Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40301) Dogengar válasza Wiz Khalifa (#40300) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Egyszer már télen valamikor leírtad a topikban, hogy csaltál már (vagy exploitot használtál, tudom is én), nem tudom mit vársz.

(#40302) Wiz Khalifa válasza Dogengar (#40301) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem csaltam. Bannoltak akkor is de nem csalás miatt. Hanem amiatt hogy lehívtak egy tampát nyílt szerón (mikor még nem volt elérhető) én meg mentem vele pár kört, stb... és ez nem tetszett a nagyérdeműnek.

Smoke some weed nigga!

(#40303) iceQ!


iceQ!
addikt

Elszeretném olvasni az online játékra vonatkozó szabályokat. Hol találom meg? Kerestem már de nem jött össze.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40304) Locutus válasza Wiz Khalifa (#40302) üzenetére


Locutus
veterán

Tehát reportoltak publicban, és amiatt tényleg bannoltak, anélkül hogy bármi rosszat tettél volna?

Ez így érdekes azért... valamelyik nap múlt héten nekem is volt egy kis vér istvánka, aki nem tudta elviselni, hogy felrobbantottam. Ki voltak pakolva a proxi minek egy vip protection miatt, aztán az event vegen neki pont ott kellett átszabnia autóval.. hát így járt. Irta chatben, hogy reportolt. Kiváncsi lennék melyik opcióval, mert ilyen ugye nincs, hogy "azér mer felrobbantott". Aztán azóta se lett semmi belőle persze. (Nem Plata, nem te voltál, továbbra sem voltam veled soha egy sessionben - keep dreaming)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40305) Mike válasza iceQ! (#40303) üzenetére


Mike
veterán

semmi mod, ne cheatelj, ennyi

hát Locotus, nem is tudom
miért ölte meg? kérdezi a biró Locotust
elment elöttem
soha, de soha ne vegyél a kezedbe igazi lőfegyvert.

[ Szerkesztve ]

(#40306) iceQ! válasza Locutus (#40304) üzenetére


iceQ!
addikt

Progrocko-val toltuk publicbaban. Megöltem egy srácot véletlen aztán Ő is megölt engem és odaszúrta hogy Vendetta..... Őt és a többi CEO bodyguardot megöltük egy párszor. Nem tudom hány reportot kaptunk :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40307) Plata válasza Locutus (#40304) üzenetére


Plata
félisten

Engem nem tudnál felrobbantani,csak Ph sessionban vagyok lelőhető,minden más sessionban paszív vagyok.
Engme is reportoltak már,mert nem kapcsoltam ki passzívot,meg mert hacker vagyok és lelőttem egy csapat repülőt.Igaz nem én lőttem le őket hanem a hajóm,de hülyék voltak ahhoz hogy felfogják nem repülünk más hajója fölé.Passzív miatt jó párszor reportoltak,de nem tom azzal mit kezd rockstar.Kiröhögi azt aki reportol?

(#40308) Wiz Khalifa válasza Locutus (#40304) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A CEO-s patch előtt egy rakatszor nyílt szerón az Eventek miatt ölni kellett, stb... és szinte mindenki egytől-egyig írta hogy reportált a viselkedés miatt stb... mert nem értették meg hogy az Event miatt aprítok csak ha úgy volt.

Lehet hogy a rokinak most jutott eszébe a reportokat elolvasni és amiatt bannoltak volta? De olyan jó hogy egy indokot a bannra nem írnak hogy mi miatt van hogy legalább az ember tudja követni. :)

Smoke some weed nigga!

(#40309) Franklin válasza Plata (#40307) üzenetére


Franklin
addikt

Passzívot is lehet azért szivatni. Pl. ráhívom a Merryweathert vagy Lamart... esetleg Kurumába ülök, csinálok pár csillagos körözést magam ellen, majd körözök a passzív körül, és ahogy a rendőrök lőnek rám, kap belőle a passzív is :)

Vagy csak simán felrobbantom a mellette álló autót, abba ő is belehal.

