Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40401) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Mostanában ismét sűrűn botlok csalókba. Múltkor egy tagot egyszerűen nem lehetett lelőni mert mindig szürkére váltott a célzó pötty ha rá céloztam és hiába nyomtam az egeret nem tüzelt. Ezen kívül nem mutatta a szintet, hogy alattam vagy fölöttem van e az épületben (az építkezésen) és mikor ő lelőtt engem akkor csak annyit írt ki a játék hogy meghaltam nem pedig azt hogy xy lelőtt.
Ma meg ez:



Potyogott minden, CPU terhelés duplája lett és belassult az egész.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40402) cyberkind válasza Plata (#40395) üzenetére


cyberkind
félisten

Máshol már a Red Dead Redemption Remake-et írják, na ez még jobb is lenne, instant vétel. :Y

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#40403) ProgenXL válasza rup1u5 (#40401) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az hogy nem érzékeli a szerver a játékost aki megölt téged az újdonság. A cpu terhelés viszont ismerős dolog. Tapasztaltam már. Szomorú hogy még nem iktatták ki.

Gunner for life

(#40404) CactuS válasza rup1u5 (#40401) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Klónozza az adott karaktert, addig, míg meg nem telik a memória és ki nem fagy a játék. Régebben segített, ha elfordultál és nem láttad. Én az ilyenek miatt nem nagyon járok már publicba.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40405) Mike válasza Plata (#40400) üzenetére


Mike
veterán

erről beszélek :)

Cactus, és ebben valakinek mi a jó? el nem tudom képzelni

[ Szerkesztve ]

(#40406) SkyLine3000 válasza Plata (#40395) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Főleg, h azt írták, női (!!!) főszereplővel jön a 6.:D

(#40407) Plata válasza SkyLine3000 (#40406) üzenetére


Plata
félisten

Hát azon még nem csodálkoznék,mostanában ez a divat hogy mindent kiadnak női változatban,aztán szart sem ér.
Filmek sorozatok jönnek női főszereplőkkel,bár egyik szarabb mint a másik.De most ez a divat.
Sajnos az új Star Trek is valami női főszereplővel jön.Gondolom valami frigid feminista rinya picsával. :C

(#40408) rwin5


rwin5
őstag

sziasztok félig off:

leszedtem ma steamről a gta IV-et, és 800x600-ban van plusz kb az összes beállítás lowon van. Még egy warningot is ír, hogy ezek a beállítások is magasak majdnem a gépemnek. Átrakni meg nem engedi, más találkozott ilyennel? Így élvezhetetlen, hogy a 60 centis monitorom közepén egy 10 centis képkockában játszok kb..

(#40409) Wiz Khalifa válasza rwin5 (#40408) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Indítási parancsnak ezt írd be:

-norestrictions

Smoke some weed nigga!

(#40410) rwin5 válasza Wiz Khalifa (#40409) üzenetére


rwin5
őstag

ezt hol kell beírni? :DDD :U

(#40411) Courage_7 válasza rwin5 (#40410) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Steam könyvtárad -> GTA 4-re jobb klikk -> tulajdonságok-> indítási beállítások. De tehetsz mellé egy "-availablevidmem 2.0" -t is (idézőjelek nélkül), ha már "egy 500 ezres PC, semmi több." :K

[ Szerkesztve ]

(#40412) ProgenXL


ProgenXL
őstag

gepigeny.hu oldalán találtam egy elég érdekes trükköt a karakter újbóli testreszabására. Az egyik ottani felhasználó írta hozzászólásban. De semmi garancia rá hogy működik is.

"Az online karaktered akkor lehet megváltoztatni mikor eléred a játékban a 6-os szintet és akkor felajánlja a játék ennek lehetőségét, ha már nagyobb szintű vagy akkor kell csinálnod egy másik karaktert azzal eléred a 6-os szintet majd mikor azzal a karakterrel lépsz be onlineba akkor megkérdezi tőled azt, hogy szeretnél változtatni a karakteren. Na akkor nem nyomsz semmit és kihúzod a internetet és akkor vissza dob storyba és mikor ez megtörtént akkor vissza dugod az internetet és nem egyből mész onlineba, hanem a karakter választásra mész és akkor a nagyobb szintű, vagy legalább is azt a karaktert választod ki akit át akarsz alakítani és akkor annál is fel fogja tenni ezt a kérdést és akkor azt elfogadva tudod alakítani embered."

