Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56951) ucli válasza Plata (#56946) üzenetére


ucli
senior tag

Minek kellene oda 6-8 ember? :F :U
Két vagy három segítővel már röhögve meg lehet csinálni. A harmadik segítő is csak a buggy-s eladáshoz kell. De akár egyedül is el lehetne adni, igaz nem onnan a messziből.

(#56952) ucli válasza Dtomka (#56950) üzenetére


ucli
senior tag

Főleg úgy, hogy ő az eggik főmufti. :D
Bár Xo-n nincs sok Ph-s.

(#56953) #81556480 válasza Dtomka (#56950) üzenetére


#81556480
törölt tag

Segítettek is, amíg PC-n toltam. De most xboxon játszok ;]

na de majd keresek ott is valakit. csak nem lesz gond

(#56952) ucli demokrácia van :D

[ Szerkesztve ]

(#56954) ucli válasza #81556480 (#56953) üzenetére


ucli
senior tag

Akkor csak benyalnak? :D ;]

(#56955) Dtomka válasza ucli (#56952) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah :D

(#56953) LaciCRM
Értem. Én nem tudnék konzlolon játszani, azaz tudnék csak béna lennék mint a sz.r :)

(#56956) Locutus
:D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#56956) Locutus válasza Dtomka (#56955) üzenetére


Locutus
veterán

Dehát konzolon mindenki az, szóval.... :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#56957) #81556480 válasza Dtomka (#56955) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én PC-n is kontrollerrel játszok. bill-el nem is tudom kezelni. Aztán csak elvergődtem 270-es szintig elég jól. 100% story és 100% achievement ( míg ez az új meg nem jött) megvan

(#56958) Dtomka válasza #81556480 (#56957) üzenetére


Dtomka
veterán

Bill + egérrel irányítok mindent. Pl autót wsad közben egérrel irányítom a kamerát, mert az alap camera alacsony szerintem.

Na végre valaki, aki tényleg kijátssza a játékot! Én messze vagyok a 100% -tól, mert mindig van vmi más gém is amire rákattanok :)

Na, most bemegyek hátha megint összefutok a ferkesz gyerekkel, h száradjon el a csítje! :D

[ Szerkesztve ]

(#56959) ucli válasza Dtomka (#56958) üzenetére


ucli
senior tag

Be lehet állítani, hogy magasabban álljon a kamera vezetés közben Settings/camera menü alatt.

(#56960) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Csak en kaptam 535.000 dolcsit valamilyen korrekció cimszoval?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#56961) ucli válasza laceszgamer (#56960) üzenetére


ucli
senior tag

Megvetted a Hermest? Annak az árát adták vissza elvileg.

(#56962) Dtomka válasza ucli (#56959) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen tudom, de köszönöm :)

(#56960) laceszgamer
Én nem kaptam vissza :( ~ 1 millám volt tegnap és most is annyi.

[ Szerkesztve ]

(#56963) Mustármag válasza szTotyy (#56948) üzenetére


Mustármag
őstag

Köszönöm :R

(#56964) ucli válasza Dtomka (#56962) üzenetére


ucli
senior tag

Szerintem addig reseteld a Gta-t, amíg meg nem adja. ;]

(#56965) Dtomka válasza ucli (#56964) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem is rossz 5let, de az :D
Annyira nem izgat...ha megkapom akkor jó, ha nem akkor lehuzott a roksztár.

(#56966) Segal válasza Dtomka (#56965) üzenetére


Segal
veterán

En meg a 4 eves evfordulos 400k-mat sem vettem fel a Rockstartol. Ezek olyan piti osszegek minuszba vagy pluszba hogy nem ezen fog mulni a jatekbeli eleted.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56967) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok.
Lenne egy kérdésem. Hogy lehet úgy menni küldikre hogy haverral csak ketten (vagy hárman) menjünk be? Illetve egyáltalán hol találunk olyan küldiket amiket 2-3 ember (random nélkül) is meg tud csinálni?

Régebben PS3on játszottam picit, és emlékeim szerint nem volt ilyen gond. Kiválasztott valamelyikünk egy rendes jobot, megcsináltuk, jött a 6 lehetőség, megszavaztuk a kövit, és így tovább, és így tovább...lehetett szépen fejlődni, gyűjtögetni..
Most csak ilyen idióta 16 fős versenyeket látunk, amik tele vannak ugye randommal, ráadásul ha oda megyünk ahol fel kell venni az adott küldit, akkor sem mi vagyunk a host, hogy legalább be tudjuk állítani.