[ Szerkesztve ]

(#40310) szenasi08


szenasi08
csendes újonc

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!
Eddig tört játékkal játszottam, de tegnap rendeltem meg a dobozos változatot. A Tört játéknak a mentését tudom használni majd az Eredetivel? Csak szűz GTA V-el játszottam, 1.3-as patchel. Semmi mood, meg semmi.

Előre is köszi!

Intel i7 6700K, Asus STRIX GTX 1080, Corsair H110i GTX, 2x8GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3GHz, ASUS Maximus VIII Hero, Samsung 256GB 950 PRO M.2, Seasonic X-Series 650W, Phanteks Entho EVOLV ATX, Asus PG279Q

(#40311) iceQ! válasza Wiz Khalifa (#40308) üzenetére


iceQ!
addikt

Most akkor public sessionbe nem lehet a player-t lelőni? Vagy kicsit hentelni a többit?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40312) Wiz Khalifa válasza iceQ! (#40311) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én nem mondtam. :)

Én eventek miatt henteltem, de a legtöbb mind ki volt akadva hogy mi a bajom, hekker vagyok hogy ők nem tudnak Kurumából kiszedni, stb...

Ezért is hagytam fel a CEO-os patch óta a publikkal.

Smoke some weed nigga!

(#40313) iceQ! válasza Wiz Khalifa (#40312) üzenetére


iceQ!
addikt

CEO csak úgy jó ha van 3-4 bodyguard-od. Amúgy halál VAGY public session bugot használod és egyedül leszel poublicban. Ennyi.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40314) Plata válasza Franklin (#40309) üzenetére


Plata
félisten

Hát engem nem szoktak megölni passzívban,múltkor egy hülye próbálkozott hydrával,amíg bele nem ütközött eclipse toronyba.A yachtom közelébe sem tudsz jönni,nem hogy ott szivatni. :DDD

(#40315) Plata válasza szenasi08 (#40310) üzenetére


Plata
félisten

Ha azt akarod hogy bannoljanak,nyugodtan.
De én nem használnám,ha teheted az eredetit máshova rakd mint törtet.
Mondjuk ha tört C-n van akkor eredetit D-re,de volt már olyan akit bannoltak mert tört is volt neki.

[ Szerkesztve ]

(#40316) Plata


Plata
félisten

Valaki tudja hogy mitől függ hogy a Yacht hogy áll meg?
Felmentem a hajóm a kedvenc helyemen a strand és a reptér közt állt orral a strand felé,váltottam public sessionra a hajó ugyanott állt de már a parttal vízszintesen,az orra a reptér felé néz.

(#40317) Locutus válasza Wiz Khalifa (#40312) üzenetére


Locutus
veterán

Azért az nem picit érdekes lenne, ha ilyen publikos reportokért a rockstar csak úgy bannolna olyanokat, akik amúgy sose csaltak. Én mindig is vadásztam a bountysokra, meg a piros ikonosokra publicon, és sosem bannoltak még. Aligha hiszem, hogy ilyesmiért lehet bant kapni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40318) Franklin válasza Locutus (#40317) üzenetére


Franklin
addikt

Vicces lenne, kb. mintha a Valve kibannolna valakit, mert CS GO publik szerveren lelőtte a másikat :D

(#40319) Plata válasza Franklin (#40318) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem törlik a francba.
Nem hiszem hogy ilyen idiótákkal foglalkoznának.

(#40320) cyberkind válasza Franklin (#40318) üzenetére


cyberkind
félisten

Azok után, hogy a sok hacker senkit nem bannolják kb soha pedig kismilliószor tönkreteszik a játékot, simán elhiszem róluk, hogy bénák, a Ubisoft hasonlóan zseniális, hiába mennek a reportok ők csak úgy vannak azt néha csinálnak valamit.

Paranormal Cocktivity

(#40321) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Magyaritásról tudtok valami infót?

(#40322) bryant56 válasza Ateszpapa (#40321) üzenetére


bryant56
aktív tag

(#40323) Ateszpapa válasza bryant56 (#40322) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszönöm!

