már itt. Néha úgy érzem, ez egyedül csak engem érdekel itt ;] )

(#56205) Daw93 válasza HussarF (#56204) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez a folyamatos nerfelgetés, meg az apró változtatgatások engem idegesítenek. Pl. az autók menettulajdonságainak variálása, vagy konkrét példaként valaki írta itt hogy a Hydra is szarabb lett, bár én nem próbáltam a frissítés óta, viszont már nem először nyúltak hozzá. De ha valamikor megvettem 3 milláért azt a szart (meg bármit), akkor nekem utólag ne állítgasson rajta semmit a Rockstar. Nem egy lebutított szarért fizettem ki x összeget, legyen az bármilyen jármű/fegyver mégis azt kapom egy idő elteltével

GTA Online: Daweee93

(#56206) Mr.Csizmás válasza HussarF (#56204) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

végre vége a sok noskill spawnkilles csicskalángosnak :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56207) HussarF válasza Daw93 (#56205) üzenetére

Hát sztem meg nem baj az, ha újrabalanszolnak időnként. Nem azért csinálják, mert unatkoznak, hanem mert kiderül, hogy pl. valami nagyon imba és nem fair. Az explo pl. biztos ilyen volt. Nem csak nerfelnek állandóan, hanem balanszolnak. Van, amit erősítenek. Tökéletes példa a Savage.

(#56206) Mr.Csizmás
Na téged is kérdezni akartalak, repülős szakember. Van a Deluxe-nak az alsó vízszintes vezérsíkján egy iylen hajlított pálca lefelé. Na mi a bré az?? Azt hittem csak valami textúra hiba, de aztán láttam azt a helikoptert a Bosszúállók elején, amiről ezt mintázták és annak is ott van ez IRL. WTF?

[ Szerkesztve ]

(#56208) Mr.Csizmás válasza HussarF (#56207) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lekoppanásgátló :)) ha nagyon hátrahúzod leszállás közben, ne verjen a földbe a vége.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56209) HussarF válasza Mr.Csizmás (#56208) üzenetére

Na, ma is okosabb lettem :D
Valkyrie-n miért nincs ilyen? Annak többször vertem oda a seggét.

(#56210) Mr.Csizmás válasza HussarF (#56209) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mert annak előrébb van a súlypontja.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56211) ucli válasza HussarF (#56204) üzenetére


ucli
senior tag

Na legyen egy kis pvp neked, az új mk2-es fejlesztések sz@rt sem érnek, cserébe baromi drágák.

Pokers:
Nekem a Ron windmill farm mellett van a facility-m, szerintem sokkal könnyebb megközelíteni, mint a víztározó mellettit.
Ugye az pont a két autópálya csatlakozása mellett van, onnan pedig könnyű megközelíteni.

(#56212) negyven2 válasza HussarF (#56204) üzenetére


negyven2
veterán

Járművekre gyakorolt hatását nem kerülték, viszont a hőlattó képességét igen (és így kikerült ez a falon átlővő glitch is. Még a Hydra VTOL-ja kapott nerfet. Zuhanás közben nem ajánlott már bekapcsolni, hogy ezzel fékez.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56213) Kiskokó


Kiskokó
veterán

A facility szerintem a Route 66 a legjobb (számomra de szerinte amúgy is )

Az Opressoron remélem rendbe teszik a féket, kinyitott szárnnyal mert az nagyon gáz úgy.

