Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) Plata válasza gyugyo79 (#40550) üzenetére


Plata
félisten

Én bevallom mindig a Yachtos luxus helivel megyek oda,mert a Yacht a karim otthona,onnan meg a yacht helijével megyek,és E betűvel szállok le.

[ Szerkesztve ]

(#40552) #81556480


#81556480
törölt tag

Utálom az állítólagos dolgokat, sose találgatok de:

ha valaki ma éri el a 135-ös szintet, az kap 1M in game dollárt

(#40553) ProgenXL válasza #81556480 (#40552) üzenetére


ProgenXL
őstag

és aki már elérte tavaly? :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40554) Locutus válasza #81556480 (#40552) üzenetére


Locutus
veterán

Kerestek egy szintet, amit lehetőség szerint senki se ér el pont ma? :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40555) #81556480 válasza ProgenXL (#40553) üzenetére


#81556480
törölt tag

És aki tavaly előtt, előtt ..... ?? :DDD

Amugy nem akartam beírni, mert tui fog jönni rá a sablonos duma ( lécci ne ) de beírom:

HÉTVÉGÉN SZÜLINAPI BULI !!!!

3 év

[ Szerkesztve ]

(#40556) laceszgamer válasza #81556480 (#40555) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ingame ez jelent valamit?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#40557) #81556480 válasza laceszgamer (#40556) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nemhallottam hírét, és tavaly sem volt semmi extra, pár menő képet tolt a Rockstar fészbukra, de ha jól emlékszem semmi jelentős.

(#40558) BigStraw


BigStraw
senior tag

Yachtomat később személyre tudom szabni? Színváltoztatás, stb?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#40559) CactuS válasza BigStraw (#40558) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, de pénzbe kerül.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40560) BigStraw válasza CactuS (#40559) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi, és hol tudom ezt majd megtenni?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#40561) doktordevil válasza BigStraw (#40560) üzenetére


doktordevil
tag

ahol vetted a yachtot, a docktease weboldalaon

(#40562) BigStraw válasza doktordevil (#40561) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszönöm :R Gondoltam megragadom az alkalmat, ha már 50% van rá :D

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#40563) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Dawee, Magyarbetyar, Tgabo köszi az esti heists-et. Eleje kicsit döcögős volt de aztán simán ment. A final meg hát a szülinapos bicajossal meg azzal a sok hülye rendőrrel szenzációs volt.
Én végig nevettem a vezetést hála nektek :DD

by Asuska

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40564) iceQ!


iceQ!
addikt

Heistre én is mennék mostmár. Kiürült a kassza, így menni kell pénzt csinálni

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40565) Daw93 válasza ProgenXL (#40563) üzenetére


Daw93
senior tag

Ja, jó volt, szerencsétlen bringás kb pont most józanodhat a szülinapi buli után :D valamikor megismételhetnénk

GTA Online: Daweee93

(#40566) Kiskokó válasza ProgenXL (#40563) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mi utána Gabo, Betyár meg Progrokko megcsináltuk a Human labs finálét meg előtte a lopakodóst :D
A lopakodóssal jól elvoltunk, az a baj nem csináltam húde sokszor én se azt is régen, meg ide kell az összhang irásban kicsit időigényesebb volt...
hát bazz az Insurgenttel a végén a sárga kör előtt járt le az idő.... pediggg tapostam nekiiii!!! 2 sec kellet volna :DDD

De amúgy fasza volt :)
A Gabo is jól nyomja ki szintje ellenére :) (hülye kérdés ő Ph-s? és mi a Nickje ? )

Ma sajnos úgy néz ki nem leszek talán 1 órát 5-6 felé.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40567) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na ezt végre bepótlom :P
Egy kis rongyrázás :D

Meg volt egyszer egy ilyen este is :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40568) gyugyo79 válasza Kiskokó (#40547) üzenetére


gyugyo79
addikt

Teszteltem a CEO irodát és nem veszi el a saját helikoptert, viszont szerintem amikor van más is az adott játékba akinek szintén megvan véve ugyan az az iroda akkor elveheti a sajátot is, hisz amikor együtt voltunk bent és a te szervezetedbe voltam bent én le sem tudtam szállni a te helikopteredtől, míg azért ha ez más szervezettel lenne így elég gáz lenne mert valaki leszáll fent elmegy TV-t nézni és kilövi a többiek lehetőségét .

