Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55701) Archttila válasza Locutus (#55700) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Koszi az RS-re nem is gondoltam. :)
Most igy hasznalom: MSAA 4x + TXAA, FXAA de ez utobbit lehet mellozom... :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55702) Becksman


Becksman
őstag

Gtx1050ti 4gb +fx8350el milyen beállitással probálkozzak 60fpshez?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#55703) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Odafigyelve (felvéve) megnéztem mennyit von le naponta a különböző dolgokra.
2 lakásom van, meg egy garázs, CEO iroda, bunker, mc. MC-re érdekes mód semmit nem von le.
A többire összesen 9300-at. 48 percenként.
Mechaniker: 250
Ingóságok: 1725
CEO asszisztens: 300
Bunker: 7025

(#55704) Plata válasza JulianSinulf (#55703) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem lakásokra nem von le.
Gondolom én,van 5 vagy 6 lakásom,mind a legdrágább,kivéve a régi kurumás bankrablós lakást.
De nekem is olyan 9300 körül von le.
Van Mc klubom,sajna a legdrágább és egyben a legszarabb. :D
Ceo iroda a legdrágább de legalább olyan jó is.
Bunker a tengerparton a város közelében.
CEO raktár kettő van,egy kisebb a tengerparton egy nagy fent Vinewoodnál.
Van autólopós garázsom grove street-en.
Pénzhamisító is a tengerparton van a yacht mellett.
És hangár a reptéren,mert az közel van a yachthoz aki a reptér és a tengerpart közt horgonyoz.

(#55705) szTotyy


szTotyy
őstag

A bunker egymagában visz el 9.400-at, ha fullos a fejlesztés.

(#55706) Plata válasza szTotyy (#55705) üzenetére


Plata
félisten

Ez biztos?
Nem emlékszem hogy 10 ezer felett lenne a fizetni való,vagy nem figyeltem meg.

(#55707) szTotyy válasza Plata (#55706) üzenetére


szTotyy
őstag

Minden tételt külön von le. Talán a netes bankszámlán a tranzakcióknál vissza lehet görgetni, és akkor pontosan meg lehet számolni. Megvan minden fejlesztésed a bunkerben??

(#55708) Plata válasza szTotyy (#55707) üzenetére


Plata
félisten

Igen.

(#55709) Segal válasza Plata (#55708) üzenetére


Segal
veterán

Egymas utan futnak le a levonasok. Daily, mc gyarak, bunker, aszisztens stb. Az mc es a bunker megszuntetheto ha nincs ra szukseged es bezarod.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55710) Dtomka válasza Segal (#55684) üzenetére


Dtomka
veterán

De bánthatja mert egérrel csinálta a
noob
noob
noob
noob
noob
noob
noobnoob :D

(#55695) sati
A simítások ki vannak kapcsolva, de minden max közelében :)

(#55711) irhejja válasza Horcza (#55580) üzenetére


irhejja
tag

Nekünk, sehogy sem jön össze, most hétvégén is 3x volt a 4 motoros eladás, mind a 3 esetben leállt magától 3 motornál, pedig próbáltuk egyszerre leadni, külön leadni, stb.

Lehet azért van, mert jellemzően 2-en vagy 3-an csináljuk? Bár ha jól emlékszem előfordult már úgy is, hogy 4-en csináltuk és nem kellett oda vissza menni...

@(#55581) Logitech: repülős eladásoknál nem tapasztaltunk problémákat.

(#55712) szupermacs


szupermacs
veterán

Sziasztok. A 360-as topicban már feltettem a kérdést, de válasz még nem jött rá, hátha ti tudtok segíteni:

,,Nem tudom ez mennyire tartozik ide, de tegnap este toltam egy kis GTA V Onlinet. Egyik Sessionben valaki csalt és 4-esről a szintem felment 300-ra. Supportnak írtam R* oldalán. Ugye nem fognak bannolni? Esetleg én tudom resetelni magamnak a karaktert?"