(#40324) Plata válasza cyberkind (#40320) üzenetére


Plata
félisten

Ubisoft is balfék,vannak akik hónapok óta bugolnak és csalnak vígan a divisionban. :U

(#40325) bryant56 válasza Ateszpapa (#40323) üzenetére


bryant56
aktív tag

Szívesen.

(#40326) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok. Mi a helyzet akkor, hogyha pár nap kihagyás után nem enged be a saját játékom? Email cím jó, jelszó jó, mégis azt írja, hogy nem jó. Kérek jelszóemlékeztetőt, és nem jön semmilyen mail... mit lehet ilyenkor tenni? :(((

(#40327) RockHaRD válasza RockHaRD (#40326) üzenetére


RockHaRD
addikt

Írtam ticketet a Rockstarnak, mivel most már biztos, hogy ellopták az accountot... :W
Haver megnézte a Szósöl klubban, és ott van egy fasza kis orosz zászló a nemzetiségnél... :(((

Remélem legalább a karaktert meghagyták :F

[ Szerkesztve ]

(#40328) Atish19 válasza RockHaRD (#40327) üzenetére


Atish19
őstag

Hogyan tudták ellopni? Írj a Rockstarnak szerintem vissza fogják adni.

(#40329) Mike válasza Wiz Khalifa (#40308) üzenetére


Mike
veterán

nem hiszem. szerinted van ember aki a hónapokkal ezelőtti riportokat nyalja végig? inkább van valami szoftver ami számolja.
volt bannolva már? i/n
elérte a 100 riportot? i/n

na jó Plata akkor ezt most majd kipróbáljuk
de bágyadtan álldigálsz a tengerparton én meg melléd állok és megnézzük felrobbansz-e
mneg teniszezhetnénk is, mert PS finalon a karim még mindig pofával landol a konténeren vagy mi van az első kerítés mögött

[ Szerkesztve ]

(#40330) Mike


Mike
veterán

meg azt is kipróbálhatnánk PS finalban bug volt-e az, hogy motorra ülve simán kinyilt nekem az Alta streeti garázs és át tudtam ülni a kurumába, vagy az mindig működik

[ Szerkesztve ]

(#40331) Laraxior válasza Mike (#40330) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem akárhova be lehet menni, ha nem látnak a rendőrök.
Azért nem érdemes a garázs előtt szarakodni, hanem onnan betölteni a mentést. Töltéstől indulva ha átszaladsz a garázshoz pont beenged egyszerre mert nem látnak még. Persze csak ha nem nehéz egyenruhád van. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40332) Mike válasza Laraxior (#40331) üzenetére


Mike
veterán

nem láttak. egy darab rendőr nem volt a környéken
csak Plata azt írta, ha már egyszer felülsz a motorra, akkor nem lehet többé bemenni a garázsba

[ Szerkesztve ]

(#40333) Plata válasza Mike (#40332) üzenetére


Plata
félisten

Ha ráülsz motorra akkor jó eséllyel bebugol és nem nyílik ki senkinek,régebben kipróbáltuk.

(#40329) Mike
Nekem szép kecsesen leugrik és nem esik arcra,nem is sérül. ;)
Két három emelet magasból lazán leugrik.

[ Szerkesztve ]

(#40334) Mike válasza Plata (#40333) üzenetére


Mike
veterán

azért kell teniszezni, hogy ne legyen a karim ennyire ványadt

(#40335) Logitech válasza Mike (#40334) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nem tudom mennyit kell teniszezni, hogy fejlődjön, pár meccset lejátszottunk, de nem vettem észre nagy javulást.
Én úgy fejlesztettem maxra az erőnlétet, hogy elindítottam egy Gerald-os mission-t /ez azért kell mert akkor nem kezdenek el üldözni a rendőrök/ és lementem a mólóhoz verekedni, ott elég sokan vannak.

(#40336) bryant56 válasza Mike (#40334) üzenetére


bryant56
aktív tag

(#40335) Logitech

Srácok legegyszerűbben golf-al tudjátok felfejleszteni, amit lehet egyedül is tolni. A verekedéssel nagyon sok idő. A teniszt meg sajnos nem játszhatod NPC-vel.

