Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52551) drachoHUN válasza Anulu79 (#52532) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Igen, legjobb Muscle Car a játékban, de uralni tudni kell. Ha a simával nem boldogulsz ezzel sem fogsz.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#52552) Segal válasza Anulu79 (#52546) üzenetére


Segal
veterán

Ezt nagyon sok felekeppen lehet ertelmezni mert kocsinkent valtozik.
- Van aminel fix
- Van olyan aminel 2 fele livery is elerheto plusz le is lehet rola szedni
- van olyan aminel.alapbol nincs livery de ha beviszed Bennybe/MOC-ba (attol fuggoen melyiket hova kell) es ott megveszel egy updgredet a kocsira akkor akar tizen fele livery kozott is valogathatsz (ertelemszeruen tovabbi koltekezes aran)
Ha van egy konkret auto/motor elkepzelesed akkor usd be youtubeba a "gta 5 kocsi neve customization" kifejezest es az osszeset megnezheted mit lehet rajta valtoztatni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52553) ProgenXL válasza szTotyy (#52550) üzenetére


ProgenXL
őstag

Hétfőig marad ez a bonus. Bár én amennyit játszok mostanában részemről mindegy. :D

Gunner for life

(#52554) Logitech válasza ProgenXL (#52553) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nekem is kimaradt a bunker eladása dupla áron :(

(#52555) Segal válasza ProgenXL (#52553) üzenetére


Segal
veterán

Emlekszem amikor en ketszazvalahanyas voltam te belinkeltel egy kepet amin epp negyszazas voltal. Mondtam is magamba hogy az eletbe nem fogom utolerni...
Erre a napokba hagytalak le. Nem mintha verseny lenne csak mint erdekesseg.
Ahogy Ucil fogalmazott elertuk az erdektelensegi szintet...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52556) ProgenXL válasza Segal (#52555) üzenetére


ProgenXL
őstag

Már vagy 2 hete (lehet 3) nem mentem fel 498ról 500-ra. Pedig volt hogy naponta léptem szintet. Most alább hagyott a lendület. De lesz ez még másképp. :) Gratula egyébként.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#52557) Segal válasza ProgenXL (#52556) üzenetére


Segal
veterán

Az utobbi 2 hetbe nalam is tobb volt az okorkodes Saabeval, Ucillal, Lepkevel mint az erdemi munka. Amikor mar minden megvan atertekelodnek a dolgok...
En meg feljarkalok de lehet hogy hamarosan en is kiveszek egy olyan "Hegyipapas" szunetet es leporolom a g27-et es az Oculust. Ahogy kozeledik a Project Cars 2 megjelenes ennek az eselye naprol napra novekszik:DDD (konkretan elo van rendelve:)) )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52558) ucli válasza Segal (#52555) üzenetére


ucli
senior tag

Élettelen, nem érdeknelen ;] :))

(#52559) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nálam valami nagyon elk*ródott. Még storyban sincs meg a 30fps... :DD :W

Gunner for life

(#52560) ProgenXL válasza ProgenXL (#52559) üzenetére


ProgenXL
őstag

Megvan a problem. A proci órajel emelés volt a gond... fps növelés helyett csökkenés lett :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#52561) Anulu79


Anulu79
addikt

Autóvásárlás letudva. A Zentoro és a Dinka Jester lett a kiválasztott. Teljesítmény felhúzva amennyire lehet. Még majd az optikai részén kell dolgoznom és remélem, hogy nem lesz csalódás. :)

(#52562) ProgenXL


ProgenXL
őstag

gtaplace:

"Lelkes moddereknek köszönhetően immáron azt is tudjuk, hogy az Ardenttel elfogytak az új járművek és adversary módok, amelyeket még a Gunrunning frissítéssel csempésztek a GTA Online-ba a fejlesztők.

Így végre kezdődhet valami új, akár egy következő nagy frissítés formájában, de ez akár a Red Dead Redemption 2 híráradat kezdetét is jelezheti, hiszen tavasszal már újra ügethetünk a vadnyugaton, és a Rockstar Games igencsak hallgatag volt a nyáron annak ellenére, hogy rengeteg új információt ígért a forróbb hónapokra."