(#55713) Locutus válasza szupermacs (#55712) üzenetére


Locutus
veterán

Na fasza, már kvarcjátékon is vannak cheaterek?:DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55714) Plata válasza szupermacs (#55712) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi de ez hülyeség.
A rockstar nem fog foglalkozni veled,az xbox 360 verzióra magasról tojnak,két éve nem adnak ki rá DLC-t és bárki bármit csinálhat,megszűnt a support és minden más a régi konzolokra.
Bárki csalhat hackelhet nem érdekli a kutyát sem.
A régi generációs konzolokra két éve nem jött ki frissítés és DLC,a next gen konzolokra PC-re kb három havonta jön ki dlc,frissítés meg sűrűbben.Kb hetente?
A Régi generációs konzolokon már nem foglalkoznak semmivel,azt csinálsz amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#55715) szupermacs válasza Plata (#55714) üzenetére


szupermacs
veterán

A R* fórumán adták többeknek a tanácsot és elméletileg foglalkoznak ilyenekkel. Nem tudom, hogy neked ez miért hülyeség.
Szerintem nagyobb hülyeség a helyzetemet lehülyeségezni ha már segítséget nem tudsz nyújtani, vagy tanácsot adni.

(#55716) Plata válasza szupermacs (#55715) üzenetére


Plata
félisten

Már rég meg mondták hogy nem foglalkoznak a régi generációs konzolon hogy ki mit csinál.Asszem valamikor márciusig lehetett áthozni a karit újabb generációs változatra,de már azt sem,mert bárki bármennyi pénz hackelhet magának azokon.
Ezért mondtam hogy hülyeség,mert fölöslegesen aggódsz,úgysem csinálnak veled semmit.
Valszeg az sem zavarná őket ha ötszáz milliárd dolcsit modolnál magadnak.

[ Szerkesztve ]

(#55717) szupermacs válasza Plata (#55716) üzenetére


szupermacs
veterán

Engem viszont zavarnak a modolós emberek. Mivel nem találok benne privát Online Session lehetőséget, így az én játékélményemet teszik tönkre. Ez pont egy kezdőnél a legrosszabb, aki még aki ismeri a játékot és a lehetőségeket.
Elhiszem, hogy nem foglalkoznak már vele, engem nem zavar ha valaki modol magának egy csomó pénzt, szintet, járműveket. De nem értem, hogy miért kell a másik játékosnak is ezeket megcsinálnia kérés nélkül. Mivel nem tudom ki modolt, jó lenne az egész Sessiont reportolni vagy tiltani, de erre sincs lehetőség.

(#55718) Mr.Csizmás válasza szupermacs (#55717) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

PC-n is ez van, kb. mindennap akár többször találkozunk cheaterekkel...

tegnap 1. kidobott a repcsiből, majd szökőkút sugarára rakott, és lebegtetett, 2. jött egy teherautóval, 3 gránát nem ízlett neki, inkább teleportálva megpróbált elütni. és ez csak egy délután volt.

:(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55719) Plata válasza szupermacs (#55717) üzenetére


Plata
félisten

Hát sajna már nem nagyon tudod ki kerülni őket PC-n is vannak csalók,de ott ha ritkán de foglalkoznak vele,na meg PC-re még állandóan jön tartalom és privát session is van.Én például szinte csak is nyugis PH sessionban játszom.Sajna a régi konzolon semmi olyan DLC nem jöt tmár ki ami tényleg jót adott volna online-hoz,talán csak a Heist,de a többi céges motoros bunkeres hangáros dolgok mind később jöttek,asszem.

(#55720) szupermacs válasza Plata (#55719) üzenetére


szupermacs
veterán

Amikor vettem konzolra nem olvastam el, hogy milyen tartalmak nincsenek benne. Azt tudtam, hogy 2 éve nincs DLC, ami nem is zavar. De a rengeteg cheaterből már elegem van. A grafika és a tartalmak hiánya sem zavarna ha itt is lenne privát session. :(
Az viszont vicc, hogy ennyire nem foglalkoznak a régi generációs konzol változatával, miközben még mindig 13K környékén van az ára (MS Marketplace).

[ Szerkesztve ]

(#55721) Puma K válasza ucli (#55681) üzenetére


Puma K
veterán

"...csak a billentyűzet kapott..."

