Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56801) JulianSinulf válasza Trailblazer (#56800) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Érdekes. És mit ír nálad az Elegy-re a Benny-nél?
Nálam ott is 0 van.

(#56802) rup1u5 válasza Trailblazer (#56800) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam is 'FREE'-t írt, meg is vettem de levont vagy 500K-t. :(
Minden mást megkaptam egyébként ami az akcióban van. Ingyen lövés az orbitálissal, páncélok, lőszerek stb.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#56803) JulianSinulf válasza rup1u5 (#56802) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Délután még nem vont le semmit, direkt néztem. Most meg 500k-val kevesebb van.
Elmennek a ....
535k a kocsi ára.
És az átutalásoknál nem is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#56804) Trailblazer válasza JulianSinulf (#56801) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az Elegy-t eddig is meg tudtam bármikor venni, ezt nem. Újra megnéztem, most sem. Bele kell törődni, hogy nem lesz ingyen kocsim. Mondjuk eddig sem játszottam sokat, így ezzel a lame húzással nem erősítették meg, hogy fejest kell újra ugranom a játékba, sőt.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#56805) Bóka Zoltán


Bóka Zoltán
újonc

Sziasztok.Szeretnék csatlakozni a crewbe elolvastam és elfogadtam a szabályzatot valamint kitöröltem azokat a barátokat akikkel már nem játszottam már csak azok vannak akikkel napi szinten játszok.
Itt az Social Clubb profilom:
https://socialclub.rockstargames.com/member/zoligaming
További jó játékot!

(#56806) Ghard


Ghard
őstag

Ma sikerült a PP-t is magasabb szinten űznöm. Elmentem a városba, mikor visszaértem ez fogadott [kép] Kár, hogy csak 1 gyerek jött foglalni ;]
Úgy látszik nem csak a hermest sikerült jól megoldani.

(#56807) #81556480 válasza Ghard (#56806) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jó sok pénzed van.

Ma estém:

152400$ a dupla pénz és RP, Occupy adversary mode:

[ Szerkesztve ]

(#56808) Samus


Samus
addikt

Sziasztok,
Biztos sokszor eljött már, amit kérdeznék, bocsánat is érte. Erősen gondolkodom, hogy megvenném Steamen a játékot, de óriási mennyiségű negatív kritika jött a sale kezdete óta. Viszont ahogy nézem, mind az online részt szidják. Engem viszont csak a single élmény érdekel (tudom, hogy ez az első igazi online GTA, de soha nem hozott lázba a multi móka). Nézegettem, mennyi a fő sztori játékideje, és ilyen 36-40 órás értékeket találtam. Tényleg ilyen hosszú?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#56809) Gyula84 válasza Plata (#56798) üzenetére


Gyula84
veterán

had döntse már el neki mi lenne a jó ;)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#56810) Segal válasza Samus (#56808) üzenetére


Segal
veterán

Van egy fő szál amit muszáj végigvinni meg sok kis mellékszál amit nem kötelező de ha 100%-ra szeretnéd végigvinni a single részt akkor még 40 óránál is több időre lesz szükséged.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56811) Trailblazer válasza Trailblazer (#56804) üzenetére


Trailblazer
addikt

Hajnalban (úgy fél 4 körül) felnéztem, akkor sem tudtam megvenni az 'ingyen' kocsit. Kösz a semmit, Rockstar!

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#56812) Plata válasza Samus (#56808) üzenetére


Plata
félisten

Steamen az sok negatív kritika gondolom azért van mert a sok csaló akit ki bannoltak le húzta. :DDD
De a játék iszonyat jó.Sztori is nagyon jó de az online rész is.

(#56813) ucli válasza Plata (#56812) üzenetére


ucli
senior tag

Ha meg nem a ban miatt hurrog, akkor a csíterek miatt értékelik le. :U

(#56814) Brenor válasza Puma K (#56784) üzenetére


Brenor
aktív tag

Ezzel teljesen egyetértek! Nagyon látszik a rockstaron az, hogy a singleplayer játékokhoz nagyon is értenek, de az onlinehoz kevésbé. Az online rengeteget tölt és ha tálcára teszem a játékot egyszerűen megáll az egész. Sok a hacker már nem egyszer jártam úgy, hogy repültem egy baromarcú azzal nyirt ki, hogy máshova elteleportált vagy kezemre fejemre különböző tárgyakat tesznek, nem tudom mire jó ez nekik, szigorúbban kéne fellépni ellenük. A community az egyik legrosszabb, mivel a chat falon 90%-ban csak trágárságokat látok. Mostanában freeroam közbe többször kivág az online és Michaelnál találom magam.
Szerintem jó lenne, ha esetleg segítséget kérnének olyan játékfejlesztőktől, mint mondjuk a blizzard. Ettől függetlenül szeretem az onlinet, de lehetne jobb is.

