Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56651) apollo12


apollo12
veterán

Hali kb 2 hónapja nem gémeltem gta 5 el, és most ezt dobja ki hiba üzenetbe mikor be akar dobni pályára mindegy hogy multi vagy egyjátékos mód. Tegnap újra raktam a gémet de nem változott, mi lehet a baja ?

(#56652) Mr.Csizmás válasza ucli (#56650) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az felejtős, mert relatív magasságot mutat mindig :W (mint a rádiós magasságmérő, AGL)

csak a nyilacskát nézem, a térképrajzolat alapján el lehet navigálni a célhoz, ott meg már látás alapján megy :))

mondjuk ilyen időben fun dolog az off radarral pcsánverni másokat :D vulcant ki kéne hozni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56653) ProgenXL válasza hegyipapa (#56646) üzenetére


ProgenXL
őstag

Köszi a rangot :) Továbbra is ugyanígy tovább. Csaló mentes ünnepeket. :D

Gunner for life

(#56654) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Na ennyit arról,hogy tiszta sessionban lehet játszani. (a farkasok köztünk vannak ha értitek.. )
Most voltunk egy szinte csak PH-s sessionba, de voltak akik THCC meg nem tudom milyenek voltak. De elvben mindenki magyar.
És ezt kapom Én is,(cementes zsák meg talán pénzes) meg valaki/valakik PH-sok még jelezte,hogy hullik rá pénzes zsák.. :((
Szerencsére kocsiban ültem..

(a képek kicsit sötétek bocsi, de éjjel volt :D )

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#56655) freeknight válasza Nyethuszar (#56654) üzenetére


freeknight
őstag

Ezek között az emberek között volt a csaló.

Ha itt LordofTheWolves-ot gyanúsítanád, ő az öcsém, most éppen karácsonykor otthon vagyunk, egy szobából is játszottunk, szóval ő biztos nem csalt, olyannyira, hogy még a kedves úriember neki is robbantott supplyt a kép készülte után. Attól, hogy ritkábban jár fel játszani valaki, még nem lesz automatikusan csaló.

Nincs kizárva, hogy ph-s lenne a csaló egyébként, de én a pénzem valamelyik idegen magyarra tenném.
Én csak azért sem értem, mert többször kértük szépen (és utána csúnyán is, engem úgy felkúrt, hogy le is léptem), hogy fejezze be, de nem, mint egy kisgyerek nyomatta tovább. De csak ilyen langyisan, 1-1 ledobott táska, 1 felrobbantott supply, tehát még vér se volt a pucájában.

(#56656) Mr.Csizmás válasza freeknight (#56655) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

érdemes facebookon figyelni a magyar nyelvű GTA5 /Rockstar hirdetéseket, sok jampi-jancsika veri magát kommentben, hogy egymásnak trainerrel pénzt adnak, meg egyéb online trógerségek... :U (bónusz, ha az fb linkjén ugyanaz az azonosítója, mint a nickje)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56657) szTotyy válasza Nyethuszar (#56654) üzenetére


szTotyy
őstag

Csak nekem tűnt fel, hogy az utóbbi időben nem is nagyon alakult ki tiszta PHHU-s session? A sessionben lévő játékosok nagy része ugyan magyar, de a banda fele THC-s meg ki tudja milyen kábítószeres alakulat. Ami alapjába véve nem is lenne baj, de a példa is mutatja, látjuk mi lesz belőle. Nem ismerem a többi magyar crew-t, de valószínűleg nem nézik olyan rossz szemmel a csalókat, mint mi. :(((

(#56658) Nyethuszar válasza freeknight (#56655) üzenetére


Nyethuszar
tag

Én nem gyanúsítottam se Lordot se mást konkrétan. Nem tudom miért emelted ki, egy nem tisztázott azonosságú személyről volt szó. Én meg nem fogadok arra,hogy ki volt, mert fogalmam sincsen.. De amint jelezték chaten páran,hogy hullik rájuk és Én is írtam erre pár perc múlva már paff Rám vagyis a kocsimra is potyogott az áldás..
szTotyy: Háth nemtudom, Nekem nincsen bajom ha nem PHHU-s csak normális legyen. De,hogy mire jó az ilyen.. azt nem tudom megérteni. Direkt elmennénk szépen külön csoporttal közösen és még itt is megtalál az ilyesmi

