Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56851) Sirandrish válasza Horcza (#56847) üzenetére


Sirandrish
legenda

:R
Köszönöm az infókat

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56852) Plata válasza Kiskokó (#56843) üzenetére


Plata
félisten

Én nagyon szeretem GTA Online-t,szerintem másik ilyen játék ami ilyen játékélményt ad nincs.
A Division meg csupán egy csapat alapú lövölde.Csak New Yorkban,de ott is vannak csalók és érdekes bugok.
Tudom mert amikor Sw ToR-ban úgy volt hogy megyünk eventezni sokan nem jöttek,mert Divisionban találtak egy bugot amivel lehet farmolni cuccot vagy mit végtelen számba és inkább oda mentek. :DDD
Meg tudtak bugot hogyan lehet halhatatlannak lenni és a többi.Jó páran később a túl sok csaló miatt hagyták ott.

(#56853) Kiskokó válasza _BubuHUN_ (#56850) üzenetére


Kiskokó
veterán

Így van
Hiszékeny PHHU tag, pénz adott nem Crew tagnak. Illetve Gotmogh látta teleportálni.
Nem raktam még ki a crew-ból előtte gondolom szólok itt, de úgy gondolom távozhat!
Ha a többiek is így vélik akkor tegyék meg a szükséges lépéseket.

+
Én lassan felfüggeszteném a crewba való jelentkezést. (szerintem)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56854) Sirandrish válasza Kiskokó (#56853) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor én már nem is jelentkezem majd :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56855) Mbru válasza Kiskokó (#56853) üzenetére


Mbru
tag

Hát nem szép a csalás. Személy szerint én nem tolerálom,mert az ilyen embernek minek van meg a játék és miért játszik vele. Mindene megvan pikpak és semmi kihívás nincs. Max utána lesznek gyökerek és ölik a normális játékosokat.
Ha lenne szavazás már is nyomnám az eltávolításra.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#56856) Kiskokó válasza Sirandrish (#56854) üzenetére


Kiskokó
veterán

Te beléphetsz :D az a gyerek lehet itt sincs a fórumon amúgy... vagy nem tudom mikor került ő be a crewba egyáltalán.

Te lehet nem emlékszel rá már, de az Ncore-os meghívóm annó 6-8 évvel ezelőttről tőled van SZŐRANDRIS! :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56857) rsanyi20 válasza Kiskokó (#56853) üzenetére


rsanyi20
tag

Én is jelentkeztem, ha esetleg beférnék még.. :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#56858) Segal válasza Plata (#56852) üzenetére


Segal
veterán

Pábdzsi:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56859) hegyipapa válasza Kiskokó (#56853) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Főnök intézkedtem :

(#56860) Trailblazer válasza hegyipapa (#56859) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem jó ilyet látni, de ha egyszer tett érte...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#56861) Sirandrish válasza Kiskokó (#56856) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látod-látod...tudtam hogy egyszer még haszna lesz annak a meghívónak :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56862) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Urak! Multkor sztoribol mentem onlinebe menubol, es volt egy closed crew session opcio. Ez uj, vagy nem muxik, vagy mi? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56863) Depiboy válasza hegyipapa (#56859) üzenetére


Depiboy
tag

Köszi ezt a kis rövid tagságot, nincs nagyon semmi hozzáfűznivalóm, jók vagytok :C további jó játékot, boldog karit meg ilyenek.

(#56864) Dtomka


Dtomka
veterán

Előbb szállítottam le 1 verdát. A srác halálfejes volt és követett. Kérdeztem miért követtél?
Kellett volna a verda válaszolta.

Majd mikor megkérdeztem, h ismered a szabályzatot? Kérdezte milyen szabályzatot?

A többit olvassátok le a képről:

Lehet betámadott volna, ha nem t20-at szállítok le :) Vagy csak vicces kedvében volt.

[ Szerkesztve ]

(#56865) Horcza válasza Dtomka (#56864) üzenetére


Horcza
csendes tag

Ha nem támadott, akkor szerintem nincs gond :D

ayy lmao

(#56866) freeknight válasza Dtomka (#56864) üzenetére


freeknight
őstag

Igaza van Szabinak, én nem mertem pedzegetni, de kicsit fel kéne függeszteni a crew-ba való jelentkezést.
Vagy mondjuk feltételhez kötni, mondjuk bizonyos rang vagy hsz szám a fórumban.
Sok újonccal nem vagyok én se megelégedve mostanában.