(#40569) Kiskokó válasza gyugyo79 (#40568) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azóta én is kipróbáltam megint, most jó volt igaz csak Saját helivel próbáltam.
Viszont az elméleted félig jó csak mert nekem amikor rossz volt és eltűnt fentről minden, üres session volt. csak mi voltunk 2-3an ők is Alattam a CEO-ban.
Na mind1 :)
Te amúgy meg honnan tudod ez? Nem ládázol!!! Vip-hez meg nem kell az irodába menni ;] :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40570) gyugyo79 válasza Kiskokó (#40569) üzenetére


gyugyo79
addikt

Zöld lögyit szoktam inni. Egyszerűbb ide beugrani mint a házba. Amúgy a hajón van?Kerestem de nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#40571) Franklin válasza gyugyo79 (#40570) üzenetére


Franklin
addikt

Mire jó a zöld lötyi?

(#40572) ProgenXL


ProgenXL
őstag

20:45ig leszek addig mehet majd akár heists akár láda. :) Aztán Bajnokok Ligáka :C

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40573) #81556480 válasza ProgenXL (#40572) üzenetére


#81556480
törölt tag

deee nagy poén! sokat lehet vele szórakozni.

wut. én nem erre válaszoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40574) gyugyo79 válasza Franklin (#40571) üzenetére


gyugyo79
addikt

Vissza tölti az életed, a legnagyobb házba és a CEO irodába van amit én tudok (szóval lehet, hogy van máshol is), a CEO irodára könnyű parkolni helikopterrel ezért azt választom. Ja és ez nem a hivatalos neve az tuti csak én a színe alapján írtam amit írtam :)

(#40575) Franklin válasza gyugyo79 (#40574) üzenetére


Franklin
addikt

Csak ennyi? Azt gyorsabb pár Egochaser-rel visszatölteni, fedezékben nincs evés animációs se, instant hatás.

(#40576) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Csak nekem csinálja ma azt, hogy állandóan visszadob freebe heist csatlakozás után?
4szer próbáltam csatlakozni egy PHHU-s kolléga heistjéhez és mindig visszadobott egy-két perc töltés után.
Volt hogy így:

Aztán mikor én indítottam H-et, mikor már megvolt a csapat és play-t nyomtam szintén visszadobott. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40577) Kiskokó válasza rup1u5 (#40576) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nálad van a probléma... a 2.2 millás repcsimet is te zuztad le :D hahah

Viccet félre téve én nem tudom de nekem soha nem voltak még ilyenek... sőt nekem Magától még csak olyan sincs hogy LEFT-el mindenki a sessionből... ennek ellenére tegnap 2szer is előfordult csak ugy a semmiből 2 taggal is akik velem játszottak

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40578) rup1u5 válasza Kiskokó (#40577) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem tartom valószínűnek, hogy nálam van a probléma. Ilyet eddig még sosem láttam, most meg hirtelen egyszer sem sikerült heistet kezdeni. Ha nálam lenne a hiba forrása akkor állandóan ez lenne.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40579) CactuS válasza rup1u5 (#40578) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Előfordulhat ilyen. Nálam is volt, nekem egy teljes kliens restart (csak offline-ba lépés nem elég) után már jó volt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40580) gabo91 válasza Kiskokó (#40566) üzenetére


gabo91
aktív tag

(#40566) (#40563) Köszi srácok jó volt, máskor is tolhatjuk
human labs finálé utáni bulin besírtam :C

(#40581) rup1u5 válasza CactuS (#40579) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Legközelebb ezt teszem. Ma már nem volt kedvem újra elindítani, inkább toltam kis Mass Effect 2-t helyette.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40582) Win-T


Win-T
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni, hogy vannak-e itt még játékosok akik aktívan tolják a játékot, és lehetne néha csatlakozni hozzájuk néha játszani?
Egy hónapja vettem meg a játékot, csak most kezdenék ismerkedni az online mókával, de valami katasztrofális az egész. Ma este is például, lenne jó két-két és fél órám játszani, de gyakorlatilag este nyolc óta csak a töltőképernyőt bámulom, mert valahányszor próbálok rácsatlakozni egy random meghívóra a telefonon, állandóan kudarc a vége. Vagy már eleve nincs is elég játékos az adott módhoz, nem csatlakoznak, ha igen és véletlen elindul akkor kilépnek, afk-k az emberek, vagy csak símán balfaszok és meghalnak, akkor meg a többiek lépnek le, bugos a session et cetera, et cetera. Lényeg, hogy ma még gyakorlatilag nem játszottam, csak ide-oda próbálkoztam bejutni. Jó lenne ha ezt valamivel szervezettebb körülmények között tudnám folytatni, mert eddig eléggé lelombozóak a tapasztalatok. :(
Szóval, akadna-e itt pár olyan ember aki szívesen venne a szárnya alá egy kezdőt? Nem tartozom a tizenéves véristvánkák közé (életkor 30+), TS vagy más kommunikációs eszköz nem akadály, csapatjátékra alkalmas vagyok.

