Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52101) HussarF válasza ProgenXL (#52096) üzenetére

Köszönjük, Nyilvánvaló Kapitány :D

(#52102) drachoHUN válasza ProgenXL (#52099) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Végül is jogos... :DDD

Forza JUVE!!!

(#52103) ucli válasza CactuS (#52100) üzenetére


ucli
senior tag

Az lenne a turret.

A Lynx és az X80 Proto is akciós,

[ Szerkesztve ]

(#52104) Segal válasza ucli (#52097) üzenetére


Segal
veterán

Na ennek orulok hogy csak 2 fejlesztes van hozza mert hamar kiseggelheto a laptop elott:)
Ma este tuningolom is:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52105) Sawyer777


Sawyer777
csendes tag

Sziasztok!

Most csinálom az 50 stunt jump-ot és 49 meg is van már, jelölgettem magamnak közben paint-ben egy gta 5 stunt jump térképen hogy melyik van meg és melyik nincs............és mind be van jelölve :D -.- Most honnan a p*csából tudom meg melyiket hagytam ki? Meg lehetne ezt nézni a játékban vagy esetleg a játék által létrehozott fájlokból valahogy? Mert nem akarom megcsinálni újra az összeset -.-
Pls help!!!! :D

(#52106) #81556480 válasza Sawyer777 (#52105) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát nem. és én is jártam így.újra neki kell ugrani és egyszer csak meglesz :O ;]

[ Szerkesztve ]

(#52107) HussarF

Miután megvan a garázsban az insu pickup custom, még mindig le lehet hívni az alapot a Pegasustól?

(#52108) ucli válasza HussarF (#52107) üzenetére


ucli
senior tag

Igen, és akárhányszor lehívod, bírod fejleszteni. :F
Így van nekem is most 3 insu pick-up a garázsomba. :))

(#52109) Met válasza Sawyer777 (#52105) üzenetére


Met
nagyúr

És mindnél az írta hogy sikerült? Mert az egy dolog hogy megtalálod és ugratsz róla, de ha nem a követelményeknek megfelelő helyen landolsz akkor fail és nem számít bele.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#52110) Anulu79


Anulu79
addikt

Létezik, hogy még mindig nem működik az ifruit-ban a rendszám készítés? Vagy csak nálam lehet a gond?

(#52111) Segal válasza ucli (#52108) üzenetére


Segal
veterán

Irigyellek én annak is örültem hogy egyet sikerült bepréselni még az utolsó garázshelyemre :( Ha jön 3 hét múlva a 2,3 milliós kocsi azt már csak úgy tudom majd berakni ha valamit eladok :O

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52112) Heller2 válasza Segal (#52111) üzenetére


Heller2
aktív tag

Az összes garázst, ami csak létezik megvetted? :Y
Nem semmi autóparkod lehet! Mennyi jármű az összesen?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#52113) Mr.Csizmás válasza Heller2 (#52112) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wikidézet: Grand Theft Auto V features 485 separate, controllable vehicles.

szóval nincs meg neki az összes ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52114) HussarF válasza Mr.Csizmás (#52113) üzenetére

De abban benne van, minden, ami nem garázshelyre megy is, meg az is, amit sehol nem tudsz megvenni, max utcán találsz.

Amúgy én sem értem miért okoz ez problémát Segalnak, adja el valamelyik jellegtelen autóját, úgyse veszi elő őket az első fél óra után, max 3-4-et.

(#52115) bluuzia válasza Segal (#52111) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Tegnap este megvettem a Grotti X8 Protot (ugye most akciós :D ) és mivel találtam egy plussz Dubsta II-t, amit gyorsan eladtam, lett hová betennem.
Sajnos a Route 88-as garázsomat csak lel kell cserélnem lassan - ott még nyerhetek 4 garázshelyet -, mivel nem szívesen szelektálnék a meglévők között. Ha nem tesznek be új, megvásárolható apartmanokat muszáj lesz.
Főleg, hogy tegnap este volt szerencsém kipróbálni egy Ocelot XA-21-et. Elég jó gép. Gondolom valami modder hagyhatta hátra, Én meg belehuppantam egy körre.

