Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) Wiz Khalifa válasza CactuS (#40246) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy persze nem ezt küldöm el. :)

De hasonlókat írnák szívem szerint...

Smoke some weed nigga!

(#40252) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#40244) üzenetére


Kiskokó
veterán

XD
Jú ár a veri kemény madafaka nigga! XD

Rocky válasza a leveledre :

Dear "Bro"
Thank you for contacting Rockstar Support.
We are glad if you noticed your banned profil.
You are banned beacouse , you are the biggest dickhead in the world.
Calm down little boy, and go build some sandcastle , or play you little dick.

Have a good day!
Best regards,

Rockstar Support

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#40253) CactuS válasza Skizz (#40248) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem x360 controllerrel simán megy, alapból a bal gombára teszi, ha jól emlékszem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#40254) gyugyo79 válasza Skizz (#40248) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én steam kontrolleről irányítom sokmindent és default analóg részre van állítva az irányítás.Fokozatok is vannak szóval nem a bill. be/ki szint de olyan egetrengetően nem is jobb. Én légi járműveket szeretem nagyon kontrolleről irányítani azokat könnyebb (nekem) míg kocsit stb csak addig amíg nem kell lőni belőle pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#40255) Mike válasza Wiz Khalifa (#40244) üzenetére


Mike
veterán

teljesen jó. adnék neked rá még plusz időt is, hogy azalatt el tudj menni tibetbe kicsit meditálni :D

#40252) Kiskokó
inkább beteszik a 100 másik hasonló mellé a kukába

Szerintetek nem kapnak napont több 100 anyázó levelet? De.Vissza se írnának egy ilyenre.
Anyázósat meg végképp nem. Az ügyfélszolgálatosoknak vastag az arcbőrük, egy ilyentől meg se rezzennek.

[ Szerkesztve ]

(#40256) Wiz Khalifa válasza Mike (#40255) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gondoltam rá. :DD

Smoke some weed nigga!

(#40257) Mike válasza CactuS (#40253) üzenetére


Mike
veterán

nekem egy logitach rumpblepadom 2-m van (ugyanaz mnt a ps3 kontroller) na most itt lehetősegét sem ajánlja fel.
vagy a key bindingnél tudom állítani?

Syd2012
látod, ezért jó gazdagnak lenni. Írsz egy ilyet majd veszel egy másikat. meg veszel mellé 2 db 8 millás shark cardot, és akkor már csak RP kell az új karinak

:D

[ Szerkesztve ]

(#40258) bryant56


bryant56
aktív tag

(#40259) Dogengar válasza Wiz Khalifa (#40244) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Erre várod azt, hogy válaszoljanak?

(#40260) Wiz Khalifa válasza Dogengar (#40259) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Te a poént nem veszed? Vagy további HSZ-eket nem olvasol?

Smoke some weed nigga!

(#40261) McSico válasza Kiskokó (#40252) üzenetére


McSico
senior tag

Ez nagyon jó lett. :DD

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#40262) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na a ticket elküldve, kíváncsi vagyok mikor jön a rendes válasz mert a sablonválasz az most azonnal meg is jött. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#40263) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

nem nagyon talaltam leirtast, hogyan mukodik ez a CEO dolog. az irodat megvettem, meg nehany raktarat is. azt nem tudom, hogy hogyan lehet felvenni embereket a csapatba. valaki tudna irni errol valamit?

(#40264) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Tegnap visszadobott single-be aztán leragadtam mert őt kergettem :DDD

Ma meg előléptetett a R* :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#40265) Wiz Khalifa válasza rup1u5 (#40264) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Fasza...

Téged megleptek 3000 szint lépéssel engem meg 1 hó bannal. Más valaki nem kapott valami meglepit? :DDD Pl ház, kocsik, pénz, stb...? :DD

Smoke some weed nigga!

(#40266) Mike válasza bryant56 (#40258) üzenetére


Mike
veterán

Sultan upgrade akinek van, mibe fajt ugy egyutt?