(#56867) Mr.Csizmás válasza freeknight (#56866) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hozok egy ostagot par nap mulva. Most vette meg a gamet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56868) HussarF válasza freeknight (#56866) üzenetére

Sztem meg inkább az kéne, hogy 1-2 együtt játszáshoz kötni. Addig nem venné fel senki barátnak, meg nem lenne a crew-ban.

(#56869) Sirandrish válasza freeknight (#56866) üzenetére


Sirandrish
legenda

Döntsétek már el! :D
Én tegnap vettem meg a játékot, de hosszú távra tervezek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56870) Segal válasza HussarF (#56868) üzenetére


Segal
veterán

Ezt megis hogy tervezed betartani hogy senki se vegye fel baratnak? Akkor be sem tudna kerulni a sessionbe:)) na jo max mazlival. Meg ha valaki ismeri nyilvan fel fogja venni.

Amugy en ahhoz kotnem a tagsagot hogy rozsaszin gatyaba es egyszarvu maszkba legyen:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56871) HussarF válasza Segal (#56870) üzenetére

Te már hónapok óta nem játszol, ne okoskodj ;]

(#56872) Segal válasza HussarF (#56871) üzenetére


Segal
veterán

De jatszok en csak masik jatekkal:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56873) Gotmogh válasza Kiskokó (#56853) üzenetére


Gotmogh
csendes újonc

Pedig szegény ha tudta volna, hogy egy perccel később már lépek is a játékból (ezért tök felesleges hozzám teleportálnia), lehet tovább marad crew tag ;] Csak gondoltam megemlítem a történteket, nem rémlett, hogy már engedélyezett az ilyen. :DDD

(#56874) Dtomka válasza Horcza (#56865) üzenetére


Dtomka
veterán

Én nem mondtam, h gond volt, csak 1 tapasztalatot osztottam meg :)

(#56866) freeknight
A szabályzatot mindenki elolvassa. Szerintem nem kell, majd kiesik az aki nem tartja be azt amit be kell! :)

(#56875) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Lehetne egy beavatási rituálét csinálni. :DD

(#56876) Szab24


Szab24
tag

Sziasztok,
egy pár napja kezdtem a gta online részét. Ma délutánig kb 600e dollárom volt a számlán. Szerettem volna venni egy autót (akciós kuruma kb 300k) de nem engedte mert állítólag nem volt elég pénzem. Akkor még volt annyi ez látszott is a kiíráson de utána már csak 144ezret pénzt mutatott. Ez miért van? A tranzakciós listán sem látszik, hogy történ volna valami (500 dolláros költések és az utolsó három beérkezett összeg eleve nagyobb mint az egyenleg valamint a statban is az látszik hogy kerestem egy milliót és költöttem 500ezret)
:Y

(#56877) Depiboy válasza Szab24 (#56876) üzenetére


Depiboy
tag

A Hermes ami elvileg ajándék mindenkinek, a free vásárlás után levonja egyszercsak az 535 ezres listaárát sajnos.

(#56878) Thoomaster válasza Szab24 (#56876) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Beváltottat te is a Rockstar-tól kapott "ingyenes" Albany Hermes autót?

(#56879) Kiskokó válasza Depiboy (#56863) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem sokat játszottunk együtt, de akár hosszú jó kapcsolat is kialakulhatott volna Online.
Amikor jelentkeztél tudtad mik a szabályok, tény hogy ezzel nem sok vizet zavartál nekünk. Illetve a pénzt sem PHHU-s tagnak adtad.. de az elv az elv.
Nem szeretjük ha valaki ilyen programot használ, te tudtad hogy ez tiltott. Kiderült. Elköszönünk.
Neked is Kellemes Ünnepeket.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56880) Kiskokó válasza Dtomka (#56864) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez a tag Phhu-s? sose láttam még.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56881) Szab24 válasza Thoomaster (#56878) üzenetére


Szab24
tag

sajnos igen:(
lehet ezzel csinálni valamit?

(#56882) Brenor


Brenor
aktív tag

Valamelyikőtök jönne velem humane raid heistre? Hostolnék, mert szeretném végre megcsinálni. Random emberekkel nem tudtam megcsinálni az első küldit mondjuk igaz hardon kezdtem.
Ja és van armored kurumám.

