Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) Segal válasza Met (#52450) üzenetére


Segal
veterán

Az utolsót amit használtál lehet így lehívni. Hívd fel Mechanic-ot, onnan kérd le a kurumát és akkor utána amíg nem kérsz le másik kocsit addig azt fogja adni "alapértelmezettbe"

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52452) Met válasza Segal (#52451) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, holnap kipróbálom.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#52453) beef válasza CactuS (#52449) üzenetére


beef
őstag

Igen, ezt már végig próbáltam magamtól is, de nálam a (1706) alatt a médiakezelési szolgáltatásoknál nincs lenyitható + jel, csak magát a szolgáltatást lehet be/kikapcsolni.
Bár ha jól emlékszem valamelyik GTA patchben már kivették, hogy csak ez kell, Media Player már nem.

(#52454) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok

Még mindig nem kaptam választ a rockstar illetékeseitől ACccount lopás ügyében. Aki járt már így le írna a pontos lépéseket amiket végig járt ? Az e-mail címeket amikre üzent ?

(#52455) HussarF

Jól tapasztaltam, hogy ha egy sima autóba belelősz az explosive HS-el, akkor egyből robban, de ha ül benne player (mondjuk, pont ellopta), akkor kell bele 2? Nerfelték volna kicsit az explosive-ot?

(#52456) HussarF

vid

Komment: are these the new GTA graphics? pretty dope!-

:C

(#52457) Laraxior


Laraxior
titán

Játszik valami 3 monitorral?
Érdekelne a véleménye.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#52458) wjbhbdux válasza 4264adam (#52454) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem emailt kell írni hanem a support oldalon regisztrálni és itt, igazold a vásárolt játékokat vmivel, ha náluk vetted akkor kártya utolsó 4 számjegye vagy cdkulcsról fénykép stb.

/s

(#52459) Kiskokó válasza HussarF (#52455) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaja ezt én is észrevettem... elég gáz.

Más.
Miért érzem úgy hogy este ha hazaérek ugyanugy nem fog menni ez a kurva gta?.!
:/

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52460) HussarF válasza Kiskokó (#52459) üzenetére

Sztem nem gáz. Én az elejétől fogva azon voltam, hogy nerfelni kéne, túl erős. Azért, ha két lövés kell egy kocsiba és nem egy, máris sokkal fair-ebb a dolog.

(#52461) ucli


ucli
senior tag

KukoricaMan ma lélekben kilépett a crew-ből, ezt meg kéne erősíteni SC-n keresztül is.

(#52462) Laraxior válasza ucli (#52461) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Ott voltam amikor játszották a haverjával a köményet.

Viszont az új Ocelot... :Y :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#52463) CactuS válasza Laraxior (#52457) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Racecenterben volt céges bulink, ott egy egész délutánon/estén át toltuk. Nem volt zavaró a káva, ha erre gondolsz. Viszont volt olyan ügyfél, aki rosszul volt a 3 monitortól, így a két szélsőt le kellett neki kapcsolni.

Viszont a szimulátor állványzata az én méreteimhez elég érdekesek voltak, az első kör első kanyarjában a fél ügyfélkört letaroltam, mert beakadt a sípcsontom az állványba és nem bírtam fékezni. Volt is öröm. :DDD

ucli: este, ha gép elé eset és még nem tette meg más, akkor segítek neki.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52464) Puma K


Puma K
veterán

Gmod-ban elérhető-bejárható North Yankton :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#52465) hegyipapa válasza ucli (#52461) üzenetére


hegyipapa
senior tag

KukoricaMan most mér nem csak lélekben távozott, én megerősítettem segítettem rajta :D (BAN)

[ Szerkesztve ]

(#52466) Vladek83


Vladek83
tag

Sziasztok!

Váltottam Crew-t, gondoltam jöttem (illik) beköszöni! :-)
Sajnos nincs sok időm játszani, de a publicot már unom..

Üdv,

(#52467) freeknight válasza ucli (#52461) üzenetére


freeknight
őstag

Az a mai kabaré szörnyű volt. Szánalmas emberek szánalmas vergődései...

