Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40901) gyugyo79 válasza CactuS (#40900) üzenetére


gyugyo79
addikt

Néztem, már a kérdésed után de nem találtam ilyen lehetőséget. Én pld. ki nem tudnám kapcsolni most magamnál ...

(#40902) Plata válasza Laraxior (#40897) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap online-ban láttam valakit hasonló autóval mint ami a második képeden van,csak neki az autó tetején voltak csomagok odaszíjazva.Eclipse tower 3-ból jött ki vele.

(#40903) Dr. Akula válasza Laraxior (#40897) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Elég indiai színválaszték. :D

(#40904) nesh_019


nesh_019
senior tag

[Hétvégi Magyar Crew event]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#40905) Plata válasza nesh_019 (#40904) üzenetére


Plata
félisten

Mond hogy PH-sok nem voltak ebben a kretén bandában. ;)

(#40906) Plata válasza rup1u5 (#40893) üzenetére


Plata
félisten

Jut eszembe fogadok te ütötted el motorral azt a hülye gyereket és úgy repült fel a falra. :DDD

(#40907) rup1u5 válasza Laraxior (#40897) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ugyan ezeket szedtem össze én is Michael-el meg Franklin-el. :)
Ezt a Smart utánzatot csomagokkal láttam multiban is:

(#40894) Plata:
Ahogy Syd írja, az ajtón keresztül. :) Különböző módon próbálom kinyírni a családomat. Először próbáltam benzint locsolni a házba de ugye minden fegyvert eltesz a karakter ha belépsz a házba. (kivéve ha úgy lépsz be hogy épp körözés alatt vagy) Így aztán arra jutottam, hogy sticky bomb-ot teszek egy motorra és felmegyek vele a szobába.
Le is szedtem egy figurát a motorjáról de az meg visszaült mögém :DDD

Gondoltam akkor hazaviszem és bemutatom a lányomnak. Hátha összejönnek.

Sajnos a fiatalember nagyon udvariatlanul viselkedett a lányommal.

Köszönés nélkül kiszaladt a házból mikor be akartam mutatni őket egymásnak. A tiszteletlenséget pedig nem tűröm! :DDD

A dagadt marha fiam meg próbál fogyni.

De nagy a pofája úgyhogy kapott egy robbanós motort a szobájába.

A lányom sipákolt a zajra úgyhogy oda is parkoltam egyet.

Égett a hálátlan kis ribanc mint az anyja pár perccel korábban!

Hiába figyelmeztettem, hogy úgy fog járni mint az anyja!

A családi perpatvarra meg kijöttek a kékek. Nekik elmagyaráztam hogy nincsen semmi gond. Megnyugodtak, én meg udvariasan kikísértem őket.

Mindig kísérletezem, hogy mit lehet másképp és hol vannak a határai az AI-nek, a fizikának és úgy egészében a teljes világnak. A IV-ben is sokat szórakoztam ezzel. :DDD Kitaláltam most pl hogy egy dózer elejébe szeretnék annyi gázpalackot tenni amennyit csak tudok és azt valahogy elvinni Michael házába. Vettem egy cargobob-ot és a reptéren spawnoló dózert próbáltam vele felemelni, hogy elvigyem valahova ahol gázpalackok vannak. Sajnos nem akad bele a horog sehogy sem. Helyette spontán limuzinlapításba kezdtem a dózerral.

Sajnálom, hogy nem lehet a játékban kézzel megfogni dolgokat. Az is nagyon zavaró, hogy ahogy elfordulok és kiesik a látószögemből egy jármű, úgy el is tűnik elég gyakran. Így nem nagyon lehet manipulálni tárgyakkal, járművekkel.
Sokkal jobb lehetne ez a játék ha ilyenekre gondoltak volna. A IV-ben már föl lehetett venni apróbb dolgokat a földről és el lehetett dobni. Gondoljatok bele mekkora poén lenne ha pl fölkaphatnád a gázpalackokat és összegyűjthetnéd egy platós teherrel őket. Ezt leparkolni valahova és felrobbantani. A 2009-es Red Faction Guerrilla-ban pl fel lehet kapni a palackokat és szépen el lehet rendezni őket. Én egy 2013-as játéktól azért már elvártam volna legalább ezt ha rombolható környezetet nem is.
Ez csak magánvélemény! Nekem ezért van tele a tököm a játékiparral mert nincs fejlődés a csilli-villi grafikán túl. :( Ezt most nem vitaindítónak szánom! Ez csak az én meglátásom.
Én pl elvárnám egy mai (2010 utáni) játéktól, hogy ha kartonpapírt vagy műanyagot teszek a tűre akkor az igenis égjen! Ha már az emberek lángra kapnak ha tűzhöz érnek.