[ Szerkesztve ]

(#56883) Dtomka válasza Kiskokó (#56880) üzenetére


Dtomka
veterán

Ezelőtt én sem. 1 másik playerrel "nyomult" aki nem ph-s. Aztán 2-en maradtunk, a story többi részét ismeritek. :)

Mind1, én a szabályokat betartom! Aki PH-s vagy magyar neve van, nem támadom. :)

Az előbb egy 700-ast támadtam be (akula teszt on:) ) lecsekoltam, 0,18 k/d. Mondom csaló lesz, csak azért is....Akulávval löttem rá 1 párat és mikot közel voltam kirobbantam a gépből. Tévedtem? Nem. Sajna. :(

Csak ilyenkor felmerül bennem a kérdés mi a fa**ért olyan nehéz csít nélkül játszani? H elveszítii a játék a lényegét igen!Hogy szétcseszik a másik játékát igen! H bézbólütővel törném el mindkét kezét aki csal? Nem! A lábait is :D

[ Szerkesztve ]

(#56884) Segal válasza Dtomka (#56883) üzenetére


Segal
veterán

Mert budos a munka azert csalnak a legtobben. Mindent szeretnenek de azonnal es 0 munkaval...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56885) Dtomka válasza Segal (#56884) üzenetére


Dtomka
veterán

Szánalmas, más szó hirtelen nem jut eszembe. Én jóval korábban kezdtem a GTA V-t mint Joci69. (Persze, a BF4 & BF1 ellopta azokat a perceket melyeket a GTA V -re szánhattam volna. :) )

36 szinting jutottam el majd hanyagoltam a játékot.. Hisz korábban csak a másik haverommal hébe-hóba léptünk fel.
Én most ~190 Joci ~440 -es. Csak azt akarom az egészből kihozni, h csalás nélkül is lehet érvényesülni.

(#56886) Anulu79 válasza Dtomka (#56885) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is úgy vagyok vele, hogy próbálom élvezni a játékot. Ha meg nincs meg hamar akkor így jártam. :) Sokat gondolkodtam én pl. a shark cardon de szerencsére nem ruháztam be rá. Próbáltam ésszel játszani, hogy nem elszarni a lóvét amikor volt valami amit meg tudtam volna venni. Inkább gyűjtögettem tovább épületre, gyárra. Így mosg könnyebben mocorgok valamennyire. Igaz gazdag most sem.vagyok de ha kell akkor meg tudom venni ami kell. Ilyenkor látszik, hogy az elején a nélkülözés meg az önmegtartóztatás (nem költekezés) most kezd megfizetődni. Most már kevés munkával jobban jön a pénz. Ráadásúl én élvezem is a játékot és nem csak a farmolás a lényeg számomra. :) Én még nem vagyok 140-es szintű sem. Most, hogy nincs annyi job meg heist nem gyűlikúgy az rp. :)

(#56887) freeknight válasza Anulu79 (#56886) üzenetére


freeknight
őstag

Én, ha jó akció van rá, mindig veszek shark cardot, de max csak a great white-ot.

Egyébként nem valami game-changer a dolog, ha belegondolsz, a 8 milliós se jó semmire igazából, a mai árak mellett max 1-2 dolgot tudsz belőle megvenni a játékban. Az 1,25 milliós is max csak egy kis pénzügyi vérátömlesztés, kicsit nyugodtabb lehetsz, hogy több van a számlán :D

(#56888) Dtomka


Dtomka
veterán

Rám tud ucil vagy valaki csatlakozni ferkesz nevű kis köcsög basztat!

Csaló. A hidrát minigunnal majd homingal 2x eltaláltam és semmi. 6:0 a javára. Passivban vok. Help :)

[ Szerkesztve ]

(#56889) Majkee84 válasza Dtomka (#56888) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Vele már nekem is volt problémám és valóban csaló. Menj át másik sessionbe, jobbat úgysem tudsz. Szerk.: Godmodeban van, semmit nem érnél velem. Jászberényben vagyok, holnap után fogok leghamarabb játszani.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#56890) Dtomka válasza Majkee84 (#56889) üzenetére


Dtomka
veterán

És ha jönnétek? Akkor talán lenne esélyem is :D

(#56891) Dtomka


Dtomka
veterán

Hm

Kár, h nem fogok vele találkozni szemtől szemben. Nagyon sajnálom. A k/d -met elb...ta, de kérlek aki tudja reportolja. A hidra-t csak átfesteni lehet. És 3 k/d vel nem hiszem, hogy 2 homing és minigunnal jó pár találat meg sem ártott neki. Vagy tényleg ilyen ügyes volt? Kétlem. Odabaszta a hidrát 2-3x és semmi.