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#56659) Horcza válasza Nyethuszar (#56658) üzenetére


Horcza
csendes tag

"(a farkasok köztünk vannak ha értitek.. )" gondolom emiatt emelte ki :D

ayy lmao

(#56660) JulianSinulf válasza szTotyy (#56657) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Mostanában gyakran előfordult, hogy olyan sessionba csatlakoztam valakire, ahol sok volt az "idegen". De békésen eljátszogattunk, így én sem foglalkoztam a dolgokkal. Ha segítség kellett vagy másnak kellett segíteni menni, akkor sem néztem, hogy csak PHHU-s legyen. Aki jelezte cseten, azt hívtam vagy annak mentem segíteni.

Tegnap éjjel már csak 4-5-en maradtunk. Jött egy idegen, mindjárt írtam, hogy kikkeljük. Majd valaki írta, hogy elég rossz a kill ratio-ja a gyereknek, de már mindegy volt.
Utána írtam én azt, hogy, lehet valaki normális, de ez nem jelenti azt, hogy az összes ismerőse normális, aki esetleg rácsatlakozik. Jó példa rá az IGN. Van pár normális akivel már játszottam együtt, de a nagyja nem az.

Ezen kívül van a lobby-nak pár prioritási szabálya ami alapján valakit sessionba tesz.
Ilyenek a crew, barát, ország, agresszivitás.
És az agresszivitás mindent felülír, ha valaki túl agresszív. Az illető ránk csatlakozik, mert PHHU-s és a lobby bedobálja a többit is.
Nem személyeskedés, de elég sokszor tapasztaltam, hogy Majkáék megjelenését követően eltűnt a nyugis session-unk, amiben mondjuk 1-2 órát játszottunk már.
Majd valaki (általában Hegyi) csinált egy új üreset. A többség ment utána, míg Majkáék maradtak hentelni. De rövid időn belül jöttek ők is és ismét megjelentek az agresszív arcok is vagy épp csak az idegenek.
Akik lehet, hogy nem voltak agresszívak éppen, de ezt előre nem lehet tudni. Aztán meguntam a vándorlást és leléptem.
De, hogy saját tapasztalattal is alátámasszam: Mikor békésen játszogattam és elkerültem a konfliktusokat (PHHU előtti időszak), akkor többnyire németek vagy közép európaiak közé dobott be. Az IP címem megmondja a szervernek, hogy németből vagyok. De volt amikor napi feladatnak 20 játékost kaptam és nem minden esetben mentem DM-re. Vagy azt a párat ami vissza volt, már session-ban lőttem. A következő belogolásoknál oroszokhoz rakott... És a piros karika is lassan váltott ismét fehérre a térképen. De nyugisan sem tudtam játszani. Az idő múlásával ismét normális lett az agresszivitás mérő és megint normális sessionba tett.

(#56661) Nyethuszar válasza Horcza (#56659) üzenetére


Nyethuszar
tag

Hja már leesett :C Nem is néztem milyen néven van ott :) Szval bocsi freeknight, nem ellene szólt az írás :R
Arra céloztam,hogy a csoportból nem lehet tudni ki is az aki nem az aminek mutatja magát

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#56662) parkr válasza Mr.Csizmás (#56647) üzenetére


parkr
őstag

tehát kösz a semmit :)

(#56648) CactuS sokkal értelmesebb lenne ha a város (ahol amúgy is kisebb csoda lenne a vastag hó) maradna szárazon, az erdős, hegyes részeken meg lehetne hó.
legalább oda is menne valaki ilyenkor...

[ Szerkesztve ]

(#56663) Majkee84 válasza JulianSinulf (#56660) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Köszi, ezek szerint én vonzom be őket. Mindezt úgy mondod, mint ha én egyfolytában öldökölnék... Mindegy, hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#56664) hegyipapa válasza freeknight (#56655) üzenetére


hegyipapa
senior tag

A képen látható phhu tagokkal, én rengeteget játszottam, velük soha nem tapasztaltam semmilyen pénz hullást, és egyéb furcsa dolgot. Szerintem a maradék játékosok között kell keresni a moddert.