(#52114) HussarF, nem értitek ti ezt :D
A birtoklási vágy kielégíthetetlen. Ez az érzés örömet okoz :DD
Minden másra ott a Master Card :DDD

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#52116) Daw93 válasza Segal (#52111) üzenetére


Daw93
senior tag

Én pár hete nálam is megteltek a helyek aztán takarítottam a garázsaimban és sikerült 6-8 helyet felszabadítani. Ami autó nem fér el azt a 2. karakteremnél tartom így egyből 240 hely van :D persze jobb lenne a nagyon tárolni mindet.

GTA Online: Daweee93

(#52117) Segal válasza Heller2 (#52112) üzenetére


Segal
veterán

6 ingatlant vehetsz ez 6x10 hely (legjobb esetben)
Ceo garázsba lehet 3x20
Moc-ba lehet 1
Motorosclub garázsába lehet 10 motor
Ez összesen 121 autó és 10 motor vagy ha több motor akkor annyival kevesebb autó. Hiába van a játékba több jármű nem tudod hova rakni.
Én most a pegazus járműveket kezdtem el gyűjteni mert abból egyelőre "csak" 35 van :DDD

Dawe: Már én is kinéztem 3-4 kocsit hogy ha minden kötél szakad akkor azoktól hanjlandó vagyok megválni de egyelőre még nem szakad a kötél de 3 hét múlva az Ocelot végett szakadás lesz :O

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52118) ucli válasza Segal (#52111) üzenetére


ucli
senior tag

Egyébként minek tárolod azt a sokat? :F
Ha csinálnál egy másik karaktert, azon megvehetnéd azokat, amiket a jelenlegi karidon használsz, föltuningolnád ott is, és ezzel mondhatni átmásoltad az összeset. A használatos karalteren meg eladni, amiket amoda átvittél.

(#52119) Daw93 válasza ucli (#52118) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem is így van. A kevésbé tetszők, kevesebbet használósok vannak a kicsin, a többi a nagyon.

GTA Online: Daweee93

(#52120) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Engem még nem fenyeget a probléma olyan 70 autóm van eddig... amióta átköltöztem a CEO-s garázsba azóta van 4 garázsom ami szinte üres 1-2 autó van bennük.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52121) Locutus


Locutus
veterán

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#52122) Kiskokó válasza Locutus (#52121) üzenetére


Kiskokó
veterán

Kár hogy ez a csávó Wow-ozott :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52123) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#52122) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a grindelés ugyanaz mindenhol :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52124) Kiskokó válasza Mr.Csizmás (#52123) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tudom tudom, csak én ismerem ezt a részt és így nekem nem hiteles :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52125) Mr.Csizmás válasza Kiskokó (#52124) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fejből: Stan Kyle melyik kaszttal tolja? :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#52126) Segal válasza ucli (#52118) üzenetére


Segal
veterán

Mert en nem szeretnek 2 karakter kozt ugralni. Elvagyok ezzel az egyel is. Kb 10-15 auto van amit meg szivesen megvennek azert nem eri meg.
Annyibol is megnyugodhatok hogy meg nincs 600as karakterem a gta-ba:))
Igy legalabb marad penz egy esetleges kovetkezo dlc-re.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52127) ucli válasza Segal (#52126) üzenetére


ucli
senior tag

Azokat az autókat, amiket nem használsz (olcsóbb/nem szereted) szerintem àtviheted, és a nagyon maradnának azok, amiket használsz (drágábbak, amiken sokat buknál, ha eladnád azokat). Az ugrálásokat megspórolnád, csak tuningolni kéne amazon.

(#52128) Horcza válasza ucli (#52127) üzenetére


Horcza
csendes tag

Átvinni csak úgy lehet, hogy a kiskarival újra megveszed és lemásolod a tuningot?

ayy lmao

(#52129) ucli válasza Horcza (#52128) üzenetére


ucli
senior tag

Sajnos csak úgy. Bukni fog rajta valamennyit, de így még mindig jobban jár, mint ha egy sokmilliós autóval csinálná.

