Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55851) Puma K válasza #81556480 (#55847) üzenetére


Puma K
veterán

"...a valóságtól elrugaszkodás nem mindig jön be nekem. se a repülő motor, se ez a jetpack.."

Így vagyok én is...

A Saints Row-val azért nem tudok játszani mert az a játék nálam minden szempontból kiveri a biztosítékot és inkább nem játszok vele... aztán kapom, hogy de hát az olyan mint a gétéá...

Nem, nem olyan.

A GTA egy gengszterszimulátor, az SR -számomra- meg egy baromi nagy f@szság amit végkép időpazarlásnak tartok...

A Roksztar a repülő motorral már kiverte a biztosítékot nálam és én akkor 1 hónapig abba is hagytam a játékot mikor volt valami új küldetés vagy valami feladat aminél használni kellett...

El lehet sütni poénokat mint Yeti, meg ufó meg ilyen-olyan easter egg-ek amiket ha keresel megtalálsz, de egy állandóan jelenlévő-elérhető baromság már sok számomra, és nem tetszik ez az irány.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55852) #81556480 válasza Puma K (#55851) üzenetére


#81556480
törölt tag

ritkaság more, de egyet értünk ;] :R

(#55853) Plata válasza #81556480 (#55849) üzenetére


Plata
félisten

Figy.Ez a GTA V búcsúja,utolsó DLC a GTA 6 előtt,ezért egy kicsit elrugaszkodott.
A Köv GTA trailer a 6 lesz.
Jut eszembe,szabad GTA 6-ot írni vagy az spoiler, :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55854) #81556480 válasza Plata (#55853) üzenetére


#81556480
törölt tag

áhh.. én már az RDR2 hype vonatot hallom csühögni a kanyarba.

mondjuk én fel is szállok rá ;]

(#55855) Plata válasza #81556480 (#55854) üzenetére


Plata
félisten

Én nem,ha nem San Andreas-ban játszódik úgysem érdekel.Négyet sem tudtam végigjátszani,mert az a város egy rakás ló citrom.Hangulata dettó.

(#55856) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Milyen nevet kéne adni ennek a játéknak? Ez már nem Grand Theft Auto az tuti :D

Gunner for life

(#55858) Plata válasza ProgenXL (#55856) üzenetére


Plata
félisten

Asszem lesz nagy takarítás megint,ki fogják dobni a sok csalót,mert ez biztos nem két forintos dlc lesz.
Legalább lesz pár nap nyugi. :D

(#55859) Marcoo017 válasza Puma K (#55857) üzenetére


Marcoo017
csendes tag

Ennyi erővel, ha kijön egy sorozat új része, 5 évvel később sem beszélhetek róla nyilvánosan, mert SPOILER? Te most viccelsz? A spolerezésnek megvannak a szabályai, határai, amit 5 év elteltével, bőven átlépünk, szóval nem értem. Aki meg most kezdi el a játékot, az számoljon azzal, hogy lesz info róla. Nem gondolom, hogy komolyan gondoltad a felháborodásodat.
Egy trónok harcánál is megvan a szabály, hogy meddig van spoiler tilalom a facebookon, ami pár nap, nehogy már itt a fórumon 5 évvel később se lehessen beszélni dolgokról.

(#55860) Archttila válasza Archttila (#55835) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Sikerült továbbhaladni :D
Most szálltam le a repcsivel Trevor-ral a fedélzeten. Te jó ég mekkora őrült ez az ember :DDD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55861) Plata válasza Archttila (#55860) üzenetére


Plata
félisten

Trevor eszement idióta,nem tudom hol jársz a sztoriban de később még eszetlenebb hülyeségei lesznek.

(#55862) Locutus válasza #81556480 (#55836) üzenetére


Locutus
veterán

Na akkor lehet izzítani a farmokat sharkokat úgy látom...

Az eddig látott infláció alapján csak a delorean lesz vagy 10M :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55863) Archttila válasza Plata (#55861) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Teljesen kész az ipse, olyan mintha hirtelen egy másik játékba csöppentem volna :DD

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#55864) Plata válasza Locutus (#55862) üzenetére


Plata
félisten

Valamit nem értek,miért fog tudni menni a víz alatt is?
A filmben olyan nem volt,vagy keverem?

(#55865) Puma K válasza Marcoo017 (#55859) üzenetére


Puma K
veterán

Gratulálok a 11. szakmai és egyben össz hozzászólásodhoz _itt ezen a fórumon_ és ajánlom a figyelmedbe a lenti lehetőséget, mely direkt csak adott topikokban elérhető amelyeknél szükséges a használata ha a konkrét téma amit megosztanál avagy leírnál kapcsolódik a szóban forgó játék-film-sorozat-könyv történetéhez:

Spoiler-es hozzászólást utólagosan topikgazdával vagy moderátorral lehet szerkesztetni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#55866) Plata


Plata
félisten

Szerintetek az új heist-et honnan lehet majd indítani?
Repülő MOC vagy tengeralattjáró?
Vagy mi?
Akinek először lesz tapasztalata az új cuccokról az írja már le.