Van rá bármi mód hogy ketten együtt tudjunk rendesen játszani? Nyilván nem a nagy 4-6-8 fős heistekre gondolok, de emlékeim szerint legalább 50-100 2en is teljesíthető küldi van...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56968) Dtomka válasza Segal (#56966) üzenetére


Dtomka
veterán

Majd megkapod 1x :D
Tudom, h piti összeg, de ha vmi free, akkor az nem 500k. De mint írtam annyira nem érdekel.

(#56969) Segal válasza Sirandrish (#56967) üzenetére


Segal
veterán

Millio dolog van amit tudtok ketten is.
Vagy a mobilodrol tudod inditani ezeket vagy az esc kepernyorol es akkor te leszel a host.

Dtomka: Csak el kene inditanom a gta-t es megkapnam de jelenleg pihentetve van a tema nalam.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56970) parkr válasza ucli (#56961) üzenetére


parkr
őstag

én nem vettem meg, de kaptam pénzt én is :D

(#56971) szTotyy válasza Sirandrish (#56967) üzenetére


szTotyy
őstag

Lapozz vissza kettőt, vagy katt: (#56904) JulianSinulf

[ Szerkesztve ]

(#56972) Sirandrish válasza szTotyy (#56971) üzenetére


Sirandrish
legenda

& Segal
Megnézzük, köszönöm!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56973) pendre54 válasza parkr (#56970) üzenetére


pendre54
addikt

Csatlakozom én is, nem rég léptem be a játékba, és azonnal dobta az üzenetet, hogy jóvá írták a kocsi árát, pedig feléje se néztem, mert nem érdekelt. ;] Minden esetre egyelőre nem dorbézolom el, mert valószínű, hogy később majd lekarmolják a számlámról.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#56974) laceszgamer válasza ucli (#56961) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem vettem meg. Meg akartam de valami hibát irt ki viszont nem is válaszolsz nt le semmit. Lehet akkor ugy erzekelte h megvettem. 😁

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#56975) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Hy all.
SOS segitséget szeretnék kérni tőletek.
Vettem egy gyári állapotú Xbox 360 E 250gb-os konzolt.(( 2013 ))
Ahogy irtam gyári állapotban van.
Vettem egy eredeti GTA 5 játékot hozzá.
Játék közben elfeketedik és előre dob a játék.(ahol kezdi a bankrablást.)
Nem mindig ugyan azon a küldetésnél dob vissza.

Nagyon örülnék ha valaki tudna segiteni.
Előre is köszönöm. :R :R :R

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#56976) #81556480 válasza Kolosszus01 (#56975) üzenetére


#81556480
törölt tag

Itt tedd fel a kérdést mert hamarabb kapsz rá választ. Én első körben teljes visszaállítás vagy cach törlés-t próbálnék meg, majd újratelepíteni a játékot. Ez PC topic, gondltam szólok mielőtt valaki lehordana mindennek ;]

(#56977) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Köszönöm.
Átirom oda is.

Megvolt amit irtál és sajnos akkor is ez a hiba. :R

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#56978) Marcoo017


Marcoo017
csendes tag

Srácok, ma egész nap baszakodott a Social Club nekem, gépresi meg volt, szerverek rendben, mi a pöcs lehet? Egyáltalán nem csatlakozik fel, reggel feltudtam menni, de akkor is 2-3 csatlakozásra sikerült.
[link]

(#56979) Brenor


Brenor
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy az onlinehoz lesznek e új városrészek, mert olvastam valahol, hogy elvileg lesz fizetős dlc és belepakolják liberty city-t, san fierrot és las venturast.

(#56980) Bjørgersson válasza Brenor (#56979) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, meg akkor már hozzádobják még Vice Cityt is, aztán lesz 200 GB az egész. SSD-t fognak ajándékba adni, ha megveszed a komplett pakkot. :) Szép is lenne. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56981) Gyula84 válasza Brenor (#56979) üzenetére


Gyula84
veterán

sokszor olvastam róla, de szerintem soha nem jön el

(#56982) Anulu79
nem engedik át a határon ;] aktuális úgy is

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#56982) Anulu79 válasza Brenor (#56979) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem ez kamu mert ha olyan emberrel játszol aki megvette te meg nem akkor mi van? :)

(#56983) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az is kap pénzt akitől nem vont le. csak ők pluszba. juhuu

Gunner for life

(#56984) Puma K válasza Locutus (#56923) üzenetére


Puma K
veterán

Igen tudom.

"... az újabb ingyenes tartalmak mellett további Shark Card eladásokat produkálnak."

Új tartalom = újabb pénzköltések a felhasználók részéről = plusz bevétel

(#56927) Kiskokó

(A világ úgy működik mindentől függetlenül, hogy mindenkinek magáért kell kiállnia és a céljait végigvinnie, mert más helyette nem teszi meg egyiket sem.)

