Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41301) Dtomka válasza Kiskokó (#41298) üzenetére


Dtomka
veterán

Hogyan váltsam ki? Nincs fehér autó a térképen...Impoud.
Vagy másképpen kell kiváltani? :F :)

[ Szerkesztve ]

(#41302) Laraxior válasza ProgenXL (#41300) üzenetére


Laraxior
titán

:D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#41303) iceQ! válasza ProgenXL (#41300) üzenetére


iceQ!
addikt

Én már drogot állítok elő :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41304) Kiskokó válasza Dtomka (#41301) üzenetére


Kiskokó
veterán

Sehogy mert ha nem váltod ki "azonnal" akkor elveszik örökre. csak azt nem tudom hogy ez akkor is igy van e hogyha a sima nyömkövetőn kívül (amikor garázsba rakod az rajta lesz) lehet tuningosnál biztositást is kötni rá vagy mit... ha mindkettő rajta van a kocsin akkor nem tudom eltűnik e a rendőrségről.. de szerintem igen akkor is.

amúgy Elegy Ingyenes Autó...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41305) CactuS válasza Kiskokó (#41304) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvileg igen. A rendőrök által elvitt autó azt hiszem 2 nap után eltűnik, vagy ha egy másikat is elvisznek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41306) Dtomka válasza Kiskokó (#41304) üzenetére


Dtomka
veterán

"amúgy Elegy Ingyenes Autó..."

Köszi, igen közben vettem 1 másikat...na de akkor is már a szívemhez nőtt :) Illetve már ráköltöttem pár ezret...

(#41307) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Melyik a legmagasabb rang amit lehet adni a másiknak?

Gunner for life

(#41308) Laraxior válasza ProgenXL (#41307) üzenetére


Laraxior
titán

Vice president.
Ő a helyettes vezető.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#41309) Dtomka


Dtomka
veterán

Nah megvettem a Kurumat is...1x élünk :D

Jah, és remélem holnapra nem tűnik el...mert akkor gyalulom a játékot.... :B

[ Szerkesztve ]

(#41310) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Szépen növekednek :U

Itt is folyik a munka :D

Itt a kész termék. :C

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#41311) iceQ! válasza ProgenXL (#41310) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez hogy csináltad? Megvette 900ezerért a upgrade-t? :D Én kamera rendszert meg staffokat vettem csak fel. Mennyi idő alatt lesz kész, hogy tudjak "szüretelni"?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41312) BigStraw válasza ProgenXL (#41310) üzenetére


BigStraw
senior tag

Mennyi pénzt kell bele fektetni és mennyi jön vissza?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#41313) Mike válasza Kiskokó (#41304) üzenetére


Mike
veterán

Szerintem visszakerül a garázsba a session lejártával. Mert simán előfordul, hogy kivág a sessionből. Utána meg mást se csinálnának csak adnák vissza a kurumákat. No meg vicces is lenne, ha session összeonlás miatt ugrana a több milliós kocsim. De tudod mit, simán ki lehet próbálni egy sentinel xs-sel, csak köss rá biztosítást is.

(#41275) Dtomka
A sentineleket rém egyszerű gyűjteni. még körbe-körbe furikázni sem kell. igen, utána el tudod őket adni. 48 percenként egyet

[ Szerkesztve ]

(#41314) CactuS válasza ProgenXL (#41310) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt a klubban lévő gépről lehet indítani? Még nem néztem meg, mert public kell a gép használatához.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41315) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nos akkor leírom az én véleményem a dlc-ről, valamint a dolgok menetét amire eddig jutottam. Hasonlít a CEO féle láda szedésre de könnyebb bizonyos értelemben.

Kezdetnek megvettem a klubházat minden kiegészítővel.
Az itt található laptopon lehet megvenni a munkához szükséges épületeket, nevezzük gyárnak. Több típus van. Irat hamisítás, marihuána termesztés, pénz hamisítás stb..

Ezek különbözőek tehát aki mindet akarja csinálni annak mindből kell venni egy gyárat hozzá.

