Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55401) ucli


ucli
senior tag

Ram229 ki szeretne lépni a crew-ból.
Nem bírt magával egyemmeg.

(#55402) Logitech válasza Segal (#55398) üzenetére


Logitech
aktív tag

Pár hete nekem is az volt, hogy felmegyek, de minek, nincs kedvem semmihez a játékban, a folyamatos supply vásárlás stb, de egy kicsit a saját bizniszt hátrébb soroltam, persze így is van bőven eladás, de sokszor alapanyag nélkül állnak a gyárak. Másoknak is talán kevesebbet mentem segíteni, viszont Hegyivel megint rámentünk egy-két ingyen felnihez a feladatokra, neki CEO-s mission hiányzott még, azokat csináltuk, sőt sima mission-öket is toltunk, oda B_Simon is többre is jött, 4.-nek már nem emlékszem ki jött egy pár db-ra. Egy PS-t is letoltunk egyik nap, elkezdtem pár award-ot begyűjteni, szépen elfoglaltam magam olyanokkal, amiket farmolás közben eddig nem csináltam. Minap Hacseki küldött invite-ot transform vagy milyen versenyre, 2-3 olyat is mentünk, nekem eddig ezek is kimaradtak, majd most ilyenekre többször elfogadom a meghívást, bénáztam benne, volt olyan része ami nem is tetszett, de lefoglalt arra a 20-25 percre, és változatos volt megint a játék. A garázsomban már jó rég volt meg a 12 top autó, mert néha eszembe jut, eladunk 2-4-et, de annyit sose lopok vissza mint amennyi elment. Amikor idegen játékosokkal kell harcolni leginkább áldozat vagyok, akár még erre is rámegyek majd hogy gyakoroljam, és ha bejön egy idegen, nem kickelem hanem odamegyek és addig kergetem amíg ki nem lép. A napi feladatokkal se foglalkoztam eddig, az is egy következő lehetőség hogy elfoglaljam magam, de arra majd kinézek egy olyan hónapot, amikor tuti fel tudok jönni minden nap játszani, hogy meglegyen a 30 napos bónusz.

(#55403) Segal válasza Logitech (#55402) üzenetére


Segal
veterán

Ez egyertelmu hogy millio mas dolog elerheto csak ugye sok mindent szerettem volna birtokolni ahhoz meg penz kellett. Egyszer biztos visszanezek de most a decemberi vendeglatos hajtas miatt eleve alig van szabadidom:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55404) hegyipapa válasza ucli (#55401) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Probléma megoldva. ;)

(#55405) pokers válasza Segal (#55403) üzenetére


pokers
senior tag

Én meg rákattantam a Witcher3-ra. Egyszer már végigtoltam, most újra kezdtem a grafika miatt, egyszerűen olyan szép, hogy soxor csak úgy ballagok és nézelődök. Nem hiába volt az év játéka :K

Ma viszont felnéztem GTAO-ra, azt értem el, hogy a teli bunkimat betámadták, oda lett a fele :U
Egyelőre elég is lett belőle, megyek vissza Novigrádba :D

(#55406) Anulu79


Anulu79
addikt

Hol lehet kokó gyárat venni?

(#55407) pokers válasza Anulu79 (#55406) üzenetére


pokers
senior tag

Motoros klub számítógépén

(#55408) Anulu79 válasza pokers (#55407) üzenetére


Anulu79
addikt

Klubbom sincs. :DDD

(#55409) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok

Lehetséges, hogy a rendszer elvette a pénzem és nem hozza a kocsit?
Vettem egy kocsit. és mielőtt kiírta volna hogy leszállították átléptem egy másik szessönbe (egy barom állat hekker miatt), utána visszatértem sztoriba (mert amit csinált még mindig látszott).

Már megint a kurva hekkerek miatt szívok. Valaki likvidálja őket a játékokból!!!!!!

