Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52301) ForesenGalax


ForesenGalax
újonc

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni :) Nevem: ForesenGalaxyYT

(#52302) Segal válasza Met (#52299) üzenetére


Segal
veterán

Helikopter nem lesz csak 4x2 auto bennuk 2 npc. Panikra semmi ok amikor elindulsz az eladni valo kocsival le kell kerni az armored kurumat, megallni a lopott kocsival az ut szelen vagy a jardan es amikor jon az elso hullam npc tamadas kiszallni es elfutni a kurumaig. Utana bekapcsolsz egy radioallomast es a zene utemere olheted a 4 kornyi npc-t:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52303) skecitomi válasza Segal (#52302) üzenetére


skecitomi
csendes újonc

Nincs kurumam :(

(#52304) hegyipapa válasza ForesenGalax (#52301) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#52305) Kiskokó válasza skecitomi (#52303) üzenetére


Kiskokó
veterán

chchch a windsor dropba feszít de nincs kurumája ;]

Amúgy tök macera meg időigényes megállni lődözni... én amíg loptam kocsikat ( nem sokáig volt ilyen mert felbasz akkora egy gané a lopás) ha tehettem cipő végig azt kész

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52306) Segal válasza Kiskokó (#52305) üzenetére


Segal
veterán

Persze azt is meg lehet csinálni és lopásnál nekem is padlógáz és nincs túlgenerálva a dolog de eladásnál érdemes megállni mert ott 0 kárral viheted be a kocsit és max 2 perc kilőni az npc-ket míg ha a padlógáz mellett döntesz elég csak egyet hibázni pl valaki pont befordul eléd és már ha neki mész is lehet akár 2k károd plusz azonnal ott lesz az npc és még megsoroz további ezres károkat csinálva.
Az a windsor-a van de kurumája meg nincs az
Persze nyilván nagyon jó a windsor mert lehet mozgatni a tetőt és még szép is de az armored kuruma (meg a buzzard) az olyan alapjármű SZERINTEM a játékba.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52307) CactuS válasza Segal (#52306) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az első autó nekem is az armored kuruma volt, utána egyből kellett egy shelby cobra, hogy folytassam a hasznos autók gyűjtését. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52308) Met válasza Segal (#52302) üzenetére


Met
nagyúr

Nem rossz ötlet, igaz nincs kuruma-m. :D
Nem szoktam üresbe menni csak tegnap egyedül maradtam, lejárt a két eladás közti idő és gondoltam még leviszek egyet. Meglepődtem hogy jött az npc.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#52309) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

6 napja nem válaszolt a rockstar games, vissza igazoló emailt kaptam. Általában mennyi időt vesz igénybe?

(#52310) CactuS válasza 4264adam (#52309) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy kicsit soknak tűnik nekem ez az idő, én úgy emlékszem, hogy pár nap alatt ezt lezongorázták. Legutóbb ProgenXLnek volt talán ilyen esete, amikor végigfutotta az emailes köröket, de nem emlékszem, hogy 1 hétig tartott volna.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52311) 4264adam válasza CactuS (#52310) üzenetére


4264adam
veterán

címzett: support@rockstargames.com

Félre címeztem volna?

(#52312) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Újra raktam mert nem tudtam megoldani a hibát.

Telepítésnél a 3. Dvd-nél crc-Error? :Y

Most mit tudok csinálni ?

Eredeti dobozos .

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#52313) Laraxior válasza PsycHo88 (#52312) üzenetére


Laraxior
titán

Ha nincs DVD, akkor leszedi netről.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#52314) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

És hogyan ?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#52315) Segal válasza PsycHo88 (#52314) üzenetére


Segal
veterán

A Rockstar oldalán ha bejelentkezel akkor le tudod tölteni a gta-t.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52316) HussarF

Amúgy ez az Overtime Shootout pont azoknak való, akik a múltkor itt panaszkodtak az Overtime Rumble-re, hogy kilökdösik. Ez pont annak a non-contact változata.

(#52317) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Köszönöm a segítséget !

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#52318) syIex


syIex
veterán

Sziasztok! Olyan videót tudna valaki linkelni, ahol tényleg minden beállítás csonton van és úgy van tesztelve a játék? Lehetőleg 1080-al, de tényleg minden maxon [Scale stb]! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#52319) HussarF

T-20 Offroad Los Angeles környékén. Ezt még a GTA-ban is meg lehet csinálni :C

(#52320) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"Ballads and Nightly Business " dlc-vel van tele a youtube. Vajon mekkora kamu?

Gunner for life

(#52321) szTotyy válasza ProgenXL (#52320) üzenetére


szTotyy
őstag

Ha már tele van vele a youtube, remélhetőleg van igazságalapja (bár ez sokszor nem feltétele az igazságnak :((( ).
:C Végre megint várhatunk valamit!
...és még a távirányítható robbanó kisautó is feltűnt, ami az első részben hatalmas móka volt !!! :)) Remélem majd megvásárolható lesz, nem csak egy küldetés részeként fog szerepelni!

