Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55051) Plata válasza CactuS (#55050) üzenetére


Plata
félisten

Hmm.Akkor a dolog annyi hogy cargobob-al felviszed az autót magasra és le ejted,300-at biztos eléri. :DDD

(#55052) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

napok óta nem találok se stunt se sima race lobbyt 2-4 játékosnál többel, nálam van vmi gond vagy hirtelen mindenkni abbahagyta a játékot :F

/s

(#55053) Kiskokó válasza Locutus (#55048) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaa ne is mond :D a Longest Jumpnál az opressor is számít :D Fasza volt mikor ment az event, mondom kipróbálom.. jöttek is rögtön hogy csaló vagyok :D valami 1400m volt a rekordom hehhe XD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55054) Segal válasza Plata (#55051) üzenetére


Segal
veterán

Azzal mi anno allatkodtunk Kelevel Cargobobbal. Csak mi elsosorba a ruiner2000-et vittuk fel es ejtes utan leejtoernyoztunk:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55055) Locutus válasza Kiskokó (#55053) üzenetére


Locutus
veterán

Aztán még mondja valaki, hogy nem pay2win a játék :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55056) Kiskokó válasza Locutus (#55055) üzenetére


Kiskokó
veterán

óóó istenem, hogy te mindig mindenből ilyen következtetésre jutsz :D
Már mondtam biztos de ajánlom a Tetris-t vagy a Super Márió ;] :P

Nyugi ez az event nem fizet jól ilyen 7K körül csak.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55057) Vyndree


Vyndree
őstag

Több ilyen lista is van, mindegyik mást mutat. Az viszont azonos, hogy 1-2 mph különbség van a TOP 5 autó között. Csak kíváncsi lettem volna rá, mert jelentősége nincs. A forgalom, egy-egy hiba is közbe szólhat, sőt ahogy mondtátok a gyorsulás is fontos ne meg a kanyarodási stabilitás talán még fontosabb.

freeknight, Daw93 és a többieknek is köszönöm

Most kaptam meg:

[ Szerkesztve ]

(#55058) parkr válasza Segal (#55027) üzenetére


parkr
őstag

T20-vel (turbó nélkül) 168.37 mph a rekordom, szintén challenge-ben, ami több mint 270km/h

(#55059) ucli válasza parkr (#55058) üzenetére


ucli
senior tag

811-nel is megy a 170 mérföld, bármiféle glitch nélkül, glitchel pedig van, hogy 190-et is megyek (átlag 170 ott is megvan). :))

(#55060) Modst3R


Modst3R
senior tag

Pacificre keresnék bajtársakat! :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#55061) Laraxior válasza Modst3R (#55060) üzenetére


Laraxior
titán

Én ráérek most.. :))
Szívesen el is bohóckodnék egy PS-al. Jó régen csináltam, és amióta kiszedték a garázst, azóta nem is sokszor.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55062) Modst3R válasza Laraxior (#55061) üzenetére


Modst3R
senior tag

Írtam püt :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#55063) UnConnecteD válasza Modst3R (#55060) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

megvan mar a csapat ?

(#55064) Laraxior válasza UnConnecteD (#55063) üzenetére


Laraxior
titán

Nemigazan

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55065) Modst3R


Modst3R
senior tag

szóljatok ha vissza csinálták ezt a kurumás baromságot...

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#55066) Laraxior válasza Modst3R (#55065) üzenetére


Laraxior
titán

Olvass vissza. Ugattam, hogy nem lehet a garázsba bemenni.
Nem mintha nem tökmindegy, hogy milyen autóval megyünk el a végéig. :((( :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55067) freeknight válasza Segal (#55036) üzenetére


freeknight
őstag

811-et azóta nem nerfelték, a Vagnert buffolták.

(#55068) ucli válasza freeknight (#55067) üzenetére


ucli
senior tag

A Vagnert húzták följebb, erről cikk is volt.

