Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) HussarF válasza Mr.Csizmás (#56050) üzenetére


HussarF
addikt

És ez úgy funkcionál, mint a MOC?

(#56052) Mr.Csizmás válasza HussarF (#56051) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a leírásból úgy gondolom igen, és kell hozzá már egy moc, ha lakat van rajta :F (vagy más unlock)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56053) Lunky88 válasza Mr.Csizmás (#56050) üzenetére


Lunky88
tag

Azért megkérik az árát ennek is, bár lehet hogy csak én vagyok csóró... :DDD

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#56054) ucli


ucli
senior tag

Ha jól számolom akkor 34 körül meg is áll az ôsszes ilyen móka.

(#56055) L-e-f-i-e válasza Mr.Csizmás (#56050) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ha olyan mint a MOC, ugyanolyan ágyúkkal akkor már 2 emberrel (pilota + Gunner) is nagyon erős lesz, ha leszedi pár expo sniper lövés akkor már kérdéses. :)

=^-^=

(#56056) Dtomka válasza HussarF (#56049) üzenetére


Dtomka
veterán

Ejha van egy kis aprópénzed (is) :D

Mennyi a max amivel le lehet tölteni? 2 Gbites netem lett, remélem nem 1-2 mb-tal fogja letölteni. De elképzelhető, mert a szerverek le lesznek egy "kicsit" terhelve.

Arra a tankra kíváncsi vok, de gondolom az is csak egyszemélyes.
Mit szükséges megvenni az új heist indításához? Valaki indított közületek?Köszi annak aki válaszol :)

(#56057) Plata
Ha "csak" annyival fog jönni az is jó, annyival jött a régebbi (120 mbitesen is) :)
Most 200mb\sec -kel is jöhetne, beletelne 10-20 másodpercbe az egész móka létöltése :D

(#56058) Mr.Csizmás
Tényleg nem is néztem.
Biztosan a többieknek is lesz szerepe és nem csak taxizni fognak kötelezően a tankban. Bár elég lett volna 2 személyesre, mert egyik a löveget a másik a gépágyút irányíthatná.

[ Szerkesztve ]

(#56057) Plata válasza Dtomka (#56056) üzenetére


Plata
félisten

Nekem 11-13mb-al jött le.Nagyon gyorsan.

(#56058) Mr.Csizmás válasza Dtomka (#56056) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ottvan a sarkában, hogy 4 személyes

imho a rockstar tuti van olyan kedves, hogy bizonyos funkciókat nem a sofőr tud ellátni, hanem utashoz van bekötve :DD mint a Hunter, ott is anyósülésről ment a flinta, mostmeg a tankon kívül az Akela, és Volatol is erre épít a jelek szerint :U (mindenki hozzon magával egy legénységet)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56059) negyven2


negyven2
veterán

Azért 500/750k egy lövéssért, sok. De Achievement jár érte.

Ennyibe kerül az orbital strike.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#56060) JulianSinulf válasza Segal (#56010) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Akkor mázlid volt. Én is elindítottam a letöltést és elmentem dolgozni. Gondoltam, hogy 9 óra csak elég neki.
Le is szedett 1-2 GB-ot, majd megállt a telepítő.
Aztán odafigyelve csináltam és jópárszor megállt a letöltés, majd újraindult, de, ha jól emlékszem, akkor az 5. után dobta a hibaüzit és újra kellett indítanom a dolgot. Volt amikor 5 percig sem ment a "letöltés" és jött a hibaüzi.
3 napig vacakoltam vele így, aztán vettem a külső meghajtót.

(#56061) ProgenXL válasza HussarF (#56049) üzenetére


ProgenXL
őstag

az egy 30 férőhelyes repülő központ

Gunner for life

(#56062) freeknight válasza negyven2 (#56059) üzenetére


freeknight
őstag

Plusz 900k maga az ágyú

(#56063) negyven2 válasza freeknight (#56062) üzenetére


negyven2
veterán

Igaz, akkor 1.4 millió volt az a kill... :D

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#56064) HussarF válasza ProgenXL (#56061) üzenetére


HussarF
addikt

30?? Belefér az egész session? Na ne már :D

(#56065) ProgenXL válasza HussarF (#56064) üzenetére


ProgenXL
őstag

amit figure85 linkelt abban ezt írják. :)
a 12órányi játékidő is valós mert abból 6óra töltési idő... :D

Gunner for life

(#56066) HussarF válasza ProgenXL (#56065) üzenetére


HussarF
addikt

Valóban. Ami felmerült bennem, hogy a MOC-nál, ha a pótkocsiban voltál, amikor azt felrobbantják, akkor csak simán kirakott, mintha csak kijöttél volna belőle (elég sz.r megoldás sztem, meg kellett volna halnia annak, aki bent van). Na most ennél ez hogy lesz? Felrobbantják és kirakja az égben az embert? Aztán ha van ernyője megúszta, ha nem akkor placcs a betonon?

