Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55601) Anulu79 válasza szTotyy (#55600) üzenetére


Anulu79
addikt

Jaja szerencsére. Ezért is próbálok sok kollégát felvenni. :DDD Én is próbáltam már de nekem idáig nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#55602) freeknight válasza Anulu79 (#55601) üzenetére


freeknight
őstag

Többször előjött már a téma, de akkor megint belinkelem Segal idevágó hozzászólását: Solo Session Creator

Csak egy gombnyomás, és máris üresben vagy, nem kell a netkihúzással meg folyamat korlátozással szerencsétlenkedni.

[ Szerkesztve ]

(#55603) szTotyy válasza freeknight (#55602) üzenetére


szTotyy
őstag

Na, szuper! Pont ezt a hozzászólást kerestem én is. Én azóta ezt használom, amióta Segal ezt linkelte. Teljesen tökéletesen működik. Gyors, egyszerű, hibátlan.
Kalóz, próbáld meg ezzel!

[ Szerkesztve ]

(#55604) Plata válasza szTotyy (#55600) üzenetére


Plata
félisten

Múltkor valaki olyan ügyes volt hogy majdnem éjfél egyig egy büdös idegen sem jött be.
Akkor jöttem rá hogy bakker de későn van,én korán kelek. :DDD
Lehet tovább is nyugi volt,nem tudom.

(#55605) Segal válasza freeknight (#55602) üzenetére


Segal
veterán

Nem gondoltam volna hogy ennyire nepszeru lesz ez a kis programocska de legalabb hagytam valamit magam utan. Hasznaljatok egeszseggel:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55606) szTotyy válasza Segal (#55605) üzenetére


szTotyy
őstag

"legalabb hagytam valamit magam utan"
..igen, meg a borzasztó divatos kisgatyás karaktered emlékét, amitől még most is felriadok éjszakánként, amikor visszatér a látványa rémálmaimban! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55607) creedszl válasza creedszl (#55594) üzenetére


creedszl
aktív tag

"amúgy nincs valami beállítás arra hogy csak az adott session-ban lévő emberek által létrehozott meghívásokról értesítsen?mert session váltás egy rémálom főleg hogy itt is elég sokszor lyukra futok és megy a töltéééééés ezer évig..."

erre tudtok valamit?

Hulligaaan

(#55608) Segal válasza szTotyy (#55606) üzenetére


Segal
veterán

Divatdiktatornak szuletni kell:))
Azota is abba a divatos gatyaba varja a visszaterest a karakterem:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55609) ucli válasza creedszl (#55607) üzenetére


ucli
senior tag

Ssd.

(#55610) creedszl válasza ucli (#55609) üzenetére


creedszl
aktív tag

Azon van...de nem a hardver a gond hanem a gyenge - nem is tudom hogy fogalmazzak - online kialakítás, host rendszer.Betölt a játék, bent vagyok a garázsomban.Jön egy job, csatlakozni akarok.Jön az üzi hogy másik session-be megyek majd hogy tele van az adott job, akarok e sorban állni.Mondom nem.Majd nem simán visszalép a kiindulási ponthoz hanem loading és mintha újra betöltöttem volna az online-t visszatesz a garázsba, tök mindegy hol voltam.Ez pedig sok töltés ahhoz képest hogy gyakorlatilag semmi nem történt, nem kell semmit újra betölteni a játéknak.Ez előtt állok értetlenül.Ezért lenne jó hogy csak az csak olyan job-ok meghívásait jelezné amik az adott session-ben vannak.

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#55611) Kiskokó válasza creedszl (#55610) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem menj solo sessionbe és onnan keress te jobokat. Heistet is onnan kell indítani, hogy ne szülj meg a missziók közötti töltés alatt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55612) Majkee84


Majkee84
aktív tag

A ma esti ajándékom... :( 3/3 session hackerrel fertőzve...

