Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) iceQ! válasza Kiskokó (#41399) üzenetére


iceQ!
addikt

Csak drogban gondolkozz még ha szarul is fizet. :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41402) ProgenXL válasza iceQ! (#41401) üzenetére


ProgenXL
őstag

Van irat hamisítóm, pénz hamisítom, marihuána termesztőm. Tervbe van mindenből 1 :)

Gunner for life

(#41403) Kiskokó válasza ProgenXL (#41402) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na és a 3 közül melyik a legjobb??

Ice : szívem szerint mariskát termesztenék:D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41404) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Sziasztok,

Gondolkodom, hogy Steam-en keresztül megvenném a játékot.
Ilyen esetben használható olyankor is a játék amikor nem vagyok internet közelében?
Van valamilyen hátránya a Steam-es változatnak más verziókkal szemben?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#41405) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Nem csináltam PrtScr -t de nekem a fű az nem volt tele és 124 000 -ért tudtam volna eladni ha le tudom szállítani ...
Szóval a lényeg, hogy óvatosan vágjatok bele egyedül mert míg a CEO-ba sima volt minden itt kaptam 3 Post OPT -os furgont és fél órát 15 helyszínnel amik elérésénél ki kellet szállni a kocsiból és lerakni az ajtó elé a csomagot a kezdő pont volt 5 mérföldre a kezdéstől és az első kocsival ahol végeztem szintén 4.8 mérföldre volt a raktártól ahol állt a másik 2 VAN. Két kocsival (10 csomag) végeztem amikor letelt a fél óra. Hegyre fel majdnem sírtam amikor a gyalogos beelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#41406) iceQ! válasza Kiskokó (#41403) üzenetére


iceQ!
addikt

HELYESS!! :D Én azt csinálom!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41407) rup1u5 válasza Kiskokó (#41403) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én most ruháztam be a füves bizniszbe de ahogy olvasom jobb lesz ha veszek rá extra secutity-t is.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41408) Dtomka válasza ProgenXL (#41400) üzenetére


Dtomka
veterán

Minek vigyázzanak rá hiszen hamis :D Majd nyomtatnak újat...

Amúgy menny tőke kell ami elég, hogy vegyen az ember 1 gyárat? Illetve melyik fizet a legjobban?

(#41409) pendre54


pendre54
addikt

Az eddigi tapasztalatom alapján én is azt javaslom, hogy először mindenki óvatos duhajként vágjon bele az üzletbe, mert van vele szívás. Én egy ilyen okirat hamisító üzemet vettem, arra még ráköltöttem majd egy millát, hogy fullos legyen, de még egy centet se tudtam realizálni belőle, pedig termel tisztességesen. ;]
Konkrétan, a cucc leszállítása egy vicc. Egy nagy dög, tetű lassú postakocsival kell a világ végére vinni, és teríteni a cuccot úgy, hogy kb. az indulás után két perccel megkapja az ember a folyamatos rendőrségi körözést. Na most ezzel a lassú döggel esélytelen a rendőröket lerázni, így rövid időn belől utolérnek, elöl-hátul 5-6 rendőrautó, gyakorlatilag lehetetlen haladni. A szemétség az volt, hogy egyszer sikerült ugyan leráznom őket, mert belecsúsztam egy vízmosásba, és valahogy elveszítettek, de amint visszatértem az útra, abban a pillanatban újra indult a körözés.
Ha meg nem a rendőrök, akkor a többi játékos lövi szét, és oda az egész szállítmány. Nekem eddig konkrétan három szállítmányom ment a levesbe.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#41410) Plata válasza pendre54 (#41409) üzenetére


Plata
félisten

Pénzhamisítóval nekem semmi ilyen bajom nem volt,vagy kukáskocsival kellett vagy csónakkal kiszállítani,zsarut egy darabot sem láttam.

(#41411) pendre54 válasza Plata (#41410) üzenetére


pendre54
addikt

Akkor valami zavar van az éterben, mert én mind a három alkalommal megkaptam a körözést úgy, hogy nem adtam okot rá, teljesen szabályosan közlekedtem, nem mentem neki senkinek, pláne nem lövöldöztem, csak azt vettem észre, hogy kb. 2 perccel az indulás után egyszer csak elkezdett villogni a minimap, hogy körözés van, és szépen megjelent a körözést jelző csillag is.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#41412) iceQ!


iceQ!
addikt

Már az első kiszállításnál agyon lőttek! CEO 2! Komolyan mondom, hogy olyan ideges lettem, majd nem infarktusom lett. :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41413) Plata válasza pendre54 (#41411) üzenetére


