Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55751) Anulu79 válasza b4sxe (#55750) üzenetére


Anulu79
addikt

M betű ott a legfelső menü és Retire ha jól emlékszem.

(#55752) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi a kokós tippet! Ha jól látom akkor venni nem igazán éri meg mert túl drága. Max. majd össze állok valakivel lopni mert akkor jobban kijövök. :) Amúgy a kokóba minden fejlesztés meg van véve. Most a bunker dolgaira gyűjtök, hogy azt is be tudjam indítani. Vagy érdemesebb inkább még gyűjtögetni mert lesz valami jóféle akció karácsonykor? Szokott amúgy lenni?

Mi ez a dupla pénzes dolog? Hol lehet elérni? Ez a special vehicle work?

[ Szerkesztve ]

(#55753) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#55752) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van mc házad? az egyik kisszobában, ahol van egy hosszú asztal, van a falon 2-3 plakát. na azokkal indul a work, és az fizet duplán, amit írtam fentebb. +akciósak az MC házak, szóval érdemes a spawn helyhez közel rakni, én is átköltöztem a Vespucci Beach-re :)) (le lehet szállni repcsival :DDD)

ps. kb. fél óra MCC alatt visszajön az ára, ha még nincs.

szerk2: nem éri meg lopni, mert a besegítő elvtárs nudlit se kap, és ha messziről kell behoznod a cuccot, romlik a pénz/idő hatékonyságod. 2 supply az 150k, és alsó hangon 350k körül ad átlagban.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55754) Plata válasza Mr.Csizmás (#55753) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj mennyit ad a régi MC házad helyett a játék?
Beszámolja hogy totál fullos?
Nekem a legdrágább és egyben a legtrágyább helyen van MC házam át költöztetném a tengerpartra a hajóm mellé.

(#55755) Mr.Csizmás válasza Plata (#55754) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem csak alap van, a sivatag szélén lévőt (benzinkutas) kecót 100-ért számolta be a strand alsó sarkánál lévőbe. ja és ingyen átírhattam az MC nevet.

(#55756) Plata ja nekem default név volt. (te is repülőgéppel akarsz parkolni a ház előtt, azért költöznél?)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55756) Plata válasza Mr.Csizmás (#55755) üzenetére


Plata
félisten

MC név marad.
Al Bundy kedvenc klubjáról kapta a nevét. :D
De én nekem bent van a városban,a legdrágább ami nem tudom mennyibe került,fullosan fel van szerelve.
Majd ma szerintem megnézem.Irtó rossz helyen van,gáz hogy a legdrágább mc ház ilyen ótvar helyre van rakva.

(#55757) HussarF válasza Plata (#55756) üzenetére

Miért van szar helyen? Bent van közel mindenhez. Te mindig rinyálsz, ráadásul tök érthetetlen okokból ;]

(#55758) Plata válasza HussarF (#55757) üzenetére


Plata
félisten

Nekem rossz helyen van.Mesze van a gyáramtól hajótól mindentől. :P

(#55759) Segal válasza Plata (#55758) üzenetére


Segal
veterán

Akkor a gyáraid meg a yachtod van rossz helyen :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55760) Plata válasza Segal (#55759) üzenetére


Plata
félisten

Ha belehet vinni a yachtot a város közepére szójj. :P

(#55761) freeknight válasza Plata (#55756) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem ott van, ahol te szeretnéd szerintem (vespucci beach), de félévente egyszer szoktam odamenni :D

Egyébként így van ezzel a játékkal, a legdrágább bizniszek általában a legszarabb helyen vannak, jobban meg kell gondolni a vásárlást, mintsem hogy megveszem midnenből a legdrágábbat.

(#55762) Anulu79 válasza Mr.Csizmás (#55753) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi akkor majd megpróbálom meglesni a héten. Van MC igen. Kellett a kokó gyár miatt. :) De nem is tudtam, hogy itt is vannak küldik. Úgy vettem, hogy közel legyen minden egymáshoz. A lakás, a CEO, a kokó meg az MC is egy körzetben van színte. Jobban már nem tudtam össze zsúfolni őket egy helyre. A hely nevét nem tudom de bal oldalt van lejjebb minden. :)

(#55763) Mr.Csizmás válasza Anulu79 (#55762) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

MCC jó buli, főleg ha 8-an megyünk jettel egyszerre, meg hasonlók :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55764) ucli


ucli
senior tag

Lehet, hogy most hülyeséget kérdezek, de:
Magas cpu hőmérséklet tud crash-t okozni?