(#52322) ProgenXL válasza szTotyy (#52321) üzenetére


ProgenXL
őstag

Egyenlőre nem adok rá sokat. Az előző dlc-ből sem került még be minden. Valamint trailer még nem szivárgott ki korábban. Persze örülnék ha igaz lenne. Mivel elvileg kiszivárgott, így az lenne szerintem a megoldás ha az RS is bejelenti. Feltéve hogy igaz a hír. :) Meglátjuk. Ami nekem fura hogy július 27.én is van fent videó a trailerről. Az meg már vagy 2 hete volt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#52323) doktordevil válasza ProgenXL (#52320) üzenetére


doktordevil
tag

fan made trailer

(#52324) Segal válasza ProgenXL (#52320) üzenetére


Segal
veterán

Nem is tudom nekem valahogy ez a ballada "dlc" (kiegeszito anno) a b*zi Tony-ra emlekeztet tehat remelem nem ilyesmi iranyba megyunk...
Ettol fuggetlenul a dlc masodik fele (ejjeli uzlet) meg jol hangzik de szerintem teljesen mas lesz. Valami olyasmi ami valami horrorisztikus osszegbe fog kerulni.
En mondjuk most epp legatyasodo felbe vagyok de addig meg ugyis rengeteg ido van:))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52325) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Csak nekem csinálja megint, hogy nem indul vagy másnak is ilyen?
Rivatuner-t direkt kilőttem de úgy is: "gtav.exe leállt." :((

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#52326) freeknight válasza ProgenXL (#52320) üzenetére


freeknight
őstag

XXII csinálta, a legjobb kamu trailereket készíti, már nem egyet sz*ptak be.

Ez a kedvencem tőle.
De amúgy olyan ötletei vannak a srácnak, ami a rockstar farmolós szarjait messze felülmúlják, tanulhatnának tőle.

(#52327) Segal válasza freeknight (#52326) üzenetére


Segal
veterán

A vegen a kiiras fonyeremeny
"Coming soon or maybe never" :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52328) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Akármit állítok be ezen a képen link alapján, de semmi.
Mit rontottam el? Volt már valakinek ilyen gondja? :(

szerk.: Avast tűzfalát is próbáltam kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#52329) Plata


Plata
félisten

Ma este sok hacker van,ahány sessiont csináltak a többiek abba mindbe jött be csaló.Vagy bajkeverő.

(#52330) Puma K válasza Segal (#52302) üzenetére


Puma K
veterán

Ja lol... eladásról van szó, nem lopásról... :B

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#52331) ucli válasza Plata (#52329) üzenetére


ucli
senior tag

Tényleg durva volt, az én nevembe ölte a playereket, mert valószínű én voltam az első a player listában (a “_“ miatt). Persze nem mondom, hogy egy kis K/D nem jön rosszul ;] , de amikor a többi player meglátta, hogy legalàbb 10 kill-t írt be nekem, elkezdtek kéregetni... Gusztustalan ez az egész, csak a zacsi nyalogatás maradt el :U

(#52332) Aceusz


Aceusz
csendes tag

Sziasztok !
En is szeretnek csatlakozni nevem a jatekba: Aceusz
Koszonom elore is. :)

(#52333) hegyipapa válasza Aceusz (#52332) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Helló

PHHU Crew-hoz szeretnél csatlakozni akkor ezt olvasd el.
Részedről oké, akkor social-on csatlakozzál és elfogjuk fogadni.

[ Szerkesztve ]

(#52334) Segal válasza ucli (#52331) üzenetére


Segal
veterán

Visszatértél ;] :DDD
Nekem egy másik sissionbe vált egyértelművé hogy nem az a csaló aki öl mert miután kilépett folytatódtak a halálozások... :(
Mindig mire eljutottam volna oda hogy távozzak meghaltam... Mire sikerülhetett volna addigra meg megtisztult a session, de végül utánatok mentem :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52335) Aceusz válasza hegyipapa (#52333) üzenetére


Aceusz
csendes tag

Reszemrol rendben. Korabban mar atolvastam. :)

(#52336) Plata válasza Segal (#52334) üzenetére


Plata
félisten

Tudod mekkora balfék volt ez a hacker?
Nem bírt felrobbantani mert passzívban voltam,de nem fogta fel a borsónyi agyával és jött erőlködni,de akkor se ment neki. :C

(#52337) hegyipapa válasza Aceusz (#52335) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedet.

(#52338) Aceusz válasza hegyipapa (#52337) üzenetére


Aceusz
csendes tag

Koszi.

(#52339) HussarF

Azt valaki tudja, hogy mikor kell personal vehicle-ért mikor kell biztosítási díjat fizetni? Egy darabig a biztosítási csalás miatt le volt állítva ez biztos bonyolítja a kérdést, de nagyon rég volt már olyan, hogy valakit a kocsijában felrobbantva pénzt vont volna le tőlem.

