Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) neil_mullen válasza Plata (#41500) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

Sziasztok! A modokból lehet valami bajom a gta 5 ben? Reduxot, autokat, trainereket használnák, illetve csak story módban. Köszi :R

Bocs nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#41502) Laraxior válasza neil_mullen (#41501) üzenetére


Laraxior
titán

Online semmi sem engdelyezett.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41503) ProgenXL válasza neil_mullen (#41501) üzenetére


ProgenXL
őstag

story modban azt csinálsz amit akarsz.
A lényeg hogy ha online mész akkor kapcsold ki mind. Akkor semmi baj nem lehet. :)

Gunner for life

(#41504) Puma K


Puma K
veterán

Emberek... egyszerre sírok és nevetek.

Ma láttam működés közben a Mafia 3. részét.... (bár ne tettem volna) :((( Hát majdnem elsírtam magam amit játék közben tapasztaltam abban a 7órában míg havernál vendégeskedtem és Mafiáztam :(

Haza érve havertól elkezdek fórumozni és nézem, a GTA V topikjában mióta nem néztem ide 195 hozzászólást írtatok. Amiket olvasok a CEO-s frissítésekről (május óta nincs dedikált VGA a gépemben) röhögök, hogy mennyire foglalkoznak a játékkal és lassan 2 év után is adogatnak ki hozzá kiegészítőket. Igaz az V-nek van egy elég jó online része, de akkor is... ezzel a játékkal foglalkoznak :B

Mafia 3 esetén meg 6 év alatt addig sikerült eljutniuk a készítőknek, hogy kiadtak egy siralmas bughalmazt :O
Örülök, hogy ezzel a GTA-val így foglalkoznak :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#41505) jossua válasza Puma K (#41504) üzenetére


jossua
tag

Maffia 3 megnéztem és egyből elhánytam magam.. a karakter undorító és a játék is :(((

Alias : Magyarbetyar

(#41506) Dr. Akula válasza jossua (#41505) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Még jó hogy nem vettem meg. Ha ilyen, akkor virágbolti lesz, amennyit ér, annyit fizetek érte. Ennyire szar lett?

(#41507) Puma K válasza Dr. Akula (#41506) üzenetére


Puma K
veterán

Video1 - Video2 - Video3 - Video4 - Video5

Mindegyiket érdemes megnézni... :O

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#41508) Dr. Akula válasza Puma K (#41507) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mondjuk ilyen alfa-béta állapotban kiadás a GTA-ra is jellemző. Főleg a portolásnak elnevezett gányolás.

(#41509) norbi1989 válasza jossua (#41496) üzenetére


norbi1989
csendes tag

Köszi a tippet nem soká kipróbálom azt a programot. De ha működne is az a gond, hogy ez csak trial.

(#41510) norbi1989


norbi1989
csendes tag

Sajnálattal hallom, hogy ilyen lett a mafia 3. :( Trailerek gameplayek alapján nagyon bejött, tetszett a 60-s 70-s évek hangulata az is, hogy végre nem egy pindurka mapot kapunk és a főszereplővel se volt bajom. Azt hittem, hogy betölti azt az űrt amit a 2 okozott és hasonló lesz, mint az 1, de úgy látszik megint nem tudták felülmúlni a Rockstar profizmusát, inkább szokás szerint megint a mai játékok rákfenéjével jött ki. Ráadásul 30 fps-re van lekorlátozva, amikor ezt megtudtam azt hittem, hogy ugratnak engem. 2016-t írunk 10-20 éves játékok is könnyedén futnak 60 fps-el.

(#41511) Plata válasza norbi1989 (#41510) üzenetére


Plata
félisten

Ma jött ki frissítés amitől akárhány fps-ed lehet,bár ha 60 fölé akarod vinni akkor jó ha van minimum 8 gigányi VRAM.Bár állítólag azt is gyorsan megeszi.