(#55765) Segal válasza ucli (#55764) üzenetére


Segal
veterán

Az füstöt tud okozni :P
Ha magas a proci hőmérséklete az fagyást vagy gépújraindulást tud okozni. Deliddel orvosolható :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55766) ucli válasza Segal (#55765) üzenetére


ucli
senior tag

Csak a Gta fagyott ki, de az többször....
Először hacker nélküli, majd hackeres session-be fagyott ki, a hacker nélkülit viszont nem értem.
Gpu tuning mellett szokott fagyni, de direkt levettem, és akkor is kifagyott. :W

(#55767) Plata válasza ucli (#55766) üzenetére


Plata
félisten

Hacker tud fagyást csinálni.

(#55768) ucli válasza Plata (#55767) üzenetére


ucli
senior tag

Köszi Sherlock. ;]

Azt nem értem, hogy a hacker nélküli session-ben miért fagyott ki, nem pedig azt, hogy a hackerektől hemzsegőben mi okozta a fagyást.

(#55769) Dtomka válasza ucli (#55764) üzenetére


Dtomka
veterán

Persze, hogy tud. Msi AB-vel monitorozd a hőmérsékleteket. Ha megteheted cseréld le azt a hűtőt 1 Noctua-ra és a hőmérsékletek sokkal jobbak lesznek. (Nálam ~50 fokosak a magok, de majd berakok képet ;) )
Tápod ok, max a ház szellőzése lehet még kérdéses.

Memóriát is OC-zod, mert ha igen akkor az is bekavarhat.
Pl BF4 alatt:

[ Szerkesztve ]

(#55770) ucli válasza Dtomka (#55769) üzenetére


ucli
senior tag

Érdekes, eddig magas T miatt a komplett gép fagyott ki, nem pedig csak a Gta.
A hűtőm egy Noctuával azonos kaliberű jószág, .2giga plusz van a procin, ami luf@zs.
A szellőzés annyira nem érdekes, mert a gép oldala nem fér rá a házra a hűtő miatt, ami egyébként passzívan is le tudná hűteni a procit. A ram kezdetek óta 1400megán fut, nem valószínű, hogy az kavarna be.
(Mondjuk a ház az cserés lesz, nemrég szereztem egy Nzxt H440-et ingyé :D )

(#55771) Dtomka válasza ucli (#55770) üzenetére


Dtomka
veterán

"A szellőzés annyira nem érdekes" Sajna ebben tévedsz. Nagyon is fontos a megfelelő légáramlás, hisz ha a ház oldala nincs fent akkor a hűtések GPU, és CPU-ra nem olyan hatékonyak.
szép kuckó, grat hozzá!

+1 kép

(#55772) ucli válasza Dtomka (#55771) üzenetére


ucli
senior tag

Persze, tudom hogy számít, de egy papíron 350W-os hűtőnek le kellene hűtenie egy 95W-os procit.

(#55773) Segal válasza ucli (#55770) üzenetére


Segal
veterán

Kizárt dolog hogy a proci hőmérséklete lesz a probléma mert ott bekapcsolna a védelem és magát a gépet indítaná újra.
Izgalmasak tudnak lenni ezek a gubancok nálam legutóbb a windows frissítés okozott egy ilyen "jóságot".
Pechemre pont akkor volt procicsere is (i5-ről i7-re) és a Project Cars 2 miatt nvidia driver csere is. Random kékhalálokkal elkezdett leálni a win10...
Procit én is hamar kizártam de sokáig az nvidia driverre gyanakodtam amit össze vissza cserélgettem végül kiderült hogy az oculusom egyik usb 3.0 csatlakozása okozza... A vicc az volt hogy simán működött semmi hibát nem írt ki csak egyszerűen kikészítette a gépet. Miután átraktam egy másik usb 3.0-ra megszünt a probléma...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55774) ucli válasza Segal (#55773) üzenetére


ucli
senior tag

Másra nem tudok gondolni, ilyen fagyást csak tuning tud okozni, na de majd megnézem.