(#55410) Kiskokó válasza Logitech (#55402) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én már ezer éve így vagyok... de az a baj nem jön senki amikor én akarok csinálni valamit :D
Pedig adversaryk ? is jók.
Gyilokra is rámentem már hetek óta :D1,41 már a KD
De mégis kicsit kezdem unni. Valamikor össze kéne beszélni egy 6-8-10 fős ilyen versenyeket. Sokan még jobb buli.

heistek mondjuk nem izgatnak már annyira
A 30 napos bónusz meg 28 és oda kell figyelni hogy ne resetelődjön.. de sok sikert.

Emellet kötelező a PP ha lehetséges :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55411) Plata


Plata
félisten

Ma este volt egy érdekes dolog,egy kicsit afkoltam játékban,karit bent hagytam az irodában,onnan nem dobja ki.vissza jöttem úgy 10 perc múlva írtam valakinek cseten,erre kaptam két üzenetet hogy bunker meg pénzhamisítóba megérkezett a supply amit rendeltem.
De én nem rendeltem egyikbe sem,nem is voltam ott,csak autólopkodással foglalkoztam.pénzt nem vont le,de a gyáram és a bunker tényleg fel lett töltve.

Holt biztos hogy én nem rendeltem supplyt,na meg nem is voltam a gyárban sem bunkerben,már pedig anélkül nem lehet rendelni tudtommal.
Vagy amíg afkoltam a karim talán elmászkált?

(#55412) freeknight válasza Plata (#55411) üzenetére


freeknight
őstag

Supplyt nem fog ingyen adni, na ez az, ami holtbiztos ;)

A legvalószínűbb, hogy pár napja, vagy amikor legutóbb játszottál rendeltél supplyt, csak kiléptél, mielőtt beadta volna. Ilyenkor következő alkalommal belogolva adja meg, de nem rögtön(!) hanem akár fél óra múlva.
Velem is csomószor megesett már.

(#55413) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

game services off :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55414) Plata válasza freeknight (#55412) üzenetére


Plata
félisten

Hát nem tudom,de nekem meg lepetés volt.

(#55415) Plata


Plata
félisten

Ma este volt egy érdekes srác fent.
Azon hisztizett hogy miért nem tudja át hozni az accountját Ps4-ről,mert ott már 100 valahány szintes és már keresett 26 millát.Magyarkiller valami volt a neve,de a játékosok listájában nem lehetett látni,sem menüben sem ha Y-t nyomtam,de folyton hisztizett,de erősen gyerekes volt.

(#55416) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

black fridayt az RS se bírta :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55417) Anulu79


Anulu79
addikt

Ma este engem is kidobott és valamiért nem akart vissza engedni. Mindig amikor be akartam már lépni mindig kifagyott az egész PC. Pedig be akartam ruházninegy kokó gyárra. Amúgy egy fajta gyárból vagy bunkerből csak egy lehet egy embernek?

(#55418) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!
Megvetem a játékot (Rockstar, de ez van...).
Mire figyeljek? Hogyan csináljam? Melyik DLC-t érdemes hozzávenni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#55419) Plata válasza KisApám (#55418) üzenetére


Plata
félisten

Csinálj social club accot,rakd fel a játékot és kész.
Az összes DLC-t fel kell,mind ingyenes.És amúgy is magától felrakja,nélkülük eredeti el sem indul.

(#55416) Mr.Csizmás
Ebbe én is besegítettem,Ps4+Ps4 GTA V bezsákolva. :DDD
Igaz ajándéknak.

[ Szerkesztve ]

(#55420) ucli válasza Bal0924 (#55409) üzenetére


ucli
senior tag

Nézd meg a mechanic listájában levő első garázsban, oda szokta tenni.

(#55421) Segal válasza KisApám (#55418) üzenetére


Segal
veterán

Ha megveted a játékot akkor egyszerűen csak telepítés után ne indítsd el ;] :P
Viccet félretéve reg után mindent leszed és telepít automatikusan. Mivel itt minden kiegészítő ingyenes ezért mindenki a legfrissebb verzióval játszik mert ha jön frissebb akkor addig el sem indul a játék amíg fel nem telepíti azt.

Anulu79: Igen mindegyikből 1 lehet, ha másikat szeretnél venni akkor áthelyezi a jelenlegidet. Így értelemszerűen max 5 mc gyárad lehet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55422) KisApám válasza Segal (#55421) üzenetére


KisApám
addikt

Köszönöm!
Akkor majd csak pár óra és letölti... (100 Mbites a netem, de a Rockstartól ki tudja milyen gyorsan tolja).