(#52130) Segal válasza ucli (#52129) üzenetére


Segal
veterán

Ha meg is csinalnam akkor ugy csinalnam mint bluuzia. O a spawnolos kocsikat vadaszta le a masodik karakterrel pl sandking, sentinel stb. de nalam nagyon nincs terbe a masodik karakter. Egyelore most megcsinaltam a tervet a baj majd akkor johet ha jon egy ujabb kocsi ami tetszik. Azert koszi a tippeket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52131) HussarF

Sokféle lövedék összehasonlító teszt van a youtube-on, de mit gondoltok (főleg, aki pvp-zik), az incendiary round megéri carbine rifle-be a tűz DoT miatt? Úgy láttam, hogy nem igazán sebez sokat a tesztek szerint, pedig engem egyszer lövöldöztek vele és az volt az érzésem, hogy eléggé harapta lefele a HP-mat.

(#52132) Laraxior válasza HussarF (#52131) üzenetére


Laraxior
titán

Egyszer jártam úgy, amikor kivételesen vissza is lőttem valakire, mert általában annyiban hagyom a dolgot..., hogy:
Lelőtt az ember ugyan, soroztam én is, de én hamarabb purcantam ki, de aztán utána még láttam, hogy lángra kapott és a végén csak feldobta a bakancsot az is. Úgyhogy ebben az egy esetben jól jött.
De kevés hozzá a lőszer. :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52133) HussarF válasza ucli (#52108) üzenetére

Ezt most vettem észre. Ezek szerint 200néhány ezer dolcsiért van mindig egy uj insu pickup custom-od? Mennyiért tudod eladni őket? Gondolom, hogy nem többért (hiába 1 milla felett van az alap), különben durva exploit lenne.

(#52132) Laraxior
Megérheti az az incendiairy talán. Nekem szimpatikus. Kicsi plusz dmg az alaphoz képest. Kérdés, hogy a 20 lőszer per tár árán megéri-e ez a kis plusz. A Combat MG-nél meg AP-t tettem be, de az FMJ-n is gondolkozok még. Egyébként ezt a videót tartom jó útmutatónak, csak a fentebb említetteknél vacillálok még a másik opciókon.

[ Szerkesztve ]

(#52134) Segal válasza HussarF (#52133) üzenetére


Segal
veterán

Megeloztelek reggel nekem is eszembejutott mint oruletesen nagy glitch lehetoseg de sajna az upgrade feleert lehet eladni a pick-up custom verziojat tehat meg buktam is 100k-t:DDD Gondolkodtak a Rockstarnal:((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52135) ucli válasza HussarF (#52131) üzenetére


ucli
senior tag

A kicsi tár nagy hátránya, 20fér bele csak. De a Combat MG-hez is van incendiary round, ott 80 golyó fér egy tárba, összesen 400 db-ot tudsz magadnál tartani.

(#52136) erik88


erik88
aktív tag

Sziasztok :) Olyan kérdésem lenne, hogy egyszer már transferáltam ps4-ről pc-re. Ez menni fog visszafele is? Szeretnék egy ps4-et de nem szeretném előröl kezdeni az onlinet

(#52137) CactuS válasza erik88 (#52136) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem visszafelé sose működött, de most már a konzol > PC sem megy.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52138) negyven2 válasza erik88 (#52136) üzenetére


negyven2
veterán

Március 6-a óta már nincs lehetőség a karakterátvitelre a platformok között. vissza nem működött csak előre (X360/PS3-->XONE/PS4--> PC). Viszont a korábbi PS4-es mentésed megmaradt valószínűleg olyan állapotban ahogyan hagytad.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#52139) Puma K válasza Mr.Csizmás (#52125) üzenetére


Puma K
veterán

Fogós kérdés úgy tűnik :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#52140) Dark Wander


Dark Wander
tag

(online) Megunt fegyvereket hogy lehet eladni? Mer sok van amit nem is használok, de váltáskor elég zavaró hogy végig kell görgetni a listát.

