Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35251) CactuS válasza cyberkind (#35245) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valójában csak egy része a dolognak az, hogy jól tejelnek a shark cardok - amit nem is értek, mert töredékéért működnek megint a pénz hackelős dolgok, egyelőre még nem "publikus" formában -, a másik dolog, hogy a konzolos eladások mindig is nagyon fontosak voltak a Rockstarnak. A mostani konzolokra esélytelen, hogy még egy GTA-t kihozzanak. A hardvereik gyengék, már rebesgetik a PS 4.5-öt és a külső hardver upgrade-es Xbox-ot, de az is kevés lesz. Az új generáció nem jön ki egyhamar, így ők sem kezdik el magukat törni a következő résszel. Mondjuk az dicséretes lenne, ha az értelmetlen autók helyett végre rendbe tennék a játékot és elkezdenék betenni a hiányzó featureöket.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35252) cyberkind válasza CactuS (#35251) üzenetére


cyberkind
félisten

A mostani konzolok alatt én már az újakat értem, így azokra simán jöhetne egy Gta 6 de minek ha így megy az online mindenhol, szomorú is vagyok.

Paranormal Cocktivity

(#35253) Plata válasza cyberkind (#35252) üzenetére


Plata
félisten

De nem azt írták egy cikkben hogy a jelenlegi konzolok gyengék egy újabb GTA-hoz?
Majd akkor jön újabb GTA ha kijön az újabb generációs konzol.Ha jól emlékszem GS-en olvastam cikkben.

(#35254) CactuS válasza cyberkind (#35252) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mármint a "nextgen" One és Ps4? PS4, de főleg a One édeskevés lenne egy új GTA-hoz (ha feltételezzük a fejlődést). Az a csoda, hogy az 5 normálisan fut rajtuk (full HD talán/esetleg, de hol van a 4k?). Ellentétben az előző generációval (ahol kb. a végére érte be a PC a konzolt) ezek már a megjelenéskor le voltak maradva a Pckhez képest. Tudja ezt a Sony és az Ms is, Ph!n is volt cikk róla, viszont kukázni a mostaniakat ilyen gyorsan pedig felérne nekik egy tökön lövéssel, így marad ez a helyzet.

Plata: De, azt mondták, hogy erre a generációra biztosan nem fog új GTA megjelenni, így ezért inkább az online-t fejlesztik. Azóta ugye azért lett némi új híranyag. Az MS azon dolgozik, hogy a mindent egybe tudjon gyúrni, lásd Froza sorozat is jön Windows 10-re.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35255) Mike válasza Plata (#35250) üzenetére


Mike
veterán

na most már megnézem hány ezer manid van

hm... nem nézem meg, mert dugdosod az adataidat mint az MNB

ejhaj Cactus, 4k nélkül nem élet az élet
azt hiszem most megyek és felvágom az ereim
komolyan ennyire fontos ez?
még 4k-s tv sincs itthon, és még a monitorom sem full-hd (hanem 1680x1050 - nem is vagyok ember)

[ Szerkesztve ]

(#35256) Plata válasza Mike (#35255) üzenetére


Plata
félisten

Sosincs pénzem,tudod te milyen költséges egy csaj karit fenntartani?
Millió féle szoknya,bugyi karkötő,nyaklánc satubbi. :D
Ha jól emlékszem olyan 33 misi körül költöttem apróságokra.

[ Szerkesztve ]

(#35257) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem ezt a minivant szépen ki lehet csinosítani. :) Megvan az új banda verda. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#35258) CactuS válasza Mike (#35255) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezzel az érveléssel csak az a baj, hogy a Rockstar tudtommal nem Magyarország igényeire fejleszt, így annyira nem is releváns, hogy van-e vagy nincs 4k TV-d (nekem sincsen). Amúgy meg mindegy is, mert ugye fullHDban sincsen meg a fix 60 FPS konzolon. Mi lenne, ha még egy kicsit tupíroznának raja? 720p 15-30 fps?

Nekem is volt 720ps monitorom, kb. 7 évig egy 2233BW, de ég és föld a különbség a mostani 2560x1080-hoz képest is.

Syd2012: Hát bocs, de ez még mindig randa és még mindig használhatatlanul lassú. :DDD

Ghard: Várd ki a végét, már fejlesztik az online-t gőzerővel... ;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35259) Ghard válasza Plata (#35244) üzenetére


Ghard
őstag

Én mondjuk marhára örülök, hogy egy centtel sem járultam ehhez hozzá.
Ha rendben lenne az online, akkor nem sajnálnám tőlük a pénzt. De az előbb is alt+f4el kellett kilépnem a saját yacht piracy missziómból, mert egy csaló lefagyasztott, meg odajött godmode-al, csak nem hagyom nyerni a férget.
Szvsz szakadjon rá az ég a r*-ra úgy ahogy vannak... :)

(#35260) Wiz Khalifa válasza CactuS (#35258) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam ez is gyors. Nem tudom ti mit tesztek hogy nem gyors. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#35261) Ghard válasza Wiz Khalifa (#35260) üzenetére


Ghard
őstag

Gondolom nem a kukáskocsihoz viszonyítják a gyorsaságot :)

(#35258) CactuS
Hát hogyne, 2013 október 1 óta olyan gőzerővel megy a fejlesztés, hogy mostanra már szinte hibátlan lett.