És számtalan ilyen van ami lehangol engem a mai játékokban. A mostanában divatos röntgen látás az amitől a legjobban ki tudok készülni. :((( És minden játékba bele rakják a Far Cry-tól kezdve a GOW-ig mint "perk" meg "fícsőr" a sok tizenéves kis pöcs miatt.....befejezem mielőtt elkezdeném.
Vannak dolgok amik tetszenek benne. Pl az hogy ha két kocsi áll egymás mellett és átlősz az ablakon akkor a második kocsit is figyelembe veszi és ott is átmegy a golyó az üvegen.

De ez nagyon kevés! Már rég a Red Faction Guerrilla vonalán kellett volna továbbmenniük a fejlesztőknek sandbox vonalon. Ezért nem várok én már semmilyen játékot sem. Mert mindig ugyan azt a fost kapjuk más cím alatt innováció meg nulla mert minek ha a hype hozza a pénzt.... :(

Bocs a hosszú hozzászólás miatt!

(#40906) Plata:
Épp, hogy csak megtoltam kicsit és valahogy fölpattant az asztalra öklendezni. :DDD

A másik, hogy Prog-al, Hegyivel meg azt hiszem Gab-al Heist fináléztunk és a végén ilyen képet ad be:

Már nem először csinál ilyet. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40908) jonnyjoker01 válasza rup1u5 (#40907) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem beteges, áh dehogy :DDD

A fizikai dolgok tényleg jobban meg lehettek volna csinálva.

Üdv. Johnny

(#40909) rup1u5 válasza nesh_019 (#40904) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az első másodperc sem telik el a videóból de már elhangzik egy g**i meg egy b***meg.
Ezen a ponton ki is nyomtam....aztán elolvastam az aláírásodat... :U

(#40908) jonnyjoker01: :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40910) Mike válasza Laraxior (#40878) üzenetére


Mike
veterán

hát de miért lökdösöd mások kocsiját, milyen ember vagy te? egy taxis? :D

nem minden gyerek hülye

különben pedig sokkal jobban rühellem a hisztiseket

[ Szerkesztve ]

(#40911) Plata válasza rup1u5 (#40909) üzenetére


Plata
félisten

Végig ilyen gyerekes szinten megy a társalgás,bele tekertem,megnézni nem néztem mert gáz.

(#40907) rup1u5
Pont ez az autó volt Online-ban is,és ezt haza lehet vinni?
Heist végén a kép miért fura?

[ Szerkesztve ]

(#40912) Mike válasza Plata (#40863) üzenetére


Mike
veterán

Plata, akkor mi történik ha rádlandolok és te passzívban vagy? meghalsz vagy sem? vagy átlógsz a repcsimen? van egy pár új képem, majd teszek ki mindjárt.

(#40913) Locutus válasza Mike (#40912) üzenetére


Locutus
veterán

Kicsit feljebb ugorj ki, hogy úgy essen rá a heli, hogy te már nem vagy benne.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#40914) Plata válasza Mike (#40912) üzenetére


Plata
félisten

Átlógok a repcsiden.
Hülye magyar ma tankkal akart megölni,azt hitte eltud ütni. :C

(#40915) Plata válasza Locutus (#40913) üzenetére


Plata
félisten

Ha alacsonyan ugrik ki ő hal meg mert nem lesz ernyője,ha magasról lazán kikerülöm.De az sem biztos hogy megöl a repülő,repülő roncs esett már rám a yachton és nem lett semmi bajom,csak a karim elesett.lelőtt egy rakás repülőt és a roncsok a hajóra estek.