(#55069) Segal válasza Laraxior (#55066) üzenetére


Segal
veterán

Vegig setupoltatok a pacificot de a bank nem sikerult? Mert akkor sok ertelme volt heistezni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55070) freeknight válasza Modst3R (#55065) üzenetére


freeknight
őstag

Már vagy fél éve nincs kuruma PS-ben, nem hinném, hogy visszacsinálják :))

Laraxior: ott a pont, lehet menni swat vannal, ami ugyanúgy páncélozott, mint a kuruma, de a legegyszerűbb a sima rendőrkocsi (mi a criminal mastermindot is úgy cssináltuk), abban se vesztel sokat, ha a pénzes ember nyomja az x-et.

(#55071) Laraxior válasza freeknight (#55070) üzenetére


Laraxior
titán

Hja... nem az a megoldás, hogy szó nélkül kilépek. :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55072) Segal válasza Laraxior (#55071) üzenetére


Segal
veterán

:D Az komoly
Neki se fog legkozelebb menni heistezni senki...
Pedig rendorautoval is mocsok konnyu a feladat foleg ha az elso kort bealdozzatok es meghal aki kiment rambot jatszani hogy a penzes ember a bankba maradhasson.
Mondjuk az cm-nel nem alkalmazhato de kis koncentracioval siman eljuthat akar mind a 4 ember a motorokig halal nelkul:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55073) Laraxior válasza Segal (#55072) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, én simán elindultam, kilőtték igaz az egyik hátsó kereket, de mentem tovább, a következő autóig.
Na mindegy, csak röpke 2 és fél órát basztam el... :DDD

Ja, az összes setupot végigkínlódtuk random emberekkel... mire végre jöttek normálisak kilépett a host.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55074) Modst3R


Modst3R
senior tag

Nem kell pánikolni. Olvass feljebb, nem játszottam féléve. Azért léptem ki, hogy utána nézzek ennek a baromságnak. Természetesen ha igényt tartasz még rá a te helyed fix!

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#55075) CactuS válasza Locutus (#55055) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem az. :U Mitől leszel előrébb, ha Shark Carddal veszed az autókat, járműveket (amit egyébként pár óra alatt össze lehet kaparni farmolással is)? Megnyersz egy eventet, ami ad 30k-t? DM/TDM/Adversary, stb. módban ez hol segít? Sehol, a P2W közel sem erről szól... Az, hogy az RS ösztönöz a SK vásárlásra a magas árakkal egy másik dolog (néha már pofátlanul, de ez akkor sem P2W).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55076) Plata válasza CactuS (#55075) üzenetére


Plata
félisten

Előrébb lesz,a többiek kiröhögik. :C

(#55077) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Sziasztok!

A következő problémával találkoztam:

Ahogy indítanám a játékot a Social Club elkezd leszedni egy 69 MB-s valamit. A letöltés végén egyből hibaüzenet fogad: "A gta 5 működése leállt". Újratelepítettem már a RGSC-t, de ugyanez. Esetleg van valami javaslatotok? Köszike.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#55078) Dark Wander


Dark Wander
tag

Irányzék használatakor ki lehet kapcsolni a homályosodást? Mert nagyon zavaró.

(#55079) ucli válasza Dark Wander (#55078) üzenetére


ucli
senior tag

Ki.

Graphics / In-game depht of field effects -> Off

(#55080) Dark Wander válasza ucli (#55079) üzenetére


Dark Wander
tag

kösz

(#55081) Locutus válasza Plata (#55076) üzenetére


Locutus
veterán

Tudod, valaki az idejét fekteti a játékba, van aki a pénzét. Az idő meg pénz. Szépen ki tudod te is számolni, hogy egy órád mennyibe kerül a játékban. Amit ugye nem szórakozással, hanem farmolással töltesz.
Hogy ki röhög ki kit, abba szerintem nagyon ne menjünk bele ;)
Egy játék akkor is pay2win, ha 100$-ért 1%-ot fejlődsz, meg akkor is ha 1$-ért 100%-ot. Amióta az egyszeri farmer játékos sokkal komolyabb fegyvereket is vehet nem kevés pénzen, azóta meg ez hatványozottan igaz a GTA5-re. Ettől még nem kell rossz legyen, de kár vitatni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55082) CactuS válasza Locutus (#55081) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bár az egész felvetés eleve flame keltés, de meg szeretnélek kérni arra, hogyha folyatni akarod ezt a beszélgetést, akkor nézz utána a P2W fogalmának és, hogy mire szokták használni, mert még mindig kevered a szezont a fazonnal. Ahogy a játék és a munkaóra párhuzam is totál képzavar ebben a környezetben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#55083) Plata válasza CactuS (#55082) üzenetére