(#35262) Wiz Khalifa válasza Ghard (#35261) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én nekem nem lassú és nem kukáskocsihoz hasonlítom. :)

Smoke some weed nigga!

(#35263) Mike válasza Wiz Khalifa (#35262) üzenetére


Mike
veterán

Én szeretem a lassú autókat, aminek vezetésekor nem kell visszatartanom a lélegzetem :D
Benyomom a saját kis rádiómat és kocsikázgatok. Múltkor egy teherautó követtem vagy 1 órán át. :)
És nem kerestem ezalatt egy petákot sem.
meg amim van pénzem mindg elköltöm. Hol göncökre, hol kocsira. pl. most manana arany szinű lett, ugrott is 50k, múltkor a Jaguárra vettem (Felcon GT) alufelnit, az is volt vagy 60k
de igazából semmi megkeresni a hátékban 100k-t, csak az a baj, hogy el is költöm utána hülyeségre, így meg nem lehet nagyobb összeget összespórolni :(
de ezt nem nyafogásból írom, hanem ez a helyzet, sajnálni nem kell :D

[ Szerkesztve ]

(#35264) CactuS válasza Ghard (#35261) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ugye? ;]

Mondjuk egyszerűen nem tudom elhinni, hogy azt tényleg komolyan gondolják, hogy a double RP/$ eventekkel, meg pár autó skinnel ki fogják húzni évekig. Pedig jelen pillanatban úgy tűnik.

Syd2012: Végebességre? Az szerintem valahol egy traktor és egy reptülőtéri csomagszállító között lehet. Plusz én még nem jutottam el arra a szintre, hogy egy 2004-es chrysler grand voyager egyterűvel azonosulni tudjak. :D

Mike: Én vettem egy x360 controllert, így nem csak padlógáz van, mint a billentyűzeten. A muscle autókkal így normálisan el lehet indulni, nem marad ott a fél gumi az elinduláskor.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35265) Mike válasza CactuS (#35264) üzenetére


Mike
veterán

Én skinek és plusz kocsik nélkül is eljátszogattam az SA-val 7 évig, mire befejeztem a fő storyt

de ott a fallout3
3 karakter, 600 óra mimimum van benne, főleg az utolsó kari miatt, a kiskölyökkel bejártam az egész térképet.
de ott van a Witcher 3, abban is rengeteg órám van, más ennyi idő alatt végigjátsza 3x

kevés játékkal játszom, de azzal sokat, és nagyon ráérősen

Cactus, ültem már ilyenben, nem rossz.
de hozzáértők szerint technikailag egy fos

cactus
nekem is van egy rumblepadom, de ott a gáz a jobb felső gomb
az bal analog kar fordul, jobb meg kamera szögét változtatja

[ Szerkesztve ]

(#35266) Ombre85 válasza CactuS (#35264) üzenetére


Ombre85
tag

Én is nagyon szeretek az X360-as kontrollerrel játszani, mert jó, hogy ugyanaz a kiosztása, mint a konzolon, amin már megszoktam. De azt nem értem, hogy ha ott az A a kézifék tudott lenni, akkor PC-n miért nem kapta meg ezt a funkciót... :( Nekem nagyon hiányzik, mert mindig azzal szoktam kanyarodni. Első alkalommal szépen fel is kenődtem a falra és csak pislogtam, hogy mi történt, mire rájöttem, hogy csak azt hittem, hogy fékezek :DDD

(#35267) Plata válasza Mike (#35265) üzenetére


Plata
félisten

Ne is mond,nem is volt annál jobb mint SA-ban a rádiót be és el kocsikázgatni a sivatagban vagy az erdőkben.Mindig a K-DST szólt.
Élveztem a zenét meg a végtelen autókázást.Onlineban is sokszor csak élvezem a tájat az autózást és a rádiót.Bár a GTA Online-ban nincs olyan jó rádió mint SA-ban,a K-DST örülten jó volt.
Bár a Rock radio nem rossz,általában azt hallgatom.

