Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) Mike válasza Plata (#52779) üzenetére


Mike
veterán

inkább 15-17k, mert a arany Landroverrel nem éri meg szenvedni, Sentinel meg jön mindig
Annyira nem rossz pénz, én ezzel kerestem meg a pénzt az első helcsimre, igaz akkor még melós dlc-k nem voltak, és heistezni sem volt még kivel. egy nagy előnye van a többivel szemben, csinálhatod closed sessionben is
A heisthez fix csapat kell

(#52778) Trailblazer
Venni kell egy hihg besorolású lakást, Legjobb elsőre talán az alta street, barna épület , plusz meg kell csinálni valakivel az első heistet, hogy tudj venni kurumát. Ha kuruma megvan, akkor már azt csinálsz amit tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#52802) Mike válasza satee76 (#52770) üzenetére


Mike
veterán

Lesznek küldik, amiket egyedül nem fogsz tudni megcsinálni. Egyedül nem tudod megcsinálni az első heistet sem, így kurumád sem lesz, ami kezdőként igen csak hasznos, mivel minden missiont hardon érdemes csinálni, és ha nincs megfelelő felszerelésed, szétszednek pillanatok alatt

(#52745) jossua
Mint valami munkahely, ja. A meth gyárral voltam így, mást se csináltam egész nap mint hordtam a supplyt terítettem az árut. semmi céltalan autókázás, nézelődés, hülyéskedés. hát normális vagyok én, hogy még egy játékban is dolgozzak? be is zártam az egészet, egy milliós buktával.

Többiek:
megvettétek fél misiért, a roham felszerelést (vagy vmi hasonló a neve)? Ér az bármit? Hesit, Mission alatt? Lehet benne futni, ugrani?

[ Szerkesztve ]

(#52803) Plata válasza Mike (#52800) üzenetére


Plata
félisten

Mike 16 perces küldi ad 25 ezret kb,egy 5 perces MC meló ad 30-72 ezret. ;)
A küldizés meg azért szar mert kb 2 perc alatt levered a népet utána még 14 percig malmozol hogy meg legyen a 16 perced.
Vagy akkor menj el egy PP-re az 10 perc 30 ezer lóvé.
Roham felszerelés alatt a lehívható bunker meg minigunt érted?Az szerintem nem elérhető heist alatt,le kell hívni mint egy pegasus járgányt úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#52804) HussarF válasza Plata (#52803) üzenetére

Milyen MC meló ad ennyit? Max, ha dupla pénz van rá.

(#52805) Plata
Talán bunkert, amikor dupla pénzes volt. Messze nem fizet egyébként így. 35k a plafon.

[ Szerkesztve ]

(#52805) Plata válasza HussarF (#52804) üzenetére


Plata
félisten

Passzolom,asszem Saabe-nak adtunk el valamit és vagy 72k vagy 75k lóvé jött,örültem neki mint a fene. :DDD
Nem saját eladásom volt hanem segítő voltam,de talán bunkert adtuk el.

[ Szerkesztve ]

(#52806) Mike válasza Plata (#52803) üzenetére


Mike
veterán

Melyik MC meló ad 72k-t 5 percért? Eddig a ceo-st ismertem 25k-ért. Nem, hanem ez vmi ruha. Fél millióba kerül. Armor suit

(#52807) HussarF válasza Mike (#52806) üzenetére

Ballistic Equipment

Meg így tudod lekérni. Nem olcsó: [video]

[ Szerkesztve ]

(#52808) Plata válasza Mike (#52806) üzenetére


Plata
félisten

MC jobban fizet,a CEO elég szarul,tegnap adtunk el kocsit,hol 5k hol 7k hol 0k volt a fizetség,mert igen olyan is volt ahol nem fizetett. :DD
De Mc-s eladásoknál 30 felett szokott jönni,azt hiszem múltkor talán bunker eladásra kaptam 70 felettit,de nem emlékszem hogy 72 vagy 75 volt-e.

