Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) rup1u5 válasza Kiskokó (#40197) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem tudom, lehet. Eddig nem volt ilyen. De ha az én netem okozta akkor miért csak heistről dobott le? Utána maradtam freeben online. Lehet amúgy mert mostanában szarakodik nálunk a net. Ma elment pár percre. Talán tegnap is csak egy pillanatra szakadt meg ami pont ahhoz volt elég hogy elbassza a heistet. Inkább lecserélem kábelre ezt a wifi adaptert aztán megnézem úgy.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40202) McSico válasza Atish19 (#40151) üzenetére


McSico
senior tag

Én most mentem fel public-ba. Nem jártam ott egy ideje, de mondom felnézek, mert pont vérdíjat kellett begyűjtenem a napihoz. Találok is egy tagot, mondom rácuppanok. Közbe más is ráment tankkal. A tankos meghalt. Itt kezdtem gyanakodni, de azért nyomultam tovább. Odaérek, elkezdem sorozni a srácot, erre nem csökken az élete. Na mondom, ez már alakul. A srác válaszként belerúgott a Kurumámba, erre azzal repültem pár métert. Erre tovább nyomult, persze én hiába lőttem. Végül kigyulladt a Kuruma, és bónuszként kaptam három csillagot.

Úgyhogy ne aggódj, van csitter. :DD

(#40200) Syd2012
De jó... Ez után már hosszú eltáv van. De jó lenne tudni, hogy mire fel bannoltak ki. Bezzeg akivel összefutottam, biztos vígan rugdos szét még pár játékost.

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#40203) iceQ! válasza Wiz Khalifa (#40200) üzenetére


iceQ!
addikt

Ők ezt nem tudják. Valami olyan dolgot észleltek ami a szabályzatukba ütközött. Írj nekik levelet.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40204) CactuS válasza Wiz Khalifa (#40200) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Próbálkozhatsz tickettel, de szerintem csak simán reportoltak a magas szinted miatt. 99%, hogy nem fogják megmondani, hogy miért bannoltak, csak simán zárják a ticketet. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40205) Wiz Khalifa válasza iceQ! (#40203) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azt nem tudom nekik miért furcsa ez a szabályzat szerint. Mikor ez olyan "eltűnés" volt mint ha a netem ment volna el. Ennyi erővel bárkinek megszakad a netje már bannolják is?

Holnap írok nekik bár tök mind1, úgy is szarnak bele...

(#40204) CactuS:
A Ceo-s patch óta nem megyek Public-ba mindig csak napira megyek már fel. Szóval kétlem hogy valaki reportolt volna.

Ticket-et hogy lehet indítani?

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#40206) Courage_7 válasza Wiz Khalifa (#40205) üzenetére


Courage_7
aktív tag

(#40207) CactuS válasza Wiz Khalifa (#40205) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, kíváncsi leszek. Ráadásul ahogy nézem ez 1 hónap. Voltál már bannolva?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40208) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na srácok kérem szépen...
irtam a Rockynak... egy nap se kellet és kaptam választ.
Megadták az elbukott 2.220.000 ezret meg valami plusz 100.000 accomodtion .. ezt nem értem pontosan...

Az accomodation az nem a CEO épületben az ágy? leárazták annyira vagy mi?

Hello Saabe60,

Thank you for contacting Rockstar Support.

We examined your account and provided you with GTA$2,220,000 for the missing crates. Also, added additional GTA$100,000 as an accommodation.

We apologize for the inconvenience this may have caused you.

Please let us know if you have any other concerns or questions, we will be happy to assist you further.

Have a good day!

Best regards,

Murray B.
Rockstar Support

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40209) IntelKiller7 válasza Wiz Khalifa (#40205) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Valami mod nincs bent a játékban? Csak úgy net megszakadásért nem szoktak bannt osztogatni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#40210) Plata válasza Kiskokó (#40208) üzenetére


Plata
félisten

Na látod a végén még jól is jártál,grat.
Gondolom az a 100 ezer a fájdalomdíj.Bár lószar.
Megyünk újra eladni 111 ládát? :DDD

(#40211) gyugyo79 válasza Kiskokó (#40208) üzenetére


gyugyo79
addikt

Na ez korrekt.
Szerintem ezt már ne hülye ládákra költsd hanem menjünk el az egyszarvúba és dobáld be a csajoknak.
:)