(#55867) ProgenXL válasza Plata (#55866) üzenetére


ProgenXL
őstag

Épületből. Azok a bizonyos új ingatlanok most fognak bekerülni. Az egyike lesz az.

Gunner for life

(#55868) Plata válasza ProgenXL (#55867) üzenetére


Plata
félisten

Vajon mennyibe kerülnek majd?
Kár hogy a pénzt amit farmoltam eltoltam kocsira. :B
Nem baj majd úgyis lesz PH-snak olyan épület.
Jót röhögnék ha az új heist finálé adna vagy 10 misit. :D
Bakker,akkor lesz új CM is?
Monnyuk doomsday CM. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55869) Mr.Csizmás válasza #81556480 (#55836) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom a fekete V-bombázó lesz vagy 5 milla :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55870) Plata válasza Mr.Csizmás (#55869) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a rakétavető tetszik.
Az olyan katyusa féleség.
Gondolom.
Repülőre nem vágyom,úgy is összetöröm.
Nem tudom fent voltál-e amikor egyszerre két helit sikerült felrobbantanom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55871) Mr.Csizmás válasza Plata (#55870) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valszeg nem, mert megjegyeztem volna :DDD

mondjuk múltkor az MCC transzportos jettel sikerült beesnem lapjával a házak közé koppra, még a hajtómű is járt utána. :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55872) Plata válasza Mr.Csizmás (#55871) üzenetére


Plata
félisten

Száltam fel MC küldiben helivel sikerült összeakadni az Mc-s buzzardal és bumm. :D

(#55873) JulianSinulf válasza Segal (#55838) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

2 kocsis, helis rendőrös üldözés ami gond szokott lenni.
Bár ma sikerült úgy megcsinálnom, ahogy korábban tanácsolva volt. Beszálltam, hívtam Lestert, majd hazavittem a kocsit.
Hogy nem indul el az üldözés? Eleve üldözik a kocsit és nekem kell utána mennem.
A másikakkal nincs bajom.

(#55874) Segal válasza JulianSinulf (#55873) üzenetére


Segal
veterán

A kocsi csak akkor indul el ha te egy bizonyos tavolsagon belulre ersz de ha elotte megallsz akkor mindharom ilyen autos lopasnal van olyan hely ahonnan ki tudod loni a sofort a kocsibol. Readasul a rendorok se problemazbak erte. Ha sikerul kiloni akkor kapod a korozest akkor odamesz gyorsan kocsival a lopando kocsihoz beszallsz es hivod Lestert. A karod 0 lesz mert amig nincs riasztas nem erzekeli karnak az auto seruleset es kenyelmesen bekocsikazol a garazsig. Illetve ha latsz egy tagot a sessionbol aki a kocsi kozeleve van megkerheted hogy lojje ki a sofort o buntetlenul odamehet 1 meterre is a kocsihoz es pofanlovi neked a sofort. Tehat a lenyeg hogy ne tudjon elindulni mert akkor uldozes sincs:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55875) ProgenXL


ProgenXL
őstag

gta off topicba tettem pár pillanatképet az új dlc videóból kivágva. spoilerbe akartam de ott valamiért nincs lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#55876) #81556480 válasza ProgenXL (#55875) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem az a gta off topic :D 👌😈

(#55877) JulianSinulf válasza Segal (#55874) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Értem, köszi!
Ezt majd kipróbálom.

(#55878) ProgenXL


ProgenXL
őstag

nekem könyvjelzőbe úgy van elmentve így én annak hívom. :)
lehet régen ilyesmi neve volt nemtudom. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#55879) Segal válasza JulianSinulf (#55877) üzenetére


Segal
veterán

Na vettem a fáradtságot és a több száz gta-s képem közül kikerestem neked a lényeget.
Az első képen látszik hogy becélozva a sofőr

Második képen hogy kilőve a sofőr :))

A halott sofőr meg nem megy már sehova. Célszerű a kilövés helyszinére vinni egy kocsit amibe a lövés után beszállsz és mivel körözésed van gyorsan odahajtani a lopós kocsihoz ha beszálltál akkor meg hívni egyből Lestert és a rendőrök is békén hagynak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55880) Daw93 válasza ProgenXL (#55867) üzenetére


Daw93
senior tag

Remélem az új ingatlannak lesz vagy 10-20 helyes garázsa, vagy legalább növelik a megvehető ingatlanok maximális számát, mert nagyon nem férek..
Az egyik képből ítélve esélyes hogy lehet majd "olcsósítani" a megvásárolni kívánt új harci járművet egy ahhoz tartozó küldetéssel, mint a gunrunningnál.