Crazy German Kid - 2006

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55722) szupermacs válasza Puma K (#55721) üzenetére


szupermacs
veterán

A jó öreg ánríl tornament. :DDD

(#55723) Dtomka válasza Puma K (#55721) üzenetére


Dtomka
veterán

Ezt én már láttam régen, hatalmas, könnyesre nevettem magam mikor előszór néztem :D
Ahogy visszateszi a billt és nyomja tovább.

Persze a gyerek agyvérzés közeli állapotban lehetett, ami csepet sem vicces. Ez a verzió jobb, mert angolul feliratozva van:
angry german kid (subtitles)

Jó jó játék, de vannak percek amikor tényleg felmegy a pumpa.

Amúgy sok ilyen videó van fent, és durvábbak is. Láttam olyat, hogy 1 srác a barátnőjével játszik konzolon, és ott a csajnak "gurult el a szirupja". A végén beb*szt@ a nagy LED TV-t :D

(#55722) szupermacs
Ej, de jó is volt. Nálunk anno adatbázis órán volt, hogy még a tanár is nyomta +1 easyfrag :)

[ Szerkesztve ]

(#55724) Plata válasza Dtomka (#55723) üzenetére


Plata
félisten

Sosem értettem hogy lehet úgy kiborulni hogy valamit összetörj.
Főleg saját cuccodat.Az ilyen az már szerintem idegbeteg.

(#55725) Kiskokó válasza Dtomka (#55723) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ettől nagyob klasszik már csak a Búúm Hecsaat!!!
:DDD :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55726) ucli válasza Puma K (#55721) üzenetére


ucli
senior tag

Csak egyet b*sztam rá, nem kapott az annyit (igaz az asztal beleremegett :B ).

(#55727) ucli válasza Plata (#55724) üzenetére


ucli
senior tag

Azért egy membrános billre nem kell hónapokat spórolni, ha szétszabódik, nem akkora tétel az.

(#55728) Plata válasza ucli (#55727) üzenetére


Plata
félisten

Nem az a lényeg hogy mibe kerül.
Ne tudd meg hány egeret és billt tettem tönkre figyelmetlenségből.
És nem is olcsókat.De évente 2-3 alkalommal leöntöm valamimet kávéval. :D
Volt hogy vettem vadi új fasza billt, erre még egy hetes sem volt rá öntöttem a kávét. :C
De azt nem értem miért akad ki.
Annál én sokkal fegyelmezettebb vagyok hogy a fájdalmamat vagy dühömet kimutassam.
Én mikor feldobtam a pacskert akkor sem szóltam senkinek.Csak lazán elaludtam. :P
Valahogy nem tudom megérteni hogy minek a hiszti,ha szétveri a falat akkor sem fog semmi változni.Akkor minek?
Jah a fogorvos az amitől parázok,de azt is magamba fojtom. :Y
De attú parázok rendösen.

[ Szerkesztve ]

(#55729) ucli válasza Plata (#55728) üzenetére


ucli
senior tag

Idegből én még semmit sem tettem tönkre (eddig).
Az meg megint más, hogy a szétszedés miatt ment(ek) tönkre. :))

(#55730) Dtomka válasza Plata (#55724) üzenetére


Dtomka
veterán

Vannak ilyen emberek is. Te nem vagy ilyen :) Bár lehet Ök mégis hosszabb ideig fognak élni, hiszen a felgyülemlett stresszt kiadják magukból, igaz másképpen is lehetne.

(#55725) Kiskokó
:Y :D
Akkor én is mutatok még 1-et. Nem tudom miből készült az a bill...de LOL. (pont a zene is oda illik :D )
Ez az kicsit be durvultam megint egy billentyű bánta és még így is mükszik elpusztíthatatlan XD

Bár a legtöbb őrjöngést az FPS játékok váltják ki a playerekből.

[ Szerkesztve ]

(#55731) Plata válasza ucli (#55729) üzenetére


Plata
félisten

Na látod szétszedés nálam nem jön szóba,le kávézás vígan.De szétszedni nem szoktam,úgysem értek hozzá.

