Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) Laraxior


Laraxior
titán

Két új bike.. de van még pár :C

Van még új fegyver gyanánt, végre motorról használható grenade launcher. :D

Online session eleg nehezen indul jelenleg, de invite only, meg a tobbi mukodik.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41252) Daw93


Daw93
senior tag

Jó szar ez a rockstaros verzió.. csak 14.5 megával jön :N Remélem lesz benne pár normális új moci is, és nem olyan horror áron mint az autók szoktak lenni (100k alatt még el is menne) :DDD

GTA Online: Daweee93

(#41253) CactuS válasza Laraxior (#41251) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Új garázs van benne vagy maradt az 5x10? :F

voodoo98: ez alapján nekem viszont inkább GPU drivernek tűnik, de ez csak tipp, nvidiam nagyon régen volt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41254) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Sziasztok.

Itt hogyan tudok több repülőt tárolni? Amikor valami mást hajtok be akkor mindig csak az utóbbi marad bent a hangárban, vagy ha túl nagytestű akkor a kifutópályán, de egynél több sosem marad meg :)

(#41255) CactuS válasza DeathAdder (#41254) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Offline (story módban) nem tudsz szerintem, online közvetlenül egyet sem, csak Pegasus által lehívható járművek vannak.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41256) sqpp


sqpp
őstag

Valaki lőne egy képet az új mocikról?

Kíváncsi vagyok, hogy van-e értelmes. Ha nincs , akkor nem is játszom :(

(#41257) Laraxior válasza CactuS (#41253) üzenetére


Laraxior
titán

5x10 :K

Alakul is a garage... :D
Jobbra az első is új motor :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41258) Dtomka válasza Laraxior (#41257) üzenetére


Dtomka
veterán

A baloldali kék autót tudom, hogyan kell megtalálni, egy videoban láttam. A lényeg este 22:00 - 04:00 között lehet megtalálni, és a lényeg , hogy óramutató járásával ellentétes irányba kell megkerülni egy háztömböt :)
több mint 17k -ért el lehet adni, és néha ezt csinálom mikor kell egy kis pénz :)
A sárga 14 k-t ér...

Az a baj, hogy nekem még csak kicsi garázsom van, de lassan kellene vennem 1 nagyobb lakást...
~1,4 millió $ van, lehet inkább a CEO-ba kellene befektetni?

[ Szerkesztve ]

(#41259) CactuS válasza Laraxior (#41257) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hihetetlen, hogy bekerült az utolsó garázs bővítés óta vagy 50 jármű, de nem képesek még egy helyet adni. :( Nekem jelenleg nem fér több, így kimaradnak a motorok.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41260) iceQ! válasza Laraxior (#41251) üzenetére


iceQ!
addikt

Ára az új mociknak?! :) (dolgozom így nem tudom megnézni)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41261) Laraxior válasza Dtomka (#41258) üzenetére


Laraxior
titán

:K Azért van ott, mert eladó a jármű. 48 percenként lehet eladni egyet.
Vegyél ott a környéken 10 férőhelyes garázst, oda bepakolhatsz párat, aztán eladni. :K

(#41259) CactuS: Én eladtam egy csomót, sajnálom, hogy a hajót nem lehet eladni, tök felesleges. Az Eclipse, és a Tinsel Towert használom, meg a PS miatt azt a 6 férőhelyest.

(#41260) iceq9999: A Drag Hayabusa van a Legendarybe, asszem 9száz valahányezer. De sokkal gyorsabb mint a sima, és nem jön fel kerékre sem.. és jobban customizálható.
A többi a southernandreasban van, azok fél milla alatt vannak, pár százezres kategória.

De elég jól alakítható az összes, és egy csomó festés van rájuk, vannak köztük elég szépek is. :K

Ruhák közül sajnos nem találtam meg a pulóverre felhúzható customizálható ujjatlan mellényt. Már ha van ilyen. Volt egy csomó melény az előzetes videoban, konkrétan a Sons of Anarchy-t kerestem.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41262) iceQ! válasza Laraxior (#41261) üzenetére


iceQ!
addikt

Akkor PS-ezni kell srácok :D Nekem kellenek az új motorok :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41263) Laraxior válasza iceQ! (#41262) üzenetére


Laraxior
titán

Van egy új machete, és motorról használható, elég durva gránátvető. Új géppisztoly is van, de az nulla. Ez a nagyobb változtatás ez a grenade launcher.
Állítóag motorról lehet használni a kézifegyvereket, mondjuk a machetét, de még nem jöttem rá a hogyanjára. Bár lehet ez is kimaradt.