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#55423) Plata válasza KisApám (#55422) üzenetére


Plata
félisten

Muhahahahahaha.
Nekem is 100 megabites golyóscsapágyas vaagy szalagszálgyulladásos vaagy optikai kábeles vagy a franc sem tudja minek is nevezik kábeles netem van.
Oszt dobozos játékom,van amikor a rockstar szervereiről a frissítés jó ha 5kb/sec sebességgel hajlandó jönni. :C

(#55424) szTotyy válasza KisApám (#55422) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha Steam-es, akkor nem vészes, bár azért nyugodtan menj, megfőzheted közben a vacsit! :)

(#55425) KisApám válasza Plata (#55423) üzenetére


KisApám
addikt

Majd alszom rá egyet :DDD
Másnap reggelre csak lejön.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#55426) Plata válasza KisApám (#55425) üzenetére


Plata
félisten

Én sosem felejtem el az első GTA V frissítést. :DDD
A játék 55 gigája gyorsan felszaladt,aztán jött 5 giga patch,na mondok mindjárt lejön és játszom,jah,kb 20-22 óra múlva igazam is lett. :C
Akkoriban irtó gáz volt,bár gondolom túl sokan szedték.De állati ciki volt,ilyen 5 kb-al jött és volt hogy 5-10 percre megszakadt a letöltés,sokszor a netem is elment tőle.

[ Szerkesztve ]

(#55427) Mr.Csizmás válasza Segal (#55421) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

télleg, ha veszek új MC-t, az upgradek is átmennek?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55428) Plata válasza Mr.Csizmás (#55427) üzenetére


Plata
félisten

Nem hiszem hogy olyan jó fej a Rockstar.

(#55429) szTotyy válasza Kiskokó (#55410) üzenetére


szTotyy
őstag

A versenyekben, adversarykban, vagy bármilyen játékmódban én mindig szívesen benne vagyok! :K
Lehetne rendszeresíteni mondjuk a vasárnapi találkozók végén valami ilyesmi programot. Akkor úgyis sokan vagyunk egyszerre. Minél többen, annál jobb!
A múltkor is jó volt a tali végén a DM. Csak Ucil elrontotta, mindenkit szitává lőtt. :D Túl jó ehhez, csak egy bicskát kaphat! :D

(#55430) Segal válasza Mr.Csizmás (#55427) üzenetére


Segal
veterán

Passz. Ceo irodanal atmegy de hogy mc gyarnal atmegy e azt nem tudom de ha nem akkor elmeletileg felaron azt is be kene hogy szamolja ebbol kikovetkeztetheto.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55431) Mr.Csizmás válasza Segal (#55430) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

olcsóbb a 1,5 perc repkedés :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55432) ucli válasza szTotyy (#55429) üzenetére


ucli
senior tag

Nem tehetek arról, hogy engeditek magatokat leütni. :D

(#55433) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Kihasználva a fekete pénteki akciót, eltapsoltam a jachtra majd 3 millát. A régebb óta jacht tulajoktól kérdezném, hogy lehet oda minél rövidebb úton eljutni? Nem arra gondolok, hogy a játék indításakor rögtön oda spawnolok, hanem olyasmire, mint pl., ha a játékban a Kurumára van szükségem, akkor hívom a szerelőt, vagy ha a tankra van szükségem, akkor meg a Pegazust.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55434) szTotyy válasza pendre54 (#55433) üzenetére


szTotyy
őstag

Hívsz egy helit és odarepülsz. :) Vagy odaopressorozol, csak előtte gyakorolj! :). Vagy odamotorcsónakozol. Vagy odaúszol.
Nagyon egyszerű megoldás erre nincs.

[ Szerkesztve ]

(#55435) ucli válasza pendre54 (#55433) üzenetére


ucli
senior tag

A telefonodba ott lesz a kapitány névjegye, tőle tudsz hajót / csónakot kérni.