Volt egyszer egy csatám WoT-ban amikor szerintem vígan 200 felett volt a vérnyomásom,ugye WoT-ban 15-en harcolunk 15 ellen,én meg kaptam egy csapatot aki agyhalott volt,nagyon gyorsan meghaltak és egyedül maradtam 12 ellen.De nyertem,életem legdurvább meccse volt,még a lőszerem is elfogyott,az utolsó ellenséget aki elém jött egyszerűen le kamikazeztam.De bejött,az a csata maradt a rekordom,random csatában Tier 7 TD-vel 12 kill. :D
Azért a végén nem kicsit voltam fel tuningolva.De nem törtem szét semmit.
Amikor egy másik csatában a saját hülyeségem miatt Tier 6 td-vel vesztettem úgy hogy nyerhettem volna akkor sem vertem szét semmit,elővettem a light tankomat és mentem egy idióta kört.Ami abból állt hogy padló gáz és játszunk fogócskát az ellenséggel. :D Az levezeti a feszültséget.

[ Szerkesztve ]

(#55732) Plata válasza Plata (#55731) üzenetére


Plata
félisten

Jah az alsó rész Dtomka-nak akartam. :D

(#55733) ucli válasza Plata (#55731) üzenetére


ucli
senior tag

Jó, de ott te tehettél róla, nem pedig a Cockstar/ a gép vagy bármi más, mint nálam. Amúgy a ráb*szást nem úgy kell érteni, hogy kettétörtem, inkább csak jobban rátenyereltem. :B

(#55734) Dtomka válasza Plata (#55731) üzenetére


Dtomka
veterán

Jó story és grat! :)
Én GTA V ön kívül a BF-et (1,3,4) et játszom még online. Most leginkább a 4-et, de ott is vannak "érdekes" játékosok. Sajnos a csalást teljesen megszüntetni nem lehet.

Előbb voltam fent senki nem gétéázik? :)

(#55735) Mr.Csizmás válasza Dtomka (#55734) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

majd este mehet MCC a jettel :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55736) Puma K válasza szupermacs (#55722) üzenetére


Puma K
veterán

UT2k4 :K

Jó kis játék :B

(#55723) Dtomka

Igazi LED tévé csak most fog megjelenni: Ez nagyot ütne: 8K felbontású tévével és valódi LED kijelzővel jöhet a Sony

Amit eddig "LED" tévének mondtak az LCD kijelző LED világítással/megvilágítással.

(#55726) ucli

Anno ~10 éve mikor HL2: DM klánunk volt (nem saját videó) és felhúztam magam akkor ökölbe szorított kézzel zongoráztam a billentyűzeten amit lelkes pattogással díjazott... anno ezen mutatványaim után meg is lepődtem, hogy de frankó bill, hogy bírja :D

Idővel leszoktam az ilyesfajta mutatványokról, mert teljesen felesleges volt... nagy levegő és max egy káromkodás aztán annyi... vagy még az is mellőzhető de a nagy levegő az szükséges :K :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55737) HoldChore válasza Puma K (#55736) üzenetére


HoldChore
tag

Néha még felmegyek az UT2004-re megnézni, hogy van e ismerős online. Van benne több, mint 10000 órám :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#55738) Puma K válasza HoldChore (#55737) üzenetére


Puma K
veterán

Így 2017-ben is úgy vagyok vele még mindig, hogy valahol sajnálom, hogy nem akkoriban pörögtem rá mikor megjelent... :(

Meghallom az UT2k4 nevét és valahogy hiányérzetem támad... az utána jövő UT3 meg már valahogy nem fogott meg :N

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55739) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok. Nemrég beruháztam én is a gamera ,mindjárt 2x, hogy a fiamnak is meglegyen. :) eddig nem sok kb 20 órát ha játszottam vele talán 30-as szintig jutottam és akkor tegnap a fiam vette észre ,hogy 124. szinten vagyok. 2 millió xp-vel. Wtf??? Újraindítottam de nem változott. Lehet valahogy nullázni a karaktert? Ez nekem nem tetszik mert így elment a játék legjobb része, hogy az ember szépen halad felfelé, és azt sem szeretném ha bant kapnék érte.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#55740) HussarF válasza Chris78 (#55739) üzenetére

Welcome to the GTAO :)

(#55741) ucli válasza Chris78 (#55739) üzenetére


ucli
senior tag

Hackerek simán fel tudják pumpálni a szintet. :U :W
A Cockstar meg nem foglalkozik ilyenekkel, másból állapítják meg, hogy használ-e valami segítséget az illető.