(#56067) Laraxior


Laraxior
titán

Na mennyibe kerul a heist inditas?
Behivtak dolgozni ugyhogy csak este 8 utan tudom megnezni a felhozatalt. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#56068) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Éppen megszabadultam az összes telefonos zaklatótól, erre most Lester kezdte el :W

(#56069) szTotyy


szTotyy
őstag

65k az indítása. Az első setupot végigtoltuk. 6 küldit tartalmaz. Lacko és TriEdge volt velem végig. Lacko 28k-t kapott csak a végén. Igaz nem hardon játszottuk. Én még egy petákot sem kaptam

(#56070) Kiskokó válasza ucli (#56054) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pont 34 millióm van de hót ziher hogy nem veszek meg minden, kocsikat vennék de bezzeg nincs garázshelyem :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56071) hegyipapa válasza szTotyy (#56069) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Így van 65k, én is indítottam párat megcsináltunk belőle, azt nem tudom a segítők mennyit kaptak, de én semmit se, viszont a újonnan bekerült járművek olcsóbbik árat feloldja, ahogy szépen sorba csinálod a feladatokat.

(#56072) Plata válasza Kiskokó (#56070) üzenetére


Plata
félisten

Vedd meg a heist épületet és indíts nekünk heist-et. :DDD

(#56073) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Bekerültek a karácsonyi cuccok is. frissült a mpchristmas2017-re az egyik dlc-s mappa.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#56074) Kiskokó válasza szTotyy (#56069) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azé mondjuk kemény ha tényleg 12 órányi cuccot tartalmaz.
Biztos élvezhető lesz azé párszor, na meg arra leszek kíváncsi a végén mennyi zsetont ad összesen.

Hegyi 5 után leszek, csapathatnánk, mondjuk én indítanám sza előről kéne :D

CSk annak oldja fel aki indította mi ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56075) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ebben az új létesítményben akkor mennyi jármű is tárolható ?? 7db vagy több ??

(#56076) hegyipapa válasza Kiskokó (#56074) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Én úgy tudom, csak annak oldja fel aki indította.

[ Szerkesztve ]

(#56077) szTotyy


szTotyy
őstag

Saabe: igen sajnos csak annak oldja fel az olcsóbb árakat, aki indítja. Nem is értem miért ilyen hülyén csinálták meg ezt már megint.
A 12 óra meg teljesen reális lehet. Mondjuk ebben a töltőképernyő nézegetése is benne van az tuti. Mi az első setuppal elszórakoztunk kb. 1,5-2 órát. Igaz, nem is siettünk.
A küldetések jók amúgy. Az egyik küldetésben a hullaházban lévő hulláknál kellett keresni valami adatokat. A hullaházban nincs ruha a hullákon!!!! Fújjj :O
hegyipapa: én ahogy néztem 7 slot van a kocsiknak.

[ Szerkesztve ]

(#56078) freeknight


freeknight
őstag

Az új rádióadóról még nem is esett szó, pedig elég kellemes, 90%-ban rapet tol, bár nem az a kemény gangsta féle, Jay-Z, Frank Ocean, nekem nagyon bejön, szerintem Kiskokó meg Whiz Khalifa is meg lesz vele elégedve :))

(#56079) freeknight válasza szTotyy (#56077) üzenetére


freeknight
őstag

Indítsátok Invite Only sessionból, nem lesz szinte semmi töltés.

(#56080) ProgenXL


ProgenXL
őstag

:C :C :C :C

Gunner for life

(#56081) freeknight válasza ProgenXL (#56080) üzenetére


freeknight
őstag

Szexi :D

De miért örülsz neki ennyire? :DDD

(#56082) ProgenXL válasza freeknight (#56081) üzenetére


ProgenXL
őstag

inkább vicces :D ezzel remélem tovább lehetünk a vízalatt

Gunner for life

(#56083) freeknight válasza ProgenXL (#56082) üzenetére


freeknight
őstag

Ismerjük már annyira ezt a játékot, hogy tudjuk, nem ;]

Heist alatt lehet, hogy örökre tart, de a freeplayes változata biztos valami ilyesmi: "Note: the production model of this scuba gear has a reduced oxygen capacity" :D

[ Szerkesztve ]

(#56084) szTotyy


szTotyy
őstag

Azt többen is említettétek már, hogy ez lehet az utolsó dlc. Ezt miből gondoljátok, volt valami hír ezzel kapcsolatban?

Egy apróság: az első 3 küldetésecske freeroamban zajlik, úgyhogy más is beleköphet a levesbe. Bár ezek nem túl bonyolultak.
Ez a orbital cannon meg csak arra jó, hogy bármikor véget vessen egy eladásnak. Mondjuk amilyen ára van, csak csalók használják majd. Azok meg enélkül is véget tethetnek egy jó eladásnak.

[ Szerkesztve ]

(#56085) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez az orbital cannon kész lehúzás
1 lövés ára.....