Gunner for life

(#52563) HussarF válasza CactuS (#52523) üzenetére

Kurva jó ez az Ardent. Nekem az Esprit még kb 5 éves korom nosztalgiáját hozza vissza, mikor még a 386-oson a Lotus III autós játékot nyomtuk. Egyszer láttam élőben Pesten egy Esprit-et, amikor valahogy betévedtem egy kis utcába és ott állt az udvaron. Megálltam és csak csorgattam a nyálam. Instant buy volt a kocsi :D Megpróbáltam olyan kékes-lilás színre festeni, mint a játékban is volt. Legjobb kompromisszum erre a matt kék szín volt.

Egyébként ha fegyvert váltasz, valamelyik kézifegyverre, akkor eltűnik a pont....

(#52521) ucli
Nincs rá MOC fejlesztés, de livery-t csak a MOC-ban tuningolva tudsz rá tenni.

(#52546) Anulu79
A livery gyakorlatilag egy matricázás a kocsi alapszínére. Régebben kérdéses volt számomra, de most már biztos, hogy az alapszín nem befolyásolja a livery színét.

(#52547) ProgenXL és (#52550) szTotyy
Miért mondaná az RS, hogy +25% van az autós eladásra? Azt mondja, hogy duplán fizet, vagyis tökéletesen tudnak ott számolni :)
Stack some extra paper by selling boosted exotic vehicles as Vehicle Cargo Sell Missions are doling out double payouts. If you're yet to start trading out of a Vehicle Cargo Warehouse, be sure to take advantage of a 25% price drop running this week.
Magyarul dupla pénz a kocsikért és 25% leárazás a lopós garázsra :)

(#52564) satee76 válasza ProgenXL (#52541) üzenetére


satee76
aktív tag

Az Instant Gamen olcsóbb, 60% kedvezménnyel. Én ott vettem meg a múlt héten. Igaz az Rockstar-os nem steames.

(#52565) Plata válasza HussarF (#52563) üzenetére


Plata
félisten

Jah most tényleg dupla lóvé van.

Kéne egy kis tanács,érdemes megvenni MOC-ot vagy sem?
Ha igen hogyan érdemes kialakítani a belsejét?

Ha Ucil a szépségversenyen indul ezzel a járgánnyal tuti rá szavazok. :D

Jah azt mondják hogy állítólag szeptemberben és decemberben jön új DLC.
Legalább is ezt pletykálják.

[ Szerkesztve ]

(#52566) Segal válasza Plata (#52565) üzenetére


Segal
veterán

Azt neked kell eldöntened hogy érdemes e megvenned tulajdonképpen arra jó hogy a kamionba fejleszthető kocsikat tudd benne tuningolni meg azt a 6 (vagy 7?) fegyvert fejleszteni. Szerintem megéri.
A belsejét meg érdemes úgy kialakítanod hogy még az elején kitrükközöd a dolgot amivel nyerhetsz 1 garázshelyet. Ez lehet most nem jelent még problémát de a késöbbiekbe még jelenthet és akkor már nagyon sok pénzbe kerül a trükk megcsinálása.
Tehát a lényeg a kettes raktér kialakításánál van ott elösször a garázshelyet válaszd. Majd állj be egy kocsival amit tutira nem szeretnél a késöbbiekbe eladni ez nagyon fontos!! Ha bent van a kamionba a kocsi akkor változtasd meg a kettes raktért tuningműhelyre. A végeredmény hogy a kocsi is bentmarad a kamionba (igaz nem látszik de lekérhető) és tuningolni is tudod a moc-ba tuningolható járműveket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52567) Kiskokó válasza Segal (#52566) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azért majd nevetek ha egyszer ezt véletlenül javítják és a sok sok Moc-os Ghost kocsi tényleg köddé válik ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52568) Segal válasza Kiskokó (#52567) üzenetére


Segal
veterán

Nekem az általad csitának hivott kocsi került be oda. Ha véletlenül egyszer elvesztem akkor béke poraira :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52569) HussarF válasza Kiskokó (#52567) üzenetére

Lehet, hogy már most is javították, nem tudom. Én nem kísérleteznék vele a pénzem árán, nagy esély van rá, hogy már nem működik. Attól a már bebuggolt kocsi nem tűnik el, de a bebuggoltatni kívánt simán lehet, hogy kihelyeződik egy garázsba.