(#35268) CactuS válasza Ombre85 (#35266) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet váltani. Van olyan beállítás, hogy A legyen a kézifék. Bár én csak vezetek vele, lőni nem tudok, és gyakran keverem is a gombokat (sose volt konzolom).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35269) mdani01 válasza Mike (#35263) üzenetére


mdani01
aktív tag

Akkor nem csak én vagyok ilyen aki benyomja a Non Stop FM-t be a kis sportautóba és kocsikázni a végtelenbe :)

iPhone 6S SpaceGray

(#35270) Laraxior válasza mdani01 (#35269) üzenetére


Laraxior
titán

Radio nemit, es V12 hallgat... :)) Benefactor Schafter V12 :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35271) pokers válasza CactuS (#35268) üzenetére


pokers
senior tag

A X360 nem tiltja le a billentyűzetet?
Mert az XOne sajna letiltja, így nem tudok csetelni, mikor csatlakoztatva van a kontroller.

(#35272) Ombre85 válasza pokers (#35271) üzenetére


Ombre85
tag

Nem, én is párhuzamosan használom a kettőt. Kontrollerrel tényleg nem lehet lőni.

Cactus: Köszi, ezt hazamegyek és meg is nézem. Valamiért nem tűnt fel...

(#35273) Puma K válasza pokers (#35271) üzenetére


Puma K
veterán

Mármint hogy tiltja?
Hogy nem tudod használni a billentyűzetet ha már kontrollerrel játszod?

Én lövöldözés-kocsikázás közben oda-vissza váltok egér+bill és X360 kontroller között.

Más játékban sem tapasztaltam ilyet amit írsz, hogy nem tudok oda-vissza váltogatni a 2 irányítás között azonnal.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35274) Ghard válasza pokers (#35271) üzenetére


Ghard
őstag

Driverben sem lehet ezt állítani? Mondjuk sok ember elég néma, mikor kérdezek tőle valamit, lehet emiatt :)
Én ps4 karral játszok, de ez sem tiltja le a többi cuccot.

(#35275) mdani01 válasza Laraxior (#35270) üzenetére


mdani01
aktív tag

Kipróbáljuk azzal milyen krúzolni :K Persze zene nélkül :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#35276) S1M0N válasza Plata (#35267) üzenetére


S1M0N
senior tag

Köszönöm a linket, már órák óta a GTA-s rádiókat hallgatom... :R :B

Az autókázás + zenehallgatás nekem is nagy kedvencem.

A korábbi részekben is leginkább a szabadságot szerettem, gyerekként a történet nem nagyon érdekelt/értettem (GTA 3 és Vice City voltak az elsők), de jó muzsika közben imádtam vezetni.

A Watch_Dogs tudott még hasonló élményt nyújtani, igaz, ott a motorozás volt így igen kellemes, az aoutók irányítása ott igen furcsa.

(#35277) Laraxior válasza mdani01 (#35275) üzenetére


Laraxior
titán

Egy V6-os Lagunám volt, tavaly adtam el, 4 évig volt meg, én imádtam a V- motor hangját, ezért a játékban is csak ezeket hallgatom :D
Radiot a sajat automban sem hallgattam sosem :C

Az a Benefactor Schafter V12 turboval nagyon teker. Alig lehet vele indulni esőben :D Az armored verziója egy kicsit kezelhetőbb, de a sima jobban ugrik

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35278) pokers válasza Puma K (#35273) üzenetére


pokers
senior tag

Ha csatlakoztatva van az XOne kontroller és úgy indítom a játékot, automatikusan arra oszt ki mindent, a billentyűzeten pedig hiába nyomok bármit, nem történik semmi. Ez alól a Home kivétel, amivel be tudok lépni SC-ba. De minden más billentyű hallott :U
Más játéknál nincs ilyen, Pl Spintiresbe simán működik együtt a bill+XOne. GTA-ba meg nem találok erre vonatkozó beállítást a menüben :W Pedig krúzolni, repülni tényleg sokkal jobb kontrollerrel.

(#35279) Puma K válasza pokers (#35278) üzenetére


Puma K
veterán

Milyen kis erőszakos az a Xbox One kontroller :D

Én csak a GTA és csak az autókázás miatt vettem ezt a vezeték nélkül X360-as padot (és hozzá a gyári töltőszettet akkuval). Azóta persze használom más játékokban is, de elenyésző időt tölt a kezemben... ezt a holtjátékot ami van a joy-nál nem bírom, auto aim-ot meg kikapcsolom mindenhol ahol lehet.

Hülyét is kapnék, ha nem tudnám oda-vissza bármi állítás nélkül váltogatni az irányítást.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35280) cyberkind válasza Puma K (#35279) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg inkább sehol se használom mert annyira kevés játékban lenne vele előnyöm, ha egyáltalán lenne.