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40413) Plata válasza ProgenXL (#40412) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem is ajánlotta fel második karakternél.

(#40414) bryant56 válasza Kiskokó (#40394) üzenetére


bryant56
aktív tag

(#40398) Mike:

Az Interaction Menu-ben legörgettek az Action pontig és ott kiválasztjátok ezt: Eat snack

Caps Lock-ot nyomogatva eszeik a karakter.

(#40415) Kiskokó válasza bryant56 (#40414) üzenetére


Kiskokó
veterán

Értem én meg vágom, itt az Armor felvételéről volt szó hogy ki lehet tenni billentyűre... aminek tökre megörültem .... volna ha igaz de nem az sajnos...

Amivel semmi gond nincs hogy Plata haverunk itt beizgatott minket Mike-al ... deee amíg én valamiben nem vagyok biztos addig nem terjesztem ami lehet nem is igaz. ;] :U

Ugye Plata :P magadra ne vedd csak szívom a véred te kis csintalan :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40416) bryant56 válasza Kiskokó (#40415) üzenetére


bryant56
aktív tag

Sorry biztos elnéztem. De attól még szerintem a snack jobb, mint az armor. Az armor-t 2 lövéssel kiszedik.

(#40417) Kiskokó válasza bryant56 (#40416) üzenetére


Kiskokó
veterán

no problem. az a baj az se sokkal gyorsabb Snack zabálásra mint hogy bemaszok az Invbe.
Este 10 felé leszek fent ha gondolod :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40418) rwin5 válasza Courage_7 (#40411) üzenetére


rwin5
őstag

(#40409) Syd2012;;

Köszi szépen a leírást! Megoldódott a probléma :C :R

(#40419) bryant56 válasza Plata (#40395) üzenetére


bryant56
aktív tag

Miért ne jöhetne a GTA 6? Kb. 4-5 évente jön új gta és olyan egy / másfél évvel a kijövetel előtt szokták bejelenteni. Tehát a 2018 eleje szerintem reális.

(#40420) Plata válasza bryant56 (#40419) üzenetére


Plata
félisten

Nos azt mondta a rocksztár hogy a jelenlegi vacak konzolokra nem fejlesztenek.Csakis a köv generációs konzol jöhet szóba a köv GTA-hoz mert a jelenlegi kevés mint sünben a vaj.

[ Szerkesztve ]

(#40421) cyberkind válasza Plata (#40420) üzenetére


cyberkind
félisten

Ehhez szerintem sok ész nem kell, hogy egy Gta 6 csak 2020 után jöhet, addig még véletlenül se meg minek ha ti is állandóan ezen lógtok, elérte a célját a játék, sztori DLC a kanyarba sincsen. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#40422) Plata válasza cyberkind (#40421) üzenetére


Plata
félisten

Hát nem hiszem hogy a mostani konzolokra kiadnának egy új GTA-t.
A jelenlegivel sem valami fényes,a következő meg gondolom mégis csak jobb lesz sokkal grafikailag.Az meg mennyivekl menne a mostani konzolokon 2 fps-el? :DDD
Vagy az lenne a neve GTA 6 A képregény. :D

(#40423) cyberkind válasza Plata (#40422) üzenetére


cyberkind
félisten

2020-21 körül jön a genváltás, lehet matekozni, ja és tényleges váltás lesz, nem úgy mint most az erősebb gépek. :D

Paranormal Cocktivity

(#40424) Plata válasza cyberkind (#40423) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is le kéne cserélni a konzolom egy újabbra.
igaz az enyém van vagy 30 éves valahol a szekrényben van egy sporttáskában. :C

(#40425) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nagyobb monitor megrendelve. Péntektől végre FHD-ban lehet nyomni a PS-eket. :D
A mostani 19" helyett 21,5ös kijelző lesz. A játékban sötétben eddig alig láttam valamit. Remélhetőleg ez változni fog.

