Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52151) HussarF válasza CactuS (#52150) üzenetére

Mondjuk ha érzékeli a rockstar, hogy ez nem legit pénzből van, akkor nem értem, hogy miért a sell-t tiltja le, miért nem töröli ki egyből? Arra is volt már példa Laraxiornál.

(#52152) ucli válasza CactuS (#52150) üzenetére


ucli
senior tag

Ez érdekes, több glitchelt kocsit is el tudok/tudtam adni.
Bár az is igaz, hogy ez elött is kaptam már ilyen hibaüzit, de csak egy Coquette Classicnál,
amiből több glitchelt is van.

(#52153) CactuS válasza HussarF (#52151) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem nem mindegy, hogy honnan származik a dolog. Van olyan eset is, hogy eladás után reggelre már bannolt az account és utána tiszta lappal kezdés van. Ez gondolom attól is függ, hogy mit vesznek észre az adott accounton, mennyire súlyos a dolog, stb. Így, hogy nem lehet eladni, gyakorlatilag csak nyűg, másra nem jó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52155) CactuS válasza HussarF (#52154) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nemhiába tartja talán még ma is Mr. Bean (azaz Rowan Atkinson) a legnagyobb casco-s kifizetés verseny első helyét a McLaren F1-essel (~ majdnem 1 millió Fontot kapott az autó javíttatására). Az F1 sosem arról szólt, hogy költséghatékony legyen, hanem arról, hogy a leggyorsabb és legjobb utcai autó. Egy mestermű, bár így 25 év után azért a design már egy picit megkopott. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52156) ucli


ucli
senior tag

Az előbb nyomtam egy PP-t, és mibe botlottam? Egy tryhard-ba :))

Sajnos 142-3 körül resetelődött, mert ledobott a session-ből.
De így is 200-at kapott :DD

Amúgy elég durván próbálkozott, sniperrel, tampával, oppressorral, sőt még ballistic equipmenttel is, de szegénynek így is csak hétszer sikerükt megölnie.

[ Szerkesztve ]

(#52157) Benir8 válasza ucli (#52156) üzenetére


Benir8
senior tag

Ez nem semmi, egymás után csak öldösködtél vele :Y :DD

(#52158) ucli válasza Benir8 (#52157) üzenetére


ucli
senior tag

Egy fullos szerón csak simán elkeztem öldökölni, most kivételesen bombával, majd belebotlottam a csávóba.
Először hozta a motorjait, arról minigunnal leszedtem, majd elkezdett sniperezni.
A maze bank west-től addig lőttem, amíg a partnál spawnolta le, ahol a hajóm volt.
Beúsztam, nyomattam a PP-t, ő meg próbálkozott mindennel :)) olyan 40 killnél jártam. Amikor vége lett a hajós küldinek, kimentem hozzá a partra, marksmannal kapott egy újabb adag ólmot, majd újra elkezdett motorozni, újabb 30 kill.
100 körül jártam, amikor lekérte a juggernaut outfit-et és bement a házak közé, erre válaszként hoztam a hydrát. Elkezdett lőni, én meg túl élesen kanyarodtam, ezért nekiszálltam az egyik toronynak. Gyorsan vissza másik gépért. Leszedtem róla azt az outfitet, es újra kapott negyvenet, és akkor valahogy ledobott üresbe.
Na akkor gyorsan session váltás - szerencsére voltak bent tagok és vissza tudtam menni. Visszaértem, jött a motorjaival, én meg Rpg-vel nekiestem -bumm. :D
Lekértem a Moc-t, mert volt egy másik hydra is, kellett volna a robbanó lövedék, de az a másik szerencsétlen nekiment valaminek és meghalt (az is próbálkozott, de arra most nem térnék ki). Újból a parton, a Moc körül öltem először sniperrel. Kezdte már unni, ezért hozott egy Technical-t. Gyorsan beugrottam a Moc-ba, és a hülyéje persze odajött - fölrobbant. ;]
Maradtam még a kamionba, mert láttam, hogy mindig oda rakta a játék, párat azzal is kapott + szereztem sofőrt is. :))
Hozta ő is a kamionját, de rövid idő alatt kikészítettem.
Újra elkezdett motorozni, párszor kiszedtem, de fölrobbantotta a Centert. :(
Ekkor már többen öltük.
Tryhard-kodott még utána egy kicsit motorral, majd hozta a felfegyverzett Tampáját, amivel pár crew tagot leszedett és bement egy kisutcába, ahol egy fal választott el minket.
Nem akartam bemenni oda, mert tudtam hogy ki fog lőni, ezért gránátokat kezdtem el lőni rá. Gondolom megijedt, azért állt a fal mellé, amibe belelőttem egyet rpg-vel, és fölrobbant a kocsijával együtt. :F
190 kill körül járhattunk, amikor elkezdett sniperrel lőni mindent és mindenkit. Onnantól már könnyű dolgom volt és gyorsan 200-at mutatott a kill mutató. :DD
Aztán elmentem kajálni. :))

