Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Azt írják, hogy a magyarítás 10.01-én jön, de nem lesz teljes.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40852) ProgenXL válasza Ciccuka (#40851) üzenetére


ProgenXL
őstag

"Hatalmas nyomás nehezedik ránk, hogy adjuk ki a fordítást, én szívem szerint még nem adnék ki semmit.... Tekintsétek ezt egy "Demo magyaritás 2.0-nak.

Amennyire lehet hibamentesre csiszoljuk a kiadásig, utána pedig elkezdjük tökéletesre faragni, nem tudom ez mennyi időt fog igénybe venni, jóslatokba nem bocsájtkoznék. "

Nekem abból az jön le hogy kiadáskor magyar lesz teljesen a story. Csak vélhetően sok hibával.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40853) Dr. Akula válasza rup1u5 (#40850) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát csak annyi hogy a felhőset meg feleslegesnek tartom. Nem probléma, mert nem érint, de ha már ennyi szabadidejük van hogy ilyen lényegtelen dolgokra is el tudják pazarolni, akkor akár arra is fordíthatnák hogy az offlineosok is kapjanak már végre valamit. Extra küldetésekről már letettem, de ami fegyvert, kocsit belepakolnak az onlineba, azt mennyiből tartana offlineban is elérhetővé tenni? 1 kattintás?

(#40854) rup1u5 válasza Dr. Akula (#40853) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Tényleg jó lenne valami story DLC mint pl az EFLC volt a IV után de nem hiszem hogy lesz bármi is. Kezdem unni már én is a multit. Singleben meg mintha most gyorsabban eltűnnének az autók. Elég ha elfordulok és másik irányba nézek egy kicsit és eltűnnek kocsik az orrom elől. Nem emlékszem, hogy ennyire gáz lett volna régebben.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40855) Dr. Akula válasza rup1u5 (#40854) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem is értem a Rokksztárt így üzletileg. Megcsinál egy GTA-t, új engine, új pálya, aztán csinál hozzá 1 küldetés sorozatot (a játék maga), aztán hagyja a picsába, ennyi volt. Ha megint új sztorit akar, akkor ír egy új enginet, új térképet heggeszt hozzá, mindent újra modellez. Hát nem pazarlás? Simán elbírna egy GTA verzió 2-3 játékot is. Egy csomó erőforrást megspórolnának vele, csak új küldetések, meg némi karakteranimáció az átvezető videókhoz kellenének. Évente jöhetnének a (teljes játékhosszú) kiegészítő lemezek, pörögne a kassza. Miközben a júzerek tűkön ülnek évekig hogy megint elkölthessék a pénzüket náluk, de ők nem teremtenek alkalmat rá. Ehelyett ráfekszenek az onlinera, ami szintén nem termel több lóvét, mert azok is csak 1x vették meg a játékot, ugyanazt, ugyanannyiért, mint mi offlineosok. Nem irigylem, csak üzleti modellként nem tudom értelmezni. Nincs véletlenül üresedés náluk marketingfőnöki poszton? Jópénzért elvállalnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#40856) #92888064 válasza Dr. Akula (#40855) üzenetére


#92888064
törölt tag

shark card-ról többször volt szó, és hatalmasat kaszál rajta rockstar. 1 év alatt 500 millió dollár hoztak össze így. csak pár havonta kell 1-2 kocsi modellt csinálni, és csak egy kicsit gyorsabbra belőni az aktuális bestof kocsinál. nem kell színészek gázsiját fizetni, stb, stb, stb.
persze én is szeretnék még új single részeket, de sok reményt nem fűzök hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#40857) ProgenXL válasza Dr. Akula (#40855) üzenetére


ProgenXL
őstag

Termeli az online a lóvét. :) Tudtommal na meg az itt olvasottak alapján sok bejön a Shark Card vásárlással.

Külső szemlélőként szerintem nagyon keveset látunk az egészből. Nem ma kezdték nyilván tudják mit csinálnak. Szerintem ha lehetne mindent dupla annyiért áraznának be online. Dehát a földön kell maradni az átlag felhasználók miatt.

Persze véleménye mindenkinek van. Legyen is. Ez az enyém volt.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40858) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Világvége Los Santos Módra. :D
Van 2. része is.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40859) Plata válasza ProgenXL (#40858) üzenetére


Plata
félisten

Bakker mekkora baromság,és milyen gagyi amikor reng a föld az autók meg pattognak.És hogy kerül bele az a gyökér a negyedik részből?
Nem néztem végig csak bele lestem,mert végignézni felérne egy kínzással.