(#40212) rup1u5 válasza Kiskokó (#40208) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A 100K a vigaszdíj.
Csak aztán nehogy BAN-t kapj te is mikor érzékeli a rendszer, hogy csak úgy lett 2.2M-d. :DDD
Örülök, hogy meglett a pénzed.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40213) Mike válasza Plata (#40192) üzenetére


Mike
veterán

ez szerintem nem igaz. ugyanis a legutolsó próbálkozáskor én simán motorral lementem Alta streetre, le a garázsba, beültem a kurumámba, és utánuk is tudtam volna menni, ha nem hal meg az egyikük

Plata, ki kell próbálunk, hogy bug vagy tényleg mindig be lehet menni a garázsba.
nem én voltam a host hanem icq

(#40208) Kiskokó
mi volt, miért adták vissza a 2,2 milliódat?

[ Szerkesztve ]

(#40214) Kiskokó válasza Plata (#40210) üzenetére


Kiskokó
veterán

Haha majd néha ládázok még ahogy ép esik úgy puffan... de biztos nem fogom teli rakni.
Dawee-el adtunk el 20körüli ládát pár napja gyorsan bedobáltunk pár ládát aztán el is adtuk gyorsan valami 350 ezerért.

Gyugyo :
jólvan meghivlak egy "körre" :D

Na de tegnap is mi volt az a Titan Job-os Bug he... nekem ráadsul Mission Passed--et is irt ki...
Meg keveset is adott... én 5-5500 rp meg 25-27Kt szoktam kapni igy mikor 3an vagyunk.. várni kellet volna még pár percet lehet :D hehe

Mike :
Fentebb írtuk. Rupi kollegát kidobta a szerver 111 láda eladása közben miközben Plata Online karakterrel story módba dobódott de láttuk online amit ír.. ilyesmi Bug... aztán ugye a gép meg lezuhant a 111 láda meg pápá...
pedig már a 10ből 6 helyre ledobtuk a titannal a cuccot....
megírtam a Rockynak aztán meglepődtem én is azt hittem ilyenre válaszolni se fognak... tegnap este meg furcsálltam is hogy megint 7 millióm van... aztán megnéztem az emailt és látom amit.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40215) Mike válasza Kiskokó (#40214) üzenetére


Mike
veterán

ja hogy ez az

(#40216) Locutus válasza Kiskokó (#40214) üzenetére


Locutus
veterán

Titan Of a Jobot mi is letoltuk ketten iceq-val, és kb 12k-t meg 2500rp-t adott. Szerintem ezt egyszerűen nem éri meg erőltetni.

Ehhez képest a Chop Chop nevűvel kerestünk 18500-at fejenként, meg vagy 4500 RP-t. Ennek a missziónak az elejét meg lehet kurumából csinálni, a második fele meg buzzardos lövöldözés, szal költeni se kell ammora.

Úgy hogy igazából egyikben sem húztuk az időt.

Egy harmadik aminek most meg nem mondom a nevét, amikor merryweatheresek vannak egy raktár tetején, na az viszont relative nehéz is, és költeni is kell rá, mert érdemes megszórni az ellent rendesen robbanóanyaggal, és a tetőre nemigen lehet a kurumát feljuttatni :) Fel kell menni a létrán a tetőre, ahol alig van cover, és vagy 40 katona... engem le is lőttek kb egyből a heavy armor ellenére. Szal armorból is kell venni hozzá. Ezeket is érdemes kalkulálni, mikor arról van szó, hogy megéri-e egy contact missiont tolni.

Van az a mission amikor a sivatagból a motoros bandától kell ellopni egy kamiont, levinni a tengerpartra, majd ott még meg is védeni egy hullám motoros ellen. Na azon elég sokat szoptam egyedül. Az eleje még hagyján, mert kurumából kipucolod az egész bázist, és viszed a kamiont. De útköben jön vagy 30 motoros még, és az út is kanyargós szar a kamionnak. És mikor leérsz a célhoz, ott le kell rakni a kamiont, és gyakorlatilag nincs rendes fedezés. Jön vagy további 20 motoros, és assault géppityuval tök messziről kiszedik a heavy armort, másodikra meg meg is haltál. Ott elköltöttem vagy 8000 dollárt mire meglett, proxymine, armor, ammo, stb, és a végén adott 11500-at, pedig időben is jó hosszú volt...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40217) Wiz Khalifa válasza IntelKiller7 (#40209) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egy modot sem alkalmaztam soha sem... Még a játszások is a sajátok, sose szedtem le netes vacokt...