(#55775) Puma K válasza ucli (#55772) üzenetére


Puma K
veterán

Hiába a 350W-os hűtési teljesítmény, ha nincs körülötte légmozgás, és áll a levegő, ami egyre melegebb majd ami elér egy hőfokot és onnantól kezdve mit sem ér a hűtési teljesítmény.

Kell a légmozgás.

A számítógépház oldalát meg fel kell rakni, mert akkor van egy zárt rendszered amiben mozog a levegő és cserélődik valamint hűvösebb levegő kerül be ami felmelegszik és felfelé távozik... ha nem tudod feltenni az oldalát akkor állíts mellé egy szobaventilátort a legalacsonyabb fokozaton... de a legésszerűbb a megfelelő házra cserélni a meglévőt majd a leendő hűtőket-ventilátorokat úgy választani vásárlás előtt, hogy ne legyen hasonló probléma.

Kivéve ha Mora radiátorra van kötve az épített vized mert akkor az akár venti nélkül is meg tudja oldani a hűtést :)) (de ez is csak adott teljesítményszintig képes megbirkózni :K )

vagy ventikkel megpakolva

még hatékonyabb.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55776) Dtomka válasza ucli (#55772) üzenetére


Dtomka
veterán

Persze elméletileg le kellene. De ott akkor tényleg más lehet. Tégy mindent defaultra!

(#55775) Puma K
OMG :Y :D

(#55777) Segal válasza ucli (#55774) üzenetére


Segal
veterán

Akkor úgy kérdezem mennyi az a magas hőmérséklet? Mert nálam már a 8x fok annak számít de ezek után nem lepődnék meg ha valami 9x számot írnál...
Illetve a BCLK is húzva van vagy csak a szorzó? Mert ha igen akkor szerintem azt állítsd vissza elsőnek 100-ra. Tisztára mintha a procituningos témákba lennék ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55778) Puma K válasza Dtomka (#55776) üzenetére


Puma K
veterán

2007-ben ilyet akartam én is építeni: [link] :B :O

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55779) ucli válasza Puma K (#55775) üzenetére


ucli
senior tag

:D Megyek és kiszerelek az autóból egy hűtőbordát, az talán megteszi. :D
Amúgy az egész gép egy afféle csatornában van, amiből kifelé fújja a levegót, nem pedig csak ott van.
Na de majd az új házba... :))

(#55780) ucli válasza Segal (#55777) üzenetére


ucli
senior tag

Jelenleg 60 és 80 között ugrál, de hétvégén 90+ volt, sokszor elérte a százat is. :W
Ha Bclk-t húzok, akkor instant fagy az egész, még bootolni se tud.
A szorzót és a feszt állítgatom csak (állítgattam), 44-en áll a 42 helyett, Core voltage 1.2-ről 1.3-ra lett állítva.

(#55781) Locutus válasza ucli (#55780) üzenetére


Locutus
veterán

90-100 fokon már akármi is lehet... odáig nem szabadna hagyni elmenni. Miért nem tekeri feljebb magát a hűtő, nem vezérli az alaplap?
80-90 fokon is már el kéne kezdenie visszavenni a cpu órajelet, hogy ne melegedjen annyira. Hacsak valami nem nagyon szarul van a biosban beállítva...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55782) ucli válasza Locutus (#55781) üzenetére


ucli
senior tag

Hehe... Maxon pörög az a három nyomorult venti, hangosabb, mint egy repülőgép. :))
Biosra majd holnap ránézek, most nincs hozzá kedvem. :D

[ Szerkesztve ]