(#40860) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Én nem akarok itt senkinek rosszat de ne haragudjatok, tegnap amit a Zozoka (nemtom a pontos nevét)
nevezetű játékos leművelt ez nálam kritikán aluli volt... értelmi beszélgetésre nehezen kapatos, sír, rinyál mint valami kisgyerek, ha olyan kedve támadt ládázás közben leölt, meg semmisített 2 ládámat, 2szer felrobbantotta a kurumámat... mindezt azért mert "nekem nem segit senki , meg nincs egy barátom se" mindezt úgy hogy nem volt képes felfogni hogy a CM-az nem csak úgy megy lazán fél órában... és a friendlistáról kitörölt minket... aztán azért sírt hogy nem jelöljük vissza... ezután bejött Tgabo akinek egy vicces beszólására rögtön rakétával válaszolt és megint öldöklésbe ment át a téma...

Elvileg PH-s de a Crewja nem az volt és attól függetlenül, hogy PH-s nem tudja hogy kell ide írni a fórumra mikor mondtuk neki hogy CM-re talán itt kereshetne embert..

Szóval a lényeg, hogy nálam Block-olva lett mert minősíthetetlen volt a viselkedése és értelmi szintje

Gondoltam tájékoztatásképp megosztom.

Zozoka - Ha ezt olvasod - nagyon rég friendem voltál kb most voltunk egy sessionbe másodszor eddig... lehet tudsz normális is lenne, de ne haragudj a mit tegnap műveltél az szimplán gáz, mint valami 12 éves.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40861) ProgenXL válasza Kiskokó (#40860) üzenetére


ProgenXL
őstag

Említetted tegnap de nem gondoltam hogy ennyire súlyos eset a gyerek.

Gunner for life

(#40862) iceQ! válasza Kiskokó (#40860) üzenetére


iceQ!
addikt

Vannak ilyen kis mihaszna gyerekek. PS-el végeztünk aztán visszatértünk publicba. Elkezdtünk beszélgetni, h kinek mennyi pénze van és két kis taknyos(gondolom azok voltak ahogy írtak) elkezdett úgy ócsárolni( engem vagy a többieket nem tudom), hogy a percen leléptem míg fel nem húzom magam rajta. Hihetetlen.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40863) Plata válasza Kiskokó (#40860) üzenetére


Plata
félisten

Az első hülyesége után kickeltem volna,ha ilyen agyatlan hülye barom minek foglalkoztatok vele.Ha meg PH-s akkor meg szerintem alap hogy nem lősz rá másik PH-sra,nem lövöd le a ládáit.Én is lőttem rá már PH-sra véletlen,mikor helivel kisértem valakinek a ládáit,de az a játék hibája volt,mert ellenségnek nézte a PH-s játékost,és az nem szándékos volt,hanem véletlen,és szerintem bocsánatot is kértem.
CM nem tudom hogy gondolta hogy gyorsan meg lesz,mi négy este toltuk le,Rinyálás meg autórobbantgatás tényleg gyerekes,kár is vele foglalkozni.

(#40864) Kiskokó válasza ProgenXL (#40861) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát én se hittem volna... az első hülyesége után még jólvan... egye fene.. én is buziskodok néha... igaz nem végig Aközben hogy a másik Ládázik hanem ha nem csinál senki semmit.. aztán jött ezzel a nem jelöljük vissza dologgal.. aztán megint öldöklésbe kezdett... jött Gabo majd leállt aztán bele is beléállt...

Mondjuk neki írjon ide a fórumra... ő nem tudja hova kell irni.. de ő amugy PH-s...
Közbe ugy ládázunk és nem irtál vissza 2 percig akkor rögtön "nekem senki nem segit... mondjatok mááá valamit" stb stb... poénkodok vele hogy citromos vizet igyon jó a mensire de arra is csak beszólogat...
bezzeg ő segített (bevettem CEO-ba és még az első láda leszállítás közben kilépett mert felhozta a CM-et és mondtuk hogy az nem ugy megy ám és már ki is lépett alólam) :D

Mondom segitenék de előreláthatólag nincs annyi szabad időm egybe ami a CM-hez kell... aztmondja.. "és szonbat?"
mondom az előrelátható időn belül nálam az hetek-hónapok.. erre és Vasárnap?
meg szoNbat mért nem jó? neki miért nem segít senki...

Plata : 3-an voltunk Dkotordevil meg én... kickelhettük volna.. de előszsör még csak nevettünk rajta... aztán nem tetszett neki hogy nem érünk rá és ládázás közbe elösször rámlött stb.. mind1 is

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40865) gyimger válasza iceQ! (#40862) üzenetére


gyimger
őstag

Én azon pörögtem, hogy valami Peti19xxHUN gyerek azt írta rám, hogy "noob" én meg azt, hogy ne okoskodjon, mire jött egy "dikk, ez magyar!", mire én, hogy "dikk, ez cigány". És jött az anyázás :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#40866) Locutus


Locutus
veterán

Rockstar Games weekend sale Steamen.
Mindenből van kedvezmény bőven, még shark cardokból is...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40867) iceQ! válasza gyimger (#40865) üzenetére


iceQ!
addikt

19TomiXX volt az asszem. :D Kutyák ezek a gyerekek.