Ha sikerült megvásárolni valamelyiket, akkor oda kell menni a gyárhoz. Térkép jelzi. Közben lesznek átvezető animációk meg egy manusz hívogatni fog.

Kezdetnek üres lesz a gyár. Jobb alsó sarok jelez két dolgot.
Value: ekkora értékben készült el az eladásra szánt áru. Ha tele a csík akkor nincs több hely, muszáj eladni az árut. De közben is ellehet.

Másik a supplies: ez a készlet amiből az árut készítik. Ennek nem szabad elfogynia, különben leáll a termelés addig.

Na most itt is van egy laptop a gyárban. Ott lehet beindítani a termelést. Kezdetnek a legfelső fül szabad. Ott elkell fogadni amit kérdez. Kirak a gyárból, hívni fog egy manusz majd elkell menni a kijelölt helyre. Feladatt adott, elhozni a gyárba az anyagot. Ha ez megvolt, magától beindul az adott áru készítése. supplies feliratnál kék csík jelzi a készlet mennyiséget. Ha fogytán van a készlet, a gyárban a laptopnál lehet lopást szervezni vagy pedig venni. De ugyanitt lehet a termelést leállítani. Lopás ingyen van és könnyű. Venni lehet az a gyárhoz jön magától de drága.

Innestől semmi dolgunk csak várni. Minden gyártípusnál eltérő a termelési sebesség. Csak akkor működik ha public sessionba vagytok és belépve ebbe a motoros cuccba. Ott aztán mindegy mit csináltok.
Eladás menete olyan mint a láda eladás. Gyárban kell a laptopnál indítani. El kell vinni az adott helyre az árut. Aztán jár a pénz. Ha van segítő akkor neki is valamennyi.

A termelés sajnos lassú ezért szerintem érdemes több gyárat venni hogy mindig lehessen valamelyikkel foglalkozni.

Vagy pedig eventeket indítani a vip work-höz hasonlóan. Bandatagokkal persze gyorsabb a munka, lehet nekik rangokat adni. Elvileg magasabb rang jobban fizet.

Hogy pontosan mennyibe kerül ez az egész azt nem tudom.
A klubb 4-500ezer$, A gyár pár százezertől 1,9 millióig van asszem. Plusz a klubb kiegészítők meg a gyár fejlesztése.
A gyárba lehet jobb felszerelést, több személyzetet és biztonságot venni a laptopon. Elvileg gyorsítják és javítják a termelést. A klubbháznak annyi a szerepe hogy a laptopon ott tudsz gyárat venni, látható minden gyár jelenlegi helyzete. A klubban lehet 10motort tárolni, ha van tuningolo benne akkor azt is, inni, dartsozni, banda gyűlés, event indítás stb. csupa mellékes dolog ami nemkell a termeléshez.

A fegyverek elmennek, a ruhák elmennek, a motorok nagyon jók.

bugok:
A marihuána gyárban a laptopon amikor indítani akartam a melót akkor kirakott a gyár elé de nemhívott a manusz. Másodjára már nemrakott ki hanem fekete kép plusz töltés jel. Újraindítás után szintén nem hívott. Csak a következő alkalommal végül.

Lassan megtérülő vállalkozás. Viszont kényelmes és egyedül is könnyű.

Összességében a kezdeti kétely után nekem nagyon tetszik. Ez a vállalkozás türelmi játék. Ha minden gyárból van egy akkor szerintem egy jól tejelő üzlet lesz.

Ha jól tudom akkor még érkezni fognak tartalmak.

nos ez az én eddigi tapasztalatom és véleményem. Ha bármi kimaradt, elírtam vagy valami bocsánat.
javítani kérdezni ér. Mindent én sem tudok még.
Telefonról írtam mindent fejből.
Az ujjaim lezsibadtak. :DD

by Asuska21

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#41316) Kiskokó válasza Dtomka (#41309) üzenetére