Gunner for life

(#40426) cyberkind válasza ProgenXL (#40425) üzenetére


cyberkind
félisten

24-es nem lett volna jobb? :)

Paranormal Cocktivity

(#40427) ProgenXL válasza cyberkind (#40426) üzenetére


ProgenXL
őstag

A pénztárcám tiltakozott :(((

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#40428) -FLY->


-FLY->
őstag

Hali!
Vinewood Souvenirs küldetésben nekem nincs meg a kerry rész, hármat már megcsináltam még ez kellene, de nem jelzi a térkép már. Odamegyek emlékezetből persze nem történik semmi, ez most bug vagy valamit én nézek be? Rohadtul idegesít.

(#40429) Courage_7 válasza rwin5 (#40418) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Szívesen!

(#40430) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#40425) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A fekete majdnem fekete a VA paneles monitorokon. Így nem lesz vele bajod. Sőt szeretni fogod. ÉS a szemed is jobban fogja bírni mint a TN-t. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#40431) iceQ!


iceQ!
addikt

452-es gyereket nem lehet agyon lőni tankkal! :D TUti tiszta...biztos vagyok benne :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40432) bryant56 válasza Plata (#40420) üzenetére


bryant56
aktív tag

A Rockstar sok mindent mond...

Mivel ők is pénzből élnek ezért gondolom, hogy reálisabb a 18 eleje, mint a 20, 21.
Egy story DLC-ből vagy egy teljesen új GTA-ból sokkal több pénzhez jutnának, mint a Shark Card-okból.
És szerintem a felhasználó bázis is egyre jobban csökken. Egyre kevesebb haverom játszik már a GTAO-val.
Rendes tartalmat már nem nagyon rak bele az R.

Folyton mondjátok, hogy az R-nek mennyire megéri az SC-s biznisz. Csak sosem mutattok semmi statisztikát, hogy mennyi Shark Card-ot vesznek a felhasználok. Az, hogy szerintetek sokat az nem releváns. Nem tagadom, hogy jó bevételt szerez/szerezhetett az R az SC-vel, főleg amikor akciózzák. De szerintem még mindig jóval több bevételhez jutna egy Story DLC-vel vagy egy új GTA-vel.

Én csak a véleményemet írtam le. Nem szeretnék ezzel semmiféle vitát generálni.

(#40433) iceQ! válasza bryant56 (#40432) üzenetére


iceQ!
addikt

Jön a Mafia 3....! Tuti lesz visszaesés online ! Meg a Mafiaba milyen lesz az online?! Nagy kérdés!

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40434) Plata válasza bryant56 (#40432) üzenetére


Plata
félisten

Volt télen statisztika,egy év alatt több mint 500 millió dollár tiszta haszon jött be GTA Online shark card eladásból.
Még is hogy a fenébe jönne ki a GTA Ps4-re meg xboxra?Az mitől lenne next gen GTA?A mostanitól is vért hugyoznak a konzolok,és nincs olyan szép mint Pc-s.

(#40433) iceq9999Őszintén szólva hogy fekete főszereplő lesz a Maffiában az nekem nem tetszik,hogy jön egy fekete a maffiához?GTA SA-ban ok volt CJ,bírtam megvolt a gettóval,na de néger maffia? :F

[ Szerkesztve ]

(#40435) iceQ! válasza Plata (#40434) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen, ebben egyetértek veled. Nekem sem jött be hogy egy nigger lesz a Mafia 3 főszereplője. Ez van sajnos, de ettől még élvezhető lesz a játék. CJ-t is nehezen fogadtam el :P ;]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40436) CactuS válasza bryant56 (#40432) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Világosan leírták anno, hogy a mostani konzolgenerációra nem fejlesztik majd a GTA VI-ot. A következő generáció pedig nem az xbox 1.5 és a ps 4.5, hanem az azutáni. Egyszerűen annyira gyengék a mostani konzolok, hogy hátráltatják őket. Ha megnézed egy konzol életciklusát, akkor kiszámolható, hogy 18-ban biztosan nem fog jönni.