Locotus:

Jött nekem is mail! Elég jó árban van minden.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40868) Racer77 válasza iceQ! (#40867) üzenetére


Racer77
tag

Hi! Ezért lett motoros dlc , érdemes végig nézni a videót

(#40869) rup1u5 válasza Racer77 (#40868) üzenetére


rup1u5
nagyúr

First world problems.... :W

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40870) Laraxior válasza Racer77 (#40868) üzenetére


Laraxior
titán

Wow, van Sons of Anarchy is :C
Ez nagyon baba lesz, várom :C
Még jo hogy most adtam el a motorom :O Majd gurulok online :D

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40871) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbáltam a Redux modot. Nem rossz, de azért durva, hogy 150giga lrsz tőle a játék mappája. Lehet ennyit nem ér.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40872) Dr. Akula válasza Racer77 (#40868) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Szánalmas a videó panaszkodó szövege, hogy ők "csak" 20 motor közül tudnak választani és hasonlók. :D Én úgy érzem már eddig is túltengés van felesleges, sose használt járművekből, a legtöbb alig különbözik egymástól, max a kinézet, igazából azt se tudja az ember hogy miért lenne értelme használni. Erre még kérnek. :) És erre megy el a drága programozói erőforrás, nem tartalomra. :S

(#40873) Plata válasza Dr. Akula (#40872) üzenetére


Plata
félisten

Én utálok motorozni benne,egyedül a júluis 4 eventes motor jött be.

(#40874) Dtomka válasza .LnB (#40871) üzenetére


Dtomka
veterán

Azta K*** 150 gb? :Y

Reggel csináltam ~120gb helyet a c:\ -n (SSD), mert most rakom újra (elég hosszú idő után) a játékot.
A BF4-et már unom, a BF1 megjelenéséig gondoltam elleszek vele.

Még mindig sok a csaló? Anno azért is hagytam abba, mert még passive módban is ki tudtak nyírni, nagyon idegesítő volt.

[ Szerkesztve ]

(#40875) Plata válasza Dtomka (#40874) üzenetére


Plata
félisten

Nem nagyon látni mostanság csalót.
Legalább is nem nagyon találkozok velük.

(#40876) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ha megveszek egy üzemet ami termeli a lóvét, általában mindig basztatnak valami piszlicsáré küldetéssel hogy ide menjek, oda menjek... Ha már 3 üzletem van, akkor 3x annyit fognak basztatni, vagy akkor is csak heti 1 lesz, és random kisorsolják egymást közt mikor melyik ad nekem melót?

[ Szerkesztve ]

(#40877) Dtomka válasza Plata (#40875) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez remek hír :C
Megnéztem 1-2 videót és ezt találtam:
GTA5 Redux - R9 280X

Nem tudom, nekem túl színesnek tűnik, bár az eredeti autók miatt lehet majd ki fogom próbálni. A GTA IV -hez is leszedtem pár carpackot :)

GTA 5 – Vanilla vs. Redux Mod Graphics Comparison @1080p

Azért van különbség az eredetihez képest de ezáltal gondolom a gépigény is jóval nagyobb lett.

(#40878) Laraxior


Laraxior
titán

Remélem itt van az az agytröszt akinek PS alkalmaval a szallodatol a bankig tarto uton nekimentem az autommal.
Még el se kezdődött az egész, ugy fel volt haborodva a kollega, hogy ilyet nem tűr senkitől... :Y Mintha a valo eletbe zuztam volna le az autojat.
Ahogy bemegyunk a bankba az a jarmu amivel erkeztunk visszakerul a garazsba, megjavitva.
Megjegyzem egy kupacba kötött ki egy halom auto :D
Ki is leptem a 'csába... Gyermekekkel nem bohockodom.
rup1u5 te ott voltal... Mit láttál? ;] Hány éves az a gyermek?

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40879) Daw93 válasza Laraxior (#40878) üzenetére


Daw93
senior tag

Mi volt a neve? csak elővigyázatosságból kérdezem :DDD

GTA Online: Daweee93

(#40880) Laraxior válasza Daw93 (#40879) üzenetére


Laraxior
titán

Valami Matt...
Nem tudom pontosan.
Meglepodtem...
Amig irtam, addig folyamatosan lokdoste az automat, gondolom megtorlaskeppen :D Jujjj... Jól megtorolta... :DD
Aztan kitoroltem amit irtam beirtam, h huzd bele a f***os a jatekba. Pedig elsore kulturaltan fogalmaztam... volna :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40881) ucli


ucli
senior tag

Valaki esetleg erre?
Laraxior: véletlenül nem BigMatt392 (lvl 500+, teljesen legálisan) volt? :))

[ Szerkesztve ]

(#40882) Laraxior válasza ucli (#40881) üzenetére


Laraxior
titán

Olyasmi, szerintem igen. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40883) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,

Tavaly már lemezesen kitoltam xbox One-on a játékot,majd eladtam,de most megvettem PC-re.
Viszont a Social Club-os letöltő kb 20 percenként leáll 217 vagy 216-os hibával.
Ez egyedi eset,vagy végig ilyen lesz?