(#41512) Laraxior


Laraxior
titán

Vettem egy fű gyárat... Meglattam h pont a Club alatt van, ahol a PS missiomben meg kell cserélni a ket furgont.
Kivancsi leszek estere mennyi lesz a pénzem :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41513) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kérlek titeket, hogy a Mafia III kommenteket a topikjába toljátok, ne kezdjünk bele itt az offolásba.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41514) rup1u5 válasza Puma K (#41504) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Pontosan erről beszéltem korábban a hozzászólásom második felében. Én akkor lepődnék meg ha egy friss AAA cím profin megcsinálva jelenne meg és forradalmi újításokat mutatna fel. Engem nem ért váratlanul. Pontosan ilyen hulladékra számítottam Mafia III címszó alatt. Nulla fizika, nulla AI, 30fps lock. Hülyének néznek minket. Ezért nem rendelek előre soha semmit! (GTA V kivételével). Leszedtem az ingyenes változatot, hogy kipróbáljam milyen. Azt kell, hogy mondjam, hogy nálam beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Nevetséges hulladék ami egy forintot sem ér.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41515) Laraxior válasza Laraxior (#41512) üzenetére


Laraxior
titán

Azert a public sem olyan rossz.
Random ranyomtam az osszes playerre hogy csatlakozzanak a klubhoz, kiprobaltam őket egy supply begyujtesnel, ugyesek voltak.
Aztan befogtam oket teriteni.
Az osszes cuccot szetszorták nekem :DD
En csak a parancsot osztogattam a lóvé meg dől befelé :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41516) Laraxior


Laraxior
titán

Valaki tudja, hogy hol és mire lehet ilyen SOA logot tenni?

Vettem egy halom cuccot, de sehol nem találom :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41517) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Nos kivártam most már, hogy teli legyen az összes raklap fűvel és úgy szállítottam le. A gyárba minden meg van véve. Így az eladási érték 168 000 / 252 000 . Mivel egyedül voltam bent biztosra mentem és a 168 -as eladást választottam. Az elsőnél egy kamionnal kellet az árút kellet 1 mérfölddel odébb leadni fullra betépve az út közepe után nem sokkal egy rendőrségi körözéssel. A másodiknál 3 hidroplánnal kellet 15 helyre ledobni az árút úgy, hogy alacsonyan kellet repülni a körözés elkerülése miatt.

Kaptam egy razziát is, 30 perc van odaérni a gyárhoz ahol a rendőrök fogadtak. Én helikopterrel (Savage) mentem esélyük sem volt utána még mehettem egy furgon után amiben a munkásaimat vitték az őrsre ez elé is gyorsan odaértem helikopterrel és miután kilőttem a sofőrt vissza kellet vinnem a gyárhoz a furgon a munkásokkal így lett vége a razziának. A rendőrök megtámadásától szintén 30 perc van az egészre javaslom felkészülten menjen mindenki ha meg akarja védeni az üzemét.

(#41518) nesh_019


nesh_019
senior tag

[GTA Online - Bikers DLC HungaryCrew Tali - Motorbemutató és értékelés & hegyitúra ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#41519) neil_mullen válasza ProgenXL (#41503) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

Laraxior, ProgenXL: köszönöm a választ! Még azt meg tudnátok mondani hogy ugye a stem tárolja a felhőben a mentéseket? Szóval ha újrarakom a gépet nem vesznek el a mentéseim?

:R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#41520) ProgenXL válasza neil_mullen (#41519) üzenetére


ProgenXL
őstag

Elvileg belehet állítani hogy odamentse a mentéseid. De egyébként nem menti a felhőbe. A dokumentumokban megtalálod. Azt inkább tedd egy pendrive.ra vagy valamire.

Gunner for life

(#41521) Puma K válasza rup1u5 (#41514) üzenetére


Puma K
veterán

Jól összefoglaltad a lényeget :K

Én is ugyan ezeket várnám el a játékoktól ha már fejlődésről van szó... és nem a 16K textúrára, meg a mikroszkopikus részletességű esőcsépeket várom... téglával akarok kirakatokat bedobálni, az AI-val szórakozni, mert az "fel tudja venni a fonalat" vagy RPG-vel akarok várost rombolni mert rombolhatóak az épületek, és még sok más részletet akarnék a játékokba amit te is említesz.