Szóval látjátok a nevét. ÉN most socialon rálkeresek és reportolom ezt a kis...szégyen. 26 éves, megérteném ha 12 lenne....

[ Szerkesztve ]

(#56892) Dtomka válasza Majkee84 (#56889) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah, akkor jól gondoltam.

Éreztem én, h nem clean, már amikor másodszor kinyírt. De mondom magamban ügyes. Majd azok után jobbnak láttam magam passive-ba tenni.

Ha bármikor jelentkezne a PH-ba, vagy vmi dark és shampoo nevú akkor sztem nem kellene bevenni őket.
Az a máik kettő is engem ocsárolt, pedig én egyiküket sem támadtam be. (Korábban láttam, h magyarul írogatnak)

(#56893) ProgenXL válasza Dtomka (#56891) üzenetére


ProgenXL
őstag

és socialban mire reportolod? hogy szabálytalan a neve vagy a képe? engedd el az ilyet. lépj ki onnan. Ha szórakozol vele az lesz a vége hogy megszór pár millióval.

Gunner for life

(#56894) ucli válasza Dtomka (#56890) üzenetére


ucli
senior tag

Hmmm... most ezzel lecheatereztél? ;]
Vagy azt akarod, hogy rontsam a kd-mat? :DDD
Múltkor összefutottam pár csíterrel, le is ment a kd-m egy századdal... :W :(((

(#56895) Dtomka válasza ucli (#56894) üzenetére


Dtomka
veterán

Akkor mikor hívtalak, akkor még nem tudtam, h csal az a kis b...i. Csak tudom szereted a harcot :) Dehogy, akarnám, h kd rontásod legyen :)
De most az enyém is...

De dögöljek meg, ha 1x élőben találkoznék lekevernék neki 1-2 sallert. Még most is szétb...sz az ideg. De nem azért mert párszor megölt, hanem mert csalt és még Ö\Ök ocsároltak engem.
Persze tudjuk gép mögött mindenki kemény.

(#56893) ProgenXL
Miért reportolni? Azért mert csal. Ha rajtad és rajtam kívül még megteszik 1 páran lehet lenne értelme. De majd, ha 1x Te is összetalálkozol vele és párszor kinyír és érzed esélytelen vagy ellene, akkor majd megértesz mindent.

(#56896) Mr.Csizmás
Sajnálom!

Naná, h tedd fel! Tag nem lesz (remélem papa is látja és jegyzi a neveket :) ) + egyből kick lesz ha ránk talál!

[ Szerkesztve ]

(#56896) Mr.Csizmás válasza Dtomka (#56895) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Tegnap a Whryte nevu sejthalmaz nekem okozott bosszusagot, ugyebar buktam egy tonna penzt a hermes manoverrel, igy epp headhunterbol akartam csiholni zset, elkezdett opressorral piszkalni, kedvesen kinalgattam tengeri izeltlabuval, hogy opre+explo sniperrel mindenki ugyes, erre elkezdi hogy leszarja, mert sok moddolt penze van :((( printscreen van rola, csut felrakom ha kell.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56897) ucli válasza Dtomka (#56895) üzenetére


ucli
senior tag

Ezt a feketelista dolgot párszor már említettem, szerintem lenne is rá igény.
Egy Excel táblával szerintem meg lehetne oldani az egészet. :K

(#56898) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Új vagyok a játékban. Hogyan tudok olyan munkát Host ként indítani, amit csak úgy tudok felvenni hogy elmegyek érte? Állandóan randomomkal dob őssze, és haverral együtt akarjuk tolni.

(#56899) Anulu79 válasza ucli (#56897) üzenetére


Anulu79
addikt

De ha megváltoztatja a nevét a játékban akkor már bukta is a lista. :)

(#56900) Anulu79 válasza Mustármag (#56898) üzenetére


Anulu79
addikt

Többször kell próbálkozni. Vagy ilyenkor indíts egy másik melót.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.