Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40051) Plata válasza Kiskokó (#40049) üzenetére


Plata
félisten

Nekem kicsit túl sok is,mikor időre kell valamit vinned és be van állva az autópálya olyankor kapok frászt.Na persze ha insurgentel vagyok nincs gond,az egy buldózer.De mással néha túl sok az autó az utakon.

(#40052) gabo91


gabo91
aktív tag

hello

Belekezdtem én is a GTA Online-ba, nagyon kezdő vagyok itt. Keresnék aktív játékosokat akikkel lehetne délután-este, hétvégén játszani.
PH creaw-ba jelentkeztem. Játékon belül látni azt majd valahol, ha valaki online a creaw-ból?

(#40053) Plata válasza gabo91 (#40052) üzenetére


Plata
félisten

Az Crew,és lehet ha rákeresel.De ha valakit felveszel barátnak akkor egyből látszik.

(#40054) spanglee001 válasza Laraxior (#40047) üzenetére


spanglee001
addikt

alapon 11 gigát eszik nekem de valamelyik nap már felment 12 re

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#40055) Laraxior válasza spanglee001 (#40054) üzenetére


Laraxior
titán

Anno volt 2x4GB modulom, aztán megvettem a GTA5-öt, másnap már mentem a másik 2x4Gb ramért... Így már elég :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40056) rup1u5 válasza spanglee001 (#40054) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én 10nél többet még nem láttam. Azt is úgy hogy mellette ment chrome 6-8 tabal, winamp, skype, whatsapp, aida64.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40057) Puma K válasza Laraxior (#40047) üzenetére


Puma K
veterán

10725MB-ról van képem: [link]

A GTA maximum: ~11700MB-ot evett eddig. A Titanfall tudott 13-14GB között enni a RAM-ból kb már indítás után online :DDD

"másnap már mentem a másik 2x4Gb ramért" [link] :K :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#40058) ProgenXL válasza Puma K (#40057) üzenetére


ProgenXL
őstag

De ebbe benne van a teljes fogyasztás gondolom :D vagyis 2-3Gb ebből az oprendszer és a többi háttérben futó program. De attól még szép kis ram használat.

Gunner for life

(#40059) Puma K válasza ProgenXL (#40058) üzenetére


Puma K
veterán

Elvileg igen, bele számolja. Nálam a karban tartott és nem szét telepített Win7 64Bit alapból 2.18GB-ot eszik.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#40060) Mike válasza gabo91 (#40052) üzenetére


Mike
veterán

persze, írd ki ide mi a social neved és akkor felveszünk isminek

(#40061) gabo91 válasza Mike (#40060) üzenetére


gabo91
aktív tag

tgabo91 néven játszom
Köszi :R

(#40062) Dr. Akula válasza Kiskokó (#40043) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Majd ha végignyomtam a singlet, akkor lehet hogy felnézek onlinera. Egyelőre a biztonsági másolat van fent, akkor akartam felrakni a dobozosat amikor megvan az 1080 SLI, de mostmár végignyomom előbb az offlinet amit elkezdtem, majd utána.

(#40063) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Az elvileg augusztusra tervezett motoros DLC csúszik, mert gondok vannak vele. Ezt az állítja, aki amúgy mindent előre szokott jelezni.

Persze a R* hivatalosan még be sem jelentette a DLC-ét, szóval jah, ez ilyen...

Forza JUVE!!!

(#40064) Plata válasza drachoHUN (#40063) üzenetére


Plata
félisten

Jó lenne ha nekifognának a bogarak irtásához,irtó sok bug van most már.Heist és egyéb küldiben is rengeteg bibi van.Ps convoynál konkrétan sem a kamion nem jött sem a heli,Heli ikonja látszott a térképen,de a kamion meg a kisérete nem jött,végig mentünk az úton de semmi.Avi nevű agyhalott barom meg nem ült be a motorcsónakba hanem elkezdett úszni a francba.Asszem a motoros résznél adtuk fel,az egyik motort nem lehetett fel venni,ott elege lett a csapat felének.

(#40065) Laraxior válasza drachoHUN (#40063) üzenetére


Laraxior
titán

Jobb is, augusztus végén Battlefield 1 beta... nem kő új dlc ide :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40066) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Este 10 felé elkéne adni a 111 ládás raktáram készletét... valaki tudna segíteni :O :P ? :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40067) Laraxior


Laraxior
titán

Ha egyedül jelentkezem be a CEOba akkor honnan tudok ládát keríteni? Aztán meg hova kell elvinni? :F
Olyan nagy épületet vettem már, ha az a CEO központ..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40068) Laraxior válasza Laraxior (#40067) üzenetére


Laraxior
titán

Megvan.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40069) Plata válasza Kiskokó (#40066) üzenetére


Plata
félisten

Ha gondolod este 10 fele remélhetőleg fent leszek,és ha kell jövök segíteni van savage-em.