Köszönöm előre is!

(#40583) Kiskokó válasza Win-T (#40582) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha vagyun kfent akkor jók össze jönnek.
Randomre én se játszok annak nincs értelme.

Mtamas-hoz ma énis becsatlakoztam randomra... deolyan is volt.

Vegyél fel Saabe60 most lépek fel.!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40584) Win-T válasza Kiskokó (#40583) üzenetére


Win-T
senior tag

Köszönöm, én mára feladtam... feküdni kell, holnap meló. De felveszlek legközelebb, és ha online látlak jelezni fogok valahogy. Addig is engem is felvehet aki esetleg szeretne, Winter_Chris néven.

(#40585) ProgenXL válasza Win-T (#40584) üzenetére


ProgenXL
őstag

Random dolgokra becsatlakozáshoz kell egy kis tapasztalat hogy lásd mi az amire érdemes és mi az amire nem. Vannak olyanok ami csak kevés játékost érdekel, esetleg kíváncsiságból lépnek be, de megunják vagy nem megy nekik és lépnek is. Ebbe majd belejössz idővel.

A töltőképernyőről annyit hogy a szerverek mostanában nem szuperálnak. Játék közben gondol egyet és kidob valakit tőlünk, amivel mi is bukjuk a dolgot. Persze nem tragikus a helyzet de van pár bug a játékban. Azok se mindig. Egyébként szerethető az online nagyon is. :) Csak kicsit bele kell jönni a dolgokba. :K

Van egy egész jó kis prohadrveres csapat. Aktívak vagyunk noha nem egész nap. De pár órát mindennap szinte. Főleg késő délután és este. Jó társasággal nagyon jó ez a játék. ;)

by Asuska

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40586) #81556480 válasza ProgenXL (#40585) üzenetére


#81556480
törölt tag

asuka mint név a gta3 ból jött ?

(#40587) gyugyo79 válasza Franklin (#40575) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ezt nem értem minek szálljak le menjek fedezékbe és egyek 3-4 kaját amikor 2 perc szünet van úgy is a fejvadászat + táska összeszedés között úgy is helikopterrel leszállok amikor már csak 50% on van a HP-m betölt odamegyek iszok kimegyek vissza szállok a helikopterbe ...
Utána meg lehet menni kaját venni / kérni az asszisztenstől. Persze nekem van olyan perverzióm, hogy ha bemegyek heistre akkor legyen mind a kaja mind a armor fullon és inkább ne kelljen de legyen mint, hogy ne legyen. Ráadásul pont azok a heisteken tud akár mennyi 0-zódni ahol rábeszélnek, hogy lépjek be ugyan segíteni és már csak becsületből sem léphetetek ki a 10. próba után. Szóval aki csak pld innen a PH -sokkal megy meg barátokkal annak ez fel sem merül mint probléma ;)

(#40588) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ez csak úgy jött. Nincs köze GTA-hoz :)

Gunner for life

(#40589) CactuS válasza #81556480 (#40586) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sajnos nem tudom miért, de én minden alkalommal a reklámból ismert Ásókára asszociálok, amikor meglátom felvillenni az Asuka nevet. :B Bocs, ProgenXL.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40590) Logitech válasza Kiskokó (#40583) üzenetére


Logitech
aktív tag

Convoy-t végül még sikerült a randomokkal megcsinálnom, úgy könnyebb volt, hogy végre valaki beszállt az instrugentbe lőni :D igaz mire idáig eljutottunk többször is meghalt az egyik csávó, mert gyalog akarták lenyomni úgy, hogy a hídon álltak, az egyik még csak fedezékbe se bújt. Végül kurumából lenyomtuk.
Ezután láttam hogy gyűlnek az ismerősök, Asuskától jött is egy inv, de nem tudtam hozzá csatlakozni, csak egy másik sessionbe rakott be, utána jött még egy ismerőstől PS-re, de ott meg csak a táblát láttam homályosan és csak alt+f4-el tudtam kilépni.
Signal-nál is kétszer leftelt valakit, engem meg az egyik setup után visszarakott publicba úgy hogy egyedül voltam, mindenki leftelt.