Egy számítógépes játék hibái és egy 30 milliós autó általad írt problémájának összehasonlítása rossz példa.

Az előbbinél a közösség avagy az adott játékos közössége fogja tudni elérni a hibák javítását (ha azt magától az adott fejlesztő nem teszi meg), mert azt már annyian jelentik és kritizálják minden csatornán-forráson keresztül, hogy a kiadónak-fejlesztőnek kellemetlen a sok rossz negatív írás-kritika.

"Long story short, singleplayer and the franchise has it's reputation for a reason, BUT thanks to Take Two Studios for starting a lawsuit on community modder NTAuthority if he doesn't end the development of alternative multiplayer... Now we are stuck with your absolute garbage hacker-filled online mode. Not to mention lack of dedicated servers and current p2p system makes this said online mode a timeout simulator and afk loading screen clicker game.... GJ! a company with such revenue shouldn't be able to release such a broken garbage. I honestly spent at least 200 hours on loading screen out of my 800+... Milk the cow! oh wait u couldnt who buys ur shark cash cards? Indeed, if we set aside the technical brain♥♥♥♥, and idiotic policies, even online could be helluva fun."

Ezt egy olyan haver írta anno az alábbi időpontban Posted: 8 Mar, 2016 @ 5:23pm Updated: 29 Mar, 2016 @ 12:22pm, aki most tart 1,566.6 óránál és az elmúlt 2 hétben 25.8 órát játszott a játékkal. Én most tartok 799 óránál 2015. óta és maximálisan egyetértek azzal amit ír.

A Steam értékelések elég jó példák erre, hogy rengeteg ember látja úgy, hogy ez így nem jó a jelenlegi formájában és baromira tré az egész a Take Two, Rockstar és a GTA Online-ra nézve egyaránt.

Több más játéknál figyelnek a játékosokra akikből szedik a pénzt és azok jelzései szerint módosítani-újítanak az adott játéknál. Nem kell mindent úgy csinálni ahogy a játékosbázis elvárja, de lehet feléjük jelezni és éreztetni egy-egy gesztus formájában ami az igényeik kielégítése ha nem is teljes mértékben és mindenkinek megfelelni, de mindenképpen lépni pozitív irányban a jelenlegitől.

Ez a bármilyen szintű pozitív irány _jelenleg_ a GTA V/Online esetén kimerül az ingyenes DLC-kkel.
2015. április 12. után elindíthattad a játékot, kijátszhattad a főtörténetet legalább 30-40 óra alatt. Ez így tök jó.

Behozták az Online-t ami több sebből vérzik és annak a helyrepofozása nem úgy tűnik, hogy nagyon olajozottan menne... de ehhez már nem fűzök sok reményt, mert már tavasszal jön a RDR2...

Összesen amit szeretnék: játszani a GTA Online-al úgy hogy a javítható bugokat kezeljék időben...

Ehelyett ami van a gyakorlatban: Várok a töltőképernyőnél, lehetőség szerint megoldom a felmerülő bug-okat, ha más nincs és nem tudom megkerülni-megoldani akkor jöhet a játék újraindítása és megint a várakozás a betöltésre, ami hol gyors hol nem az...

...ilyenkor hiába van a gép minden alkatrészre a stabilitásra és sebességre kihegyezve, SSD az OS-nek és csak a játékoknak fenntartott HDD amiről pöröghetnek, pár hetes telepítésű Windows amit karban tartok szokásomhoz híven, továbbá 240-es letöltésű és 20-as feltöltésű stabil internet ha a program amit használni szeretnék hibákkal teli és lassú.

Ma pl előfordult az, hogy délután 14-15 óra között single/offline-ból átlépve multi/online-részre pár perces aktív töltögetés után semmi nem történt csak a felhők felett voltam és néztem fentről a pályát...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#56985) Horcza válasza Sirandrish (#56972) üzenetére


Horcza
csendes tag

Ha mindenképpen randomok nélkül akartok játszani, akkor szerintem érdemes a matchmaking-et is closed-ra állítani (esc menü, online fül, settings).

ayy lmao

(#56986) Dtomka válasza Puma K (#56984) üzenetére


Dtomka
veterán

továbbá 240-es letöltésű és 20-as feltöltésű stabil internet ha a program amit használni szeretnék hibákkal teli és lassú.