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#55613) szTotyy válasza Majkee84 (#55612) üzenetére


szTotyy
őstag

Azt szépen összehordta a szél! Az sok hajó egymáson? Biztos valami hurrikán lehetett. :)

(Természetesen a kokain kft ismét sikeresen megvédte yachtját! :D)

[ Szerkesztve ]

(#55614) Plata válasza Majkee84 (#55612) üzenetére


Plata
félisten

Ugyan már,ez nem hacker,ma volt a szokásos évi hajó találkozó. :DDD

(#55615) Segal válasza Plata (#55614) üzenetére


Segal
veterán

Most volt leakciozva a yacht csak bevasarolt Saabe hogy egyszerre tobb yachtot vedhessen:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55616) Anulu79


Anulu79
addikt

Korábban valaki írta, hogy solo sessionben is termel a kokó. No már most olyan kérdésem lenne, hogy ha belépek soloba és ott hagyom a gépet, hogy csak termeljen akkor ilyenkor is lehet számítani támadásra? Vagy hagyjam ott nyugodtan a gépet? Tényleg, mi van olyankor, hogy ha nem védem be a gyárat?

(#55617) Segal válasza Anulu79 (#55616) üzenetére


Segal
veterán

Ne maradj mc-be es tutira nem lesz tamadasod. Ha nem csinalsz semmit ures raktar fog fogadni es bukod a productot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55618) Anulu79 válasza Segal (#55617) üzenetére


Anulu79
addikt

Arra gondoltam, hogy tele rakom suply-al aztán 1-2 órára ott hagyom amíg itthon ténykedek. Aztán az meg had termeljen magában. :D

(#55619) ucli válasza Anulu79 (#55618) üzenetére


ucli
senior tag

Nyomd be a pusszívot vagy menj fel a lakásodba tv-zni és hagyd ott a gépet. :K

(#55620) Anulu79 válasza ucli (#55619) üzenetére


Anulu79
addikt

Jaja én is a TV-zésre gondoltam a passiv nem tudom, hogy nem-e dobd ki egy idő után.

Más!
Win10 alatt használja valaki a játékot? Nincsenek gondok? Szeretnék átváltani vagyis kipróbálni (megvenni) a 10-et ezéet érdeklődöm.

(#55621) Heller2 válasza Segal (#55605) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én is szeretem használni, igaz a legutóbbi Win10 frissítés óta, nem nagyon működik, elindul, lefut, de nem hajtja végre a dolgokat.. Várok egy Win frissítést, hátha javítják

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#55622) JulianSinulf válasza Anulu79 (#55618) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Tudtommal mindegy milyen online módot indítasz, a lényeg, hogy online legyél. Solo, Crew és privátban nem fog zaklatni senki, a gyárak meg termelnek.
Viszont, ha nem csinálsz valamit, akkor nagyon hamar kidob a játék.
Egyesek kiakasztják a kontroller karját egy hajgumival. De ehhez kell egy kontroller.
Mások, mint én, Logitech Gaming billentyűzettel rendelkeznek és bármilyen billentyűs makrót létre lehet hozni.
Jelenleg van egy olyan beállításom, hogy lenyomom a billentyűt és elkezdek játszani a telón. Fel, jobbra, le, balra. És így megy körbe-körbe a kijelölés. Ha megint lenyomom a billentyűt, akkor abbahagyja a kör végén.

Aztán kérdés, hogy megéri e?
75k-ért veszed a supply-t. És ahogy néztem, bár nem ellenőriztem, 48 percenként (1 GTA nap) levonja a különböző dolgaid fenntartását. Ha van bunkered, akkor 7025 mínusz. És akkor még van más egyéb is.

(#55623) JulianSinulf válasza Anulu79 (#55620) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

A tv-zés már nem működik.

Win10 alatt sincs vele semmi gond. Nekem eredeti prof. van. Németül.

(#55624) Anulu79 válasza JulianSinulf (#55623) üzenetére


Anulu79
addikt

Valamelyik héten még működött a TV-zés is. Akkor ezt kiszedték a galádok?

Ilyen sokat szed le a bunker? Ezt nem is tudtam. Lehet, hogy akkor meg se vettem volna. :) Amúgy kell még valami plusz dologra költeni az alapáron kívül a bunkeren? Még csak magát a bunkert vettem meg akciósan.