(#56665) Plata válasza freeknight (#56655) üzenetére


Plata
félisten

Én THCC-re tippelnék,többször is volt gond PH sessionban ha THCC volt bent.
Bent lévő mindegyik PH tag ismerős mert szoktam velük játszani.
Báár az a Freeknight kicsit gyanús. ;)

(#56664) hegyipapa
Ezek a PH tagok kizárt hogy csalók,múltkor mikor majdnem két óráig is fent voltam és sokáig játszottunk együtt nem volt se csaló se semmiféle gond mikor velünk voltak.

[ Szerkesztve ]

(#56666) Mr.Csizmás válasza JulianSinulf (#56660) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amit írsz, ez nem agresszió, hanem K/D vagy simán kill alapú rating, mint a PUBG-ben elméletileg.

ergo ha sokat ölsz, és ügyesebb vagy mint az átlag, akkor összerak olyanokkal. (vagy berak melléd)

a PHHU session meg inkább olybá tűnik az algoritmusnak, hogy egy marék játékos autózgat és kész, peace, nincs itt semmi látnivaló. (mondjuk az utóbbi időben én is kezdek csatarepülőset játszani idegenekkel, aztán hogy tolerálják, hogy nem az más dolog)

esetleg az is opció lehet, hogy az algoritmus figyeli a fluktuációt, ha megnő a join? leave? x idő alatt, akkor besorsol újabb tagokat - ne legyen unalmas. de mondom, ezek csak az én gondolataim, tévedhetek.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56667) Ghard válasza Mr.Csizmás (#56666) üzenetére


Ghard
őstag

Én nem vettem ilyet észre, hogy k/d alapján vagy piros játékosokat összedobna. A bad sport lobbynak lett volna ez a lényege, de az pc-n sose működött. Kis létszámú lobbykat sem tölt fel a játék. Van, hogy hamar elmegy 15-20 ember, szoktam várni fél órát is, de ugyan úgy marad a lobby 3-4 játékossal.
Inkább a kapcsolat minőségén múlik(lokáció/válaszidő/csatlakozhatóság tűzfal stb), hogy valakihez bedobál játékosokat vagy sem.

(#56668) Mr.Csizmás válasza Ghard (#56667) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gigás telekom netem van, 3-6 pinggel. ha gondolod csinálok üreset, és tesztelgethetjük, ha a crewből vállalja pár ember.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56669) Ghard válasza Mr.Csizmás (#56668) üzenetére


Ghard
őstag

Nekem úgy tűnik megint kezd lehalni a socialclub, akárcsak tegnap.

(#56670) ucli válasza freeknight (#56655) üzenetére


ucli
senior tag

Dekokával már többször is volt baj, de azt azért nem szeretném kijelenteni, hogy ő a hekker.

Julian:
Ezt az agressziós dolgot még nem hallottam. Ha Mental state alapján szórná a népeket, akkor csak kétféle session lenne; a lámább és a profibb.
De szerintem ilyet nem csinálnának.

(#56671) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Ha THCC től van bent a sessionotokban bárki és ezáltal jön be csaló a akkor nem sokat tudtok tenni tenni a kicken kivül .Én megteszem azt hogy nem leszek veletek 1 szerveren ezentúl, de ez ezer százalék hogy a PH Tagoknak több mint a felének van THCC ismerőse ,és így fordítva .1 et tudtok továbbra is tenni ismétlem magam akiket nem ismertek kickelitek a sessionból .Nem vesz el sok időt kickelni bárkit szerintem :U Nem értem miért kell ezen vitázni ,pár klikk az egész és kész

[ Szerkesztve ]

(#56672) ucli válasza INMOTEP (#56671) üzenetére


ucli
senior tag

Tudtommal a THCC is hekker-ellenes, szóval egy-egy pm-mel a fönök felé meg lehetne tisztítani a crew-t.

(#56673) Mr.Csizmás válasza ucli (#56672) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

deko nem thcc-s, ellenben többször láttam már gyanúsként viselkedni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56674) ucli válasza Mr.Csizmás (#56673) üzenetére


ucli
senior tag

Nem THC-s, de gyanúsnak gyanús. :))

(#56675) Plata válasza ucli (#56674) üzenetére


Plata
félisten

Ha sok a THCC-s én úgyis le szoktam lépni.
Általában ha sok THCC-s van a session úgyis elromlik.