(#52809) Mike válasza Thoomaster (#52739) üzenetére


Mike
veterán

ja. pl, fogalmam sincs te ki vagy :)

Plata
CEO VIP work simán mindenkinek ad 20k-t, a tagoknak is
A bunkerrel semennyit sem játszottam, 4 hónapja nem játszottam a GTA-val (jó 2 hete egy picit autókáztam)

(#52807) HussarF
Heistet nem írja. Gondolom bunker melónál lehet használni, mert ceo, mc-nél nem
Vettél ilyet? hasznos vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#52810) Locutus válasza Plata (#52803) üzenetére


Locutus
veterán

A 4-es top range collection eladás ad most a segítőknek 70k-t, de csak az akció miatt.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#52811) Trailblazer válasza Mr.Csizmás (#52799) üzenetére


Trailblazer
addikt

Bizony, köszönöm is a sok segítséget. :R Azt azért jó volna tudni, hogy hogy lehetne egyből ahhoz a session-höz kapcsolódni, ahol ti játszotok? Valamint a PH!-s crew-hoz van esélyem csatlakozni?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#52812) Plata válasza Locutus (#52810) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg fingom sincs mire kaptam,megmondom őszintén esténként fent vagyok pár órát,de rühellek autót lopni és inkább megyek másoknak eladni segíteni.Valamelyik Ph-snak adtunk el cuccot és azt vettem észre hogy baromi sok lóvét kapok.
Bunkeres eladásnál mikor valami idegen gyökér kötekedett és kinyírtam párszor akkor is tök jól fizetett,ki kéne próbálni hogy eladás közben ha megölök valakit többet fizet-e.
Arra is emlékszem mikor véletlen egymást nyírtuk ki eladás közben.Aknáztunk mint az örültek és mi mentünk rá egymás aknáira. :C :DDD

(#52813) core i7


core i7
addikt

Sziasztok GTA V magyarításást befogják fejezni? Van-e esetleg valami végleges időpont? Vagy marad 86% on?

(#52814) HussarF válasza Mike (#52809) üzenetére

Csak freemode-ban használhatod, azt íja, ott is megkötésekkel. Még nem vette meg, de nekem az is furcsa, hogy nem lehet lekérni VIP Work-nél, vagy MC contract-nál. Indokolatlan korlátozás lenne. De az AA trailer óta semmin sem lepődök meg.

(#52812) Plata
Ha visszaolvasnál, akkor leírtam. Dupla pénzes volt a bunker eladás, azért kaptál olyan sokat MC-ben rá.

[ Szerkesztve ]

(#52815) Plata válasza HussarF (#52814) üzenetére


Plata
félisten

Bocs nem láttam hogy írtad.
Azt nem tudod hogy ha ölsz bunker eladásnál akkor ad-e több pénzt?

(#52816) szTotyy válasza Plata (#52808) üzenetére


szTotyy
őstag

A 70k feletti segítői fizetés két hete lehetett, amikor a bunker eladásokra volt dupla fizu akció (már amikor éppen nem volt hibaüzenet a R* részéről kifizetéskor). Nem akciós időszakban az mc 30-35k-t fizet a segítőknek.
Most látom, hogy kaptál választ arra, miért kaptál ennyit a segítségért.

[ Szerkesztve ]

(#52817) Mike válasza Trailblazer (#52811) üzenetére


Mike
veterán

Nem tudom mások hogy csinálják, de én mindig storyba lépek be a játék indítása után, utána indtok magamnak egy closed sessiont. Miután eladtam egy Sentinelt, meg megnéztem milyen új ruhák vannak, megnézem a esc menüben a friends listát, és felcsatlakozok valahova (ha van kedvem). De ezt meg lehet csinálni egyből is a storyból.

(#52814) HussarF
akkor sok értelme nincs

[ Szerkesztve ]

(#52818) Mr.Csizmás válasza Trailblazer (#52811) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ide beírod, hogy szeretnél a ph crewbe jelentkezni. btw az én módszerem a joinra az, hogy elindítom a sima gta-t, menüben home gomb, és ott valamelyik ismerősre join. ha nincs annyi ismid, menj fel simán online-be, és join crew session, ha már bentvagy a gruppéban.