Paranormal Cocktivity

(#35281) ProgenXL


ProgenXL
őstag

19.én kedden jön a Sabre Turbo és a szokásos kedvezmények

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35282) Plata válasza ProgenXL (#35281) üzenetére


Plata
félisten

Én már vettem kocsit a tervezett autós találkozóra,ha lesz.
Terepjáró,és 60 tonnás. :D

(#35283) techpor válasza Plata (#35282) üzenetére


techpor
tag

És ha valaki rád rak egy bountyt pl. akkor hogy fogjuk megnézni a kocsit?A garázsodban lesz vagy megvárjuk még eltelik 1 nap?

(#35284) Plata válasza techpor (#35283) üzenetére


Plata
félisten

Hát az nem egy kocsi hanem Tank. :D

(#35285) techpor válasza Plata (#35284) üzenetére


techpor
tag

Autós tuning találkozóra te miért jönnél tankkal? :F

(#35286) Plata válasza techpor (#35285) üzenetére


Plata
félisten

Azt hittem roncstalálkozót akartok. :D
Na jó csak poén volt.Szerintem Banshee vagy valami más járgánnyal állítanék be.de ha először privát sessionba megyek és bekapcsolom a passzívot utána megyek public sessionba nem tudsz tenni rám bountyt,kivéve ha hacker vagy.
Szerintem ha felrobbantanék vagy 20 kocsit arra a gatyám is rámenne. :DDD
Az este Trevoros küldire harcihelivel mentem heccből.Amikor szarrá lőttem a környéket a többiek csak néztek,de kicsit túl lőttem a célon,szét lőttem azt is amit el kellett volna lopni.De amúgy jó hecc volt.Két sikeres PS-t nyomtunk le és túl jó kedvem volt a normális játékhoz.
Előjött belőlem az őrült. :U

[ Szerkesztve ]

(#35287) mdani01 válasza Laraxior (#35277) üzenetére


mdani01
aktív tag

Igen olvastam is tavaly adtad el és azt hiszem, írtad is az új tulajnál minden nyűgje volt az autónak közbe nálad semmi baja sem (javíts ha rosszul emlékszem). Pedig abba gyárilag jó zene van :K

Na akkor ma megpróbálok beszerezni egy Benefactort már kíváncsi vagyok milyen :B

iPhone 6S SpaceGray

(#35288) Plata válasza Mike (#35255) üzenetére


Plata
félisten

Mivel kíváncsi voltál a pénzemre így csináltam róla képet.
Ez a második karim pénzügyi jelentése. :D

Az este több mint 2 millát tapsoltam el. :DDD
Viszont az este dupla PS volt.

[ Szerkesztve ]

(#35289) Wiz Khalifa válasza Plata (#35288) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Eléggé kevés a pénzügyi állapotod. Én nekem a második karimmal sokkal kevesebb időt töltöttem mint te de azért több a zsém összegezve is.

Smoke some weed nigga!

(#35290) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#35289) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azért ez elég sok...

itt az enyém és aktívan játszom szedem a pénzt. 1 éves felhasználó.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35291) sqpp


sqpp
őstag

Anyám borogass..

Egy kis hírek a magyarításról..

Megkaptam a fordítani valót és azt kell mondjam az előző csapat .. hát :O
Aki ezt korábban fordította, az szerintem még magyarul sem tudott.. Viszont én 5000 sort még ma este befejezek.. Szóval, ha érdekel valakit egy kis infó az egészről, akkor az nyugodtan szóljon :)

[ Szerkesztve ]

(#35292) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#35290) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Pedig a másik karakteremnek még nem is láttad az adatlapját. :DDD

És az a karakter a játék megjelenése óta megvan.

Amúgy sokat heisteltünk egy időbe meg nyomatjuk minden nap a missionokat orrba-szájba... :DD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#35293) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#35292) üzenetére


ProgenXL
őstag

Viszont a Jobs ezt nem mutatja a képen. :U :D
Ettől függetlenül grat :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35294) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#35292) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert mostanában mit nyomtok? :D

Paranormal Cocktivity

(#35295) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#35293) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mert búza. Olyan mint a Saints Row. Rosszúl számol... :)

(#35294) cyberkind:
Most is csinálgatunk párat ketten mert 2 tag nem hajlandó jönni... :U :DDD

Smoke some weed nigga!

(#35296) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#35295) üzenetére


cyberkind
félisten

Annak a két hülyének már uncsi a Gta 5 multija a temérdek, azaz 0 érdemleges újítással. :D
Majd ha jön valami értelmes dolog akkor nyomhatjuk, vagy ha netán jönni akarna Spongya szólj. :))

Paranormal Cocktivity

(#35297) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#35296) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jóvan. :)

Addigra lehet meglesz az összes Heist FPS-be nekünk. :)

Smoke some weed nigga!

(#35298) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#35297) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor nem megyek, csak annak lenne értelme. :D

Paranormal Cocktivity

(#35299) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Valaki Criminal Mastermindra 4. embernek jönne?

(#35300) sqpp válasza geckowize (#35299) üzenetére


sqpp
őstag

még lehet?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.