Kiskokó
veterán

Kipróbáltam, ha rajta van online mindkét védelem a kocsin ( tuning boltban tudod meglesni)
Akkor ha a rendőr elviszi a kocsit és NEM váltod ki akkor Bezúzatják! De mivel ez (destroyed)-é teszi a Mors biztosítótól kiváltható.
De a te autódon valszeg csak az első a "lopásgátlás" volt rajta. (amikor beteszed garázsba ez alap, biztosiíás külön kell)
Ha Veszel autót akkor mindkettő alap!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41317) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Ha valaki tudja a választ megköszönöm.
Mi a maximum érték amit el lehet érni mielőtt eladásra kerülne az árú?
Jól értem, hogy ez is olyan mint a CEO -s, szóval simán rám robbanthatják az árút eladáskor és akkor minden ment a kukába?
Termelés közben is megtámadhatják a gyárat más játékosok és kirabolhatják (Ezt mondták nekem játék közben ma) ?
Itt sincs különbség a különböző árú de azonos funkciójú épületek között csak a helyszín ahol van mint a CEO -nál ?

Az a helyzet, hogy nekem legutóbb amikor Kiskokó CEO-s cuccával lelőttek a Titanal miközben szállítottuk le az árút egy kicsit elment a kedvem a publikon ilyennel való bohóckodástól pedig az árát és az időt amit beleölt azt ő bukta és nem én de mégis nagyon elment a kedvem a játéktól is. De ennek ellenére biztos veszek minden féle gyárat csak max nem használom ...

(#41318) htc07


htc07
addikt

Nincs gondom az angollal, bocsi ha már volt tárgyalva, de miért kell egy nyelvi fordításhoz regisztrálni, programot letölteni, RENDSZERGAZDA MÓDBAN FUTTATNI FOLYAMATOS INTERNETKAPCSOLAT MELLETT ?! aki ezt le meri tölteni, meg is érdemli.

(#41319) Dtomka válasza Kiskokó (#41316) üzenetére


Dtomka
veterán

Azt az elegy-t is vettem, még régen...közben tuningoltam rajta mindent amit lehetett. Volt hogy 1x vízbe eset és a mors-t majd a mechanic-ot felhívva meglett :)
Ezért nem értem, mi történt vele, tuti valamiféle hiba. :(

De köszi szépen, hogy foglalkoztál és válaszoltál a problémámra! :R
Most belépek és megnézem, hogy megvannak e a kocsik, mert ha nem ellenőrzőm, akkor lehet nem fogok tudni aludni :)

Ok, megvannak :)

[ Szerkesztve ]

(#41320) hegyipapa válasza Kiskokó (#41316) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Így van.

[ Szerkesztve ]

(#41321) hegyipapa válasza ProgenXL (#41315) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Pici kiegészítés Asuska írásához : A motoros klubházban alul van 2 szoba. Egyikben a laptop a másikban nagy tárgyaló asztal található. Az asztal mellett a falon vannak képek ha ezekre rákattintunk, akkor feladatokat lehet csinálni. Az egyikhez 4 ember kell, a többit lehet egyedül csinálni kb 20000 ad. Ugyan azt a pénzhamisított vettem meg mint Asuska, kipróbáltam amikor még csak elkezdődött a termelés, ahogy az első adag szállítható mennyiség elkészült leszállítottam, 25000 adott motorcsónakkal kellett vinni 5 helyre. Nem tudom még hogy hány leszállítás jön ki ha full-on van.
Hamisító üzem amikor megy a meló :

[ Szerkesztve ]

(#41322) Plata válasza hegyipapa (#41321) üzenetére


Plata
félisten

Nekem 41 ezret adott.Azt írta 25k a jutalom de 41k lett.Mert 4 leadást gyorsan csináltam,de ötödiket nem mert zátonyra futottam.Az is meg lett csak nem bónusszal.

(#41323) Mike válasza hegyipapa (#41321) üzenetére


Mike
veterán

akkor ez olyan mint a ceo? vip work is van, csak más a neve? és a tagok hogy részesülnek a zs-ből?

gyugyo79
hát igen, teganpa én is voltam publicon egy barátommal. lelőttek, meg lelőttek, meg még lelöttk. Az insurgent pick-up ellenben egész sok rakétát kibír, vagy a 6. találat után robbant csak fel.