(most úgyis felpörög a biznisz, mindenki farmol a holnapi dlc-re, aztán meg azt fogják tunkolni :C )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52819) Plata válasza Mr.Csizmás (#52818) üzenetére


Plata
félisten

Holnapi DLC-vel érkező bizniszekbe nem fogok segíteni a többieknek eladásban. :DDD
Ha jól nézem mind repülős lesz,ha én felszállok egy repülővel az vagy felrobban vagy le zuhan vagy kigyullad. :DDD
Esetleg jövök majd hátulra a géppuska fészekbe.
Aztán majd lelövöm véletlen a gép farkát. :D

(#52820) Trailblazer válasza Mr.Csizmás (#52818) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én is így csináltam tegnap kétszer is, ahogy írod. De azt gondoltam, van valami egyéb módszer is a sessionre.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#52821) szTotyy válasza Plata (#52819) üzenetére


szTotyy
őstag

..vagy fedezed a yachtodról a többieket, hátha abba az irányba megy majd az eldás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52822) HussarF válasza Mike (#52817) üzenetére

Én meg fogom venni és majd kiderül.

(#52818) Mr.Csizmás
Nagy farmolást nem fogok csinálni, de még 4 kocsit eladnék, amíg dupla pénzes. Lesz majd rá jelentkező este?

(#52823) Plata válasza szTotyy (#52821) üzenetére


Plata
félisten

Az lehet,a Yacht csak az idegeneket lövi,crew és friendlisten lévőkre nem tüzel.
Ha csak át nem állítom. ;]

Régen CEO-s titan eladásoknál szinte mindig ott repültek el felettem,mert oda álltam a felszállópálya végéhez,szállt fel a titán aztán potty. :B
A hülyék meg le hackereztek. :D

[ Szerkesztve ]

(#52824) Mike válasza Plata (#52819) üzenetére


Mike
veterán

biztos milliókba fog kerülni minden :(

(#52823) Plata
:D

Akkor lövöd a többieket a földről. Hogy érezzék a törődést, meg kell egy kis nehezítés is. :)

[ Szerkesztve ]

(#52825) Mr.Csizmás válasza HussarF (#52822) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

délután hazaérek, és tolom, most van 1M monies, kellene még gyűjteni rá :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52826) nubreed


nubreed
veterán

Így, hogy tiltva vannak a modok, vannak akik azért próbálkoznak? :)
Meg másik kérdés: mondjuk egy grafikai modért is bannolni fognak, ami mondjuk csak annyit csinál, hogy szebb/jobb textúrákat tesz a játékba, ilyesmi?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#52827) Plata válasza nubreed (#52826) üzenetére


Plata
félisten

Annyi a modder mint a szemét,amíg nem pénzt modolnak szarik rájuk a rocksztár.
De ha te fel raksz egy textúra vagy magyarítás modot úgy kibannolnak mint a huzat. :D

(#52824) Mike
Nem ebben tévedsz,ez nem milliókba hanem sok tíz millióba fog kerülni.
Gunrunningra is költöttem sok misit és semmi extrát nem vettem,csak bunkert meg bunkerhez upgrade-et.
Nincs se MOC-om se spéci járgányom.Igaz rosszkor jött ki a Gunrunning,ebben a pokoli melegben semmi kedvem nem volt játszani.No meg annyi volt a pénzes hacker hogy fel se mertem menni.
Gunrunningra minimum 40 misi kellett volna,erre kb megint,a decemberi dlc megint drága lesz,de lehet hogy októberben is jön egy DLC,állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#52828) Gawamatsu válasza Plata (#52827) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Rájuk szarnak, de ha kapsz tőlük lóvét, jön az ejnye-bejnye, nem hogy a problémát szüntetnék meg.
Nem tudom más online játékban hogy-hogy meg tudják oldani ezt, itt meg nem, főleg, hogy van vegyé pénzé játék$-t...

(#52829) ProgenXL válasza Plata (#52827) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ennyi pénz annak kell aki mindent megvesz. Totál felesleges.

Gunner for life

(#52830) Plata válasza ProgenXL (#52829) üzenetére


Plata
félisten

Jah,a bunker baromi lassan termel,full upgradelve is lassan termel és nyeli a supplyt mint állat.
Négy napja minden este fent voltam játszottam 2-4 órát,benyelte rengeteg supplyt és még nincs kész a termelés.Közben meg eladtam egy rahedli kocsit.Na meg a pénzhamisítóban is volt két eladás.
Jah pénz hamisítóban több is lett volna,de elfelejtettem feltölteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52831) Mike válasza Plata (#52830) üzenetére


Mike
veterán

Akkor bunkert nem éri meg megvenni, ezek szerint

(#52832) nubreed válasza Plata (#52827) üzenetére


nubreed
veterán

Hát ez elég gáz. :(

Inkább nem kockáztatok, pedig tengernyi jó mod van.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#52833) Locutus válasza nubreed (#52832) üzenetére


Locutus
veterán

Egyik sem onlinehoz van.