GTA Online: Daweee93

(#55881) JulianSinulf válasza Segal (#55879) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Köszi!
Akárhányszor kaptam az üldözős küldit, a rendőr helikoptert hamarabb észrevettem mindig, mint a kocsit.
Vagyis már úton voltak és folyt az üldözés.
Bár ami azt illeti a rendőrök nem lőttek a kocsira.
Egy eset volt, mikor lemaradtam, mert heliből nem lehet kilőni a sofőrt és le kellett hívnom a földi járgányt. Mikor utolértem őket, addigra már csak a heli marad, az üldöző két kocsi eltűnt.
Kilőttem a sofőrt, beültem, hívtam Lester-t, így egész minimális kár keletkezett.
Az elmúlt majd 3 órában meg nem adta be ezt a feladatot. De szerencsére a cargobobosat sem.

(#55882) Gyula84 válasza #81556480 (#55876) üzenetére


Gyula84
veterán

valóban :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#55883) Segal válasza JulianSinulf (#55881) üzenetére


Segal
veterán

Majdnem mindegyikre van ilyen sunyi 0 káros elhozási lehetőség. Ha kell még valamelyikhez akkor írd körül pontosan melyikre gondolsz és segítek csak én már meguntam (már másodszorra) a gta-t és jelenleg pihenő állásba van nálam.
Itt a lehetőség az autólopós rekordom megdöntésére :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55884) Plata


Plata
félisten

Ha igaz a hír a tengeralattjárót kell megvenni a Heist-hez és csak 20 misi.
Ha igaz.

[ Szerkesztve ]

(#55885) Locutus válasza Plata (#55884) üzenetére


Locutus
veterán

Csak 20 misi :DDD lol

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55886) ucli válasza Plata (#55884) üzenetére


ucli
senior tag

Csak 20 misi... Kössz :DDD

(#55887) Ideg válasza Archttila (#55835) üzenetére


Ideg
aktív tag

Na utána néztem. Ez a misszió csak akkor jelenik meg, hogy ha Lesternél azt választottad ki, hogy "elegánsan", csendben, nyugisan akarod kirabolni az ékszerboltot. Ha az úgymond "dump and load" -ot választod akkor más küldit kapsz, lehet te ebbe az irányba indultál el. Remélem tudtam segíteni.

szerk.: Látom közben meglett. :)

[ Szerkesztve ]

(#55888) Plata válasza Locutus (#55885) üzenetére


Plata
félisten

Csak 20.
Nekem meg csak 1 van. :P

(#55886) ucli
Ugyan már mit neked 20 misi.
Van 200 csillirárd hullám pónifogad,eladod és kész. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55889) Locutus válasza Plata (#55888) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem 40 ezrem van. Nem is tervezem növelni :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#55890) Plata válasza Locutus (#55889) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a mostanában jött pár misi,csak elköltöttem.Mert nálam mindig ez van.
Most meg itt a karácsony sok időm nem lesz szedni.

(#55891) irhejja


irhejja
tag

Ez már nagyon Saints Row nekem... :( na mind1. a heist maga biztos szórakoztató lesz.

(#55892) Plata válasza irhejja (#55891) üzenetére


Plata
félisten

Hála istennek nem olyan még,inkább olyan James Bond-os.
Saints row-ban semmi értelmes nincs,unalmas sztori unalmas karakterek.Egyiket sem tudtam rendesen végigjátszani,mert tömény unalom volt,max abban jobb hogy a karakteredet jobban személyre szabhatod.

[ Szerkesztve ]

(#55893) Mr.Csizmás válasza irhejja (#55891) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem inkább az újabb CoD-ok kifigurázásának tűnik :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#55894) Gawamatsu válasza szTotyy (#55850) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Majd mehetsz a sikátorba szemetet tömködni Mr Fusionba

(#55895) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

A CEO garázs mindhárom szintjének megvásárlásával 200-zal, a hangár megvásárlásával még 50-nel nőtt a szerelő díja. Így most 450.
Az a bizonyos ingatlan díj a hangárral már 2075-be kerül az 1725 helyett.

Még műhelyre kell gyűjtenem, aztán jöhetnek a járművek.

(#55896) Logitech válasza JulianSinulf (#55895) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ez csak az apró, az üzemelő gyárakra, bunkerre stb. 22k-t von le nekem.

(#55897) JulianSinulf válasza Logitech (#55896) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Az szép.
A gyáraim nem üzemelnek, nincs anyaguk, a bunker sem megy, mert ott sincs anyag, de arra azért levon 7025-öt.

(#55898) Segal válasza JulianSinulf (#55897) üzenetére


Segal
veterán

Zard be ha nem uzemel es akkor nem von le. Nekem mar vagy napi 30 ezer volt a kiadasom...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#55899) Mr.White


Mr.White
senior tag

(#55900) ucli válasza Mr.White (#55899) üzenetére


ucli
senior tag

Ömm ok. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.