(#52159) Benir8 válasza ucli (#52158) üzenetére


Benir8
senior tag

Jó kis történet. :D
KD-ból mennyi lett? (Player vs Player Kill / Death ratio)

(#52160) Benir8 válasza ucli (#52158) üzenetére


Benir8
senior tag

Á megvan. :D
3.40 KD-s, jó sok, enyém csak 1.33 :D

(#52161) ucli válasza Benir8 (#52160) üzenetére


ucli
senior tag

3 századot dobott rajta :DD

(#52162) negyven2 válasza ucli (#52158) üzenetére


negyven2
veterán

Ennél már csak a nagyon alacsony szintű, agresszív játékosok a poénosabbak. Nem egyszer fordult elő velem, hogy egy 10-20-as szint alatti (K/D-ben sem voltak nagy szám). Játékos jött rám vagy harmincadjára is (esélytelenül persze). Nekem alapelvem az, hogy alacsony szintű játékost (ez általában a 100-as szint körüli) nem bántok. Max. ha kötekedik akkor egy vesztes csata után otthagyom őket De vannak akik még egy 30-40/0-ás eset után is jönnének. :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#52163) ucli válasza negyven2 (#52162) üzenetére


ucli
senior tag

Jómultkor valami lvl 200 körüli próbálkozott, 50 körül kapott.
Egyébként ez is kötekedett, de csak utána kapott.
Amúgy 111-es volt, én meg a kisebb karival öltem, ami 166-os (lövölde közbe majdnem két szintet is léptem ;] ) ezért a szintkülönbségtől eltekintettem. :D

(#52164) tomazin válasza HussarF (#52142) üzenetére


tomazin
veterán

Mintha multkor irta volna valaki,h mocban ingyen van gunlocker.

(#52165) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Jött valami hétvégi akciózás meg duplázás.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#52166) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok

Mai napon visszatelepítettem a programot. Jelszavamat nem fogadta el, jelszó resetet kértem de az email címemre nem érkezett semmi.

Van valamely mód arra, hogy hozzá férjek az accountomhoz?

(#52167) ProgenXL válasza 4264adam (#52166) üzenetére


ProgenXL
őstag

pedig a jelszó reset a megoldás, vagy support

Gunner for life

(#52168) CactuS válasza 4264adam (#52166) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Korábban nem kaptál emailt az RStől, hogy megváltozott az email címed? Abban alul van egy link, ami segít visszaállítani.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52169) 4264adam válasza CactuS (#52168) üzenetére


4264adam
veterán

Sajnos nem, gmail-ben rákeresve a Rockstar-ra 2015-ben jön be a regisztrációm azt követően egy felhasznált jelszó reset majd végig csak a barát felkérések :(

2017 március az utolsó emailem tőlük (friend request)

[ Szerkesztve ]

(#52170) #57527808 válasza 4264adam (#52169) üzenetére


#57527808
törölt tag

nézd meg itt a mailcímed, hátha hasonló vagy azonos jelszavakat használsz.
szerk.: a publikus mailcímed szerepel a feltört adatbázisban.

[ Szerkesztve ]

(#52171) 4264adam válasza #57527808 (#52170) üzenetére


4264adam
veterán

4264adam - np pwned
4264adam@gmail.com - pwned :(

Írtam P.M.-et.

[ Szerkesztve ]

(#52172) #57527808 válasza 4264adam (#52171) üzenetére


#57527808
törölt tag

rs fiókhoz és a gmail-hez is azonos jelszó volt beállítva?
esetleg 4264adam néven vagy a játékban is?
kb csak azt tudnám elképzelni, hogy valaki bepróbálkozott az ugyanilyen gmail-lel.