Annak azért örülök, hogy a GTA-ból kimaradt az általad is említett röntgen látás... attól totál kivagyok :(((

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#41522) negyven2


negyven2
veterán

(#41523) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Arról van valami infó hogy mi alapján váltogatja a ruhákat a program? Mármint az épp aktuális karakteren. Most épp a szektás ruhában kéne 10 napot eltölteni, addig jó is amíg nem töltök vissza mentést, ott elbassza, és vmi fake utcaiba rakja mindig a csókát. Azt már észrevettem hogy a búvárruha (maszk + tartály) is váltásnak számít, hiába lóg ki alóla a szektaruha, le se szarja. De hogy úgy váltson hogy semmit nem csinálok vele, csak betöltöm az utolsó mentést ahol még abban volt a gyerek...

(#41524) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Ma sikerült kipróbálnom az Online részt. :) Jól értem a játék rendszerét, hogy meg kell venni a házat / garázst, ahol aztán a szintén megvett kocsikat lehet tárolni?

Üdv!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#41525) ittakary válasza la_cc (#41524) üzenetére


ittakary
nagyúr

:K

(#41526) krisz901


krisz901
csendes tag

Hali!

Olyan problémám lenne, hogy szaggat a játék már a játék elején és idegesítő, nagyon . Minden felbontáson, akár ultrán játszanék, akár lowon. A konfigomnak simán vinnie kellene :
i5-4460
gtx 1060 3gb
12GB 1600MHZ ram...

Mit tudtok javasolni, mit tegyek? :)

(#41527) ittakary válasza krisz901 (#41526) üzenetére


ittakary
nagyúr

oprendszer mikori, verziója? friss telepítéssel raktad össze az új gépedet?
grafikus driver mikori? mikor frissítettél utoljára?

játék eredeti?

[ Szerkesztve ]

(#41528) #92888064 válasza krisz901 (#41526) üzenetére


#92888064
törölt tag

alt+tab, esetleg adj prioritást feladatkezelőben.

(#41529) krisz901:
a warez tilos a fórumon, de rengeteget javítottak megjelenés óta ezen a téren.
illetve win 7 esetén be szokott ragadni a windows update, ami eszi a procit és a ramot is.
services.msc / windows update/ leállít és letilt.

[ Szerkesztve ]

(#41529) krisz901 válasza ittakary (#41527) üzenetére


krisz901
csendes tag

win7 64 bit, a játék az reloaded verzió MÉG. teljesen új frissítésű a driver. esetleg a GTA 5re kellene valami patchet rakni?
addig nem akarom megvenni( mert ez lenne a cél ), amíg a törttel szaggat :/

(#41530) ittakary válasza krisz901 (#41529) üzenetére


ittakary
nagyúr

nézzél youtube-on videókat, láthatod hogy a játék VeryHighon megy MINDENKINÉL aki hasonló géppel rendelkezik, így a hiba a frissítés nélküli tört verziós játékodban van

(#41531) krisz901 válasza ittakary (#41530) üzenetére


krisz901
csendes tag

igen valahogy én is így gondoltam csak mondom hátha tudtok konkrétumot, de közben valami rilódid pecset találtam is.
Köszönöm a segítséget ! :))

(#41532) Plata válasza krisz901 (#41529) üzenetére


Plata
félisten

A baj azzal van hogy szar warezzel játszol,az eredeti fele ilyen géppel is gond nélkül fut szépen.

(#41533) la_cc válasza Plata (#41532) üzenetére


la_cc
addikt

Hát... :) Gtx 980-am van i7-es procival és azért eszi a gépet rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#41534) la_cc válasza ittakary (#41525) üzenetére


la_cc
addikt

Most bugáztam egy autót és elmentette a garázsban. Akkor hogy van ez most...? :B

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#41535) bryant56 válasza la_cc (#41534) üzenetére


bryant56
aktív tag

Bármelyik NPC kocsiját ellophatod és vezetheted. De csak az olcsóbbakat rakhatod be a garázsodba. Csak azok lehetnek a tieid.
A drágábbakat csak vezetni tudod, de a garázsba berakni vagy tuningolni nem.

