Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52951) HussarF válasza freeknight (#52942) üzenetére

Szerintem az egy Mig-15-ös inkább

[ Szerkesztve ]

(#52952) Daw93 válasza pokers (#52926) üzenetére


Daw93
senior tag

Fú, hát nekem ez a kis sárga Retinue nevü gép instant get, a Visione-t is megveszem, annyira így első ránézésre nem jön be, de adok neki egy esélyt. A batmobil viszi tovább a rocket voltic - kitt - repülőmotor idióta saints row stílust... dejó. kellett mint egy falat kenyér. Olvastam valahol olyat, hogy a P-996 Lazer is megvehető lesz. erről valaki hallott már?

GTA Online: Daweee93

(#52953) Benir8 válasza Plata (#52928) üzenetére


Benir8
senior tag

A város szélén a reptéren gondoltam. :DD

(#52954) szTotyy válasza Mr.Csizmás (#52947) üzenetére


szTotyy
őstag

Könnyű annak repülni, aki mindig talpra esik, meg van egy csomó élete! :D

(#52955) ergepard válasza Kiskokó (#52950) üzenetére


ergepard
tag

Csak az új gépek vannak a hangárban ha jól vettem észre, csak azokat lehet tuningolni. (javítsatok ki ha tévedek)
Tényleg nem a leggyorsabba sárkányrepülő, de el lehet vele lenni (egy machine Gun opcionálisan szerelhető az elejére)

[ Szerkesztve ]

(#52956) Segal válasza ergepard (#52955) üzenetére


Segal
veterán

Tunimgolni szerintem nem.lehet a regieket de a cargobob meg a deluxe repcsi bentvan a videoba a hangarba szoval valahogy szerintem be lehet vinni oket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52957) HussarF válasza Segal (#52956) üzenetére

Szerintem lesz olyan opció, mint az Insurgetn pick-up custom, hogy a pegasus-os járműnek lesz garázsban állós változata.

Egyébként a héten van a szülinapom és tesóm meglepett egy shark card-dal, szóval nem kell morforndíroznom azon, hogy vegyek-e :DDD

(#52958) ergepard


ergepard
tag

Apropó, ha valamelyik repülőgéped felrobbant akkor morsal kell beszélni, nem fog magától vissza spawnolni a hangárba.
A kis helikopter pedig nagyon fürge, és felszerelhető rá egy kissebb minigun.

[ Szerkesztve ]

(#52959) Locutus


Locutus
veterán

Grotti Visione

Nem néz ki rosszul... a kérdés, hogy mit tud.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#52960) Segal válasza HussarF (#52957) üzenetére


Segal
veterán

2 okbol nem.stimmel.a dolog. Egyik.elore ezt nem szoktak reklamoznina masik hogy a tok alap all mind a kettobol bent. Szerintem valaki repuljon oda a hangar ele valamelyikkel es nezze meg mit ir ki ha be szerezne menni. Mert lehet ha odagurultok akkor beengedi.

Ja es gratula a capahoz:))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52961) Segal válasza ergepard (#52958) üzenetére


Segal
veterán

Ujabb kerdes:))
Lekerheto valahogy magad melle a repcsi/heli akar m menu vagy telefon esetleg ceo vagy mindenkepp el kell erte menni?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52962) Anulu79


Anulu79
addikt

Meg van már a frissítés? Este lehet tátani a számat? :DDD

(#52963) ergepard válasza HussarF (#52957) üzenetére


ergepard
tag

Beengedi a pegasusosokat is. Kiírja, hogy átkonvertálta personal aircraftra, most teszteltem cargobob jetsammel.

Igen, ami a hangárban van azt le lehet kérni magad mellé is.

Ha még van kérdés szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

(#52964) Kiskokó válasza ergepard (#52963) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na akkor úgy látom csak másfél millámba fog kerülni, és megveszem a hangárt már csak azért is hogy magam mellé lehessen kérni egy két repcsit/ cargobobot ne a világ végére rakja.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52965) Segal válasza ergepard (#52963) üzenetére


Segal
veterán

Latom.a listadba a cuban repcsit.
Mimdegyik pegazisos legi jarmu beviheto? Hany darab van a listaba?
A regiekkel gondolom semmit sem.lehet csinalni oda bent max tarolni. Persze a kesobbiekbe tutira hulyek.lennenek.kihagyni a regiek minimum.skineleset vagy akar fejleszteset is...