Az utolsó téma meg még mindig uuuunnnncssiiiiii...
Ne mondja már meg helyettem más hogy mit élvezek a játékban.
Hozzá állás kérdése, én veszem a supplyt minden hova (3Mc , 1 bunker, autósat , ládásat, hangárt semmit nem csinálok)
Legrosszabb esetben is heti 2-3 Millát össze szedek ezekből ha csak napi 1-2 órára is ugrok fel. (fejlesztés muszáj fullra)

Nekem ritkán kell eladni, meg én is ritkábban segítek eladni, de azért jókat tudunk szórakozni általában eladáskor is, főleg ha 3 ember elad a másik 2-3 meg csak megy védeni vagy ökörködni :D

SZóval akinek a farmolással és a pénzhiánnyal van problémája az szépen fogja meg magát, (mert többen is írták hogy nincsenek meg a heistek se)
keressen társakat és szépen battyogjon végig a heisteken, mellesleg jó móka, jó gyakorlás és elsőre tök új, aztán ha egyszer megvolt akkor lehet Loyality-t meg Criminal mastermindot csinálni és rögtön üti a markotok alaphangon 12-14 millió!!
NE gyertek azzal hogy hóóó-húúúhááá ahhoz 4 ember kell blablabla... Amikor mi játszottunk nem volt PH-session meg ennyi PH-s csoporttag meg friend.

Lehet itt jönni a farmolgatással, de azé azt elárulom, hogy az emberek nagy része aki itt van és sok pénzük van nem ma kezdték és amikor kezdtük még nem voltak CEO-MC se semmi... mi azokat a heisteket megcsináltuk legalább 5-8 szor akár szórakozásból, akár pénz miatt, akár segíteni másnak.
Emellet lehet nyomni a gyári MISSIO-kat is... azt lehet egyedül is.
Ha ismerős +10 ha crew tag még +10%ot adnak. Ha nem kurumával lehajtod vagy kicsit elszórakozol akkor 10-12 perc egy Mission és alaphangon 16-22K pénzt ad és sok RP-t
Ezeken is minden érdemes végigmenni egyszer.

De ha ti csak a kanyu online bóklászás és autókázás miatt jártok fel online akkor ne csodálkozzatok ha nem tudtok több millás harci cuccokat megvenni stb.

Ezt mindenféle rossz szándék nélkül csakis JÓTANÁCS-ként mondom!
Visziszlát

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56214) Anulu79 válasza Kiskokó (#56213) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt már én is többször említettem, hogy viszonylag könnyű pénzszerzési lehetőség a mission-ök végig vitele. Én is már 1-2 kivételével végig toltam azokat. Igaz nem csak a pénz miatt hanem szórakozásból.

Hesittel én is próbálkoztam de sokszor ott ülök a gép 10-15 percet és rajtam kívül így is csak 1-2 ember lép be. Így egy időre azt feladtam. Igaz nem is nyavajgok, hogy úgy lóvém ahogy könnyebb lenne az élet a GTA-ban de hát szerintem így is simán élvezhető a játék. Főleg most, hogy jobban megy 1-2 kretén kilövése akik be akarnak zavarni a játékba. :DDD

(#56215) Plata válasza Kiskokó (#56213) üzenetére


Plata
félisten

Volt idő mikor egy este 3 Ps-t letoltunk,azzal kerestük a pénzt.

(#56216) Mr.White


Mr.White
senior tag

Helló!
Tegnap megcsináltuk az új heist-okat haverokkal, nem egyszer meghaltunk setupok alatt, és volt hogy autóban ülve kirakétáztak mind a négyünket, viszont 4-ből 3 embernek megmaradt a criminal mastermind a végéig így bezsebelve a 3+ milliót, 1 ember meg nem kapta meg.
Ez valami bug, esetleg változtak a feltételei a criminal mastermind-nak?

(#56217) ucli


ucli
senior tag

Basszus beléptem egy magyar session-be, egyből rákot kaptam...
Éppen kijött a dlc, de már könyörögnek a pénzért, de a munka már büdös nekik.... :(((

(#56218) HussarF válasza ucli (#56217) üzenetére

Megláttak és egyből tudták, hogy kinek kell könyörögni? ;]

(#56219) ucli válasza HussarF (#56218) üzenetére


ucli
senior tag

:D
Üresbe léptem, szerencsére itt nem tud annyi gyökér zaklatni.