Figyelmeztet is a game, hogy az általam mutatott motor, csak limitált ideig elérhető asszem. Nem drága de elég jófajta.

Meg ugye a motoros Club alja is 400.000$..de lehet szépítgetni egészen másfél gurigáig. Én el is basztam a spórolt 3 millám. Már az egyik motort sem tudtam tuningolni sem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41264) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Csináltam pár képet. A térképen azok adversary modok helyei.

kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7
kép8

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#41265) gyugyo79 válasza CactuS (#41259) üzenetére


gyugyo79
addikt

Azt nézem, hogy lehet motort tárolni az új garázsba.
Vettem egyet most léptem ki vissza lépek és megnézem ott maradt e a motor amit ott hagytam. Rendezni ugyan úgy lehet sorba a motorokat mint a rendes garázsba.

Olyan 2 millából kijön amúgy a legfullosabb is kb. De egy minimalista 1 millió alatt marad.

Privat sessonbe ez se enged a laptop elé és úgy hogy egyedül voltam online sima munkát sem engedett indítani.

(#41266) Plata válasza CactuS (#41259) üzenetére


Plata
félisten

Cactus van új garázs.Én a motorokat az új garázsban tárolom,ha jól láttam 10 motor fér bele,kettőt vettem,a garázs drága volt.Kb 1.6 milla.De van olcsóbb is.Csak ez jó helyen van.A motorclub ugyanis garázs és műhely is egyben,na meg bár is van.

[ Szerkesztve ]

(#41267) Plata


Plata
félisten

Jönnek még több motorok és autók.
[link]

(#41268) bryant56


bryant56
aktív tag

Itt minden le van írva, amit eddig tudni lehet: [link]

(#41269) Dtomka válasza Laraxior (#41261) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi! :R
Igen azon filozok, hogy ott fogok házat venni. Amúgy mi a legjobb pénzszerzési lehetőség szerinted\szerintetek?

(#41270) gyugyo79 válasza Plata (#41266) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen 10 motor / meg talán egyéb ami annak számít pld.:Off-Road Blazer (De ezt még nem próbáltam) tárolható.

Még annyira azt sem látom át, hogy ez mennyire közös amúgy a banda többi tagjával hisz elvileg ez használható nekik is...

Én a strandon lévőt (teniszpályánál) vettem meg, hogy a hajóról rögtön be tudjak menni :)

Eddig amúgy semmi hasznosat nem találtam benne viszont bulinak buli, van saját csapos és darts stb.

(#41271) Laraxior


Laraxior
titán

Pakold tele a garazst, legyen benne motor is.
Aztán a motorral irany a cimbora klubja. Klubon belul atalakitas, cserelj le rajta valamit..
Megvan?
Menj vissza a garazsba ahonnan kijottel. Tele a garazs :Y valami utcai autot dobj ki, aztan allj be az atalakitott motorral.
Voila. Ketto van belole.
Az egyiket add el...

Kezdd elölről... :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41272) drachoHUN válasza CactuS (#41259) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A motorokat lehet tárolni a klubházban. Drága, de legalább így a mocik nem foglalnak helyet az 50-ből. A régi motraimat is átvittem és így felszabadult egy-két hely a garázsokban.

Forza JUVE!!!

(#41273) CactuS válasza Laraxior (#41271) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezzel szerintem vigyázni kéne, mert a CEO patch óta a dupe-olt járművek eladása után nem sokkal repült is a ban. Csak saját felelősségre!

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41274) duti No1


duti No1
tag

4 hét játék után 8 napra kitiltottak minden ok nélkül!!! plusz 1.5 milliómat elvették!!!
A történtekre semmilyen magyarázatot nem adtak!!! (Csak a gépi automatikus sz@r üzeneteket)
Ez annyira negatív és mély nyomot hagyott bennem, hogy azóta se játszok vele..
Ez volt a második játék amit megvettem eredetibe, (41 évesen) direkt ezért hogy online játszhassak vele.
Így utólag visszagondolva, életem egyik legnagyobb ballépése volt, ha visszatekerhetném az időt soha többé nem venném meg..

