Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55451) Segal válasza Kiskokó (#55441) üzenetére


Segal
veterán

Mar megint az m3 mekihez szervezned? Komolyan mondom te mennel be a nyugatihoz meg be is vallalnam a talit de igy eselytelen.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55452) Kiskokó válasza Segal (#55451) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az van a legközelebb egy mekizéshez :D de ha egyszer többen össze beszélünk lehet máshol is felőlem

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55453) Triathlete válasza Kiskokó (#55441) üzenetére


Triathlete
senior tag

4 órája jártam arra....

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#55454) Daw93


Daw93
senior tag

Nemrég volt téma a top speed-es freemode event. Ma mentem egy egyéni rekordot ami 272 km/h lett

GTA Online: Daweee93

(#55455) Gyula84 válasza Daw93 (#55454) üzenetére


Gyula84
veterán

az első 540? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#55456) szTotyy válasza Daw93 (#55454) üzenetére


szTotyy
őstag

Szép! Majdnem nyertél! :( Fair küzdelem volt?

(#55457) Daw93 válasza szTotyy (#55456) üzenetére


Daw93
senior tag

Az 540 alapján nem vagyok benne biztos :D

GTA Online: Daweee93

(#55458) ucli


ucli
senior tag

Swy kitett magáért. :D

(#55459) Golden9


Golden9
addikt

A csalók képesek az ellenfelek kocsijának a sebességét is manipulálni?

[ Szeretkezve ]

(#55460) anorche1


anorche1
őstag

Végül megvettem a yachtot :)

A piracy preventien -nel nem lehet valahogy trukkozni, hogy ne csak orankent lehessen?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#55461) Logitech


Logitech
aktív tag

annyira azért ez nem vicces, az se tetszik hogy csak egy kicsit csal a kocsi sebességével "hogy tudjon driftelni", csak egy kicsit elveszi a fegyverét annak aki megtámad egy ph-s eladást...

(#55462) ucli válasza Golden9 (#55459) üzenetére


ucli
senior tag

Sajnos tudják. :(((

anorche1: egy reset megoldja. :))

Logitech: még mindig jobb, mintha fölrobbantotta volna a cuccost, mint a többi.

(#55463) Segal válasza anorche1 (#55460) üzenetére


Segal
veterán

De ki lehet. Ujrainditod a gta-t es mehet egybol ujra. Ha beallitod a yachtot kezdohelynek meg csak el sem kell menni a csonakig.
Masik alternativa hogy behivsz 3 baratot (lehetoleg olyanokat akiknek szinten van yacht) es ha vegeztetek a tieddel akkor mentek a masik yachtra:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55464) Anulu79


Anulu79
addikt

Sajna úgy néz ki, hogy nem tudom kiaknázni a black fiday-t a játékban. Valami van a PC-mel és nem tudok belépni. :((( Pedig meg akartam venni a kokó gyárat meg egy bunkert.

(#55465) Gyula84 válasza Anulu79 (#55464) üzenetére


Gyula84
veterán

egyik haverod nem tud belépni neked és megvenni? vagy még valamit kell csinálni hozzá?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#55466) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#55464) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hétfőig tart! :K

From now until Monday, November 27 you’ll find lots of good deals in GTA Online. Discounts up to 50-75% on Bunkers, Hangars, Vehicles, Properties, and Businesses. You can see a full list of what’s on sale below:

Hangars

Fort Zancudo Hangar A2 – 60% off
Fort Zancudo Hangar 3499 – 55% off
Hangar Workshop – 50% off
Bunkers

Grand Senora Oilfields Bunker – 50% off
Grand Senora Desert Bunker – 50% off
Smoke Tree Road Bunker – 50% off
Thomson Scrapyard Bunker – 50% off
Farmhouse Bunker – 50% off
Biker Businesses

Biker Business Meth Labs – 60% off
Biker Business Cocaine Lockups – 60% off
Executive Properties

Maze Bank Tower Office – 50% off
Darnel Bros Cargo Warehouse – 50% off
Aquarius Yacht – 75% off
Vehicles

Bombushka – 50% off (buy it now & trade price)
Pyro – 50% off (buy it now & trade price)
Ramp Buggy – 50% off (buy it now & trade price)
Ruiner 2000 – 50% off (buy it now & trade price)
Rocket Voltic – 50% off (buy it now & trade price)
Luxor Deluxe – 75% off
Mobile Operations Center Cabs – 50% off