Plata
félisten

Hagyd,direkt csinálja. :DDD
Ha jól emlékszem ő az aki utálja azt akinek CEO vagy MC gyára van és ahol lehet tönkre teszi a bizniszüket hogy nekik se legyen már olyan jó. :DD

(#55084) Daw93 válasza Locutus (#55081) üzenetére


Daw93
senior tag

Az hogy az idő pénz oké, de a te teóriád csak akkor igaz, ha munka helyett farmolsz. De nem hiszem, hogy napi x óra farmolás x óra irl pénzkeresés elől venné el bárki idejét. Másrészt, mi van ha valakit a farmolás szórakoztat? Én pl autóval közlekedek, mert szeretek autózni a játékban is, de így van is célom amiért A-ból B-be megyek. Tehát a kellemeset (autókázás) összekötöm a hasznossal (pénzkeresés)

GTA Online: Daweee93

(#55085) Plata válasza Daw93 (#55084) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hogy ő nem egy olyan játékos aki szeret másokkal együtt játszani.
Én nem érzem farmolásnak azt amikor PH sessionban egymásnak segítünk eladni,mert még az eladásokat is elszoktuk hülyéskedni.Mennyit szoktunk baromkodni eladás közben is.
Emlékszem amikor a bunker még új volt,meg az aknázós kocsi újdonság volt,mekkorát röhögtünk mikor véletlen egymást aknáztuk le eladás közben. :DDD

(#55086) anorche1 válasza ucli (#54953) üzenetére


anorche1
őstag

Köszi! :R

Meg is van mind2, de én ezt egyszerűbbnek hittem :B
Elég nehéz úgy a járműveket elvinni a warehouse -ba, ha közben a kedves játékos társak vadászgéppel lövöldöznek rám.
Ez ellen lehet valahogy védekezni? Az sem opció, hogy szálljak ki, és rakétavetővel lőjem le, mert közben a zsaruk is lőnek rám.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#55087) ucli válasza anorche1 (#55086) üzenetére


ucli
senior tag

Csináld az egészet üres session-be, amit a GtaV felfüggesztésével tudsz készíteni.

(#55088) anorche1 válasza ucli (#55087) üzenetére


anorche1
őstag

One -on játszom, ott gondolom nem nagyon lehet felfüggeszteni :(

Szerk.: Vagy mégis? [link]
Holnap kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#55089) ucli válasza anorche1 (#55088) üzenetére


ucli
senior tag

Na látod azt nem tudom, hogy hogyan kell konzolon üreset csinálni.

(#55090) JulianSinulf válasza ucli (#55089) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

A sógor PS4-en úgy csinálja, mint régen a PC-sek. Netkábel ki egy rövid időre, aztán vissza. Ez működik nála is.

De kell is, bár én PC-n játszom.
A délutánosnak köszönhetően senkivel nem találkozom innen sem délelőtt, sem éjjel a játékban. Berak kapásból player mellé (mert mindig az utsó helyre rak, csak mégsem....), az meg elüt és lelő mielőtt bármit tehetnék.

(#55091) HussarF válasza anorche1 (#55086) üzenetére

Nem értem a problémád, pont az teszi bele a bugit a játékba ;]

(#55093) Locutus válasza CactuS (#55082) üzenetére


Locutus
veterán

Nincs ezen mit félreérteni, nem tudom miért próbálod ennyire mosdatni a GTA5-öt... nem feltétlen kritika ez, egyszerűen csak ilyen a játék ma már.