Sabee: Igen erre mocskosul jo lesz a hangar:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52966) szTotyy


szTotyy
őstag

Magán a hangáron lehet vagy kell valamit fejleszteni? Vagy a külső testre szabható valamennyire, mint például a CEO irodánál?

(#52967) Mike válasza freeknight (#52861) üzenetére


Mike
veterán

teljesen igaz, de ha azt veszed, hogy a játékban sokkal többet kell gürizni a 40 millióért, mint amennyi idő alatt megkeresed a 85 ezret, akkor most melyik éri meg jobban? arról nem beszélve, hogyha a játékban nem azért dolgom, mert élvezem, hanem hogy legyen pénzem

(#52863) PeachMan
A 4-ben meg összevissza ringtak a kocsik, teljesen irreálisan. Nem tudsz beletenni semmilyen modot, mert akkor bant kapsz online.

[ Szerkesztve ]

(#52968) ergepard válasza Segal (#52965) üzenetére


ergepard
tag

A cuban alapból adják a hangárhoz. Az összes pegasusos légi járművet be lehet vinni, viszont a hangárban már sehol sem fogod megtalálni őket, csak így átalakultak personal aircrafttá, és nem pegasusosok. Most vittem be a titánt például, és sehol sem lehet megnézni a hangáron belül, csak szimplán átalakította personal aircrafttá.
A hangár hasonlóan testreszabható mint a ceo iroda.

[ Szerkesztve ]

(#52969) HussarF válasza Segal (#52960) üzenetére

Akkor ergepad szerint mégiscsak nekem lett igazam? :D

(#52963) ergepard
Tuningolhatóak a pegasus-ból bevittek is? És az, hogy personal vehicle-é konvertálja, ingyen van?

(#52970) Kiskokó válasza Mike (#52967) üzenetére


Kiskokó
veterán

Engedd már el ezt a témát :D
Nem is jársz fel online de itt mindig erről beszélsz.
Nem kell benne dolgoznod. Begyél shark kártyát vagy Sims-ez, csinálj amit akarsz de ez már naaaagyon uncsi.

Ne vedd fel nem rosszból mondom csak uncsi na :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52971) Laraxior


Laraxior
titán

Milyen a Grotti Visione? :D

Rockstar szerverekről röpke 3 óra alatt lejön a frissítés :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52972) ergepard válasza HussarF (#52969) üzenetére


ergepard
tag

Igen ingyen van, ahogy beviszed magától csinálja.A hangárban csak az új repülőgépeket látod, a többi amit pegasusból beviszel csak átkonvertálja és a hangár lesz az új garázs helyük.

(#52973) HussarF válasza ergepard (#52972) üzenetére

És melléd rak le az útra mindent, ha lekéred? Meg a másik, hogy csak repülőket tudsz bevinni ,vagy minden pegasus vehicle-t?

(#52974) ergepard válasza HussarF (#52973) üzenetére


ergepard
tag

A legközelebbi olyan heylre teszi le, ahol úgy gondolja fel tudsz vele szállni. A titánt például kicsit távolabbra tette nem a kis út közepére, de egy kissebb gépet akár rögtön melléd is letehet.
Illetve 5 percenként enged egy repülőt lehívni.

[ Szerkesztve ]

(#52975) Segal válasza ergepard (#52972) üzenetére


Segal
veterán

En.meg meg annyit hogy a pagazus listaba bent marad e ettol fuggetlenul vagy eltunik onnan? Illetve hogy ha lezuzod akkor ezekert is innentol mors-t kell felhivni? Mert az ugy viszont szopacs lenne minden lezuzas utan fizetni tippre 20k-t...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52976) syIex válasza Laraxior (#52971) üzenetére


syIex
veterán

Hozza a formáját a szerver, mint amikor kijött a játék kb! :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52977) Laraxior válasza Segal (#52975) üzenetére