(#40263) UnConnecteD
publicban lehet dobozolni
felmesz a ceo irodadba, es belpve a szamitogépedbe tudsz venni a raktarakba dobozokat. 1-3 darabot egyszerre, amiert el kell menned. Ott némi harc árán megszerzed és elviszed a raktárba. Érdemes nyugisabb publicban csinálni, mert a többiek is látják egy idő múlva a dobozaidat és akkor el tudják lopni az orrod elől, illetve amikor viszed a szahjért a raktárba akkor is ki tudnak nyirni, furgont felrobbantani, és akkor buktad a dobozt meg a pénzt amit fizettél érte.
szépen gyűjtögeteked a dobozokat és amikor úgy gondolod leszállítod.
leszállítást is látják a többiek, ha ilyenkor felrobbansz szintén ugrik minden, doboz is, pénz is

a meghalás nem számít, pl. ha a rendrőségtől kell dobozt vinni, akkor érdmes lopott kocsival menni, hagyni, hogy a rendőrség megöljön, és akkor már nem kell a körözéssel foglalkozni, kissé obább újraéledsz, és kényelmesen elviszed a cuccot a raktárba, és mivel nem a saját kocsiddal mentél, még le sem foglalja a rendőrség

melósok: ha vannak a sessionben mások, akkor fel tudod őket venni melósnak (m menü) nekik a telefonban fog megjelenni, a secureserv ikon alatt
fontos, hogy a melósok rendesen kapjanak rp-t és fizut a szines körben kell lenniük, ami körületted van.
továébbi fontos az is, hogy ők a fizun felül semmit nem kapnak, tehát hiába segítettetek 1 milliós cuccot leszállítani abból a egy fillért nem látnak. sőt ha eladnak valamit, mondjuk egy kocsit LSC-ben az is a tied.

[ Szerkesztve ]

(#40267) Daw93


Daw93
senior tag

Valaki nem tudja, hogy a Snapmatic-kel csinált képeket hol lehet elérni/megnézni? A rockstargames.com-on ahol kéne hogy legyen nincs nekem semmi sem, pedig amikor a telefonnal csinálok képet, még ott is jelzi, hogy eddig már csináltam 9-et a 96-ból, de sehol se találom. A dokumentumokban sem. Nemhiszem hoyg bármit is befolyásolna, de Rockstaros a GTA-m

SZERK: Közben megtaláltam, a menüben van egy Gallery fül, ott vannak a képek és fel lehet tölteni a social clubra :D

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#40268) iceQ!


iceQ!
addikt

PS-re jöhettek ha gondoljátok. csak a job van

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40269) UnConnecteD válasza Mike (#40266) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

koszi

(#40270) Mike válasza Daw93 (#40267) üzenetére


Mike
veterán

A profil alatt vannak, azok a fileok amik egyforma méretüek, nálam 528192 byte, és PGTA-val kezdődik

(#40271) Laraxior válasza Mike (#40266) üzenetére


Laraxior
titán

1 millió minimum, ha jól emlékszem. De inkább több, mert majdnem az átalakítás 800ezer. Utána jöhet a többi cucc tuningja... Tehát lehet hogy inkább másfél mire kész.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40272) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#40271) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem 1.3 misi volt úgy hogy kindenből a legdrágábbat tettem rá, a kocsit is vettem nem kerestem, de ő az akciós árra kíváncsi.

Ami így akkor 750k cakkum pakk.

Smoke some weed nigga!

(#40273) Laraxior válasza Wiz Khalifa (#40272) üzenetére


Laraxior
titán

Akcios most? Azt nem tudtam.
En se keredtem, mert amit keresek az sose lesz. Mint a Bansheevel... Azt is megvettem mert egy nem jott velem szembe. Utana persze az osszes kocsi az utcan Banshee volt...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#40274) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Rég játszottam a játékkal, megint eélővettem. Láttam, hogy rengeteg jobbnál jobb mod (pl. realisztikus autótörések) vannak már hozzá. Azt meg lehet oldani már valahogy, hogy offiine a modolt játék menjen, de az online-ban az eredeti file-ok fussanak? Van erre valami modválasztó cucc?

(#40275) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#40273) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Banshee-t be se lehet vinni a garázsba így jobban jártál a vétellel mint hogy keresgélj és utána vegyél. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#40276) Skizz válasza CactuS (#40253) üzenetére


Skizz
addikt

A kormányzás nekem is a bal gombon van, de a jobb analógra nem tudok gázt/féket tenni key bindigsnél... hogy lehet azt beállítani?

(#40277) bryant56 válasza Mike (#40266) üzenetére


bryant56
aktív tag

Pont tegnap csináltam fullos upgrade-et. Így akciósan kicsit több mint 1M volt az egész.