Plata
félisten

Neked okirat hamisítód van nekem pénz hamisítóm,lehet más tészta,de eddig nem találkoztam rendőrrel, a kukás autóval meg keresztól mentem hegyen völgyön autókon mindenen. :C
Ha zsaruk látták volna lekapcsolnak ámokfutásért. ;)

(#41414) jossua válasza iceQ! (#41412) üzenetére


jossua
tag

próbáltam védeni a seggedet :)

By : Magyarbetyar ;)

Alias : Magyarbetyar

(#41415) CactuS válasza pendre54 (#41409) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, mondjuk azért a fix rendőri szint az elég szemét dolog, azon még a solo public se segít. Én még ott nem tartok, hogy terítsek, de jó lenne, ha soloban is végig lehetne vinni. Minden esetben maxos eladást indítottál? Vagy kisebb csomagoknál is ugyanúgy beadja a rendőröket?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41416) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

hat, en mar megbantam a milliokat, amit a gyarakra koltottem. az iment akartam eladni 210ezer erteku aru-t. kirakott nekem szepen 2 db teherkocsit, beultem az egyikbe, 3.8 merfold lett volna az ut. fel merfold utan jott egy motoros, es mivel nem pancelozott, siman kilott a kocsibol. mivel meghaltam, senki nem akadalyozta meg, hogy felrobbantsa a teherautomat. es mire odaertem a gyarhoz, a masikat is. rohadjon meg az ilyen. amugy mi a megoldas erre? hogy lehetseges ezt megcsinalni ? en eddig nem jottem ra. a repulos eladassal mar nincs gond, az megy konnyeden. csak tok szar, hogy nem lehet valasztani. hogy teherkocsival, motorral vagy repulovel akarom eladni :(

(#41417) iceQ! válasza UnConnecteD (#41416) üzenetére


iceQ!
addikt

Csapat munka

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41418) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

masik dolog. Fraps nalam ilyen kepet csinal. az emberek kekek. mi lehet a gond?

(#41419) iceQ! válasza UnConnecteD (#41418) üzenetére


iceQ!
addikt

Ilyet már láttam...Valami bug! Nem fraps okozta(mert sose rögzítettem GTA5-öt). Nálam alapból csinált ilyet 1-2x. ki-belépés megoldotta. Neked mindig ez van?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#41420) XFoxyX


XFoxyX
tag

Sziasztok!

Találtam egy "motort" 3 kerekű elől kettő hátul egy. BF Raptor néven. nem sok infot találtam róla neten csak hogy majd jönni fog. Onlineban este stadion mellett találtam. Csak gondoltam megosztom mert senki nem tud róla úgy nézem.

(#41421) UnConnecteD válasza iceQ! (#41419) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

igen, sajnos

(#41422) Plata


Plata
félisten

Privát sessionban és passzívban is dolgoznak a munkások a gyárban,igaz nem tudom sem eladni sem feltölteni.

(#41423) Plata válasza Plata (#41422) üzenetére


Plata
félisten

Elmentem egy PS-re ami totál csőd,mivel retardált csapat volt,tiszta hülyék és rohadt bénák.
Ott is hagytam őket,át dobott publicba a játék,de eddig el szórakoztam passzívban,újra el mentem a gyárba és a pénz nőtt.

(#41424) ProgenXL válasza VANESSZA1 (#41404) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nyugodtan meg veheted steamen. Itt többen is azt favorizálják. Internet nélkül is játszható a story. Hátrányod semmiben nem lesz. Ugyanazt kapod, látod mint mindenki más. Maga a játék kb 70Gb körül van most. Jó a társaság segítünk bármiben.

Más:
Gyakori kérdés itt hogy melyik gyárat vegye az ember. Ha a legtöbbet akarja kaszálni egyértelmű a kokain. Egyel mögötte a metanfetamin. Vagy pedig a pénzhamisító még egész jó. A másik kettő; marihuána termesztő és az irathamisító. Ezt szerintem az vegye aki nem akar sokat bajlódni vele, de kell egy kis lóvé. Gyorsan tele a készletük. Nem kell annyit töltögetni.
Holnap megpróbálok pontos infot szerezni arról hogy mekkora a maximális eladható mennyiség a gyárakban.