(#55625) Plata válasza JulianSinulf (#55623) üzenetére


Plata
félisten

Működik.
CEO irodában hagytam a karim tv előtt,nem volt semmi gond belőle.
De a Yachton is ott lehet hagyni.Ez a kettő volt mostanában.
Kifelejtettem,a bunkerben is megvan magában.Ott sem dobja ki.

[ Szerkesztve ]

(#55626) parkr válasza JulianSinulf (#55623) üzenetére


parkr
őstag

elvileg az óriáskerekezés is megy sokáig

(#55627) Plata válasza parkr (#55626) üzenetére


Plata
félisten

Csak onnan ki is lőhetnek. :D

(#55628) Anulu79 válasza Plata (#55625) üzenetére


Anulu79
addikt

A bunkerben csak ott állt és annyi? Vagy beültetted valahová?

(#55629) freeknight válasza Anulu79 (#55624) üzenetére


freeknight
őstag

Igen, a tévézés működik továbbra is, csak nem szabad tálcára tenni a játékot.

(#55630) Plata válasza Anulu79 (#55628) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól emlékszem valami monitornál vagy laptopnál hagytam,de nem szándékosan csak játék közben megzavartak,épp a bunkerben akartam indítani supply lopást.

(#55631) JulianSinulf válasza Anulu79 (#55624) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nem árt, ha fejleszted, hogy gyorsabban dolgozzanak.
A pénzhez más nem kell.
De azért elég nagy fun a mobil parancsnoki központ.

(#55632) HussarF válasza JulianSinulf (#55631) üzenetére

Sztem is. Arra mindenképp jó, hogy ha valaki a bunker bejáratnál vár, hogy kinyírjon, akkor ha azzal mész ki, akkor meg lehet lepni.

(#55633) DopeBob


DopeBob
addikt

Sziasztok,

valakinek esetleg valami tippje? Eddig medium/high beállításokon tökéletesen ment a játék, most meg (kb olyan 45-50% körül járok a történetben) elég sokszor belassul. Nem akadozik, csak érezhetően csökken az fps, mintha minden lassabban történne. Elég zavaró. Úgy tudom, itt nem volt semmi terület zárolt az elején, úgyhogy nincs ötletem, mi lehet az oka.

Valakinek esetleg valami tipp? Windows frissítés esetleg bekavarhatott? :U

MZ/X

(#55634) Plata válasza DopeBob (#55633) üzenetére


Plata
félisten

Eredeti a játék?
Én nem vettem észre még hasonlót.

(#55635) Anulu79 válasza JulianSinulf (#55631) üzenetére


Anulu79
addikt

A mobil parancsnoki központ a kamion ugye? Annak mennyi az ára? Még csak most kezdem magam össze szedni megint a kiköltekezések után. :) A fejlesztések milyen árban vannak nagjából? Nem tudod véletlenül?

(#55636) Anulu79 válasza DopeBob (#55633) üzenetére


Anulu79
addikt

Én szinte csak online játszok a játékkal. Ott semmi akadásom nem szokott lenni. Viszont amikor betölti a story módot (pl. ha solo sessionben akarok lenni) akkor nekem meg a storyban akadozik de még a menüben való mozgás is.

(#55637) Plata válasza Anulu79 (#55635) üzenetére


Plata
félisten

Háát én nem sok értelmét látom,megvan de minek?
Alap ára asszem 1.2 milla,arra jönnek a kiegészítők.
Öszvissz olyan 3 talán?
Azon kívül hogy bent áll a bunkerben másra még nem használtam.

(#55638) DopeBob válasza Plata (#55634) üzenetére


DopeBob
addikt

Eredeti igen, pár napja kezdte, nagyon bosszantó. Nem tudom mi lehet, lehet megnézem egy korábbi AMD driverrel, egyelőre másra nem tudok gondolni.