Single moddoláshoz meg teszel fel egy külön példányt a GTA5-ből, másik könyvtárba, és azzal csak offline játszol.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#52834) szTotyy válasza Mike (#52831) üzenetére


szTotyy
őstag

Az lenne a normális, ha jön egy új DLC, akkor az a meló legyen a legkifizetődőbb, már csak az infláció miatt is. De nem, a bunkeres DLC-nél ez nem így volt. Rohadt drága, és még mindig az autóeladással lehet a leggyorsabban pénzt szerezni. Remélhetőleg az új kiegészítő, ha már valószínűleg piszok drága lesz, legalább jobban fizet majd az autóeladásnál.

(#52835) Mr.Csizmás válasza Mike (#52831) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asszem nem írták, de a bunker is napidíjas, akkoris ha áll vagy termel, 48 percenként -9k pénz :U

(#52834) szTotyy ácsi, az inflációt nem követik az árak, minden a saját premierjének virtuálisan inflált árszintjén van :( lásd, egy sima versenyen ha nem első vagy, kb. óradíjban bukás anyagilag. (azaz mást csinálni jobban megéri)

ergo egy heist, vagy sima versenyes meló a 0day szintű kifizetése kb. a fasorban sincs egy fullos bunker eladáshoz képest. (levonva a járulékos költségeket)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52836) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Keressetek már rá valahol... én nem tudom csak hasra ütésből mondom, de a Bunkerba kb 4-5 telli supply kell cserébe 1milla a product.
A kokóba 2,5 Supply kell és 420K a product.
Szóval arányosan nézve a bunker jobban termel mint a Kokós viszont annyival lassabb.

Szerintem! tapasztalataim alapján, javítsátok ha nem igy van.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52837) Gawamatsu válasza Kiskokó (#52836) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

A kocsilopós/eladósban meg 0-sok a repair, 0-20k a tuning és 40-60-80k a profit, 10 percenként

(#52838) Kiskokó válasza Gawamatsu (#52837) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az más tészta.
Nekem pl van minden és veszem a supplyt bele... amennyi a profit annyi.. néha el kell adni (igaz most jobban tolom mert 2 hete akciók vannak ugye)

De most ha a kocsilopós éri meg a legjobban ha nem... ha lopkodod a kocsit és közbe termelnek a cuccok akkor az csak + pénz bármennyit is adjon..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52839) szTotyy


szTotyy
őstag

A Saabe által kért adatokra én is roppant kíváncsi lennék.
Jó lenne egy táblázat, ami megmutatja a tiszta haszon/perc mutatót mindenfajta munkáról.
Egyébként van köztetek olyan, aki már visszanyerte csak fegyvereladásokból a bunkeres cuccokra költött pénzét? Arra gondolok, hogy többen írtátok, hogy 40+ millát költöttetek a bunkeres dolgokra, és hogy van-e olyan valaki, aki ezt csak a bunkerből visszaszedte?

(#52840) Plata válasza szTotyy (#52839) üzenetére


Plata
félisten

Én még egy büdös kanyit nem láttam a bunkerből,csak nyeli a millákat de vissza semmi. :D

(#52841) Kiskokó válasza szTotyy (#52839) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem a Bunkerben 9 milla a totál.
Az MC ben olyan 65 Milla a totál.
A CEO ládában 6 milla
A CEO autólopásban kb 10Milla.

A bunker DLC re kb 10-15Millát költöttem el. (Bunker + upgrade, vagy 20 fejlesztés, APC, MOC + tuningok)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52842) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#52839) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

számold bele a közlekedést is, iroda - bunker - garázs - raktár stb. között :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52843) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#52842) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, egy ilyen táblázat lenne jó, ahol ezeket is beleszámolják a kalkulációba (amiket írtál, azokkal nyilván nincs egy konstans összeg, de egy átlag jó lenne).