Pozitívum: Nagy terület, sok küldetés..
Negatív: Töltési idő, Anti-Cheat ami kedvére bannol, ha banolnak nincs support csak a gépi sz@r üzeneteik!!!

****************AGP FOREVER****************

(#41275) Dtomka válasza Laraxior (#41261) üzenetére


Dtomka
veterán

Megvettem a házat, és 1 éjszaka alatt meglett mind a 2 :)
Kék:

Sárga:

Gondolom ezek nem lehetnek a saját autóim...csak eladni lehet?

(#41276) Laraxior válasza CactuS (#41273) üzenetére


Laraxior
titán

Ja, hogy ez nem most jött? Fasza...
Akkor mellőzöm.
Mondjuk en magamtol talaltam meg :D
Ket motort adtam el igy, de mar figyelmeztetett az LSC h 50ezer felett nem tuti.
Lehet varni kell vele.
Azert nem eroltetem. Kosz. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41277) Laraxior válasza Dtomka (#41275) üzenetére


Laraxior
titán

Pakold tele. Majd eladod. Egy ejszaka alatt ötöt is össze lehet szedni :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41278) Locutus válasza duti No1 (#41274) üzenetére


Locutus
veterán

Kéne egy börtönös DLC, amiben a bannolt emberek tényleg bekerülnek a börtönbe :) Lehetne velük is kommunikálni, sőt valami nehéz heisstel kiszabadítani őket, de utána folyamatosan körözés alatt állnának :)
Amúgy mit csináltál mielőtt bannoltak?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41279) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Motor klubot mennyiért lehet venni? Illetve ott csak motor tárolható. Lehet lett írva régebben csak teloról nem akartam végigmenni mindenen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41280) spanglee001


spanglee001
addikt

a frissitésről szinkronosan :P

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#41281) zaja8


zaja8
aktív tag

Sziasztok!

Kb 1órája telepített egy 1,9gb, illetve egy ~600mb-os frissítést a játék, viszont azóta nem indul... :U
"GTA 5 működése leállt" amint belépek a SC-ba és indulna a játék. Mi leeht a gond?

Köszi a segítséget! :R

(#41282) Brenor


Brenor
aktív tag

Kb mikorra várható leárazás pc-n? Multija miatt nagyon játszanék vele.

(#41283) Plata válasza zaja8 (#41281) üzenetére


Plata
félisten

Nekem csak 1.82Gb volt.

(#41284) Locutus válasza Brenor (#41282) üzenetére


Locutus
veterán

Pont most volt egyik hétvégén nem kevés leárazás steamen.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41285) Brenor válasza Locutus (#41284) üzenetére


Brenor
aktív tag

Basszus kár, hogy erről lemaradtam! :( Mennyi volt? De gondolom lesz halloweeni vagy karácsonyi leárazás még.

(#41286) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na nemsoká megyek haza... kíváncsi leszek erre...

Most a Motoros Club rész mellett lehet mellé plusz "bizniszt" vásárolni ha jól értem ?

Lehet 1-2 motorra benevezek... a régi motoroknak van új tuningja a clubban ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41287) zozyk válasza Brenor (#41285) üzenetére


zozyk
addikt

Én is arra várok... :B

http://www.whenisthenextsteamsale.com/

a tört verzió mentése működik az eredetivel is?

(#41288) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Sikerült már valakinek rájönnie, hogy mit kell nyomni PC-n ehhez?

Nem vittem túlzásba. Mindössze 1 Rat bike-ot vettem:

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41289) bryant56 válasza rup1u5 (#41288) üzenetére


bryant56
aktív tag

(#41290) Brenor


Brenor
aktív tag

Megjelenés óta sokat változott az online? Vannak benne plusz küldetések, mint a gta 4 dlc-ben?