(#40916) Mike válasza Plata (#40915) üzenetére


Mike
veterán

már ugrottam úgy ki, hogy nem volt ernyőm, de túléltem

na akkor a képek

alighanem taxistársaságot indítok

tényleg széles a seven70

elmentem venni egy pár göncöt

ez meg csak szép

[ Szerkesztve ]

(#40917) rup1u5 válasza Plata (#40911) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szerintem haza lehet vinni bár én még nem próbáltam. Láttam viszont onlineban valakit ilyennel kijönni a autószerelőtől, a csomagok is rajta voltak.

A H finálé kép azért fura mert 3 férfi karakterrel játszottam de a végén ezt adta be a 3 csajjal. Gondolom net probléma miatt lehet, mert ilyenkor egyedül is jövök ki Lestertől mikor visszarak free-be.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40918) Mike válasza Plata (#40915) üzenetére


Mike
veterán

ami elég unfair. aki passzívban van, annak ne lövöldözzön a hajója

(#40919) Laraxior válasza Mike (#40910) üzenetére


Laraxior
titán

Siettunk a bankhoz, de az utviszonyok megdobtak az autot, egymasba mentunk... En nem tulajdonitottam neki jeletoseget, az ovisnak meg ugyfest szentsegtores volt :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40920) Plata válasza Laraxior (#40919) üzenetére


Plata
félisten

Régen mikor még kezdő játékos voltam Online-ban,az sg crew-ben kezdtem,nem vagyok valami jó vezető,és behívtak versenyre,ütköztem az egyik crew taggal többször is véletlenül,tök be hisztizett hogy én nekimentem.Pedig nem direkt volt,csak béna voltam.

(#40921) Logitech


Logitech
aktív tag

Ma convoy-nál 2x is ez fogadott minket:

(#40922) Mike válasza Plata (#40920) üzenetére


Mike
veterán

Te midenre ezt mondod :D

Larx, te hogy bírsz ilyen embereket kifogni? :) egyáltalán minek kell a bankba külön autókkal menni? én simán beszállok máshoz

Elképzelem:
- meglöktél geci?
- én ugyan nem
- hozzámérsz kinyirlak
- nesze, most meglöktelek, legyen okod sírni
- kurvaanyád, durr a rakéta

:D

majd legközelebb eljátszuk ezt PS-en, a többiek meg csak néznek :D

Logi
A traktor? illetve nem is volt sárga kör?

[ Szerkesztve ]

(#40923) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nem akarok okoskodni de ha lehet ne tegyünk már ki 20 képet egyszerre. Inkább linkelve vagy valami.
Lassabb nettel vagy telefonnal rémálom.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40924) Logitech válasza Mike (#40922) üzenetére


Logitech
aktív tag

Volt sárga kör, csak ki kellett állni a traktorral.

(#40925) rup1u5 válasza ProgenXL (#40923) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Egy újabb first world problem.
Ezúton szeretnék elnézést kérni a hozzászólásommal okozott kellemetlenségért és esetleges fennakadásokért! A zavartalan internetezési élmény mindannyiunk számára fontos! Távol áll tőlem, hogy ezt bárki számára ellehetetlenítsem! Mea culpa, mea máxima culpa.

[szarkazmus off]

Amúgy meg a PH! szaraxik. Nálam ma több órán át be sem akart tölteni még a kezdőoldal sem. :(
A képeket direkt crop-oltam a lehető legkisebb méretűre, pont ezen okból.

Nem 20! Csak 18! :P

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40926) Plata válasza rup1u5 (#40925) üzenetére


Plata
félisten

Engem nem zavarnak a képek,de a fórum spiclije köztünk jár és ha tüöbb képet raksz be egynél akkor megy és feljelent. :DDD
A fórum nekem is rosszalkodik tegnap óta.

(#40927) ProgenXL válasza rup1u5 (#40925) üzenetére


ProgenXL
őstag

Gépen nincs bajom vele hamar bejön. Viszont gyakran jövök fel telefonról és ott más a helyzet. :(
Egyébként tetszetős volt :C

De persze közrejátszik a gondokkal küszködő weboldal is. Néha nagyon lassú.
Egyébként béke :R

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40928) ProgenXL válasza rup1u5 (#40925) üzenetére


ProgenXL
őstag

De ahogy elnéztem gondját viseled a családnak :DD

Gunner for life

(#40929) Dtomka


Dtomka
veterán

Szeretek bringázni az életben, gondoltam a játékba is megyek 1 körre... : :)

(#40930) Mike válasza Dtomka (#40929) üzenetére


Mike
veterán

odáig felbringáztál? GRAT!