(#40591) rup1u5 válasza ProgenXL (#40585) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Milyen szerverek?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40592) Laraxior


Laraxior
titán

Hát, nem tudom, de én meguntam ezt a pénzhajhászást multiban. Szerintem dögunalmas, állandóan ugyanazt tolni, ugyanúgy pénzt keresni. Elkezdtem a single player verziót :D
Csinálok valami küldetést, kóválygok a városban, visszaszerzek egy-egy ellopott pénztárcát, amiben mondjuk van 2000$, visszaadom, de ha leölöm a fickót utána, csak 2-300-at tudok összeszedni :DDD
Aztán feltűnik egy pénzes autó, követem, kivárom, amíg kevésbé forgalmas helyre érünk...
Elég jól el lehet bohóckodni itt is. A stadionnál általában mindig találok különleges autót, tegnap épp egy kétajtós Albany állt ott, valami színváltós fényezéssel :C Az első arra menetelemnél, meg egy narancssárga-fehér Zentorno. Pedig, még csak 2%-nál járok, gyakorlatilag semmim nincsen :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40593) ProgenXL válasza rup1u5 (#40591) üzenetére


ProgenXL
őstag

GTA online szervere

Gunner for life

(#40594) CactuS válasza Laraxior (#40592) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Online után ami nekem feltűnt, hogy a sofőr beszól, él a forgalommal. Onlineban tök kuss van. Plusz a városkép is jobb a sokkla színesebb az egyedi autók miatt. És igen, a pénzszállító is bulis, kár, hogy online már nincsen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40595) rup1u5 válasza ProgenXL (#40593) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:R Akkor mégis csak van online szerver.

(#40592) Laraxior:
Valahogy én is így érzem. Többet vagyok mostanában én is singleben és csinálgatom az apró mellékküldetéseket. 82%-nál járok.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40596) ProgenXL válasza CactuS (#40594) üzenetére


ProgenXL
őstag

emlékszek tavaly volt online is pénzszállító. Jelezte pirossal a térképen hogy ki lehet rabolni. Sticky bomba hátulra és már ki is esett a pénz. Én is hiányolom már egy ideje.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40597) #81556480 válasza ProgenXL (#40588) üzenetére


#81556480
törölt tag

Látom már hogy Asuska, egyébként Asuka Kansen egy fontos GTA III karakternek a neve. megmenti a főszereplőt aztán küldetéseket ad.

(#40594) CactuS 2013-as induláskor hatalmas különbségek voltak online és story között , az online butább volt grafikailag, hogy így tudják közel azonos teljesítményen futtatni,aztán sorba jöttek a patchek és kb most ugyan azt tudja. Ha jól emlékszem PC megjelenés előtt az volt beharangozva hogy itt már lesznek állatok online is. Én nem nagyon emlékszem hogy lennének, nameg ez a popullation variey vagy mi a bánat eléggé tolja fel a vram használatot, ezért nálam le van húzva, pedig gondolom az lenne a felelős a város sokszínűségéért. Azt se tudom ez onlineban hogyan hangolódik össze ? valakinek fel van tolva valakinek meg nincs akkor ki mit lát ?

(#40596) ProgenXL az a szar ebbe, hogy ha mondjuk valaki rá van feszülve az awardokra (( nem achievement, )) és most kezdi, akkor már a pénzszállítósat nem tudja megcsinálni ( szerencsére nekem már megvan) ;]

[ Szerkesztve ]

(#40598) ProgenXL válasza #81556480 (#40597) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jó tudni hogy GTA-hoz kötődő nevet csináltam. :D

sok minden változott indulás óta. Eleinte nemvolt ennyi minden. Talán emiatt nekünk átláthatóbb a dolog hogy fokozatosan jöttek a kiegészítők. Aki most kezdi az azt se tudja merre nézzen a sok random event meg térkép jelzések láttán.

Gunner for life

(#40599) ZGO válasza Kiskokó (#40566) üzenetére


ZGO
tag

Hááááá :D
Köszi azt az estét, fain volt a job megvalósítás :D
Néha úgy éreztem csupaszpisztolyt forgatunk ;)

A jachton meg kösz a vendéglátást :D Legközelebb a csajokat rendeld be mert a bárpultoson nehéz osztozni, bár ketten is kosztható :D

Üdv, ProgrockoXXX :D

(#40600) Franklin válasza Laraxior (#40592) üzenetére


Franklin
addikt

Nem érdemes kinyírni őket, mert később segítenek, pl. egy csávónak visszaszereztem az ellopott bringáját, és pár nap múlva jött tőle email, hogy hálából megdobott 100e dollárnyi részvénnyel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.