(#56220) Anulu79 válasza ucli (#56219) üzenetére


Anulu79
addikt

Ne bízd el magad. Semmi sem lehetetlen. :DDD

(#56221) JulianSinulf válasza Kiskokó (#56213) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

CM megvan.
Az összes missiont végignyomtam, amit egyedül lehetett. Jópárat nagyon sokszor is. A több fősből is megvan pár.
Autóverseny kilőve a sok pistike és csaló miatt. Esélytelen a nyerés. DM, TDM csak akkor jó, ha épp a jó csapatba oszt be.
Napi küldik: sajnos gyakran bebugzik és akkor cseszhetem a sorozatot.
Unalomból nem szoktam abbahagyni az autólopást sem. Inkább bosszús szoktam lenni, mert az NPC-k sokkal erősebbek, mint akármelyik küldi hard fokozaton. Sokszor nehéz bevinni a kocsit sérülés nélkül, mert ott terem két nyavajás az úton, vagy épp helikopterrel is üldöznek, a megőrült többi vezetőről nem is beszélve. Mennek össze-vissza, de főleg nekem. Volt olyan, hogy olyan sz@r autót kellett vinnem, hogy nem tudtam lerázni a 2 üldöző kocsit vagy a síneken a helikoptert.
A gyárakkal már írtam mi a baj. Az is egy rahedli lóvé.

(#56222) Kiskokó válasza JulianSinulf (#56221) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na akkor ha autólopósozol akkor pikk pakk ki tudod termelni a fejlesztések árát az MC gyárakra.

Akkor azért neked már van mit a tejbe aprítani :P igy tovább

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56223) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor az új Heistben lehet egyedül is ezt azt csinálni? Pl a Lorean lopásokat... megcsinálnám mégegyszer.. :W :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#56224) JulianSinulf válasza Kiskokó (#56222) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Köszi!

(#56225) Ideg válasza Laraxior (#56223) üzenetére


Ideg
aktív tag

Én tegnap reggel elkezdtem egyedül, de csak 3-at tudtam bevinni, a negyediknél lejárt az idő. Aztán este kértem a srácokat, hogy segítsenek és ahogy bevittem az elsőt kész is lett a küldi, tehát az előző missziobol is számolta azt a 3 kocsit amit már bevittem és csak egyet kellett lopni lényegében. :)

(#56226) Kiskokó válasza Ideg (#56225) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja ami nálam volt ki is gyulladt én meg csak lestem hogy WTF :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56227) Daw93 válasza Ideg (#56225) üzenetére


Daw93
senior tag

Én ma reggel csináltam a publicos delorean lopós setupot, de nekem nem időre ment és sikerült is bevinnem mind a 4et. Mitől függ hogy időre megy vagy sem? Lehet a nehézségtől, én normalon hagytam. Utána pont jött Bluuzia, és megcsináltuk a setupot is(ezúton is köszi) ami olcsósította a kocsit, meg is vettem, nekem bejön annak ellenére, hogy nem szoktam odalenni az ilyen valóságtól erősen elrugaszkodott dolgokért a gta-ban.

GTA Online: Daweee93

(#56228) freeknight válasza Mr.White (#56216) üzenetére


freeknight
őstag

Nagyon bugosak még az új heistek. Nekünk első finálé indítása előtt közölte, hogy törölni fogja a loyalty, all in order, meg a criminal kihívásokat... egyszer nem haltunk meg, és mindent sorban vittünk, sehova máshova nem csatlakoztunk. Csak néztem.
Hiáába indítod hardon, a heist tervező táblán a normal után járó összeget írja, de a végén szerencsére azért megadta a hardért járó összeget. Sokmindent javítani kell még.