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55467) ucli válasza Gyula84 (#55465) üzenetére


ucli
senior tag

Nem hülyeség, ha megprpbálná vki lenyúlni egy recovery emaillel vissza lehet szerezni, persze ehhez kell egy recovery email. :D

(#55468) Logitech válasza Segal (#55463) üzenetére


Logitech
aktív tag

nem tudom mitől függ, mert szerintem nem mindig volt, de ha egyikünknél letelt, a másiknak 5 percet kell várni mire indítani tudja

(#55469) Majkee84 válasza Kiskokó (#55441) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Kibékültél az asszonnyal? :Y

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#55470) Gyula84 válasza ucli (#55467) üzenetére


Gyula84
veterán

haverra gondoltam akiben megbízik ;)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#55471) Anulu79 válasza Mr.Csizmás (#55466) üzenetére


Anulu79
addikt

Na ez jó hír, hogy van még egy kis idő. Vasárnap megoróbálok belépni legalább addif amíg gyorsan megveszem őket. :DDD

(#55472) madarijeszto


madarijeszto
újonc

udvozlet mindnekinek en vagyok az uj tag...

:-ü

(#55473) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

És végre a saját yachtom jaccuzziából élvezhetem a kilátást :C
A pénztárcám viszont megint üres :DD

(#55474) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Tegnap találtunk egy kiskaput, amivel egy kevés pénzt lehet adni a kisebbeknek úgy, hogy max az idődet bukod.
Feltétele, hogy rendelkezzen CEO-val (de lehet, hogy az MC is jó, azt nem próbáltuk).
Szóval: CEO president legyen az akinek adni akarsz, majd invitáljon a CEO-ba. Ezek után annyiba dolgod, hogy eladsz egy kocsit LS Custom-ben. A pénz 90%-át a Presidentnek adja a játék. Ennyi. Mivel 45 percenként lehet kocsit eladni, így ez nem túl sok, de mégis valami - ráadásul ingyen.
8-17 óra között Sandking XL, 22-04 között Sentinel fizet a legtöbbet, így egy eladás kb. +15K is lehet a Presidentnek.
Mi KovacsK-val csak ketten voltunk, nem tudom, mi történik több tag esetén.
Ki kellene próbálni. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#55475) Plata válasza bluuzia (#55474) üzenetére


Plata
félisten

Tudok jobbat vidd el PP-re.Azt óránként akár négyszer is csinálhatjátok és 120 ezer. :DDD

Az este a világ leg lazább pénz eladását kaptuk,1 kamiont el kell vezetni a megjelölt helyre.
Sejthettem volna ha ilyen könnyű valami akkor ott bukta lesz.

De a segítők legalább meg kapták a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#55476) hegyipapa válasza madarijeszto (#55472) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Te vagy KESE-SPILER játékban. Ezt olvasd el

[ Szerkesztve ]

(#55477) Segal válasza bluuzia (#55474) üzenetére


Segal
veterán

Kezd el a garázsodból a millió feletti kocsikat eladni úgy több pénzt tudsz adni a kicsiknek. :DDD Te úgyis újra tudod venni őket :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55478) Trailblazer válasza bluuzia (#55474) üzenetére


Trailblazer
addikt

48 percenként lehet eladni. Valamint mi garantálja, hogy pont találsz az említett kocsikból? Épp az a jellemző, hogy sokszor egyetlen darab sincs a legjobban fizetőkből a forgalomban, akkor, amikor a leginkább kéne.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#55479) JulianSinulf válasza bluuzia (#55474) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Sandking XL-hez először valakinek le kell hívnia egyet, különben nem dobja azt a színűt a játék, ami sokat ér. Vagyis kell valaki, akinek megvan a gyűjteni kívánt darab.
A Sentinel is elég macerás, sokszor nincs.
Ha meg már van CEO irodája, akkor inkább abban gazdálkodjon.
De még a kontaktok is jobban fizetnek.

(#55480) JulianSinulf válasza Plata (#55475) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Az anyós ülésen ültem, lehet az volt a gond :)
Ez még gyorsabban is hozna, mint a PP. Feltéve, ha mindig a kamionost adja a hiba miatt.
De itt a főnök nem kap semmit :D

(#55481) pokers válasza bluuzia (#55474) üzenetére


pokers
senior tag

Ez már régi kiskapu, én anno soxor belefutottam, mikor eladás után elfelejtettem kilépni az organization-ből, vagy a ceo nem oszlatott, én meg egyből mentem kocsit lopni. Nagyot néztem, hogy a ceo többet kapott, mint én :Y
Meg ez sztem nem is kiskapu, hanem ha belegondolsz, így működik a ceo. A beók dolgoznak, a főnök gazdaxik :D

(#55482) Plata válasza JulianSinulf (#55479) üzenetére


Plata
félisten

Még egyszerűbb ha Ph sessionban PP-ztek,10 perc alatt 30 ezer,nem kell csinálni semmit.Egy óra alatt 4-5 megvan.