(#56815) hegyipapa válasza Bóka Zoltán (#56805) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#56816) szTotyy


szTotyy
őstag

Hamar elolvadt az első hó.

(#56817) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Új autó érkezett

(#56818) Plata válasza szTotyy (#56816) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg elolvadt végre? :C
Utáltam már.

(#56819) Daw93 válasza hegyipapa (#56817) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem szaroznak, szórják rendesen az autókat :)
Az ingyen hermest meg engedjétek már el... Vagy utólag visszaadják az árát, vagy nem, de ahogy néztem ingyen se éri meg, foglalja a jó autók elől a garázshelyet.

GTA Online: Daweee93

(#56820) Plata válasza Daw93 (#56819) üzenetére


Plata
félisten

Nem is volt ingyen,le vonta az 500 ezret,ráadásul egy talicska. :(((

(#56821) Daw93 válasza Plata (#56820) üzenetére


Daw93
senior tag

U don't say? ;]

GTA Online: Daweee93

(#56822) ucli válasza Daw93 (#56821) üzenetére


ucli
senior tag

Hagyjad, szegény azt se tudja hol van. :D ;]

(#56823) Kiskokó válasza Plata (#56820) üzenetére


Kiskokó
veterán

Miii? Nincs ingyen? Ezt most nem mondod!!!! ??? :P

Amúgy szerintem jó verda nekem bejött, Havon legalább is fasza volt :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56824) Gamericeman


Gamericeman
újonc

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni crew-ba. A szabályzatot elolvastam és elfogadom.
Social nevem: Gamericeman
Jelentkeztem is a crew-ba.

(#56825) Met válasza Gamericeman (#56824) üzenetére


Met
nagyúr

Őt ismerem régről, nem idegbeteg (csak annyira mint én) :D
Offline végigtolta a játékot, az onlineal még most ismerkedik.
Tegnap este már fent volt online.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#56826) Redneck válasza Samus (#56808) üzenetére


Redneck
veterán

A GTA V-ről bármilyen negatív kritika? :W Na jó talán kettőt tudok mondani. Az egyik felróható dolog gépigény/optimalizálás viszonya, vannak a motorban apró hiányosságok. A másik a kicsit túlbonyolított felület az online részen.

Ettől függetlenül ez volt legjobb helyre került 30€ amit valaha játékra költöttem. Kb. 90 óra single után kezdtem multizni, azóta is kapkodom a fejem a sok tartalom miatt. Mindig tolják a frissítéseket, ha egész nap tolnám sem találkoznék a bővítmények nagy részével és nincs fizetős DLC. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#56827) Plata válasza Met (#56825) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap adtunk el vele párszor,azért este a közös meghalások nagyon poénok voltak. :DDD
Nem tudom ott voltál-e,de kétszer is meghaltunk csoportosan. :D

[ Szerkesztve ]

(#56828) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ennyi volt a hó?

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#56829) hegyipapa válasza Gamericeman (#56824) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedet !

ProgenXL : Vége a hónak, gondolom majd szilveszterkor lesz megint, mint tavaly.

(#56830) ProgenXL válasza hegyipapa (#56829) üzenetére


ProgenXL
őstag

tavaly volt vagy 5 napot. idén meg 3. Időm sem volt sok rá. Na mindegy majd szilveszterkor még egy kicsit.

Gunner for life

(#56831) _BubuHUN_


_BubuHUN_
csendes újonc

jó ez a hermes amúgy
http://www.kephost.com/images/2017/12/26/Hermes.png

[ Szerkesztve ]

(#56832) Źşë' válasza Redneck (#56826) üzenetére


Źşë'
addikt

hát negatívnak elég negatív a rengeteg idióta & troll & toxic & csiter játékos multiban, akik tönkreteszik az ember szórakozását, és ez mellett lagos online - ha singlire veszi vegye bátran, mert az hibátlan szórakozás, és igen legalább 40 óra - ez mellett megemlíteném eltekintve a tömeges egymásnak segítéstől, onlineban egyedül igen nehéz pénzt összelapátolni (a küldetések leginkább úgy vannak megírva hogy 2 vagy ennél több játékos !kell! hozzá), mindez mellé még társul a rengeteg töltési idő és bug ami az embert ki tudja hozni a sodrából