Kipróbáltam a rendőrös dolgot, amikor a rendőrség lefoglalja a kocsidat. Nos, amikor újra belépsz online-ba, szól, hogy menj el a kocsidért

[ Szerkesztve ]

(#41324) Mike válasza ProgenXL (#41315) üzenetére


Mike
veterán

Ha jól értem elköltesz megint 1-2 milliót, ami soha vagy mondjuk hónapok alatt fog megtérülni? és a melósok (bandatagok) megint nem keresnek lófaszt se?

(#41316) Kiskokó
igaz, már emlékszem, nekem is volt olyan, hogy bezúzták a kocsim. simán a mutual-tól kérhettem újat.

[ Szerkesztve ]

(#41325) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Csináltam egy kis összefoglalót, képekkel és árakkal, illetve beletettem a két leírást innen is, hogy egy helyen legyen. Link az összefoglaló tetején.

Mike: Reálisabb árakkal és itt külön kell választani. Vannak Clubhouse küldetések, az ~ VIP work, és vannak megvehető "üzletek" a clubhouse-hoz, ez hasonlít talán a ládázáshoz, de ez is jobb egy fokkal. Plusz ugye a clubhouse egy 10 fős moci garázs.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41326) Locutus válasza Mike (#41324) üzenetére


Locutus
veterán

Pontosan, megint nagy a kezdeti hype, de valójában ezzel is több a kiadás jóval, mint amennyit hozni fog. Aki szereti a motoros témát, az elszórakozik vele ideig óráig, aki meg nem annyira, annak belevágni se érdemes, csak úgy mint a CEO-ba se.
Egy PS heisttel továbbra is hatékonyabban lehet pénzt keresni.
Remélem azért jönnek még szép házak meg szép autók is, mert ebből a motoros témából én leginkább semmire se adok ki egy fillért se...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41327) Plata válasza CactuS (#41325) üzenetére


Plata
félisten

Cactus hogyan kell motoron fegyvert kézbe venni?
Vettem baltát de kari nem veszi kézbe.
Másik meg szerintem próbáljátok ki,de a láda eladás nem annyit fizet amennyit ír,tegnap a pénzhamisítóból választottam a leg kissebb eladást,kiírta hogy ha a városban közel adom el akkor valami kevés pénzt kapok de az gyors rövid meló,vagy 25 ezerért elviszem a büdös francba a világ másik végére.A 25 ezrest választottam mert Asuska privát public-jában az sem vészes,helibe ugrottam és irány a csónak,bepattantam a csónakba és elkezdtem kiszórni a cuccot,mivel idő előtt értem oda a kiszórási pontra kaptam bónuszt.Igaz a bónuszt eltoltam mert ráfutottam egy marha zátonyra és végül csak 9000 meg 8100 járt a ládáért.De rohadt nagy vihar volt és nem láttam azt az átok zátonyt.Így 25 ezer helyett 41 ezer dolcsit kaptam.

(#41328) CactuS válasza Locutus (#41326) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valójában sokkal reálisabbak az árak a CEOhoz képest, itt jóval előbb megtérül a dolog. Egyébként pedig a PS disconnectes bug-ot nehezen lehet bármivel is felülmúlni. Viszont az még mindig egy kötött pályás mutatvány, fix 4 emberrel, fixen ugyanazokkal a dolgokkal.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41329) Plata válasza Locutus (#41326) üzenetére


Plata
félisten

Háát ha valakinek van vagy 16 millája fölöslegesen,az vesz 4 gyárat upgradeli fullosra elkezdi a gyártást,akkor annak csak dől a pénz,privát publicban meg lazán eladogatja.A gyáradba lehet venni alapanyagot 15 ezerbe kerül,teljesen biztonságos nem rabolják el,vagy veszélyesebbet vállalod és te viszed be ingyen,de akkor elvehetik,igaz privát publicban nem.