(#40337) Plata válasza bryant56 (#40336) üzenetére


Plata
félisten

Jah én is golfozással toltam fel.

(#40338) bryant56 válasza Mike (#40334) üzenetére


bryant56
aktív tag

(#40335) Logitech

Srácok legegyszerűbben golf-al tudjátok felfejleszteni, amit lehet egyedül is tolni. A verekedéssel nagyon sok idő. A teniszt meg sajnos nem játszhatod NPC-vel.

Egyébként elég jó RP-t ad. Nekem meccsenként olyan 1800-2100-at adott.

Ez nem úgy jött össze, ahogy akartam.

[ Szerkesztve ]

(#40339) rup1u5 válasza bryant56 (#40336) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jó tudni. Ki fogom próbálni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40340) Kiskokó válasza bryant56 (#40338) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én golfoztam 2 kört végig... de alig fejlődtem.... nekem nem jött be :D

Ma leszek sztem 6 felé olyan 8ig ha valakinek kell segitség vagy valami szóljon, ha addig nem érkezik felkérés akkor sztem kamura ládázok egy sort :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40341) Plata válasza Kiskokó (#40340) üzenetére


Plata
félisten

Akkor nő jól ha sok birdie-t ütsz,ha rosszul játszol nem nől.

(#40342) Kiskokó válasza Plata (#40341) üzenetére


Kiskokó
veterán

Sejtettem, Lőttem jó párat bár igazság szerint már rég volt. nem is tudom már hogy kell pontosan jól játszani :D majd segits :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40343) Mike válasza Logitech (#40335) üzenetére


Mike
veterán

és az úgy kb mennyi idő 1 csík?

(#40336) bryant56
golfoztam. mérhetetlenül unalmas számomra
a tenisz jobb, azt élvezem. csak nem nagyon van kivel.

Plata, gondolom verekedni is erő ütáéssel kell, és akkor gyorsabb

vajon a time to get away is alkalmas a népeket verésére?

[ Szerkesztve ]

(#40344) Atish19 válasza Logitech (#40335) üzenetére


Atish19
őstag

Én is ugyan ezt csináltam :) bár sokáig tartott így is :D Rakhatnának be konditermet, mint a San Andreasban volt :D

(#40345) Mike válasza Atish19 (#40344) üzenetére


Mike
veterán

egyetértek

(#40346) Logitech válasza Mike (#40343) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nem tudom mennyi idő 1 csík, de nem 2 perc az biztos. Erő ütés nem számít, attól nem fejlődik gyorsabban.

(#40347) cyberkind


cyberkind
félisten

Akinek újabb NV kártyája van(900-as szériától), az próbálja meg driverből a Fast Sync-ket beállítani, én még csak a Dying Light-ban néztem de nagyon jó, nincs képtörés cserébe 120fps van.

Paranormal Cocktivity

(#40348) #92888064 válasza cyberkind (#40347) üzenetére


#92888064
törölt tag

felraktam a tegnapi drivert, amiben elérhető ez a dolog, de nem éreztem különbséget tv melett. ha a képet nem is törte, de szaggatás szerű lett a végeredmény 80+ fps-nél. a legjobb az egészben, hogy azóta vsync mellett 62 fps-t mutat a számláló és meg-megdöccen, az eddigi tökéletes folyamatosság helyett...

(#40349) cyberkind
közben restart megoldotta a 60 helyett 62 fps dolgot. mindent kontrollerrel (még diablo 3 pc-t is) és vsync-kel játszok, így ehhez képest nálam rosszabb lett az összkép, de ettől függetlenül lehet jó ez dolog.

[ Szerkesztve ]

(#40349) cyberkind válasza #92888064 (#40348) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam eddig minden jobb lett amit próbáltam, ezt is megnéztem és annyira jó végre képtörés nélkül tolni.

Paranormal Cocktivity

(#40350) Locutus válasza #92888064 (#40348) üzenetére


Locutus
veterán

Fast Sync-hez a legjobb ha alapból minimum 2x annyi fps-ed van, mint a monitor refresh rate. Különben nem lesz tökéletes. Szóval ez GTA5-höz kb sose lesz ajánlott :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.