Smoke some weed nigga!

(#40218) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#40217) üzenetére


cyberkind
félisten

Sebaj, most hogy ez lett csatlakozom a CS GO-ra. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#40219) Kiskokó válasza Locutus (#40216) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én eddig a Titant toltam sokat kicsit kikell húzni az időt és friend + crew taggal simán szokott adni 5000RP meg 25K körül tegnap nem tudom mi volt vele...
15-16perc kell ehhez amiből olyan 8 perc maga a küldi... nem kell sietni azt csá.
Nekem eddig ez volt a legegyszerűbb ... kurumával ezt is lehet .
Vagy ami még elég jól ad és gyors könnyű az a felrobbantós Blow up vagy mi abból az első rész... odamész egybetolod a kocsikat 1-2 gránát és mehetsz...
kihuzod kicsit az időt és tök jól ad.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40220) Mike válasza Locutus (#40216) üzenetére


Mike
veterán

a lényeg a 16 perc, meg ne egyedül csináld, a legtöbb mission-nál így 20k fölött kapsz, és 5k RP körül
egyébként meg vinni kell helikoptert, annak a lőszere nem kerül pénzbe.

(#40219) Kiskokó
én a 3-ast szoktam abból, főleg a amikor Simeonnak összeszedtem a kocszt amit sms-ben kért, akkor utána tolok egy olyat is a tetőről, nagyon kényelmes, igaz csak 10k a tiszta haszon (13k körül ad, de egy dekát nem várok, 3k-t ellövöldözök, azt gondolom, néha nem éri meg a 16 percet kivárni, mert azalatt megcsinálhatsz 2-t is)

Titant én nem szeretem

[ Szerkesztve ]

(#40221) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#40218) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Minden este toljuk, jöhetnél akkor. :)

Smoke some weed nigga!

(#40222) gyugyo79 válasza Kiskokó (#40219) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én beszórtam már annyit, hogy megvan mind 3 csaj száma. (Amúgy Fun, mert lakásra lehet őket utána hívni)

Úgy jó várni, ha elszórakoztok a maradék időbe én egyedül ha pénz miatt csinálom akkor egymás után megcsinálom a missonoket és mindig választok a feljövő listából, hogy a ki töltés se legyen idő + ilyenkor a közelbe rak szóval nem kell keresztül menni a térképen. A várakozási időért kapott + pénz alatt meg több jön ha megcsinálok egy másikat gyorsan ...

(#40223) Kiskokó válasza gyugyo79 (#40222) üzenetére


Kiskokó
veterán

Persze kivárni csak többen jó... régen Papamacival toltunk sokat randomba egymás után. de ráálhatnánk 2-3 an tolni ezeket megint mert sztem fejlődni még mindig igy a legkönnyebb... kéne már a 100-as szint

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40224) Daw93 válasza Kiskokó (#40223) üzenetére


Daw93
senior tag

Szerintem meg a vip work ad a legjobban. Én ugy csináltam, hogy sightseer ami kb 5-7 perc max, és 23k körül ad és 1 tölténybe nem kerül az egész. pár perc cooldown után headhunter, ami nagyon max 8-9 perc de legtöbbször az is olyan 5-7, ez is 23k felett ad. És mire megcsinálod az utóbbit, a sightseer megint játszható (nincs cooldown). Rp-t is 3-4 ezer körül adják. Itt is ha húzod az időt többet ad, nekem 25 felett nem adott még egyik sem de azért a pár ezerért nem is éri meg tetvészkedni

GTA Online: Daweee93

(#40225) gyugyo79 válasza Daw93 (#40224) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én is mondtam ezeket is neki, sőt headhuntert mentünk is párat de nem tetszett neki. Pénzbe is ez a legjobb ha egyedül van valaki (Persze kell hozzá egy nyugis szerver is). Ugye az össze szokott 4 fős PS -nél nincs jobb az RP -t nem nézve.