"'Pay2Win', a term which criticizes freemium games for giving an advantage to players who pay more"

A freemium is pontosan illik a GTA5 modelljére, hisz aki évek óta játssza, látszólag ingyen kapja a sok új contentet, holott valójában pénzt vagy időt (ami szintén pénz) öl bele érte. Ráadásul a GTA5 esetében egyre többet, és egyre konkrétabb előnyökért.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55094) Mr.Csizmás válasza Locutus (#55093) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valaki kiszámolta a topicban, hogy átlag? vagy ő? órabérével mennyit kell IRL dolgozni egy SK-ért, és mennyi ingame melóval termelhető ki ugyanaz a GTA$ összeg. a vége az lett, hogy jobban megéri IRL + SK venni. (ha elég hardcore módon farmol az ember, gondolom én :F )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55095) HussarF válasza Locutus (#55093) üzenetére

Szerintem sem p2w. Mondjuk nem hiszem, hogy teljesen egzakt fogalom lenne, de az én értelmezésem szerint p2w az, ahol nem áll rendelkezésedre minden, amit a játék nyújt, ha nem fizetsz érte. A GTA-ban megkapsz mindent, csak meg kell érte dolgoznod.
Ettől függetlenül én is inkább azon nevetek, ha valaki azt tartja viccesnek, hogy ő kifarmolta a cuccokat más meg megvette. Ha én nem élvezem annyira a farmolást, meg nincs is rá annyi időm, de szeretem a játékot és keresek úgy, hogy simán belefér, hogy megvegyem a top-end content-et, akkor miért lennék én vicces? Mert azt az időt, amit gép előtt zombulással töltenék, azt a csajok hajKURászásával ( ;] ), a kocsimmal - amit imádok padlózni - vagy esetleg ténylegesen olyan munkával töltök, ami egy rakás pénzt hoz (pl. saját vállalkozás)?
De hát ilyen a pszichológia, az embernek fel kell építenie egy világképet maga körül, amiben az a legjobb, amit éppen ő csinál, a többi meg nevetséges, különben szembe kellene nézni azzal, hogy esetleg ő az aki egy vicc. Az pedig egy elég depresszív gondolat ;]

(#55096) Locutus válasza Mr.Csizmás (#55094) üzenetére


Locutus
veterán

Igen, ezt én is kiszámoltam már. Azért is vagyok az állásponton, hogy a shark card (bizonyos körülmények között) nemhogy nem ördögtől való, de még jobb megoldás is, minthogy naponta több órát gyilkoljon farmolásba az ember.

#55095 Hussarf: Pontosan.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55097) Plata válasza Locutus (#55092) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mi az a cavinton,de a neve alapján valami magyar szar lehet. :D
Mi a játékbeli neved?
Nem valami borg neved van ott is?
Mert valami borg nevű gyerek volt egyszer Ph sessionban játszotta az eszét hogy nem tud magyarul,de kiderült hogy tud,csak épp neki az okoz örömet ha másnak tönkre teszi a CEO MC eladásait,csak épp nem mérte fel hogy nem kéne szarakodni Ph-sokkal,így kapott pár taslit,majd tőlem is egy fejest AP-ból és lelépett.
De fórumba szintén valami borg névvel még hisztizett egy nagyot,kiderült hogy neki nincs pénze és zavarja ha másoknak van CEO MC egyéb biznisze és ahol csak tud tönkre teszi mások játékát.
Oszt neked is borg neved van,így mindig te jutsz róla eszembe. :D
Nem emlékszem mi volt a neve játékban,elég nulla juli volt az tuti.De a neve az nem maradt meg.

(#55098) HussarF válasza Plata (#55097) üzenetére

Oszt neked is borg neved van

Közben meg ott van feketén fehéren a neve, hogy Locutus.... Istenem ;]

Egyébként LocutusH a RS social nick-je...

[ Szerkesztve ]

(#55099) Locutus válasza HussarF (#55098) üzenetére


Locutus
veterán

Kabaré :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55100) anorche1 válasza ucli (#55089) üzenetére


anorche1
őstag

Sajnos nem jó. Se ez, se a net kábel gyorsan ki-be. :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.