Egyébként, ha veszel egy kocsit, abba alapból van biztosítás. Tehát, ha megsemmisül akkor, egy bizonyos összegért cserébe visszakapod. Viszont, ha lopsz egyet egy NPC-től, azon a kocsin nincs biztosítás. Ha megsemmisül, akkor elbuktad a kocsit. Ezekre külön venni kell biztosítást az LSC-ben.

(#41536) la_cc válasza bryant56 (#41535) üzenetére


la_cc
addikt

Értem, köszi.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#41537) Dtomka válasza krisz901 (#41526) üzenetére


Dtomka
veterán

Lehet bekaptál 1 coin minner-t. Szedd le az alábbit:
Malwarebytes Anti-Malware
Szte,m meg fogja oldani :)

(#41538) rup1u5 válasza Puma K (#41521) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Na az tenné be nálam a kaput, ha GTA-ba is bekerülne a röntgenlátás. :O
Nem akarok többet offolni de a teljesen rombolható környezetről a Crackdown 3 jutott eszembe. Bár teljesen elvesztettem a hitemet a játékiparban ezen a címen még rajta tartom a szemem.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41539) Laraxior


Laraxior
titán

Hát, szomorúan tapasztalom, hogy egyedül nem vagyok képes ellátni a 3 gyár üzemeltetését.
Úgy, hogy lopom a supplyt. Ha venném, akkor oké lenne, de akkor hol a haszon? :DDD
Mondjuk valamennyi úgy is lenne rajta, legalábbis a kokainon biztosan.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41540) Locutus válasza Laraxior (#41539) üzenetére


Locutus
veterán

Én tegnap pár embernek hurcolásztam cuccot, de baromi unalmas, és alig fizet :)
El is mentünk PS-re inkább.
Kiváncsi vagyok mi lesz ezen a héten akcióban, vagy új DLC content. Van 3.5 misim de nem igazán tudom mire költsem...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41541) gyugyo79 válasza Laraxior (#41539) üzenetére


gyugyo79
addikt

Csak akkor van úgy is (esetleg) haszon ha megvetted az összes fejlesztést !

Tegnapi sztorim, árú leszállítás 4 motor 4 helyszín semmi egyebet nem ír. Elviszem az elsőt be kell állni egy kamionba (mondtam is magamba meglepően könnyű). Viszem a másodikat kicsúszok vele neki egy táblának elkezd füstölni nem enged vissza szállni rá és átírja a 4/1 -et 3/1 -re és írja, hogy menjek a motorért. Mondanom sem kell a maradék kettővel már óvatosan vezettem és 3/3 -nál ki írta, hogy sikeres szállítás viszont 50 000 -el kevesebbet fizetett ...

A másik poén 3 motor 3 helyszín az első motorral elvisz egy ipartelepre ahova amikor megérkeztem tele rakott FIB -sekel és rendőrökkel akik szétlőttek és írja szerezzem vissza a motort. Miután ez megvolt le kell rázni a rendőröket és miután lemegy a körözés megadja az új helyszínt a térkép másik végébe ... Éppen végeztem a 3 motorral a 30 perc alatt ha a rendőrök elöl még szerencsétlenebb irányba menekültem volna és még messzebb vagyok a céltól amikor lemegy a körözés bele sem fértem volna a 30 percbe.

A legszebb, amikor lopom a supplyt (nem kalandozok el csak jövök megyek) és az meg sem látszik a gyárba amikor vissza érek (Nem nő a supply mennyisége), ami teljesen vicc ...
A pegasus -os helikoptert meg 100% elveszi ha bele repülök vele a sárga körbe ezért inkább mellé kell leszállni és bevinni gyalog.