(#52173) 4264adam válasza #57527808 (#52172) üzenetére


4264adam
veterán

Ha a feltörés pillanatában lévő gmail jelszóval próbálkoztak akkor igen. Azóta az email más lett de minden maradt.

igen 4264adam a nevem ott is

[ Szerkesztve ]

(#52174) CactuS válasza 4264adam (#52173) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor a hosszabbik út lesz: külön kell írni az RSnek, és úgy visszakérni az accountot. Visszaadják, de kell pár nap, amíg átfut rajtuk a dolog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52175) 4264adam válasza CactuS (#52174) üzenetére


4264adam
veterán

Köszönöm és hova írjak?

(#52176) CactuS válasza 4264adam (#52175) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha meglenne az email, akkor ennyi lenne. A hosszabb út a külső levelezés, de az is működik.

Az emailcím a support@rockstargames.com.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52177) Met válasza #57527808 (#52170) üzenetére


Met
nagyúr

Ilyenkor mi van?

Oh no — pwned!
Pwned on 2 breached sites and found 2 pastes (subscribe to search sensitive breaches)

Steam-en és SC-on is ez a mail cím van megadva de nem tapasztaltam gyanús tevékenységet. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#52178) SANKADI


SANKADI
aktív tag

Sziasztok !
A fiamat szeretne egy GTA V játékot, néztem igen húzós az ára. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy hardverAprón, nyugodtan meg vehetem-e, mert ott is van dobozos eladó. És mit jelent az hogy használtan dobozos, nem volt még aktiválva, vagy a fiókját árulja? Azt nem hinném, hogy nincs aktiválva. Köszi a véleményt. .

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#52179) Mr.Csizmás válasza SANKADI (#52178) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom burkoltan az accountot akarja eladni :U arról nem beszélve, miután kifizetted és használjátok, a supporttal visszavetetheti a saját fiókját.

ha a kiskönyv nélkülis hirdetésre gondolsz, akkor simán vehetsz egy dobozt, serial nélkül valszeg.

isthereanydeal-en kell nézni az árazást, 27€ körül van most.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52180) SANKADI válasza Mr.Csizmás (#52179) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Például ez (igaz hogy már jegelve van, de 8000-8500-ért még árulnak dobozost) [link]
Kicsit érdekes, akkor nem is megyek bele ilyenbe. Igen, amit mellékeltél nagyon jó, a nagyobbik fiam jártas is benne, most mondta ő még kap 10 % kedvezményt. Csak kisebb dobozost akart, de a dobozzal nem sokra megy, meggyőztük. Köszönöm.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#52181) SANKADI válasza Mr.Csizmás (#52179) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Most nézem az Aprón , hogy Account árusítása tilos. Akkor még reklamálni sem lehetne, mert mindkét fél szabályt szeg. :((

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#52182) ProgenXL válasza SANKADI (#52181) üzenetére


ProgenXL
őstag

g2a oldal ami még olcsó. Ott egy kódot adnak amit aktiválsz a social club oldalon, majd letölthető a játék. A steames változat kicsit drága most.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#52183) cyberkind válasza SANKADI (#52181) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha Social Club-bos kell akkor ajánlom ezt a szürkeboltot, én innen veszek-vettem rengeteg játékot amik mind megvannak.
De ott a G2A is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#52184) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#52183) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor már 2€-vel drágábban legit boltos kulcs? [link]

g2a-n meg wtf 30€, drágább :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52185) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#52184) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy ha ez hivatalos akkor nem kérdés, én csak a szokásos oldalakon néztem körbe és ott 35-ért van.

(#52186) Mr.Csizmás
Fogalmam sincs, elvileg már a GMG se az. :F

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#52186) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#52185) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

isthere-ről néztem ki, ott meg elvileg csak hivatalos oldalak vannak listázva (amazon, steam, bundlestars, humble, stb), de javítsatok ki ha ez azóta változott. :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52187) SANKADI válasza cyberkind (#52183) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Köszönöm.

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#52188) ProgenXL válasza Mr.Csizmás (#52184) üzenetére


ProgenXL
őstag

Szerintem nem kötelező steames verziót venni. A socialos meg ott van 8000ezer forint g2a-n. Persze a vevő dönti el mi a megfelelő neki.

Gunner for life

(#52189) 4264adam válasza CactuS (#52176) üzenetére


4264adam
veterán

Köszönöm írtam nekik. A jelszavaimat pedig elkezdtem módosítani mindenhol, gmail-re teljesen mást a többivel nem egyezőt.

Ami az emailt érinti:

Egyszerűen leírtam, hogy nem kapok jelszó csere emailt mi a baj, leírtam a termék kulcsot de persze bizonyos karaktereket csillagozva jelezve hogy nem az egészet írom.