(#55783) Segal válasza ucli (#55782) üzenetére


Segal
veterán

Pedig ez lóf@sz tuning... Az én ivym 34 helyett 43-on megy pedig nem is K-s :P Még le is szóltad egy másik témába :DDD
Max a bios beállításokat kéne akkor még megnézni hogy van beállítva mert lehet ott van beállítva valami védelem 80 fok körülre.
Esetleg ha régen volt pasztázva a proci akkor adni neki valami jóságot. Pl Thermal Grizzly-t :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55784) ucli válasza Segal (#55783) üzenetére


ucli
senior tag

Fél éve 4.9-en röhögve ment 0fagyással, akár 12+ órát is.
A kupak alatti pasztáról viszont el tudom képzelni, hogy már kopogósra kemégyedett. Amúgy Kryonaut paszta van a hűtő és a kupak között.
A biost viszont még nem néztem. :B

(#55785) Segal válasza ucli (#55784) üzenetére


Segal
veterán

Jaaaaaaa szóval readásul még delides is és úgy fázik plusz 200mhz-től :Y ;] :P :B
Van "baráti jó áron" egy eladó működő képes :DDD 3770-em ha gondolod írj privátba a részletekért :DD
Na jó nem szekállak mert csúnya rossz dolog a kárörvendés és félek hogy virgácsot kapok reggel a mikulás bácsitól :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55786) ucli válasza Segal (#55785) üzenetére


ucli
senior tag

Nem delides, de majd az lesz. A sima Zintel paszta a szar. :D

(#55787) Puma K válasza ucli (#55786) üzenetére


Puma K
veterán

"A sima Zintel paszta a szar."

:D

Laza 18°C különbség a #0 és a #3 mag között 4.7Ghz-cen 1.245v mellett LinX 0.6.4-ben 10 kör után... viszont azóta cseréltem házat, meg a játék vízen is mentek a gyári ventik és a helyüket a Swif2-ök vették át.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55788) Laraxior válasza Puma K (#55778) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem pont ilyen van. 4x18-as ventivel. ;]
Nincs is panaszom a hőmérsékletekre. :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#55789) irhejja válasza ucli (#55766) üzenetére


irhejja
tag

Nekem is voltak furcsa fagyásaim nem olyan rég, először én is GPU OC-ra gyanakodtam (GTX 1080Ti nekem is), pedig csak egy nyavadt +50 MHz volt core-on. Vissza vettem +25-re ( :DDD ) és még mindig fagyott (úgy, hogy közben meg minden más játékban/benchmarkban beton stabil volt).

Aztán egyik hétvégén windows creators fall update + DDU majd legújabb NV Driver + új MSI AB + új RTSS és megszűntek a fagyások. Jelenleg +100 MHz core-on és +150 MHz memórián, szóval OC-t is bírja.

Neked mindenből a legújabb van fent (NV driverből nem raktam még fel a legújabbat, az az előtti van)? :F

(#55790) ucli válasza irhejja (#55789) üzenetére


ucli
senior tag

Nv driver nem a legfrisseb, csak a .31-as van rajta, de eddig érdekes módon nem produkált ilyeneket.

(#55791) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Phhu játékosoknak ez kis infó és tipp.

Az elmúlt időszakban pár dolgot megfigyeltem, észrevettem, eladásokkal kapcsolatban.
Régi rutin rókáknak semmi újdonság nem lesz benne.

1, Gyár eladásnál mielőtt belépsz Mc-be, menj be a gyáradba és utána lépj Mc-be, így nem lesz defended.
Most volt párszor hogy valaki eladni szeretett volna felcsigázta népet majd belépett Mc-be és egyből egy defend fogadta, addig még meg le nem harcolod a defendet eladni se tudsz.

2. Mc eladás indítottál, és bent vagy a gyárba, mikor hívod be az segítőket adjál kapásból valakinek road captain jogot, hogy tudjon helit kérni ha szükséges.

3, Mc eladásnál ha maximális létszám összejön, tehát 8 fő, célszerűbb ha fele kint vár a gyár előtt. Ugyan is ha csomagot kaptok, akkor a többi 4 fő aki bent marad az egy helivel tud menni.