[ Szerkesztve ]

(#40226) IntelKiller7 válasza Wiz Khalifa (#40217) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Akkor passzolom. Lehet sokat reportoltak. Azért is szoktak bannolni.

-----

Egyébként a bannok azok idővel elévülnek? Vagy nem?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#40227) Kiskokó válasza gyugyo79 (#40225) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát a headhunter szerintem tök nehéz szar... kuruma kel lhozzá minimum de akkor is időigényes 4 helyre elmenni aztána rendőrök elől menekülni közbe... nemtudom nekem fura volt... na mind1 :D
amugy PS-t is tolhatunk lassan rég Heisteztem már. Bár hétvégén megint nem leszek. kihasználom az utolsó jó időt remélem meleg lesz a kurva balaton mert idén még nem voltam benne úgy hogy JAJ DE JÓ MELEG! :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40228) Daw93 válasza gyugyo79 (#40225) üzenetére


Daw93
senior tag

Én only friendbe szoktam nem publicba. Amikor belépsz egyből nyomsz egy e betűt és ceo leszel és mehet zárt sessionban is a vip work :D senki.nem baszogat lehet nyugiban tolni

GTA Online: Daweee93

(#40229) Laraxior válasza Daw93 (#40228) üzenetére


Laraxior
titán

A computerbe nem enged belepni amikor felmegyek a ceos epuletbe, azt irja h public session kell

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40230) Kiskokó válasza Laraxior (#40229) üzenetére


Kiskokó
veterán

De M -menüből is CEOba tudsz lépni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40231) Laraxior válasza Kiskokó (#40230) üzenetére


Laraxior
titán

:K Már kipróbáltam. :D :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40232) Daw93 válasza Laraxior (#40229) üzenetére


Daw93
senior tag

Vip workhöz nem kell computer. A vip work az M menüből indítható és semmi köze a ládázáshoz

GTA Online: Daweee93

(#40233) gyugyo79 válasza Daw93 (#40232) üzenetére


gyugyo79
addikt

Akkor ha jól értem csak ládázni nem lehet viszont Vip work igen ? Na ha ezt hamarabb tudom ...
Én egyszer heist után privátba kerülve ládát akartam indítani azt nem engedte és magamba el is könyveltem, hogy akkor semmit sem lehet .

(#40234) Laraxior válasza gyugyo79 (#40233) üzenetére


Laraxior
titán

En is igy voltam. :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40235) Locutus válasza Mike (#40220) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt jó lenne konkretizálni, mert annyi ilyen 16 perc, meg 20k+ meg 5000rp stb lett puffogtatva már, de csak nem találjuk azokat a missziókat, ami tényleg adna ennyit, vagy MÁR nem adnak ennyit.
Azért irtam a Chop Chopot, az 2 emberrel, időhúzás nélkül (simán 10 perc alatt voltunk), armor/explosive ráfordítás nélkül, adott 18500+4500-at fejenként.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40236) Laraxior válasza Locutus (#40235) üzenetére


Laraxior
titán

Egyedül csinálva a Stock and Scares, meg a Titan of a Job is jól fizet. De azért egy 20 percet szánj rá, ölj meg minél több embert, ne csak annyi legyen, hogy ellopod a gépet az utóbbi küldetésnél és annyi. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40237) Locutus válasza Laraxior (#40236) üzenetére


Locutus
veterán

Fentebb írtam, hogy mi is megcsináltuk a Titant ketten. Meg is öltünk mindenkit. Közel se adott jó pénzt.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40238) Kiskokó válasza Locutus (#40237) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tegnap nekünk is fura volt szerintem ez a gané rocky visszavette vagy én nem értem..

Titan job-ot ha 3-an csináltuk (friend + crew az +20%) ha kivártuk nagyjából az időt simán kaptunk 5000-5500RP meg 24-27e$ Igaz ennek több hónapja és sok frissitéssel ezelőtt.

Egyedül nem lehet jobbat kihozni 3500Rp meg 16-20knál... de tegnap valami nem volt oké... szerintem a rockyéknak van köze hozzá.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40239) Mike válasza Daw93 (#40224) üzenetére


Mike
veterán

a sightseer egész pontosan 25k-t ad mindenkinek, tehát nem csak a ceo-nak de a melósainak is.