(#52570) Segal válasza HussarF (#52569) üzenetére


Segal
veterán

Nekem még bent van :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52571) ergepard


ergepard
tag

Sziasztok jelentkeztem a klánba, SC nevem ergepard, előre is köszönöm.

(#52572) Laraxior válasza ergepard (#52571) üzenetére


Laraxior
titán

Ennyi? Lehet, hogy egy pszichopata gyilkos vagy... :U

*Javaslom amúgy a csoportnak egy rövidke szabályzat írását, és a tagoknak, jelentkező tagoknak ennek az elfogadását. Térkép ismerete, hogyan kell kickelni, csapatjáték, stb... :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52573) #81556480 válasza Laraxior (#52572) üzenetére


#81556480
törölt tag

Van a crew-nak szabályzata aminek elolvasása es elfogadása utan engedjük be a tagokat. Benne van az 1. Hsz-ben

(#52574) Laraxior válasza #81556480 (#52573) üzenetére


Laraxior
titán

Oszt ki olvassa végig azt a két oldalnyi szöveget? :U
Elárulom a jelentkezők 80%-a nem...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52575) #81556480 válasza Laraxior (#52574) üzenetére


#81556480
törölt tag

A törvény nem ismerete nem mentesít alóla :D de igazad van, viszont ennyi dumából leírhattuk volna hogy olvasson bele az 1hsz-be, majd írjon magáról a felvételhez. És vannak ilyenek itt, akik jelzik mi a belépés menete, szóval nincs gond. Plussz a crew sc oldalán is ott a link. Ennel többet mit lehet tenni ?? Hova írjunk crew szabályzatot ? Ha úgysem olvassa senki? De mégeccer mondom a felvetés jogos. Én megyek iszok hypót.

(#52576) CactuS válasza Laraxior (#52574) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezek szerint te sem. :F Kemény 5 pontba van szedve a szabályzat, pontonként 1-4 sor, a többi kiegészítő info, ami kb. pont arról szól, amit te is javasoltál...

#52571: jobb felül van a már emlegetett Ph! Crew szabályzat, azt olvasd el, kérlek. 2016.10.14-től aki PH! Crew-ba akar csatlakozni, csakakkor nyer felvételt, ha itt a topikban röviden bejelentkezik ( mennyit játszik, milyen szinten van, egyebek (PvP, PvE(farm) orientáltság). Nem nemzetbiztonsági átvilágítás, csak egy rövid ismertető kell).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52577) #81556480 válasza CactuS (#52576) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na itt a főnök oszt rendet tesz. Ezabeszéd :D

(#52578) HussarF válasza CactuS (#52576) üzenetére

Beletartozik a 80%-ba ;]

(#52579) Gawamatsu válasza Laraxior (#52572) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Én elsőre és másodikra is egérpad-nak olvastam :)

(#52580) ergepard


ergepard
tag

Bocsánat! Nem szerettem volna semmilyen vitát generálni, figyelmetlen voltam, mégegyszer elnézést.
Bemutatkozás: Jelenleg 268-as színtű vagyok a játékban. PC-s verzióval kezdtem, ha jól emlékszem a megjelenés napján már töltöttem is le a játékot. Szeretek heistelni, tudok segíteni ha kell. Általában délután vagyok fent 16 után pár órára, attól függ mennyi időm van.
Szabályzatot átolvastam, nem vagyok bunkó, nem vérpistike módjára játszom.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#52581) #81556480 válasza ergepard (#52580) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem vagy bunkó ? Sajnos akkor nem tudunk felvenni :D :D

(#52582) Segal válasza #81556480 (#52581) üzenetére


Segal
veterán

Nezd mar az is elony hogy nem azzal kezdte hogy ismeri Ucilt:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52583) HussarF válasza Segal (#52582) üzenetére

Rászálltál Ucilra, mióta Kele nem ápolgat le mostanában :DDD

(#52584) Segal válasza HussarF (#52583) üzenetére


Segal
veterán

Ucilra nem szalnek ra mert egy picit jobb pvp-s nalam es a vegen meg megbosszulna. Ugy elterveztem hogy a heten elkezdem random sessionokba feltornazni a K/D-m erre pont most dupla a kocsi:DDD Igy el lett halasztva a K/D javitas (vagy jonnek majd a jaj bocs veletlen volt kiirasok a chatba:)) )

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52585) hegyipapa válasza ergepard (#52580) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ez így már jól hangzik, elfogadtam a jelentkezésedet.