Más: ma nagyon nagy "sor" volt eladásnál, úgyhogy úgy döntöttem, saját kezembe veszem a dolgokat :D
Két fullos mc üzemem volt, a meth biznisznél 3 hajót adott, nagyon könnyen el lehet adni egyedül is, 15 perc se kellett hozzá.
A kokó már gázabb volt. Dodós eladás, szintén 3 gép egyedül. Itt már lehetnek problémák, nekem mindhárom gépen olyan szerencsétlenül adta be az útvonalat, hogy az erőműtől chumashig el kellett repülni, végig körben a térkép déli szélén, aztán vissza alamo seahez... Ahogy számolgattam, 1-2 perc maradt volna.
De akkor már kezdett felhígulni a session, szállnék be az utolsó dodóba, erre a semmiből ott terem egy off the radaros opressor, és persze megsemmisítette a product harmadát...
De azonnal írta is ki, hogy hiba történt, indítsam újra a játékot, pénzt semmit nem adott a számlára.
Újraindítottam, és megmaradt a fullos product :C Ilyen az, mikor jókor jön egy random bug. Thx, rockstar :D

(#52468) Anulu79


Anulu79
addikt

Sportautóból melyiket érdemes megvenni ami gyors és frankón lehet irányítani. Az lenne a lényeg, hogy a heistekben, missionökben jól oda lehet érni a helyszínre. A harcokra jó a kuruma. :)

(#52469) Segal válasza Anulu79 (#52468) üzenetére


Segal
veterán

A leggyorsabb a 811 es szerintem iranyitani is jol lehet de gyere egyszer fel keruljunl egy sessionbe es azt probalsz ki amit csak szeretnel:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52470) CactuS válasza Segal (#52469) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van Kalaharid is? ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52471) ucli válasza Anulu79 (#52468) üzenetére


ucli
senior tag

Massacroval versenyen alázod a többieket, Jester viszont jól kanyarodik, de a
leggyorsabb a Rapid GT.

(#52472) Segal válasza CactuS (#52470) üzenetére


Segal
veterán

Ha lenne helyem vennek de sajna nincs:(

Ucil: Elsosorba heistekre kerte. (Stunt) race-re nyilvan van megfelelobb mint a 811.
Nekem speciel a specter is nagyon bejon tobb versenyt is nyertem vele anno.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52473) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi az infókat! Megyek megnézem, hogy mit enged a pénztárca. :)

(#52474) freeknight válasza Anulu79 (#52468) üzenetére


freeknight
őstag

Én superek közül elsőként a sultan rs-t vettem meg, a többi supercarhoz képest baromi olcsó, és bennys, úgyhogy "szanaszéjjel" lehet tuningolni. Versenyre viszont nem nagyon való, csak járkálós kocsinak.

Ha valami konzervatívabbra vágysz, akkor tudom ajánlani a tempestát 1,3 milliós árral, ez versenyen is megállja a helyét.

(#52475) 4264adam


4264adam
veterán

Köszönöm a segtséget!

A social club vissza került hozzám! :R :R

(#52476) HussarF

Nem mondta itt még senki, úgyhogy most szólok. Mielőtt valaki AA trailert akar venni, jól gondolja meg, én nagyon megszívtam vele.A cél az volt, hogy kiegészítőnek felakasszam az Insurgent pickup custom-re, ha úgy jön ki. Na, ilyet nem lehet vele. Kb. olyan personal vehicle-nek számít, mint minden más, tehát, ha lehívod, akkor már mást nem tudsz lehívni, vagy ha sikerül, akkor a trailert visszateszi a bunkerbe. Eladni sem lehet és mindennek a tetejébe, még a MOC-cal sem fér összeférhető, ha lehívod a MOC-ot, ezt visszateszi a trailert a bunkerbe (tehát rosszabb, mint egy sima PV).

(#52477) Anulu79


Anulu79
addikt

A Rapid GT-t megvettem. Legalábbis remélem, hogy azt vettem meg. Létezik, hogy csak 130.000? Kettőt láttam belőle. A Massacrot viszont nem találom. :)

(#52478) ucli válasza Anulu79 (#52477) üzenetére


ucli
senior tag

Igen, kettő van belőle, az egyiknek kemény, a másiknak szövet a teteje.
A Massacro-t a Legendary-n találod, 275.000 az ára.

(#52479) Segal válasza ucli (#52478) üzenetére


Segal
veterán

Massacrobol is 2 fele van. A masik autos listaba is van egy csak az dragabb a livery miatt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52480) Mr.Csizmás válasza CactuS (#52470) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

adok én neki gyöngyházlakkos szardíniásdobozt :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52481) Anulu79 válasza ucli (#52478) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi akkor megnyugodtam, hogy nem csak elherdáltam a lóvét. :) Így elsőre nem tűnik valami gyorsnak. Bár még nem költöttem rá semmit. A Massacrok között mi a különbség? Melyiket érdemesebb megvenni?

(#52482) Kiskokó válasza Anulu79 (#52481) üzenetére


Kiskokó
veterán

A rapdi gt sztem tök lassú... Alpha pl körbe veri a francba...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52483) Anulu79 válasza Kiskokó (#52482) üzenetére


Anulu79
addikt

Ne idegelj ki! :DDD Az Alpha az melyik? Már meg van. Akkor melyik ami az irányításához képest gyors is?