(#40235) Locutus
ok, akkor ami legközelebb 25k-t adott és 5k RP-t felírom neked.
egyébként a wikin van ilyen táblázat emlékeim szerint

itt is van

Difficulty Level Cash and RP Bonus
Completion on Normal difficulty earns a 25% RP and cash bonus for all participants. Completion on Hard difficulty earns a 50% RP and cash bonus for all participants.
Crew RP Bonus
Completion by at least two players in the same crew rewards a 20% RP bonus to each of those participating crew mates.
Friend RP Bonus
Completion by at least two players on each other's friends lists rewards a 10% RP bonus to each of those participating friends.
Free-Aim RP Bonus
Completion with the mission session targeting mode set to "Free Aim" earns a 25% RP bonus for all participants.
Multi-Player Cash and RP Bonus
Completion by at least two players in general, or a full lobby, rewards an RP bonus to all participants.
Completing a mission with multiple people will earn the players bonus cash. If two players are in the mission, they will each earn 10% more cash, three players will net 20% more, and four players will net 30% more (not additive).

[ Szerkesztve ]

(#40240) Mike válasza Mike (#40239) üzenetére


Mike
veterán

és alatta ott a táblázat

minél magasabb szint kell egy mission-höz, annál jobban fizet
a szabad célzást be kell kapcsolni (nem is néztem nekem hogy áll)
el kell húzni 16 percig, tovább nem
és minél többen vagyunk annál jobb

[ Szerkesztve ]

(#40241) Daw93 válasza Mike (#40239) üzenetére


Daw93
senior tag

Csak akkor ad 25öt (az a max) ha elhúzod. Ha hamar megcsinálod kevesebbet ad de az elhanyagolható, max 1-2 ezerrel kevesebb, ezért nem éri meg időt húzni

GTA Online: Daweee93

(#40242) Mike válasza Daw93 (#40241) üzenetére


Mike
veterán

én nem szoktam az időt húzni, igaz 10 perc általában mire megcsinálom. Soha nem adott még 25-nél kevesebbet

(#40243) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Beírom, hogy nyoma legyen, hátha valakinek kell majd (tegnap elfelejtettem):

Ha oldgenes jutalmak eltűnnek (missing downloadable content a garázsban), akkor unlink, majd link xbox/psn account és utána újra ott van minden. A már megvásárolt autók megmaradnak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40244) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na meg van a ticket. Remélem lesznek olyan kedvesek és észbe kapnak...

"hy bro!

Why i get fucking ban idiots?
Screw you mother fucker. I can't do anithing, idiots! My Windows is go to fucking slep in 23.08.16. Tomorrow i have fucking ban. Why!!!!!!!
Please remowe fucking ban to me retards!!!!"

Smoke some weed nigga!

(#40245) gyimger válasza Wiz Khalifa (#40244) üzenetére


gyimger
őstag

Ez elég meggyőzőnek hangzik. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#40246) CactuS válasza gyimger (#40245) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem is. Ha a spam filteren átmegy, akkor szerintem felkerekítik 30 évre a büntit, majd megköszönik a ticketet és lezárják. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40247) Logitech válasza rup1u5 (#40195) üzenetére


Logitech
aktív tag

Néha-néha nem sikerül bemenni időben, olyankor restart és másodikra eddig mindig ment. Ma se volt semmi gond a kurumák kihozásával :D

(#40248) Skizz


Skizz
addikt

Hahó

Van mód arra, hogy analóg gombokkal lehessen irányítani gamepadról a járműveket? Tehát adagolható gáz/fék/kormányzás mértéke.

köszi!

(#40249) hegyipapa válasza Logitech (#40247) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ismerős ez a kép nekem :D Olyan nagyon nagyon ritka hogy egyikünket se engedte be a lakásba. Sokszor van hogy nem elsőre enged be, picit várni kell, vagy csak a második próbálkozó játékost engedi be, de őt elsőre. Mindig megtudtuk oldani.

[ Szerkesztve ]

(#40250) McSico válasza Wiz Khalifa (#40244) üzenetére


McSico
senior tag

Remélem ettől becsokiztak. :DD

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.