Laraxior
titán

Végre lesz mire használni a robbanólövedékes távcsövest :DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52978) ergepard válasza Segal (#52975) üzenetére


ergepard
tag

Pegasustól is lehívhatóak maradnak ugyan úgy. Ha personal vehicleként hívtad le, tehát nem pegasustól és felrobban akkor morst hívni kell sajnos.
Laraxior:A most bejött gépeknél mindegyikre lehet tenni armor fejlesztést, tehát a robbanó lövedékekből is több kell kicsit :D

[ Szerkesztve ]

(#52979) Segal válasza Laraxior (#52977) üzenetére


Segal
veterán

Lehet majd deluxe helivel/repcsivel autot lopni:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52980) Laraxior válasza ergepard (#52978) üzenetére


Laraxior
titán

Két tár (8golyó) szétszedi az Insurgentet is. Nem nagyon fog kelleni oda annyi, elég lesz szerintem egy teljes tár is.
Na de begyorsult a letöltés, jön max sávszéllel, úgyhogy mindjárt megyek trollkodni.
Én úgyse veszem meg ez a businesst, csak az új autót. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52981) freeknight


freeknight
őstag

Melóban most unatkozok, úgyhogy streameket nézek

Az alpha-z1 valami betegesen gyors :Y Úristen, na sárkány helyett ez lesz az első, amit megveszek.

És úgy látom, a Molotok egy 50k-s kiegészítéssel le tud szállni a vízre.
A szőnyegbombázás nagyon veszélyes lesz mindenféle eladásra. Akkor lassabban megy ugyan a gép, szóval le lehet kapni explosive sniperrrel, de ha ghost org-ban közelít meg, nem sok esélyed van.

Van már flare is a célkövetős rakéták ellen.

Úgy látom, Ron folyamatosan hívogat, hogy pusztítsd el az ellenfél szállítmányait. Remek, megvan az új LJT :DDD

Így elsőre az LSIA jobb választásnak tűnik a hangárhoz, de majd jobban utánanézek.

Szerk.: Ez durva, publicban zancudo egy konkrét háborús zóna. LSIA ezzel szemben a nyugalom szigete :DDD . Bár úgyis elmúlik az újdonság varázsa pár nap múlva, hátha jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#52982) Daw93 válasza ergepard (#52972) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem lehet hogy a hangárnak a "Storage" részébe teszi a pegasusos repülőket? Onnan meg hátha át lehetne vinni a hangár rendes parkolójába (talán garage rész, ahova 12 jármű fér)

GTA Online: Daweee93

(#52983) ergepard


ergepard
tag

Igen, az Alpha Z-1 valami elképesztően gyorsul illetve megy, azt nagyon tudom ajánlani.

A storage részből lehet mozgatni a gépeket a hangárba, csak ugye valamit valamiért, tehát egyszerre az összes pegasusos repülőd nem lehet kint. De igen, igazad van, szóval jó észrevétel.

[ Szerkesztve ]

(#52984) Mr.Csizmás válasza ergepard (#52974) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Ceruzaelemes Vestra intensifies :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52985) szTotyy válasza ergepard (#52983) üzenetére


szTotyy
őstag

A pénzszerzés milyen formában zajlik? Autólopós, vagy MC-s bizniszekre hasonlít a menete? Vagy teljesen újfajta?

És hogy bírod a sok kérdést, amit kapsz e néhány óra alatt?? :D

[ Szerkesztve ]

(#52986) ergepard válasza szTotyy (#52985) üzenetére


ergepard
tag

Először belépsz például a securo servbe, majd leülsz a géphez.
Kiválasztod, hogy milyen suppliet szeretnél lopni. A felületről három képet berakok ide.


Odamész, például egy repülő gép, ellopod és beviszed a hangáradba.

Lehet ezt bírni, csak sokat kell alt tabozni :D

[ Szerkesztve ]

(#52987) HussarF válasza Laraxior (#52980) üzenetére

Helikoptereknek 3 kellett eddig, a Hydrából is ki lehetett még ugrani 2 után. Ha fel lehet páncélozni, simán lehet, hogy kell nekik 5. Az meg már elég jó védelem lenne. Egy jó pilóta leszed 3x az idő alatt, amíg ennyit bele tudsz küldeni.
Insurgent ellen sem sokat ér, rengetegszer meg tud ölni, mire azt a 8at belelövöd.