A shark cardokból pedig erőfeszítések nélkül több száz milliót kaszálnak. Fejlesztés nélkül, nem hajtja őket a tatár.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40437) cyberkind válasza CactuS (#40436) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a durva, hogy még az új gépek is gyengék, bár ahogy néztem a gpu részen kívül más nem változott annyit, hogy ténylegesen befolyásolja a teljesítményt, szar is amikor az Uncharted 4 a PS4-en droppol elég gyakran 30-ról, pedig ezt nem kispályás stúdió csinálta.

Paranormal Cocktivity

(#40438) ProgenXL válasza cyberkind (#40437) üzenetére


ProgenXL
őstag

dx12 remélhetőleg jobb lesz.

Gunner for life

(#40439) cyberkind válasza ProgenXL (#40438) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, nagyon jó most is, BDF-ben betolom, szarabbul megy mint 11-ben de legalább semmivel se jobb, Quantum Break-ket meg se említem, vagy épp még más játékokat. :D

Paranormal Cocktivity

(#40440) wjbhbdux válasza cyberkind (#40423) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Inkább arra utalnak a jelek, hogy nem lesz több nagy generáció váltás, hanem mindig rátesznek egy kicsit a teljesítményre, aztán majd ha 3 lépcső lesz talán már nem lesz kötelező a mostaniakra is fejleszteni, de a R* sose riadt el a minden ócskavasra kiadástól, PS2 mellett is medig kitartottak 25FPS SA fuckyeah :DDD.

/s

(#40441) CactuS válasza wjbhbdux (#40440) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem inkább arra, hogy a mostani generációnál jelentősen alálőtték a hardware-t a PC vonalhoz képest. Már kijövetelekor gyenge volt a mostani generáció az akkor PC-khez képest, így borítékolható volt, hogy nem lesz benne elég kakaó, hogy végigfussa azt a pályát, amit az előző gen. Ilyen téren érthető a Rockstar érvelése. Egy motorral ezt elég nehezen oldanák meg, ha meg nem lenne sokkal jobb a VI, mint az V, akkor tuti, hogy a PC-s mezőny kiborulna.

Az persze más kérdés, hogy egyáltalán lesz-e következő gen, vagy az MS meglépi az 1 platform mindenek felett dolgot és valahogy összehozza DX12 alá a dolgokat. (Talán még korai lenne, pl.: a continuum nagyon jó kezdeményezés, de még rengeteg vele a munka.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40442) iceQ!


iceQ!
addikt

5 napig offon vagyok szegycsont gyulladással. Akinek szüksége van vmilyen segítségre szóljon

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40443) bryant56


bryant56
aktív tag

Hogyan lehet solo public session-t létre hozni? Valami olyan módszer kéne amiért nem jár ban.

(#40444) iceQ! válasza bryant56 (#40443) üzenetére


iceQ!
addikt

Leírom privátban! :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40445) bryant56 válasza iceQ! (#40444) üzenetére


bryant56
aktív tag

Oké, köszi.

(#40446) CactuS válasza bryant56 (#40443) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

F&F információk, összefoglaló elején. Benne van minden módszer, lehet válogatni. Én a porttiltást csinálom, de véleményem szerint kizárt, hogy bármelyikért is bant adjanak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40447) Kiskokó válasza bryant56 (#40443) üzenetére


Kiskokó
veterán

Megbeszéltük este (most) :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40448) ucli


ucli
senior tag

Sziasztok!

Valaki le tudná írni, hogy PS finale-ből mikor kell véletlenül kifagyni/a netnek mikor kell elmennie, hogy a finale újra játszható legyen setupok nélkül? Régebben csináltam a "véletlen elment az áram" módszerrel, több-kevesebb sikerrel.
A válaszokat előre is köszönöm és az esetleges elírásokért bocsi.

(#40449) ProgenXL


ProgenXL
őstag

OFF

Szeptember 14től ingyenes a The Crew és az is marad.

Gunner for life

(#40450) Daw93 válasza ProgenXL (#40449) üzenetére


Daw93
senior tag

Na, végre nem 20 éves játékot adnak ingyen, én tuti magamévá teszem :DDD

GTA Online: Daweee93

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.