A kanál a gyengék villája

(#40884) rup1u5 válasza Laraxior (#40878) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Odaértem a bankhoz és annyit látok, hogy nagyon megy az anyázás a cseten. Tényleg mintha kb a valóságban törte volna össze valaki az autóját. Meg is kérdeztem, hogy mi történt? mert el nem tudtam képzelni mire fel ez a nagy szitkozódás. Akkor láttam, hogy ott lökdös téged a kocsijával és írtad te is a magadét aztán kiléptél.
Utána még annyit írt a szerencsétlen, hogy lökdösted az autóját. :DDD
Ekkor még mindig nem tudtam elhinni, hogy valóban ennyire hülye szerencsétlen kisgyerek.
Annyit láttam csak jónak közölni vele, hogy ez egy játék.
Többet nem kommunikáltunk.

(#40881) ucli:
Ő volt az. :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40885) rup1u5 válasza Plata (#40875) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Még, hogy nem! :DDD Szinte minden nap csalókba botlok.
Most is passive-ban voltam és kidobott valaki a saját kurumámból aztán felrobbantotta a kocsimat.
Ki is léptem inkább.
Ez a mai nap is egy katasztrófa volt ami a multit illeti.
Mentem két stunt versenyt amiben 3-an voltunk és ennyi....

(#40886) Dr. Akula:
Mostanában visszatértem a single-be inkább én is.
Ma családi napot tartottam. :DDD
(tennék ide képeket de szaraxik a ph)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40886) Dr. Akula válasza rup1u5 (#40885) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Na ezért nem szeretem az onlinet. :)

(#40887) CactuS válasza bbmt (#40883) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sima SC változat esetén előfordul, hogy ilyen a letöltés sajnos.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40888) ProgenXL válasza rup1u5 (#40885) üzenetére


ProgenXL
őstag

lekopogom már régóta nemvolt dolgom csalóval. Pedig publicba megyek mostanában.

Persze most hogy leírtam tuti betalál egy majd. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40889) bbmt válasza CactuS (#40887) üzenetére


bbmt
senior tag

Hát ez gáz. 1 GB-ként megáll hibával.Nem tudok a gép előtt ülni egész nap.Ráadásul 8 Mbit nettel egy évezred amúgy is.Nincs valami megoldás?
Ha leszedem az ISO-t a virágboltból, feltelepítem akkor be tudom aktiválni az SC accountom-al?

A kanál a gyengék villája

(#40890) Plata válasza bbmt (#40889) üzenetére


Plata
félisten

Ha leszeded virágboltit és arra rakod rá eredeti kulcsot akkor szépen bannolnak. :DDD

(#40891) CactuS válasza bbmt (#40889) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem az nem járható út, plusz a virágbolti óta nagyon sok tartalom jött, így amúgy is töltene még. Feltöltött eredeti verzió lehet jó lenne, de nekem steames van és nincs közel sem akkora tárhelyem, mint amekkora ehhez kéne.

Sajnos ez a sima változat gyengéje.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40892) bbmt válasza Plata (#40890) üzenetére


bbmt
senior tag

Nagyon mesés :D
Akkor marad a fohászkodás...

A kanál a gyengék villája

(#40893) rup1u5 válasza rup1u5 (#40885) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40894) Plata válasza rup1u5 (#40893) üzenetére


Plata
félisten

Hogy mentél be motorral? :Y

(#40895) Wiz Khalifa válasza Plata (#40894) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az ajtón befér. :)

Én már hány helyen jártam így. :DD

Smoke some weed nigga!

(#40896) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Na oda tegyétek fel a motort ;] :D
Mondjuk lehozni se tudtam...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40897) Laraxior


Laraxior
titán

Van egy pár frankó autó story módban, amihez hozzá se kell nyúlni... csak lenyúlni :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40898) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Steames verziónál másnak felajánlotta a cloud mentést? Nekem még mindig nem dobta fel ezt a lehetőséget. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40899) gyugyo79 válasza CactuS (#40898) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem igen, de már jó régen, én rá is nyomtam, hogy mentheti. Nem lehet hogy valamikor feljött a kérdés és nem -et választottál ?

(#40900) CactuS válasza gyugyo79 (#40899) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem rémlik, hogy lett volna ilyen. Ezt valahol utólag meg lehet nézni vagy be lehet vajon kapcsolni?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.