(#55742) Mr.Csizmás válasza Chris78 (#55739) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy support, vagy csinálsz 2. karit, és igyekszel csak PHHU sessionban játszódni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55743) Anulu79


Anulu79
addikt

Volna egy supply kérdés. Ha veszem a kokó gyárba a supply-t akkor is ugyan annyi kell bele mintha lopnám? Mert egyenlőre lopom és még leköt a csencselés. Viszont ha venni is ugyan annyit kell mint lopni akkor az nem igazán éri meg. Egyébként mennyi supply kell egy fullos termeléshez?

[ Szerkesztve ]

(#55744) Kiskokó válasza Anulu79 (#55743) üzenetére


Kiskokó
veterán

75K egy vétel és fullra tölti, Érdemes kiüríteni teljesen.
A kokó és a pénzham is 2 teliből lesz teli.(150k) a Meth 2,5 ből (187,5k)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55745) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#55743) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

coke-meth-CC-t vegyél turbózd fel, és vedd a supplyt bele.

pénzügyileg meg tessék összeállni MCC-re, dec 11-ig duplán fizet, 5-10 perces melókért 40-60k-t ad fejenként.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55746) Plata válasza Dtomka (#55734) üzenetére


Plata
félisten

Én fent voltam kb hat órától eddig,sok Ph-s játszik,állati nagyokat baromkodtunk,irtó fura dolgok történtek.
Dupla pénzt fizetnek az MC küldik,így a pénz valósággal dől.Olyan 700 ezret kerestem csak MC küldikből.
De voltak irtó fura dogok.
Először adtunk el valamit,talán hamis pénzt vagy kokót?
Posta kocsival kellet vinni,jött Saabe hogy megtol minket,kiderült hogy valami bug vagy modder van a sessionban,amikor bizonyos ponton Saabe hozzáért a postáskocsi hátuljához a postáskocsi elkezdett vagy 500-al repeszteni. :DDD
Irtó durva vooolt.Bármi aminek Saabe nekiment mintha puskából lőtték volna ki elszállt,kár hogy nemvolt sebességmérős event,megnyertük volna postáskocsival,ha Saabe jó helyen lökött meg minket repültünk vagy egy kilómétert. ;]
Később volt egy vicces dolog,MC küldiztünk,én a klubház bárjában hulla részegre ittam magam,úgy ültem be valakinek az insurgentjébe a géppuskához,asszem insurgent volt.Amikor ki szálltam a tetőn a géppuskából a karim felrepült vagy 7-8 méter magasra és pörgött mint a búgócsiga. :DDD
Nem tudom miért volt,azért mert hulla részeg volt vagy egyéb okból,de jót röhögtünk.
Később másik MC küldiben el kellett menni egy rabért hogy kiszabadítsuk,de lenyúlták a helinket,így azt hiszem ha jól emlékszem Hacseki hívott magának talán merryweather helit,valami helit hívott ez a lényeg,heli jött lefelé odaálltam mellé hogy ha leér egyből be száljak hátulra,de lol a heli a levegőben olyan 2 méter magasan megállt a pilóta a heli alá került én meg a pilóta ülésre. :D
Hát azon is jót röhögtünk,még is hogy a rákba teleportálódtam be a helibe a pilóta meg alá.Jah mivel meglepődtem így leszálltam a helivel,a pilóta meg lapos lett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55747) JulianSinulf válasza Kiskokó (#55744) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

De gondolom csak a fejlesztett üzemek lesznek ilyen kevésből teli. Ahol csak emberek alkotják a fejlesztést, ott egy supply vételből 1 csíkot termelnek csak. Kokó és meth egyaránt. Egyiken sincs még másik fejlesztés a munkásokon kívül. Ezért nem is foglalkozom velük mostanában.

(#55748) freeknight válasza JulianSinulf (#55747) üzenetére


freeknight
őstag

Emberiség ellenes bűntett fejlesztések nélkül üzemeltetni a gyárakat.

(#55749) Heller2 válasza Plata (#55746) üzenetére


Heller2
aktív tag

Csaló és kész! Mondtam én mindig. Pizza, pp, afk ;) tud élni !
De, azért vicces volt. :D

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#55750) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok ceobol hogy lehet kilépni?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.