(#52340) freeknight válasza HussarF (#52339) üzenetére


freeknight
őstag

Abban biztos vagyok, hogy saját jármű elpusztításáért fizetni kell, az opressorra így már szépen lassan kifizettem vagy 200k-t :DDD

Viszont én adok el illetve lopok is kocsit public sessionben, nagyon gyakori, hogy pár kis szintű utánam jön a kurumájában, 1 stickyvel szoktam rendezni őket, de én szerintem még sosem láttam, hogy vont le tőlem valamit.

(#52341) HussarF válasza freeknight (#52340) üzenetére

Mondjuk CEO-ban meg MC-ben szerintem eleve nem von le. Csak azon kívül. Csak egy alaposabb teszteléssel derülhetne ki.

(#52342) #57527808 válasza HussarF (#52341) üzenetére


#57527808
törölt tag

ezekre én is kíváncsi volnék. múltkor haverral oppressorral mentünk a híd/sztráda alá mc-s beszerzésnél, és megjelent a piros négyzet, azaz becélozta az ellenfelet. annyi bökkenő volt a történetben, hogy haver pont légvonalban volt. egyből mondtam a "mínusz húszezer" megszokott szöveget, de mintha nem vett volna le pénzt tőlem. megnézni nem tudtam maze banknál, és neki nem kellett fizetni a biztosítónál. hébe-hóba vízbe dobásnál sem kellett fizetni, ennél még nem jöttem rá, hogy mi lehetett az oka. talán ha a motor vízbeérkezése előtt meghal az ember, akkor nem kellett fizetni. de ebben sem vagyok biztos. nálam nagyon sokszor volt "mínusz húszezer" :)

[ Szerkesztve ]

(#52343) Plata


Plata
félisten

Nekem fogalmam sincs,arra sem emlékszem mikor robbantottam fel valakinek a kocsiját utoljára.
Totál hidegen hagy a lövöldözés,valamelyiknap is csak azért öltem meg valakit mert kocsi eladás közben betámadt motorral meg stickyvel ph sessionban.Valamelyik Ph-s tagnak adtunk el kocsit,én voltam az utolsó mert lassan mentem mivel vigyáztam a kocsira hogy meg se karcolódjon,erre jött egy motoros buzi és dobált stickyvel meg lövöldözött,őt fejbe lőttem stukkerrel,de így is vagy 10k kárt csinált a kocsiban.

(#52344) Heller2 válasza #57527808 (#52342) üzenetére


Heller2
aktív tag

Akkor vonja le a húszezret , ha saját hibából pusztítod el a personal-t, ha valaki szétlövi akkor nem vonja le (eddigi tapasztalataim szerint) . Más járművének elpusztításáért még nem láttam, hogy levont volna, jól is néznénk ki... ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#52345) akos86 válasza akos86 (#52273) üzenetére


akos86
aktív tag

Ahogy ígértem megírom a fejleményeket.

Köszönöm mindenkinek a segítséget a GTA V-ben a laggolás és akadás teljesen megszűnt miután 6-ról 8 GB- ra bővítettük a memóriát. Az enegia beállításoknál pedig teljesítmény centrikusra állítottuk a beállítást.

[ Szerkesztve ]

3dfx, gone but never forgotten...

(#52346) Met


Met
nagyúr

Motoros ruhát melyik boltban lehet venni?
Csizma, mellény érdekelne.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#52347) Syklas válasza Met (#52346) üzenetére


Syklas
tag

Erre bármelyik ruhabolt alkalmas.. az eladótól tudsz venni motoros "egyenruhákat".. vagy akár te is összeválogathatod.. személyre szabottan :K .

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#52348) Syklas válasza Met (#52346) üzenetére


Syklas
tag


Ez pl egy sablon motoros egyenruha.. csak a sapit vettem meg külön hozzá..! Én is motorosba csapatom mostanság.. :K

[ Szerkesztve ]

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#52349) HussarF válasza Met (#52346) üzenetére

Mindenféle ruhát lehet venni minden ruhaboltban, kivéve a maszkokat, azt csak a strandon tudsz venni, kb. ott a muscle beach környékén.

(#52344) Heller2
Ha a sajátodat szétlövöd, akkor szokta kérni a pénzt. Kérdés persze, hogy mikor von le más járművéért pénzt. Ha valaki neked támad a saját kocsijában és szétlövöd, akkor az nem nagyon róható fel neked így olyankor szerintem nem szokott. Ha csak megtalálod az utcán és felrobbantod, akkor valószínűleg kéne. Egy ilyen dolog ez, amit le kéne tesztelni egy olcsó járművel. Bonyolítja a helyzetet, hogy sokáig nem volt biztosítási díj a pénzelvevős csalás miatt így a régebbi tapasztalatok egyáltalán nem biztos, hogy relevánsak.

(#52350) Met válasza Syklas (#52348) üzenetére


Met
nagyúr

Motorosbandás öltözék kell nem ilyen műanyag mocis gyerekruha :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.