Megint más.
Sokat gondolkodtam hogy leírjam vagy sem. Végül úgy gondoltam hogy érzelmek nélkül csak simán megosztom veletek ami ma történt.
baráti privát public session. Egy társammal ketten épp a gyárhoz lopott anyaggal tartottunk visszafelé helivel. (Nem vagyok 100% biztos a nevében) RED_FOX nevű játékos magyar és a prohardveres crew tagja tehát hozzánk való. Vadászhelivel bemért majd kilőtt minket. Újraspawnoláskor szintén ránk lőtt, a társam megölte. Ezután kilőttem hogy befejezze. Lespawnolt, odament az ellopott árunkhoz és megsemmisítette. Majd insurgentel jött utánam. Chaten csak becsmérelni tudott. Végül magától lépett ki vagy a vote kick dobta ki nem tudom. De a szándéka egyértelmű volt. Szó nélkül a saját crew társának a játékát elcseszni.
Saabe és Locutush volt még a sessionban. Látták mi volt tudják tanúsítani.

Nekem soha semmi bajom nem volt egy PH taggal sem a játékban. De azért nem árt tudni hogy ilyenek is vannak köztünk sajnos.
Szerencsére sokan vagyunk akikkel öröm a játék is kivétel nélkül bízom bennük. :)

A végére pedig egy hasznos info.
Ma egy 126ezres árut mentem eladni. Pár perc után megszakadt a netkapcsolat és kidobott az onlinebol. Visszalépéskor a 126ezres áruból, 121ezer ott volt a gyárban és nem veszett el. Ebből arra következtetek hogy amit még nem adtunk le a kijelölt helyen, az visszakerül a gyárba.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#41425) Plata válasza ProgenXL (#41424) üzenetére


Plata
félisten

Ha ilyen gyökér akkor ki kell vágni.

(#41426) gyugyo79 válasza ProgenXL (#41424) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én ha nem saját crew sem értem ezeket az embereket de így a legalja ...

Amúgy szerintem nagyon utána kellene számolni megéri e főleg a kockázattal együtt.
Nekem eddig 3 leszállításom volt. Mind 3 100 000 körüli értéknél. Mert ugye választható, hogy kicsit magasabb összegért vagy alap áron adjuk el a szajrét. No ez mind 3 a magasabb árra vonatkozik és olyan 70-80 e. közt volt az alap érték.
1. Hidroplánnal 5 helyre kellet csomagot ledobni (Mókás könnyű egyedül megoldható HA nem lőnek le)
2. A fentebb említett postás furgon 3 kocsi 15 helyszín (egyedül lehetetlen)
3. Motorcsónak 2 db 10 leadás bónusz szerezhető ha időben elérjük az ellenőrző pontokat. 23 perc körül volt, hogy Helikopterrel mentem ami ott áll a gyárnál. Kocsival, motorral necces is lehet ha lövöldözik ránk valaki lehetetlen egyedül ..

A nehézség tuti nő a szállítási értékkel.
Amitől meg dobtam egy hátast az az alapanyag ha megveszed ... Hát nem ér annyit az áru ami készül belőle ez nem tudom bug e vagy szándékos átverés de durva.

Ami még feltűnt, hogy a "privát" publikkal is csinálhattak valamit mert kb. 30 perc és nem vagyok egyedül beszállingóznak és én ráadásul ezekből is a hülyéket fogtam ki ...
Szóval míg a CEO -nál simán el mertem indítani egy ezeknél jelentősen magasabb értékű leszállítást itt most nem is tudom, hogy volt e olyan, hogy ne lépet volna be valaki míg végeztem.

[ Szerkesztve ]

(#41427) Plata


Plata
félisten

Ps-re ha mentek jelentkeznék.Persze este csak mert akkor érek rá.

(#41428) Kiskokó válasza Plata (#41427) üzenetére


Kiskokó
veterán

Este 10 után énis benne lennék. vagy talán 6 tól 8-ig.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41429) VANESSZA1 válasza ProgenXL (#41424) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Köszönöm szépen az infót. Steam-es verzióval használni lehet a most megjelent magyarítást?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#41430) Locutus válasza gyugyo79 (#41426) üzenetére


Locutus
veterán

Az lesz itt amit az elején mondtam... a kezdeti hype után mindenki megbánja a belefeccölt pénzt és energiát, és szépen kihal pont mint a CEO-zás...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41431) Plata válasza Locutus (#41430) üzenetére


Plata
félisten

Á ez sokkal könnyebb,és ha Asuska felenged a privátjába akkor lazán lehet tolni. :B
Amíg termel a gyár elmegyek ökörködni vidékre vagy a hegyekbe. :C
Tegnap akkorát repültem mocival hogy érkezéskor felrobbant alattam. :DDD

(#41432) CactuS válasza Locutus (#41430) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vagy nem, én pl: mióta CEO van, nem járok Heistre és nem bántam meg a megvételét, ahogy a motoros klubnak sem.