Kiskokó: azért nem olyan egyszerű már az újak élete. Én elhiszem, hogy sokat farmoltatok, mikor kijöttek a heistek, csak elfelejted, hogy akkor még volt finálé glitch. Na azzal lehetett nagy összegeket kaszálni, 1 óra alatt 5-6 finálé kényelmesen belefért, főleg kurumával (most már az sincs), most 1 óra alatt max 1 finálé fér bele... Az meg lófütty, ha megnézed, milyen árcédulák vannak mostanság.
Akkor ott volt a kocsi duplikálós glitch, a bugos, végtelenségig termelő kokógyár, és lehetne még folytatni.
Arról ne is beszéljünk, hogy itt nem egy emberre dobáltak a hőskorban nem egy-két milliót zsákokkal... Ne feledjük, hogy a rockstar csak a gunrunning után kezdte elvenni a pénzeket, addig szabadon lehetett költeni (és a zsákos pénzt most is lehet, megnézném, hány embernek van itt is kp-ban ezen okból a teljes számlája).

Ebben semmi rosszindulat nincs, de azért lássuk, hogy a rockstar mostanra már minden kiskaput bezárt, amit itt sokan kihasználtak régebben, csak erről jópáran szeretnek megfelejtkezni.

(#56229) ucli válasza freeknight (#56228) üzenetére


ucli
senior tag

Akkor már értem, hogy miért van Hegyinél 100milla cash. :DD ;] ;]

(#56230) bluuzia válasza freeknight (#56228) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Amikor volt az a kórházas trükk, amivel másodpercek alatt letudták üríteni a bankszámlát, sokan áttettük kápéba a pénzünket.
Nekem is ott van azóta és nem merem visszatenni, nehogy azt higgyék moddolt pénz.
Nincs kedvem levelezgetni a supporttal.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#56231) hegyipapa válasza ucli (#56229) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#56232) CactuS válasza ucli (#56229) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Majdnem touché, viszont Papának a solo autó és gyár eladásokból lett lóvéja. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#56233) Plata


Plata
félisten

Vettem pár ruhát az új DLC-ből és el is ment pár száz ezer ruhára.
Catsuit nagyon jól néz ki de néha eladásnál vagy egyéb melónál úgy vettem észre bugos lesz és a karakter hátsója jóval nagyobbnak tűnik tőle.
Meg egyszer olyan volt mintha a karakterem le barnult volna benne. :DDD
Vettem búvárruhát is,hát az haláli.Ha kijössz a vízből akkor nem látszik a szemüveg palack meg egyéb cucc csak a ruha.De ahogy vízbe érsz egyből rád kerülnek,nem fogy benne a levegő.Két eladás közt is úsztam a nagy tóban vagy a tengerben,egyetlen hátránya ha a víz alatt vagy nem tudod a telefont használni,Saabe hívott melóra de először fel kellett mennem a felszínre.
Van lámpa is az öltözéken,éjszaka vagy mély vízben is jó.

(#56234) ucli válasza hegyipapa (#56231) üzenetére


ucli
senior tag

Föltétlen ki kellett takarni Májki, Frici és a többiek nevét. :DDD
Amúgy photoshoppolni én is tudok. ;]

(#56235) Kiskokó válasza Daw93 (#56227) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ugye ugye, modntam én, az opressor is fasza amúgy, meg a repülő kocsi is , már én is megvettem tegnap.
Jó bohóckodni vele :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56236) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Bocs fiúk, leszakadtam.
10-kor jövök.

(#56237) ucli válasza Kiskokó (#56235) üzenetére


ucli
senior tag

Maradj már az Oppressort ott fikáztad az elején. :U :DDD

(#56238) Kiskokó válasza freeknight (#56228) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ááá Fríííík háá de nem úúúgyy... :D

Viccet félre téve.
Amikor mi kezdtük és kis szintűek voltunk, nehogy azt hidd ám hogy minden francot kihasználtunk vagy egyáltalán tudtunk róla...
Oké a Kurumás trükk az ment. De én pl összesen 3 szor vettem részt DC-zős PS finálén.
Kocsit kb életembe nem adtam el a játékban "pénzszerzési lehetőség" végett.
Az MC gyár az meg Bugolt egy időben persze az is lapátolta azért a zsét, de az már jóval később volt. akkor már Bő fél éve játszottam mikor az MC bejött.
Előtte lett meg a CM-em.