Sabee: Köszönöm a teljes igényt kielégítő választ! :) Ezek szerint nálad az MC a favorit.
PP-ből mennyi lóvét jacuzziztál össze? Veri az MC-t, mi? :)

[ Szerkesztve ]

(#52844) Mike válasza Kiskokó (#52841) üzenetére


Mike
veterán

és mindezt hány óra ráfordítással?

(#52845) HussarF

Amúgy teljesen megértem a shark cardosokat. Grind-olás nélkül megveszik a tartalmat és élvezik a játékot, amíg mindenki más csak dolgozik vele. Nekem is megfordul mostanában a fejemben.

(#52846) Plata válasza HussarF (#52845) üzenetére


Plata
félisten

Én azt úgy nem élvezném.
Úgy nincs semmi élvezet benne,legalább is nekem nem jön be,én élvezem ha szenvedek is érte de végül megszerzem amit akarok.Úgy sokkal jobb érzés.
Ha shark card-al venném meg a dolgokat nem élvezném,inkább szégyellném.

(#52847) Kiskokó válasza Mike (#52844) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom mennyi ráfordítással Mike... kb amióta van MC azóta...
Nagyjából tartom a napi 2-3 órás játék idő átlagot... de az elmúlt hónapokban szinte alig toltam a bizniszeket.
Nyáron szinte csak ökörködni meg Off-roadozni jártam fel meg PP...
Amióta bejött a Bunker azóta tolom rendszeresebben az MC-t is főleg hogy az elmúlt 2-3 hétben végig akciók voltak így a több pénzért megtoltam.

Ha tudod AFK ba hagyni a gépet az kurva sokat segít amúgy (bár ezt is csak most csináltam hogy dupla volt a bunkerre)

Hozzáteszem én Veszem a Supply-t szóval csak eladni kell lopni nem... azért az nagyon sokat megspóról.. cserébe kevesebb a profit valóban de az nem érdekel...
Én se tudnék naphosszat supply-t lopni.

Totty :
Hát nem tudom egyszer számolgattam már :D
Ha durván napi 2- átlaggal számolok akkor az napi 60K a semmiért. A yacht pedig kb 1 éve van meg
365 x 60K amit össze jacuzziztam kb (20 misi körül durván !? )

Plata + Hussar :

Figyelj nekem megvan kb mindenem amit akarok a játékba és úgy hogy nem kockulok a gép előtt és nem csak a Farm Farm és Farm!!
EZ az a szint amennyi pénzért még megdolgozni is "szórakozás" és nem nyűg. Nekem ez pont elég
Jelenleg is van 25Millám.
Minden DLC-s cucc megvan véve, amik számomra fontos extra járművek. Vagy 80 autó.. házak, yacht stb...
Aki ennyit nem tud egy játékban letenni annak nem ilyen játék való, az Simsezzen pénz csíttel azt csá.

Én biztos nem költenék erre rendes pénzt. Bebaszna ennyit nem tudnék összegyűjteni magamnak.
Ja hogy valakinek minden lófasz szir-szar kell? Az fizessen.

UI :
Ezt már kitárgyaltuk nem egyszer, amúgy meg mindenki úgy játszik ahogy neki jól esik.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52848) syIex válasza Plata (#52786) üzenetére


syIex
veterán

A lényeg, hogy nincs bug! :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52849) HussarF válasza Plata (#52846) üzenetére

Sztem k.vára senkit nem érdekel, hogy miből veszed meg. Én viszont már baromira unom a végtelen farmolást, ahelyett, hogy pvp-znék egy jót, a legújabb kocsival csapatnám vagy bármi más élvezetest csinálnék.

(#52850) gyugyo79 válasza Plata (#52846) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szerintem meg sose fogtok közös nevezőre jutni, mert más képen élitek meg. Ha valakinek munka a a gta $ össze szedése nem mellesleg a IRL munkával többszörösét megkeresi annak tökéletes választás a kártya vásárlása, míg akinek az is játék annak érthetetlen az egész mint, ahogy annak akinek munka érthetetlen, hogy a másiknak miért nem munka ...

Amúgy szerintem az alap dolgok simán elérhetőek "szórakozással", mármint az alap (online) tartalmat ha valaki végig nyomja 1 szer (nem kell ismételgetni semmit) akkor simán végig tud menni és mindent megvenni kipróbálni. Persze lehet csak 1 ház fér bele így meg 1-2 kocsi de most igazából egy Kuruma-n kívűl minden más luxus.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.