(#56828) ProgenXL nem tudom mi lenne ha külön opcióként beleraknák a játékba... idétlen dolog 3 napra berakni aztán kivenni majd megint berakni... :@ ma még nem léptem be de akkor lőttek az ünnepi feelingnek

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#56833) Redneck válasza Źşë' (#56832) üzenetére


Redneck
veterán

Versenyek és egy-két Heist kivételével csak Invite Only Sessionre járok, szóval annyira nem látok bele az idióták dolgaiba. :(

ProgenXL:
Én sem értem, még karácsony van... Az ünnepi hangulathoz hozzátartozik a Reszkessetek betörők és a hó a GTA V-ben. :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#56834) Źşë' válasza Redneck (#56833) üzenetére


Źşë'
addikt

most vehetem le a télapó jelmezem :( viccet félretéve, de röhejes hogy itt vagyunk két ünnep között és enyi volt a hó, mondjuk tavaly se volt másképp, csak akkor az első felvonásra nem jutottam be a játékba, de szerencsére szilvesztere visszakerült

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#56835) Bóka Zoltán


Bóka Zoltán
újonc

Sziasztok.Szeretnék csatlakozni a crewbe elolvastam és elfogadtam a szabályzatot valamint kitöröltem azokat a barátokat akikkel már nem játszottam már csak azok vannak akikkel napi szinten játszok.
Itt az Social Clubb profilom:
https://socialclub.rockstargames.com/member/zoligaming
További jó játékot!

(#56836) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyhoka!
Most vettem meg egy barátommal a játékot. Korábban PS3 és PS4en megvolt, de az Online most PC-n kezdeném.
Most azonban volt egy szitu. Full új vagyok..LV1es meg minden. Bemegyek egy ilyen Slasher vagy mi mókába..ment is vagy 4 körig, mondom oké kilépek. Erre töltés közben "kifagyott?"...csak tölt tölt..chat ment, majd már az sem..csak tölt, tölt. Kb 6 perc után mondom oké, bezártam. Erre kapok egy üzit hogy ha retryzek akkor visszatesz a játékba. Mondom az nekem pont kapóra jön had menjen...erre betölti a singlet....oké, nem gond átmegyek onlinera...hja de közben valamikor valami valahogy kilépett a social klubból, így nem tud átmenni. Természetesen ott nem lehet belépni, szóval megint kilép, belép, fél óra töltés...és újra játszhatok.

Az ilyenek mennyire jellemzik mostanság az online részt? Elég kevés időm van mostanában játszani, szeretném ha annak a 70%a nem a loading képernyő bámulására menne el.
Remélem ritka az ilyesmi, mert amúgy nagyon komálnám...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56837) Heller2 válasza Źşë' (#56832) üzenetére


Heller2
aktív tag

Egy fél órája is bejött egy tag, ő még büszke is volt, felhívta a figyelmet a szintje növekedésére.
47-tel jött 2100 körül járt, ekkor léptem ki.
Mondtam, hogy ez talán kicsit sok és feltűnő...
Elárulta, hogy el akarja adni az acc-ot, feltuningolja az rp-t és a pénzt.
Egyáltalán nem zavartatta magát.
Több embert békén hagyta, elvolt magának..

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#56838) Kiskokó válasza Sirandrish (#56836) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem olyan gyakori dolog ez, általában pár perc alatt bejoinolok.
Most az ünnepek miatt szerintem 2szer annyian játszanak mint amúgy szerintem azért van ez. Tegnap én is szenvedtem 1-2 szer.

to all :

Mellesleg a játék vásárláshoz.
Én nem játszok szinte mással. Szóval akinek van tapasztalata az mondjon már más Hasonlóan összetett és ennyi funkcionalitással és tartalommal létező Online játékot aminek nincs is havi díja??!!
Mert ezekhez mérten az a pár alkalom mikor beszivat a betöltéssel meg egy két buggal szerintem még így is nagyon toppon van a játék. Olyan szerintem nincs hogy ne legyen valamiben hiba.
Ilyet mondani ekkora Volumenben ennyi felhasználóval egy felületen kijelenteni hogy a Rockstar nem ért az Online játékcsináláshoz ne haragudjatok de szerintem Nevetséges!
Csináljatok jobbat akkor :P ;]

Ez az én véleményem csak persze.
üdv

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56839) Sirandrish válasza Kiskokó (#56838) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm..ez megnyugtató. Akkor nem adom vissza a Steamnek :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56840) freeknight válasza Kiskokó (#56838) üzenetére


freeknight
őstag

Tom Clancy's The Division.