(#52986) ergepard
Ezek a kategóriák a special cargo-ban voltak, de ott random adta őket, csak "kozmetikai" szerepük volt. Mi a lényege a különböző kategóriáknak, mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#52988) Mike válasza Kiskokó (#52970) üzenetére


Mike
veterán

hagy döntsem már el, miről beszélgetek másokkal, ok? téged zaklattalak ezzel? meg hagy döntsem már el mikor játszom. köszi

(#52989) ergepard válasza HussarF (#52987) üzenetére


ergepard
tag

Még nagyon az elején vagyok, most elkezdem megnézni mi a különbség köztük, de így elsőre arra tudok gondolni, hogy mindegyik másféle helyszínen van, máshogy kell ellopni.
Picit később leírom összeszedettebben, de még egy kis idő kell ahhoz.

[ Szerkesztve ]

(#52990) szTotyy


szTotyy
őstag

hadd

Akkor ez egy dobozolás, csak repcsikkel. Látom, még ugyanúgy is fizet. 1 adag cucc 10ezer, a többivel meg növekszik egy picit

[ Szerkesztve ]

(#52991) Segal válasza ergepard (#52986) üzenetére


Segal
veterán

Tehat akkor itt nem.kell kifejleszteni a fejleszteseket a jarmuvekre hanem "csak" megveszem a hangart meg a kiszemelt repcsit/helit es mar tuningolhatom is?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52992) drachoHUN válasza Laraxior (#52971) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Tetszik kinézetre. A teljesítménye első blikkre viszont elmarad a legjobbaktól. De csak pár kört nyomtam vele, nincs is most kedvem GTA-zni. Majd Broughy megmondja a délután folyamán. :D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#52993) Mr.Csizmás válasza HussarF (#52987) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Elso negy a stabil ladaraktaras, also sor meg az exkluziv dolgok, amiket random dobott be a SSC Networkbe.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52994) Laraxior válasza drachoHUN (#52992) üzenetére


Laraxior
titán

Szuper. Ennyit megér ez a DLC. A raktárat kihagyom. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52995) ergepard válasza Segal (#52991) üzenetére


ergepard
tag

Igen, ennyi az egész, nincsenek bunkeres fejlesztések.

(#52996) HussarF válasza Mr.Csizmás (#52993) üzenetére

Mi? Mind a 8 kategóriát dobálta be folyamatosan. Hidd el, én baromi sokat ládáztam, többet, mint szerintem itt sokan együttvéve :D

(#52997) Segal válasza ergepard (#52995) üzenetére


Segal
veterán

Ez jo hir:))
Ahogy itt szamolgatok 2 repcsire nem lesz kb penzem de azok masodlagosok a tobbi megveheto izombol:))
Legalabb lesz ertelme folytatni az autoeladast:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52998) Plata válasza Segal (#52997) üzenetére


Plata
félisten

Nekem még jobb hír,mert csak 1 repcsi kell meg a sárkány,az 5 misiből az egyikre futja.

Azt nem tudnátok meg mondani hogy a hangárok miben különböznek?
Megint semmiben csak más helyen van?
A hangár testreszabása mennyibe kerül?
Gondolok itt a lakrészre meg egyéb baromságra.

[ Szerkesztve ]

(#52999) Mike válasza Plata (#52998) üzenetére


Mike
veterán

Nekem 500k-m van, azt feldughatom a seggembe :)

(#53000) Plata válasza Mike (#52999) üzenetére


Plata
félisten

A hétvégén olyan 7-8 misit szedtem össze napi 1-2 autóeladással meg bunkerrel és pénzhamisítóval.
De elköltöttem 2 misit bunker upgrade-re,meg egy két apróságra még keveset.
Kíváncsi lennék most milyen ruhák jöttek és mennyibe kerülnek, a ruhák jobban érdekelnek mint a repcsik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.