[ Szerkesztve ]

(#40278) Mike válasza Wiz Khalifa (#40272) üzenetére


Mike
veterán

Köszi
750k-t nekem nem ér meg

(#40279) iceQ!


iceQ!
addikt

Továbbra is várok 3 embert heistre. Csak a job van hátra PS-ből

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40280) Mike válasza iceQ! (#40279) üzenetére


Mike
veterán

ok, jövök

(#40281) Kaci84


Kaci84
őstag

Sziasztok!

Kérlek benneteket segítsetek abban, hogy megoldjam a GPS hibáját a játékban. Küldestéskor vagy ha én jelölök ki valamit be-bevillan a GPS útvonal a térképen, de nem jelöli ki az utat folyamatosan.
Kérdés, miért van ez? Hogyan lehet orvosolni.
A játék eredeti. Story módban játtszom, onlineban nem próbáltam.

(#40282) wolf13 válasza Kaci84 (#40281) üzenetére


wolf13
őstag

Szia.

Cserélj vga drivert.

[ Szerkesztve ]

(#40283) Mike válasza Mike (#40280) üzenetére


Mike
veterán

Jó kis nap volt a tegnapi, most már csak az kell, hogy féláron legyen a hydra

(#40284) iceQ! válasza Mike (#40283) üzenetére


iceQ!
addikt

Mehetünk ma is. Elég gyorsan ment a PS :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40285) Mike válasza iceQ! (#40284) üzenetére


Mike
veterán

Oké, de nekem csak este jó. Le kéne faragni 1 órára :)

(#40286) Skizz válasza Skizz (#40276) üzenetére


Skizz
addikt

Valaki esetleg?

(#40287) iceQ! válasza Mike (#40285) üzenetére


iceQ!
addikt

Sok múlik a loading screenen.... Amúgy elég őörgős volt azért. Első setup-ot szépen végig fotóztam :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40288) Mike válasza iceQ! (#40287) üzenetére


Mike
veterán

szerintem is pörgös volt, nem sokat szarakodtunk :)
csak Lester monológját ne kéne mindig végignézni, az egy büntetés.

ám milyen szépen lezúgtam a peremről :)

(#40286) Skizz
nekem is így van. gta fórumokon nem írnak róla esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#40289) iceQ! válasza Mike (#40288) üzenetére


iceQ!
addikt

És pont végignéztem, ahogy hullasz lefele! :D Mint egy palacsinta úgy terültél ki :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#40290) gabo91 válasza Mike (#40285) üzenetére


gabo91
aktív tag

Este fele csatlakoznék én is ha van hely :)

(#40291) Cry0


Cry0
őstag

ma ujra felraktam a gta5-öt beraktam a régi mentésemet betöltött és a játékot az elejéről kezdni miért ?
megoldás?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#40292) Cry0


Cry0
őstag

más
játszok és 1x csak csinál ilyet ez mitől lehet ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#40293) Wiz Khalifa válasza Cry0 (#40292) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Lehet kezd meghalni a VGA-d, és nagyobb terhelés alatt összeszakad mondjuk?

Smoke some weed nigga!

(#40294) cactuar


cactuar
aktív tag

Sziasztok! Elkezdtem ma játszani az online-nal, miután a single playert végigvittem. De eléggé elvagyok még veszve, azt se tudom, mibe kezdjek :D Van valami tanács, így az elején mire kell figyelni, miket csináljak? Esetleg valami leírás kezdőknek? És a crew-ba is szívesen csatlakozok, ha bevesztek :D Balmancs a nevem Social club-on.

(#40295) Cry0 válasza Wiz Khalifa (#40293) üzenetére


Cry0
őstag

Nemhiszem vagyis nem tudom mostanába nagyobb játék az nfs rivals volt de ott nem volt ilyen problémám
ujra raktam este kiderül jólesz-e

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#40296) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

No ma nézem mi van már a tickettel erre látom lezárta a cockstar... Amikor elküldtem a ticketet egyből jött a sablon válasz és le is zárták a ticketem.

Ilyenkor mit tudok tenni? Újra nyitni egyet?

Smoke some weed nigga!

(#40297) gyimger válasza Wiz Khalifa (#40296) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem elégszer kapnak ilyet, de nem tudom, én még nem jártam így egy bajommal se.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#40298) Wiz Khalifa válasza gyimger (#40297) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor indítok egy új ticketet, nem fognak engem lekoptatni ilyen könnyen. :)

Smoke some weed nigga!

(#40299) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#40298) üzenetére


Gyula84
veterán

ohh dehogynem :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40300) Wiz Khalifa válasza Gyula84 (#40299) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha kell napi 5 ticketet indítok, leszarom. :)

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.