MZ/X

(#55639) Archttila válasza Anulu79 (#55620) üzenetére


Archttila
veterán

Nekem a profilomban talalhato konfiggal tokeletesen fut win 10 x64-en. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55640) Triathlete válasza Archttila (#55639) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nekem is! :U

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#55641) JulianSinulf válasza Anulu79 (#55635) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Az árat most így nem tudom. Ha jól emlékszem, mázlim volt és akciósan vettem 900 körül. És műhelyt még nem sikerült beletennem. Az is 900 körül van.
Amúgy olyan mint egy erőd. Igaz, hogy elég nagy ívben fordul, szóval szűk helyre nem célszerű bemenni vele, de tuningolva a kamiont szépen félretol mindent az útjából.
A vontatmány elején van egy ágyú, melyet belülről lehet irányítani. És a fejlesztésekkel elérhető, hogy a hátuljára is kerüljön egy.
Szerintem az eladások védelmére sem lehet rossz dolog. Bár nem szoktuk használni. És ritka, amikor játékosok támadnak be.

Én most CEO garázsra gyúrok, mert azon van most 25% akció. De még így sem olcsó. Főleg, ha nem alap kinézetűt szeretnék. A stílusokon is van 25% kedvezmény.
És egy hangár sem lenne rossz, hogy Ron ne hívogasson mindig. Baromi idegesítő.

Meg is kérdezném itt, hogy mi a különbség a Fort Zancuro és a reptéri hangárok között? Az áron kívül.
FZ-be bemehetek körözés nélkül? Esetleg át is repülhetek felette csillagocskák nélkül?
Mert akkor nagyon megéri, tekintve, hogy helyben van a harci madár, amit ellophatok. És nem kell kikerülnöm sem a légtérben a bázist.

(#55642) Plata válasza JulianSinulf (#55641) üzenetére


Plata
félisten

Tök mindegy melyik hangár,FZ-be bemehetsz körözés nélkül,de szerintem a reptéri jobb.
Reptérnél mellett vana gyáram is az autólopós raktáram is a reptérnél parkol a yachtom a bunker is a közelben van.FZ nagyon messze van.

(#55643) Segal válasza Plata (#55642) üzenetére


Segal
veterán

Koltoztess at mindent FZ melle:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55644) Plata válasza Segal (#55643) üzenetére


Plata
félisten

Minek?A Ceo iroda túl messze van onnan.
Az Mc irodámat át költöztetném a tengerpartra,de nem tudom mennyit buknék rajta.

(#55645) freeknight válasza JulianSinulf (#55641) üzenetére


freeknight
őstag

Fort Zancudora bemehetsz szabadon, ha ott van hangárad, és el is repülhetsz felette bármikor.

És nem, nem éri meg jobban a reptéri. Ha már hangáron gondolkodsz, mindenképp zancudót vedd.
De én ezt az egész hangáros témát nem ajánlom, a biznisz az egyik legrosszabbul fizető, legfarmolósabb,
és a repülők se egy nagy számok, a lekérésük meg macerás. Inkább az irodai garázst vedd, ezerszer hasznosabb.

(#55646) Plata válasza freeknight (#55645) üzenetére


Plata
félisten

Őszintén szólva a repülős biznisz egyáltalán nem éri meg,nem is foglalkozom vele.Baromság.

(#55647) Segal válasza Plata (#55646) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem is csak tarolasra valo a hangar. FZ max akkor jo ha szeretsz repkedni a Laser repcsivel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55648) Plata válasza Segal (#55647) üzenetére


Plata
félisten

Lazer az úgy néz ki kb hogy,juhéééé repülöök,jah lezuhantam. :D
Ez az idióta hegy mért nem ugrott félre. :U

[ Szerkesztve ]

(#55649) Tarill


Tarill
őstag

Üdv! Újra kellett raknom a gépem, elveszett a gta 5, le tudom tölteni valahonnan hivatalosan a játék legfrissebb verzióját? Hogy ne kelljen azt a 7-8 dvd-t felrakni ami után úgyis letölt még 20-30 giga frissítést...
Illetve olyan gondom is van hogy letőltöm a social club-t feltelepítem de abszolute nem indul el, konkrétan jobbklikk futtatás után semmi sem történik :/
Van eredeti játékkódom és hozzárendelt social club accom, nem kalóz verzió

Köszi előre is :R

(#55650) Segal válasza Plata (#55648) üzenetére


Segal
veterán

Neked melyik nem ilyen?:P

A social clubrol is le tudod tolteni a jatekot de ugyanugy az alapjatekot szedi es utana a frissiteseket de legalabb nem kell a dvd cserekkel pocsolgetni.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.