4. Kukásautós eladásnál nem kell megállni a sárga pontnál, csak jobbra nyíl és mész folyamatosan.

5. Autó eladásnál légyszíves nézd meg hogy lejárt-e a cd-d, mielőtt feleslegesen behívsz játékosokat.

6. Játékban úgy döntünk hogy Kick-et teszünk egy játékosra, akkor egyszerre csak egyre tegyünk, a nagy többségnek kick-elni kell ahhoz hogy eltűnjön az illető. Két játékoson is van mondjuk vegyesen kick, akkor egyik sem fog távozni a sessionből mert nincs meg egyiknek se a megfelelő mennyiségű (kick) szavazata, és semmit sem ért az egész.

Ezek az apróságok tudják gyorsítani, és gördülékenyebbé tenni az eladásokat. Hirtelen ennyi jutott eszembe. Lehet kiegészíteni.

(#55792) Mr.Csizmás válasza hegyipapa (#55791) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

6. + a session létszámától függően, 4+1-nél simán ki lehet tenni 2-3 szavazattal, 20+1 főnél már ~10-12 kell legalább :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55793) Met válasza hegyipapa (#55791) üzenetére


Met
nagyúr

1. ez hasznos
2. ezt annyival kiegészíteném hogy olyan kapja a jogot aki tudja is mit kell csinálni, volt hogy valakiből RC-t csináltam és elhúzott kocsival, mi meg álltunk ott mint a f@sz
3. ezt úgy kell érteni hogy csak 4 csomag lesz olyankor?
4. ezt tudtam, bár azt megnézném hogy csinálod meg amikor valahova be kell tolatni ;]
5. ez ok
6. ez ok

Még annyi hogy ha lehet akkor legyen már valami sorrend megbeszélés az eladásokra, arra gondolok hogy ne az legyen egyszerre megy 2-3 eladás minimális létszámmal. Általában meg szoktuk beszélni kinek lesz a következő, csak az újakba is rögzüljön ez:)
Meg ha lehet, hogy ha valaki kérdezi hogy kinek lesz eladás akkor szóljon az illető hogy x idő múlva lesz, volt hogy kérdeztem, csönd, elkezdtem lopni majd valaki benyögte hogy lenne ez vagy az.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#55794) Anulu79 válasza Met (#55793) üzenetére


Anulu79
addikt

Lehet, hogy azért nem szólt mert még nem ért a gyárba és nem tudott róla. Nekem volt, hogy sokszor jeleztem én is, hogy ráérek tudok segíteni amikor jött kérdés, de inv. persze nem jött és eladásnál tuti nem volt max .létszám mert kevesen voltunk a sessionben. Én meg csak vártam és azért nem foglalkoztam a saját dolgommal. De ilyenkor 1-2 perc autókázás aztán akkor neki kezdek a saját feladataimnak.. :D

Amúgy már csak 1 autó kell és meg van az összes kollekció egyszerre. Nekem egy újabb elért dolog. :DDD

(#55795) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Srácok, lehet csak a fáradtság teszi de a gyémántos bulihoz merre találom a furgont? :DD A táblán lévő szövegen kívül nem sok instrukciót kaptam a küldetéshez :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55796) Plata válasza Archttila (#55795) üzenetére


Plata
félisten

Gyémántos rabláshoz furgon?
Gondolom a bogaras furgon.
Nézd meg Itt.
Nem tettem spoilerbe mert minek,aki nem kattint rá úgysem látja.Akinek meg ez is bántja az érzékeny szemit az csukja be.

(#55797) Archttila válasza Plata (#55796) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Attól tartok ez vmi bug lesz, mert nekem nem jelzi a térképen ezt a helyet...

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55798) Plata válasza Archttila (#55797) üzenetére


Plata
félisten

Hívj egy taxit és vitesd magad a küldetés helyszínére.
Hátha.

[ Szerkesztve ]

(#55799) Ideg válasza Archttila (#55797) üzenetére


Ideg
aktív tag

A videoban is csak az látszik, hogy Lester SMS-e után jelenik meg a mapon.

(#55800) Plata válasza Ideg (#55799) üzenetére


Plata
félisten

Ilyeneket ne írj be mert mindjárt feljelentenek modiknál vagy balhé lesz hogy nem raktad spoilerbe és most összetöröd a lelkivilágukat.
Már ha van,egyébként rakj ilyeneket spoilerbe. ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.