[ Szerkesztve ]

(#41542) Kiskokó válasza Laraxior (#41539) üzenetére


Kiskokó
veterán

+gyugyo + lokötőH

Nekem is egy Koko gyáram van fullos uprgadel és kb ezt alig bírom teli rakni, nem is értem másnak minek több gyár...
Velem is baszakodott kicsit a játék.
Asuska (progen)nek segítettem eladni majd ő is nekem aztán olyan drágán eladva olyan 300ezer körül lett volna 3 postás kocsi jó messzire 5-5-5 helyre lerakni.
Már majdnem visszaértem a 3. kocsihoz amikor egyszer csak kiírta hogy 10/15 product sold a postakocsi meg füstölve félig az úton... nem értem ezzel mi lett... csak PH-sok voltunk bent nem hiszem hogy valaki szétverte volna vagy valami. Bár pont akkor amikor ez történt lókötő (locuthusH) kolléga írta hogy szépen landolt egy autóra és hirtelen én azt hittem az enyémre és azért ment tönkre de kiderült hogy nem ott volt és Rupi kocsijára landolt :D

Szóval ez egy nagy ? hogy mi történt a 3. kocsimmal.

Ez volt olyan délután 5-6 felé. Aztán 8-10ig nem is nagyon voltam fent 10 után felmentem és már megint több mint félig volt a kokós gyár el is adtuk Rokkoval olyan 290körül ami bónusszal 305ezer lett... mire vége lett az eladásnak és vissza mentem már 28K, egy alapanyag feltöltés után meg már 58k (drágán 84k)

Igaz fullos a gyár és az 1.6 millás(ha ez számít)

Amúgy a drága eladásnál kell a 2 ember .... nekem volt egy helis amit egyedül épp hogy megtudtam csinálni, de találkoztam másnál már olyannal amit lehetetlen lett volna egyedül.
Lehet kipróbálom milyen az ha olcsón adom el (közelbe) lehet jobb úgy még ha olcsóbb is.

Amúgy eladásnál a segítő társ az eladott árú 10%-át kapja meg pénzben!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41543) gyugyo79 válasza Kiskokó (#41542) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én egyedül adtam el mind ezért már meg sem próbáltam a drága eladást.
A 10% az pofátlanul kevés. Főleg a befektett idő után.

Nekem 2 "gyáram" van fű meg koko. Fű az nyugis alapanyag utánpótlás szinten. Viszont már 2 razia volt...

(#41544) Laraxior válasza Kiskokó (#41542) üzenetére


Laraxior
titán

Ha nem várod meg az eladásnál a két egységnyit, vagy többet, akkor egyedül is tudod teríteni.
Feltölteni a gyárakat meg nyugodtan lehet publicban is, hiszen ott nincs vesztenivaló, max fordulunk még egy kört. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41545) Locutus válasza Kiskokó (#41542) üzenetére


Locutus
veterán

Ráadásul olyan finoman tettem rá a hidrát, hogy egy karc nem lett rajta :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41546) rup1u5 válasza Locutus (#41545) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:K
Amúgy kösz a segítséget!
Ma ha lesz időm megyek füvet teríteni én is.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41547) Logitech


Logitech
aktív tag

Tegnap PS-nél a bankban hacker voltam, azzal végeztem, jöttem fel az emeletre, erre az egyik emberke feláll és elkezd lőni engem. Hirtelen nem tudtam mit csináljak, nem akartam megölni hogy ne legyen riasztás, de miután már majdnem meghaltam annyira lement az életem, lepuffantottam a csávót.
Nem kicsit meglepődtem, soha nem találkoztam még ilyennel.

(#41548) Kiskokó válasza gyugyo79 (#41543) üzenetére


Kiskokó
veterán

SZóval te olcsóbban adod el és így is volt olyan hogy 4 felé kellet menned és nem lett meg 30 perc alatt ?
:O

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41549) Laraxior válasza Kiskokó (#41548) üzenetére


Laraxior
titán

Az olcsóbb csak azt jelenti, hogy helyben adod el, nem messze. De attól még a feladat ugyanaz, hogy szét kell szórni millió helyre.
Tehát csak az oda-vissza utat spórolod meg.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41550) neil_mullen válasza ProgenXL (#41520) üzenetére


neil_mullen
aktív tag

ertem, köszi. ebay-en látok olyan verziót ami kb 2000 forinttal olcsóbb mint a gift. bejelentkeznek neked a fiokodba és utána kapod meg a játékot. furcsának tunik, de lehet ebből valami probléma? (értelemszerűen jelszováltás elotte és utána is...)

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.