Az előbbi teszt eredménye:

És, ugyanazt tapasztalom. Sokszor, felhők fölött csak lebegek, vagy error és kidob a single-ba. Sajna már az elején is megvoltak ezek a problémák. Emiatt is hagytam abba 36 szintnél, ~ félévig. :)

De ezektől függetlenül mondom, h a GTA V az egyik legjobb gém melyet valaha is készítettek. Ha nem így lenne...:

Grand Theft Auto V - hét Guiness világrekordot tart a Rockstar 2013

[ Szerkesztve ]

(#56987) BP71


BP71
tag

Sziasztok!

A fiam játszott a játékkal, de valami ismerőse rábeszélte valamire, kizárták, már másodszor. Nem merte elmondani, csak az anyjának.
Azt szeretném megtudni, ha megveszem a játékot neki újból, akkor a saját nevére (a steamen) vehetem vagy csak az én nevemben tud játszani.

Köszönöm!

(#56988) Thoomaster válasza BP71 (#56987) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Milyen időkben élünk... :))
Amúgy nem a harmadik kizárásnál kapod a permanent bant?
Én azt ajánlom, hogy csinálj egy új steamfiókot, és ott vedd meg a játékot, és odadhatod neki a fiókot ha úgy véled.

(#56989) Logitech


Logitech
aktív tag

Akinek a betöltő képernyőnél csak a felhőket mutatja, és nem történik semmi, vagy használja ezt a programot, vagy manuálisan szüneteltesse a feladatkezelőben a gta exe-t 10mp-re, és akkor legalább üres session-be kerül.
A programért nem vállalok felelősséget, de állítólag nem tartalmaz semmilyen vírust meg hasonlókat

(#56990) Mr.Csizmás válasza BP71 (#56987) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elv 30 nap múlva folytathatja, nem? vmi üzenete kell hogy legyen, esetleg az emailek között.

az ilyen ismerősöket én lekoptatnám, de minimum a játék árát leverném rajta, hogy egy befolyásolható gyereket beszél rá valami kevésbé legális dologra :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56991) BP71


BP71
tag

Sajnos nem tudom ki volt, aki rábeszélte. Egyszer már 30 napra kizárták, de nem tudtam róla, titkolta. Ha jól olvastam, akkor már a másodiknál kizárják végleg.
Szerintetek nem vehetem meg az ő nevére? Remélem csak a felhasználónevet figyelik, mert akkor megtudom venni az én nevemre.

(#56992) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Belépéskor megkaptam én is az 535.000-es kárpótlást. :)

Pedig meg sem vettem a Hermest. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56993) Plata válasza BP71 (#56991) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha már másodszor modolt vagy csalt akkor az újjal is folytatni fogja.
Csak a saját nevedre vedd,az övére hiába vennéd.
Kezdheti nulláról.
Ha kibírja csalás nélkül.

(#56994) #81556480


#81556480
törölt tag

tudtátok hogy járnak az órák a játékba?

(#56995) Laraxior válasza #81556480 (#56994) üzenetére


Laraxior
titán

Inkabb a bongeszonek kellene felengednie a netre. Ki se kellene lepni a jatekbol. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#56996) Trailblazer válasza ProgenXL (#56983) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én nem kaptam semmit, pedig meg szerettem volna venni free.

Mostanra mégis.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#56997) Źşë' válasza Bjørgersson (#56992) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor most pótolhatod ha szeretnéd :D

(#56987) BP71 "Sajnos nem tudom ki volt, aki rábeszélte." szokták mondai hogy "Ha a kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a *hibás*"

harmadszorra is go ahead :F szemét dolog ide vagy oda, de nem kellene megvenned neki újra, ha lehetne az első pillanatban végleg banolnám a hozzá hasonló kölyköket (nooffense)... már csak tanulólecke gyanánt is, nem tudom hány éves (lehet hogy nem is való neki még ilyen agresszív játék btw.), de egyszer meg kéne tanulni hogy az életben nem így működnek a dolgok - ás ha nem tanulja meg akkor még lehet belőle később nagyon nagy szívás :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#56998) Sirandrish válasza Horcza (#56985) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyelőre szeretnénk úgy igen. Kicsit fejlődni, gyűjtögetni, ismerkedni a játékkal. Majd utána mehet a nagyobb csapatos buli, de akkor is szívesebben mennék ismerőssel, PH-ssal, valakivel akivel tudok TS-en kommunikálni, mint a 13 éves orosz hülyegyerekkel... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56999) rup1u5 válasza BP71 (#56987) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ugye elmúlt már 18 a kölök? ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#57000) Plata válasza rup1u5 (#56999) üzenetére


Plata
félisten

Ezt szerintem csak viccből kérdezted. :DDD
Azért mert a játék 18+ szerintem még nem kell 18 ahhoz hogy játsszon vele.
Nem nagyon figyelnek ma erre az emberek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.