(#56676) Logitech válasza INMOTEP (#56671) üzenetére


Logitech
aktív tag

Tegnap éjjel is tapasztaltuk, amit itt írt valaki a fórumban, 7-en voltunk, ebből 1 idegen, többször be lett írva, hogy menjen rá a kick, mire kiderült, hogy mindenki rakott már rá,, de percekig ott volt, autólopásban volt.

(#56677) INMOTEP válasza Logitech (#56676) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ez érdekes ,ilyenről még nem halottam hogy nem lehet kidobni valakit :U

(#56678) Kiskokó válasza INMOTEP (#56677) üzenetére


Kiskokó
veterán

Bármi eventet, vagy missiot csinál, addig ne nemengedi kirakni hiába nyom rá mindenki.
Nálam Nincs THCC-s ismerős és sok Ph-s van ezzel így szerintem.
De most már akkor én is szigorúbb leszek velük mert egyre több a baj

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56679) Segal válasza Kiskokó (#56678) üzenetére


Segal
veterán

Visszaterjek rendet rakni?:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56680) Kiskokó válasza Segal (#56679) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nincs kivel PP-zi mióta leléptél :DDD :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#56681) Logitech válasza Kiskokó (#56680) üzenetére


Logitech
aktív tag

Rockstar meg azóta vizsgálja miért esett vissza a lopott kocsik száma a felére.

(#56682) Segal válasza Logitech (#56681) üzenetére


Segal
veterán

:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56683) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Azta, behavazták LS-t. :C

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#56684) Laraxior válasza Trailblazer (#56683) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, már lassan el is olvad, mert már 2 napja esik.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#56685) Trailblazer válasza Laraxior (#56684) üzenetére


Trailblazer
addikt

No igen, az ottani huszonfokokban illendő is lenne még hamarabb. :K

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#56686) Plata válasza Trailblazer (#56685) üzenetére


Plata
félisten

De milyen jó móka lenne már ha realisztikusan esne a hó.
Minél tovább esne annál magasabb lenne,hogy adnánk el kocsit két méteres hóban? :D
Vagy hogyan vinnénk fel a hegyre kukás és postásautót. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56687) Źşë'


Źşë'
addikt

undorító h mennyi a toxic játékos... nem csak freemodban, heli egyszercsak jópofiságból szétrakétázza az ember autóját... meg hát van ez az event occopany vagy milyen mod... még jó is lenne, de ragequit van, akkor nincsenek tisztában az emberek h ha több round van akkor biza egy darabig nem lesz vége... meghát, lagtenger :/ balance fkd up...

rockstar megcsinálja ezeket a modokat, de miaf***nak?! ha egyszerűen 4 vs 7 el megy le a játék... sokszor az az érzésem, hogy muszájból tessék lássék valami tartalmat kreálnak... meg ez hogy vedd meg ezt vedd meg azt, persze hogy ugye nem olcsó... akkor missionoket toltam inkább a végén már, mert az nem cseszi fel az ember cukrát (nem a szart nem), de ott meg persze hogy bedob egy olyan lobbyba ahol béla és gyuri várja fricit, aztán a 6fős lobbyból szimplán kib*sznak... volt minap egy olyan, hogy írom a gyereknek miért nem indítja már a játékot, erre a haverja beírja, várjak egy picit épp azt keresi hogyan kickelhet... tök jól esett am, akk nem találta meg, elindul a játék én meg kaján mosollyal a számon indulnék, mire nézem már veszi elő az rpgt... ja mondom, felcsesztem az agyam mégjobban rajta és a kurumámmal elgázoltam a kiscsávót, k.o. erre a másik haverja ezt látván kiszáll az autójából.. azt is elgázolom, azt jött a 3. őt is... aztán a végén leavelt mind, és egyedül letoltam a missiont :(

undorító hogy így elbaszták a játékot ezekkel az opciókkal - sokszor jó, de a gta online ebben az állapotában egy rakás szar, személyes vélemény - meg hogy egy személyre nem is adnak ki tartalmat akkor már inkább 2 de inkább többre... gondolok itt a heistekre, meg missionokre... meg az is nyomasztóan szar hogy még mindig ott tart a játék hogy nem lehet kiszedni a főképernyőről h xy kinyírta z ceo presidentet.. meg h xyz meghalt... wtf r*?! meg ezek a folyamatos job invitek botoktól, mg játékosoktól...