(#55436) pendre54 válasza szTotyy (#55434) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, na pont ezeknél a lehetőségeknél szerettem volna valami egyszerűbb, gyorsabb megoldást, mint amit leírtál. ;] Én már azzal is kiegyeztem volna, ha menni szeretnék a hajóra, felhívok valakit, majd ezután, a jachthoz legközelebbi szárazföldi részen megjelenik egy motorcsónak, és azzal odamegyek, és nem kell percekig azzal tökölnöm, hogy keressek egy csónakot. :)

55435 ucli Köszi, ez így már mindjárt szimpatikusabb megoldás. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55437) szTotyy válasza pendre54 (#55436) üzenetére


szTotyy
őstag

Akkor gondolom örülsz ennek, mert lehet. Ucil pont ezt a megoldást írta! :)
Bevallom, én ezt nem is tudtam, akkor írtam volna! :B

u.i.: már látom, hogy láttad! :)

[ Szerkesztve ]

(#55438) Kiskokó válasza ucli (#55435) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én csak azt tudtam hogy Helit lehet kérni a kapitánytól. De persze azt csak a parta teszi hogy ne kelljen beúszni... szóval halál faszáról el kell menni akkor is a hajóig.
Igazán gyors max a heli sztem az bőven jó.
De amúgy én ott kezdek mindig és általában ha ott hagyom már vissza se megyek.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55439) Plata válasza Kiskokó (#55438) üzenetére


Plata
félisten

A hajó nem jó,tuti hogy 50 kilóméterrel arrébb rakja le.
Én saját helivel szoktam odamenni,vagy az irodából helivel,vagy az utcáról helivel.
Vagy hívok 1000-ért taxi helit,kilövöm pilótát és viszem a helit.

[ Szerkesztve ]

(#55440) UnConnecteD válasza Mr.Csizmás (#55427) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

nem, ujra meg kell venned mindent ( mint nekem, amikor a maze melletti koko gyarba koltoztem )

(#55441) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Este IRL Gta tali ? m3 bev. meki ? :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55442) HussarF válasza Plata (#55439) üzenetére

Az 5k-ért jön és lehet vele teleportálni. Sztem nem éri meg kilőni a sofőrt

(#55443) Plata válasza HussarF (#55442) üzenetére


Plata
félisten

Mióta kerül 5k-ba a merrywether heli? :F

(#55444) HussarF válasza Plata (#55443) üzenetére

Azt hittem a luxury helicopterre gondolsz, amit ceo-ból lehet kérni és teleportálni lehet vele. Nem tudom, hogy a m,erryweather helivel hogy akarsz utazni, az nem száll le, felülről biztosít. Ha kilövöd a pilótát, akkor lezuhan és csá

(#55445) szTotyy válasza Kiskokó (#55441) üzenetére


szTotyy
őstag

Ejjj, még lehet el is mentem volna arrafelé, ha nem melózok sokáig! Nem vagyok oda a mekiért, de néha egy-két Big Mac jól tud esni. :) Tudom, nem a meki volt a lényeg, de azért enni csak kell! :D

(#55446) Plata válasza HussarF (#55444) üzenetére


Plata
félisten

Úgy emlékszem merrywethertől lehet hívni egy ezresért egy helit,de majd este megnézem,azt tudom hogy még küldetések közt is le lehet hívni.Sokszor használtuk küldizésben.

(#55447) Heller2 válasza Plata (#55439) üzenetére


Heller2
aktív tag

Vagy CEOban Dinghy-t lehívni azt a vízben melléd, vagy nagyon közel rakja le
vagy BlazeerAqua-t, vagy Technical-t

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#55448) Mr.Csizmás válasza Heller2 (#55447) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Dodo?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55449) Kiskokó válasza szTotyy (#55445) üzenetére


Kiskokó
veterán

Meddig melózol ? 9 felé megyek sztem :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55450) szTotyy válasza Kiskokó (#55449) üzenetére


szTotyy
őstag

9-ig melózok, utána még bent kell maradnom rendbe tenni az üzletet. Hülye fekete pénteki bezsongás miatt. Szerintem 11 is lenne mire odaérnék a nyugatitól, holnap meg megint kell korán kelnem, ismét meló.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.