(#40070) Mike válasza Plata (#40064) üzenetére


Mike
veterán

én egyszer kieestem a zuhatagnál a csónakból :)

(#40066) Kiskokó
Persze szívesen segítek, de utána egy PS, hogy mi is keressünk pénzt

[ Szerkesztve ]

(#40071) Dr. Akula válasza Laraxior (#40065) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem versenyképes a GTA-val, más kategória. Ahogy a videókat elnézem, az is csak egy x+1. COD klón, kicsit jobb grafikával. Túl van hypeolva.

(#40072) Plata válasza Dr. Akula (#40071) üzenetére


Plata
félisten

Hát az tuti,a gyerek már meg van érte örülve,pedig nem is játszott vele,de állandóan ezt hallom hogy Bf1-ben ez lesz meg az lesz. :U

(#40073) spanglee001 válasza Dr. Akula (#40071) üzenetére


spanglee001
addikt

:U cod klón :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#40074) rup1u5 válasza Kiskokó (#40066) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Insurgent pick-up-al tudok jönni kíséretnek ha kell.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40075) Plata válasza Kiskokó (#40066) üzenetére


Plata
félisten

Remélem nem sima publicban akarod tolni mert az nagyon kemény lesz.
Van tankom,insurgentem annihilatorom és savage helim.
Publicban ha titant kell kell kisérgetni az iszonyú nehéz lesz,múltkor paszívban yachtommal simán kilőttem ládákat cipelő titánt a kiséretével együtt.Én csak lazultam a hajómon ők jöttek oda. :B

(#40076) Kiskokó válasza Plata (#40069) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na az jó énis kb 10 felé tudok jönni aztán rá is érek elég sokáig :) végre egy szombat amin nem kell kelni! :)
De jó utálok repülni :D remélem nem zuhanyok majd le :D

Nem tudom mik azok a verdak de ha van az csak jó :P majd beavatsz :)
Hát majd próbálok csinálni egy publicot amibe egyedül vagyok aztán reméljük össze is jön :)

Mike : jólvan persze Heistezhetünk is utána. :) enyém 40% azt csa ;] :P

rup1u5 : (mondj már egy keresztnevet mert nem tudom hogy hijjalak ez emg olyan nehéz) :D azé szoktala Rupi-zni :D
Ha van időd és kedved szívesen fogadlak fel melósnak :P :) köszi

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40077) rup1u5 válasza Kiskokó (#40076) üzenetére


rup1u5
nagyúr

1=i, 5=s ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40078) Mike válasza rup1u5 (#40074) üzenetére


Mike
veterán

az főleg hajón lesz jó, vagy repcsivel.

(#40075) Plata
hát Plata és még te magyarázol :(

(#40076) Kiskokó
Hát hogyne

[ Szerkesztve ]

(#40079) ProgenXL


ProgenXL
őstag

(#40080) Dr. Akula válasza ProgenXL (#40079) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Már annyi ilyen volt hogy "biztos GTA6...", aztán bejelentettek vmi érdektelen fasságot. Majd meglátjuk.

(#40081) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Újabb tematikus hét kezdődött a GTA Online-ban

Az elkövetkezendő egy hétben is számos kedvezmény és bónusz lesz érvényben, amelyek most leginkább Cunning Stunts frissítés tartalmait érintik.

Kedvezmények:
◾25% kedvezmény jár a következő járművekre:
◾Grotti X80 Proto
◾Dewbauchee Seven-70
◾Progen Tyrus
◾Vapid Desert Raid
◾50% kedvezmény jár a HVY Insurgent különböző típusaira
◾50% kedvezmény jár a Sniperekre, Launcherekre, Minigunokra és az ezekhez tartozó lőszerekre

Bónuszok:
◾Dupla Rp és GTA$ jár az új Entourage pályákat tartalmazó playlist végigjátszásáért és minden Entourage meccs teljesítéséért
◾Dupla Rp és GTA$ jár a Rockstar által készített Stunt Race-ek teljesítéséért

Ezen a héten is lesz Premium Stunt Race, ahol az első helyezet 100 000 a második 30 000 a harmadik pedig 20 000 dollárral lesz gazdagabb. A kiválasztott verseny "Plummet" néven található meg a játékban. Ezenkívül mindegyik játékos, aki az esemény időtartama alatt - vagyis augusztus 19 és 25 között - belép a GTA Online-ba, egy Red Stunt Jumpsiut névre keresztelt öltözéket kap ajándékba.

Forrás

Gunner for life

(#40082) Plata válasza ProgenXL (#40079) üzenetére


Plata
félisten

Azt mondják valami új nagy Online Dlc bejelentés lesz.