[ Szerkesztve ]

(#52484) Daw93 válasza Anulu79 (#52483) üzenetére


Daw93
senior tag

A rapid akkor gyors ha bebugoltatod.. Amugy annyi pénzért nem vészes. Olcsó kategóriában ár érték arányban egész jó még az obey 9f is. Ha supereket nézünk akkor városi mászkálósnak nero, tempesta, esetleg italigtb ami jó és olcsóbb, ami jó és drága az a t20, osiris, xa-21, x80
Tuti hagytam ki jókat, most ennyi jutott eszembe :)

GTA Online: Daweee93

(#52485) Segal válasza Anulu79 (#52483) üzenetére


Segal
veterán

A kalahari:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52486) drachoHUN válasza Anulu79 (#52483) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Sport kategória leggyorsabb autói versenyzés szempontjából: Massacro, Feltzer, Jester, Elegy(igen az ingyenes), Elegy Retro. Ezekkel mellé nemigen nyúlhatsz, főleg ha csak közlekedésre használod.
Super kategória legjobbjai: T20, x80, Zentorno, Vagner, Tempesta, Nero, XA-21...

De még bőven lehetne sorolni mindkét kategóriában... Amelyik neked külsőre tetszik és meg van rá a pénzed azt válaszd mászkálósnak.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#52487) ucli


ucli
senior tag

Javarészt ezek a gépek 140 körül mennek városba, többet a forgalom miatt nem tudnak menni.

@Kiskokó: azt az Alphát szinte minden veri.

(#52488) Kiskokó válasza ucli (#52487) üzenetére


Kiskokó
veterán

A Rapid GT nem arról volt szó!!
Nem érdekelsz amúgy! kedvenc kocsim jó baszatni is vele és meglepően jól megy! :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52489) Plata válasza drachoHUN (#52486) üzenetére


Plata
félisten

Nekem volt egy versenykocsim,nem emlékszem a nevére sem,super kategóriás,alap ára asszem 2.5 misi fullosan kb 4 milla,de eladtam a francba mert nem lehetett vele közlekedni,túl gyors volt utcára.
Egyébként ha közlekedésre kell kocsi akkor a legjobb az Insurgent. :R
Nem gond ha nagy a forgalom vagy dugó van,max pár NPC repül a csába. :C

[ Szerkesztve ]

(#52490) Segal válasza Plata (#52489) üzenetére


Segal
veterán

Akkor mar a Liberator vagy a Marshall:DDD
Na azok tenyleg mindenen keresztul mennek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52491) Plata válasza Segal (#52490) üzenetére


Plata
félisten

Francot,a Liberator max feldől. :D
Az a kocsi nem is igazi szörny taliga,próbáltam vele közlekedni tömegben,nagy sebességgel rámentem autóra erre megpördült és fejre állt. :DDD

(#52492) ucli válasza Kiskokó (#52488) üzenetére


ucli
senior tag

Jestert is nézem, hogy 140-eket megy, szinte röhögve.
Mondjuk egy Dominator is simán megy 140 körül városba.

(#52493) Segal válasza ucli (#52492) üzenetére


Segal
veterán

Ha csak a vegsebesseg lenne a lenyeg akkor egyertelmuen a 811 nyerne. Tegnap nyertem vele egy erj el minel nagyobb sebesseget eventet (251km-el) de mivel a kanyarsebesseg is nagyon fontos egy versenynel ezert a csucssebesseg csak 1 dolog.
Stunt versenyeken en pl a legtobbszor specterrel indulok mert lehet hogy nem a leggyorsabb de stabil a kanyarokba meg a koccanasoknal is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52494) drachoHUN válasza Segal (#52493) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Így van, arra a 811 a legjobb. Kis túlzással csak arra jó. :D Néhány versenyen, ahol kevés a kanyar, a legjobb választás. Pl. Congestion Charge.

Forza JUVE!!!

(#52495) Anulu79


Anulu79
addikt

Van 1-2 szép példány a felsoroltak között. Viszont több az ami külsőre nem nyerő. :)

(#52496) Segal válasza Anulu79 (#52495) üzenetére


Segal
veterán

Ne aggodj idovel ugyis meg fogod venni oket:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52497) #81556480


#81556480
törölt tag

Ez úgy mostanság elfér itt :D :D

(#52498) ucli válasza #81556480 (#52497) üzenetére


ucli
senior tag

Én meg lassan ennek a határán leszek :U

(#52499) Byga007


Byga007
aktív tag

Sziasztok

Szerintetek mi lehet a probléma 3 féle netet próbáltam de nem akarja betölteni

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#52500) Kiskokó válasza Byga007 (#52499) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ugyan ezzel szoptam be pár napja... semmi nem segített...
Kicsit feljebb linkeltem egy videót ami elvileg megoldja ez.
Elmentem 2 napra nyaralni aztán mondom ha hazajövök megpróbálom a videón látottakat megcsinálni de csodák csodájára Magától megjavult.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.