(#55483) Anulu79 válasza JulianSinulf (#55479) üzenetére


Anulu79
addikt

Szetintem meg ha már van ceo-ja az illetőnek akkor biztos van kurumája is. Ha meg így van akkor a mission-öket is tudja egyedül tolni. Így legalább ő is fejlődik meg lehet, hogy több is befolyik 1 óra alatt. Vannak pár percesek amik 10 fölött fizetnek.

(#55484) JulianSinulf válasza Plata (#55482) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Csak 10 perc?
Valamiért az volt bennem, hogy 20.
Most már van yacht-om, én is tudom úgy indítani a játékot, mint Saabe :D

Csak úgy lébecolni úgysem éri meg a játékban. Ha jól néztem, akkor minden GTA nap alkalmával elmegy 11k az NPC munkásaimra. Bár lehet, hogy ez most kedvezmény, mert bunkerra csak 7k-t von, korábban mintha 13k körül lett volna.

(#55485) JulianSinulf válasza Anulu79 (#55483) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Melyek azok a pár percesek?
Tudtommal ugyanazon szabály szerint megy az összes.
Ha esetleg dupla pénz van, de még az sem fizet 10k-t 2 percért.

A CEO meg nem függ össze a páncélozott Kurumával.
CEO-t bárki vehet, Kurumához meg kell csinálni a Felica bankos heist-ot.

[ Szerkesztve ]

(#55486) Anulu79 válasza JulianSinulf (#55485) üzenetére


Anulu79
addikt

A ceo kuruma párost azért mondtam mert mimlndenki azt mondja, higy az szinte kötelező és már én is rájöttem, hogy nem hülyeség. :) A pár perc nálam nem 2 perc. Max. talán 4-5 ami alatt sokat simán meg lehet csinálni. Simeon-nak is van 1-2 küldije ami nem igényel magy erőfeszítést és10-15k-t ad. Én inkább ezeket csinálnám, hogy fejlődjek.

(#55487) Segal válasza JulianSinulf (#55485) üzenetére


Segal
veterán

Pl ott a vip workok kozott a hh az is par perc alatt megvan.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55488) Plata válasza JulianSinulf (#55484) üzenetére


Plata
félisten

Nem a PP 10 perces,PH sessionban meg lehet tolni zsinórban.
Ha elmész egy 5 perces eladásra valakinek segíteni az is 35 ezer kb.
Egyébként PP nem mindig 30 ezer,múltkor valakinél voltam PP-n és 30+10 ezer járt.

(#55489) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Sandkinget bármikor spawnolok 8-17 között, ha jön egy sima, azzal is. Nem kell feltétlenül saját. A legelsőt szerintem Kurumával varázsoltam elő. :)

Amúgy meg ez nyilván nem hoz annyit mint egy PP, viszont kb 1 perc sincs eladni egy kocsit és oda-vissza is működik.
De ez csak egy kis extra bevétel, nem több. :P

Amúgy tegnap az első 10 percemben eladtam egy kocsit - azt Kovinak adta, majd segítettem neki leszállítani egy CEOs kocsieladást - arra meg nem kaptam munkabért.
Ebből következik, hogy KovacsK csúnyán lehúz, ha neki dolgozol. MINDENKI VIGYÁZZON!

Hehehehehe :DD - csak poén, nehogy valaki komolyan vegye!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#55490) JulianSinulf válasza Plata (#55488) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Én is voltam már így PP-nél.
Bár a +10-et nem azonnal a PP lejárta után adta, hanem pár perccel később.
Az eladás meg mikor hogy, a 30 meg szokott lenni.