(#41291) Kiskokó válasza Brenor (#41290) üzenetére


Kiskokó
veterán

Elég jó... én csak 4-5 hónapja Onlineozok de azóta is sok volt a tartalom realtive.. hidd el az hogy nem tudsz mit csinálni olyan nincs...
Pont ma jött az uj Motoros DLC

(bár szerintem ez számomra hasztalan lesz)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41293) Plata válasza rup1u5 (#41288) üzenetére


Plata
félisten

Nekem volt 4 misim,de a garázs 1.6 miska,meg 3 moci,meg ruhák és nincs lóvém,asszem eladom azt a gagyi super verseny kocsimat ami kb 3 milla volt,vagy inkább 3.5.Az árából veszek egy pénzhamisítót.

(#41294) Dtomka


Dtomka
veterán

Indítottam a játékot és nekem is leszedte a frissítést. De hova tűntek az autók a garázsomból ? :O
Hívtam a Mors-t de állandóan azt mondja, hogy mindenki foglalt...hívjam később. Mi ...lett? Még, jó hogy nem vettem még drága autót....

[ Szerkesztve ]

(#41295) Dtomka


Dtomka
veterán

Üres volt a garázs, beálltam egy terepjáróval és azóta azt jelöli a térképen.

A sárga Elegy-m hova lett? Ha m -et megnyomom és úgy request car-t választom akkor is ezt a tré verdát spawnolja le....
Járt már így valaki?

Újra beléptem, de ezek az autók vannak a garázsban:

[ Szerkesztve ]

(#41296) CactuS válasza Dtomka (#41295) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez így fura, mivel garázsba tetted, így került bele nyomkövető. Viszont üres garázs esetén nekem sose írta felül a régit, csak teli esetén. Nem vitték el a rendőrök az autót/robbant fel? Akkor talán lehet, hogy felül lehet írni így véletlenül.

A changelog alapján azért pakoltak most is cuccot a játékba:

13 new vehicles have been added to GTA online
Over 50 tattoos have been added to GTA Online.
Over 275 male and female clothing items have been added to GTA Online.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41297) buherka


buherka
addikt

Sziasztok...

Most vettem meg a GTA5-öt. Le is szedtem hozzá a magyarosítást.

Mindent feltelepítettem ahogy kell, megcsináltam az acc-ot a Social Club-ban.

1. ahogy bekapcsolom a magyarosítást csak a főmenü jön be, de ahogy tölti a pályát egyből kifagy a játék...

2. ahogy elindítom a játékot...mindig letölt egy 600Mb-os update-et...(mi ez a marhaság?)...rohadt idegesítő.

Magyarítás ezt írja...
Nagyon Fontos hogy GTA Online esetén a módokat kikel kapcsolni. Nem vállunk felelősséget bannolás esetén.

Na most akkor Offline-ban kéne tolni?

Köszi a segítséget... :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#41298) Kiskokó válasza Dtomka (#41295) üzenetére


Kiskokó
veterán

Lehet a rendőrségen lesz de válts ki mihamarabb mert onnan elveszik. (nekem 2 tuningolt verdám is igy tünt el)
Azt nem tudom hogy mondjuk ha biztositás meg nyomkövető van e rajta akkor is elveszik e.

To all :

Na vettem klubbházat... jól le is húzott 175ezerrel mert nem mentette el a Klubb nevét... és az M menüben is átkellett írnom 50 ezeré meg ahol a házat veszem ott is 125ezerért...
...egyelőre enniy motorozás nem nagyon fog lekötni szerintem...
majd ha valaki leírja miből mit érdemes gyárat megvenni... akkor tolni fogom azt...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41299) Dtomka válasza CactuS (#41296) üzenetére


Dtomka
veterán

Bármi is történt szánalmas, és idegesítő. Lehet mások is jártak így és sokkal többet veszthettek....

Megkerestem gyalog a rendőrőrsöt és ott csak kinyílt a garázs, nem lehetett semmit sem venni 250 $ ért. :O
Ha felrobbant akkor a MORS-t kell hívni, úgy tudom. Felhívtam 1 párszor és semmi, majd visszahívtak...dumált valamit a csaj...Utána hívtam a mechanicot és ott nincs a listában az Elegy.

(#41300) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha a klubbházban a földig itatjátok a karaktert, a wc-n fekve tér magához :Y

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.