(#40083) ProgenXL


ProgenXL
őstag

sok mindent mondanak.

Gunner for life

(#40084) Plata


Plata
félisten

Tegnap este mikor CEO-ztunk és kisértük a titant én valakit lelőttem véletlen helivel,remélem nem PH-s volt,ha igen bocs,nem figyeltem oda,azt láttam ellenséges heli és egyből lőttem,utána vettem észre hogy valami fehér helikopter aki csak bámészkodik.Elsőre azt hittem ellenséges heli.Savage befogta magától én meg ráengedtem egy adaggal utána vettem észre nem is ellenséges,de akkor már késő volt.

(#40085) CactuS válasza Dr. Akula (#40071) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

COD klón? Huh, ezt még függetlenként is elég erős olvasni. Főleg, hogy első világháborús multi FPS nem nagyon jött még ki emlékeim szerint.

On: Kedvezmények jók, végre valamit leárazva tudok megvenni. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40086) iceQ! válasza CactuS (#40085) üzenetére


iceQ!
addikt

Jött ki olyan játék...15 éve! :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40087) iceQ!


iceQ!
addikt

Valaki tud segígteni ládázni? NIncs helikopterem és így kurva nehéz...Már a 2x buktam el e miatt.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40088) rup1u5 válasza iceQ! (#40087) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szívesen megyek pilótának! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40089) iceQ! válasza rup1u5 (#40088) üzenetére


iceQ!
addikt

Az kell csak...! :) Ideg reggel már 2x rakott rám infarktust...! :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40090) Laraxior


Laraxior
titán

Én is ráérek, van mindenféle járművem ha kell...

TheLaraXioR

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40091) rup1u5 válasza iceQ! (#40089) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Azt hiszem Saabe60-nak én voltam élete legdrágább pilótája. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40092) Plata válasza rup1u5 (#40091) üzenetére


Plata
félisten

Az valami csúnya bug volt.Engem át dobott sztoriba a játék online karakterrel és a helikopterjével együtt,de közben tudtam csetelni a többiekkel,láttam amit online írnak és ők is látták amit én írok,de én át kerültem sztoriba.Csak a csaj karimmal és a helijével.

[ Szerkesztve ]

(#40093) iceQ! válasza Laraxior (#40090) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszkösz.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40094) Kiskokó válasza rup1u5 (#40091) üzenetére


Kiskokó
veterán

+ Plata

Hááááttt igen az kicsit fájdalmasan érintett.... még ha rendesen elbasztad volna :D akkor már nem élnél.. de most ez mi ??
Nekem kellet volna vezetni engem sose dobott még le :D
Na mostmár mind1.... egy ideig nem ládázok...

-1hét , -700K ... ja meg - 4milla a szaros CEO-s cuccok...
nem lehet eladni a gecibe mi ?
veszek egy kis raktárat.. egyesével teli baszom azt csá más jobb ötletem nincs :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40095) Mike válasza ProgenXL (#40081) üzenetére


Mike
veterán

ezeket a jumpsuitek annyira ocsmányak, hogy senkinek nem kellenek, csak ingyen
insurgent pickupom meg már van, max sima insurgentet vehetnék, bár szerintem sok értelme nincs

Hydra mikor lesz féláron? :)

Szabee, bocs hogy tegnap nem voltam
de látom ezek szerint rácsesztetek
el is úszott a szállítmány, és a pénz is?

[ Szerkesztve ]

(#40096) Plata válasza Kiskokó (#40094) üzenetére


Plata
félisten

Hát igen én védtelek ahogy csak tudtalak a helimmel,egyszer csak azt láttam hogy a repülőd megáll a levegőben mintha megfagyott volna és mindenki eltűnik.Én meg sztoriban vagyok Online karival. :C

(#40097) Plata válasza Mike (#40095) üzenetére


Plata
félisten

Elég lazán ment a dolog,már 5 vagy 6 ládát ledobtak gond nélkül amikor a titán lefagyott és bukta.
Savage-el kisértem őket,nagy igyekezetemben ki is nyírtam egy nézelődő játékost sajna.
Utólag is bocsi,de a heli ellenségnek mutatta én meg lőtten.
Utána láttam csak egy fegyvertelen fehér heli.

[ Szerkesztve ]

(#40098) Kiskokó válasza Mike (#40095) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja basszus teljes bukta...

Rupit ledobta... nálam ennyi látszott.. platát láttam meg azt is amit irt.. meg a player listben is...

Szerintem irni fogok egyet a rockstarnak hogy szopjanak le.

Hova kell irni ahol a leghamarabb és leggyorsabban megkapják és válaszolnak ? :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40099) iceQ!


iceQ!
addikt

PS bankrablás ki érdekel?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40100) Laraxior válasza iceQ! (#40099) üzenetére


Laraxior
titán

Jövök :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.