[ Szerkesztve ]

(#41330) Plata válasza CactuS (#41328) üzenetére


Plata
félisten

Attól én fixen parázok. :C

(#41331) gyugyo79 válasza Mike (#41323) üzenetére


gyugyo79
addikt

Igen az insurgent bírja vagy amikor Kurumával mész sem fordul utánad 90% senki. Én a saját CEO-s ládázást 8millio felett kicsivel hagytam abba ebből 5 elvesztett csomagom volt és mind az 5 amikor szemét furgont kellet a raktárba vinni. Vagy utánam fordultak és rám dobtak egy bombát és már húzták is el a csíkot vagy rakétával kilőtték simán. A legjobb, hogy ebből 3 rögtön ki is lépet még csak utána, egy kis lövöldözést sem vállaltak fel.

A fentebb említett leszállítás is már önmagában is szívás. Mert Titannal 10 helyre kell csomagot ledobni, úgy hogy alacsonyan repülsz mert egyébként körözést kapsz egy időre. Szóval még kézi fegyverrel is tud lőni a földről boldog boldogtalan. 1rakétától felrobban (a kamion az legalább kibír párat). Így igazából 99% a többi bent lévő játékos jóindulatán múlik csak a sikered mert ez a feladat pont olyan, hogy védhetnek barátok ahogy csak akarnak, ha valaki nagyon akarja leszedi a Titánt simán max meghal előtte párszor ....
Mindezt úgy, hogy előtte bele lett ölve rengeteg idő mire a 111 láda össze lett szedve és pénz is amiből meg lett véve. Persze lehet mondani utána az okosságokat de úgy ahogy a RS kitalálta ez egy szándékos szivatás és már nálam súrolja az etika határát mivel ők ezt 15-20fős sessonokba (nem össze okoskodott 1-2fős) találták ki ahol még ki is írják a többieknek, hogy gyerünk ott van lőjétek le .

[ Szerkesztve ]

(#41332) Plata válasza gyugyo79 (#41331) üzenetére


Plata
félisten

Azt is tedd hozzá hogy a titant az is lelőheti aki nem akarja.
Én is lőttem le titánt két-három kisérővel úgy hogy csak lazultam a yachtomon.A roncsok meg potyogtak a fejemre.Passzívban lazultam a hajón,nem tudom miért a hajók felé jöttek,talán arra kellett menni,ha igen akkor köcsög a rockstar,nem ritka látvány hogy titan betéved a hajók közé és szarrá lövik.

(#41333) Laraxior


Laraxior
titán

Na akkor ráér valaki public bohóckodni? :D

Motoros clubom van, de ezt a gyárat hol lehet megvenni? :F

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#41334) Plata válasza Laraxior (#41333) üzenetére


Plata
félisten

Csak este leszek,kérd meg Asuska-t csináljon neked privát public-ot. :D

(#41335) Locutus válasza Plata (#41332) üzenetére


Locutus
veterán

Már vártam mikor kerül elő újra a yachtod légvédelme.

Lehet be kéne írni az összefoglalóba, hogy ne kelljen minden héten leírnod valami teljesen irreleváns kontextusban.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41336) terepkigyo


terepkigyo
csendes tag

Sziasztok!
A tegnapi frissítést le lehet tölteni más módon majd bemásolni a játék könytárába? Korlátolt mobilnetem van(30gb), tegnap letöltött 1,82gb-ot ez még oké lett volna, majd 640mb-ot még
ez is rendben, aztán neki kezdett egy 1,6gb.os update letöltéséhez. Ez már nem oké sajnos. Tehát a kérdésem, hogy le lehet ezt tölteni valahonnan? Munkában vagyok, itt van lehetőségem letölteni majd otthon bemásolni.

Köszi!

"A hangerő, életforma!"

(#41337) Plata válasza terepkigyo (#41336) üzenetére


Plata
félisten

Nekem öszvissz 1.82 gb jött le,semmi több.

(#41338) Plata válasza Locutus (#41335) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj ha bemész zsúfolt publicban akkor sok balféket leszed,van olyan marha is aki megtámadja,pedig rohadt fölösleges,úgyis passzív vagyok.Van hogy fél napig nem is téved arra senki,van hogy öt perc alatt többet lő le mint máskor egy nap.