Csalótól én pénzt összesen kb 120ezer $ kaphattam össz vissza. Ezt nem vették el sose a Rocckstarosak de nem is nyom sokat a latba.
Szóval max az MC bug volt ami kb 1 hétig tartott.

De értem amit mondasz. De én full Legálba tolom az ipart ezért nincs több száz millám (mint hegyinek ;] :DDD ViCCelek!!) csak 24milla most.
Ja és azt hozzá teszem hogy én nagyon sok cuccot nem veszek meg amit tudom hogy felesleges vagy nem is jön be.
Merrys járművem is alig van.

Ucil :
Az opressor kurva jó, de amióta jött az uj DLC nincs rajta fék a földön ha nyitva a szárny. Ami tulképpen nem olyan vészes csak meglepődtem mikor elösször tapasztaltam :D

Julis :

Semmi gond én is lépek 10 kor re

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56239) Segal válasza bluuzia (#56230) üzenetére


Segal
veterán

Valami emlekeztet erre a korhazas trukkre. Nana hogy mi szoptuk be elsonek Kelevel...:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56240) ucli válasza Kiskokó (#56238) üzenetére


ucli
senior tag

Fúh jó hogy mondod, hogy a szárnyakat kiengedve meg lehet állni oppressorral....
Setup közben itt szenvdtem vele. :U :((( :D

(#56241) ucli válasza CactuS (#56232) üzenetére


ucli
senior tag

Nagyon mentegetőzik, szerintem volt ott egy kis isteni csoda is. ;]

(#56242) Plata


Plata
félisten

Na engem ledobott ez a vacak és vissza sem enged Ph-sokhoz. :W

(#56243) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma tudatosult bennem hogy az új heists csak 3 részes. Azt hittem hosszabb lesz. Tartalmilag rendben van de azért elfért volna itt is 5 rész. Hát akkor mindenki lezavarja párszor aztán back to the business. mc, ceo eladások.

Gunner for life

(#56244) UnConnecteD válasza ProgenXL (#56243) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

remelem nem

(#56245) hegyipapa válasza ucli (#56234) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Látom nagyon kötözködős kedvedbe vagy :D :D

(#56246) Maxa007


Maxa007
újonc

Sziasztok!

Valaki tud segíteni ? Elindítom a story mode-t és kb 5mp múlva kifagy....
Tegnap előtt még semmi baja nem volt..... 52 órám már van a gamebe most meg kifagy.... :W
Letöröltem a Rockstar Games mappat teljesen de ugyan úgy kifagy :(
+ lefuttattam steambe a játékfájlok épségének ellenőrzése funkciót semmit nem talált :(

[ Szerkesztve ]

(#56247) ucli válasza hegyipapa (#56245) üzenetére


ucli
senior tag

KedvedbeN ;] ;] :P

(#56248) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Tegnap este Act2 1.setup a hangáros sötét setup végre dob már valami kis kihívást.
Késő is volt már este meg el lett kicsit sietve is szerintem, úgyhogy faszán bebuktuk párszor egymás után aztán inkább léptünk aludni. CM szempontjából ez mondjuk egy elég "jó" kis küldi :DDD

Armort csak a buzik használnak... de itt azé már próbálkozásonként 1-2 őt énis feltettem :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56249) ucli válasza Maxa007 (#56246) üzenetére


ucli
senior tag

Tuningolva van a gép? Azt nem szokta szeretni.
Talán még az Msi Ab lehet a bűnös, próbáld meg azt is lelőni.

(#56250) Kiskokó válasza ucli (#56249) üzenetére


Kiskokó
veterán

Téged kéne már jóó lelőni.
A végén ki ne derüljön hogy te adtad Hegyinek a pénzt ;] ;] ;] :DDD :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.