Én csak azt nem értem, hogy minek vetted meg egyáltalán a játékot? Előbb vagy utóbb úgyis megunod vagy jön a következő rész és akkor kihal a dolog, nem? :F Ja, hogy addig beleteszel x órát és jól szórakozol.

Egyébként pedig már a patch napján is leírtuk, hogy aki max profitot akar az PS-t csináljon, semmi mást. Ehhez nem kell a jövőbelátó jós szerepét magára vennie az embernek, józan paraszti ésszel ki lehet következtetni. Aki kicsit kötetlenebb, változatosabb dolgot akar, azoknak tökéletes a CEO/Motorclub. Nem kell a legdrágább épületeket megvenni és mindent maxra fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41433) gyugyo79 válasza Plata (#41431) üzenetére


gyugyo79
addikt

Gondold végig a fentebb írtakat.
Asuska -t is lelőtték ha te vagy ott és épp a raktárat adod el nem lőnek le?
Eddig szerencséd volt. Nem könnyebb vagy nehezebb.
Fentebb volt írva egy sztori amikor megkezdték a leszállítást 3an voltunk bent talán (ő 1 postás kocsit kapott mert kis összeggel tesztelte milyen)akkor már be esett valaki még és amikor én kiléptem sem voltak többen sokkal mégis kilőtte egy barom . Pedig az egész a te megfogalmazásodban "privátban" indult.

(#41434) Locutus válasza CactuS (#41432) üzenetére


Locutus
veterán

Van ezer más dolog a ceo/mc-n kívül is, amivel lehet pénzt keresni. Jobban is, rosszabbul is. Csak egyikkel sincs ennyi macera.

De nem lényeg, a kezdeti hype még sokaknál tart, ennyi a történet. Majd megnézzük újra pár hét múlva.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41435) Devilstudio válasza UnConnecteD (#41418) üzenetére


Devilstudio
tag

Én beszallok segíteni ha gondolod. Keress privátban. Szombaton csapathatjuk. :-)

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#41436) Plata válasza CactuS (#41432) üzenetére


Plata
félisten

Én sem bántam meg,a hamis pénz kiszállítása eddig nekem jó móka volt.
Ha egyszer végre borg barátunk is kipróbálná akkor talán más lenne a véleménye,de így hogy szerintem ki sem próbálta fölösleges a vita.
Nekem a CEO most is tetszik,és megint van pár láda a raktáramban,sőt új raktárat is vettem.

(#41433) gyugyo79 De Asuska-t egy hülye fasz Ph-s lőtte le akiről nem gondolta volna hogy lőni fog,én már két napot játszottam nála zavartalanul.

[ Szerkesztve ]

(#41437) gyugyo79 válasza CactuS (#41432) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én nem azért írom pld. mert baj. Csak hasznos lehet másnak tisztán látni mire számítson.
A CEO nagy előnye az a VIP work amit el lehet indítani tényleg privát és nem mókolt publikon is. Amit egyedül is lehet csinálni és kényelmesen össze lehet szedni 160 000 -egy óra alatt (most alá kínáltam ami tényleg kihozható).
No ilyen nincs a mostani MC ben.Az is lehet, hogy csak még! Az egész sokkal jobban épül több emberre. Viszont a CEO alkalmazott jobban fizet, de ezt úgy írom, hogy sikeres árú eladáson még nem voltam mint tag.

De mivel a játék része én veszek minden féle gyárat majd és kipróbálom még ha peches leszek és, csak felbosszant ép akkor is max ott fognak állni mint a raktárak amikből vettem egy nagyot is úgy, hogy már nem is ládáztam ...

(#41438) v450


v450
tag

Sziasztok!

Rég játszottam már GTA V-el, most is sok csaló van?

(#41439) Plata válasza v450 (#41438) üzenetére


Plata
félisten

Nem igazán,most eléggé figyelnek a pénzes csalókra és úgy szórják a bannt mint a huzat.

(#41440) rup1u5 válasza v450 (#41438) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Igen.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41441) Laraxior


Laraxior
titán

Megvártam amíg a kokain üzletem két csíknyi cuccot termelt. Összesen 168.000$. (egységenként 56ezer, ha olcsóbban adom el)
Viszont kiszállítani már két szemetes kocsival kellett, tehát maradok az eddig jól bevált, egy egységnyi cucc összegyűlik, és kiszállítom, viszonylag könnyebben, kevesebb stresszel, végülis az összeg ugyanannyi, 84.000$, csak így kétszer kell fordulni.
Jól termel meg kell hagyni, mire feltankoltam a metamphetamin gyárat, meg a kokain raktárat, már szállíthattam újra egy 84.000$-os pakkot.
Persze szigorúan csak üres, vagy 1-2 emberes sessionben. Különben felejtős. :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41442) CactuS válasza Locutus (#41434) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak azt nem értem, hogy miért írod le a nyilvánvalót - + hozzá az általad kigondolt igazságot, miszerint mindenki bánni fogja, hogy pénzt ölt bele - kb. minden kommentedbe. Te megmondtad, hogy ez lesz és ez hype, stb. Ez nem rakétatudomány, ez a normális menete a dolgoknak. Sokan játszanak vele, egy részüknek bejön az új tartalom, egy részüknek nem. Egy részük tolni fogja sokáig, egy részük megunja pár hét alatt és bánni fogja, hogy beletolt x milla dollárt. Ezt rá tudnád húzni n+1 update után érkezett dologra.