(#52190) CactuS válasza Met (#52177) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Annyi, hogy ezt az email címet használtad 2 oldalon, ahonnan volt biztonsági szivárgás, de alatta van, hogy mik szivárogtak ki:

DLH.net: In July 2016, the gaming news site DLH.net suffered a data breach which exposed 3.3M subscriber identities. Along with the keys used to redeem and activate games on the Steam platform, the breach also resulted in the exposure of email addresses, birth dates and salted MD5 password hashes. The data was donated to Have I been pwned by data breach monitoring service Vigilante.pw.

Compromised data: Dates of birth, Email addresses, Names, Passwords, Usernames, Website activity

Ez akkor gáz, ha ugyanazt a jelszó és felhasználónév párost használod több helyen (ne tedd).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52191) Mr.Csizmás válasza ProgenXL (#52188) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sztem se, a 0day mizériák elmúltak, max 1-2 órát vacakol a frissítés, de az mindig munkaidőben, munkanapra esik, mire géphez jutok addigra lemegy a hiszti. emlékeztek a diablo 3 0day patchekre? :DD error 10, 37, AH glitchen milliomos kínaiak, stb. :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52192) ProgenXL válasza Mr.Csizmás (#52191) üzenetére


ProgenXL
őstag

új dlc egy darabig nem fenyeget szoval nincs gond a patcherrel szerintem. :)
én azt tippelem hogy ősszel fognak valami újat bejelenteni, aztán majd valamikor november környékén bekerül. de ez saját tipp.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#52193) Segal válasza ProgenXL (#52192) üzenetére


Segal
veterán

Nem kell nagy jósnak lenni hogy megtippelje az ember hogy mindenképp karácsony előtt jön egy Mocskosul drága dlc hogy felpörgesse az ünnepi szezonba a cápakártyás eladásokat. Én is novemberre tippelek.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52194) Laraxior válasza Segal (#52193) üzenetére


Laraxior
titán

Azert ez sem volt valami olcso dlc... Jol nezunk ki ha egyre drágulnak... :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#52195) Mr.Csizmás válasza Laraxior (#52194) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

már a gunrunning árainál is néztem, hogy b+ infláció van...

MC-ben mondjuk 250-300k-ért egy szimpi clubhouse + vmelyik Sandy Shore-s gyár, és durván 1 millából van termelőképes infrád, ceo-nál már ~2.5-3M-ból alap, GR kezdőszett meg simán milliókban számolható ész nélkül már :W bánom hogy megvettem :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52196) Segal válasza Laraxior (#52194) üzenetére


Segal
veterán

Pedig egyre jobban drágulunk ahogy kandurunk is írta.
Elsőre volt a ceo iroda plusz raktár. másodszorra már a a clubház, gyár és a fejlesztések is, Aztán az autógarázs (plusz esetleg iroda ha valakinek nem volt még) és a milliós autók is. Végül meg a bunkeres ahol nagyon elgurult a gyógyszer anyagilag hogy minden valami másra épül és ha csak 1 dolgot szeretnél akkor is szükség lesz a többi dologra hozzá. Már ez a fajta szivatás is elképzelhetetlen volt számomra a bunker előtt de most már biztos vagyok benne hogy a következőbe egy újabb szintre emelik a szükséges pénzmagot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52197) szTotyy válasza Segal (#52196) üzenetére


szTotyy
őstag

Segal, te tudod, hogy körülbelül mennyit költöttél idáig a bunkeres cuccokra összesen?

Egy új dlc-ről van valakinek valami apró híre? A többi kiegészítőkről már jó előre kiszivárogtak apró infódarabkák, most meg még semmi... :(((

[ Szerkesztve ]

(#52198) Segal válasza szTotyy (#52197) üzenetére


Segal
veterán

En kb 40 milliot koltottem a bunkeres dlc-re de helyhiany miatt 2 jarmuvet meg se vettem...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52199) ucli válasza szTotyy (#52197) üzenetére


ucli
senior tag

Nekem olyan 40 millámba fájt, de mindent megvettem (ebbe benne van az összes fejlesztés is.

(#52200) szTotyy válasza ucli (#52199) üzenetére


szTotyy
őstag

:) akkor ez tuti jó adat, ha mindketten pont ezt írtátok!

Ebből kiindulva szép lesz a következő dlc, :(
Majd mehetek a Maze bankba hitelért!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.