(#52586) ergepard válasza hegyipapa (#52585) üzenetére


ergepard
tag

Köszönöm! :)

(#52587) Kiskokó válasza ergepard (#52586) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó hogy itt vagy :) , de még jobb ha mész ;] :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52588) ucli válasza Segal (#52584) üzenetére


ucli
senior tag

Lassan ideje lesz nevet váltani, pár ötletem van is:

Meghalsz
Megöllek
Segal_halott_vagy
I_kill_you
Youdied
Spanish inquisition (erre nem számítottál, mi? :P )
Kele2

;] ;] ;]

(#52589) Plata válasza ucli (#52588) üzenetére


Plata
félisten

Legyen ucili mucili :D :C

(#52590) Segal válasza ucli (#52588) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem a Kele2 nevet valaszd:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52591) Met válasza ucli (#52588) üzenetére


Met
nagyúr

Inkább az AFKvagyokdetényleg :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#52592) HussarF válasza ucli (#52588) üzenetére

Én vagyok a keresztapja, a neve pedig noobnotnoob lesz!

(#52593) MutantZombie válasza ucli (#52588) üzenetére


MutantZombie
tag

Vagy pl.:

'Bocs, véletlen volt!'

:-D

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#52594) ucli


ucli
senior tag

Az Afk az away from keyboard-nak a rövidítése, ami azt jelenti, hogy: távol a billentyűzettől. Azt nem írja, hogy milyen távol. :))

Rettenet: jólvanmá' véletlenek vannak :P :D

Segal: újrarakom a gépet, és szeretetből kinyírlak, Zsúrbubi. :DD

[ Szerkesztve ]

(#52595) Kiskokó válasza Segal (#52590) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt nem kell választani.... ezer éve igy hivom :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52596) HussarF

Mostanában egy ideje minden nap megkapom, hogy cheater vagyok és reportoltak. Sztem sok player tér vissza és fogalmuk sincs a bunkeres fejlesztésről és nem ismerik az explosive HS ammo-t. Általában akkor szoktak elkezdeni nyígni, amikor abból kapnak párat. Azétr elég fárasztó. Minden nap.
A mai az egy egész hisztériát levágott, hogy szar GTA Online, ő ide többet nem jön, pay to win rendszer... Hát én nem fizettem érte...

(#52597) Triathlete válasza HussarF (#52596) üzenetére


Triathlete
senior tag

Hát aki annyira nincs benne annak tényleg fura lehet, főleg ha már csíter sz*patta meg így akár egyszer is még a bunkeres DLC előtt. Én bele se tettem volna ezt ill. az Opressort sem. Elég szomorú, hogy a R*-nak ennyire futotta, de mindegy ez van. Ezért járok fel keveset. Nem tetszik amivé lett.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#52598) Segal válasza Triathlete (#52597) üzenetére


Segal
veterán

Teny es valo az utolso 2 frissitesnel nem eroltette meg magat a Rockstar... A kesz technicalt es boxvillet varialta at, aztan az opressorhoz is kesz volt a raketa resz csak ossze kellett parositani egy motorral meg hasonlok. Sajna ahogy kozeledik az RDR2 egyre inkabb az kerul majd a kozeppontba es a Gta max latszatfeljl3sztest kap. Azert iden meg tutira kihoznak egy olyan dlc-t hogy anyagilag beledoglunk:((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52599) Laraxior


Laraxior
titán

Arra azért gondoltatok, mi lesz ha kijön majd a GTA6? Minden eddigiért megdolgozott cucc megy a süllyesztőbe? Kezdünk mindent előlről? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52600) Plata válasza Laraxior (#52599) üzenetére


Plata
félisten

Soká lesz az még,először Red dead meg az online része aztán hat,meg rá pár év múlva pc-s hat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.