(#40931) Mike válasza ProgenXL (#40923) üzenetére


Mike
veterán

1-1 kép 80-100k. Mai világban egy weboldal betölt ilyen képből ötvenet

A telefon? 4k-val? vagy mire gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#40932) Plata válasza Dtomka (#40929) üzenetére


Plata
félisten

Online-ban én is felmentem a legmagasabb hegyre is bringával,de szingliben nem mernék a pumák miatt.

(#40933) ProgenXL válasza Mike (#40931) üzenetére


ProgenXL
őstag

Már nem fontos. Szerintem inkább maga a weboldal lassúsága miatt lassult be a betöltés is. Mivel a képek is nehezen jöttek be arra gondoltam. De most már zokszó nélkül bejön minden telefonon is.
Bocsi nagyobb volt a füstje mind a lángja ennek a dolognak.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40934) CactuS válasza Mike (#40931) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mobilnetről nagyon örülnek majd, ha minden frissítésnél behúzza azt a 25x 100 kb-ot, ami inkább több képenként. Nem a méret a hatalmas, csak idehaza a korlátos mobilneteket gyorsan megeszi. Ezért szoktuk kérni, hogy linkelve vagy miniatűrökkel beszúrva jöjjenek a képek. Spoiler sem jó, a mögötte lévő tartalom ugyanúgy betöltődik, mint a direkt beszúrásnál.

Ezért is lett ez benne az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40935) ZGO válasza rup1u5 (#40907) üzenetére


ZGO
tag

Hali Rup1u5, hát ott a finálé célfotón nagyon nem az én karakterem van :D
De ilyennel már én is találkoztam :(
Sőt, néha az is fura, hogy a PS egyik al-küldetésénél, "a katonai teherautó meglovazásakor", ha egyik kollega a gépjárművet beviszi a célhelyre, az nagyon ritka, hogy az adott sofőr száll ki belőle átvezető animációkor. Teljesen felcseréli a szerepeket.

[ Szerkesztve ]

(#40936) ProgenXL válasza ZGO (#40935) üzenetére


ProgenXL
őstag

igen mivel az van főszerepben aki indítja a heists-et :) szerintem emiatt száll ki mindig az a karakter.

Gunner for life

(#40937) Plata válasza ProgenXL (#40936) üzenetére


Plata
félisten

De ha a host nem ér be akkor be adja néha az igazi sofőrt.

(#40938) ProgenXL válasza Plata (#40937) üzenetére


ProgenXL
őstag

Előfordult már az is. De többségben a host száll ki szerintem.

Gunner for life

(#40939) ZGO


ZGO
tag

Áh
no tegnap esti fél8-as Prison Break finálé résztvevőihez:
ez úton elnézést a célba érés előtti random death-hez, sajnos elszállt a monitorom, így nem láttam mikor kell kiugrani a gépből. Mire átkötöttem a gépem tv-re, hát késő volt :S
Este megint megpróbálkozunk vele, gyertek fel! Mert nem fejeztük be :D

Remélem nem lesz megint technika ördöge, meg f***korbács ;)

(#40940) Plata válasza ZGO (#40939) üzenetére


Plata
félisten

Kezdőként még a Prison break volt a kedvenc heist-em,de később valamiért nagyon megutáltam. :DDD
Mikor csináltuk CM-et féltem is hogy elbaszom,de kurumával toltuk le,úgy meg nincs rizikó. :D

(#40941) ProgenXL válasza ZGO (#40939) üzenetére


ProgenXL
őstag

Megcsináljuk. ;)

Gunner for life

(#40942) iceQ! válasza ProgenXL (#40941) üzenetére


iceQ!
addikt

Ott így kikészültem....! :D 15mp-re a céltól és DIE! :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40943) Kiskokó válasza ProgenXL (#40941) üzenetére


Kiskokó
veterán

Felőlem is mehet este a befejezés :D Tegnap már nem lett volna kedvem amúgy se este :D hehe
sztem 6 felé én már tudok is felmenni szokásos 8ig kb aztán csak 10-től megint.