Gunner for life

(#56086) ucli válasza ProgenXL (#56085) üzenetére


ucli
senior tag

Oszt ez mit tud ennyiért? :D

[ Szerkesztve ]

(#56087) ProgenXL válasza ucli (#56086) üzenetére


ProgenXL
őstag

bárhol a mapon lőhetsz vele műholdon keresztül más játékosokat. egy felülnézetes kamerában. elég nagyot robban.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#56088) ucli válasza ProgenXL (#56087) üzenetére


ucli
senior tag

Szóval egy bazi agy homing misseile. :D

(#56089) ProgenXL válasza ucli (#56088) üzenetére


ProgenXL
őstag

lehet vele köcsögösködni :D csak drága mulatság.

Gunner for life

(#56090) freeknight válasza szTotyy (#56084) üzenetére


freeknight
őstag

Pyrealmgaming mondta, állítólag vannak bennfentes infói. Hihető, mert ő 1 hónappal ezelőtt megmondta, hogy decemberben új heist jön, amire senki sem gondolt volna. És lásd.

A józan paraszti ész is ezt diktálja: tavasszal jön az RDR 2, E3-n pedig 90%, hogy be fogják jelenteni a következő gta-t. Mindenki ezeken fog dolgozni.

Meg ugye ennél nagyobb és drágább update még sose jött (a drágát elsősorban úgy értsétek, hogy a rockstarnak került sokba). Csak az új rádió licenc díjai többe kerülhettek, mint az összes eddigi dlc együttvéve. Aztán hoztak annyi contetet, amennyi egy komplett cod részben nincs, meg jöttek a szokásos új autók, az is több, mint eddig bármelyik dlc-ben. Nagyon-nagyon olyan az egész, mint egy szép búcsú a játékosoknak.
Ne legyen igazam, de nekem ezeket megfontolva nekem nagyon így tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#56091) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

akinek odaígérkeztem: megszerelem a zuhanyt, és jövök fel :B :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56092) ProgenXL


ProgenXL
őstag

a security-ból meg lehet embereket küldeni másokra. hogy támadják. :D

Gunner for life

(#56093) ProgenXL válasza freeknight (#56090) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem kellett einsteinnek lenni hogy azt mondjuk decemberben dlc jön. kb mindenki tudta hisz minden évben jött dlc karácsony előtt.

Gunner for life

(#56094) freeknight válasza ProgenXL (#56093) üzenetére


freeknight
őstag

Nem csak simán dlc-ről volt szó, a csávó már azt is megmondta, hogy heist lesz. Ugyanabban a videóban (hangsúlyozom, 1 hónappal ezelőtt), azt is hozzátette, hogy ez a heistos lesz az utolsó is egyben.

[ Szerkesztve ]

(#56095) Plata válasza freeknight (#56094) üzenetére


Plata
félisten

Már az előző dlc előtt meg mondták hogy valami nagy jön utána és rohadt drága és karácsony előtt,meg azt is hogy valószínűleg ez a búcsú dlc.
De amikor mondtam akkor mindenki azt mondta hogy nem jön másik dlc úgysem. :P
Egyébként a top 10 eladási listán ebben a hónapban is benne volt GTA V,asszem ötödik. :C
lehet hogy RDR is kijön Pc-re,ha igaz az RDR-hez is lesz olyan Online mint GTA-hoz,mivel GTA-nál hatalmasat kaszáltak vele ezért az RDR-hez is lesz,ezért vannak akik úgy gondolják Pc-re is kiadják,mert Pc-n hatalmasat kaszáltak a GTA online-al.

[ Szerkesztve ]

(#56096) Plata


Plata
félisten

Az új heiste-ekről írhatnátok,mennyire nehéz,mennyit fizet,mi kell hozzá.
Satubbi.

(#56097) freeknight válasza Plata (#56096) üzenetére


freeknight
őstag

Még csak 1 setupot toltam, nem könnyű, a harcolós részekhez 4 ember ajánlott. Viszont a lopakodós rész nem volt valami nehéz, pl a humane raid deliver emp-hez képest.

A mennyit fizet nehéz kérdés, nem hinném, hogy valami nagy szám lesz, reméljük, estefelé lesz majd pár vérpistike redditen, aki kipörgette, és megtudjuk.

(#56098) Plata válasza freeknight (#56097) üzenetére


Plata
félisten

És mennyibe kerül az indítása?
Nekem most úgysem lesz rá pénzem,veszek pár ruhát ha van szép és ennyi.

(#56099) freeknight válasza Plata (#56098) üzenetére


freeknight
őstag

Hát én 2,3 milláért vettem az új bunkert, de ez szinte fapad. Ez mindenképp kell az indításhoz.
Sok setup van, az első setup kör (több küldi is van benne) indítása 65k-ba kerül, ezen kívül van még 4 setup kör, azokat nem tudom mennyi.

(#56100) ProgenXL válasza Plata (#56098) üzenetére


ProgenXL
őstag

első heists indítás 65k-ba kerül.

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.