(#41339) Mike válasza Dtomka (#41301) üzenetére


Mike
veterán

telefon és van az a mutual akármi

http://gta.wikia.com/wiki/Mors_Mutual_Insurance

[ Szerkesztve ]

(#41340) gyugyo79 válasza Plata (#41332) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mivel a strand elé rakja le a legtöbb ember a hajót ami mellet ott a repülőtér, ahonnan a Titanos szállítások indulnak és a legközelebbi és optimális ledobási pont meg pont a strand után van egy kicsivel szóval a leg egyszerűbb ott végig repülni a tenger felett ha nem áll ott senki a hajóval. De persze aki nem tudja, hogy figyelni kell erre is annak ez is + 1 tanuló pénz és idő.

[ Szerkesztve ]

(#41341) Mike válasza Plata (#41329) üzenetére


Mike
veterán

tehét ráköltök 16 misit, és aztán döl a pénz. ügyes!

(#41331) gyugyo79
egyetértek

[ Szerkesztve ]

(#41342) Plata válasza Mike (#41341) üzenetére


Plata
félisten

Már akinek van annyi pénze,nekem volt 4 misim,abból vettem klubot meg 3 mocit és ruhákat,maradt 1.2 millám,eladtam a szinte sosem használt super verseny autóm 1.6 misiért,vettem belőle gyárat és két upgradet,a legdrágább upgrade-re nem maradt lóvé.De már a legkisseb eladásnál 41 ezret kaptam,ha tele lesz a raktáram ki tudja mennyit fog adni.

(#41343) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Lassan de megtérül. A hamisítóval amikor majdnem tele volt már áruval, 160ezer körül adtam el. Ez a legolcsóbb ilyen gyár.
Nyilván nem 2 nap alatt hozza vissza az árát. Aki ennyire a pénzre hajt annak ott a heists. Végre egy kis változatosság. Arról nem is beszélve hogy úgy termeli a pénzt hogy alig kell érte tenni.

Gunner for life

(#41344) iceQ! válasza ProgenXL (#41343) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez a lényeg! Nem kell csinálni sok mindent és jön a lééé! :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41345) Laraxior


Laraxior
titán

A cocaineos hazat ha megveszem akkor az mehet magaban is? Pubkicban vagyok, de egyedül...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#41346) iceQ! válasza Laraxior (#41345) üzenetére


iceQ!
addikt

Az úgy jó

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41347) Plata válasza Laraxior (#41345) üzenetére


Plata
félisten

Csak vigyázz hogy mikor szállítod ne lőjenek le.Az ugyanolyan mint a CEO-s,ha lelőnek bukta.Meg ha jól értettem a gyárat is védeni kell,de én Asuska privát public-jában játszottam.
Nem tudom mindenhol így van-e vagy sem,de nekem egy leszállítás után nem annyit fizetett mint amennyit igért hanem majdnem a dupláját,szóval ha teheted a leadásnál nagyon siess hogy kapj bónuszt vagy mi a rákot.

[ Szerkesztve ]

(#41348) Hunbeast87 válasza Plata (#41347) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Miután leszállítod az árut, kiírja a játék, hogy mire kapsz bónuszt. Így nem nehéz kitalálni azt, hogy miért kapsz több pénzt.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#41349) Kiskokó válasza Plata (#41347) üzenetére


Kiskokó
veterán

A CEO-ban csak akkor bukod az árút ha megsemmisül!
Ha simán lelőnek vagy meghalsz nincs baj!

De igen én is erre vagyok kiváncsi és ezért várok.
Amikor kiderül melyik meló hoz a legjobban ... de szerintem ehhez is végig Public kell nem ? Alapanyagszerzéshez is meg eladáshoz is ? Termeléskor is publicba kell lenni ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41350) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Olcsóbb és a drágább azonos típusú gyárak között van valami különbség ?? (Elhelyezésen kívül)
Valaki talált már valami leírást tábláztatott melyik mennyit hoz full-on ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.