A végén Ice is rájött hogy ne lövesse le magát a Velum-al :D hehe

Plata : maga mint Heist jó a börtönös én a human labs Setupjait utálom!! Abban csak a finálé jó.
A PS meg kb a finálét leszámítva gyerekjáték... bár kurumával a vége is..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40944) Plata válasza Kiskokó (#40943) üzenetére


Plata
félisten

Van az a setup amikor ketten mennek rendőrségre ketten a hajóra,ha hiszed ha nem kezdő koromban nekem az tök lazán ment,simán ráugrottam a hajóra ernyővel és sikerült az autóhoz le esni,de valamiért már nem megy,nagyobb szinten is próbáltam ezt az rá ugrós dolgot,de egyszer sem jött össze,vagy felakadtam valamire,vagy pofára estem. :B
Prison break is megcsinálható kurumával,a börtönbe beállsz kurumával és azzal mented ki a pasit. :C
Human labs végét én is szeretem,de ground teamben.A repülős setup-ot utálom,a sniperes nem rossz.

(#40945) Kiskokó válasza Plata (#40944) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vágom, Sztem az ejtőernyős is tök egyszerű :D most csináltuk azt is :D Igaz a rendőr csapat miatt 3szor el se értünk a kikötőig :D:D hehe

Jaaa ne is mond a repülős menekülős fúúúj de rühellem... :D én csak elmegyek azt csá a többeik meg elintézik :D hhaha ezon kívül meghogy PS be nincs házam a kurumához, minden Heistet letudok simán tolni

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40946) Plata válasza Kiskokó (#40945) üzenetére


Plata
félisten

Ez az hogy régen tök egyszerű volt az ejtőernyővel ráugrás,és semmi lövöldözés,hanem egyből tipli a kocsival.De mióta nagyobb lett a karim nem megy,volt hogy valami hülye dróton akadt fel a karim,volt hogy esés közben nem nyílt ki ernyő,satubbi,vagy túl későn nyílt.

[ Szerkesztve ]

(#40947) Kiskokó válasza Plata (#40946) üzenetére


Kiskokó
veterán

persze persze mert átestél a ló túloldalán... azt hitted nagy kari nagy tudás azt közbe meg csak sutásodsz :DDD ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40948) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Lamarral éri meg nyomulni csütörtökig a GTA Online-ban

"Lamar segít feltölteni a bankszámlánkat egy hétig a GTA Online-ban. A Rockstar Games ismét a pénzszerzésre helyezte a hangsúlyt, csütörtökig a Lowriders Update küldetéseiért lehet dupla pontot és pénzt gyűjteni, de az Entourage adversary módokra és a kiemelt stunt verseny playlistre is kétszeres szorzót aktiváltak a fejlesztők.

A legnépszerűbb futamokból szemezgettek, a nagyobb jutalom a Plummet, a Chiliad, a Canyon Crossing és a Vespucci pályákon zsebelhető be. Mind a négyre szuperautókkal lehet nevezni. Ha még nincs meg hozzá a tuti verda, ebben is segítenek a készítők; a T20, az ETR1 és a Zentorno árának negyedét engedik el a Legendary Motorsport oldalán, amivel esetenként több százezer dollárt spórolhatunk.

Lamar gettós misszióihoz és az Entourage küldetésekhez a sima vagy a páncélozott Ballert javasolja a Rockstar, melyek szintén 25 százalékkal olcsóbban vásárolhatóak meg Simeontól.

Akik pedig már meggazdagodtak az elmúlt hónapok különleges ajánlatainak köszönhetően, a Buckingham luxusrepülőivel és helikoptereivel feszíthetnek. Féláron kapható a Volatus, a Swift, a Swift Deluxe, a Luxor és a Luxor Deluxe az Elitas Travel webáruházában.

A bónusz hét szeptember 29-ig tart. A kedvezményekkel és a szorzókkal együtt a premium race is frissült, csütörtökig az East Coast a kiemelt futam. "

Forrás

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40949) Laraxior


Laraxior
titán

Az utcan ha elkalapalok embereket ugy nem no a karakterem strenghtje? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40950) Modst3R válasza Laraxior (#40949) üzenetére


Modst3R
senior tag

ha úgy érted pofánvágod őket akk de igen, de golfozással gyorsabban :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.