(#55491) Triathlete válasza bluuzia (#55489) üzenetére


Triathlete
senior tag

:)

Ja ráadásul ha fönt vagyok folyamatosan azzal szórakozom, hogy egyszerre fölrobbantom az összes crew tagot. :( ez is vicc de van aki napok után is simán belémáll a cseten, holott inkább a j ill ly betűket gyakorolná : - )

Amúgy fura, hogy már harmadjára vagy negyedjére van az, hogy valószínűsíthetően modder van a sessionben és pvp alatt kifagy a játék. Nem tudom, hogy ezek az új trainerek, programok már miket tudnak, de nem lennék meglepve ha ez alap lenne. Olyat is kaptam ma, hogy mintha folyamatosan egy pillanatra nyomkodnám a jobb egérgombot, tehát kb. semmit sem tudtam csinálni... :/

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#55492) Plata válasza Triathlete (#55491) üzenetére


Plata
félisten

Én biztos nem,mert van annyi eszem hogy tudjam ilyenkor valami köcsög hacker szórakozik más nevében.

(#55493) JulianSinulf válasza Anulu79 (#55486) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Akkor 4-5 percet kell írni, mert a játék elég szigorúan számolja.
De akkor sem tudom, hogy melyik hoz 10-15k-t bónusz nélkül.
Pedig az összeset végigcsináltam.

Azt viszont nem értem, hogy a CEO-nak mi köze a Kurumához. Nagyon ritkán szedem elő.
Mostanában kocsit lopni is Buzzard-dal megyek, mert azt azonnal oda teszi mellém. Amúgy meg épp azt a járművet használom, ami utoljára nálam volt. Most egy Akuma motort pakolgat mellém, de nem teszi olyan gyorsan, mint a helit. Inkább MC-ben hívom, mert a helit nem tudom.
Ha üres session-ban adok el kocsit, akkor sem hívom a Kurumát. Megoldom egy fal mögül. Páncélt sem szoktam húzni, mert csak pénzkidobás. Ha meghalok, nem vesztek semmit kocsi lopásnál/eladásnál. Sőt, ha üldöznek a rendőrök és kinyírnak, akkor utána már gond nélkül vihetem a kocsit is :D

(#55494) JulianSinulf válasza bluuzia (#55489) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Úgy olvastam/értesültem, hogy csak akkor adja a drágát, ha azzal vagy a környéken. És sajnos így is tapasztaltam. Pár órát elcsesztem, hogy vártam a megjelenését, de nem történt meg. Pedig van egy simám is és azzal is voltam a környéken.

(#55495) Plata válasza JulianSinulf (#55493) üzenetére


Plata
félisten

Nekem jobban bejön a kuruma,a kuruma ott van a VEO irodám garázsába így autólopásnál irány a garázs onnan kurumával irány a kocsi.

(#55496) JulianSinulf válasza Plata (#55495) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Mindenki máshogy élvezi a játékot ;)

Nekem még nincs CEO garázsom. Egyszer bedobta féláron, de nem vettem meg. Aztán kiderült, hogy csak egyszeri személyre szóló ajánlat volt.

Most jött a yacht akció, úgyhogy nem is volt kérdéses. Éjjel sikerült is összegürizni az 1 millát, ami még hiányzott.
De jó lenne már a mobil központomba is beszerelni a tuning műhelyt, de az is 1 milla. És akkor az egyéb upgrade modulokról még nem is beszéltem a gyárakban, bunkerban ami hasznos, nem csak látványos. Látványilag amúgy is minden a minimumon van. Ami nem is igazán zavar. Más játékok mellett nem lehet mindent összeszedni.

(#55497) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!
Játék töltődik lefelé, majd alszom rá egyet és meg is lesz mind a 70,75 GB...
(Hajrá Rockstar!)

Addig is, milyen beállításokkal játsszam?

A gépem:
Proci: Intel Core i5-4670K (4,3 GHz)
Vidikari: MSI GTX970 GAMING 4 GB
Memória: 16 GB Kingston HyperX Savage 1866 MHz CL9

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#55498) bluuzia válasza KisApám (#55497) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szerintem húzz fel mindent annyira amennyire engedi. Szerintem.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#55499) creedszl


creedszl
aktív tag

sziasztok

szeretnék belépni a crew-ba.Elég vegyes mikor játszom és mennyit, viszont családos vagyok szóval némiképp behatárolnak ( :DD ).Viszont amilyen sok gyökér cselleng online örülnék neki ha játszani támad kedvem akkor olyan emberekkel játszhatnék akik komolyan veszik a játékot, értem úgy hogy nem ökörködik el, segítik a másikat, csapatban képesek gondolkodni.Nickem: Huligaaan

Hulligaaan

(#55500) Segal válasza KisApám (#55497) üzenetére


Segal
veterán

A kis naiv lesz ott meg par frissites:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.