(#52141) CactuS válasza Dark Wander (#52140) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sehogy. Eldobni el lehet, utána úgyis visszajön. A CEO irodákban van fegyverszekrény, azzal részben lehet ezt a dolgot kompenzálni, de csak limitáltan működik.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#52142) HussarF válasza CactuS (#52141) üzenetére

Szerintem elég jól működik. Az a szekrény (CEO irodán kívül MC clubhouse-ban és Bunkerben is lehet) szerintem elengedhetetlen.

(#52143) Horcza válasza HussarF (#52142) üzenetére


Horcza
csendes tag

Viszont küldik és heistek alatt ugyanúgy mutatja az összes fegyveredet, függetlenül a gunlockertől.

ayy lmao

(#52144) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az összes pisztolyt bedobáltam a fegyverszekrénybe.. Inkább meg se vettem volna dehát ki tudta előre hogy feleslegesek.

A fejlesztett lőszerekre figyelni kell mert ahogy észrevettem az egyik fegyverrel simán kilőttem a másik fegyver lőszerét is... :D elég nagy marhaság. Le is cseréltem a másikba alapra.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#52145) Segal


Segal
veterán

Annak ellenére hogy végül sajna nem sikerült megvédeni a yachtot ez a ma esti volt a legjobb védés. Négyen is megtámadtak a többséget aprítottam de sajna egy bejutott és nem értem vissza hozzá :(

Utána azért jött némi bosszúhadjárat :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52146) ucli


ucli
senior tag

Ilyennel találkozott már valaki? :F

(#52147) Laraxior válasza ucli (#52146) üzenetére


Laraxior
titán

Jah, nekem akkor írta ki amikor nagyban ment a dupe. Talán a motoros DLCnél volt ilyen. Vettem egy motort, bevittem javítani, tuningolni, mire kihoztam volt egy másik ugyanolyan a garázsban. Elsőre el lehetett adni, de másodjára már ezt írta ki, hogy 50k felett van az értéke. Aztán utána hiába próbálkoztam, nem lett két motorom, nem duplikálta, eltűnt csak simán.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#52148) HussarF válasza Segal (#52145) üzenetére

És amikor bejöttél, még azt kérdezted, hogy miért vagyok én ilyen békés sessionben :C
Jó volt amúgy, én be tudtam utána védeni a sajátomat, pedig már APC-vel jöttek rám :D

(#52149) Segal válasza HussarF (#52148) üzenetére


Segal
veterán

Egyszerűen mert vagy 2 percig egyetlen kill sem volt a sessionbe amikor megérkeztem. Aztán indítottam a pp-t és azt vettem észre hogy ketten közelednek :) Ezzel még semmi gond nem is lett volna de aztán már négyen jöttek, szépen lövöldöztem le őket. Sajnos az egyik le tudott lőni és mivel csapatba voltak (mind zöld volt ugye) ezért felfelé menet a többieket még le tudtam lőni (erről van a kép is) de a fentinek lejárt a várakozási ideje és elbuktam a védést. Ennek ellenére jó móka volt :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52150) CactuS válasza ucli (#52146) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Question: At Los Santos Customs, I’ll receive an error saying "Sorry, you can only sell vehicles worth up to $50,000" when attempting to sell certain cars. The "sell" option is sometimes missing as well. Which vehicles cannot be sold to Los Santos Customs?

Answer: You can sell Personal Vehicles, vehicles stolen from NPCs with value under $50,000, and any vehicle purchased from the following in-game sites:

legendarymotorsport.net
southernsanandreassuperautos.com
warstock-cache-and-carry.com, as long as the vehicle can be stored in your garage.
You cannot sell vehicles that are obtained from Warstock Cache and Carry which require Pegasus for delivery, nor can you sell vehicles obtained through glitches or exploits.

forrás

Mivel ezt utcáról nem tudod bevinni és nem is warstockos, így a válasz az, hogy valamilyen glitchből, exploitból vagy piszkos pénzből származik, így tiltás van az autón. Az ilyen autót csak felülírni tudod egy másikkal, eladni már nem.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.