akkor másik: vége lesz egy adott missionnek, erre a küldetésválasztási palettán van minden, csak épp mission nincs... randommal meg bedob egy occupany modba ffs r*, refreshet nyomva se változik a helyzet!! mert betesz mindent, ejtőernyőtől az újfajta transform versenyig... wtf :F :W

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#56688) st6969


st6969
őstag

Üdv, lehet, hogy nem a jó fórumba írok, elnézéseteket kérem, de vén koma létemre most találkoztam egy XBOX 360-nal, rajta a GTA V-tel, és "megfertőzött"... Igaz, nem nagyon tudom, hogy mit csinálok, csak teljesítem a feladatokat, de egy dologra képtelen vagyok rájönni: miért van az, hogy ha egy mission-t megcsinálok (akkor ugye automatikusan ment - ki is írja a Load game résznél, hogy Autosave...), de amikor legközelebb bekapcsolom a konzolt, egy teljesen más helyen indulok. Minden bekapcsolásnál újabb és újabb helyszínekre dob, abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán a jó küldetésbe dob. Ha az autosave-re nyomok, akkor sem onnan kezd, ahol abbahagytam. Mi lehet a gond? :R

(#56689) ucli válasza st6969 (#56688) üzenetére


ucli
senior tag

A három karakter attól még éli az életét, hiába vagy offline. :K

(#56690) Gyula84 válasza Plata (#56686) üzenetére


Gyula84
veterán

meg realisztikusan le is tolnák a városba és problem solved ;)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#56691) Plata válasza Gyula84 (#56690) üzenetére


Plata
félisten

Vannak azok a hóekés kamionok,majd azokkal le tolják a havat. :DDD

(#56692) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Ma reggel pont olyan köd fogadott kint, mint amit a játékban látni. És még a kocsi is le van fagyva.

9 óra utáni belépéssel még nem jött az ingyen kocsi.

Akartam venni egy műhelyt a CEO garázsba, de sógor azt mondta, hogy sok értelme nincs, ugyanúgy fizetni kell a tuningért. Akkor meg elvihetem LSC-be is.

(#56693) hegyipapa válasza JulianSinulf (#56692) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ma még nem várd az ingyen autót, még1x akkor már egyszer írtam :

Whether you’ve been naughty or nice this year, there are gifts aplenty for all in GTA Online. Keep an eye out for a sled-load of holiday gifts - including today's 5 free liveries for the Thruster, a celebratory Christmas Eve present plus a gratis Albany Hermes Muscle Car (and much more!) for logging in this Monday, Christmas Day Dec 25th.

(#56694) JulianSinulf válasza hegyipapa (#56693) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Jólvan, ez nekem túl angol volt éjjel és csak az utáni hsz-ekből informálódtam.
Köszi az infót!
Mindig elfelejtem, hogy az usa-ban nem a Jézuska hozza az ajándékot, hanem egy Mikulás egy lehetetlen éjszakán :D

(#56695) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#56696) #81556480 válasza Źşë' (#56687) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezek az éppen aktuális adversary mode-ok azért jók mert a dupla pénz + RP miatt sokat lehet vele keresni, még ha a vesztes csapatban is vagy.

Egyébként akkor van gond ha a player nyúlkál a beállításokba.

Nyertesként volt hogy 110.000$-t kerestem. Ez pedig nekem jelenleg földönfutóként nagyon jól jön, mert az első 1-2 milliómat pár nap alatt összeszedtem.

Nekem tetszett a power play is. Utoljára azt hiszem azzal kerestem 100.000+ dollárt egy meccs alatt.

Na de ezek "szezonálisak" addig jók míg dupla van rájuk, amúgy elvész a süllyesztőbe..

(#56697) rsanyi20


rsanyi20
tag

Szeretnék belépni a PHHU Crew-be Xbox One-nal, hol vagy hogy tudok jelentkezni? :)

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#56698) Segal válasza rsanyi20 (#56697) üzenetére


Segal
veterán

Azzal nem fogsz tudni csatlakozni mert külön szerveren fut a PC és az Xbox

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#56699) #81556480 válasza Segal (#56698) üzenetére


#81556480
törölt tag

A PC-sekhez nem fog tudni. A crewhoz igen.

(#56700) rsanyi20 válasza Segal (#56698) üzenetére


rsanyi20
tag

Ja hogy only PC? Akkor elnézést a kérdésért :B

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.