gyugyo79: Ez tiszta, ezért is írtuk le az elején, hogy ez sem lesz jobb bevétel a Heistnél. Mindig az marad majd a csúcs, fix bevétel, főleg a DC-zős változattal. Annál gyorsabban már csak illegálisan lehet pénzhez jutni.

v450: Akad, de már talán közel sem annyi, mint tavaly karácsonykor. Főleg nem pénzes csalók, azokat szinte teljesen eltüntették. Modmenüs viszont sajnos akad.

Laraxior: Soloban a 80k+ teljesen rendben van. Köszi a tippet az 1 autósra.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41443) Locutus válasza CactuS (#41442) üzenetére


Locutus
veterán

Az elmúlt 20 hozzászólásomban leirtam vagy 2x ja, kérdésre válaszolva... Elsőre ráadásul pontosan azt, amit most magyarázol, harmadikra meg a te értetlenkedésedre válaszoltam csak. De basszál le érte, persze.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41444) Plata válasza Locutus (#41443) üzenetére


Plata
félisten

Az elmúlt 20 hozzászólásodban,ha volt annyi,nem számoltam,csak az új DLC-t fikáztad,holott szerintem ki sem próbáltad hogy vegyél saját motorclub-ot vagy gyárat,sőt ha jól tudom CEO-t sem próbáltad,mert annak idején mikor kijött te mondtad hogy nincs rá pénzed,max annyit játszol vele hogy kibaszásból mások játékát próbálod majd tönkre tenni azzal hogy a ládáikat össze töröd.
Ha már nekik van rá pénzük akkor hagy szívjanak.

(#41445) Gawamatsu válasza CactuS (#41442) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Rohadt idegesítő, mikor kis 10+ szintűek bejönnek LTS, DM -re tök vesztésre állnak, majd az egyik kis pöcs elindít egy mod-ot, ami kilövi a kliensemet.
Nem 1*, nem 2*. Ezeket is ki kéne bannolni a francba.

(#41446) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha idegen van bent akkor nem adok el árut hanem megyek üresbe.
Engem egy PH-s szedett le szándékosan. Nem számítottam rá gondolván hogy magyar és crew tag.

Másik témára válaszolva én pl nem bántam meg hogy megvettem ezt a motoros klubbot meg a gyárakat. Aki ész nélkül költött az lehet máshogy gondolja.
Mellesleg tetszik amikor sok ismerőssel egy sessionba vagyunk. Ha pedig melegszik a helyzet csinálok újat.

VANESSZA1: a magyarítást nem próbáltam így nincs infom róla. De mivel ez is egy mod így biztosan. Csak arra figyelj hogy akkor ne menj fel online. Előtte kapcsold ki a magyarítást és aztán játssz online. így elkerülve a ban veszélyt. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#41447) Kiskokó válasza CactuS (#41442) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hallottam már a PS DC-zős dologról sőőőt próbálták is volna összehozni velem annó.. de most az utóbbi 2 napban annyiszor mondtad , hogy muszáj vagyok megkérdezni... Hogy is kell ezt pontosan csinálni????

Asuska :
Tegnap beszéltük hogy a termelés hogy smint megy meg megy passzivban is.. másik kérdés...
Termelés megy Privát sessionben ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#41448) Plata válasza Kiskokó (#41447) üzenetére


Plata
félisten

Igen megy a termelés,mikor felmentem a játékba akkor invite only sessionba mentem és paszívban.És termelt.

(#41449) Locutus válasza Plata (#41444) üzenetére


Locutus
veterán

Jaj, te meg a lázálmaid, már megint fogalmad sincs miről beszélsz... ha kicsit is komolyan tudnálak venni, még bele is mennék, hogy idézd be miről beszélsz, dehát azzal megint csak magadat égetnéd...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#41450) ProgenXL válasza Kiskokó (#41447) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az új DLC óta nem voltam privátban így sajnos ezt nem tudom. :(

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.