Most azzal tolom, van mindig hó is, ami a gta-val szemben jól is néz ki ;]

(#56841) hegyipapa válasza Bóka Zoltán (#56835) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Vágom hogy mit szeretnél, és hogy 2x is be tudod írni, és az olvasás is megy ?? :W

(#56842) Trailblazer válasza hegyipapa (#56841) üzenetére


Trailblazer
addikt

Minden kezdet nehéz... ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#56843) Kiskokó válasza Sirandrish (#56839) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó azé nem mondom, kell egy kis megszokás én mindig Joinolok aztán közbe teszek veszek mire belépek :D

Tipp
Strory mode - és onnan Online gyorsabb
Vagy meglévő Friendre Joinolj, ha mákod van nem nem vegyes felvágottba kerülsz hanem valami Ph session szerűségbe.

Nem árt ha elolvasod te is a Crewot összefoglalót sok hasznos dolog van benne.

Freek :
Majd ránézek erre a játékra. Ez nem csak lövöldözős/taktikázós?
És ebben lehet autót vezetni? városi embereket ütlegelni? tetováltani? kocsit tuningolni stb stb ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56844) Ghard


Ghard
őstag

A hó megmarad ha nem léptek ki a játékból. Ha befejeztétek a játékot csukjátok tálcára (alt+tab vagy ablak módból), ilyenkor 5-10 másodperc után szétkapcsol, nem marad bent a karakter a városban. A gépet meg alvó módba kell tenni, ilyenkor a futó programok nem állnak le. Amíg ki nem fagy a játék vagy újra nem indítjátok a hó "nem olvad el" :) [kép]

(#56845) Sirandrish válasza Kiskokó (#56843) üzenetére


Sirandrish
legenda

Két villámkérdés:
Lopott kocsit hogy tudok eladni, és merre vannak ATM-ek? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56846) Horcza válasza Kiskokó (#56843) üzenetére


Horcza
csendes tag

Heh, a kb egyetlen dolog ami beugrik a Divisionnel kapcsolatban, hogy a játékosoknak sorban kellett állniuk a megjelenéskor :D

ayy lmao

(#56847) Horcza válasza Sirandrish (#56845) üzenetére


Horcza
csendes tag

Utcáról lopott kocsit simán beviszel egy Los Santos Custom-be, és ott van egy sell opció. A drágább kocsikat (pl infernus, comet, banshee) nem fogja engedni.

ATM-et úgy találsz, hogy felhozod az M-es menüt, és ott gps-nél kiválasztod az atm-et és enter. Ha csak pénzt akarsz betenni, akkor egyszerűbb, hogyha előveszed a telefonodat, rámész a maze bank oldalára, és ott deposit.

ayy lmao

(#56848) Dtomka válasza Kiskokó (#56838) üzenetére


Dtomka
veterán

"Mellesleg a játék vásárláshoz.
Én nem játszok szinte mással. Szóval akinek van tapasztalata az mondjon már más Hasonlóan összetett és ennyi funkcionalitással és tartalommal létező Online játékot aminek nincs is havi díja??!!
Mert ezekhez mérten az a pár alkalom mikor beszivat a betöltéssel meg egy két buggal szerintem még így is nagyon toppon van a játék. Olyan szerintem nincs hogy ne legyen valamiben hiba.
Ilyet mondani ekkora Volumenben ennyi felhasználóval egy felületen kijelenteni hogy a Rockstar nem ért az Online játékcsináláshoz ne haragudjatok de szerintem Nevetséges!
Csináljatok jobbat akkor :P ;]
"

Teljes mértékben egyetértek!

Rengeteg "olyan élményt" ad melyet sok más játék ezelőtt sosem. Illetve rengeteg dolgot lehet már benne csinálni, tehát jó hosszú időre le tudja kötni az embert. A sok csaló ami még zavaró, de melyik játékban nincsenek?

Végre nincs hó, így az autók irányítása jóval könnyebb + így felismerem a tájat.

Várom a GTA VI-t, egyből meg fogom venni :)

(#56849) Segal válasza Horcza (#56847) üzenetére


Segal
veterán

Meg annyi hozzafuznivalo hogy 48 percenkent (a jatekba 1 napnak felel meg) adhatsz el kocsit.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56850) _BubuHUN_


_BubuHUN_
csendes újonc

adamkaking a mai napon állítólag 54 ezer $-t kapott Hiszekeny nevű játékostól, aki bent van a crewban.
elvilleg hozzá is teleportált, tehát lehetséges, hogy Hiszekeny modder.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.